• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přistěhované do Plzně - pokec

(Zamčená)
8. června 2010 
autor
A ty máš rizikové?
A jaký to tam je v tý řecký?Chodíme skoro denně kolem ale nikdy jsme tam nezašli...A co ceny?
15. pro 2009 v 10:50  • Odpověz
tygrous: a v té Plachetnici mají dobré steaky? A co ceny? My jsme byli zatím na steaku jen u Anguse a to bylo 8 stovek čistá ruka :frowning2: Tu řeckou myslíš Akropolis?
15. pro 2009 v 10:59  • Odpověz
autor
medvik: Myslí Akropolis :wink: U Anguse bych tu cenu čekala, to je drsný :fearful: V Plachetnici asi ceny dobrý, řekla bych že do stopade se najíš :wink:
15. pro 2009 v 11:04  • Odpověz
sirael: Mela jsem rizikove, od 20.tt mi tvrdlo bricho, ale stejne jsem chtela jit na neschopenku kvuli praci - denne na nohou a navic bacily a protivni pacosove...

medvik: Jo,ta recka je Akropolis. http://www.restaurant-akropolis.cz/index2.php?page=2 Ceny si, myslim, prijatelne, ale ja tam byla temer vzdy jako zvana, takze jsem ceny neresila :wink: A ten gyros stoji 150,- s velkou oblohou a 2 pitachleby, takze se nadlabnete poradne :wink:

A v te Plachetnici jsou ceny super a vari dobre http://www.krusovickaplachetnice.cz/jidelni_listek.php Meli jsme jeden steak ze svickove a jeden z vepr.panenky, prilohy, pivo a ja vodu a stalo jen trochu pres 500,- A kdyz si das jen
15. pro 2009 v 11:10  • Odpověz
jee, ja to nedopsala :grinning:
... A kdyz si das steak z kureciho masa, vyborny je s hermelinem a brusinkovou omackou, tak se fak to 150,- vejdes :wink:
15. pro 2009 v 11:12  • Odpověz
Jinak v te recke je to fajn i v lete, kdyz je otevrena zadni zahradka.
15. pro 2009 v 11:13  • Odpověz
Jo ale co me v Plachetnici prekvapilo, tak bacha na to, pokud si davate jako prilohu jen dusenou zeleninu na masle. Poprve jsem dostala mrkev a brokolici apod. (coz si jako dusenou zeleninu opravdu takhle predsatvuji) a podruhe i potreti mi donesli ohraty recky salat :grinning: (teplou okurku, rajce a papriku...) :sweat_smile:
15. pro 2009 v 11:16  • Odpověz
autor
tygrous: Naprosto tě chápu, je to lepší, ale pak máš už asi dlouhou chvíli viď?Jak to je s tou neschopenkou, máš vycházky, nebo ne?
Díky za upozornění s tou přílohou.Já jako přílohu stejně nejradši šťouchaný brambory :grinning:
15. pro 2009 v 11:29  • Odpověz
Ty jo, jste mě navnadili s těma steakama. Asi se brzo necám někam pozvat :grinning:
15. pro 2009 ve 12:01  • Odpověz
sirael: Stouchany brambory delam prave dnes;)
Neschopenku jsem mela blbou-vychazky od 14 do 18hod (spousta doktoru pise neomezene v tehu, ale ja mam poctiveho gynekologa i praktickou, kteri mi tvrdili, ze od letosniho ledna jsou podminky prisnejsi a neomezene se proste psat nesmi) . A ja jsem blba poctiva taky, takze jsem trcela doma. Snad jen dvakrat jsem odesla ven pred 14h a jednou jsem sla vecer v osm ven...Fakt jsem mela strach a nechtela jsem prijit o ty prachy, co mi socialka dala... Jinak od konce rijna jsem uz na materske a to je pohodicka, muzu ven, kdy chci...
15. pro 2009 ve 12:09  • Odpověz
autor
flapi: To zní krásně :grinning: Nechám se pozvat....
tygrous: To neříkej 2x nebo mě tam ve čtyři máš :grinning: :grinning: :grinning:
Tak to je pěkně na pytel, já jsem byla přesvědčená, že v těhu máš vycházky kdykoliv, vždyť to není nemoc :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak škoda, že ti je nedali, ale už ti to končí....dnes je 15.12, to máš ještě čas do Vánoc stihnout rodit :wink:
15. pro 2009 ve 12:11  • Odpověz
flapi: Jojo, nejlepsi je nechat se pozvat :wink: , zvlast na steaky. Manza jeste chvalil steaky v Hotelu u pramenu na Roudné, ale tam mají celkem malý výběr (myslim steaku) oproti Plachetnici...
15. pro 2009 ve 12:13  • Odpověz
sirael: Fakt zalezi na doktorovi, ten muj rikal, ze to ma pak doktor na triku a akorat pruser z toho...a ze fakt od ledna je to prisnejsi... A ze kdyz to takhle ostatni doktori nebudou dodrzovat, tak se socialka nastve a zatrhne vychazky uplne nebo je jeste vic omezi... Ja mu verim, myslim, ze je dobry odbornik, tak jsem ho nechtela menit kvuli vychazkam :wink: . A nejak jsem to holt pretrpela, uz je to za mnou a fura vychazek s kocarkem prede mnou :grinning:
15. pro 2009 ve 12:16  • Odpověz
sirael: A ty brambory delam s opecenou slaninkou a porkem, nekde jsem to tak jedla a bylo to super:wink: Ale ve ctyri uz brambory nebudou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. pro 2009 ve 12:17  • Odpověz
autor
No to je pravda, ještě se naprocházkuješ :grinning:
To jsem jedla někde něco podobnýho, byly to šťouch. brambory, sýr, slanina, no možná se zbavili zbytků, ale já se olizovala až za ušima a pořád o tom sním :sweat_smile:
15. pro 2009 ve 12:34  • Odpověz
flapi: ted jsem koukala, ze jsi v latkovkach psala, ze jdes na prednasku o latkovani... Kde jsi na ni byla? U Petry Lammas? Ja chci taky latkovat, ale vse jsem nastudovala z netu... ale je fakt, ze asi tak tyden se mi o latkovkach i zdalo, nez jsem si v tom udelala drobet poradek :wink:
15. pro 2009 ve 12:35  • Odpověz
sirael: hm, ten syr by to mohl udelat jeste lepsi, asi to zkusim :wink:
15. pro 2009 ve 12:36  • Odpověz
teda vy mi děláte chutě. Jenže já budu obědvat buď rohlík, nebo to co mi přinese mamka, dítě mě vařit nenechá.
15. pro 2009 ve 12:38  • Odpověz
medvik: Nestras me, toho se desim, ze me dite nenecha varit a jist... Ja varim hrozne moc rada a rada jim :wink:
15. pro 2009 ve 12:43  • Odpověz
autor
tygrous: Ho tam dej, stačí nějaký obyč eidam nebo niva a je vymalováno :grinning: Fakt výborný, nakonec posypat cibul.natí a gurmánskej zážitek... :grinning:

medvik: Já si budu muset něco koupit, nebo doma máme ze včera halušky. :sweat_smile:
15. pro 2009 ve 12:44  • Odpověz
tygrous: jj, bylo to u Petry Lammas. Moc příjemná paní. Čerpá z vlastních zkušeností. Taky mám načteno z netu, ale není nad to slyšet to přímo. Ukázala nám všechny možný druhy, všechno jsme si mohli ošahat. Přišla jsem domů úplně nadšená :grinning:

Vycházky mám 10-12 a 14-19. Už jsem byla asi 2x na víkend pryč, ale jsem doluvená s doktorkou, že jí to musím dát dopředu vědět, aby se to případně mohlo nějak zakamuflovat. Ale jinak jsem na to taky moc poctivá a mám strach aby nepřišla kontrola :unamused:
15. pro 2009 ve 12:48  • Odpověz
sirael: halušky bych si dala :dizzy_face: A ty šťouchaný brambory taky, úplně se mi sbíhají sliny :grinning:
15. pro 2009 ve 12:49  • Odpověz
autor
flapi: Tak to máš vycházky v pohodě, a jak dlouho jsi doma?
medvik: Halušky ti nezaberou moc času, když uděláš pytlíkový, a jsou dobrý :wink: :grinning:
15. pro 2009 ve 12:52  • Odpověz
flapi: Ja u ni byla na satkovani a taky super. Neni nad to si to osahat a vyzkouset. Ale ty pliny mi prisly zbytecne, kdyz se v tom uz jakztakz orientuju a vim, co chci. v lednu bych tam rada s prckem na masaze miminek.

Jinak s tema vychazkama a vikendy - taky mi dr.rekl, ze kdybych potrebovala odjet, tak mu mam rict, ze vyjimecne to napsat muze, ale nejde to casto...a my driv jezdili pryc kazdy vikend, takze toto praktikovat opravdu neslo a museli jsme se omezit :frowning2:
15. pro 2009 ve 12:52  • Odpověz
tygrous: tak šátkování je dobré?Uvažuju o tom. A jde tam vzít sebou i dítě?
15. pro 2009 ve 12:57  • Odpověz
Satkovani je super:wink: Kamoska satkuje od narozeni (a ted ma mala neco pres dva roky) a jsou obe hrozne moc spokojene...
A dite si s sebou klidne vem, my se to ucili s hadrovou panenkou, ty si to vyzkousis rovnou se zivou:wink: A ta Petra je fakt moc prijemna... Na uceni ti satek pujci a jinak se da koupit primo u ni...
15. pro 2009 ve 13:02  • Odpověz
medvik: Kdy se ti narodila Zuzanka? Koukam, ze ma dva mesice...moje sestrenka ma Lucinku 14.10.ti
15. pro 2009 ve 13:04  • Odpověz
sirael4: od 22.9. a už mi to leze na mozek. Jsem netušila, že mě to bude doma tak štvát :grinning:
K šátkování jsem se ještě nijak nedostala. Nějk nevím kdy bych ho do toho šátku měla dávat... :unamused:
15. pro 2009 ve 13:17  • Odpověz
flapi: Taky mi to leze doma na mozek - ted me fakt zachranily Vanoce a peceni cukrovi, jinak bych zcvokla. A to jsem se tak tesila, az budu doma...(ja jsem doma od 3.8.)
Ja minim satek pouzivat doma, kdyz budu neco delat a budu chtit mit prcka u sebe (mame jen postylku v loznici, lehatko se mi kupovat nechce a druhou postylku taky ne...) a urcite ven (az nebude mrznout) - do mhd, na urady, k Dr.-mame to pres dve ulice, na prochazky...Kamoska to takhle podobne praktikuje a nemuze si to vynachvalit.
15. pro 2009 ve 13:32  • Odpověz
tygrous: Zuzka se narodila 12.10. v 0,35 - 35 minut po termínu :grinning: Jinak lehátko jsme původně nechtěli a teď bychom bez něj nemohli být. Dokonce už máme druhé - u babičky. Šátek je fajn, ale dítě se počůrá, pokaká, chce najíst - musí se vyndat. A mě štve to vyndavání pořád. Ale funguje to a měli jsme malou v šátku i v krámu. Ale už se jí nelíbí ta kolíbka, budeme muset začít jiné úvazy.
15. pro 2009 v 17:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.