• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pro Leontýnku a pro Zen♥♥

(Zamčená)
20. května 2008 
Věruško šikula největší :dizzy_face: , Gratuluju.
Leontýnko vítej mezi námi a ať si tady na tom světě mooooooc šťastná.
12. kvě 2008 ve 20:02  • Odpověz
autor
Holky, sjte moc hodny, fakt :dizzy_face:
12. kvě 2008 ve 20:05  • Odpověz
Gratuluju a přeju Leontýnce hodně zdravíčka :dizzy_face:
12. kvě 2008 ve 20:07  • Odpověz
Věrko, moc, moc gratuluji a přeji Vám oběma moře zdraví a štěstí :dizzy_face:
12. kvě 2008 ve 20:09  • Odpověz
Velká gratulace k narození Leontýnky :slight_smile: ,oběma přeji hodně zdravíčka a štěstíčka !!!
12. kvě 2008 ve 20:11  • Odpověz
Také se s Kristýnkou, Oříškem a manžílkem přidáváme ke gratulacím pro holky :slight_smile: Hlavně, ať je Leontýnka hodné miminko a mámu nezlobí!!! Věruš, Ty ať jsi hlavně spokojená máma, protože to je základ pro spokojené miminko :dizzy_face: :dizzy_face: A co nejvíce fotek sem :wink:
12. kvě 2008 ve 20:18  • Odpověz
zenuleee, dunky zalky leontynka je vyprduta :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: hura :grinning: slava :grinning:
gratuluju!! jsem videla, jak milda (tedy nejen on) nabozne hledel na bruch, to budete stastna rodinka :slight_smile:
(radost mi jen malinko kali, ze nevysel muj prorocky termin, tudiz si asi vestirnu zakladat nebudu, melas pravdu :grinning: )
12. kvě 2008 ve 22:41  • Odpověz
Moment, moment, zen je zenuska?? Chápu to dobře(dle fotek) :grinning: ??? Alíku jak to, že jsem nepostřehla, že je zen těhu :grinning: ?Tekže přeji vše nej nej nej a hlavně ať jsou obě holky zdravé :wink: . P.S.:bych už měla být taky těhule, ať jsem v obraze :grinning: :sunglasses: .
12. kvě 2008 ve 22:50  • Odpověz
zen, cetla js o tobe mnoho hezkeho v alcine knize :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a preju vam vse nej a hodne stesti a hlavne zdravi :dizzy_face: B+E
12. kvě 2008 ve 22:52  • Odpověz
Zen moc gratuluju k Leontynce a preju Vam cele rodince hodne zdravi a pohody. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. kvě 2008 ve 03:51  • Odpověz
Připojujeme se k velké gratulaci :slight_smile: :dizzy_face: Hodně zdravíčka!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. kvě 2008 v 07:03  • Odpověz
I my gratulujeme, vítáme Leontýnku a přejeme hlavně hoooodně zdraví a štěstí :slight_smile: ...
13. kvě 2008 v 07:10  • Odpověz
ženuško, taky se řadím ke gratulacím, hlavně, že jste vše zvládli a teď už budete jenom jedna velká šťastná rodinka :slight_smile:
13. kvě 2008 v 07:14  • Odpověz
Zen přeji Tobě i malé hodně štěstí do života a hlavně zdravíčko!!!! :slight_smile:
13. kvě 2008 v 07:18  • Odpověz
Ženuško, moc gratuluju. Ať vám šťastně ve zdraví roste. :dizzy_face:
13. kvě 2008 v 07:27  • Odpověz
Zen, také moooc gratulujeme k narození Leontýnky! :dizzy_face: Ať je to pořád veselá a usměvavá holčička, ať z ní máte jen samou radost! :dizzy_face: Přejeme vám oběma hodně zdravíčka a síly! :wink:
13. kvě 2008 v 08:37  • Odpověz
Věruško, moc moc gratuluju k narození Leontýnky a přeju celé vaší rodině hodně lásky, zdraví a spokojenosti :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. kvě 2008 v 09:00  • Odpověz
Věrunko já i Vojtíšek vítáme Leontýnku na světě a přejeme ať se jí na něm móóóóóc líbí a má ho opravdu nádherný, plný zdraví, štěstí a lásky! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. kvě 2008 v 09:19  • Odpověz
Ja zen a tynce taky moc gratuluju a preju vsem spoustu zdravi :slight_smile:
13. kvě 2008 v 09:25  • Odpověz
Taky se připojuji a přeju do života vše nej :dizzy_face:
13. kvě 2008 v 09:38  • Odpověz
Zen, i kdyz se moc nezname, ale jsi sympatanda, tak preju Leontynce, at to zdedi po tobe a at te moc nezlobi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. kvě 2008 v 11:39  • Odpověz
Leontýnka je bobánek krásnýýýýýýýýýýý!!!!!!!!!!!!!!!!! A Zen vypadá jak na přehlídkovém molu, koča :dizzy_face: :dizzy_face:
13. kvě 2008 ve 13:38  • Odpověz
já teda Zen vůbec neznám, ale jak píše marinka, na to, že je po porodu..tak vypadá úúúúúúžasně..a malá je jí strašně podobná...gratulace :dizzy_face:
13. kvě 2008 ve 13:39  •  2 děti  • Odpověz
autor
A to jste neslysely jeji hlas :sweat_smile: mluvila semnou vcera tonem, ze mi prislo, ze ja rodila a ona me utesuje, mazec :sweat_smile:
13. kvě 2008 ve 13:56  • Odpověz
ja chci taky vypadat po porodu tak dobre, sakra....jsou to krasny zensky :wink: :dizzy_face:
13. kvě 2008 ve 14:08  • Odpověz
autor
Kikino, zrovna ty mas co mluvit :sweat_smile: Dyt jsi taky vypadala dobre, mas tu fotku jeste v albu :slight_smile:
13. kvě 2008 ve 14:09  • Odpověz
mam, ale Zen je hezci :grinning:
13. kvě 2008 ve 14:10  • Odpověz
kristi, ty jsi taky moc krásná, přesně typ mojeho chlapa :grinning:
13. kvě 2008 ve 14:12  • Odpověz
Marinko, dekuju. se cervenam

Aliku, je nekde aspon zbeznej popis porodu? jak dlouho to trvalo a tak??
13. kvě 2008 ve 14:13  • Odpověz
Zen, my dvě se osobně taky neznáme, ale znám už nějaký ten pátek Alču, a to mluví za vše :wink: takže vím, že jste se na Leontýnku moc těšili a přeju vám hodně štěstí a zdraví :slight_smile: PS: malá má nádherné jméno!
13. kvě 2008 v 15:25  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.