• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přistěhované do Plzně - pokec

(Zamčená)
8. června 2010 
autor
Co bys to nezvládla?Víš kdo všechno to zvládl před tebou?I 15leté maminy to musí zvládnout :wink:
18. pro 2009 ve 12:12  • Odpověz
Ale vzdyt ja vim...a vim, ze to zvladnu...to jsou jen doterne myslenky tesne pred :sweat_smile:
18. pro 2009 ve 12:14  • Odpověz
autor
To se dá pochopit a myslím, že je to přirozený. Já mám ty myšlenky už teď a to je času nevím kolik :grinning:
18. pro 2009 ve 12:15  • Odpověz
tygrous: počkej na ty dvě hoďky po porodu, to je žrádlo. Máš už pokoj, dítě jsi viděla, nic tě nebolí, hezky si ležíš v pelíšku a povídáš si s manželem :dizzy_face:
18. pro 2009 ve 12:20  • Odpověz
A to předtím fakt zvládneš. Musíš si pořád říkat, že to skončí :wink:
18. pro 2009 ve 12:20  • Odpověz
medvik: To zni krasne :slight_smile:
18. pro 2009 ve 12:21  • Odpověz
Já mám takovou chuť na grog :frowning2:
18. pro 2009 ve 12:24  • Odpověz
Tygrous: na jaře musíme spolu vyrazit s kočárkem :wink:
18. pro 2009 ve 12:25  • Odpověz
autor
medvik: No a co teď, jak to jde s malým miminkem?
18. pro 2009 ve 12:26  • Odpověz
sirael: no mimčo se mi pži transportu z kočáru probudilo, tak jsem nakrmila a teď pořád řve, tak ji mám u prsu a koníkuju:slight_smile: Čas na sebe mám až když Zuzka spí nebo když přijde mamča nebo manžel. Ale stojí to za to, už se na mě mimouš krásně směje a pozná mě :dizzy_face:
18. pro 2009 ve 12:29  • Odpověz
Ja zas mam chut na svarak...a ten bych mozna i mohla, treba by to popohnal :wink:

medvik: Klidne i driv nez na jare:wink:
18. pro 2009 ve 12:29  • Odpověz
autor
maedvik: A na manžela? :slight_smile:

Tak teda holky, já zas mám chuť na punč :grinning:
18. pro 2009 ve 12:30  • Odpověz
sirael: na manžela taky :wink: :grinning:
18. pro 2009 ve 12:48  • Odpověz
Holky, asi si jdu schrupnout. V noci jsem toho moc nenaspala, jak jsem pocitala minuty, a jestli nas ceka dnes v noci porod, tak zitra budu zombie...
18. pro 2009 ve 12:54  • Odpověz
autor
medvik: Tak to je dobrý, ono je fakt, že malinká asi ještě hodně spí viď?To je sladký období...

tygrous: To je jasný, dobrou noc a kdybys náhodou ještě nerodila, tak se ozvi.Ale čekala bych, že do tří dnů nejpozději!!!!
18. pro 2009 ve 12:59  • Odpověz
sirael: ona nám spí jen v noci a přes den jen venku v kočáru :wink:
tygrous: jen odpočívej. mně se při kontrakcích chtělo strašně spát ale to už nešlo. :wink:
18. pro 2009 ve 13:03  • Odpověz
Tak jsem asi hodku spala...a zaclo mi vic tvrdnout bricho,ale porad ne casteji, jen silneji. Jo a jinak porad cekam, kdy ten prood zacne bolet :sweat_smile: To tvdrnuti neboli, jen je uz neprijemny. A v noci jsem mela neco jako menstr.bolesti,ale jen v noci.
A uz jsme v rodine posledni na rade. Dnes sestrenka (mela mit termin zitra) porodila holcicku. Nejdriv mi prisla sms od ni, pak mi to psala mama a ted mi to v emailu napsal i tatka :grinning: Ti jsou mili, jak na me mysli...a me tu furt pipa mobil :sweat_smile:

medvik: A v noci vam spinka dobre? Kolikrat se budi? Ja doufam, ze budeme mit hodne dite, ktere necha tatinka vyspat do prace:wink:
18. pro 2009 ve 14:41  • Odpověz
tygrous: tak to bude mít Honzík kamarádku :wink: Zuzka se v noci nebudí :wink: Spí tak od půl 11 do 7, rekord měla do 9. Ale vynahrazuje si to přes den. Ale to až, když odstříkávám a krmím z lahve. Ona to kojení moc nezvládá, když jsme jen kojily, tak pořád řvala a nespala ani v noci.
18. pro 2009 v 15:34  • Odpověz
Ahoj holky, tady to beze mě nějak stálo :wink:

Už jsme doma z porodnice...
Porod byl rychlý a prý ukázkový. V pátek odpol.jsem začla mít stahy po 10minutách a tak to pokračovalo večer, v noci...z počátku bez bolestí, pak asi v osm přišly křeče něco jako na MS...a to jediné se stupňovalo, ale stahy furt po 10minutách. A já čekala na interval pět minut, aby mě zas nehnali zpět domů, když jsem ta vyplašená prvorodička... No a le v jednu v noci jsem měla kontrakci asi 2minuty dlouhou a tak to tlačilo v zádech a v konečníku, že jsem vzbudila manžu a jeli jsme. No, samozřejmě porod už dávno začal. Přijela jsem tam otevřená na 7 cm, než jsme se přesunuli na porodní sál, byla jsem na 8cm... Na sále překvápko - porodní asistenkta, co jsme měli na předporodním kurzu, takže super radost. my s manžou vysmátí, ona vysmátá, vůbec jsem nevypadala, že rodím :grinning: Na sál jsem přišla v půl třetí, píchli mi vodu a končně začly ty stahy častěji :wink: Ale bolesti se pořád daly vydržet :wink: V půl čtvrté jsem začla tlačit, to bylo pro mě asi to nejhorší z celého porodu. Ačkoliv jsem pila maliník a masírovala hráz, tak mám prstě užší a pevnější poševní vchod (mám s tím problém i na gyndě...), takže to parádně bolelo. Museli mě střihnout, ale to mi už bylo celkem jedno, chtěla jsem už prcka co nejdřív vytlačit, ale chvílema jsem už fakt nemohla... No a ve 4:07 byl venku. Prý ukázkový porod, ukázková mamima, ukázkové miminko...takže super, ne? I když v tu chvíli mi to tak nepřišlo, tak teď už jo:wink: Ale že bych se hned hnala rodit znova, to asi ne :grinning:

Problém byl až pak s kojením, rozkojila jsem se až dnes ráno, jinak by mě ještě nepustili... Ale Honzíka trápili skoro 3 dny hlady, až včera mu dali bebu, aby přibral a my mohli domů.

Uf, je to za náma a to krásné před náma. Honzík je nejkrásněší miminko. Že jo? :dizzy_face:
22. pro 2009 ve 14:26  • Odpověz
Tygrous: moc a moc gratuluju k narození Honzíka, je super, že jsi měla lehký porod, Honzík je krásný :wink:
22. pro 2009 v 15:01  • Odpověz
tygrous: moc moc gratuluju. Honzík je krásnej. Můžu ještě dotaz? Kde jsi rodila?
22. pro 2009 v 15:05  • Odpověz
Ahoj holky,

tygrous: Vééélká gratulace, ať vám Honzíček dělá jen samou radost :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Teda porod jsi měla fakt ukázkovej a přijde mi, že i docela rychlej, jsi šikulka :wink:
Máte s manžou ten nejkrásnější vánoční dáreček :slight_smile: :dizzy_face:

Holky, já už se sem asi zítra ani na Štědrý den nedostanu, takže vám všem přeji pohodové vánoční svátky a dětičkám spousty dárečků pod stromečkem :slight_smile:
22. pro 2009 v 15:32  • Odpověz
flapi :rodila jsem na lochotine. a fakt si nemuzu stezovat. porod.asist. naprosto super, doktorka, co me pak sila, tak prijemna, a ty ostatni jsem neregistrovala. na sestinedeli prijemne sestry a detske sestry velmi ochotne, jidla hooodne, akorat 3x denne rohlik + neco a k obedu polivka bez chuti (mimochodem kojicim dali zelnacku...), ale druhe jidlo dobre (svickova, rajska s testovinami, ovocne knedliky...), 2xdenne ovoce...
22. pro 2009 v 18:01  • Odpověz
Krásné štědrodenní ráno. Dnes odjíždíme k rodičům, proto přeji už teď všem krásné Vánoce. Pro tygrouse jsou to ty úplně první s malým pokladem, pro flapi ty úplně poslední bez děťátka :dizzy_face:
24. pro 2009 v 00:29  • Odpověz
autor
tygrous: Moc gratuluju k narození Honzíka a k celkem poklidnýmu porodu!
25. pro 2009 ve 22:03  • Odpověz
autor
A Honzík je krasavec!!! Opravdu krásný miminko :wink:
25. pro 2009 ve 22:05  • Odpověz
Tak jaké byly Vánoce?A co jste dostaly pěkného?
28. pro 2009 v 19:53  • Odpověz
autor
medvik: Dostala jsem samý krásný dárky, který mi udělaly radost.Co jsi dostala ty? Hlavně byla krásná Vánoční pohoda, a to je nade všechny dary:slight_smile:
29. pro 2009 v 08:16  • Odpověz
sirael: já jsem dostala nové džíny, rádio do kuchyně, co jsem si moc přála, teplé punčocháče, hezké pyžámko, svetříky, šperkovnici, náhrdelník (bižu), s manželem jsme dostali pánev:slight_smile: a hlavně: od manžela za malou jsem dostala soupravu náušnic a náhrdelníku :dizzy_face:
29. pro 2009 v 09:21  • Odpověz
sirael: pohoda celkem byla taky, na to že máme malé zlobivé mimčo :dizzy_face:
29. pro 2009 v 09:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.