• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přistěhované do Plzně - pokec

(Zamčená)
8. června 2010 
autor
Určitě budete mít doktorky skvělý :wink:
A tygrous nám už asi rodí, protože se nějak dlouho neozývá :sweat_smile:
11. pro 2009 ve 14:29  • Odpověz
Tygrous nerodi, slepovala jsem orechova kolecka a delala mrkvovy salat:wink: Ale chytaji me krece do bricha jako na MS, tak treba uz to zacina :grinning: Mela jsem cil porodit vcera, ted mam novy - porodit a byt doma na Vanoce :wink:
11. pro 2009 ve 14:34  • Odpověz
autor
...a možná že čím víc cílů bude, tím míň se ti jich splní :wink: Prostě na to nemysli, jestli budeš na Vánoce doma či v porodnici...třeba ti prcek dělá naschvály :wink:
11. pro 2009 ve 14:42  • Odpověz
autor
A už tu zas pršííííííííííí :frowning2:
11. pro 2009 ve 14:43  • Odpověz
Prckovi je uvnitr dobre, to ja ho celkem chapu, ze se mu nechce ven :slight_smile: .
Jinak ja si zas myslim, ze cim vic cilu bude, tim vetsi sance je, ze jeden vyjde:wink: Ale v tomhle pripade to fakt nejde planovat, bude to mement prekvapeni :grinning:
Tady neprsi, ale hnusne teda je.
11. pro 2009 ve 14:53  • Odpověz
autor
Asi prcek ví, co ho na světě čeká....se nedivím, jestli slyší tu politickou situaci, atd. :grinning:
No každopádně aby o nebylo jako s početím...čím víc to chceš, tím míň to jde :wink:

To je dobře, za dvě hodinky vyrážím do Plzně, tak se aspoň těším, že neprší. Chceme jít Na Spilku, ale snad nebude plno :confused: :sweat_smile:
11. pro 2009 ve 14:58  • Odpověz
No nam se poceti povedlo v podstate hned :wink: , takze splneni prani uz mame asi splneno a ted nezbyva nez cekat. Ven stejne jednou musi :grinning:

Za dve hodky tu muze prset taky :stuck_out_tongue_closed_eyes: Na Spilce je plno snad pokazde, co jsme tam sli...tak at vam to vyjde :wink:
11. pro 2009 v 15:04  • Odpověz
autor
To bych řekla, museli jsme všichní :grinning: A hned mu za to dají "na prdel" :wink:
Z vlastních poznatků: Déšť jde povětšinou od západu, jakmile prší v Plzni, za dvě hodiny je to v Praze :grinning:
Nestraš, taková velká hospoda a plno :unamused: kdyžtak půjdem zítra, i když to je sobota, tak aby to nebylo ještě horší :grinning: Mají tam kubu s houbama :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. pro 2009 v 15:08  • Odpověz
Ja myslim, ze kdyz prijdete vcas, tak tam misto bude. My se tam taky vzdy nejak vesli, jen nemam moc rada plne hospody a ani v nekurackem prostoru pak neni nezakoureno:frowning2:
Kubu bych si dala taky :wink:
11. pro 2009 v 15:13  • Odpověz
autor
Od doby co partner nekouří, tak chodíme skoro jen do nekuřáckých, nebo nezakouřených :wink: Tady je docela vzdoušek ne?
11. pro 2009 v 15:20  • Odpověz
No mam prave pocit, ze jak tam bylo plno, tak tam zakoureno drobet bylo... Ale ja mam na tohle fakt citlivy nos) i jako netehu), takze mi vadi cigareta i pres ulici :grinning:
11. pro 2009 v 15:24  • Odpověz
autor
A ty jsi nikdy nebyla kuřák, ani muž?
11. pro 2009 v 15:29  • Odpověz
Ne. Ja vlastne ani cigaretu nezkusila :wink: Nase rodina je cela nekuracka, akorat bracha to ted kazi, ale ani doma pred nasima si nezapali...
11. pro 2009 v 15:31  • Odpověz
V pondeli jsem byla na kontrole u Dr. a dve maminy v cekarne tam resily koureni v tehotenstvi. Jedna s tim prestala hned, jak zjistila, ze je tehotna. A druha kouri celou dobu tehu a desi se tech 3 dnu v porodnici, ze to bez cigaret nezvladne... A moje sestrenka zvladla cele tehu bez cigarety a jak vylezla z porodnice, tak si zapalila:frowning2:
11. pro 2009 v 15:34  • Odpověz
autor
Tak možná to bráchu přejde, většinou když vyrůstáš v nekuřáckým prostředí, tak nemáš takové tendence...
Já si osobně myslím, že hodně dělá psychika. Přeci když někdo 9 měs. nekouří, nemůže mít tak nezkrotnou touhu si zapálit hned jak vyleze z porodnice...
Znám jednu ženskou, který lékař doporučil jen kouření omezit, protože byla silná kuřačka a úplně přestat by prý bylo nebezpečné :sweat_smile:
11. pro 2009 v 15:51  • Odpověz
No ale bracha ted zije v Praze 400km od rodicu, stravuje se po hospodach, takze v nekurackem prostredi moc neni...ale je dobry, ze doma si fakt nezapali ani treba na zahrade u ohne :wink: . Ale z obleceni to poznas, ze kouri...
S tim omezenim tomu docela verim :sweat_smile:
11. pro 2009 v 15:54  • Odpověz
autor
To jo a nejhorší je jít do zakouřený hospody, to můžeš oblečení rovnou prát :grinning:
11. pro 2009 v 16:00  • Odpověz
autor
Navíc nepochopim, když vidím jak někdo veze kočárek a v ruce drží cigáro :confounded:
11. pro 2009 v 16:00  • Odpověz
A k tomu jeste dlouhy nehty :wink:
11. pro 2009 v 16:06  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: Ale s těmi se dá naučit manipulovat...i když asi bych měla strach že zraním miminko :pensive:
11. pro 2009 v 16:10  • Odpověz
Taky nesnáším kuřáky. Nám na to stašně citlivej nos. Napřed začuchám a pak se rozhlížím odkud to jde :grinning:
11. pro 2009 v 18:22  • Odpověz
13. pro 2009 ve 23:13  • Odpověz
tygrous?Nejsi v porodnici :wink: :grinning: ?
14. pro 2009 v 10:10  • Odpověz
Ahojky. Nejsem v porodnic:frowning2:
Byla jsem u sveho Dr. a vse dobry. Jeste tam pujdu pristi pondeli a pak uz od 23.12. na kontroly do fakultky. Ale doufam, ze v te dobe uz fakt budem doma tri:wink: Dnes rano jsem myslela, ze fakt nevstanu z postele a pak jsem se nemohla vubec rozchodit. Des, je to kazdy den horsi a horsi. Kamoska mi poradila skakat na balonu... Jo a taky rikala, ze k tomu sexu na vyvolani porodu ji jeji Dr.rekl, ze by potrebovala sperma z cele Plzne :grinning:

medvik: krasna fotka :wink:
14. pro 2009 v 11:19  • Odpověz
sirael: Vysla vam ta Spilka v patek?
14. pro 2009 ve 14:03  • Odpověz
Ahoj po probdělé noci a stále vcelku:wink:
15. pro 2009 v 08:26  • Odpověz
autor
medvik: Krásné foto :wink:
flapi: No vidíš, já dřív trochu kouřila, ale málo....a teď mi lezou kuřáci tak na nervy!
tygrous: V pátek mi nakonec nebylo dobře, chtěli jsme jít pak v sobotu, ale pohádali jsme se :zipper_mouth: :rolling_eyes: Tak jsme se tam vydali v neděli a bylo tam natřískáno...ještě do toho nějaký šikmooký zájezd, tak jsme nakonec skončili v Pubu. :grinning: Co nového u tebe?
15. pro 2009 v 08:42  • Odpověz
sirael: U me nic noveho. Uz se desne nudim a porad bych jedla :wink: A bricho je dnes naprosto v klidu... My toho mrnouse fakt dostaneme pod stromek :sweat_smile:
Jinak my docela radi chodime do Plachetnice na steaky, ale tam byva casto zakoureno :unamused: Naposled jsme tam byli minuly tyden oslavit narozky a steaky nam propekli obracene, nez jsme chteli - ja dostala uplne krvavy :angry:
15. pro 2009 v 09:51  • Odpověz
autor
Asi to tak už bude, prostě chce být novodobý Ježíšek :grinning: Honza jeden Honzovatej :grinning:
Plachetnice, ta vím kde je, patří k Lízalovi, ale ještě jsme tam nebyli, taky jsme o tom uvažovali, ale v nekuřáckým Pubu je vzdoušek jedna radost :wink:
15. pro 2009 v 10:02  • Odpověz
Jo, v tom nekurackym Pubu je to fajn, uz jsme tam vlastne taky byli, loni... Letos je to bida, jak jsem byla na neschopence, tak jsme trceli furt doma, max si objednali pizzu :sweat_smile: A z prace porad chodime do recke restaurace u Kauflandu, tam maji nekuracky salonek, nebyva plno a gyros maji naprosto vynikajici :wink: (mam pocit, ze jsem tam snad jeste nic jineho nejedla, a to jsme tam byli minimalne 6x,7x :grinning: )
15. pro 2009 v 10:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.