• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec 2006

(Zamčená)
12. března 2010 
Ahoj Dasha, to jsem rada, ze jeste taky nemate jmeno :wink: . My se nemuzem shodnout. Lussius chtela Vasika, jeji manzel Honzika a nakonec maji Martinka :grinning: , tak jestli tak taky nedopadnem. Nejaky uplne jiny kompromis nez vsechny navrhy :slight_smile: . S tim nakupovanim to mas blby, ja jsem rada, ze uz vsechno mam, jsem aspon klidnejsi, kdyby to nahodou prislo driv. Uz mam docela casto poslicky :sunglasses: .
6. pro 2006 v 18:46  • Odpověz
ahoj dnes jsem tu poprve,chtela bych si s nekym aspon dopisovat :pensive:29.12mam termin ale nevim nevim jestli to nebude driv :wink:
7. pro 2006 ve 13:40  • Odpověz
helca1:ahoj ráda si s tebou budu dopisovat..jinak já už to mám za sebou v neděli se nám narodil chlapeček Martínek,,,dnes jsem přijela s mimískem domů :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
7. pro 2006 v 15:17  • Odpověz
Ahojky, moc gratuluji k chlapečkovi. My čekáme mimíska 19.12.2006 a už se nemůžeme dočkat :slight_smile:
7. pro 2006 v 16:16  • Odpověz
To je naraz novych tvari! Moc vas vitam! Brunetko26, tak jsi se konecne dockala,vid? Vyvolavali ti to? A jaky byl porod?
Helca1: Proc myslis, ze budes mit termin driv? Uz mas hodne zkusenosti, co? :wink: tak aspon budes nam nezkusenym radit :wink: :slight_smile:
hanah: Je to tvoje prvni miminko?
Ja cekam prvni a hrozne moc to prozivam. Falesne alarmy a tak :wink: :grinning: Uz bych si moc prala, aby to prislo, nechce se mi cekat az to vanoc! :grinning:
7. pro 2006 v 17:02  • Odpověz
Jo Dasho, vzpomnela jsem si, ze jsi rikala, ze taky nosis kontaktni cocky. Pry u porodu nesmi byt, musela bys sis je vyndat, tak si vem radsi bryle! :wink: Mej se a preju v sobotu krasne shledani s manzelem!
7. pro 2006 v 17:04  • Odpověz
Je to moje první mimí. Teda pokud nepočítám psa a kočku. Vždy když se nás někdo ptal, jestli máme děti, tak jsme říkali: jo dvě a jsou chlupatý :grinning: . Skoro každý říká, že ke konci těhotenství mu to neutíkalo, ale mě to letí úplně neskutečně. Ani se nenadějeme a bude to tady :wink:
7. pro 2006 ve 20:14  • Odpověz
Ahoj prosincovky, tak jsem se přece jen mezi vás nezařadila! :slight_smile: Malá přišla na svět 30.11. v 19.40, takže jsme na poslední chvíli listopadovky :slight_smile:
8. pro 2006 v 08:29  • Odpověz
brunetka26-Gratuliji ti k mimcu mame taky napsaneho Martinka ale bude to pry holka tak aspon neco po tatkovi-Martinka.Jsu rada ze jsi mi napsala uzivej si to s mimcem mate krasny darek pod stromeckem :slight_smile:
8. pro 2006 v 08:58  • Odpověz
paula-ahoj jsu rada ze jste si me vsimly a jelikoz uz mam tri deti za sebou a vsichni byli v38tydnu tak pocitam s tim taky.akorat ze muj muzicek jede od pondelka az do dalsi stredy do prace to znamena ze dojede az pred vanoci tak radej bych to mela o neco pozdej.Ty uz to mas taky za malinkou chvilicku ze?Jake budete mit jmena? :wink:
8. pro 2006 v 09:02  • Odpověz
panenko moc gratuluju k mimču! Taky jsem měla být prosincovka-měli jsme termín 17.12,ale malej se vyklubal už 11.11,ale doma jsme až od úterka,byly jsme ještě na nedonošeneckym. A co,jak si to užíváte?
8. pro 2006 v 09:59  • Odpověz
Ahoj maminky a budouci maminky:
Panenko: velke gratulace k narozeni Sarinky. Je nadherna, to nevadi, ze nejsi prosincovka, to je detail... Urcite bude mit radost az bude vetsi, ze nema narozeniny na vanoce, jako to asi ceka nas. Je dobre, ze jste vsechno zvladli, hlavni je, ze je vse v poradku. Take jmeno se mi moc libi. No a jak vse zvladate?

Jinak moc a moc zdravim nove maminky.

Paula: diky moc za ten tip na kontaktni cocky, myslela jsem si, ze asi nebudu s nimi moc rodit, a tak jsem si poridila bryle. No bude to jednodussi nez si potom narychlo vyndavat cocky.... :frowning2:

Msunny: a jak zvladate vy? Kojis?

Helco1: takze 38 tyden, no uvidime, kdy se nasi berusce bude chtit na svet. Nastesti muj manzilek konecne zitra dorazi, tak uz se nebudu bat, co kdyby to na me prislo, kdyz tu jeste nebude.
8. pro 2006 v 10:30  • Odpověz
No celkem to jde. Akorát to papání nás pořád trápí. Jak je Honzík malinkej,tak se hned unaví:frowning2: Ze začátku jsem vůbec nekojila a teď ho jednou nebo dvakrát denně přikládám a jinak má nutrilon a když se povede,tak třeba i ještě trošku mýho odstříkanýho. Ale jinak si ani nestěžuju,i na jídlo ho občas musím budit! Jediný,co ho vždycky 100%ně vzbudí jsou prdíky,co nás pořád trápí:frowning2:
8. pro 2006 v 11:18  • Odpověz
ahojky!
Panenko, moc gratuluji k miminku! Tak to nakonec prece jen stihlo v listopadu! :slight_smile: Ale klidne mezi nama muzes zustat. :wink:

hanah: no me to teda ted vubec neutika, uz bych to chtela mit za sebou. Predtim jsem se porad bala, ze kdyby to prislo driv, neni jeste vse nachystane, ale ted uz mam vse vyrizene, nachystane, oblecky vyprane a vyzehlene, tak miminko premlouvam at prijde driv. Pribrala jsem uz 20kg a uz se s tim nechci tahat! Taky bych mu prala, aby nemelo narozeniny na stedry den! :wink:

Helca1 : fakt jsi mela vsechny deti v 38tt? I to prvni? Rika se, ze si prvni davaji na cas a rodi se spise po terminu. Jak jsi si to zaridila? :sunglasses:

Msunny: Jsi dobra, ze alespon trosku kojis, u predcasne narozenych deti je to vzdy problem a spousta maminek to rychle vzda.

Ja se byla dnes nahlasit v porodnici k porodu, usetri to spoustu papirovani, az to bude naostro. :wink: . Tak uz se tam na me tesi..
8. pro 2006 v 16:04  • Odpověz
Aho, děkuji za gratulace! Zvládáme to jak se dá, dnes u nás byla celý den mamka, tak to bylo v pohodě, ale čeká nás noc, tak doufám, že se Sárinka nebude moc předvádět s pláčem, protože taťka je z toho pak dost nervózní :unamused:
8. pro 2006 v 16:54  • Odpověz
Ahojky,taky mám už vše nachystané.Takže mimí může klidně přijít.Zatím jsem přibrala 15 kg.Možná mi to utíká proto, že mám neustále co dělat.Dnes mě bolelo skoro celý den v podbřišku.Tak si tak myslím, že už to brzy příjde :slight_smile:.Těším se, ale trochu se bojím porodu :frowning2: .Tak se mějte všechny moc hezky
10. pro 2006 ve 22:15  • Odpověz
ahoj hanah, to mame asi uplne stejne pocity. Ja uz mam taky vse pripravene a moc bych chtela, aby miminko prislo. Co delas v ramci pripravy na porod? Cvicis nejak, nebo pijes malinikovy caj? A jak se chystas rodit, normalne, nebo neco extra?
11. pro 2006 v 10:09  • Odpověz
Ahoj Paula, nijak zvlášť se nepřipravuju.Čaj nepiju ani jsem moc necvičila. Mám nízkonasedající placentu, takže všechno od doktora zakázané :frowning2:. Ale doma taky pořád nesedím.Mám velkého psa, se kterým několikrát denně chodím ven a bydlím v 5. patře bez výtahu, takže nějaká kondička tady bude.Někdy mám špatné svědomí, že jsem se na tu velkou chvíli nepřipravovala, ale na druhou stranu je plno maminek, které to taky zvládly bez přípravy.Jinak rodit budu normálně.Přitel jde se mnou k porodu,tak doufám, že to pro mě bude veliká opora.Uvidím, jak to celé dopadne.Akorát jsem byla na přípravném kurzu v porodnici, kde nám ukazovali sály a tak a díky tomu jsem se docela uklidnila. Mám panickou hrůzu z nemocnic, ale tady to naštěstí jako v nemocnici nevypadá. Je to příjemné prostředí s hudbou, vanou, masažní sprchou, polohovacím lůžkem atd.Budu rodit v Ústí nad Labem.Už aby ta chvíle přišla.
11. pro 2006 v 11:27  • Odpověz
ahoj hanah, ty schody teda uplne misto cviceni staci :slight_smile: , my bydlime ve 4.patre a byly dny, kdy jsem to proste nedokazala jit ven, abych nemusela po schodech nahoru. Jsi dobra, ze se prochazis, to je pro miminko dobre. Urcite to zvladnes i bez pripravy, nekdo se pripravuje a je mu to na nic..
Je dobre, ze se ti libilo v porodnici, to je hodne dulezite aby ses tam citila dobre. Psychika je u porodu dulezita.
Snad to nejak zvladnem...
11. pro 2006 ve 13:05  • Odpověz
To víš že někdy byly dny, kdy se mi ven nechtělo, ale musela jsem. Nakonec jsem vždycky ráda, že jsem se šla projít, dělá mi to dobře. Sice teď než se někam přesunu, tak mi to trvá jednou tak déle, ale nevadí.Pes je rád, že je dlouho venku a já alespoň nejsem celý den zavřená v bytě.Ale nevím, jak to budu dělat s mimčem.Jak to všechno zkombinuju a ještě tahat kočár do schodů.
Teď jsem opravdu psychicky vyrovnaná. Dřív když mě někde píchlo, tak jsem hned plašila, ale teď když příjdou poslíčci, tak jen v klidu vyčkávám, co se z toho vyklube :sweat_smile: .Určitě to zvládneme.Koukám, že neznáte pohlaví miminka. Chcete se nechat překvapit?My jsme si to říct nechali. Přítel si moc přál chlapečka a povedlo se :grinning: .
11. pro 2006 ve 14:00  • Odpověz
Tak koukám že už se vám to pěkně blíží.
Paulo s tou psychykou máš úplnou pravdu,ale není potřebná jen u porodu,ale hlavně po něm! :wink: Určitě to všechno výborně zvládnete!
11. pro 2006 ve 14:52  • Odpověz
No tak psychiky po porodu se trochu bojím. Už během těhotenství mě chytaly takové stavy, že jsem si myslela, že jsem se snad zbláznila a jsem zralá na psychárnu.Přičítám to ale těm zbouřeným hormonům.V jednu chvíli jsem se cítila naprosto skvěle a vzápětí jsem řvala jako želva.Tak se trošku bojím poporodních depresí.I když si horem dolem říkám, že budu v poho, ale nakonec si ta moje hlava dělá co chce :frowning2: .
11. pro 2006 v 15:57  • Odpověz
Nechci strašit,ale jak píšeš, žes byla jednu chvíli byla v pohodě a pak zas brečela,tak přesně tohle mám teď já. Ale neboj,nemá to každá,tak Tě to třebaa mine.
11. pro 2006 v 18:31  • Odpověz
ahoj holky!
Tak co je noveho? Jak se citite?
Msunny, preju at vsechno dobre zvladnes.
13. pro 2006 v 10:33  • Odpověz
ahojek holky :slight_smile:
už jsem zase tu, ale jen na skok. jak víte, Martínek je už mezi námi a dává nám docela zabrat. neustále by baštil nebo se choval :slight_smile: nevím nevím, jak často sem mezi vás budu chodit, chtěla bych čas věnovat nejvíc jemu..
koukám jsou tu i nové tváře, které vítám :slight_smile:
a všem přeji krásné vánoce s tím nejkrásnějším dárečkem :slight_smile: i když je porod fakt záhul (aspoň ten náš byl), tak to stojí za to

kdo chce mrknout na našeho broučka: Adresa alba je: http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=12130

všechny moca moc zdravíme, pa Lu a Martínek
13. pro 2006 ve 14:33  • Odpověz
Lussius: Gratuluju k Martínkovi,opravdu se vám povedl,je nádhernej! Taky malýmu věnuju všechen volnej čas,takže je se mnou i teď u PC :wink:
13. pro 2006 ve 14:36  • Odpověz
msunny tobě též gratuluju k malýmu, jestli jsem už negratulovala. myslela jsem si, že jste už 2, když jsi se tu dlouho neukazovala :slight_smile:
včera jsem zkoušela kojit u pc, ale bylo to nepohodlné, snad až budeme o něco větší :slight_smile: je to super být maminkou, že? :slight_smile: já si to aspoň zatím užívám a na malým můžu oči nechat :slight_smile: je to zázrak :slight_smile:
13. pro 2006 ve 14:40  • Odpověz
Je to úžasný,akorát toho spánku není moc:frowning2: Ale i ten jsem pro broučka schopná oželit :slight_smile:
Já problémy s kojením nemám :frowning2: Stačí namíchat mlíčko a ohřát
13. pro 2006 ve 14:48  • Odpověz
ahoj Lussius! vitej zpet. Tak uz nejsi 2v1. Jeste jednou ti moc gratuluji. Je jasny, ze Martinek ma prednost pred konikem.
Holky, napiste do tematu "jake to bylo", moc by me to zajimalo! Mejte se krasne a at jsou ty vase zlaticka hodna!
13. pro 2006 ve 14:57  • Odpověz
msunny to je me lito ze nekojis.. nemůžeš nebo ses rozhodla sama? my máme mlíčka zatím naštěstí dost a přijde mě to dost pohodlný, nemusím zkoumat jestli je to teplý tak akorát a jen to vytáhnu a je navaříno :grinning:
paula a jak ty se cítíš? za chvíli budeš taky maminkou :slight_smile: uvědomuješ si to?
jj, napíšu své porodní zážitky, ale ještě to budu muset nějak sesumírovat aby to mělo hlavu a patu :grinning: takže nevím, jestli to do tvého termínu paula stihnu :grinning: ale neboj se toho, i když to byl porod, v podstatě mě zůstali jen pěkné vzpomínky :grinning:
13. pro 2006 v 15:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.