• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec 2006

(Zamčená)
12. března 2010 
tak to nas dobry, nase ma ty hodinky trosku porouchany...Jindy touhle dobou uz spi, ale dnes krici a krici... nevim, co zase je :frowning2:
19. únor 2007 ve 22:15  • Odpověz
Asi má nějakou nenáladu.Vydrž,je to o nervy,ale oni nám to vrátí těmi svými úsměvy.Já pokud je nakojenej,přebalenej a brečí,tak už nepátrám proč(samozřejmě pokud to není podezřelý,jako že by nějaká choroba-to jen na vysvětlenou,že nejsem úplně hrozná matka :slight_smile: )Jo a hodinky si seřídí.Vojta takhle začal usínat teprve před asi 14dny.
19. únor 2007 ve 22:29  • Odpověz
ahoj mamky :slight_smile: včera se manžel díval na nějaký program na spektru, kde říkali, že každý mimino má svou řvací hodinu a nic se s tím nedá dělat, nedá se utišit. ale má se to zkoušet :confused: takže to asi bude normální :slight_smile: a náš martin taky rád zabalený a vůbec když ho ukládám někam, tak mu musím ještě držet ručičky, aby nezačal jančit a pak nehorázně řvát..
koníčky cvičíme jednoduše, že ho překulím na bříško a klučina se snaží zvedat hlavičku. posiluje tak ty svaly :slight_smile: za chviličku ho zase obracím, aby se moc neunavil :slight_smile: ale tak dobří jak panenka nejsme a otáčet se sám zatím nemá chuť :sweat_smile:
19. únor 2007 ve 22:53  • Odpověz
Ahoj.
Lussi občanství řešíme jen kvůli vystavení pasu, ale už jsem tam byla dvakrát a vždycky se jim něco nelíbilo :angry: , takže ve středu jdu do třetice, tak snad už to bude všechno podle jejich přání :angry:
Jinak nám koníčci taky nejdou vždycky, jen když má Sára dobrou náladu, tak se hezky zvedne, ale je vidět, že je to pro ni dřina :wink: :slight_smile: To otáčení na dece je míň náročné, takže to praktikuje častěji :slight_smile:
A na procházky chodíme nejčastěji na přehradu a nebo do Jundrova kolem řeky a do obory. Jinak to Mariánský mě taky v sobotu napadlo, ale manžel nechtěl jezdit přes celé Brno, takže jsme vyrazili na přehradu. :slight_smile: :slight_smile: Lussi,moc ráda bych chodila na prochajdu i s Vámi, ale když vy jste taky docela daleko :frowning2: Ale na tu přehradu bychom někdy mohli společně, co? :wink:
Jo a abych nezapomněla, Lussi, hezky rostete :sweat_smile: A nějaká nová fotečka by nebyla?
20. únor 2007 v 07:14  • Odpověz
Holky jste hodny, to jste me uklidnily. Ja uz mela vcera taky nakrajicku. Pripadam si jako hrozna matka, kdyz ona porad krici a ja uz fakt nevim proc. Ma tu "svou hodinu" asi vzdycky vecer. Ale uz jsme mely par veceru klidnych, tak dnes bude treba zase dobre. Ja taky slysela, ze prumerny novorozenec (do 3.mes.) 2 hodiny denne place. :wink: Tak to je Laurinka jeste podprumer! :grinning:
Ted je strasne hodna, povida si a smeje se, tak clovek ty problemy hned zapomene. Ja si to asi proste moc beru, kdyz place.
Laurinka uz taky na brisku zveda hlavicku. Uz se vam zvedaji i na rucickach?Panenko, s tema papirama to me povidej. My musime taky vyridit obcanstvi a pas a tim ze to jde pres konzulat a narodila se v Nemecku je to taky pekne slozity. :angry: Doufam, ze na ten konzulat nebudu muset taky trikrat! :unamused:
20. únor 2007 ve 12:22  • Odpověz
Ahoj holky,po krátké odmlce se opět hlásím. Tom je pořád nemocný.Ten kašel se ho nechce pustit.Každý den doufám, že už bude líp :wink:.
Koníčky už taky paseme (teď teda moc ne, když marodí).Docela nám to jde, ale pořád stáčí hlavičku na jednu stranu.Taky se mi líbí, jak se snaží odpichovat nožičkama.To vypadá, že by každou chvilkou chtěl začít lézt.Ale na to si ještě počkáme.Obracení na boky nám nejde.Tomča je lenoch a nechce se přitahovat mého prstu.
Dnes má krásnou usměvavou náladu.Hází na mě jeden úsměv za druhým a vůbec nepláče.Za to včera večer to byla hrůza.Vůbec nešel utišit.Ale na našeho prďolu platí skákání na míči a při tom mu zpívám.To se za chvilku uklidní a i docela rychle usne v náručí.Ale už 2x se mi stalo, že byl s námi v obýváku a nešel utišit.Tak jsem ho dala do pokojíku do postýlky a hned byl klid a rychle usnul.Tak jsem si z toho odvodila, že byl prostě unavený a chtěl už mít svůj klid :confused:.
Teď je s babičkou venku a já jsem jak na trní. Je to tu bez něj takový divný a smutný.Vždycky slyším:tak si odpočiň, ale jak můžu odpočívat, když každou minutu myslím na svého broučka co asi právě dělá.Už aby se vrátili a já mohla Tomáška pomazlínkovat :dizzy_face: .
Mějte se moc krásně.

Páááá
20. únor 2007 v 15:34  • Odpověz
Dnes má Tomášek mininarozeniny - dva měsíce.To tak letí :slight_smile:
20. únor 2007 v 15:37  • Odpověz
zdravím vás maminky :slight_smile:
panenko někdy se určitě musíme domluvit. přehrada by byla super :slight_smile: jede mě tu padesátka, tak když vychytám nízkopodlažní, snad jede taky, tak by to bylo super :slight_smile: a o víkendu bych možná utáhla i manžela. ale je to s ním horor donutit ho zvednout se od pc :grinning:
nových fotek mám spoustu, ale ve foťáku :frowning2: vašek teď měl moc málo času, ale od zítra tu prý bude víc pro nás. tak jsem zvědavá. taky už dlouho nevyfotil mě a malýho spolu :frowning2: mám spousty fotek co fotím sama. už asi taky vytáhnu stativ a budu blbnout :grinning: jen najít teď víc času.. taky se vám to nějak zaplňuje?
dnes jsem panenko byla v centru že si zaplatím to cvičení, ale Zita má plno, tak na to prdím. Zitušce napíšu. zato jsem se přihlásila od dubna s malým na nějaké cvičení kojenců. tak jsem mooooc zvědavá. taky to není u Zity, ale nedá se nic dělat..
paula a hanah vidíte jak jste šikovný :slight_smile: Martin taky otáčel hlavičku na jednu stranu, v literatuře jsem našla, že to může být i tím, že ho nosívám obvykle na jedné straně, kam on se otáčí a má tam silnější zádové svaly, proto i při koníčkách je to pro něj jednodušší. u nás to byla pravda, říhání ap. probíhalo na pravém rameni. začala jsem to střídat a M. se zvedá najednou rovně :grinning: ale na ručky se sám ještě nezvedne. takovej frajer není :wink: ale jistý pokrok máme, už to nebere jako práci a příkoří, ale zvědavě kouká co to tam zase před ním je :grinning:
hanah uplně tě chápu že jsi nervozni když je malej s babí venku. taky ho nerada dávám z očí. když babi vozí, tak jedeme s manželem nakupovat a to pak utíká saframentsky rychle :grinning:
hanah gratuluju Tomáškovi k mininarozeninám :grinning: naši to také stále vedou v patrnosti a téměř slaví :slight_smile:
zatím pa, jdu zkusit uvařit roštěnky k večeři, jestli se ferda zatím neprobudí..
20. únor 2007 v 17:35  • Odpověz
Ahoj holky,tak ten můj kulíšek je tady snad nejlínější.Ne a ne si ty koně popást a když má snahu,tak se taky stáčí na jenu stranu.Budu mu tedy taky střídat ramena :slight_smile: ,snad to zabere.
Jak jsem psala,mám chodit s Vojtou na plavání od tří měsíců,ale dneska mi říkala kamarádka,že o tom mluvila s doktorkou a ta ji zrazovala.Že prý jsou ještě malí,co se týče obrany a že není moc dobré,aby byli ve vodě s jinýma dospělýma.Tak nevím...Nevíte něco o tom?A taky jí vymluvila aromamasáže kojenců.Prý mají citlivý čich a jsou zvyklí na naše pachy a nemáme jim v tom dělat guláš olejíčkama.Jestli máte nějaké poznatky nebo zkušenosti,zajímalo by mě to.
Taky stojím před otázkou očkování,někdo z vás už to tady nakousl,ale nevím k čemu jste došly.Jestli hexa nebo obyč :fearful:
No tak dneska mám nějaký otazníkový den,Vojtíšek opět ubrečený,ale teď už spinká. :slight_smile:
Mějte se krásně :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
20. únor 2007 ve 21:38  • Odpověz
ahoooj! U nas uz se taky spinka. :slight_smile: Sice pozde, ale vubec pred tim neplakala a byla hodnoucka.
Leama, ja bych se toho plavani taky bala, ale hodne lidi to dela a pro pohybovy vyvoj ditete by to melo byt pozitivni, coz by se vam zrovna mohlo hodit. Ja bych ti asi doporucila jit se na jednu hodinu podivat, jak se ti to bude zamlouvat. Ja bych teda nevidela problem v tom, ze je dite v bazene s dospelymi snad nejsou nemocni?! Prece se taky chodi mezi lidi... Ja myslim, ze od 3. mesicu je v pohode.
S tema aromaolejickama bych rekla, ze na tom neco je. Masirovat miminko olejickem je urcite krasny, ale proc by mel byt vonavy?! Deti maji hodne citlivy cich. Me porodni baba doporucovala olivovy olej, ja pouzivam normalni detsky a masiruji ji podle jedne knizky. Chystas se na kurz masazi? Kamaradka ma asi nejakou "zrazujici" doktorku..
Ockovani nas taky ceka. Uz se toho docela bojim, jestli bude rvat, tak ja jak se znam taky :wink: . Budem davat hexa, obyc. se tu nedela... Tak se aspon nemusim rozmyslet. :wink:
20. únor 2007 ve 21:53  • Odpověz
hannah, co ze ti Tomasek porad marodi? Je porad nachlazeny? A co na to rika doktor? Preju vam at se brzy uzdravite a vse nejlepsi k narozeninam. My az za tyden..
20. únor 2007 ve 21:55  • Odpověz
To je fakt zrazující doktorka :slight_smile: .S tím očkováním to máš jednoušší,když není z čeho vybírat :slight_smile: Na kurz masáží jsem se právě chystala,ale oni pracují s aromatickými esencemi olejů.Ale je fakt,že se pro míma nedoporučuje nic navoněného,sama mažu čistým olivovým,,ale zase si říkám,že to není chemie,ale příroda....Podle jaké knížky masíruješ?Teda jestli není v němčině :frowning2:
20. únor 2007 ve 22:04  • Odpověz
ahojek :slight_smile:
leama tak ho taky zkus stridat, pripadne i pri noseni a uvidis. zajima me, jestli to zabere i u vas :slight_smile: ale treba je to jen tim, jak se jim chce nebo nechce. kdo ví :slight_smile:
a jak píše paula, plavání bych se nebála, snad máte všechny trošinku obavy a jste všechny čistotný co jdete plavat, předpokládám že se všichni před umyjí. s tou ukázkovou hodinou je to moc dobrý nápad :slight_smile:
a aromaterapii bych zvazila. cich nevim, ale bude to asi podobny jako s chutema a ty taky maji dost jiny, proto se jim zkraje vari takovy bezchutny jidla, protoze pro ne to ma chuti az dost.ale pokud je to specialni aromaterapie pro kojence, tak by tam meli snad mit jemne vune ktere jim nebudou skodit?
jj, ockovani jsme nakously a pak to nejak vyhaslo :grinning: nevim jak se rozhodla panenka, my jdeme jeste na neurologii, nejak by to spolu melo souviset.. jdeme pozitri, jestli se neco dovim,dam urcite vedet :slight_smile:
paula je lepsi mit zrazujici doktorku, radeji opatrnou,nez aby neco zanedbala. taky mam takovou :slight_smile:
20. únor 2007 ve 22:04  • Odpověz
Hanah, taky přeju vše nejlepší k narozeninám!!!!A brzo se uzdravte!!
20. únor 2007 ve 22:06  • Odpověz
Holky, Tomášek děkuje za přání.Pořád se ho drží to nachlazení. Rýma už je naštěstí dobrá (to bylo vždycky mučení při odsávání :frowning2:), ale ten kašel se nelepší.Byli jsme jednou na pohotovosti a už 2x u dětskýho. Průdušky má naštěstí čisté a Dr. říkal, že ty dětičky se z toho dostávají déle (Tomča to má už 10 dní).Ve čtvrtek jdeme na pravidelnou kontrolu, tak jsem zvědavá, jak přibírá a co bude říkat na ten kašel.Taky dáme Hexa.Už jsem dostala od sestry počteníčko a ve čt máme říct, jak jsme se rozhodli, aby to objednala.Prý to bere přes nějakou dýlerku a mělo by to být o něco levnější.
Já nevím, jak je to možný, ale vždycky když příjde přítel z práce, tak Tomča pláče a pláče.Do té doby se na mě usmívá.No a taky pláče, když příjde tchýně.Ale to si myslím, že ze mě vycítí negativní náladu a proto na ní reaguje tak podrážděně.Já mám totiž naprosto příšernou tchýni a vždycky když má přijít, tak mám zkažený celý den.Tak jsem z toho usoudila, jak jsou ty miminka vnímavé a reagují na nálady maminek.Když jsem doma sama, tak je to pohodička a klídek no a Tomča je moc spokojený.Pak příjde přítel, tak mu rychle připravuju večeři a je po klidu.Tak to jsou mé dedukce
:wink:
20. únor 2007 ve 22:24  • Odpověz
hanah zřejmě máš správnou dedukci :slight_smile: por. asist. nám říkala, že miminka vážně vycítí náladu maminky a reagují tak.je to nějak o chemii, kterou vytváříme :slight_smile: je to dost zajímavý,že? švagrová se teď na vejšce začíná učit psychologii, začnou miminkama, tak doufám se něco nového dovím :slight_smile: jo a jestli Tomi nereaguje taky tak na cizí lidičky. ale že by na manžela? marťa se skutečně nejlíp teď utiší v mé náruči. u ostatních brzy pláče. kupodivu u táty ne, ale vidí ho snad míň jak moji rodiče.(ale asi taky cítí tu chemii, aspoň k mamce :grinning: ale musím zaklepat,že už to není tak hrozný s ní. docela se snaží..)
jee to je ale hodin, musím jít do hajan, ať jsem zítra čilá a stihnu hodně práce. snad Martinek bude hodně spát..
ahojek a dobrou klidnou dlouhou noc všem :slight_smile:
20. únor 2007 ve 22:48  • Odpověz
ju a prý všechna miminka kašlou a kýchají. my tedy aspoň jo a Mudr. nic neříkala.. brzy se nám uzdravte. baštíš nějaký vitamíny? že bys mu předala ještě něco v mlíčku?
20. únor 2007 ve 22:50  • Odpověz
Ahoj,
tak my jsme se nakonec rozhodly taky pro hexavakcínu, nakonec mě dostalo to, jak malé začalo hnisat to očkování, tak uvidím, jak dopadneme. :slight_smile:
Dnes nás čeká poradna, matrika a pak jdeme k tchýni, aby si malou taky užila, tak snad ten den dobře dopadne! :wink:
Lussi, ti chlapi jsou na tom asi všichni stejně :wink: Já toho svýho taky musím tahat od PC, když chci, aby šel s námi ven, ale nakonec se mi to vždycky podaří :grinning:
Ale bohužel večer je PC v jeho moci, takže s vámi nemůžu kecat večer :frowning2:
Tak se zatím opatrujte a Tomáškovi přeji ať už je co nejdřív fit!
papa
21. únor 2007 v 07:25  • Odpověz
Ahojky,nejenom ty naše miminka jsou stejný, ale i ty naši chlapy :wink:.Když je přítel doma, tak nemám šanci se k PC dostat.Ale co mě docela mrzí, tak místo aby o víkendu s námi chodil venku, tak radši sedí u PC :confounded:.Já mu pořád říkám, že se připravuje o nejkrásnější chvilky s miminkem, ale asi je mu to jedno :rolling_eyes:.No a z toho asi vychází ta Tomáškova večerní podrážděnost.Podvědomě jsem na přítele naštvaná, protože mi s Tomčou vůbec nepomáhá a když příjde večer z práce, tak já to asi beru tak, že mám akorát práci navíc.Ale nehádáme se a nic takového.Jen prostě on pořád sedí u PC a já jsem z toho smutná, když třeba jdu uložit malýho a on mu nedá ani pusu :cry:.Tak jsem si vám vylila srdíčko a hned mi je líp :slight_smile:.
Jinak Tomášek reaguje na cizí lidi moc dobře, usmívá se a nechá se krásně chovat.Na vitamíny jsem zanevřela, po tom co se Tomča narodil jako obřík a v porodnici říkali, že je to právě díky vitamínům.
Dnes nás čeká výlet do ÚL.Budu tam půl dne a pořád si lámu hlavu, kde prďolku přebalím a nakojím.No musím něco vymyslet.
Mějte se maminky moc krásně.
PA :slight_smile:
21. únor 2007 v 07:41  • Odpověz
Hanah, manžel taky nejdřív moc k malé nechodil, ale teď, když už na něho reaguje a směje se tak je to v pohodě a když jsme venku, tak mě nenechá ani vozit kočár :slight_smile: Prostě mu trvalo trochu než si zvykl, že je nás o jednoho víc :grinning: Tak nesmutni, časem se to změní! :wink: :slight_smile:
21. únor 2007 v 07:47  • Odpověz
Čauky,tak abych si trochu přisadila na chlapy a tchýně :slight_smile: .Můj manžel sice neokupuje PC,zato si moc nerad nechá ujít nějaký sportovní přenos a moc rád se nechá večer obskakovat,když přijde dost pozdě večer z práce.Tak se mu snažím vysvětlit,že nejsem Xena a fakt některé věci nestíhám.A když malýho nosím celý den na ruce,protože pokňourává,tak ta večeře opravdu někdy uvařit nejde.Zatváří se chápavě,ale za pár dní je to tam kde to bylo.Ale je fakt,že třeba o víkendu ráno Vojtu vezme, přebalí a povídá si sním a já můžu o hodinu víc spát.Sice mu ukazuje výsledkové listiny sportovních klubů,ale mě to je v tu chvíli fuk :slight_smile: A ke tchýni,Hanah,úplně tě chápu a rozumím.Ta moje je 400km daleko,což vypadá dobře,ale ona moc ráda cestuje a nejlépe na několik dní.A jelikož nemáme moc velký byt,tak je ten kontakt dost těsnej.Taky nejsem úplně v pohodě a mám nervy,jen když vím,že má dorazit.Ještě mi taky ráda"pomáhá",což znamená,že se tu chová jak doma a já si připadám na návštěve.Bohužel nejsem dost asertivní,abych ji poslala do háje :frowning2: Snad i kvůli manželovi
:stuck_out_tongue_closed_eyes: A to je ještě na Vojtu šišlá,ale to už jsem se ozvala :slight_smile: .Ted jsem si zase vylila srdíčko já :slight_smile: :frowning2:
21. únor 2007 v 08:23  • Odpověz
Jo a miminka opravdu kašlou a kýchají.Náš prďolka přibližně tak jednou dvakrát denně a ostatní maminky co znám o tom taky mluvily.
Já tedy asi nechám tu hexa,přece jen je to méně vpichů.Uvidím co mi ještě řekne naše Dr.,ale co Dr.to názor :wink:
Zatím se mějte krásně,tady je mlha a zataženo a to jsem chtěla jít do Tesca pro jogurty.Tak počkám jestli se vyjasní.pa :slight_smile:
21. únor 2007 v 08:29  • Odpověz
Sára taky kýchá, hlavně ráno, ale dělá to už od narození :slight_smile: Jen tchýně vždycky prohlásí, že to má z té zimy co doma máme :wink: , no nevím, 23 stupňů mi na zimu moc nepřipadá!!!! :grinning:
21. únor 2007 v 08:50  • Odpověz
Ahoj maminky, tak jsem si zase trosku pocetla. Moc vas vsechny pozdravuji, jsem rada, ze miminka nam tak krasne rostou. S temi tchynemi vas opravdu lituji, ja mam skvelou tchyni, je sice dve hodiny letadlem daleko, ale ted jsme se vratili z tydenni navstevy a musim rici, ze mi chybi. S malou si vi rady ve vsem, vzdycky malou rano vzala v kocarku na prochazku, abych ja treba mohla spat, nebo kdyz jsem jela na nakupy, tak se o malou s dedeckem postarala. Tatinek mi take opravdu hodne pomahal, prebaloval a hlidal, jen dneska bohuzel odletel na tri tydny az mesic pryc, takze se mi vse hodne zmeni. No, snad ale budu zvladat.
Jak jste resili a vyresili ockovani, je ta hexavakcina tak hodne dobra? :frowning2:
21. únor 2007 ve 14:16  • Odpověz
Panenko, tak ted chapu proc jsou tvoje prispevky vzdycky kolem 7 rano! :wink: :grinning:
Dasho konecne si se ozvala! Jak ti Anabelka prospiva?
U nas je to ted s chlapem lepsi, od te doby co pracuje odpoledni. Pres den me pomuze, pochova a vecer mam pocitac pro sebe. :grinning: Jen je to nekdy tezke, kdyz jsem s Laurinkou vecer sama a ona hodne breci. Nekdy ji trapi brisko.
S tchyni zkusenosti nemam, bydli od nas 4000km. Videla jsem ji zatim jen pres PC a rict si s ni umim jen zakladni fraze, ale v lete tam mozna vsichni poletime.
Uz se moc tesim, az zase na navstevu prijede moje mamka. Taky mi hodne pomuze, pochova, povozi a ja budu mit vic casu na sebe. Chystam se odmenit za porod - jit po 2 letech ke kadernici!! :wink:
21. únor 2007 v 17:57  • Odpověz
Paulo: tak to te obdivuji, ja jsem ted ty mesice, co jsme v CR u kadernice nebyla. V KL jsem mela skveleho kadernika, jmenoval se Jack a byl naprosto skvely. Sice to trvalo asi 3.5 hodiny, ale zase to bylo super. Navic jsem si pri tom vetsinou jeste nechala udelat manikuru a pedikuru, takze jsem cas skvele vyuzila. Kadernik tam jen striha a micha barvu a k sobe ma jeste vetsinou dva pomocniky, ktere ti myji vlasy apod. Ale dva roky, to te docela obdivuji... :wink: Take se chystam, ze si konecne necham s ucesem neco udelat, posledni dobou jsem nemela na nic cas. Jsem rada, ze vaha sla konecne dolu, jeste mam asi 5 kg zhubnout, ale i tak jsem moc a moc rada, ze jsem s vahou dole. Pribrala jsem totiz skoro 25 kg...radeji jsem prestala lezt na vahu.. :grinning:

Ja jsem take mela docela problem vecer, mala docela brecela vecer, ale ted uz je to trochu lepsi. Jen me dneska chytla zada, zvedala jsem tezky stul a ponekud mi ruplo v zadech. No hrozne, skoro jsem se nemohla narovnat. Snad to brzy prejde. Po porodu pry mame ochable zadove svaly, ale tohle spise vypada na skripnuty nervik. No, nic moc, kdyz davam malou do postylky apod.

Co ockovani, uz jste se nektera rozhodla pro tu hexavakcinu?
21. únor 2007 v 19:56  • Odpověz
dasha,obdivuju tě.Necelé dva měsíce po porodu shodit 20kg...Já se s tím ještě pořád peru-tedy moc neperu.Zatím o tom jen mluvím :frowning2: :slight_smile:
21. únor 2007 ve 20:44  • Odpověz
Ahoj holky, dnes jsme měli krásný den. Byli jsme na výletě a bylo to moc fajn.Zato večer Tomča zase vyváděl jako Janek.Ale měl prdíky a taky jsem zjistila, že má úplně ucpaný nosánek.Trápila jsem ho snad půl hodiny.Musela jsem mu kápnout kapky aby se mu ta rýma pustila.Díky tomu to nakonec šlo odsát.No a jak Tomčovi protekly ty kapky až do pusinky a bříška, tak se nakonec pozvracel.Chudinka moje :frowning2:.Ale asi se mu hrozně ulevilo, protože se hned na to začal krásně smát :slight_smile:.
Dasha přeju brzské uzdravení, ať zádíčka nebolí.
Zítra jdeme do poradny.Jsem zvědavá, kolik Tomča přibral a taky objednám tu hexavakcínu.Jsme pro ní rozhodnutý.Hlavně že Tomčovi ušetříme ty injekce.
21. únor 2007 ve 20:46  • Odpověz
Hanah, ta hexavakcina se musi objednavat? Kolikrat se to picha a kdy?
Leama: no, mela jsem docela litani po porodu, navic jsem konecne dokoncila rekonstrukci bytiku, a cele to litani a stehovani a pohyb, takze to nakonec slo docela dolu. Ale jeste mam tech pet, sest kilo nad mym stavem pred tehotenstvim, takze se jeste budu muset snazit. No, ale je to veselejsi, nez to bylo, byla jsem opravdu hrosice...

Jdu pro malou, zacina se v postylce ozyvat, ona je takova vetsi ponocovatelka, rano se ji chce dlouho spat, ale vecer mi moc nechce spat, usina kolem pulnoci. Ale jak kdy...
:frowning2:
Ja jsem treba jeste rymu vubec neodsavala, ale asi bych si tu odsavacku mela koupit. Ktera je nejlepsi, mate zkusenosti?

Co antikoncepce, berete ji nekdo? Ja ano, je to Cerazette, myslim ze se to tak pise....
21. únor 2007 ve 21:40  • Odpověz
Sestra říkala, že to bere od nějaké dýlerky a je to prý levnější. Injekce by měly být 4.U standartní vakcíny jich je snad 7 + nějaké kapky.No a u dětí nar. 2006 se platí 3 dávky (jedna cca 1400,-) a poslední platí stát.
Odsávačku máme úplně obyčejnou - takový sosák do nosu a balonek.
Antikoncepci neberu - náš milostný život je pod bodem mrazu - ještě nemám zahojené porodní poranění.Ale přemýšlela jsem, že si nechám zavést Danu.
Ta tvá antikoncepce - to jsou normální prášky? Doktor mi říkal, že nerad předepisuje hormonální ant, když žena kojí.No a taky když žena nemá menstruaci, tak nevím jak se začínají prášky brát. Nebo jestli se musí počkat do první MS?
:confused:
21. únor 2007 ve 21:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.