• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Procházky s kočárkem Praha 10

(Zamčená)
9. června 2011 
Ahojky maminy, jsem ze Zahradňáku a chtěla bych s někým na pokec a prochajdu po okolí. Sama s kočárkem mě chodit nebaví, mám 3,5měsíční holčičku.
Jestli jste někdo poblíž, tak napište. :grinning: :dizzy_face:
1. lis 2010 v 08:36  • Odpověz
autor
Já jsem snad jediná mamina z Prahy 10?
3. lis 2010 v 09:34  • Odpověz
@meo Ahoj,nejsi já jsem také z phy 10 :slight_smile:
4. lis 2010 v 16:49  • Odpověz
autor
Fajn, tak se někdy domluvíme na procházku, ne? Já tedy zítra jdu s jednou maminou na procházku na Vítkov na Žižkově, tak jestli chceš, tak se můžeš připojit. A jak máš starý mimi?
4. lis 2010 v 17:01  • Odpověz
@meo díky,ale zítra už mám jiný plán,tak snad jindy :slight_smile: mám 4měs. syna :dizzy_face:
4. lis 2010 v 17:06  • Odpověz
autor
Tak někdy příští týden, tak se ozvi
4. lis 2010 v 17:21  • Odpověz
Ahoj, já jsem ze Strašnic a mám dva kluky, jestli budeš chtít,můžeme vyrazit společně ven :slight_smile:
7. lis 2010 v 06:16  • Odpověz
autor
@slunecnicepeta Ahojky, já bych někdy vyrazila, ale jseš mobilní s dvěma klukama? To jsou dvojčata, nebo je jeden starší?
7. lis 2010 ve 20:04  • Odpověz
Dvojčata nejsou :grinning: , jednomu byli 4 roky a druhému je 9m. :sunglasses:
7. lis 2010 ve 20:07  • Odpověz
autor
@slunecnicepeta Takže tomu 4létému nevaděj delší procházky, aby ťapal s námi?
7. lis 2010 ve 21:24  • Odpověz
Nevadí,proč by mělo?????
7. lis 2010 ve 21:29  • Odpověz
autor
No já nemám zkušenosti s tím, jak dloho vydrží chodit 4-leté dítě, ale asi to není problém. :wink:
8. lis 2010 ve 13:08  • Odpověz
autor
@slunecnicepeta Tak třeba ve čtvrtek? Je ve Strašnicích něco zajímavého kam bysme mohli jít? U nás je akorát Hostivařská přehrada.
8. lis 2010 ve 21:03  • Odpověz
autor
@olivra

@slunecnicepeta
Holky, holky, ani se neozvete, ticho po pěšině. :unamused:
10. lis 2010 ve 20:24  • Odpověz
Ahojky,bohužel jsem se teď delší dobu nedostala na net.a zítra zase odjíždím mimo phu.Ale příští týden se určo ozvu :slight_smile: Přečetla jsem si ve Tvé druhé disk.,že se budeš hlásit na plaváníčko do Juklíka,nápodobně :slight_smile: také to mám v plánu :dizzy_face:
16. lis 2010 v 10:11  • Odpověz
autor
@olivra Chtěla bych chodit do Juklíka od ledna, ale ještě jsem tam nevolala, tak snad budou mít místo. Koukala jsem na jiné kurzy a jsou většinou od prosince už obsazené.
16. lis 2010 v 15:56  • Odpověz
@meo já jsem volala,přihlašuje se tam na lednový kurz až v prosinci,tak že máš ještě čas :slight_smile: chystám se,že se tam pojedu podívat,ptala jsem se a není to problém :wink: Jo,teď přihlašují ty děti které tam mají sourozence(mají přednost) a pak doobsazují ostatními.....
16. lis 2010 v 16:34  • Odpověz
autor
@olivra Aha, až v prosinci,no tak to počkám, to je už za chvíli.
16. lis 2010 v 18:41  • Odpověz
Ahojky Oli.ja jsem taky z Prahy 10 z Malešíc.Kdyby si měla zajem o prochazku tak se ozvi ju?mam roční dcerku.Tak zatím Ahojda :slight_smile:
3. únor 2011 ve 22:01  •  1 dítě  • Odpověz
@bobulka26 Ahojky,jo jo určitě radá :slight_smile: Tento týden mám sice nabitý :frowning2: ,ale třeba se domluvíme.Kdy by se Ti to hodilo?A jak to máte s procházkama,kdy chodíte ven? :wink:
7. únor 2011 v 09:40  • Odpověz
AHOJ NO MY CHODÍME VEN VEDŠINOU ODPOLEDNE MALA SPINKA V 11:30 PAK NAPAPAME A JEDEME VEN TAK KOLEM 13HODINY.CHODÍME RUZNE DO PARKU,OBCHODAKU A DO DETSKÉHO KOUTKU OBČAS.TAK SE MUŽEME DOMLUVIT NA PŘIŠTÍ TÝDEN.JEŠTE JSI NAPIŠEME ALE KLÍDO V PONDĚLÍ.ZATÍM PAPA
7. únor 2011 v 10:34  •  1 dítě  • Odpověz
@bobulka26 Tak ju,ještě si písnem :wink: Zatím papá
7. únor 2011 ve 12:11  • Odpověz
autor
@olivra Ahojky, před chvílí jsem zjistila, že jsme se dnes potkali v Juklíku. To je náhodička :grinning: . Naše děti si tam hráli, já mám tu vlasatou holčičku.
A že jsi se tenkrát neozvala? Asi to máš nabití, co?:grinning:
7. únor 2011 ve 22:07  • Odpověz
@meo Ahojky,no to je ale náhoda :grinning: Už si ale vzpomínám,že jsi tehdy psala,že se tam také chystáte :wink: No popravdě docela měla,přibylo spousty povinností,ale teď už je to mnohem lepší,máme více volného času........:slight_smile:
8. únor 2011 v 08:39  • Odpověz
ahoj holky,
taky jsem z P-10 ze strasnic, zatim tady maminy neznam, tak bych se k vam rada obcas pripojila.
chodivame ven vetsinou odpoledne (na 1-3 hodky) ruzne po okoli - malesicky park, riegrovy sady, parukarka, gutovka.
24. únor 2011 ve 13:24  • Odpověz
@zrzzka ahojky, jsem také ze Strašnic :slight_smile: na Gutovku chodíme často pokud to počasí dovolí,tak bych se i já ráda připojila na procházky :slight_smile: Lucka
14. dub 2011 v 19:40  • Odpověz
Ahoj holky, i já se přihlásím. Jsem z Prahy 10 - Malešice a doporovod na procházkách by jsme taky uvítali :slight_smile:) Mám 6-ti měsíční holčičku :slight_smile: Petra
21. dub 2011 v 09:09  • Odpověz
Ahoj, nám je 15 měsíců a jsme ze Strašnic. Taky rádi zajdeme s někým na procházku. Lucka
9. čer 2011 v 07:55  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.