• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pro Leontýnku a pro Zen♥♥

(Zamčená)
20. května 2008 
Před rokem mi Věrka založila téma, když jsem vyprdla Nelušu a mě to děsně dojalo, když mi jíra přinesl vytisknutý gratulace do porodnice a protože Věrka ma na Beremese velký fanklub a ten si žádá vlastní téma :sweat_smile: Tak ho zakládám a tímto oznamuji, že dnes v 15 hodin se malá Leontýnka od Zen na svět vetřela :sweat_smile: Věrka je asi na koksu, páč neví míry, ale to nevadí :sweat_smile: Holky jsou v pořádku a Věrka je mooc štastná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Leontýnko a Věruško, holky moje, jsem na vás strašně moc hrdá a celou dobu jsem na vás myslela, jste holky statečný :dizzy_face: Já vám přeju hlavně zdraví, pro vás obě, ať vás tatínek pěkně opečovává a malá leuška má ve velkým brachovi Mílovi velkýho ochrance :dizzy_face:
Moc na vás myslím :dizzy_face: :dizzy_face:
12. kvě 2008 v 16:45  • Odpověz
Věruško, strašně moc moc gratuluji a malé Leontýnce přeji do života všechno nej, hodně štěstí a lásky :dizzy_face: :dizzy_face:
12. kvě 2008 v 16:48  • Odpověz
:dizzy_face: No když je to takhle,tak to téma musí bét,to je jasný :wink:
Táááááákhle moc gratuluju k Leontýnce,ať se jí na světě líbí,daří a má dlouhý spokojený život!!
12. kvě 2008 v 16:48  • Odpověz
Taky vítáme s Aničkou Leontýnku na světě, ať je to spokojená cácorka :dizzy_face: :dizzy_face:
12. kvě 2008 v 16:50  • Odpověz
zenulko strasne moc gratuluju :dizzy_face: :dizzy_face:
12. kvě 2008 v 16:50  • Odpověz
moc a moc gratuluju, ať dělá Leontýnka Zen jenom radost a ať jsou obě zdravé, šťastné a spokojené :slight_smile:
12. kvě 2008 v 16:51  • Odpověz
Krvinko si fraja dalas to i bez zipu :grinning: preju Leouskovi famozni a milionovej pohodovej zivot ve vasi familii a moc se tesim na foto :dizzy_face: :grinning:
12. kvě 2008 v 16:52  • Odpověz
Gratuluju :sweat_smile:
12. kvě 2008 v 16:54  • Odpověz
taky gratuluju, i když se moc neznáme, ale to neva :grinning: ať vám leontýnka dělá jenom radost a vy na ní taky buďte hodný :wink: :grinning:
12. kvě 2008 v 16:56  • Odpověz
JEEEE,tak to jsem netusila a tez se pridavam k obrovskym gratulacim a prejeme s Miou vse nej mamince i Leontynce, btw. super jmeno :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. kvě 2008 v 16:56  • Odpověz
Zenule, taky gratulujem s Verušákem :wink:
12. kvě 2008 v 17:09  • Odpověz
Alčíííí... ty si mě málem rozbrečela :cry: :slight_smile: Ty si stejně tak moc hodná! Takový zlato :grinning:

Jinak se přidávám ke gratulacím.... přeji malé Leontýnce jen to nejlepší do života, hlavně mnoho zdravíčka, štěstíčka a mnoho lásky od svých blízkých :slight_smile: :wink: A samozřejmě poslušné rodiče :grinning:

Blahopřeji! :slight_smile:
12. kvě 2008 v 17:18  • Odpověz
velká gratulace k miminku.... :dizzy_face: :dizzy_face:
12. kvě 2008 v 17:37  • Odpověz
Přidávám se ke gratulacím,hodně zdraví mamince i Leontýnce-jméno je náádherné :dizzy_face: :dizzy_face:
12. kvě 2008 v 17:45  • Odpověz
tak lásko moje převeliká, máš to za sebou a podle toho,jak jsi mi to líčila jsi snad profi rodička :wink: jsem hroozně moc ráda,že jste obě v pořádku,přeju vám jen to nejlepší a jdu hodit to lambrusco na led,ať můžu večer Leouška pořádně zapít :slight_smile: mám vás všechny moc ráda :dizzy_face:
Zen má fanklub? :.. Se ani nepochlubila :wink:

Tož velká gratulace k holčičce :slight_smile: Hip hip hurá :slight_smile:
Hodně zdravíčka Leontýnce a mamince samo taky :dizzy_face:

Alčo, jsi fakt kámoška :wink: Loni jsem tu příla tobě, tak teď naoplátku Zen. :slight_smile:
12. kvě 2008 v 17:46  • Odpověz
Taky moc gratuluju Zen k malé Leontýnce :dizzy_face: A těším se na fotečky. :wink:
12. kvě 2008 v 17:51  • Odpověz
Žeňulko, jsi borka největší, takhle rychle to sfouknout, to je jak z říše snů :wink: :dizzy_face:
A Leontýnko, tebe vítám na světě, buď hodně zdravá, krásná, šikovná a tak vůbec :dizzy_face: :dizzy_face:
12. kvě 2008 v 18:26  • Odpověz
Moooc velká gratulace k miminečku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. kvě 2008 v 18:42  •  2 děti  • Odpověz
Posíláme s Vandou velkou gratulaci :slight_smile:
12. kvě 2008 v 18:44  • Odpověz
I ja se s Patou pridavam ke gratulacim a prejeme mamince i Leontynce hodne zdravicka a radosti. :dizzy_face:
12. kvě 2008 v 18:49  • Odpověz
jéééé to je hezký, tak se taky přidávám, zen je od nás z květnovek, tak ještě jednou gratuluju k rychlému porodu a hlavně k Leontýnce
12. kvě 2008 v 18:52  • Odpověz
Zen, sice se neznáme, ale od Alčouše jsem o tobě slyšela... o tobě pořád básní :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a musim říct, že když mi dneska přišla smska ,že sedí v parku a je celá na nervy, protože ses rozrodila :sweat_smile: , tak jsem byla pak taky jak na trní :sweat_smile: . Stačí číst nedočkavou Alču a jsem v tu ránu rozhozená. :sweat_smile:
Konečně máš Leontýnku u sebe. Moc ti gratuluju a teda, chtěla bych umět rodit jako ty :grinning: :sunglasses: :dizzy_face:

Leontýnka ať krásně rostě a je zdravoučká a všem vám přeju moře štěstí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. kvě 2008 v 18:54  • Odpověz
no a jdu zase šmírovat květen 08 , tam se rodí o sto šest :grinning: ... před rokem touhle dobou jsem měla den před termínem :sunglasses:
12. kvě 2008 v 18:56  • Odpověz
Tý jo, to je fkat krásný gesto.
I když se neznáme /a je to fuk/ přeju oběma holkám a celé rodině zdraví, pohodu, klídek a perfektní lidi kolem sebe!!!
12. kvě 2008 v 18:57  • Odpověz
taky se neznáme,ale též gratulujeme celé rodince a přejeme hodně zdravíčka,štěstíčka a lásky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. kvě 2008 v 19:27  • Odpověz
Verusko zlaticko, jsi nejlepsi na celem svete, jak jsi to rychle zvladla! Leontynka bude urcite zpusobne miminko i nadale a bude vam delat jen radost :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Hodne stesi a zdravi cele vasi rodince :dizzy_face:
12. kvě 2008 v 19:29  • Odpověz
taky se neznáme, ale gratulace musí přijít, takže hooooooodně zdravíčka a štěstíčka a samé radosti :dizzy_face: :dizzy_face:
12. kvě 2008 v 19:42  • Odpověz
Ženulko, všechno nej nej k narození Leušky. Doufám, že i nadále bude hodná a nebude tě trápit. Porod jste zvládly na 1! :slight_smile:
12. kvě 2008 v 19:52  • Odpověz
Věruško, strašně moc gratuluji k narození Leontýnky. Přeji hodně zdravíčka, štěstíčka. Moc se těším na fotky.
:dizzy_face: :dizzy_face:
12. kvě 2008 v 19:55  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.