• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosba o pomoc nebo podvod???

(Zamčená)
30. ledna 2009 
Milé mamči,spíše to bude podvod než pravda,pokud se to stalo i vám,pisněte.
Předevčírem mi volalo nějaké číslo,nebyla jsem ale u telefonu,takže jsem to nebrala a měla jsem pouze zmeškaný hovor a sms jako MMS Kurýr,službu jsem neměla aktivní,takže jsem sms smazala.Když někdo chce at si zavolá,že??Nedalo mi to a druhý den jsem to zkusila prozvonit,nedostupné!!Tak jsem si aktivovala službu MMS Kurýr,večer mi přišla sms,opět MMS Kurýr,protože jsem si to nevyzvedla a tak jsem poslouchala 30sek. zprávu,brečí tam ženská a mezi vzlyky říká:vykradli mě,nevím kam volat,potřebuju pomoc.A pořád pláč.
Volala jsem tatkovi,jestli to číslo nezná a on tam zkusil zavolat,po dlouhém zvonění to vzala ženská,podle hlasu prý jakoby zdrogvaná nebo opilá a že jemu nikdy nevolala a když neví s kým mluví,tak v hovoru pokračovat nebude a položila.
Pokud by to byla pravda,tak mi ženská napíše,že se sekla v čísle a už volala na policii,ne??
Spíš jde o podvod,bere to kredit nebo ne??mám ho mín,ale psala jsem i sms a nevím,kolik jsem měla peněz předtím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Nemáte stejnou zkušenost????Moc děkuju za vaše příspěvky.
30. led 2009 v 09:20  • Odpověz
zkušenost nemám, ale přijde mi, že byla asi mimo...kdyby mě vykradli, tak snad nevolám na cizí číslo, ale na policajty, ne? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
30. led 2009 v 09:58  • Odpověz
autor
Naty,taky jsme hned říkali,všude hlásají číslo aspon 112,když ne přímo na policii.A když chci volat rodině,tak snad mám číslo v seznamu a nelupkám co mě napadne :stuck_out_tongue_closed_eyes: to mám nové číslo teprve měsíc,ach jo,mám já to ale štěstí :fearful:
30. led 2009 v 10:02  • Odpověz
danu tvé nové číslo, ale n+ěkdo před tebou vlastnil. já měla nové číslo a asi 3měs mě volali lidé co chtěli nějakého pána až jeden byl shcopný mi vysvětlit, že toto čílo dříve patřilo blabla... takže třeba to tvé číslo měl někdo koho ta osoba znala nebo tě holt chtěli něka obrat. :frowning2: určitě by jinak volala policii nebo 112. :wink:
30. led 2009 v 10:11  • Odpověz
autor
Martinka,číslo nikdo neměl,kupovala jsem novou simku v obchodě,takže asi jen zkoušeli lupkat čísla a něco se povedlo :angry:
30. led 2009 v 10:12  • Odpověz
aha no já tomu nerozumím, ale vím, že ta číla se po nějakém čase nepoužitelnosti dávají znovu do oběhu. :slight_smile:
hlavně ať ti dají pokoj.
30. led 2009 v 10:14  • Odpověz
autor
Marti,v to taky doufám,znovu měnit číslo se mi opravdu nechce :confounded:
30. led 2009 v 10:15  • Odpověz
danullinnka - tak zavolej na zákaznickou linku operátora, ať ti řeknou, jestli tě to něco stálo nebo ne :wink: Jinak bych to hodila za hlavu, prostě omyl :zipper_mouth:
30. led 2009 v 10:16  • Odpověz
ne to neměň a pkud by tě častěji otravovalo stejné číslo dej to na policii. :grinning:
30. led 2009 v 10:17  • Odpověz
autor
Na PČR mám známého a už to ví,jsem mu to psala :grinning: :grinning:
30. led 2009 v 10:18  • Odpověz
no tak to je dobře. :slight_smile:
30. led 2009 v 10:18  • Odpověz
a zablokovala bych si na telefonu to číslo jako příchozí hovor :rolling_eyes:
30. led 2009 v 10:19  • Odpověz
autor
Jabber,dobrý nápad :wink:
30. led 2009 v 10:19  • Odpověz
autor
Díííky :dizzy_face:
30. led 2009 v 10:20  • Odpověz
danullinnka - dotyčné to bude hlásit 'volané číslo neexistuje' a časem jí to omrzí :wink:
30. led 2009 v 10:27  • Odpověz
autor
Tak to tak bloknu asi více čísel :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. led 2009 v 11:16  • Odpověz
autor
Jabber,ještě malý dotaz,to číslo si bloknu sama nebo musím zavolat na operátora??ještě jsem nikdy číslo neblokovala :fearful: Dííky moc za radu.
30. led 2009 ve 12:59  • Odpověz
ahoj danullinko,tak sem to zkukla ,ale já takovou zkušenost nemám a doufám že ani mít nebudu,takže neporadím!....divný to ale je!!! :confounded: :frowning2:
30. led 2009 ve 13:14  • Odpověz
martinka: asi jak kdo, protože slyšela, že číslo propadá, tzn. že ho nikdo už dostat nemůže.
30. led 2009 ve 13:38  • Odpověz
danullinnka - mělo by to jít na telefonu, někde v zabezpečení :wink:
30. led 2009 ve 14:37  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.