• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přistěhované do Plzně - pokec

(Zamčená)
8. června 2010 
autor
wwercaa: Recepční. Tak snad je to jen nezávadná rýmička.
5. únor 2010 v 15:00  • Odpověz
medvik: no právě, to oblíkání mě už štve, pokým se dotrepeme před barák s kočárkem tak pláče, protože je mu naoblíkanému horko, na jaře dostane, nějaký triko-kratasky šup do kočárku a jede se, už se těším na výlety zoo atd. :slight_smile:

sirael: fakt, to jsem nevěděla proto se ptám :wink: a co líbi se ti, akorát to dojíždění co :wink:
jojo snad to rychle bude pryč, zvlášt ty dětičky hrozně trpí, když se nemůžou vysmrkat, ale ještě že je taková doba a díky člověku, který vyrobil tu super odsávačku na vysavač je skvělá :sunglasses:
5. únor 2010 v 15:31  • Odpověz
autor
Holky, to si umím představit.Stačí, když vejdu někam do krámu, kde je horko a nejradši bych se celá vysvlékla, pak ven a tam zas málem zmrznu.Co teprve ti malí drobečkové, abych pravdu řekla, v počasí které bylo včera bych s tím mimčem snad ani nechodila na vzduch, bála bych se omrzlin.

wwercaa: Práce je to příjemná, i když příval práce je dost nárazový...stane se že se půl hodiny nudíš, a pak nestíháš, kolik ti přijde lidí. Proto mám ráda, když můžu vypisovat nějakou administrativu nebo tak, to mě baví.
Dojíždění je docela fuška, ale na druhou stranu, zní to možná hůř, než to je. Člověk si zvykne a v autobuse si většinou docela odpočinu...jen to věčné chození včas a pak čekání na odjezd je nepříjemný, hlavně v zimě. Teď se bojíš, aby jely tramvaje a stihla si bus, protože by se jednalo o minimálně hodinové zpoždění :grinning:
9. únor 2010 v 08:07  • Odpověz
autor
@medvik @wwercaa @tygrous to nám to tu umlklo :slight_smile:
7. čer 2010 v 16:04  • Odpověz
ahojky @sirael4, to je pravda. Co byteček, už jste se byli podívat?
7. čer 2010 ve 23:56  • Odpověz
autor
@medvik: byli jsme na několika bytech, zatím nás ale nic nezaujalo natolik :slight_smile: a jak s emáte vy?
8. čer 2010 v 08:53  • Odpověz
@sirael4: no on se nějaký pěkný určitě najde.
my se máme slušně, jezdíme po výletech :dizzy_face: a od pondělka bude mít manžel 3 týdny dovču, tak snad někam vyrazíme. Zuzi už má 2 zuby a vypadá to, že jí roste i stolička. :astonished:
8. čer 2010 v 08:56  • Odpověz
autor
@medvik: pěkných by bylo, ale ty ceny, máme totiž i cenové nároky, to víš...
Už jsme byli snad na třiceti bytech :grinning: A kdepa jste byli na výletě?
To s emáte pěkně a je fajn že bude mít manžel tak dlouho dovolenou.
8. čer 2010 v 08:57  • Odpověz
@sirael4: Schillerova rozhledna v Kryrech (je to u Žatce). A v sobotu na svatbě na hradu Klenová.
8. čer 2010 v 09:02  • Odpověz
autor
@medvik: to je moc pěkný, tam bychomse někdy mohli taky kouknout. No, Klenovou znám, tam se mi líbí.
8. čer 2010 v 09:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.