• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosím pomozte najít domov malým nalezenečkům

(Zamčená)
9. října 2009 
Ahojky, jdu jen hodit odkaz, nedá mi to abych také trochu nepomohla když mi nemůžeme i kdybychom moc rádi. Jedná se o nalezená štěňátka s maminkou. Tady je příběh, kdybyste o někom věděli kdo by si rád vzal pejska nebo i vy sami bylo by to fainky. Je to až neuvěřitelné jak ti bobíšci přežily, až z toho tady pláču. Díky za ty malé mazlíčky

http://www.omlazeni.cz/chcete-me--69-15126-0.html
8. říj 2009 ve 23:46  • Odpověz
zajímavý příběh a ta paní co je našla má můj obdiv, že neváhala a že to hlavně nevzdala a fenku odchytila...víc takových lidí :slight_smile: Bohužel si pejska vzít nemůžeme, ale věřim, že svoje páníčky najdou, když už jsou 3 zamluvené. Fenka je pěkný kříženec, tak by snad nemusel být problém... budu držet palce :slight_smile:
9. říj 2009 v 10:21  • Odpověz
Tady je to také a sledujeme jak se to vyvíjí. :slight_smile:

http://www.cz-pes.cz/diskuse/10_10122_0.html
9. říj 2009 ve 12:07  • Odpověz
Ahojky,

krásný příběh :slight_smile: moc mě těší, že jsou mezi námi tak hodné lidičky :dizzy_face: My jsme taky "sbírači" zatoulánků, bohužel nám už postupně umřeli :cry: když jsme je měli všechny najednou, bylo jich 5, 3 měl děda a 2 já s mamkou, teď už máme pouze jednoho.Proč to píšu....holky, kdo máte možnost, neváhejte, tyhle pejsci jsou šíleně vděčný jsou opravdoví kamarádi a zvlášť ty pouliční směsky jsou fakt strašně odolný a téměř nejsou vůbec nemocný!!!!
My teď buhožel dalšího mít nemůžeme.Mamka je dlouho v práci, já mám malý zlobidlo a myslím, že ještě není vhodná doba na pejska, počkám, až bude Daník starší a děda je už hodně starý a i s tím jedním to sotva zvládá.Tak se za ty malé kuličky přimlouvám, kdo má možnost, ať jim poskytne domov :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. říj 2009 ve 13:47  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.