• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec 2006

(Zamčená)
12. března 2010 
Já sice přibrala zatím jen 4kg, ale pořád se něčím cpu, necvičím, nikdy jsem necvičila. Bříško mám pěkně velké, takže to fakt nechápu, ale jak říkám, příští měsíc se to teprve ukáže :slight_smile: .
25. srp 2006 v 09:07  • Odpověz
Vubec si s tim nedelej starosti. Urcite je vsechno v poradku, nekdo pribere vice a nekdo mene. Jsi jedna z tech stastnych, jen si doprej vseho. Ja mam take velke bricho, urcite je na me poznat, ze jsem tehotna.. :wink:
25. srp 2006 v 09:14  • Odpověz
zuzovi:nebooj, taky začneš přibírat jako já ;) tchyně prý přibrala vždy (4x) jen cca 7kilo, to by šlo, ne? smich. ale to mam už skoro teď. nee, zatim 5, ale letí to nahoru.. Viktor je lepší než Fanda ;) též nechci jméno po mě, přijde mě to divný.kamarádka Michala, si vzala Michala, ale i holčičku pojmenovali Michala a jestli někdy budou mít kluka, prý bude určitě Michal! no jak u blbejch na půdě..
bohužel se s manželem teď moc nevídám,musí být stále v práci a když je náhodou doma, je tolik věcí k řešení, že mimi v tom jde stranou :(

Dasha: mimi čekáme o něco dřív, prý 4.12., ale žádný předporodní kurz jsme neabsolvovali a myslím že ani nebudeme.. občas chodím cvičit, ale doma se nedonutím.chtěla bych se jen ještě později podívat do porodnice, kde bych ráda rodila.. kde žijete, tady, nebo v UK? a rodit budeš tu?
ani vybavu ještě nemáme, pomalu od začátku nakupujeme a vybíráme. hadříků si myslím máme dost a stále další dostávám.sami jsme koupili přebalovací pult,máme vybranou postýlku a zřejmě i kočárek (jak píšeš, je jich na trhu moc) zítra si snad koupíme vaničku a věcičky pro koupání.. co máte už vy? určitě jsi četla, že se jmenama mam též problém :slight_smile: dívčí vůbec nemáme a klučičí snad tomáš nebo martin (ten zní dobře i anglicky,nebo ne? ;) )necháte si říct, co to bude?
25. srp 2006 ve 12:12  • Odpověz
Lussius: Tak to mi spadl kamen ze srdce, ze nikdo zadny kurz zatim neabsolvuje. Jinak zatim to vypada, ze budu rodit v Praze, ale momentalne jsme v Kuala Lumpur , Malajsie. No zrejme nakonec budu rodit v Podoli, uz tam chodim na vsechny prohlidky. Byla jsem ted hodne v Praze, zarizuji rekonstrukci bytiku, takze se opravdu nenudim, ale ted jsem misto stavby (predelavame cely byt, takze je to opravdu staveniste) opustila a jsem v teple. Jinak jeste jsme nic nekupovali, mam jen jedny detske boticky, ktere jsme dostali jako vtipny svatebni darecek.. Opravdu vazne jsme premysleli, ze kocarek a vetsinu veci pro mimi se pokusime nakoupit tady, je to tu mnohem levnejsi a maji docela vyber. Sice veci jako fusak apod. budu muset poridit az v Praze nebo v UK, se zimnimi vecmi je tu opravdovy problem. Tady je to zatim snadne chodit plavat a na jogu, nebot vsechno mam v ramci komplexu, kde momentalne bydlime. Je to pohoda, v Praze to bude slozitejsi, navic budeme rodit v zime. :frowning2: No co se da delat. Kdyz ono je toho tolik, co clovek musi obstarat, ja kdyz se podivam na to, co je mozne dostat v US na babycenter.com, tak me prechazi zrak. Alespon mi to muze slouzit k inspiraci. Stejne nechapu, proc je u nas vse tak drahe... :angry:
25. srp 2006 ve 12:38  • Odpověz
kamaradky co na PK byly, rikaly ze to bylo spis pro chlapy, ony uz dost vedely z knizek a od kamaradek..myslim ze to tez tak nejak poresime, vasek na zadny takovy kurz nepujde, jsem rada kdyz ma cas z prace na me :rolling_eyes: .
juj nemas strach byt v malajsii? asi bych mela trosku obavy, abych neco nechytla..ale pravda, vubec tu zemi neznam.. jste na dovolene?
me zacinaji vyhovovat nizsi teploty co jsou prave v CR, lip se me dycha a jeste muzu neco delat :confused:
jestli jsou tam kvalitni veci za rozumne ceny, urcite co muzete pokupte tam a par zimnich vecicek uz dokoupite tady nebo v UK a treba tez neco dostanete.. :slight_smile:
opatruj se, Lu :sunglasses:
25. srp 2006 ve 13:53  • Odpověz
Lu: Tady v Malajsii se opravdu neni ceho bat. Kuala Lumpur je opravdu moderni mesto se vsemi dostupnymi vymozenostmi, za ktere si v Praze musis opravdu priplatit. Tady je to v mnohem jednodussi. Treba co se tyka zivotni urovne, rekla bych, ze mame co dohanet. Urcite je to otazka penez, ne vsichni si mohou dovolit vse, ale pro nas je tu opravdu levneji. Vsechny luxusni znacky jsou tu mnohem levnejsi, treba kosmetika, detske veci a ostatni obleceni je az o polovinu levnejsi. Je to opravdu moderni metropolis, treba lekarska pece je tu naprosto super. Opet je to otazka penez, ale kdyz mas dobre pojisteni, tak tu neni nic problem. Treba v Cechach je to trochu otazka casu, na vysetreni cekas opravdu nekdy i hodinu, dve, tady je to mnohem organizovanejsi. Kdyz jsme se sem asi pred rokem stehovali, tak jsem take mela naprosto naivni a zkreslene predstavy. Ale za ten rok jsem si zvykla tak, ze bude docela divne se vratit do Prahy. Co se tyka teplot, tak mi tady docela vyhovuji, uvnitr je vzdy prijemnych 22 stupnu, klimatizace je tu opravdu nutnost. Musim rici, ze jsem mela co delat v Praze, abych vubec usnula, ty teploty z cervence me opravdu dostavaly, navic, Praha neni pro ne vubec uzpusobena.
Tak to jsem rada, ze zadna predporodni kurz zatim neplanujete, alespon nemam pocit, ze neco zanedbavam. Koupila jsem si velice dobre knihy, takze manzela zacinam pripravovat a sebe take.. :grinning:
26. srp 2006 v 07:10  • Odpověz
Lussius: s tím Michalem a Michalou je to hrůza :wink:. Já měla včera celý den pořádnou depinu :frowning2: . Ten rozbouraný byt mě už leze na mozek. Nevím, jestli jsem se zmiňovala, že manžel spí 14 dní u rodičů, neboť odjeli na dovču a nemá kdo hlídat starého jezevčíka. Ještě to takhle musíme vydržet do soboty, ale včera už jsem to nezvládla :frowning2: . Z pátka na sobotu, jsem tam sice zkusila přespat, ale bylo to ještě horší, než když spím sama u nás. Byla jsem celá rozlámaná a slyšela jsem každý pohyb jezevčíka... Sami máme doma perského kocoura, takže situace je teď příšerná. Manžel to zvládá vše v pohodě, pochopitelně, ač pořád lítá sem tam, neboť odpoledne se snaží udělat něco na bytě. Já jsem asi celkově přecitlivělá, hormony a tak. Takže jsme se dohodli, že si příští týden vezmeme dovču a budeme si, kromě zařizování bytečku, užívat jeden druhého.
28. srp 2006 v 11:18  • Odpověz
autor
Ahoj holky, my jsme problémy se jmény neměli, hned jsme se s manželem dohodli a dlouho nepřemýšleli. Máme Vladimír nebo Eliška.Oba by jsme si přáli holčičku,ale necháme se překvapit,ale i když by to byl kluk budu ráda,hlavně,že to bude zdravé. Na předporodní kurz nikam nechodím a ani nebudu.O cvičení ani nemluvě,jsem nějak líná se někam dokopat :slight_smile: Já už přibrala 8kg a bříško je taky velké, jsem zvědavá,jak budu vypadat v prosinci :grinning:
28. srp 2006 ve 12:22  • Odpověz
Ahoj Mončíku. S tím cvičením jsme na tom stejně, já ani nikdy sportu neholdovala, takže kurz taky navštěvovat nebudu, budu čerpat rady od maminek :slight_smile:. V jménách už máme taky jasno, holku jsme věděli hned. Zuzka a Viktor. Já se zvážím zítra, pokud na to opět nezapomenu, vážím se totiž káždé pondělí, ale minulý týden jsem opět zapomněla a ve čtvrtek jsem měla mých 56kg.
28. srp 2006 ve 13:17  • Odpověz
autor
Zuzovi - Tak dej zítra vědět, kolik kg máš navíc :slight_smile: Já se taky ze začátku vážila každý týden a když jsem viděla,jak to rychle roste, tak jsem přestala,udělám to jen občas a nebo určitě na prohlídce :grinning: Zatím se měj krásně a zítra se těším
28. srp 2006 ve 14:43  • Odpověz
Tak jsem se schválně zvážila po koblize a mám 57kg, ale ještě se zvážím ráno :wink: . Nevím, jestli si to někde psala, ale kolik máš od začátku těhotenství nahoře?
28. srp 2006 v 15:34  • Odpověz
ahoj Dasho! Ja mam taky termin 25.12.! Doted jsem nemela zadne problemy, ale najednou se mi dela spatne - omdlivam. Pritom doktori a knizky rikaji, ze jsme ted v nejkrasnejsim obdobi tehotenstvi! Mam nalady (bulim, nebo se smeju, nebo oboji :slight_smile: ). V zari se chystam na prohlidku porodnice a prihlasit se na kurz. Se jmeny je to tezke, me se libi jednoducha stara pro holcicku - Anna, Marie, Sofie, manzelovi vubec. Ten ma zase namyslena jmena pro kluka, co se nelibi me... :grinning: . Pribrala jsem zatim 6kg.
28. srp 2006 v 18:36  • Odpověz
Holky, kolik jste zatim pribraly vy? a jake mate potize?
28. srp 2006 v 18:37  • Odpověz
dasha:tak to vidis, ale je fajn ze se tam mas tak pamparadne :slight_smile: asi to bude sok se vratit do cech.. nebo se pak budete vracet do malajsie? nebo do britanie? kde vubec bydlite?kde se citis doma? mas pravdu, cervenec tu byl priserny, ale aspon decose mely krasnou polovinu prazdnin na koupani.. :slight_smile:
k tem kurzum, nevim, mam pocit ze budu rada ze dycham a myslet na to co bylo v kurzu beztak asi nebudu.. teoreticky si to muzem precist a prakticky do toho brzy tez vlitnem a pozname :wink:

zuzovi: musite to zvladnout, pozitivne je, ze uz mate pulku za sebou :slight_smile: dovedu si predstavit jak ti je, me manzel ted tez temer nechodi domu. az po pulnoci a to davno spim, a hned rano opet do prace.. ale aspon ho po pulnoci mam vedle sebe.. hormony jiste delaji s nama ted hodne, urcite si s manzelem odpocinte a zase bude dobre.a bytecek se tez dodela a uvidis jak budes stastna a spokojena.. jen uz aby to bylo.. kolik prace jeste mate, co vse tam delate?

paula: jestli ti ten prcek netlaci treba na zaludek? nebo jis neco co mu nechutna :wink: tchyne me rikala, ze ji bylo dycinky spatne kdyz snedla neco nevhodneho a co manzelovi opravdu nechutnalo.. ale jestli je ti hodne zle, tak to urcite rekni doktorovi. aspon pro sichr.. a to omdlivani, ja sice trpim na nizky tlak, ale ted uz neomdlivam, to me ve 4mes.preslo.. knizky nic nepisou? nechate si rict co budete mit? anicka a sofie se me tez libi, i anezka eliska atd.. je tolik krasnych holcicich jmen, ale jak pises, manzel ta stara nee..

vsem: mame nove jmeno mezi favority a to Honzika :slight_smile: jelikoz manzel je Vasek, tak bychom meli doma Vendu a Jendu :grinning: tak uvidime co nas napadne dal.. vsak on nas humor prejde, je to zodpovedny vybrat tomu malymu jmeno na cely zivot..
ja zatim pribrala 5kg, ale holky nebojte, ja to dozenu.. :slight_smile:
ju a co pohyby, od kdy citite bubliny? :slight_smile:
28. srp 2006 ve 20:20  • Odpověz
paula uz to mam, vzpomnela jsem si, nasla jsem to :slight_smile: zkusilas jist min a casteji :slight_smile:
28. srp 2006 ve 21:20  • Odpověz
Zdravim vsechny.
Paula:
No to je hezke, ze mame stejny termin. S tim delanim spatne je to na nic. Mne osobne se tolik spatne zatim nedela, ale s temi naladami je to zvlastni. Take se mi najednou chce bulit a najednou se smeji. Vsichni mi rikaji, ze na 23 tyden mam male brisko, ale ja si tak pripadam docela velka. Obcas me v noci chytaji krece do nohou, uz jsem se dvakrat vzbudila v noci bolesti, bylo to hodne neprijemne.
Zuzovi:
no s tim byteckem te lituji. Ja jsem si take na sebe vzala docela velky projekt, totalne opravujeme bytik, do ktereho se planujeme s kuliskem nastehovat. No, ale alespon tam nemusime bydlet - stejne by se nedalo, nebot momentalne je to holobyt. Cele by to melo byt hotove kolem poloviny rijna, ale ja tomu zase tak moc neverim, vzdycky je nejake zpozdeni.
LU:
Jeste nevim, jestli se budeme vracet do Cech nastalo, ja se chystam zpet kvuli bytiku na zacatku rijna a manzel by se mel za mnou vypravit az v prosinci, podle toho, jak to bude mit s praci. Je to tezke, vypada to na dlouhe odlouceni (az dva mesice), coz se mi vubec nelibi, ale co se da delat, ze? Hlavne ze bude se mnou pri porodu a ten prvni mesic, kdy budu urcite potrebovat pomoc. Co bude pak ale ani jeden zatim nevime, vsechno zalezi na jeho praci, kam ho poslou priste.

Jinak cely vikend jsme stravili obihanim obchodu a vybiranim kocarku. Zvazovali jsme tri varianty: jeden hezky kocar byl Qinny Buzz, je to trojnozka, je docela vymakany, ale take tomu odpovida cena. Ta je opravdu docela zavratna, nebot vlastne vsechno se musi kupovat zvlast. Je to dobra alternativa do tezkych terenu, ale popravde receno, nejsem si jista, jestli bych ji vubec uzila. Za tu cenu - vsechno dohromady by vyslo na vice nez 23000 a to se mi zda opravdu moc. Druha varinta byla Chicco Cortina, je to tzv. travel system - kocarek a detska sedacka v jednom. Je fajn, vypada hezky, ale je to strasne tezka zalezitost. Vlastne vsechny kocarky me zrazuji v hmotnosti, nechce se mi bydlet ve meste a tahat se s nimi. Jinak cena byla v prepoctu asi kolem 10 000, coz docela jde, ale jak rikam, ta hmotnost je kolem 14kg. Ted zvazujeme jednu variantu Mclaren, vazi jen 8 kg, je i pro miminka od narozeni a ten kocarek se pote da slozit jednou rukou. Docela jsem se do nej zahledela, ale jak rikam, neni to takovy ten typicky kocar, jak jsme na nej zvykle od nasich mamin. Ach jo, ted kdyz zavru oci tak se mi zda o kocarech.... :frowning2: Uz mate holky doma kocary?
29. srp 2006 v 06:29  • Odpověz
autor
Paula a dasha - Já taky začínám omdlívat a též jsem se divila. Začátek byl v pohodě a oni ty nevolnosti jsou až teď - ach jo.
Křeče v noci mívám taky a jsou opravdu velmi nepříjemný. No už abych byla doma,to dojíždění do práce je hrozně únavný :frowning2:
29. srp 2006 v 07:36  • Odpověz
Teď jsem totálně vytočená :angry: , napsala jsem Vám hotový román a platnost stránky mi vypršela, takže můžu znovu, ale raději po částech :frowning2: .
29. srp 2006 v 07:54  • Odpověz
Mončí, mám opět 56kg. Nechám to uklidnit do příštího čtvrtka, uvidíme, kolik budu vážit u doktorky. Takže odpověď i pro Paulu, mám nahoře 4kg.
29. srp 2006 v 07:56  • Odpověz
Lussi: s rekonstrukcí jsme začali v půlce července. Původně jsme chtěli udělat z jednoho pokoje jídelnu, předělat kompletně obývák a udělat dětský pokoj, ale ve finále je vše jinak a předěláváme kompletně celý byt. Zůstává pouze kuchyň, ta je nová a koupelna s WC :slight_smile: . Ložnici jsme v plánu neměli, ale napadlo nás, že vybouráme jednu příčku a pokoj si tím zvětšíme, takže se rekonstrukce posunula právě o tohle bourání a likvidaci kamení. To, co už máme hotové, o tom se rozepíši v další části, aby mě to zase nevyhodilo :frowning2: .
29. srp 2006 v 08:01  • Odpověz
Takže v jídelně je položená dlažba a čeká nás malování a stěhování nábytku z budoucího dětského pokoje, ve kterém je teď veškerý nábytek z celého bytu. V ložnici je potřeba vymalovat, položit koberec, který chceme vybrat příští týden. Zároveň objednat postele a čekat do října na vestavěnné skříně. V obýváku nutno vymalovat, položit koberec, přivézt si objednanou sedačku, poskládat nábytek. Ložnici a obývák bychom rádi zvládli v týdnu naší dovolené, tak uvidíme, jak se nám bude dařit. Potom dodělat jídelnu, předsíň a chodbu, kde jsme dělali také nějaké úpravy. No, dělali, vlastně manžel, já pouze asistuji, radím a uklízím :slight_smile: .
29. srp 2006 v 08:06  • Odpověz
Moncik: Ty krece jsou opravdu des, nastesti neomdlivam, ale radeji z postele vstavam pomaleji. Brisko se opravdu zaoblilo, ale s vahovym pribytkem se vyrovnavam dobre, jen jsem pribrala i na zadecku, coz se mi moc nelibi, ale co mam delat, ze? Snazim se trochu cvicit, ale nic moc to nepomaha. Do zadneho obleceni se nevejdu, ve specializovanych maternity shopech nalezam jen same obludnosti za docela velke penize, takze to zatim resim tak, ze kupuji velikosti L a XL a zatim to funguje. Jen v Mothercare jsem koupila hezke tehotenske kalhoty, byly sice drazsi, ale jak rikam, budou se hodit.
Zuzovi: docela te obdivuji, je to docela tezke prestavovat bytik. Vim o cem mluvim, ja mam na krku kompletni rekonstrukci, ted ve stredu se budou teprve delat nove podlahy, predtim se bouralo, vyklizelo a proste cela bytik je velka stavba. Az se vratim z Malajsie, tak me ceka jeste spousta prace, vubec se na to netesim, ale moc platne mi to neni. Cely byt by mel projit kompletni rekonstrukci, vcetne vymeny oken, noveho topeni, nove podlahy, nove pricky, proste vsechno se bude vevnitr opravovat. Vy to mate trochu horsi, nebot v tom zrejme bydlite, takze to stehovani z jednoho pokoje do druheho je des. Ale neboj, urcite to zvladnete a pak budete na bytik pysni a miminko bude mit krasny novy prostory...
:wink: A co ty kocarky a postylky, uz mate vybrano?
29. srp 2006 v 09:40  • Odpověz
Dasha: kočárky zatím nic, ale rozhodla jsem se, že v říjnu se do toho opřu. Ve výběru si nechám hodně poradit od sestry, neboť manžel chce přijít prý až k vybranému, a pak se rozhodneme, zda ho koupíme. Postýlku budeme mít půjčenou, pokud to tedy klapne a přebalovací pult si chceme koupit. Ano v bytě bydlíme, tedy od minulé neděle jen já s kocourem, neboť, jak jsem psala, manžel hlídá a venčí starého jezevčíka u jeho rodičů. Ale už jen do soboty, tak pak si ty noce na zemi na matracích taky užije :slight_smile:. Jo, je to sranda, panika, že to do porodu nestihneme se mě čím dál víc zmocňuje. Musím tedy říct, že dnes mě pěkně bolí záda, ach jo.
29. srp 2006 v 10:12  • Odpověz
autor
Dasha:No tak to mi povídej s oblečením - to je fakt děs.Když už se mi něco líbí,tak je to pěkně drahé. Já si jen koupila kalhoty-jinak to nešlo :slight_smile: Já to také řešila většími velikostmi,ale už tak větší nenalézám :grinning: .
My se s manželem rozhlížíme po kočárku i postýlce,ale ještě přesně vybráno nemáme. Kočárku je mooc - šíleně se v tom vybírá - ach jo :cry:
29. srp 2006 v 11:44  • Odpověz
No prave, tak to jsem rada, ze na to nejsem sama. Jinak ta znacka kocarku je Maclaren, napsala jsem to spatne v predchozim prispevku o kocarcich. Ja uz jsem skoro rozhodnuta, ze do nej pujdu. Tady ho maji o polovinu levnejsi nez v UK, delala jsem velky pruzkum stavu na trhu a navic byl hodnoceny jako nejlepsi v maminkovskem foru mumsnet. Sice to neni takovy ten "klasicky" kocar, ale je urceny i pro novorozenata, je opravdu lehky, a proste po zhodnoceni vsech faktu jsem se uz skoro rozhodla. :slight_smile: Navic, je k nemu fusak pro mimca a dalsi veci, ktere jsou uz primo soucasti celeho nakupu (plastenka apod). Ne jako Quinny, kde platite za vsechno, mozna pro nekoho, kdo ma opravdu doma hodne mista. Ale jak jsem rekla, Quinny vas necha zaplatit za vsechny soucasti zvlast, a ne zrovna male castky. Sice to vypada opravdu hezky, ale ja jsem spise na tu prakticnost. Jo pro nekoho, kdo ma doma Range Rover a velky barak, je to naprosto idealni kocarek. :sweat_smile: Je to to same jako Bugaboo, take platite za znacku a za to, ze vas s nim kazdy rozezna. Skoda, ze se u nas Maclareny nedaji koupit, zatim jen v Nemecku a v dalsich byvalych zapadnich zemich, ale ceskeho distributora jsem neobjevila. No, zacinam byt z tech kocaru cela pryc. A to jeste se musim rozhodnout, jakou postylku, jakou sedacku pro miminko do auta, jaky prebalovaci pultik, jake zacit pouzivat plinky, no proste, je toho hrozne moc. Mam trochu smulu, ze moje sestra uz ma deti docela velke a ze nikdo moc nevi, co je dnes na trhu. Takze jsem alespon vdecna, ze se muzu neco dozvedet na netu. :grinning:
29. srp 2006 ve 12:53  • Odpověz
Lussius, Dasha: diky za rady, uz se me zase spatne nedela. Bylo to jen takove obdobi, asi tyden. Mozna na to ma vliv taky stres, bylo toho na me hodne. Taky vam prijde, ze v tehotenstvi veci mnohem vic prozivate?

vsem:neni na kocarky jeste brzy? My uz koupili kompletni vybaveni pokojicku protoze bylo v akci(postylku, skrin, prebalovaci komodu) a dost lidi z moji rodiny sejckovalo, ze je brzo a ze to nosi nestesti.... Tak ted mame s nakupovanim prestavku. Ja bych kocarek chtela koupit az po porodu... stejne kdyz budem rodit v prosinci, tak alespon mesic pak s kocarkem nevyjedem,ne? Pry se to nedoporucuje, s tak malym mimcem v zime ven. Jen ho poradne oblict a nechat nadychat par minut denne u otevreneho okna. Ja se chystam koupit kocarek pouzity, reference jine maminky jsou podle me nejlepsi. Kamaradka (3 deti) me rikala, ze starsi kocarky jsou lepsi, ze peruji a jak to s tim detatkem haze, tak rychleji usne... Ty nove jsou odperovane a to pry ti miminka tak rady nemaji :wink: . Je asi fakt tezke se v tom vyznat, co clovek to nazor.
29. srp 2006 v 16:53  • Odpověz
Paulo, já taky ještě kočárek nemám, a vlastně téměř nic. Dětský pokoj je v rekonstrukci zatím na posledním místě, neboť je to jediná zavřená místnost, ve které teď můžeme mít bordel.
S tím prožíváním si myslím to samé, a tenhle týden obzvlášť, vše mě rozdráždí nebo rozbrečí.
29. srp 2006 v 17:03  • Odpověz
Ahojky. Já jsem zatím přibrala 7 kg. Jsem zvědavá jak se to vyšplhá, ale snad to nebude tak hrozné (i když mě v září čekají 2 svatby během 2 týdnů :slight_smile: takže mám pocit, že se prcek docela poměje :grinning: a já samozřejmě taky, ale co... Snad to pak půjde rychle dolů - doufám.
30. srp 2006 v 18:01  • Odpověz
je tu někdo kdo čeká mimi 1. prosince? :confused:
7. zář 2006 ve 13:32  • Odpověz
Bohužel, tak brzy to snad nebude, ale mohlo by to vyjít o měsíc později :slight_smile: .
7. zář 2006 ve 13:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.