• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přistěhované do Plzně - pokec

(Zamčená)
8. června 2010 
sirael: to já taky :wink: :dizzy_face: A děláš tady nebo někam dojíždíš?
3. pro 2009 v 16:26  • Odpověz
autor
medvik: A ty jsi přesně odkud?Já právě dojíždím, tady jsem práci nesehnala :frowning2:
3. pro 2009 v 16:28  • Odpověz
sirael: Já jsem tady pracovala, teď jsem na MD a docela se mi po práci stýská :slight_smile:
3. pro 2009 v 16:32  • Odpověz
autor
je to dlouhé viď?Ale aspoň si odpočineš, v jakém oboru jsi dělala?
3. pro 2009 v 16:37  • Odpověz
Ahojky, tak sem znova nakukuju, jestli se uz nekdo chytil:wink:
3. pro 2009 v 16:47  • Odpověz
Jinak ja bydlim na Vinicich, ve starem panelaku, ne v tech novych, ale jsme tu docela spokojeni...
3. pro 2009 v 16:48  • Odpověz
autor
A chytil :grinning:
Mě se Vinice taky nezdají tak hrozný i když na ně každý nadává :slight_smile:
3. pro 2009 v 16:50  • Odpověz
My bydlime prave tesne u tech novych domku a tam je fakt klidek, kousek na prochazky do lesa...
3. pro 2009 v 16:51  • Odpověz
autor
To je kousek od toho parku s jezerem, ne?
3. pro 2009 v 16:52  • Odpověz
Jo a kousek do zoo:wink: Mam v planu poridit si celorocni permici a pristi rok tam budem chodit courat s mrnousem nebo jako zkratkou tatkovi naproti do prace-dela v Kalikaci.
3. pro 2009 v 16:52  • Odpověz
sirael: no k tomu parku s jezirkem to enni daleko, od naseho panelaku 20min?
3. pro 2009 v 16:53  • Odpověz
autor
Tak tam je to hezký :slight_smile: My to taky nemáme daleko do zoo.Je to pak hezká delší procházka.
3. pro 2009 v 16:53  • Odpověz
sirael: A co delas za praci a kam dojizdis?
3. pro 2009 v 16:56  • Odpověz
autor
Máš to v IP.A manžel pochází z Plzeňského kraje?
3. pro 2009 v 16:59  • Odpověz
nene, manzel je z Decinska, ale tady v PL studoval a ma tu hodne kontaktu a chtel tu zustat. ja najdu praci vsude, tak jsem slal za nim ja. Ale stejne me to porad trochu tahne zpatky, doma jsem enchala vsechny kamarady a ti novi proste nejsou "ono", i kdyz jsou fajn...
3. pro 2009 v 17:02  • Odpověz
autor
To já znám, člověk k těm novým známým nemá tolik blízko jako měl k těm "doma".Ale důležité je, že jste spolu s partnerem a je vám dobře.
Já tady ani moc známých zatím nemám, tím že tu nepracuju ani nemám čas si je vytvořit, takže vím o čem mluvíš.V jakém oboru pracuješ?
3. pro 2009 v 17:05  • Odpověz
No ja mam nove kamarady z rad kolegyn a pak jsem prejala manzelovy kamarady, ale jsou to proste jen "znami". Tak nejak doufam, ze se ted dam dohormady treba s nejakou maminou:wink:
Delam v lekarne. Teda od srpna uz ne, byla jsem na neschopence a ted uz na materske. A uz se doma zacinam nudit a prace mi chybi, i kdyz jsem predtim utekla na tu neschopenku fakt rada:wink:
3. pro 2009 v 17:08  • Odpověz
A jsi vdana? Kdy planujete mimi?
3. pro 2009 v 17:16  • Odpověz
autor
To si myslím, že určitě.V nějakém mateřském centru, nebo na pískovišti, na procházce s kočárkem :wink: Maminky jsou celé dny doma, tak se pak rády druží a povídají si.
To je sympatická práce, a ta lekárna je na Doubravce?
3. pro 2009 v 17:17  • Odpověz
autor
Tak na Doubravce ne :slight_smile:
3. pro 2009 v 17:18  • Odpověz
Kamoska mi rekla, ze na piskovisti se druzit nemam, ze pak budu mit hlavu plnou jen plinek a mlika :grinning: A manzel taky chce, abych delala i neco jineho, abych nezakrnela:wink: Ale spriznenou dusi okolo mimca potrebuju, s manzou ty plinky resit moc nemuzu :grinning:
O lekarne jsem ti napsala v IP.
3. pro 2009 v 17:20  • Odpověz
autor
No to budeš mít stejně :grinning: A rozhodně tě budou raději poslouchat kamarádky-maminky, než kamarádky bez dětí nebos odrostlými dětmi :wink:
A manža taky bude muset řešit plínky, počkej :grinning:
3. pro 2009 v 17:22  • Odpověz
no to bude muset. Mam v planu pouzivat co nejvic latkovky, takze ho do toho budu muset taky zasvetit, aby to zvladnul, az bude sam hlidat a ja vyrazim cvicit nebo na kafe:wink:
A zakrnovani uz bohuzel pozoruju, snazim se aspon cist nebo koukam na odborne veci na netu, ale na to za par dnui uz nebude cas.
3. pro 2009 v 17:24  • Odpověz
autor
No co jsme takhle slyšela, některým maminám se ty látkové sakra vyplatí.My na ségru používali ty jednorázovky jen jako "cestovní" na procházky atd.
To nebude, ale neboj, do všeho se pak zase dostaneš, někde jsem četla, že mají maminky zbytečný strach po MD.Prý mají super manažerské schopnosti, umí organizovat čas, řídit rodinu... :grinning:
3. pro 2009 v 17:26  • Odpověz
No taky mam v planu mit jednorazovky jako prvni pomoc nebo na navstevy apod. Mam o tom silene nastudovano, tak jsem zvedava, jake bude latkovani v praxi. Ale moc to nikde nesirim, v praci me meli za blba, ze do toho chci jit, dokonce jsme se i pohadaly :confounded:
Jojo, maminky manazerky, to je fakt. ted jsem zjistila, ze spoluzacka z vejsky stihla mit za tech 6 let, co jsme po skole, uz 4 deti, same kluky...to musi byt zahul:wink:
3. pro 2009 v 17:31  • Odpověz
autor
Moje máma si na to koupila mandl.Byla by docela zabíračka žehlit všechny ty pleny ručně žehličkou, tohle byl takový ten menší typ akorát na rozměr rozprostřené plíny a dost to práci usnadní.Pak jsme jej prodali dál.Jestli se vám vejde do bytu, pomůže to.
Oni jsou teď všichni takový "hypermoderní" :wink: Z toho si nic nedělej.Stejně mám mnoho dětí nosit látkový kvůli kyčlím, navíc, co si budeme povídat, hodně se tím ušetří.
Teda, to koukám, to musela mít snad hned po sobě :astonished: Vyřid že je hrdinka!
3. pro 2009 v 17:34  • Odpověz
No ja minim zehlit zatim urcite v sestinedeli a pak uvidim. Ale ta vyzehlena plinka vypada tak nejak hezky, takze asi budu zehlit i pak:wink: Jen mi musi Jezisek jeste stihnout donest nove zehlici prkno:wink: Ten mandl je dobry napad, mozna po necem takovem kouknu...
Ty mas teda o hodne mladsi segru?
3. pro 2009 v 17:39  • Odpověz
autor
Ani ne, o šest let, ale dost si pamatuju :wink: Pak mám nevlastní o 12 let, ale s tou jsme nežila :slight_smile:
3. pro 2009 v 17:42  • Odpověz
Aha:wink: Ja mam brachu taky o 6 let mladsiho, ale tehdy jeste jednorazovky u nas nebyly...
3. pro 2009 v 17:44  • Odpověz
A ted jsi v praci nebo doma?
3. pro 2009 v 17:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.