• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Procházíme šestinedělí a na jaře z nás budou už zase těhulky

(Zamčená)
17. ledna 2011 
Ahojky,je tady nějaká neštastnice,která je ted po revizi :frowning2: a čeká,až přečká šestinedělku a muže začít se snažením? Přidejte se holky, i když bych si na druhou stranu přála,aby nás bylo raději co nejmín a takové věci aby se vubec nestávaly :frowning2:
17. led 2011 v 08:39  • Odpověz
Přidávám se k tobě.. Mně už šestinedělí teď skončilo a tak se vracíme do normálního života a brzy začneme opět se snažením.. :slight_smile: Život musí jít dál.
17. led 2011 v 11:52  • Odpověz
autor
jéé ahojky :slight_smile: ,Doufám,že nejsme jen 2 :confused: ,ale popravdě mě děsí,že kolik nás ve sutečnosti je :pensive:
17. led 2011 ve 13:06  • Odpověz
autor
to máš pravdu,musíííííííííííííííííííí,ty už si po 6ti nedělce,u mě je to celkem čerstvé :pensive: ,mužu vědet po kolika dnech ti skončilo špinění nebo krvácení? po kolika dnech si dostala ms?
17. led 2011 ve 13:13  • Odpověz
@mourinka29 Já jsem krvácela jen ten první den po revizi a myslím, že jsem špinila pak jen den potom, takže jsem to měla dobré. A mrcha dorazila přesně 5 týdnů od zákroku. Měla jsem ji 6 dní, ale v poklidu. Krvácela jsem normálně/průměrně a žádný velký bolesti břicha. Prostě normálka, jako by se ani nic nestalo. Podle toho bych řekla, že se snad vše zahojilo jak mělo :wink:
A ty se cítíš jak?
17. led 2011 ve 13:17  • Odpověz
autor
@luciexxx Tak já slaboulince krvácela první den po,pak den nic a pak 3 dny taky slaboulince,kdyby mi to nevadilo,tak to nebylo ani na vložku na denně,a dneska trošku špinění,ale tak snad je to ok, pročítala jsem diskuze a ruzné rady doktoru,tak slaboulince to muže být i přes týden a někdo dokonce špiní až do další ms, :unamused: ,tak snad je to ok,jinak se cítím taky normálně,jakoby nic :pensive:
17. led 2011 ve 13:23  • Odpověz
@mourinka29 Taky jsem četla, že to špinění je úplně normální. Hlavně, že tě nic nebolí. To bych potom asi řešila, ale jestli se cítíš ok, je to dobrý. Můžu se zeptat kolik ti je a jak dlouho se o mimi pokoušíte?
17. led 2011 ve 13:27  • Odpověz
autor
@luciexxx letos mi bude 30 a o mimi se pokoušíme rok a něco,vlastně minulé léto jsme si řekli,že se přestanem chránit a prakticky hned to vyšlo,i když to nedopadlo,ale pak byla pauza,řešila jsem laparku a cystu av září jsme začali s ivf a hned jsem zase otěhotněla ale zase to nedopadlo :pensive: ,Geneičkami řekla,že nemám řešit ten první potra,že to se prostě stává,ale pořád mi nějak vrtá hlavou,že nejdřív jeden,ted druhý,ale prý to tak bohužel je,má prý pary,co se jim to stane 2 i 3x a potom normálně rodí,ted ve sředu jdu ještě na kontrolu a chci ho požádat,at mi vezme stěry na veškeré infekce,pro jistotu a na hematoogii kvuli srážlivosti,to sice kdyby bylo špatné,tak to nezpusobilo VV ale mohlo to zpusobit loni ten zamlklý :unamused: ,Jinak my už jse diky CARU tak prošpikování,od genetiky až po nevím co všechno,tam se to totiž děla automaticky,tak jsem ráda,žet vše dopadlo dobř a šanci na miminko máme normální,ještě v tom neštěstí máme štěstí,Já prostě musím na nativ je abych obešla vejcovody,kdyby ty byly ok,tak do toho jdem normálně přirozeně
17. led 2011 ve 13:38  • Odpověz
autor
Jestli máš čas,tak někdykoukni,na toto jdu po ms http://www.forumzdravi.cz/clanek-49-nativni-cyklus-ivf jen cena je tam jiná,nestojí to 6 ale 10 000kč,ae díky bohu za rodiče,3 pokusy nám zaplatí :dizzy_face: ,ale já myslím,že jich tolik nebudu ani potřebovat a když jo,tak zbytek zaplatímesami,řekli jsme s s manželem,že to budem absolvovat klidně každý cyklus :dizzy_face: ,dokud se nepodaří,ale já věřím,že se podaří,vždycky jsem otěhotněla rychle :dizzy_face:
17. led 2011 ve 13:41  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.