• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec 2006

(Zamčená)
12. března 2010 
ahoj holky,tak to jsou teda zprávy :frowning2:
Lussi,je to hrozné,chtělo se mi brečet.Je fakt,že tenhle syndrom se vyskytuje a bohužel nikdo neví přesně proč a jak.Musíme doufat,jak psala Paula,že nás to nepotká.Těch nástrah je tisíce a život v tomhle není vždycky fér.Já sama monitor dechu nemám,mám ho u kamarádky a ještě jsem si pro něj nebyla schopná dojít.Tak to co nejdřív udělám.Ale četla jsem,že ani s ním není úplně vyhráno.
Hanah,jsi statečná máma.Musí to být moc nepříjemný zážitek a je jasný,že se na to nikdy zapomenout nedá.
Paula,ať se manžel co nejdřív vrátí a jste zase spolu!!!
Já se přiznám,že kromě strachu o Vojtu,mám taky o manžela.Jakmile jede nějakou delší cestu,tak mě napadají hrozný věci.Zakazuju si to.Ale je to všechno až teď když je malej na světě.Dřív jsem si nic nepřipouštěla.Snažím se to nepřehánět,ale asi se toho nezbavím.Holt jak má člověk vlastní dítě,je život fakt naruby.Ale krásně :slight_smile: :slight_smile:
Tak pa a hlavně zdraví,ostatní přijde samo :wink:
26. únor 2007 v 11:55  • Odpověz
Ahoj maminky, no to jsou zpravy. :frowning2:
My s Annabellkou jsme take sami, tatinek nam odcestoval do KL za praci, takze jsme tu zase sami. Vcera navic odjela i mamca, ale nastesti prijede zpet, uz se na ni tesime.
Paulo: preji ti, aby se ti manzel vratil co nejdrive, urcite bude vsechno v poradku.
Je to proste problem, take bych byla nejdradsi vzdycky tam, kde je muj manzel a mala, ale zivot je proste takovy, ze spolu porad byt nemuzeme. Take me obcas napadaji takove veci jako Leamu, ale snazim se to vytlacovat pozitivnim myslenim. Je to tezke, kazdou minutu se muze stat neco spatneho, ale jak jsem rekla, snazim se vice o pozitivitu. Stejne neustalym strachem a premyslenim o spatnych vecech nic neovlivnim. :frowning2:
Vcera jsem poprve sama malou koupala, ne ze bych to nikdy nedelala, ale vzdycky jsem mela vedle sebe manzela, tchyni nebo mamcu, kteri mi tu tam neco podali, nebo malou podrzeli. No a vcera jsem to zvladla sama na jednicku. Mala spala od 8 hodin a pak se vzbudila ve ctyri na krmeni, v sedm a pak uz jsme spolu vstali az v 10 hodin rano. Je to moje zlaticko, krasne si dneska rano hrala s oblibenym slonikem, papouskem a opickou na sve nove dece, pak se napapala a ted opet spinka. Odpoledne asi vyrazime na prochazku, sice pocasi nic moc, ale co se da delat... :slight_smile:
26. únor 2007 ve 12:26  • Odpověz
Ahoj maminky,
tak můj manžel je s námi pořád, ale někdy bych byla docela ráda, kdyby aspoň na pár dnů někam odjel! :wink: A to nemyslím nijak ve zlém, jen si myslím, že občasné odloučení partnerům prospívá a víc se na sebe těší! :slight_smile:
Jinak my jsme dnes měly docela uplakané dopoledne, ale teď už Sárinka spokojeně spinká v postýlce, tak doufám, že ji to ještě chvilku vydrží a pak nás taky čeká prochajda! :dizzy_face:
26. únor 2007 ve 12:36  • Odpověz
ahoj holky, diky za povzbuzeni, jste hodny. My dnes taky byli na prochazce, no ale chytil nas dest a nez jsme se vratily tak jsem byla promokla ja i kocar. Pekne naprd! :angry:
Panenko, chapu co myslis. Ja uz se taky na jednu stranu tesim, ze budem chvili bez sebe a ze si s mamkou a Laurou udelame damskou jizdu. Nebudu muset varit az chlap prijde z prace a nebudu muset varit co mu chutna, a nebude zadny fotbal v televizi! :wink: :slight_smile: . Za 14 dni je tu zas a budem se mit vic radi nez predtim! :wink: No ale strach o nej mam taky. Nesmim si to tak pripoustet. Laurinka ma dnes bohuzel uplakany den... asi citi mamincinu naladu.
Dashi, to mas ale klidny detatko! To Laurinka vubec tolik nespi... a kdyz usne tak se jeste 2krat po petiminutach vzbudi... :sweat_smile:
26. únor 2007 v 16:57  • Odpověz
Ahoj holky,
tak Sárinka dnes poprvé zjistila, že ručičky nejsou jen na žužlání, ale že se do nich dá i něco vzít :dizzy_face: Zatím jí teda musím chrastítko položit na bříško a ona si ho pak přesune až do pusinky, ale myslím, že i tak je to docela pokrok a dost mě to překvapilo a samozřejmě udělalo velikou radost! :dizzy_face: :dizzy_face:
27. únor 2007 v 10:43  • Odpověz
Paulo: no, ja nevim, jak dlouho to Anicce vydrzi, zatim je hodna. Treba ted jsme se vratily z prochazky a spokojene si spala v kocarku skoro tri hodky. Ted si hraje na dece se slonikem a dalsimi "kamarady", snazim se ji vest k samostatnosti, ale nevim, myslim ze v tomhle veku je ji to stejne srdecne jedno a na nejaky rezim muzu zapomenout.

Dneska jsem si poprve vyzkousela mestskou dopravu, tramvaje a metro. No, "odmaturovala" jsem docela v pohode, jen jednou jsme nastoupily do spatneho vozu, mela takovy ten predel uprostred, no proste mi chvili trvalo, nez jsem pochopila, ze musim nastupovat jen vzadu. Take jsem docela dlouho studovala, jestli se za kocarek musi platit. No, nakonec jsem to zvladla, dokonce i jizdu na eskalatorech, nahoru i dolu... Konecne jsem vice mobilni, autem se da zajet vsude, ale ta mestska ma take neco do sebe. Jeste ze se nemusim nikoho doprosovat, aby mi pomohl s kocarkem, ale musim rici, ze se mi pokazde nekdo pri vystupovani nabidnul. Gentlemani jeste nevymreli... :wink:

Panenka: No to je super, ze Sarinka je tak sikovna, nase Anicka ma nejradeji slonika, bere ho krasne za chobot, sice ji to vydrzi jen chvili, pak do nej vzdycky frustrovane majzne, ale hrat si s nimi uz umi. I kdyz po vetsinu casu v postylce si je nadherne zuzla a dela pri tom takove zvuky, ze se nekdy vazne musim smat. Kdyz ona je nase madam tak hladova, dudlika ale nechce, rucicky jsou zrejme lepsi. Co vy, jak jste na tom s dudliky?
27. únor 2007 v 17:05  • Odpověz
Ahoj maminy,tak to jsme zase měli upršený den.Už aby bylo jaro :slight_smile:
Panenko,je vidět,že holky jsou fakt napřed.Nejen že se Vojta nepřetáčí a nepase kkoníky jako vy :slight_smile: ,ale asi před týdnem teprve zjistil,že ručičky jsou k žužlání.Dokonce si je cpe při kojení do pusinky dohromady s bradavkou.Pak neví co s vlastně děje a samozřejmě bulí.Jako většinu dne.Je to náš ubulánek.
Dasha:já už jsem v mhd zkušená a taky pyšná,že jsem zvládla eskalátor na národní,tam je dlouhý a rychlý.Ale nejvíc mi vyhovuje,když narazím na bezbariérový bus,nebo výtah.Mám totiž dost těžký kočár a sama ho téměř neuzvednu.JInak bez dudlíku si nedokážu představit život :slight_smile: Máme takový krásný s obrázkama,ale Vojtíšek si oblíbil v porodnici tu obyčejnou kytku za 12kč a jiný nechce.Ale dneska jsem objevila v lékárně v prosecké poliklinice ten samý,jen je to medvídek.Tak trochu změna. :slight_smile:
27. únor 2007 v 18:37  • Odpověz
dashi a jak dlouho budes sama?kdy tvuj manzel prijede? nebo se chystas ty s Annabellkou do KL?
My dudlika nepouzivame, kdyz se jim snazim malou uklidnit, rozzuri ji jeste vic.. nejak to s nim neumi :slight_smile:
my zatim cestjem jen peskobusem :grinning:
27. únor 2007 v 19:46  • Odpověz
ahojek mamky :slight_smile:
než to zase zapomenu: jsou vaše děťátka citlivá na doteky na krku?vadí jim to? nebo to máme jakýsi syndrom po tátovi?
je opravdu veselé,jak máme podobná mimča,čím to asi bude? leama, martínek taky teprve nedávno objevil, že ručičky se úžasně žužlají, dudlík občas vezme, ale též máme jeden oblíbený a občas si začíná cumlat jak dudel tak ručičku :grinning: je to legrační,jak to tam vše chce nacpat.. předměty už též začíná chytat, ale myslím si že ještě dost omylem, že se mu nějak do ruček připletou a pak to začne štěrchat ap. :slight_smile:
zítra jdeme na tu neurologii, tak jsem trochu nervozní. snad nenajde dr. žádnou anomálii či co.. jsem dnes dost unavená, půjdu brzy spát, navíc brzy vstáváme. už v 8 tam máme být. to není jak do práce, kde jsme posnídaly až tam a vypravovala jsem jen sebe. teď jsme dva a jeden je dost nevypočítavej :grinning:
holky stejně jste dobrý, jak to všechno zvládáte. bez manželů i s nima, s babičkama a dědama, tchýněma atd.. já mám občas asi krizi, buď že nic nezvládám, malýmu že se nevěnuju nebo ponorku na mámu (bydlíme téměř spolu, takže se vídáme každý den..)
mějte se :slight_smile:
27. únor 2007 ve 20:25  • Odpověz
lussi, ty a krizi?? Vzdyt tak dobre vse zvladate,Martinek ti prospiva na jednicku a jeste tu radis ostatnim! Ja myslim ze jsi uzasna mama a zvladas to skvele! Ja bych na svoji mamu mela asi taky ponorku, kdybych s ni zila porad, ale takhle si to moc uzivam ze tu je. :wink:
Preji ti, at vam to zitra dobre dopadne!
Hezky vecer vsem!
27. únor 2007 ve 20:34  • Odpověz
jo, laurince se hlazeni na krku libi, jako vsude jinde, nezda se mi tam nejak extra citliva?! :confused: Co je to za otazku??
27. únor 2007 ve 20:36  • Odpověz
Paulo: plan je takovy, ze se manzel nejprve vrati z KL a pak tam vyrazime spolu. Sama bych to asi v letadle nezvladla (no kdybych musela, tak asi ano, ale takto je to mnohem pohodlnejsi a bezpecnejsi). Uz se tesim, az budeme zase spolu. Hrozne mi chybi. Tak asi mame podobne holcicky, mala take dudlik vubec nesnasi, mozna do budoucna s tim neco udelame, ale jednou jsem se ji ho snazila dat a ona se mi chudinka normalne pozvracela. Proto jsem to vzdala. No treba si da rici pozdeji.

Lussi: mala nema nejak zvlastni antipatii na doteky na krku, ale ze by se ji to nejak zvlast libilo, to se take neda rici. Jakto ze jdete na neurologii? Tam jsme jeste nebyli, je to povinne? Treba me to jeste ceka? :frowning2:

Mejte se krasne. :grinning:
27. únor 2007 ve 20:37  • Odpověz
Ahoj Dasho, my dudlík vůbec nepoužíváme, malá ho nějak neumí správně dudlat a neudrží ho v pusince :slight_smile: Ale pravda je, že by se mi někdy ulevilo, kdyby si ho spokojeně cumlala, ale to mám smůlu, ale zas na druhou stranu aspoň se pak nebude muset odnaučovat od dudlíku! :slight_smile:
Lussi, taky si myslím, že jsi skvělá máma :dizzy_face: A myslím, že krize si užíváme skoro všechny, protože mimča obrací život naruby, ale bez nich by to nešlo! :dizzy_face: :dizzy_face: :slight_smile: Tak hlavu vzhůru! A už se těším až se někdy sejdeme! :wink:
27. únor 2007 ve 20:43  • Odpověz
paula díky za chválu. neradím víc než vy ostatní :slight_smile: někdy bych si od toho cvrčka potřebovala odpočinout, ale to by se mě zase moooc stýskalo. manžel je stále v práci, takže moc nevypomůže. díky, asi má nejaky syndrom po tatovi s tím krkem. ten taky nesnáší, když mu na něj někdo šahá, já mám vyjímku, jen oblast ohryzku si střeží i předemnou :grinning: nevím kde to vzal. asi taky zdědil?
dasha ne ne, neurologie povinná není. sice nevím co chtějí na 3měsíčním miminku zjistit, nijak výrazně se myslím nelišíme, ale uvidíme. máme to kvůli očkování, kdybychom měli nález, jedna z těch očkovacích vakcín by se pro nás nehodila. máme opatrnou lékařku a tím že máme nález na očičku z toho dlouhého porodu a tím že martinka museli křísit po porodu či co, tak nás tam pro jistotu poslala..
dasko, neboj, myslím že ten čas s miminkama děsně letí, takže manžel tu bude cobydup :slight_smile:
zatím pááá
27. únor 2007 ve 20:49  • Odpověz
jupíííííííííííííííí :slight_smile: hlavičku máme v pořádku :slight_smile: pro jistotu byl M.i na ultrazvuku mozečku, takže jsme mu viděli až do hlavičky :slight_smile: tak zřejmě budeme očkovat hexavakcínou. Martinek je dnes zlatíčko, usměvavý, upovídaný, hravý.. je to krása :slight_smile: dnes si úžasně štěrchá s hrošíkem z IKEA, pozoruje ho a vubec je výbornej :slight_smile:
opatrujte se maminky a spoustu radosti vám přeje Lu a Martinek :slight_smile:
28. únor 2007 v 18:39  • Odpověz
Ahojky,tak lussi,to jsem ráda,že jste v pořádku.Ani jsem netušila,že se na neurologii dá něco rozpoznat v souvislosti s vakcínou.My byli na neurologii když byli Vojtovi čtyři týdny.Kvůli tomu,že nezvedal hlavičku,máme jít na kontrolu na konci března a jestli bude takhle pokračovat,tak jí nebude zvedat ani za měsíc(už jsem tu psala jaký je lenoch).To jsem zvědavá,co s náma udělají.
S tou krizí ti asi rozumím,ale je to jen chvilkové a přejde to.Jsme přece silný ženský!!!No,nic jiného nám nezbývá. :slight_smile: Jo a ten krk nemá nijak extra citlivý.
28. únor 2007 ve 20:03  • Odpověz
Lussi, gratuluji. To ma clovek hned vybornou naladu, kdyz vidi, ze je jeho mimi v poradku vid? My jdem na ockovani pristi tyden.
Leama, preji ti, aby se Vojtisek brzy rozhybal. Zkus mu dat pred ocicka nejakou hracku, treba se zvedne jak se bude divat za ni. :wink: My trenujem kazdy den a Laurinka sebou pekne sije... Bude asi zive ditko.
Tak se mejte a at vam deti delaji jen radost.
Ja mam ted dovolenou, kdyz je tu mamka. Porad by chovala, uklizela, varila :wink: :grinning: :grinning: a ja mam cas cvicit a kremovat strie :grinning:
28. únor 2007 ve 20:10  • Odpověz
Lussius: no to je super, to jsem rada, ze ta kontrola probehla dobre a ze jste v poradku. My jdeme na kontrolu k doktorce zitra, tak jsem zvedava, kolik bude mala vazit. No zadny drobecek to neni, ted jsem ji dala do postylky, tak snad bude spinkat. Trochu se tam ozyva, ale spise si povida pro sebe, a strka si rucicky do pusinky, i kdyz jsem ji nakojila hodne. Nase mala ma ale docela apetit, nikdy nerekne ne, kdyz ji nabidnu bumbani. Pak nema mit sest kilo ve dvou mesicich....Ale hlavni je, ze nam roste jako z vody. Jen jsem musela uz vyradit nekolik dupacek a bodycek, ktere mela sotva na sobe. Jen pristi ditko by mela byt holcicka, protoze mam 90% ruzovych vecicek. Uz jste premysleli o dalsim? Ja jeste moc nechci, i kdyz manzel nedavno zahlasil, ze bychom nemeli dlouho otalet, ze je lepsi si to rychle odbyt. No, ja jeho nazor moc nesdilim. Zatim sotva zvladam jedno... :frowning2:
28. únor 2007 ve 20:12  • Odpověz
paula,děkuju.Já se utěšuju tím,že každé miminko to má jinak a Vojtíšek holt nikam nespěchá :slight_smile:
Taky bych potřebovala dovolenou,nějak nestíhám ani žehlit :frowning2: Mám teď nějaký spánkový deficit a nemůžu ho zlikvidovat :wink: Ale když jedu k našim,tak jsem taky za princeznu :slight_smile: Tak si to užívej,je to fajn :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
28. únor 2007 ve 20:29  • Odpověz
ahojek :slight_smile: je to tak, hned je veseleji a splín byl jen chvilková únava.
leama s tou hlavičkou poradili vám trošku jak to podporovat? my paseme koníky docela obstojně, přesto nám radil cca 14xdenně ho přetáčet. hmmm, to bych nedělala nic jinýho :grinning: ale jak píše paula, dřív to pro nás byla práce, ale teď už aspoň týden začal dost zvědavě koukat co je okolo a zapomene, jak je ta hlavinka těžká :slight_smile: a od kamarádky vím, že jim pomáhá ke zvednutí hladit po šíji.můžeš to zkoušet. uvidíš,taky to brzy Vojtíšek dožene, až se mu bude chtít :slight_smile:
dasho, no to je cely chlap :grinning: ja bych na druhe tak nespechala, chci si uzit martinka. a kdybych nebyla tak stara (30), tak bych dalsi chtela az za 5 let. takhle do toho pujdeme driv, navic nevime jak to pujde tentokrat.5-ti lety ditko uz je dost samostatny a nejaky cas tez ve skolce-skole, takze vic klidu na miminko.
28. únor 2007 ve 20:57  • Odpověz
Lussi,poradili mi ho přetáčet a dělat takový hmat,jako že mu ručičky strčím pod něj,předloktím mu ležím na zadečku a on sám se bude snažit tu hlavičku zvednout.Prý se mu to začne časem líbit :frowning2: A dělat to před každým jídlem.No nelíbí se mu to dodneška.Dost u toho brečí,no řve :slight_smile: Taky jsem si ho zkoušela dát na břicho,aby když zvedne hlavu koukal na mě,potom má takovou barevnou deku a okolo hračky, párkrát se to podaří,ale většinou má hlavu položenou na straně a bulí.Potěšení z toho rozhodně nemá.Chjooo!
My druhé taky plánujem,chtěla bych tak do tří let.Za 1)je mi ještě o tři víc jak Lu a za 2)jsou prý porodní cesty ještě volné a porod bývá rychlý :slight_smile: ,což je pro mě asi větší motivace než věk :slight_smile: :unamused:
1. bře 2007 v 08:39  • Odpověz
Ahoj holky,
taky jsem se zařadila dnes mezi vás třicátnice :slight_smile: A kdyby mi bylo tak o 5 let míň, tak bych vůbec nepřemýšlela, jestli druhé mimčo ano nebo ne. Takhle mi příjde, že už budu moc stará až bude Sára dospělá, asi špatná úvaha, co? :frowning2:
Jinak kdyby měl být druhý porod rychlejší než první, tak bych musela pro jistotu jet do porodnice o dva dny dřív než by byl termín, abych neporodila někde cestou :grinning:
1. bře 2007 v 09:53  • Odpověz
Ahoj holčiny,čtyři dny jsem tu nebyla a koukám, jak jste to tady rozjely :slight_smile:.
Panenko, máš narozky? Tak vše nejlepší :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:.
Máte všechny moc šikovná dítka.Tom pase koníčky jak divý a líbí se mu to.Koupili jsme mu hrazdičku a je z ní nadšený.Plácá ručkama do hraček a pořád je pozoruje.Jinak máme trénovat přetáčení,ale Tom ztratil úchopný reflex (teda alespoň si myslím, že ho ztratil, protože se mě vůbec nechce chytat a ani hračku by nevzal), takže moc netrénujeme.
Teda to už přemýšlíte nad dalšími dítky?To já po porodu prohlásila, že Tom je moje první a zároveň poslední drobeček.Ale kdo ví, co bude za pár let(za pár let pro mě znamená tak za deset).Mám relativně dost času.Je mi 25.
Od neděle do středy jsme s Tomčíkem byli u mojí mamči a bylo to moc hezký.Mám mamku moc nemocnou a náš pobyt jí moc prospěl.Já tomu říkám Tomčíkoterapie.Když jsme odjížděli, tak celá zářila.Tak jsem ráda, že jí vnouček takhle zlepšuje zdravotní stav :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:.
Mějte se maminky moc krásně.
Papááááááááá.
PS: Tomča už je fit,kašel je vyléčen a nudličky jsme už dva dny nemuseli odsávat. HURÁÁÁÁÁÁÁÁÁ :slight_smile: :slight_smile:
1. bře 2007 v 10:29  • Odpověz
jo a ještě k dudlíkům. Tom má oblíbenou dudlíkovou hru.Dumlá tak zuřivě, že mu dudlík vylétne až nad pusinku a on ho vždy rychle nasaje zpět.Dělá při tom srandovní zvuky.No ale když se mu nepodaří dudlík nasát, tak se začne dožadovat, abych mu dudlík do pusinky dala já jinak začne brečet.Někdy je to dost náročný, protože dudlík mu vypadává docela často.Jo holt ještě musí tu techniku dumlání trochu vypilovat :grinning:
1. bře 2007 v 10:34  • Odpověz
Hanah děkuji za gratulaci! :dizzy_face:
1. bře 2007 v 10:44  • Odpověz
Panenko vse nejlepsi k narozeninam! Jasne ze nebudes stara,az bude Sara dospela! jsou u mnohem starsi rodice a rodit kolem 30ti je prece uplne normalni!
Hannah gratuluji k uzdraveni! To mas radost, ze je Tomikovi lip, vid? Nase mamka taky vzdycky cela zari, kdyz Lauru vidi, a ani neni nemocna... Preji at je mamince lip. Ti nasi broucci delaji lepsi naladu... Jen my z nich nekdy sedivime.. :grinning:
Ja bych dalsi dite chtela tak za 2-3 roky. Aby nebyl velky rozdil od Laurinky. Ale taky, aby uz byla vetsi a ja se nestarala o 2 mimina. Chtela bych si to uzit. :grinning: U pristiho uz snad bude vse jednodussi. :wink:
Tak se mejte a at jste vsichni zdravi a veseli.
1. bře 2007 v 16:29  • Odpověz
Ahoj maminky.
Panenko, vsechno nejlepsi k narozkam, jak budes slavit? :slight_smile: Urcite ti Sarinka da velkou pusu a odmeni te usmevem... :grinning:
My jsme dneska byly u pani doktorky, tak mala uz ma 59 cm a 6.22 kg. U plinek uz mame velikost 3, 2 uz je nam normalne mala. Take dupacky a bodycka, ktere jsem koupila, uz ji jsou male. Koupila jsem dva baliky po sedmi tech newborn, ktere jsou ale jen do 5 kg. Takze jsou skoro nepouzite...chjo, co se da delat...
Mala proste hezky bumba a rada bumba mlicko. Ale doktorka nas pochvalila, jake delame pokroky a jak hezky drzi hlavicku. Coz je fajn, jsem rada. Take se snazim ji davat na zadicka a masirovat ji. Uz se ji nekdy povede hlavu zvednout a pretocit na druhou stranu. Je to super ji pozorovat, jake dela pokroky. Nastesti tatka po internetu a Skypu muze pozorovat vse s nami. Coz je vyhoda, jeste ze ta technika existuje. Jinak by to odlouceni bylo mnohem horsi...
Paulo: kdy se manzel vrati?
1. bře 2007 v 18:53  • Odpověz
ahojek :slight_smile:
panenko vše nejlepší k nádherným narozeninám :slight_smile: jak jste slavili a co jsi dostala?
hanah, to je super že už je Tomi zdravý a nic ho netrápí. jistě se víc usmívá,není to tak?
dasho, to jste docela rekordmani! taková kila, to se taky už Anička pronese,co?náš Marťa taky velice rád papá a téměř nikdy mlíčko neodmítne. je u toho taaaaak spokojenej :slight_smile:
plínky máme taky 3, ale myslím že nám i dlouho toto číslo vydrží.je to do 9kg..
ach jo, dnes jsem si naplánovala relativně velký úklid, ale M.neměl nejlepší den, takže když konečně po obědě usnul, spala jsem s ním :grinning: a zítra má přijet kamarádka s miminkem na návštěvu, před chvílí se přihlásila i další a já mám bordel v bytě a nic co bych mohla dát na stůl, jen křupky ap. :frowning2: snad stihnu zítra aspoň nějakou buchtu. ale těším se na holky a budou tu tři cca také stejně stará miminka :slight_smile: asi ještě teď večer něco uklidím, byť to nemám ve zvyku. v noci uklízet! ale dopoledne bych opět nemusela nic stihnout.. cítila bych se špatně kdybych aspoň něco nezfoukla..
tak paaa a krásný pátek :slight_smile:
1. bře 2007 ve 21:00  • Odpověz
Ahoj holky, děkuji za gratulace! Oslava nebyla celkem žádná, protože manža je nemocný a Sárinka neměla svůj den, před spaním řvala asi půl hodiny neutišitelným pláčem, ale nakonec se uklidnila, dala si mlíčko a pak na mě házela ty nejkrásnější úsměvy :grinning: No prostě ví jak na mě! :dizzy_face: Hlavní oslava nás ale čeká v neděli, to příjdou naši a manžovi rodiče :wink:
Jinak dostala jsem krásnou kytku a náušnice z bílého zlata, vyfotím a dám do albíčka :wink:
Lussi, ať se Ti povede buchta! :slight_smile:
Mějte se krásně! papa
2. bře 2007 v 07:05  • Odpověz
Ahojky,tak předně panenko dodatečně vše nejlepší ke kulatinám!!!Dáreček jsi dostala hezký :wink: Tvé úvahy,že budeš stará...
:slight_smile: Já jsem starší a vůbec mě takové věci nenapadají.Koukněme na Žilkovou,jaká je zasloužilá matka :slight_smile:
Hanah je dobře že už je Tomášek zdravý,není nad to.
Lu tohle přednávštěvový uklízení znám.Většinou když potřebuju,tak mě Vojta nenechá udělat vůbec nic.Jen chovám a chovám.Ale myslím,že když mají kamarádky stejně staré miminka,tak pochopí :slight_smile: Jde jen o náš pocit.
My měli taky včera malé narozeniny:Vojta zvedl hlavu!!!!!Bez řevu a dokonce koukal.Sice jen na chvíli,ale u nás je to velky pokrok :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Dala jsem na rady Pauly a LU,strčila jsem mu před nos hračku a ještě mu masírovala šíji.Mám z něj velkou radost.Jinak co se týká váhy a plínek,tak máme pořád 2 a asi kolem 5kg,ale v út jdu k dr.tak se dozvím.Vojta je spíš dlouhý.
Zatím se mějte třicátnice :slight_smile: i mladší a přeju hezký pátek.
Pa pa :slight_smile: :wink:
2. bře 2007 v 07:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.