• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pro zoufalé snažilky :-(

(Zamčená)
2. února 2011 
Holky šup sem která se snažíte tak dlouho a pořád se nedaří bo ja už nevím včem je problém a zítra jdem už do CARu a doufám tiše že už nam pomůžou sakriš mít konečně doma malého bobiška :slight_smile:

tak jak jste na tom ja 18 snažení a dneska 12DC :slight_smile:
19. srp 2009 v 19:12  • Odpověz
autor
holky kde jste vy mě tu necháte samou?? :frowning2:
19. srp 2009 v 19:39  • Odpověz
no třeba to bude tím, že diskusí na toto téma je tu spousta :wink:
19. srp 2009 ve 20:25  • Odpověz
Ahojky, ráda bych se přidala :slight_smile: Jak dlouho se snažíte? My od ledna a pořád nic :frowning2: Akorát v úterý jsem si udělala testík, protože MS nedorazila a na Mamatestu jsem objevila // málem to se mnou seklo, celou noc jsem z toho nespala a ráno jsem se objednala k Dr. Večer jsem si udělala další test s tím, že čárka bude zase silnější a nikde nic :frowning2: tak nevím čím to, asi špatný test :frowning2:
20. srp 2009 v 15:02  •  1 dítě  • Odpověz
autor
janinko asi ano mohlo to být testem ale jak jsi dopadla šla jsi k tomu doktorvi??
22. srp 2009 v 15:20  • Odpověz
petro nedelej si kozy s tematem zoufala snazilka po par mesicich...co bych pak mela zalozit za tema ja po 11letech snazeni???
Admini ti to stejne zavrou... :slight_smile:
22. srp 2009 v 15:27  • Odpověz
Ahoj, myslím, že snažilka může být zoufalá i po "pouhých" 18 měsících očekávání, od toho tu ten koník je :wink:
22. srp 2009 v 15:39  • Odpověz
to muze, vsak techto temat snazime se prvni mesic...tech je tu spousta :grinning: :grinning:
22. srp 2009 v 15:44  • Odpověz
Teri já také souhlasím. Když to začně v těle bouřit, neporučíš tomu. Je jasné, že po tolika neúspěších to asi je ještě horší, ale když mimi chceš, tak ho chceš a neporučíš si.
22. srp 2009 v 15:44  • Odpověz
j.cien, to máš sice pravdu, ale petra se např. snaží nejmíň těch 18.měsíců - ne od července 09. Záleží taky na věku, jak dlouho jsi s partnerem, na okolí - všechno má svůj vliv :wink:

Koblichzku gratuluju, užívej si :slight_smile:
22. srp 2009 v 15:45  • Odpověz
Jé děkuji teri, no pořád je ale strach.
22. srp 2009 v 15:47  • Odpověz
kobli, to je jasný, strachu se asi douho nezbavíš :wink:
22. srp 2009 v 15:51  • Odpověz
A co ty? Pokud se ti chce o tom psát
22. srp 2009 v 15:56  • Odpověz
No, na "ostro" od dubna 08, za zoufalou se zatím nepovažuju, ale touha je silná :wink:
22. srp 2009 v 15:56  • Odpověz
Jo věřím. Ale ještě nejedete přes IVF, nebo jo?
22. srp 2009 v 15:59  • Odpověz
To ne, problém nezjištěn, začneme s iui, pak možná laparka a pak se uvidí :wink:
22. srp 2009 v 15:59  • Odpověz
No tak držím palečky, to už máme za sebou. Laparky dokonce dvě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. srp 2009 v 16:02  • Odpověz
Právě jsem Ti koukala do alba, že jste po IVF, držím pěsti, ať všechno dobře pokračuje :slight_smile:
22. srp 2009 v 16:03  • Odpověz
Díky, díky. Tobě taky :slight_smile:
22. srp 2009 v 16:06  • Odpověz
J.Cien, vím jak to myslíš, ale prostě se nedá nikomu určovat, kdy už se může cítit zoufalý..mně je 33, snažím se několik let (ne aktivně, tj. nemám za sebou léčbu atd., prostě jen nemám ovulaci), ale chápu, že někdo je zoufalý po pár měsících.... nebo je někdo zoufalý v 25 letech... já byla zoufalá v 27, že se mi třeba nepodaří mít dítě do 30... no co bych za to dala, kdyby mi bylo zase 27 :wink:
25. srp 2009 ve 13:52  • Odpověz
Ahoj holky z pani J.cien si nic nedelejte znam ji z jine dskuse (do ktere uz zaplat panu bohu nechodim ) ona je proste takova jejich jedenact let "snazeni" obsahuje cca deset let snazeni se doma plus jeden rok lecby v centru takze co si budeme povidat kdyby treba podstoupila lecbu hned po roce nezdarutak jak to vsude doporucuji otehotnela by treba hned oproti jinym ktere znam a ty se opravdu snazily a snazi pet i vice let a bohuzel mezi ne spadam i ja pet let jsem podstupovala IUI v centru a pak jsme sli do IVF a mam zraveho krasneho klucika na ktereho jsme nalezite hrdi takze Petul neves hlavu a jdi do boje ono to jde jen nekomu hned a nekomu pozdeji ale jde to a Jcienu ignoruj ta dokaze jen a jen zhazuvat ponizovat a je desne falesna opatrujte se vsechny
:wink:
20. led 2011 ve 21:21  • Odpověz
Ahoj holky. Jsem tady dnes poprve muzu k vam? I kdyz je vas tu malo? Te :slight_smile: d jsme momentalne 14den po ET, ale ja jsem zacala 9den krvacet, takze jsem to obulela, ale porad ziju v nadeji, ze by se jedna bublinka mohla zahnizdit. Byli jsme na druhem pokusu ted v lednu. 3.1 OPU a 6.1 ET nic jednoducheho to nebylo. Byla jsem v celkove narkoze, protoze mam pohyblivy cipek, tak mi pan doktor navrhl CA. 11den po ET jsem si delala test a zdalo se mi jakoby tam druha carka byla?! A dnes taky testik a ejhle carka tam byla slabsi nez maji jine holky 14den po ET, ale je tam. Nevim jestli je jeste nejaka nadeje?! V tenhle pokus jsem hoooooooodne verila a to zklamani bylo velike!!!!!!!!!!!! Nepreji nikomu! O prcka se snazime cca 4roky a uz mi to leze na mozek. Odepiste mi diky Paja
20. led 2011 ve 21:33  • Odpověz
@duschankova Ahojky,
ještě nic nevzdávej.... dokud nebudeš mít jasný výsledek z krve tak musíš věřit...
my se snažíme 2 roky. Máme za sebou neuspěšné IUI a jedni IVF v říjnu 2010. Ted jdeme na IMUNO a pak se uvidí co dál. Viděla bych to na další pokus cca v Květnu.
21. led 2011 v 15:25  • Odpověz
ahojte holky,já sice během roku otěhotněla 2x ,ale mimi nemám :frowning2: ,ted jsem v šestinedělí ,musela jsem ukončit těhu,na screningu byla odhalena vývojová vada :pensive: ,takže si taky připadám zoufale :pensive: .loni jsem otěhotněla přrozeně ale měla sem MA ,pak cysta,která mi zničila vaječník a vejcovod a druhý vejcovod je pruchodný jen pod vyšším tlakem,takže ivf,které se podařilo,to jak to dopadlo je už jiná věc,a v unoru jdu do nativu, protože my máme s manželem vše jinak v pořáku a tím,že mám jen jeden vaječník ,tak jsem nastimulovala jen 5 folikulu ,ale embryjko bylo jen jedno,takže bez PK ,proto jsem se rozhodla pro nativ,jelikož já ovuluju normálně,tak proč se cpát v mém připadě injekcema a vrážet do toho tolik peněz,když mi zbyde jen jedno, tot muj příběh.
@duschankova a nemužeš hodit fotečku testu,něco se každopádně děje :wink:
21. led 2011 v 16:28  • Odpověz
@mourinka29 fotecku se pokusim vlozit, ale sama to neumim a tak az se bude manzelovi chtit. :slight_smile: no uvidime, treba se jeste neco ukaze, ale to se dozvime ve ctvrtek :slight_smile: jinak vcera takove zvlastni pobolivani briska, ale mohlo to souviset s ukoncenim menzes, ale dnes nekrvacim uz treti den. :slight_smile: zitra zkusim test tak uvidime.
22. led 2011 v 10:31  • Odpověz
@duschankova tak coo? fotečka ještě není
23. led 2011 ve 13:38  • Odpověz
@mourinka29 ahojky holky neprichazim s tak dobrou zpravou. Delala jsem si ve ctvrtek testik a byl prukazne negativni. Takze nebudu davat fotku pozitivniho testu kde se drala carka ke svetu, kdyz nasledujici byl negativni. Uvidime ve ctvrtek, jak to dopadne na UTZ. Zatim ahoj. :slight_smile:
25. led 2011 v 18:44  • Odpověz
ahojky tak vysetreni dopadlo spatne. Jinak jsme dostali nejaka vysetreni na genetiku a imunologii, tak uvidime. :unamused:
1. únor 2011 ve 23:45  • Odpověz
ahojky, můžu mezi vás?
2. únor 2011 v 16:16  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.