• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Problém s interní poštou

(Zamčená)
1. října 2007 
Ahoj,

máme u části uživatelů technický problém s interní poštou - stále ukazuje 1 novou IP, i když žádná nová není, popřípadě to ukazuje o 1 více nepřečtených zpráv, než ve skutečnosti máte.

O problému se ví, ale bob je momentálně na dovolené, problém bude řešit, až se vrátí.

Žirafka
14. zář 2007 v 10:04  • Odpověz
Ještě že jsem sem nakoukla, zrovna jsem se chystala ti napsat! :wink:

Mám tentýž problém...tak ok!

Dík za info!
17. zář 2007 v 18:22  • Odpověz
taky se přidávám - včera to hlásilo 1 novou, dneska 2, ale nejsou tam...
25. zář 2007 v 11:04  • Odpověz
Zrovna celý den "zuřím", že mi to ukazuje novou IP a kde nic tu nic...jsem sem nakoukla, jeslti se to neřeší a ono řeší....tak už trpělivě čekám :slight_smile:
26. zář 2007 ve 20:18  • Odpověz
autor
Novinky ohledne IP - preposilam z obdobneho fora z beremka :slight_smile:

bob - Dnes v 16:15

Ahojte.

Uz som konecne prisiel na to preco to robi... Avsak zatial neviem este presne ako to odstranit.

Co sa presne deje:
Asi pred tyzdnom som menil tzv. 'znakove kodovanie stranky', ktore riesi to akym sposobom sa zapisuju znaky na stranke do databazy. Avsak to som este netusil, ze to sposobi nejake problemy. Konkretne take, ze niektore znaky to nevie dobre zapisat. Vacsinou su to specialne znaky ako dlha pomlcka (ked kopirujete text z wordu napr. tak je mozne ze si takyto znak odnesiete odtial).

No a tym padom sa stava, ze napr. IP, ktora by mala byt odoslana sa tvari ako odoslana ale pritom odoslana vobec nie je, t.j. ani nie je zapisana v systeme - iba sa objavi ako cislo v novej poste prijemcu. Takze ak mate napr 3 nove spravy a pritom tam ziadne nevidite, tak je to tym, ze sa vam niekto snazil poslat 3 spravy, ktore mu 'nepresli'. Horsie je, ze ten odosielatel o tom ani nevie ze to neodislo :frowning2:

Podobne nieco sa deje s popismi fotiek v albumoch. tiez niektore neuklada lebo obsahuju ina ako standardne znaky abecedy.

Obe veci teraz riesim, iba vcera som prisiel konecne na to kde je pes zakopany (doteraz som si myslel ze to iba zle pocita precitane maily).

Takze tak. Ak mam zatial dat nejake doporucenie, tak pouzivajte v IP iba bezne znaky a to iste v popiskoch k obrazkom. Docasne to pomoze, dlhodobo to musim samozrejme cele nejak opravit.

---------------------------
zirafka105 - Dnes ve 21:42

Bobe, drzim palce, at se to brzo povede odstranit :slight_smile:

Jinak podle me odesilatel muze zjistit, jestli zprava odesla - tyhle "zahadne IP" vetsinou nebyvaji videt v seznamu Odeslane posty. Po odeslani zpravy se sice objevi hlaska, ze zpravu najdes v odeslane poste, ale ve skutecnosti tam neni :wink: Zkousela jsem posilat ruzne znaky jedne uzivatelce tady (ktere timto dekuju za spolupraci :slight_smile: a trpelivost :slight_smile:) a takhle nejak to fungovalo nebo teda spis nefungovalo...
28. zář 2007 ve 21:45  • Odpověz
Pokud chcete psát popisky k fotkám až je máte načtené a nejde vám to, je jediná varianta, načíst je znova a rovnou popsat. Já to dělám 1. metodou, protože popisuju až co vidím, no, tak dnes jsem si pohrála a smazala a znova načetla fotky...ach jo! Ale hlavně že to nějak vůbec jde.

S IP jsem ještě problém neměla (nebo o něm nevím), a tímto taky děkuji Žirafce, že mi dala vědět...
30. zář 2007 ve 20:28  • Odpověz
Problém s IP záhadně zmizel. Díky a't už to byl kdokoli :wink:
1. říj 2007 ve 21:59  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.