• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec 2006

(Zamčená)
12. března 2010 
Je tu někdo, kdo čeká miminko na silvestra stejně jako já? :slight_smile:
17. črc 2006 v 15:40  • Odpověz
Já sice 3 dny po, ale je to skoro :slight_smile:
19. črc 2006 ve 14:01  • Odpověz
Ja mam termim 18.12., ale clovek nikdy nevi, kdy to nakonec prijde :slight_smile: .
19. črc 2006 v 15:06  • Odpověz
autor
Wipaji, no to je hodně blízko :slight_smile: ,nakonec můžeš rodit klidně dřív než já :grinning: A kolik už jse holky přibraly?
20. črc 2006 v 07:36  • Odpověz
Ahoj holky :wink: Já čekám mimi 8. nebo 9. prosince. Berete mě mezi vás? Jsem ve 20. týdnu a pořád nevíme co to bude, snad na příštím ultrazvuku se to dozvíme. Přibrala jsem zatím 6 kilo...
20. črc 2006 v 08:18  • Odpověz
autor
Ahoj Zuzule, my berem každého v prosinci :slight_smile: . Já jsem v 16+4 a mám 4kg.
Ty si necháš zjistit co to bude? Já se po delším váhání nechám překvapit,chtěla bych to vědět,ale na druhou stranu si nechám překvapení :grinning:
Tatínek s dědečkem to vědět nechtěj,tak tím mě to asi dostalo.
20. črc 2006 v 08:53  • Odpověz
My jsme se taky nejdřív chtěli nechat překvapit, ale nakonec si to říct necháme - teda pokud se zase neotočí zadečkem a nepůjde to poznat...Já bych to nevydržela...Manžel to taky chce vědět, ale jinak to nikomu neřeknem :grinning:
20. črc 2006 v 09:46  • Odpověz
autor
Když to budete vědět, nebude Tě lákat to říct i ostatním? :grinning:
20. črc 2006 v 09:54  • Odpověz
Já jsem přibrala už 5 kilo, připadám si jak meloun.
20. črc 2006 v 10:02  • Odpověz
No, nevím jestli to vydržím, ale snad jo :slight_smile: Ségra je už na mě kvůli tomu naštvaná, že prej nakoupí růžové nebo modré věci a ať si to prej pak to mimčo nosí :wink: Vždyť můžou kupovat bílé nebo žluté a až se mimi narodí tak budou kupovat podle barev, ne?
20. črc 2006 v 11:06  • Odpověz
autor
Tak to máš pravdu, já už nakupuju neutrální. I když neodolala jsem a pár věciček růžových mám, je těžké odolat :grinning:
Tak pak dej vědět co to bude :wink:
20. črc 2006 ve 12:23  • Odpověz
Ahoj holky! Kde to vázne? Co nového? Mě hrozně pálí žáha, tak nevím, prášky se mi brát nechtějí, máte na to nějaký fígl?
2. srp 2006 ve 13:43  • Odpověz
autor
Ahojky, taky koukám,že to tu vázne :unamused: Tak na žáhu nevím,zatím problém s ní nemám, ale vždycky,když manžela pálela,tak si vzal trošku kypřícího prášku,ale nevím co v tvém případě. Mě se trošku objevyly nevolnosti. Celou dobu nic a až teď :frowning2:
7. srp 2006 v 07:41  • Odpověz
Ahoj,připojuji se k Vašemu tématu, my máme termín 30.12.2006, ale já si myslím, že to bude 1.1.2007 :wink:
9. srp 2006 v 11:55  • Odpověz
autor
Já taky doufám,že to bude 1.1.2007vteřinu po půlnoci :grinning: Necháte si ZUZOVI zjistit, co to bude?
9. srp 2006 ve 12:39  • Odpověz
Určitě, zítra jdeme na ultrazvuk, tak možná.... :wink:
9. srp 2006 ve 12:44  • Odpověz
Zuzule, patřím sice do listopadu, ale nakoukla jsem a vidím, že máš pálení se žáhou. Já to naštěstí neznám, ale kamarádka v těhotenství používala pastilky Rennie. Jsou to prý jediné, na kterých je přímo napsáno, že je smí i těhulky, doporučila jí je i doktorka a zaručeně prý pomáhají...tak snad pomůžou i Tobě :wink:
9. srp 2006 ve 13:18  • Odpověz
Ahojky Ivet. Přesně tohle už jsem psala Zuzuli do IP. Švagrová je těhotná a používá je.
9. srp 2006 ve 13:20  • Odpověz
Katerina, tak to už na tom asi něco bude, když jsou to 2 potvrzené info :wink:
9. srp 2006 ve 13:22  • Odpověz
Ahoj holky, díky za radu. Mám doma Malox, prý se to taky může v těhotenství, ale spíš jsem myslela něco přírodního, i když by se to mohlo, radši žádné prášky brát nechci...ale díky.
16. srp 2006 v 17:51  • Odpověz
Ahoj vsechny, zdravim vsechny prosincove kocky. Zatim mam termin 25.12., ale to se pry muze vse jeste zmenit. No uvidime, snad to nebude na Stedry den, docela bych brala, aby to bylo drive. Jinak tehotenstvi je zatim v pohode, zatim me zaha nepali a neni mi spatne. Ale asi to prijde... Zdravim vsechny. :slight_smile:
16. srp 2006 v 19:58  • Odpověz
achooj :slight_smile:
konečně jsem vás našla:slight_smile:čekáme mimi 4.12.dle doktora,podle mě o týden později. tak jsem zvědavá komu to vyjde:slight_smile: Zuzi i ostatní, víte co to bude?my si to nechali říct,jen vlastní mámě to říct nemůžu,jelikož jediná by nakupovala vše do modré barvy.ostatní jsou rozumní a respektují přání neutrálních barev :slight_smile: máti mě např.koupila body vel.č.62,bez rukávů.no uznejte,nemůžu říct pohlaví,navíc to není potvrzeno vyšetřením z plodové vody (to jsme nepodstoupili,co vy?) takže to není 100%..
všecny se opatrujte :sunglasses: pa Lu
23. srp 2006 ve 23:27  • Odpověz
Ahoj, vítej do klubu :slight_smile: . My to taky chtěli vědět, na srdíčku nám řekli, že to vypadá podle všeho na holku, ale také to není 100%. Na ultrazvuku se pořád schovává, máme hold stydlivé dítko :slight_smile: . Já mám taky ráda neutrální barvy, nejraději oranžovou :wink: . Tak ať vše klape bez problémů. Jsi v práci nebo doma?
24. srp 2006 v 08:32  • Odpověz
achoj Zuzi :slight_smile: a co by ste si přáli jako rodiče mít? já bych chtěla mít holčičku, ale snad napodruhé se povede :slight_smile: chtěla bych mít páreček a je mě jedno v jakém pořadí.. stejně nejdůležitější je, abychom byli zdraví :slight_smile:
já jsem od května doma, a co ty? pěkně si to užívám a kupodivu se vůbec nenudím :slight_smile: máte už jména?
24. srp 2006 v 09:30  • Odpověz
Lussius, Ty se máš. Já bych také ráda byla doma, ale chci vydržet do října, nemám zatím žádné problémy, a tak nevím, co bych si u doktorky vymyslela :unamused: . Navíc zařizujeme kompletně znovu byt, takže by se mi "flákání" hodilo, ale jednou jsem řekla, že odejdu až v listopadu, tak to musím dodržet. Mám ještě 11 dní dovči, tak to nějak vyberu až budu zase potřebovat nabrat sílu. Jinak je nám jedno jestli to bude holka nebo kluk, ale plánujeme minimálně dvě děti a páreček by se hodil. Já jsem ze tří holek :slight_smile: . Vzhledem k příjmení Zůzová, bychom rádi Zuzanku Zůzovou. U kluka to bude nejspíš Viktor.
24. srp 2006 v 09:53  • Odpověz
je dobře že nemáš žádné potíže :slight_smile: já též ne, ale prošli jsme umělým oplodněním kvůli nedostatku spermií u manžela a tak nějak automaticky kvůli tomu mě nechali doma :slight_smile: a já se nebránila, celé léto si "užívat" po těch letech v práci :slight_smile: obdivuju tě že to vše zvládáš. my zařizujeme stavbu RD a to vyřizování okolo mě bohatě stačí.. viki a zuzka jsou moc fajn :slight_smile: my dívčí vůbec nemáme, protože se nám jich líbí spousta, manžel chce anetku, já bych raději anežku, štěpánku, gábinku..;) u kluka by to měl být martin nebo tomášek :slight_smile: jelikož příjmení máme královi, přála bych si václava po tátovi :slight_smile: no řekni: Král Václav.. není to fantastický :slight_smile: ale Vašek nechce a nemůžu to ustát..
od kdy jdeš na mateřskou? od 1.11.?
24. srp 2006 v 10:02  • Odpověz
Říkala jsem si, že bych to do 3.11. vydržela, ale možná si vezmu týden před mateřskou dovču a to by vycházelo od 30.10. to by bylo milé :wink:
Václav Král je super ve spojení s příjmením :slight_smile: , ale známější pro mě je Král Miroslav? Míra, co? :wink: Je dobře, že jsi doma. Moje sestra byla v lednu taky na umělém, ale již ve 29.týdnu porodila dvě holčičky Magdalénku a Natálku, 3.8. No, holky se drží. Nebudu zapírat, že má sestra má určité problémy s jídlem, její porodní váha byla 45kg :unamused:. to já s jídlem problémy nemám, ba naopak :wink:
24. srp 2006 v 10:24  • Odpověz
no teda, dvojčata a mamča ještě takovej hubeňour! hlavně ať se holky drží a aspoň jim ať dá pořádnej nášup :slight_smile: taky stále počítám týdny, kdy to mrně už by přežilo,kdyby něco. ale snad vše bude dobrý jako doposud :slight_smile: kolik jsi zatím přibrala?
Král Miroslav :slight_smile: to je z pohádky, co? :slight_smile: ale mireček se mě zrovna moc nelíbí, to bych raději zůstala u Martina. ale bude to boj, rozhodnout jméno. ach jo. máte to fajn, že jste víceméně rozhodnutí se jménama..
dovču si určitě vyber co nejdýl, asi bych taky navázala rovnou na mateřskou. kamarádka též chodila jak nejdýl to šlo,ale ke konci už sama byla ráda, když mohla být doma.. tak to zkus ještě vydržet :slight_smile: ale jakmile něco, zůstaň doma raději hned, člověk nikdy neví :slight_smile:
24. srp 2006 v 15:57  • Odpověz
Ahoj maminky, chtela jsem se zeptat, jestli uz jste se prihlasili do nejakeho predporodniho kurzu? Zacetla jsem se do literatury a zacinam mit z toho vseho takovy nejaky strach, abych to vse zvladla apod. Uz mate nakoupenou plnou vybavu pro miminko? Nejvetsi dilema mam s kocarkem, takovych druhu je na trhu a ja nevim, jak si vybrat. Take se jmeny je to horsi, chci vybrat takove, aby bylo jak anglicky znejici (manzel je z UK), tak aby bylo v nasem kalendari, aby mimisek mel ekvivalent a mohl slavit svatek. Je to tezke. Zatim se mi libi Sophia Isabella, ale jeste nejsem rozhodnuta. Navic mam problem s klucicimi jmeny, tam zatim nevim vubec. Proste cim dal tim vice otazek a to mam rodit uz 25.12. Je tu nekdo kdo je na tom stejne?
25. srp 2006 v 05:30  • Odpověz
Lussius: Já začínala na 52kg a teď se držím na 56kg, ale příjde mi, že bříško mám dost veliké, a tak mi ta váha nejde do hlavy, ale ono se to má ukázat v následujících týdnech, kdy mají jít kila pěkně nahoru, tak uvidíme :slight_smile: . Jen si nemysli, my měli boj taky s klučičíma jménama, manžel chtěl a pořád chce Fandu, po něm, ale to já rezolutně odmítám. Já osobně se jmenuji po mamče, Marcela, a už bych to opakovat nechtěla. A tak nakonec Fanda svolil na Viktora.
Dasha: na žádný předporodní kurz nechodím, nechci se zbytečně dopředu stresovat, nechám tomu volný průběh a uvidím, třeba chodit budu, ale zatím říkám, že ne. Sophia je hezké jméno, minulý týden se kamarádce právě jedna narodila. Už má druhou holčičku, ta první se jmenuje Nina. Jinak, kdo ví, mám termín 30.12., ale může to být klidně na štědrý den nebo na Nový rok.
25. srp 2006 v 07:35  • Odpověz
Zuzovi: wow, ty jsi pribrala jen 4 kila? No, tak to jsem pekna hrosice proti tobe... Delam si legraci, tolik, co vazim ted jsem nikdy nevazila, ale zase tak moc starosti si s tim nedelam, nebot si rikam, ze tehotna budu jen jednou, dvakrat za zivot. Snazim se jist zdrave, neprejidat se a kazdy den chodim plavat a dvakrat za tyden na jogu. I tak uz mam ale 7 kilo nahore, ale jak jsem rekla, nijak vazne to zatim neberu. Je tu nekdo s prosincovym terminem, kdo se chysta rodit v Podoli? Jinak Fanda se mi take moc nelibi, je to sice hezke ceske jmeno, ale, Viktor je hezci. Jinak mimi melo na poslednim ultrazvuku 457 g, takze docela velke na 21 tydnu. Ono to nakonec s tim terminem muze byt uplne jinak... :grinning:
25. srp 2006 v 09:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 81
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.