• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přistěhované do Plzně - pokec

(Zamčená)
8. června 2010 
Dobre ranko, tak zas nic. Uz z toho zacinam byt trochu otravena. A zacinam vic myslet na porod, tak doufam, ze se nezacnu bat. Do ted jsem se i docela tesila, ale to cekani je pitome, zacinam nad tim uz moc premyslet :unamused:

medvik: S tim lehatkem uvidime, zatim se mi ho kupovat moc nechce. Mame kocarek, kde se da korbicka pouzit i jako kolibka, tak asi vyuziju v obyvaku tohle nebo prcka uskladnim do kojiciho poltare apod. A s tim vyndavanim z satku mas asi pravdu, ale stejne tam to dite nemuzes mit v kuse cely den, pocitam vzdy tak dve tri hodky, coz bude akorat na kojeni nebo prebaleni...tak to nejak skloubime :wink: Jsem zvedava, jak bude praxe, kdyz si to tak hezky predstavuju :grinning:
16. pro 2009 v 08:56  • Odpověz
autor
flapi: Tak ono se každej těší na to až bude doma, pak zjistí, že to je nuda, to když jsem byla bez práce, tak jsem se málem unudila :zipper_mouth:

tygrousi, kdy že máš ten termín?Tak nepřemýšlej, vydržela jsi to doteď, tak už se nezalekneš ne? :wink:
16. pro 2009 ve 13:27  • Odpověz
sirael: termin mam "az" v utery 22.12. Ale ja uz fakt nemuzu, v noci skoro brecim, kdyz musim vstat na zachod, jak me boli panevni spoje a nemuzu se postavit... A to kdyz pak vstavam i 3x za noc + rano se vyhrabat z postele, tak to je fakt opruz. A boli me to uz i pri chuzi, to jsem minuly tyden nemela, takze se valim jako kachna, kazdou chvili me pichne v mocaku, jak si tam prcek asi stouchne...fakt zadna slast. Dr.mi rekl, ze to nekdo takhle proste ma, ze to musim vydrzet. Ja vim, ze porod bude taky bolet a jsem an to pripravena, ale to uz budu hlavne vedet, ze to brzo skonci :sweat_smile:

Jinak dnes jsem se zabavila delanim vanocniho prani na pocitaci, mam to i s koledou a ruznymi efekty :wink: A ted jeste chladim testo na dalsi cukrovi :grinning:
16. pro 2009 ve 14:29  • Odpověz
autor
To je hrozný ty obtíže....
Ale zas termín máš až 22. tak neboj, času dost :wink: Uka přání :grinning:
16. pro 2009 ve 14:43  • Odpověz
Posli mi do IP email a ja ti ho poslu, mam to v powerpointu :wink:
16. pro 2009 ve 14:44  • Odpověz
Jinak ten termin jsem myslela, ze je fakt hranicini, protoze prcek je od zacatku tak o tyden az dva vetsi nez mel podle tabulek byt, tak jsem si rikala, ze vyleze i driv. Ale ven se mu fakt nejak nechce :angry: A manza porad narika, ze by chtel Strelce, takze je cas max. do pondeli :sweat_smile:
16. pro 2009 ve 14:46  • Odpověz
autor
No ale střelci jsou dost paličatí :grinning:
16. pro 2009 v 15:17  • Odpověz
Jo, tak to vim moc dobre, manza je strelec :grinning: Ale jinak mam se strelci jen pozitivni zkusenosti :wink:
16. pro 2009 v 15:43  • Odpověz
Mas tam to prani :wink:
16. pro 2009 v 15:45  • Odpověz
autor
To je dobře, já bych řekla, že jsou docela spolehliví :slight_smile: Já jsem vysazená na berany :grinning:
16. pro 2009 v 15:51  • Odpověz
:grinning: ja jsem beran :grinning:
16. pro 2009 v 16:02  • Odpověz
autor
:grinning: vždyť to říkám....
na přání se pak juknu
16. pro 2009 v 16:05  • Odpověz
Taky vás ta zima tak štve? Před chvílí jsem byla venku a šla jsem jak pos... aby mi to nepodjelo :unamused: Já už chci jaro :grinning:
17. pro 2009 ve 12:00  • Odpověz
flapi: :grinning: Tak presne takhle jsem sla v nedeli...mam sice super teple zimni botky, ale klouzou, takze v zime celkem na prd. A ted bych potrebovala jit hodit dopisy do schranky a taky se bojim. Jo a v tu nedeli jsem sice chodnik venku zvladla bez nehody, ale pak jsem se natahla vecer doma, kdyz se mi ani nevim jak zvrtla noha. Dopadala jsem pekne pomalu a na kolena a paze, takze brisko se zeme ani nedotklo, ale sok jsem pak mela poradny :confused:
Jinak ja se tesim na brezen, ze snad zvladnu lyze na Spicaku (prcek bude mit 3 mesice, udelame si vylet), ted jsem koukala na netu, ze tam je 40cm snehu a vlek uz jezdi :frowning2:
17. pro 2009 ve 12:39  • Odpověz
Ahojky, tak jsme si rano cvicne zajeli do porodnice:wink: a jsem zase doma. Celou noc jsem mela stahy a bolesti po 7 minutach a rano jsem i krvacela... Sestricka ze me udelala vyplasenou prvorodicku debilka, protoze v porodnici se vse zklidnilo a na monitoru ani jedna kontrakce :angry: Ale doktorka uz byla mila, zkoukla me a rekla, ze se to uz rozbiha a je to pripravene. A udelala mi Hamiltna, nez jsem stihla neco rict... Tak mozna v poledne pojedu zpet nebo vecer nebo zitra, kazdopadne je to TADY :wink: Uf, musim myslet na neco jineho, zacinam si predstavovat, co me ceka. A jak jsem se tesila, tak ted me to prechazi :sweat_smile:
Takze se tu asi ukazu pristi tyden... Uzivej te si advent a preji moc krasne Vanoce vsem!
18. pro 2009 v 09:18  • Odpověz
autor
flapi: To jo, a ještě mám kozačky na podpatku, to bude zima asi veselá :grinning:
Dneska jsem po cestě do práce, myslela že umrznu, zalitovala jsem i nad bezdomovcema :grinning:

tygrous: To mám pocit, jak to čtu, že je tohle docela normální, že z tebe udělají vyplašenýho blázna, kterej jezdí k doktorovi pro nic za nic :grinning:
Určitě dávej vědět, jestli jsi ještě do¨ma, budu držet palce ať jde porod hladce a těším se na fotky!
18. pro 2009 v 10:56  • Odpověz
Ahojky,

venku je krásně bílo, škoda že není Štědrý den dnes, bylo by to krásně idylický :dizzy_face:

tygrous: sestřičky na Locháči jsou prej ukrutný krávy (asi až na 2 výjimky), takže jejich chování musí brát člověk s nadhledem. Držím palečky, aby byl porod rychlej, moc tě malej netrápil a brzy jste byli oba doma :dizzy_face: a pak se nám určitě přijď pochlubit :wink: :dizzy_face:
18. pro 2009 v 11:25  • Odpověz
tygrous: taky držím palce.
18. pro 2009 v 11:28  • Odpověz
Byla jsem teď odvézt auto do opravny, musela jsem kvůli tomu počasí vzít kromě autosedačky a podvozku i celý kočár :angry: Navíc nám někam do pračky spadla kostice z podprsenky, tak jsem teď musela volat opraváře.
18. pro 2009 v 11:29  • Odpověz
aji: já tam zatím na ambulanci narazila na příjemné sestry, až ta dnešní prudila, ale v mezifázích byla milá :sweat_smile: , tak nevím... Mám myom a můj Dr. mi řekl, že mám do porodky odjet při jakémkoliv i malém zakrvácení (ze by myom mohl zpusobit odlouceni placenty..), no tak jsem jela. Ale ta doktorka tam byla v pohode a rekla, ze je dobre, ze jsem prijela a at prijdedu treba jeste 5x zbytecne :grinning: Kazdopadne zatim je klid, tvdrnuti po 10min. Tak hopsam na mici a chci si dat par drepu, i kdyz po tom Hamiltonovi se citim dole divne. Chudak manza musel v devet do prace a ted tam v kanclu nadskakuji pri kazdem pipnuti jeho mobilu a pry jen kecaji a nepracuji, jak cekaji, kdy zavolam :grinning:
18. pro 2009 v 11:33  • Odpověz
autor
aji: Krásné to je, ale očekávám že do Vánoc to sleze :confounded: Jako vždy.

medvik: Tak to by mě v životě nenapadlo že se může něco takovýho stát :grinning: Když si přestavím, jak se musela dírkama v bubnu "prokroutit"...
18. pro 2009 v 11:35  • Odpověz
medvik: to pocasi mohlo pockat na stedry den...ja se rano v aute drzela zuby nehty, jak jsme klouzali v zatackach a na krizovatce u Gery...
Kostice jsou previti, ja cekam, kdy se nam poroucha pracka, ma akorat po zaruce a ted, kdyz budu potrebovat denne prat pliny, tak by se to fakt hodilo :sweat_smile:
18. pro 2009 v 11:36  • Odpověz
Holky, poradte mi neco dobreho k obedu, nejak nemam na nic konkretniho chut :frowning2: Rozmrazila jsem si kureci rizky,ale nemam inspiraci...
18. pro 2009 v 11:38  • Odpověz
autor
Nakrájej je do těstovin se sýr.omáčkou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A mě ráno přišlo že je to docela rozježděný ten sníh :sunglasses:
18. pro 2009 v 11:42  • Odpověz
sirael: to by slo, testoviny muzu 7x do tydne :wink:
Jinak rozjezdene to celkem bylo, ale manza si to klouzani uziva a je fakt, ze to ma celkem i pod kontrolou, ale ja to zas moc nemusim :angry:
18. pro 2009 v 11:44  • Odpověz
autor
Já mám řidičák pár měsíců a moc jsme toho zatím nenajezdila, no vzhledem k počasí asi ještě dlouho nenajezdím :grinning: To já taky, je to bezva jídlo.
18. pro 2009 v 11:48  • Odpověz
autor
A přání jsme zapomněla pochválit, je to moc hezký, šikovná mamina jseš :sweat_smile:
18. pro 2009 v 11:51  • Odpověz
sirael: Dik:wink: Ja jsem vzdycky sikovna, kdyz se nudim :grinning: A ty testoviny s kurecim si udelam s cesnekovou omackou, dostala sjem silenou chut na cesnek, to budou mit v porodce radost :grinning:
18. pro 2009 v 11:56  • Odpověz
autor
Tak snad nebudeš rodit bezprostředně potom :grinning: Jééé, já ti tak závidím, už jen krůček tě dělí od miminka :slight_smile:
18. pro 2009 ve 12:03  • Odpověz
No, ty blaho, ja se celych 9 mesicu tak tesim a ted mam najednou strach...jak to zvladnu..porod, kojeni, starani o mimi...ale to je asi normalni.
18. pro 2009 ve 12:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.