• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přistěhované do Plzně - pokec

(Zamčená)
8. června 2010 
Vy mi tu děláte chutě, holky. Já zas miluju sádlové cukrovíčko...že bych ho zítra ještě spáchala? Ale vlastně zítra mám v plánu dort pro manžílka, ve čtvrtek má narozky. Já bych to viděla tak, že upeču dort, navečer se ještě sejdu s kolegyněma z práce (Honzík dostane dáreček:wink: a pak v noci se přesuneme do porodnice a ráno k 30.narozkám dostane manža živý dárek... To to mám hezky naplánované, co?

sirael: Tim vyvoláváním jsem myslela umýt okna, vygruntovat celý byt, vyběhnout schody a večer sex... U mně zatím nic z toho nefunguje, asi fakt ještě není čas.

Tak hezky pečte, ať se vám nic nepřipálí a všechno je doboručké:wink:
8. pro 2009 ve 20:09  • Odpověz
aji: To jsi napsala hezky - "na rozpadnutí". Myslím, že to přesně vystihuje můj stav :grinning: Zlaté celé těhu, ten konec je fakt děsný...
8. pro 2009 ve 20:20  • Odpověz
autor
tygrous: Asi ne, jsi fakt nedočkavec, když jsi to vydržela 9 měs., tak teď už je to hračka...no a co, tak jedny Vánoce prorodíš, no bóže :grinning: :wink:
9. pro 2009 v 09:41  • Odpověz
čau sirael, koukám že budeš mít hezké děti :wink:
9. pro 2009 v 11:19  • Odpověz
sirael: Vsak si pockej na svuj 9.mesic :grinning: a pak si reknem...
9. pro 2009 v 11:44  • Odpověz
sirael: ten konec už je k nevydržení-všechno možné bolí, už nemáš co dělat a hlavně: nemůžeš se dočkat mimča :wink:
9. pro 2009 v 15:42  • Odpověz
medvik: moje řeč. Ještěže se blíží ty Vánoce a zabavím se cukrovím, jinak by mě to doma už vážně nebavilo (jsem doma od srpna...). A všechno bolí, hlavně pánevní kosti a klouby a záda, břicho permanentně tuhé, pořád běhám na záchod...hlavně v noci žádná slast a zvednout se z postele je výkon... Aspoň člověk ví, jak se bude cítit v šedesáti, sedmdesát :grinning: i, akorát že pak už to bude na pořád :sweat_smile:
No ale jinak jsem měla celé těhu relativně pohodové. A to mám myom a Dr. mě nejdřív strašil, že bude problém otěhotnět (to nám vyšlo do měsíce), pak že bude problém v těhu...no a jsem úspěšně na konci.
Jo a dnešní noční plány s porodem padají, ráno musíme s manžou ještě zvládnout ověření podpisů na matrice, aby jsme dostali úvěr:wink:
9. pro 2009 v 16:34  • Odpověz
tygrous: tak teď jen aby i mimi vydrželo v bříšku:slight_smile:Ale dnes to na porod asi stejně nevypadá, ne :wink: ?
9. pro 2009 v 16:36  • Odpověz
Teda tady to vypadá. Tygrous je na matrice a kde jste vy ostatní :astonished: :grinning: ?
10. pro 2009 v 10:05  • Odpověz
Hlásím se stále 2v1 :wink: A manža mi pořád píše z práce sms, jestli prcek už balí kufry :grinning:
10. pro 2009 v 10:33  • Odpověz
tygrous: Vy na to fakt chvátáte:slight_smile: I když my jsme měli tašky do porodnice radši sbalené už na dovču na konci srpna a termín byl 11.10. :grinning:
10. pro 2009 v 10:38  • Odpověz
medvik: no vidíš:wink: Já mám tašku sbalenou někdy od půlky října, to je podobné...
Manža si přál prcka k dnešním narozkám nebo v "horším případě" aspoň Střelce - na to má teda hošík ještě pár dnů čas:wink: Ale já už v noci fakt nemůžu, dnes jsem byla na záchodě 3x a to mi vždycky trvá několik minut, než se "srovnám" a z postele vylezu a pak se batolím jak kachna :sweat_smile:
10. pro 2009 v 10:55  • Odpověz
Jinak ale zvládám ještě i večírky... včera s kolegyněma z mé práce (Honzík dostal plnou tašku hraček, takže už máme opravdu vše:wink: a dnes jdu s manžou na jejich večírek z práce :wink:
10. pro 2009 v 10:56  • Odpověz
tygrous: a máte světlušku Freddie od Lamaze?Ta je super.
10. pro 2009 v 11:16  • Odpověz
Zdravím vespolek :grinning:
Můžu mít otázečku? Neměl byste někdo typ na dobrýho dětskýho doktora. Nejlépe někde na Borech?
Díky moc
10. pro 2009 v 11:25  • Odpověz
Ahojky flapi. Dobrá je třeba dr. Kubiasová, ale to je ulice V šipce. Na Borech neznám.
10. pro 2009 v 11:34  • Odpověz
medvik: Tak tuhle světlušku nemáme, vlastně zatím nic od Lamaze, ale něco určitě koupím nebo si ještě necháme dát, ty hračky se mi hrozně moc líbí, ale ty ceny jsou šílené :frowning2:

flapi: ja jsem se zaregistrovala u Dr. Šebkové, slyšela jsem na ni zatím samou chválu, ale ta je na Vinicích...
10. pro 2009 ve 14:30  • Odpověz
Ahoj holky,
tygrous: malej si užívá poslední dny u maminky v bříšku :dizzy_face: :grinning:

flapi: na Borech prý funguje MUDr. Valečková (snad si to příjmení pamatuju správně), ale osobní zkušenost s ní nemám (zatím mimi nemáme), ale jednou o ní mluvila jedna moje kolegyně, byla u ní se synem. Jinak vím, že dětský doktoři (4) jsou na Poliklinice na Slovanech a ty si maminky chválí.
10. pro 2009 ve 14:39  • Odpověz
Děkuju za typy, já se ještě porozhlídnu :slight_smile:
10. pro 2009 ve 14:53  • Odpověz
flapi: Ještě jsem taky uvažovala o Dr. Koželuhové, je na Slovanské 69, zastávka Liliová, dělá i homeopatii, kdybys měla zájem o tohle... Byla jsem na její přednášce a fakt na mě zapůsobila. Akorát se mi nechce jezdit z Vinic na Slovany :sweat_smile:
10. pro 2009 v 15:49  • Odpověz
tygrous: Slovany sice nejsou daleko, ale raději bych ty Bory... :unamused: Ale díky :slight_smile:
10. pro 2009 v 16:23  • Odpověz
flapi: chápu :wink:
10. pro 2009 v 17:08  • Odpověz
tygrous: jo, Šebková je dobrá, znám ji osobně. My máme jednu super paní doktorku, je to moje kamarádka, jezdíme za ní do Rokycan, ale kdykoli za mnou přijede domů.
10. pro 2009 ve 20:27  • Odpověz
autor
medvik: No nádherný, ještě že je nebude tvořit počítač ale my :grinning: ale nějaká ta podoba tam je, to se musí nechat :sweat_smile:
tygrous: Času dost, to budeš mít už třetí, až já budu v devátém :grinning:
flapi: Vítám tě, ale bohužel v tomhle neporadím....doktora v Plzni nemám ani já sama :grinning:
11. pro 2009 v 08:24  • Odpověz
Dobré ránko, tak dárek pro manžílka nevyšel, jsme stále 2v1 :wink:

sirael: Já doufám, že se zastavíme u dvou dětí :grinning: A to 2. plánujeme do dvou let :wink:

medvik: To jsi mě potěšila, že je Šebková dobrá. Když jsem s ní řešila naše zaregistrování, tak mi řekla, že sice bude mít dovolenou okolo našeho termínu porodu, ale že nikam nepojede a že jí můžu zavolat kdykoliv, jakmile se vrátíme z porodnice...

Jinak jsem pěkně vytočená kvůli schválení rozpočtu, tak nějak jsem doufala, že s tou mateřskou to přecejen dopadne líp :angry: A jestli s tím něco udělají v lednu, únoru, tak než to začne platit, tak já přejdu už na rodičák :unamused:

sirael: jak je v Praze? Nemají tam sněhovou nebo ledovou kalamitu? :grinning:
11. pro 2009 v 09:16  • Odpověz
autor
To víš, ale člověk míní, život mění :wink: :grinning:
Jinak to je hezký přístup doktorky...ale už vidím některé ustarané ženské jak této nabídky zneužívají, chudák :grinning:
V Praze je akorát mokro, ale kalamitu jsem nezahlídla, ale je fakt, že jsem zalezlá v metru :slight_smile: Musím ale konstatovat že v Plzni je vždy tak o 2 stupně chladněji :slight_smile:
11. pro 2009 v 10:12  • Odpověz
sirael: znam chlapa, co k nam chodil do lekarny a chvastal se, jak ma skvelou doktorku, ze ji vola klidne o pulnoci... Tak jsem si pomyslela sve (chudak Dr. a ze ja bych si tohle nedovolila budit ji o pulnoci kvuli horecce...) - no a pak jsem zjistila, ze je to tahle Dr. a ze takhle vychazi vstric vsem, ne jen tomuhle panovi...:wink: Ale ja to teda delat nebudu, mam svou zkusenost, jak me vytaceli lidi, co prisli v noci do lekarny kvuli kravine :angry:
11. pro 2009 v 11:25  • Odpověz
autor
Přesně tak, je od ní hezké, že je nonstop na příjmu, když máš fakt nějaký potíže, ale na jejím místě bych se fakt bála hypochondřích maminek :wink:
11. pro 2009 v 11:37  • Odpověz
Ahoj holky,

tak MUDr. Koželuhový na Slovanech bych jednou chtěla přihlásit svýho prcka, protože je to prej skvělá dětská doktorka, fakt odborník na svém místě a my jí nemáme daleko. Ale jednou jsem se tu od holek, co už děti mají, dočetla že v těhu se tam musí mimís nahlásit fakt brzy (snad v 10 tt), protože je k ní hroznej nával. Tak snad se mi to jednou podaří :sweat_smile: :rolling_eyes:

tygrous: budu držet palečky, abys stihla porodit do Vánoc, abys na Štědrý den byla doma i s Honzíčkem :dizzy_face:
11. pro 2009 ve 12:32  • Odpověz
Tak už máe doktorku :slight_smile: Sice mi napřed řekli že mají nadstav, ale pak že novorezence berou. Jmenuje se Pospíšilová, dostala jsem na ní typ a taky jsem koukala na znamylekar.cz a tam si jí taky chválili. Sestra podle hlasu sympatická. Mám po návratu z porodnice zavolat a domluvíme se kdy se přijde na prcka kouknout :grinning:
11. pro 2009 ve 14:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.