• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec 2006

(Zamčená)
12. března 2010 
ahojek hanah, mocinky gratulujeme :slight_smile: vyšlo Vám to akorát domů pod stromeček :slight_smile: tak přejeme ať vašeho tomáška nemine nic krásného. posílám políbení na patičku pro štěstí a spoustu lásky do celého života :slight_smile:
26. pro 2006 ve 22:27  • Odpověz
Hanah,moc gratuluju k narození Tomáška.Vyšlo vám to fakt krásně,nejlepší Ježíšek jaký může být :slight_smile: .Tak mu přeju hodně zdraví a ať vám spokojeně roste.
27. pro 2006 v 11:38  • Odpověz
Moc vám děkujeme :slight_smile:
27. pro 2006 v 15:11  • Odpověz
Dashi strašně moc gratuluji k narození dcerušky :dizzy_face: :dizzy_face:

Hannah také gratuluji k narození synáčka :dizzy_face:
27. pro 2006 ve 21:12  • Odpověz
Ahoj vsechny maminky a i ty, ktere porad cekaji na narozeni toho sveho milacka :wink: . Oznamuji vsem, ze se nam v patek 23.12.2006 narodila dceruska Anabella Sophia. Svetlo sveta spatrila v 8.07 hod rano, vazila celych 3860 g a merila 50 cm. Porod probehl celkem v pohode, ale o tom se rozepisi pozdeji. V porodnici jsem stravila 3 dny a ted uz jsem doma s tatinkem a moc si uzivame nasi dcerusky. Jsem moc stastna, ze se ma tak cile k svetu, je to proste zazrak prirody. :grinning: Moc vam vsem drzim palce a jak budu moci, tak pridam fotecky. Mejte se vsechny moc a moc krasne.
28. pro 2006 ve 20:50  • Odpověz
Dashi ještě jednou bych vám strašně moc chtěla pogratulovat k narození dcerušky. Má nádherné jméno. Přeji ať se má čile k světu a dělá vám jenom radost. :dizzy_face:
28. pro 2006 ve 21:14  • Odpověz
Dashi doufám, že brzo dodáš fotečky :wink: :slight_smile:
28. pro 2006 ve 21:14  • Odpověz
Dashi moc Ti blahopřeji k narození dcerušky a přeji aby vám dělala jen samou radost :slight_smile:
29. pro 2006 ve 12:11  • Odpověz
ahojek maminky :slight_smile:
tak kdo nam jeste chybi se narodit?
a jak se potykate s bolenim bříška? já se docela hlídám, abych nejedla nadýmací věci (ale zřejmě nevím co je a co není vhod), piju speciální čajíčky, ale martinek má stejně pěkné bolení.masíruju mu bříško a dáváme i sabsimplex. nevím co bych mohla ještě víc? je mě ho líto.. naštěstí to tak nějak prcek zvládá..
a je to zatím děsnej mazel :grinning:
a co vy a vaše štěstíčka? mějte se báječně papaa Lu :slight_smile:
30. pro 2006 v 19:35  • Odpověz
Ahoj holky, především gratuluji všem, kteří už to zvládly a mají mimčo doma. Já vím, nebyla jsem tu měsíce, dopisovala jsem si s moji kamarádkou Hankou. A jak koukám, má tu taky registraci, takže ještě jednou gratuluji k narození Tomáška.
My měli termín včera 30.12., ale pořád nic. Začínám být dost nervózní a už bych to chtěla mít za sebou, ale taky si myslím, že mi bříško bude dost chybět, neboť díky naší rekonstrukci, jsem si ho mohla užívat až od listopadu. Strašně to uteklo, tak mi držte pěstičky. Zbývá z Vás prosincových ještě někdo?
31. pro 2006 ve 12:35  • Odpověz
zuzi klid :slight_smile: miminku je u tebe dobře.. myslim hanah moc pěkně psala o tom,jak mimi rozhodne, kdy se narodi:slight_smile: a u nas v brněnské diskusi holky psaly, že dítka nar.v roce 2007 budou moc šťastná (je to od nějaké šarlatánky). a to stojí za to chvilku počkat, že? kdo ví, co se věštilo letošním broučkům...
opatrujte se a držíme palce na ten váš den :slight_smile:
31. pro 2006 v 15:54  • Odpověz
Dashi,i já se připojuji ke gratulaci.Ať vám holčička roste a dělá samou radost.
1. led 2007 v 08:16  • Odpověz
Zdravím všechny v novém roce a přeji ať děťátka ve zdraví rostou a rodiče si to v pohodě užívají.
Lussius,s bříškem se potýkáme také.Snažím se jíst nenadýmavě,ale třeba jsem malému způsobila velké bolení popcornem.Musíme to vychytat,protože taky ještě přesně nevím co je správně.Kromě těch nejznámějších jako syrová cibule apod.si myslím,že to má každý individuálně.Snažím se mu bříško masírovat ,cvičit nožičkama,dělat mu klubíčko a taky máme nahřívacího medvěda do mikrovlnky-ten je fakt dobrý.Má v sobě nějaké kuličky,které drží dlouho teplo a uvolňují mentolovou vůni.Jo,taky jsem Vojtíškovi pomohla teploměrem :slight_smile:
1. led 2007 v 08:52  • Odpověz
ahoj holky, doufám, že se na mě paula nebude zlobit, když vám to řeknu za ni: 26.12. se jí narodila holčička Laura, 4120 g a 55 cm, je prý zdravá, ale náročná, takže novomaminka nestíhá net :wink: to jen abyste věděly :dizzy_face:
1. led 2007 v 19:58  • Odpověz
Paula, moc gratuluji k holčičce a přeji, aby Ti dělala jen samou radost :slight_smile:
1. led 2007 ve 21:16  • Odpověz
Ahoj holky, gratuluji k novým přírůstkům. Tak jak vidíte, jsme pořád v celku. Lussius, už jsem si to našla, Hanah to píše opravdu moc hezky, ale jsem nedočkavé povahy. Můj manžel je pohodář, ale řeknu Vám, že dnes také ne a ne usnout, už je to čekání dlouhé. Přenášet mě nechají do 9.1.2007, ale zítra se na mě podívají, ..., tou rourou, jak to popisovala Hanah, ach jo. To, že mě se líbilo 1.1.2007, neznamená, že se to líbilo i Zuzce, ona nás ještě překvapí, co vybere za datum :grinning: .
1. led 2007 ve 23:42  • Odpověz
Stále 2v1, Zuzce se prostě nechce. Kontrola proběhla bez problémů, měla jsem moc hodnou doktorku, další nás čeká ve čt, pokud se nestane zázrak a do té doby neporodím :slight_smile: .
2. led 2007 ve 13:35  • Odpověz
Ahojky zuzi (Máco), tak Zuzanka Tě takhle napíná?Podle popisu doktorky to byla taková mladá, nakrátko ostříhaná blondýnka, že? Myslím, že se jmenuje Bednářová.Tak ta my do zprávy napsala: pokud neporodí, kontrola za 2 dny. No a koukej. Tomča byl ten den na světě. Tak třeba se to taky podaří.
Jinak přeji všem do nového roku hodně štěstíčka a zdravíčka, a ať nám ty naše dětičky dělají jen samou radost. :slight_smile:
2. led 2007 v 16:16  • Odpověz
Ahoj Hani, prohlížela mě doktorka, která měla krásné, kudrnaté, dlouhé vlasy (nejspíš trvalou, neodhadnu to, ani věk). Ale jak vidíš, jsem stále celá, během včerejška jsem se smiřovala s tím, že porodím až poslední možný termín, ale od osmi řádila jako pominutá a já si přála ať je venku, ale nic takového se pochopitelně nestalo. Přes den je to nejhodnější dítko na světě, ale večer a noc je její, jsem zvědavá, jestli to tak zůstane, to bychom se nejspíš stěhovaly z ložnice, aby se mohl taťka vyspat :grinning: .
3. led 2007 v 10:14  • Odpověz
Ahojky, tak to náš brouček je nejaktivnější od 23:00 - 2:00. Teda pokud ho uložím a hned si lehnu vedle do postele. To si totiž neskutečným řevem vynucuje spinkat se mnou v posteli. Většinou vyhraje a spinkáme spolu.Jakmile ho vezmu do postele, tak úsměv od ucha k uchu a po pláči není ani památka a spinká klidně i do 6:00.Ale včera jsem ho uložila a šla pryč a byl klid. Takže to takhle začnu praktikovat.Jinak nás trápí větříky :frowning2: .Snad se nám podaří nad nima zvítězit.
3. led 2007 v 15:17  • Odpověz
Nazdárek, stále v celku, ale dnes začla Zuzka zlobit nějak brzy. Taky jsem se rozhodla, že nebudu nečinně sedět a čekat, až se uráčí přijít k nám, takže jsem téměř celý den prala a teď peču švestkový koláč, cukroví už mi totiž leze i ušima, a tak to chce menší změnu. Třeba ta potvůrka čeká jen na to, až si ji přestanu všímat... :grinning:
3. led 2007 v 16:28  • Odpověz
Ahoj holky, ráno na kontrole nám doktorka posunula termín z 30.12. na 28.12.2006, takže 6.1.2007 nás čeká poslední kontrola plodovky a když do té doby neporodím, tak jdu 7.1.2007 na vyvolání.
Dnes mě berou celý den záda a taky mě kolem 18:00 odešla hlenová zátka, začínám cítit menší bolest v tříslech, takže si myslím, že se Zuzka konečně umoudřila a příjde na svět během zítřka bez vyvolání, ale necháme se překvapit. Dnes vzhledem k bolestem nebude ta nejlepší noc, ale kdo ví, třeba je poslední bez Zuzky v náručí :grinning: .
4. led 2007 ve 20:40  • Odpověz
ahojek zuzi :slight_smile: tak to zuzanka uz upozornuje ze se chysta, to mas pravdu :sunglasses: me hlen.z. odesla ve ctvrtek a malej se narodil v nedeli.. tak predevsim ted hodne odpocivej a nabirej silu k porodu. bude potreba :slight_smile: a dobre to zvladnete, budeme na vas myslet :slight_smile:
hanah, to take znam, jakmile drzim martinka v naruci, haze fligny ze spinka a jakmile ho dam do kolibky nebo postylky, zacne rvat co si to dovoluju a zase pekne chovat. stejne tak i kdyz jdeme na prochazku s kocarkem :grinning: dokud jedeme dopredu, je klid, beda jak se na chvili zastavim..
jak to resis? my se casto pretahujeme a kdo se driv unavi a usne prohral.. takze martasovi se casto podari spat u nas v posteli :grinning: snad to pozdeji nebude problem..

paula moc moc gratuluju k narozeni laury.. je ale poradne velka, doufam ze jste obe v poradku.. urcite napis jak jen bude moct :slight_smile:

opatrujte se maminky a sva miminka.. ahojek Lu
5. led 2007 v 11:24  • Odpověz
Lu,já mám obavy, že nepoznám kontrakce, ta bolest do zad (do kříže)se vrací zhruba po pěti minutách. Všichni říkají, že je to strašný tlak i do břicha, to zatím nemám, jen ty záda, ale bolí jak čert. Také bych chtěla vydržet do neděle, jen kdyby kříž na chvilku polevil.
5. led 2007 v 11:31  • Odpověz
Ahojky, tak u nás většinou Tomášek zvítězí.Je mi ho líto, tak se smiluju a šup jde se do postele.Včera večer mi blinkal, tak spinkal hned se mnou. Budil se každé 2 hodiny.2x jsem ho dala do postýlky, ale to byl hned oheň na střeše.Ani teď tam potvůrka nechce být, tak hajá v lehátku a brumlá si a hlavně mě pořád ostřížím zrakem pozoruje :grinning: .No jo, ty dětičky moc dobře vědí jak na své maminky.
Mějte se moc krásně :slight_smile:
5. led 2007 v 11:38  • Odpověz
Hani, a jak vůbec reagují zvířátka na Tomáška? :slight_smile: Už si zvykly nebo žárlí?
5. led 2007 v 11:40  • Odpověz
Mates nežárlí, ale Willi se dnes v noci opět předvedl. Počůral Máťovi pelíšek.To je nekdy fuška. Říkám, že nemám 1 dítě, ale 3 a někdy tam musím počítat i velkého Toma.Mates je z Tomáška nadšený.Když k němu čuchá, tak vrtí ocasem a je rád, že má kamaráda.No ale Willi to nadšení už jaksi nesdílí. :unamused:
5. led 2007 v 11:50  • Odpověz
Ahoj, tak jak se dívám, jsou y naše miminka všechna stejná :slight_smile: Sára by taky nejradši spala na mě nebo u nás v posteli :wink: V postýlce jí to moc nejde :frowning2:
Lu, kdy jdete na kontrolu kyčlí? A jdete do dětské nemocnice?
5. led 2007 v 11:51  • Odpověz
To víš, kočky to berou jinak, bylo to jejich teritorium. Monťas to taky cítí čím dál víc a chce se pořád mazlit. Asi budeme taky bojovat, ale hned jak si nás Fáňa přiveze domů, tak ho se Zuzkou seznámíme.
5. led 2007 v 11:53  • Odpověz
ahojky holky!
jak vam uz dala vedet bjanka, tak se mi narodila holcicka (nakonec Laura, rozhodlo se az po narozeni), 4120g tezka. Po porodu hodne zhubla, takze kojim a kojim snad kazde dve hodiny. Pekne me vysava potvurka :wink: . Hlavne ze je ale zdrava a nema zadne potize.
Ja jsem po porodu jeste hodne zeslabla, bylo to fakt tezke toho macika vytlacit :frowning2: .
Chtela jsem se vas zeptat, jak dlouho vam to trvalo, nez jste se po porodu citily vice mene "normalne"? A kdy jste sly poprve ven?
5. led 2007 ve 13:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.