• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přistěhované do Plzně - pokec

(Zamčená)
8. června 2010 
Ahojky. Tak u nas byly vanoce ve znameni kojeni :wink: Mam pocit, ze jen kojim a kojim :grinning: ALe zas pres noc spinka hezky, vydrzi spat 6-7 hodin, az se bojim, jestli to je normalni, porad ho kontroluju... Zato ted odpol. cumakuje uz 3 hodky, tak se spolu houpem na mici a ja doluju z pameti pisnicky jako Skakal pes a kocka leze dirou :sweat_smile:
29. pro 2009 v 16:22  • Odpověz
Tak jsem byla včera na UTZ. Doktor vtipálek, prý jestli víme pohlaví a že je to ženská. A pak to jsem vás vyděsil, co? Byl v nějaké rozverné náladě :grinning:
Jsme v pořádku a vážíme 2040g. Na to že byl pořád ze začátku menší, to teď kluk statečně dohání...
30. pro 2009 v 09:31  • Odpověz
Všechno nejlepší v novém roce 2010 :dizzy_face:
31. pro 2009 ve 23:54  • Odpověz
Holky, všem všechno nejlepší a nejkrásnější v tom novém roce :wink: , hlavně hodně zdraví a lásky a maminám spoustu radosti z dětiček...
1. led 2010 v 09:41  • Odpověz
Přeju všem všechno nej do 2010 :grinning:
1. led 2010 ve 12:14  • Odpověz
Ahoj holky, zdravím v novém roce :slight_smile:

flapi: ty budeš mít letošní rok krásnej - narození miminka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Holky, já jdu ve čtvrtek ke svojí gyndařce, na radu, co dál, protože se mi nedaří otěhotnět. Už se snažíme přes rok a bez úspěchu :frowning2: Přitom mi řekla, při poslední kontrole, že v tom u mě nevidí problém. Takže moje největší letošní přáníčko je - dočkat se mimíska, nebo alespoň těhotenství :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , pak se ze mě stane nejspokojenější ženská na světě :dizzy_face:

tygrous: jak se vám daří s Honzíkem???
4. led 2010 v 11:30  • Odpověz
aji: přeju ať je všechno v pořádku a brzy najdeš na testu || :slight_smile:
tygrous: taky jsem zvědavá co ty a Honzík :wink:
4. led 2010 v 16:16  • Odpověz
No to je dost, že se tu taky někdo ukáže :wink: :grinning: Flapi, kdyby vám vyšel ten termín, to by bylo krásné datum :dizzy_face: Aji: a jak jsi na tom se štítnou žlázou?
4. led 2010 v 18:16  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:
flapi: děkuju :dizzy_face:, pak budu za tebou a tygrousem chodit pro rady :wink: :grinning: Jinak datum 3.3. je krásný, moje ségra je 30.3. :slight_smile:

medvik: ahoj, no to nevim, jak jsem na tom se štítkou :confused: , ale každopádně teďka se mi poslední cykly nějak ztrácí ovulace. Měřim BT a na začátku minulýho roku to bylo úplně ok, ale teďka za poslední 4 cykly jsem jí měla jen v jednom a ještě opožděnou :unamused: Takže bych i potřebovala nějaký pilule na podporu ovulace :rolling_eyes:
No uvidim, co mi řekne ve čtvrtek :rolling_eyes:
5. led 2010 v 07:52  • Odpověz
aji: my jsme se snažili, ale měla jsem hypofunkci štítné žlázy a dokud se to léky nespravilo, nepodařilo se otěhotnět. Taky jsem díky těm lékům začala mít menstruaci jako hodinky. Každého 4. v měsíci :slight_smile: Možná by stálo za to, pro jistotu si to u gynekologa nebo praktické lékařky nechat nabrat.
5. led 2010 v 11:25  • Odpověz
3.3. je fakt hezký datum - uvidíme co na to prcek, jaké datum se mu zalíbí :grinning:
5. led 2010 ve 12:12  • Odpověz
Ahoj holky, tak my tak nejak zvladame novy "zivot ve trech":wink: Honzik je pres den hodnoucky, dopoledne chce jist tak po 2-3 hodinach, ale odpol. najede na kojeni po 1-1,5h a vecer by nejradsi stravil u prsu nonstop a to mu vydrzi az do pulnoci (a kdyz usne u prsu a ja ho dam do postylky, tak do par minut zacne hystericky kricet a uklidni se zas az u prsu...), navic ho trapi nafoukle brisko a prdici, takze vecer je u nas fakt vesely. Ale kdyz teda pak konecne po pulnoci usne, tak spi az do rana, to ho musim kolem seste, sedme budit, protoze me boli prsa, jak jsou nalita... Jinak tatka byl s nama pres svatky doma a hodne mi pomahal - s prebalovanim, zehlenim, mytim nadobi, nebo si vzal Honzika na klin k pocitaci...ted uz teda chodi do prace a my jsme doma sami, ale jde to...

aji: tu stitnou zlazu si rozhodne nech zkontrolovat. Ja mam hypofunkci a leky beru uz delsi dobu a otehotnela jsem v podstate hned...
5. led 2010 ve 13:05  • Odpověz
Hm, tak já to v ten čtvrtek navrhnu Mudře.
medvik: já teda mám i bez antikoncepce menstruaci jako švýcarský hodinky :sunglasses: Na to se mě posledně právě Mudra ptala hned, jestli mi chodí menzes v pohodě.

tygrous: Kamarádka dávala malýmu vždycky k večeru nahřátý třešňový pecky na bříško a malej přestal bejt nafouklej. Mají je prej v DM a jen je nahřeješ v mikrovlnce. Jinak prej ještě existuje nějakej čajík pro tebe a dětičky pak prej nejsou tak nafouklý. Taky jsem ti koukla do albíčka a malej je fakt roztomilý miminko, takovej medvídek k pomuchlování :dizzy_face:
5. led 2010 v 15:03  • Odpověz
aji: na to brisko zkousime kdeco... pecicky nemam, ale davam mu na bricho nahratou zinku, cvicime nozickama, masirujeme s gelikem, co je primo na brisko, davame kapky Sab simplex, ja piju caj na kojeni a fenyklovy... myslim, ze nic vic se uz delat ani neda...holt to musiime nejak pretrpet do 3.,4.mesice, pak to vetsinou prechazi. a kluci na prdy trpi vic nez holky...
jinak medvidek k pomuchlovani to teda je:wink: A jaky umi krasny ksichtiky, ale ty se nam nedari vyfotit. nejroztomilejsi je rano, kdyz se probouzi a protahuje... a taky je uzasny, kdyz ho nechavam odrihnout na mem rameni, tak jak ma stocenou hlavicku k me tvari, tak tam asi hleda bradavku a chce sat, ale mne to pripada jakoby mi daval pusinky :dizzy_face:
5. led 2010 v 16:08  • Odpověz
Tygrous: vydrž, opravdu to chce čas, na každé mimčo funguje něco jiného, na některé nic. A probio kapky jsi nezkoušela?
6. led 2010 v 15:38  • Odpověz
A copak sirael, jakpak ta se má :wink: ?
6. led 2010 v 15:39  • Odpověz
Jo a tygrous: Ty se máš, že Honzík chce dudlík :cry: :dizzy_face: Zuzka ho nechce, na to má mě.
6. led 2010 v 15:48  • Odpověz
medvik: je mi jasne, ze to vse chce cas. Probioticke kapky jsem zatim nezkousela, ty si nechavam az na konec(kvuli cene:wink: Ale lactobacily beru ja sama... a chci zkusit homeopatii.
jinak dudlika chce jen nekdy, docela funguje vecer na usnuti a pak ho vyplivne...ale kdyz mu ho cpu, kdyz zrovna potrebuju treba neco dodelat, tak ho nechce a musim ho vzit nebo mu dat prso:wink:
7. led 2010 v 10:10  • Odpověz
ty kapky se dají objednat na MMB za 250 Kč :wink: A já je mám doma můžu Ti vzorek dát.
7. led 2010 ve 13:53  • Odpověz
Ahojky holky,

Tak jsem byla dopoledne u gyndařky a probrali jsme, co dál, když se nám nedaří.
Udělala mi stěry na cytologii + chlamydie a poslala mě na krev - hormonální profil + štítná žláza
a dostala jsem papír na spermiogram pro polovičku. Na kliniku musim zavolat a objednat ho.
Takže se to u nás "trochu" hnulo a jsem hrozně ráda.
Až bude výsledek ze spermiogramu, tak mám přijít a ona bude mít mezi tím výsledky horm. profilu a štítky.
Jinak na grafíky BT mi koukla a řikala, že v ovulce problém nebude :confused: , tak uvidíme, jak se to dál vyvine...
Já doufám, že tím nejlepším směrem :dizzy_face:

A mám polovičku objednat na spermiogram někam tady na Bory, na papíru mám napsáno Kožní klinika. Nevíte některá, kde to je??? Myslíte, že je to ve FN na Borech?
7. led 2010 ve 13:56  • Odpověz
autor
Ahoj holky,
dlouho jsem se tu neobjevila.
tygrousi: Tak to je skvělý, že se v noci třeba šest hodin vyspíš, viď? Myslím, že ten pocit, že pořád kojíš je asi normální, vždyť musí prcek růst a přibírat :slight_smile:

aji: Myslím, že je to ta na Borech ve FN. Mám dojem, že je tam takové větší kožní oddělení.
7. led 2010 ve 14:09  • Odpověz
Zdravím vespolek :grinning:
Přišla jsem z kontroly, jsem od minule +2kg. Prý to je ještě dobrý, někdo přibírá i 7kg za měsíc :astonished:
Na mateřskou nastupuju 16.1. a pochválila mě že tak dobrej krevní obraz nemá ani ona. Tak mám radost :slight_smile:
7. led 2010 v 15:11  • Odpověz
aji: jo, je to pavilon 22 (ten nejvyšší až na konci), ve FN Bory. Je to v přízemí, musí se hned za dveřmi doleva a ambulance se jmenuje andrologie.
7. led 2010 v 17:57  • Odpověz
medvik: fakt za 250,-? To zní až divně :sweat_smile: Zatím ještě počkám, od příštího týdne ještě vyzkouším Baby Calm, ten je až od 1 měsíce a pak bych šla do těch probiotických.

Jinak zrovna dneska jsem si říkala, jak jsem tu nedávno naříkala, že už chci rodit... no a už mám 3 týdny po porodu :wink:

aji: držím palce!!

flapi: já přibrala jednou 2kg za 14 dní...ale pak zas třeba jen 0,5kg...celkově ale 14kg a Dr. mi na začátku 9.měsíce řekl, že jsem přibrala málo :grinning: Docela by mě zajímalo, kolik mám teď a co jsem nechala v porodnici...doma váhu nemáme, tak musím vydržet až po šestineděli na kontrole...
7. led 2010 v 19:10  • Odpověz
tygrous: od 1. měsíce je to proto, že u nás nejsou povoleny studie na subjektech pod 28 dní :wink: Baby Calm dáváme, malé chutná, ale efekt nevím, zda mají. Ono totiž ty probio kapky jen tady v ČR stojí 600 Kč, v okolních státech (Polsko, SLovensko) stojí do 300 Kč.
7. led 2010 v 19:44  • Odpověz
tygrous: 14 kg to jde. Já přibrala 7 kg (když to vezmu od váhy před těhotenství, kdyby to bylo od nejnižší váhy v těhotenství, tak 11 kg). A mám teď o 3 kg méně než před těhu.
Taky jsme dlouho neměli váhu, ale pak jsem ji k výročí svatby koupila :grinning:
flapi: super, že nejsi chudokrevná :wink:
aji: vidíš, jak se to krásně rozjelo. Držím palce :wink: :dizzy_face:
7. led 2010 v 19:47  • Odpověz
medvik: ja vim, jsem lekarnice :wink: ten baby calm asi zkusim uz od zitra, to bude mit 3 tydny a dam min kapek. a ty probio bych si asi pres bazar nekoupila...na skole do nas hustili, jak je dul, teplota skladovani a ja jaksi neverim, ze ti, co to nakupuji v pl apod tu spravnou teplotu opravdu dodrzi... :unamused:
8. led 2010 v 08:26  • Odpověz
jo a jeste k tomu baby calmu... je to jen potravni doplnek, takze ucinek se u nich netestuje, pouze hygienicka nezavadnost...tak proto to asi nedoporucuji hned od narozeni. i sab simplex je az od 3.tydne, ale ten jsem taky dala driv...
8. led 2010 v 08:52  • Odpověz
tygrous: já myslím, že ty oleje nevadí, nevím co ten glycerol -je to sladké, to by se dávat nemělo, i příkrmy se musí začínat zeleninou, protože začít sladkým ovocem, už by nic jiného nechtěli :grinning: Ale já to dávám, když je to jedna z mála věcí, co Zuzku uklidní :grinning:
Ty probio kapky se dají několik dní skladovat i při pokojové teplotě, neublíží jim to. Píše to přímo výrobce. A já jsem si je přes MMB klidně koupila, protože ta maminka je důvěryhodná a spoustě lidí to fungovalo. A dá se koupit i chladící pytlíček přímo u ní.
8. led 2010 v 09:32  • Odpověz
Ahoj holky,

díky moc za info. Našla jsem na netu kontakt a sestřička byla celkem příjemná a polovička je objednanej na 20.1. a prej rovnou ten den dostane výsledky, takže pak se můžu já hnedka objednat znovu ke gyndařce.
Tak snad už se brzy dočkám těhu :dizzy_face:
8. led 2010 v 09:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.