• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příští rok se začínáme snažit!

(Zamčená)
25. listopadu 2009 
Tak snad tu ještě podobné téma není, ale začínám diskuzi, která se týká vás všech, kdo máte v plánu počít miminko v průběhu příštího roku!
24. lis 2009 v 16:23  • Odpověz
Ahoj s.a.l.o.m.e. přidávám se k Tobě a doufám, že nezůstaneme jen u plánů :wink:
24. lis 2009 v 16:49  • Odpověz
Ahoj, my už se snažíme 3 roky přirozeně a nejde, a tak nás začátkem příštího roku čeká IVF.
Takže ano, máme v plánu počít miminko příští rok :slight_smile:
24. lis 2009 v 16:49  • Odpověz
Ahojky, pristi rok se budeme brat a miminko bychom si prali co nejdriv :slight_smile: Ja bych ho brala uz ted, ale chapu, ze po svatbe je to lepsi...a nechci se vdavat s briskem :unamused:
24. lis 2009 v 16:51  • Odpověz
My jsme měli svatbu v září a jelikož nám jedna velká událost za rok stačila, tak necháme miminko na příští rok :wink: Ale začínáme se snažením hned od ledna.
24. lis 2009 v 17:14  • Odpověz
autor
Vejirka - tak vám budu držet moc palce,ať to dobře dopadne! :wink:

elmesdemayo - zastávám stejný názor, nejdřív svatba, potom miminko.Ale ani opačnému pořadí se nebráním :grinning:

hanna1170 - tak to přeju hodně štěstí! Já bych byla nejraději, kdyby se miminko narodilo v létě, tudíž snažení začne někdy kolem podzimu asi :grinning:
24. lis 2009 v 17:48  • Odpověz
salome_no, abych pravdu rekla, tak uz jsem si vyhlizela nejake miminko, ze bych si ukradla :grinning: Posledni dobou mi z toho vazne hrabe, vsude sama krasna mimca a ja si budu muset pekne jeste pockat. Misto toho, abych sjizdela beremese, tak jsem cely dny na konikovi a kocham se mimcama :frowning2:
24. lis 2009 v 19:17  • Odpověz
autor
No moc dobře vím o čem mluvíš, někdy ta touha je fakt síla.My o svatbě máme jasno, že bude, ale neřešíme kdy...takže na bereme se občas koukám taky, ale tady jsem teď "ímrvére" :grinning:
25. lis 2009 v 09:08  • Odpověz
salome_u nas svatba už má datum - 1.5.:slight_smile: a rovnou je to i počátek našeho snažení :slight_smile: Na konci ledna doberu HAK, pak tříměsíční očistná kúra ( chci vědět, jesli všechno finguje, jak má... a pak směle do toho :dizzy_face:
25. lis 2009 v 11:13  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.