• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec 2006

(Zamčená)
12. března 2010 
Leama, děkuji za gratulaci!
A já gratuluji ke zvednutí hlavičky, Vojtíšek je šikula!!! :slight_smile: :dizzy_face:
2. bře 2007 v 08:09  • Odpověz
Ahoj maminky,
Panenko to jsi dostala od Sárinky moc hezký dárek-krásný úsměv :slight_smile:
Leama no vidíš jaký je Vojtíšek šikulka :dizzy_face:
Nevím čím to je, ale Tom je teď naprostý nenapapánek.Od půlnoci do 8 jsem kojila 4x.A to už jsem byla zvyklá kojit jen jednou za noc.Myslela jsem, že je to tím jak jsme byli u mamky a on byl v novém prostředí.Doufala jsem, že po příjezdu domů ho to přejde, ale nic takového.Přes den se dožaduje co hodinu a půl.Včera jsme museli dokonce po hoďce z procházky, protože byl opět hladový :confounded:.
Kamarádka mi říkala,že cca kolem třetího měsíce se mění složení mléka.Je pravda, že jsem si párkrát všimla, že to mlíko nemá bílou barvu, ale takovou šedivou.No ale nám do tří měsíců zbývají ještě tři týdny.Nevíte čím to může být?
Tomča se opět hlásí o prsíčko, musím běžet ho uspokojit :grinning:.
Hezký den
2. bře 2007 v 09:36  • Odpověz
Hanah, úsměv to byl krásný, ale ten cirkus předtím, to už tak krásné nebylo! Ona je takový malý vzteklounek :slight_smile:
2. bře 2007 v 09:42  • Odpověz
Panenko, to Tomča je taky vzteklounek.Hlavně když ho proti jeho vůli uložím do postýlky.Včera večer usnul při kojení, tak jsem ho opatrně uložila a spinkal přesně 5 minut a pak byl takový řev, že jsem to nevydržela v z postýlky ho vyndala a spinkali jsme spolu na gauči v obýváku.To se mu líbí být na mě přicucnutý jako klíšťátko :grinning:.Zatím to vypadá tak, že postýlku budeme mít už jen na ozdobu :confounded: a pokud Tomča na mě nebude přilepený, tak asi neusne.To si mě pěkně vycvičil.Ale než jsme jeli k mamce, tak v postýlce spinkal.
Teď si krásně hraje, tak jdu něco upéct, mám totiž neustále na něco chuť.
2. bře 2007 v 10:50  • Odpověz
ahoj hani, u nas je to take tak.Mala spi nejradsi v naruci. Me to ale nevadi, je to krasne vedet, ze te potrebuje, ze potrebuje citit tvoji vuni a teplo. Ja se taky rada tulim k manzelovi a je to asi lidska prirozenost, ze je radsi u nekoho, nez sam v postylce :wink: Jen ho nech, vzdyt je to jen tvoje jedinecne uzasne miminko a uz dlouho nebude (miminkem).
chapu ale, ze je to blby, kdyz clovek zrovna potrebuje neco udelat a chova a chova...
Lussi, uzij si to s kamaradkama, urcite pro to budou mit pochopeni, kdyz nebudes mit uklizeno, kdyz maji taky deti.
co ja bych za to dala, aby za mnou prisla na navstevu nejaka kamaradka. :frowning2: Ale jeste tu nikoho neznam.
Ted se ale mam, ze je tu mamka, tak to uz je velika pomoc, ze nejsem na vsechno sama. Snazim se uzivat si to, ale misto toho delam veci, co jsem uz dlouho nestihla - myti oken, odmrazeni mrazaku, vytirani celeho kredence, prani povleceni.... :confounded: musim uz si taky naordinovat opravdovou dovolenou!!! No ale taky jsem rada, ze je cisty byt. :slight_smile:
Leama, moc gratuluji k uspechu. Psala jsi, ze vam doktorka radila cvicit pred jidlem, me to ale prijde blby, kdyz ma Vojtisek hlad, tak se mu urcite nechce. Ja se snazim s Laurinkou cvicit, kdyz neni po jidle (tak hodinu po kojeni) ale ne, kdyz ma hlad. A kdyz ma dobrou naladu, tak ji to jde lip a i ji to bavi!Vojtisek si na to taky urcite brzo prijde. :wink:
Tak se holky opatrujte. Ja se dnes asi taky pustim do nejake buchty. To jste me inspirovaly. :wink: :slight_smile:
2. bře 2007 v 11:17  • Odpověz
jo hani, jak pises, ze ted tomik hodne papa, to je pry normalni, ze mimi ma rustove skoky a nez vyroste, tak ma vetsi hlad. U nas je to taky tak, nekdy 2-3 dny kojim snad porad a pak se to zase znormalizuje. Nepasuje to ale do tech tabulek, ze to ma byt kolem 3tydne,6tydne,3mesice a 6mesice.. :confused:
Ale pozoruju pak, ze Laura rychle pribere.. Vzdycky nic nic a pak skok :wink: bud rada, ze mas dost mlicka a ze ho uspokojis :wink: Jinak by to bylo tezky.
2. bře 2007 v 11:21  • Odpověz
Paula, právě mě to trochu překvapilo, protože jsem myslela, že na růst má Tomčík ještě trošičku čas.Ale mlíčko mám a to je hlavní.
Tak buchta se mi povedla naprosto excelentně (musím se pochválit).Dělala jsem piškovový korpus, ten sem rozkrojila a dala tam pudink a ovoce a to samý ještě nahoru.To jsme si pošmákli.Ještě teď se oblizuju až za ušima.Jo a ještě jsem si navrch dala pořádnou porci šlehačky :wink:.Takže nejenom Tomča je rozpapaný,ale i jeho maminka :grinning:.
Dnes jsem objednala tu hexa vakcínu.Jedna dávka stojí 1499,-
2. bře 2007 v 19:32  • Odpověz
Ahoj mamči,tak vás tady čtu o těch růstových fázích.Já ani nevěděla,že mají nějakou pravidelnost.Ale přidám se,minulý týden jsem Vojtíška uspala cca ve 20hod,na kojení se vzbudil kolem 1h a od té chvíle po hodině.Trvalo to asi čtyři dny.Proto mám ten spánkový deficit.Představa,že by to tak mělo být třeba jen měsíc byla dost hrozná :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,ale co by jsme pro ně neudělali že?Teď už se to zase znormalizovalo.Tak to mají asi všechny miminka.
Paula,s tím cvičením před jídlem máš pravdu.Taky mě to už napadlo,a začala jsem cvičit tak tu hodinu po.Proto taky tak plakal.Mít hlad a ještě mě trápit cvičením... :frowning2:
Jo a dnes mám krásný zážitek,večer přišel manžel z práce a Vojta se na něj smál a smál a najednou nahlas.Bylo to moc krásný :slight_smile:
2. bře 2007 ve 20:13  • Odpověz
Jé Leama vy se teda máte.Tom se jen párkrát tak trochu uchechtnul.Nebo to byl jen takový zvuk co mi smích připomělo.My se smějěme nejvíc ráno při probuzení.To je na Tomčovi vidět, že je opravdu rád, že mě zase vidí.A pak přes den po kojení.No ale večer je většinou protivňoučký.Už berou vaše děťátka hračky?Kokala jsem před chvílí do něčího albíčka a tam byla holčička narozená 17.12. a držela v ruce hračku a dávala si jí do pusy.Tom tohle vůbec nedělá.
2. bře 2007 ve 20:22  • Odpověz
Vojta zatím hračky jen osahává a co jde tak stiskne,ale myslím,že to ani neví.Jo a bavím se o hračkách na hrazdičce.To co nechám jen tak položené kolem něj,tak na to jen kouká.
2. bře 2007 ve 20:31  • Odpověz
ahojek :slight_smile:
leama to mám radost že Vojta zvedá hlavičku :slight_smile: myslím si že je důležité namotivovat ho,aby v tom našel zabavu a ono to půjde :slight_smile: ale každé dítko je jiné a má svůj čas..
hanah to je zajímavé že Tomášek teď tolik papá.. co ty víš, třeba má teď svůj růstový spurt, nebo jak píšete, mění se ti mlíčko..
taky mám pocit, že martínek si občas nadělá zásobu, ztloustne a pak šupky povyroste..
díky za podporu v uklízení. holky by nic neřekly, to je jasný, ale já bych měla špatný pocit. naštěstí jsem něco uklidila ještě večer a dopoledne martínek docela spal, tak jsem též něco stihla. holkám pomáhají maminky téměř každý den jim hlídají ratolesti a ony mají víc času. a já bydlím s rodiči a nic :grinning:
návštěva dopadla dobře, bylo moc milé vidět se s maminkami a jinými miminkamia mít stejné potíže a radosti, vlastně tak jako tady spolu na koníčkovi :slight_smile:
hanah my hračky cíleně také nechytáme, ale občas se něco připlete pod ruku a co tam je, tak stiskneme a jak se ty ručičky stále melou, tak koukáme co to tam zase je :grinning: a občas to musíme i ochutnat :slight_smile: nebo mu občas do ručičky něco dám sama a on si to chviličku drží :slight_smile:
ju a taky se musím pochlubit, Marťa objevuje přetáčení :slight_smile: má ještě asi dost strášek, včera to vypadalo spíš náhodou že se otočil a dnes to zkoušel jistě cíleně. bylo to legrační. vždy na přebalovacím pultu s holým zadečkem :grinning: dnes natáhl ruce jak miminka dělají když se chtějí zachytit, začal se smát, pokrčil nožičky a natáčel se a čekal co to bude a jak se otáčel, pěkně potutelně se u toho stále smál :slight_smile: no nádhera :slight_smile:
maminky opatrujte se,zítra nás čeká ještě další těžký den, jedeme na první větší výlet, jedeme cca 100km k mým babičkám. jsem zvědavá jak to zvládneme takovou dobu mimo domov, obzvl.když Martínek se zdá být méně společenský a nejraději u maminky :slight_smile:
2. bře 2007 ve 21:17  • Odpověz
Lussi,to je Martínek šikovný :slight_smile: To jsou radosti co?Lepší kino i divadlo než je miminko jsem nezažila.Výlet určitě zvládnete,my už jsme jeli 400km a bylo to v pohodě.Kdybych Vojtu nebudila na kojení,tak by to snad celé prospal.Jakmile totiž začne vrčet motor od auta tak spí :slight_smile: Zvládl i jiné prostředí.Dokonce líp než já :slight_smile: ,já už se těšila domů :wink:
2. bře 2007 ve 21:32  • Odpověz
leama to máš pravdu,je to úžasné pozorovat miminka jak objevují svět :slight_smile: v autě o Marťu obavy nemám, taky spí, ale náročné budou návštěvy u babiček, stále oblíkat vyslíkat (to M. nemá rád), po cestě přijet a hned zřejmě kojit, no uvidíme.nějak to proběhne. ať si koblížek zvyká :grinning:
panenko,nakoukla jsem ti do albíčka - úžasná květina a dáreček :slight_smile: a Sárinku ti musím pochválit, je moc pěkná. ne každé mimi je tak pohledné. gratulace :slight_smile:
a co ti vaši chlapíci? jak to s nima zvládáte? a jak se k miminkům mají?
2. bře 2007 ve 21:42  • Odpověz
Ahojky,dnes jsem se rozhodla, že budu Tomču učit držet hračky a docela nám to šlo.Podařilo se mi i Toma vyfotit, tak když budete chtít, tak mrkněte do alba :wink:.
Velký Tom je jako vyměněný.Dnes po obědě mu říkám, že chci jít s prcek ven, ale zároveň se mi chce hrozně spát.A on na to: Tak já s ním půjdu.Myslela jsem , že mě šálí sluch.Nakonec jsme šli společně a bylo to moc hezký :slight_smile:.
3. bře 2007 v 16:41  • Odpověz
hanah koukla jsem do albíčka a opravdu vám to všechno krásně jde :slight_smile: hanah a zírám, nespletla jsi se v porodní váze Tomáška? on měl přes 4kg? ty jooo... jsi fakt dobrá..
a co zvířátka? jak vůbec reagovali na příchod nového človíčka domů?
my jsme též dnes výlet zvládli, M. v autě převážně spal,pak koukal kde to je, kdo to kolem něj je,chová atd. uplně zapomněl se hlásit tak často jídlo :grinning:
taky jsme se stavili kouknout na chaloupku, krásně nám tam kvetou bledule, sněženky,krokusy, čemeřice... no i tu chvilku jsem si užívala :slight_smile: měla jsem radost že se na všechny i usmíval a něco málo breptl a doma se poprvé řehtal ve vaničce.zřejmě ho rozesmála naše pejska, když si hrála s pískacím balonkem :slight_smile: jen co fotky překlopíme do pc, dám je též do albíčka :slight_smile:
ju a dnes má M. malé výročí - 3. měsíce :slight_smile:
tak se opatrujte, papaaa Lu :slight_smile:
3. bře 2007 ve 21:20  • Odpověz
Ahojky,
Lu, Tomča měl 4350g.Taky jsem tomu nemohla uvěřit.Ráno v den porodu mi dělali ultrazvuk a říkali, že bude mít 3800g a já se ještě hloupě ptala: a dá se tak velké mimčo vůbec porodit :grinning:.No dal mi pěkně zabrat a někdy mám pocit, že porodní poranění se mi snad nikdy nezahojí :frowning2:.
Psík byl a je z Tomči nadšený.Ale kocour to ze začátku nemohl rozdýchat a každý den ve vzteku počůral psovi pelech.Ale už je to dobrý a má Tomču taky rád.
Gratulujeme Martínkovi k výročí :slight_smile:,no vidíš jak návštěvy tak dobře zvládnul.
Taky jsem Ti nakoukla do alba a byl u toho i přítel a jak je Marťa vyfocen na sedačce a hlásí se o jídlo, tak přítel říká, že vypadá na téhle fotce přesně jako náš Tomča a že by si ho snad i spletl.
Dnes jedu zase k mamce.Minulá návštěva jí moc prospěla, tak se tam moc těšíme.
Mějte se moc krásně.Pááááá :slight_smile:
4. bře 2007 v 09:13  • Odpověz
Ahoj,
tak máme za sebou perný víkend, ve kterém probíhaly oslavy mých narozenin. Sárinka zvládla nápor návštěv naprosto dokonale a dokonce byla tak hodná, že jsme v pohodě nachystala i občerstvení pro hosty! :wink: Manžel byl nemocný, takže jsem ho nemohla vyhnat s kočárkem ven, ale maličká asi pochopila, že maminka musí něco nachystat tak byla hodňoučká! :dizzy_face: :dizzy_face:
Dnes nás čeká návštěva fary, kde budeme křtít a pak jdeme na matriku a podot žádost na pas, takže takový zařizovací den! :slight_smile: Ale vypadá to, že bude hezky, tak snad to všechno zvládneme v pohodě! :wink:
Lussi, děkuji za pochvalu Sárinky, snažili jsme se :grinning: :grinning:
Mějte se moc krásně a ať miminka krásně rostou! papa
5. bře 2007 v 07:07  • Odpověz
hanah, porodit tak velký miminko musel být pěknej záhul. mě stačil ten náš"drobeček". kde se tak velký děti berou? smích, tak kocour místo toho aby se "mstil" tobě, tak dělal naschvály pejskovi? chudínek pes :slight_smile: a jak bylo u mámy? jak to tam má Tomášek rád?
panenko to jste šikulky? já mám pocit že mě Martinek hatí veškeré plány. pořád je hodný hodný a jakmile si něco naplánuju, tak to bojkotuje :grinning: až když jde už do tuhýho, tak je andílek..
kdy budete křtít? my 18.3. docela se těším :slight_smile: už mám doma i svíčku a roušku :slight_smile:

maminky, musím vám napsat, že dnes jsme měli doma lekci plavání ve vaně. jak jsem byla rozpačitá jestli chodit nechodit pak na bazén, slyšela jsem spousty kladných i negativních reakcí.. mě osobně to zatím nadchlo. bála jsem se, že ve vaně to bude nuda, ale zjistila jsem že ani zdaleka ne :slight_smile: nejenže je to tak zdravé, stimulující atd., ale M. se i lehce může potápět a už si to i zkusil :slight_smile: doufám že bude i líp spát, posledních několik dnů se poněkud víc budil. asi se bude koupat teď každý den. mamku to bude bavit ještě víc :grinning:

opatrujte se, brzy paaa :slight_smile:
5. bře 2007 ve 21:02  • Odpověz
Ahoj Lussi,
my budeme křtít už tuto neděli a nakonec je to u Tomáška, jak jsme chtěli. :slight_smile: Prosím, kde se rouška a svíčka kupuje? :wink:
Koupání ve vaně vám závidím, my máme jen sprchový kout :frowning2:
Dnes nás čeká návštěva prababičky a pak si jedeme vyzvednout do lékárny vakcínu na zítřejší očkování! :wink:
Mějte se hezky. :dizzy_face: papa
6. bře 2007 v 07:36  • Odpověz
Ahoj holky! Co je noveho? U nas byl dnes po dlouhe dobe plac v noci :frowning2: Laurince asi nejak "nesedlo" mliko a porad odbrkavala a odblinkavala. Nakonec usnula tak ze jsem ji drzela vzprimene v sede. Fakt pohodlny :wink:
Jinak se ted celkem rychle vyviji, uz krasne pase konicky a chyta i hracky, ale stale vyzaduje neci pozornost. Prijde me, ze se sama nezabavi... Jak je to u vas?
Ve ctvrtek jdem na kontrolu, tak jsem zvedava, kolik vazi a jak snese prvni ockovani. Nevim, proc se ty mimca musi ockovat tak brzy. S zadnymi nemocemi se prece jeste nesetka... snad to snese dobre.. ja se toho fakt bojim.. :sweat_smile:
Tak se mejte a at vam miminka delaji jen radost!
6. bře 2007 v 10:24  • Odpověz
Ahoj, tak už máme doma vakcínu na zítřek a teď ještě musím připravit sebe, protože to bude utrpení slyšet maou plakat! Ach jo, ti chlapi to mají v tomhle jednodušší! Jsou klidně v práci a my to s těma našema prckama odtrpíme :frowning2:
6. bře 2007 v 15:34  • Odpověz
panenko vše koupíš na petrově v tom malým obchůdku na rohu fary :slight_smile:
paula tak ať je zase líp. Martinek má už několikátou noc neklidné spaní a vůbec je plačtivější. on má taková období hladu a pláče a pak mám pocit že se pořádně nevyvíjí a nemá zájem.a pak to tak nějak poskočí a on najednou zase něco nového umí :slight_smile: ale hračky ještě sám nechytá, jen ty co mu dám k ručičce tak si drží..
s tím očkováním je to snad nějak daný, že v březnu.. nám na neurologii říkali, že čím dýl se očkuje, tím je to pro ty prcky lepší. tak v tom máme holt smůlu, že se nám narodili tak brzy k očkování... ale zvládneme to :slight_smile: a ti naši malí si to pamatovat nebudou :grinning:
6. bře 2007 ve 20:57  • Odpověz
Ahoj holky,tak my byli dneska u dr.Vojta měří 61cm a váží 4940g.Je to chroust,ale dr.říkala že dobrý,že hubený není.Mám teď jiný problém...Mám nějakou laktační krizi,jakmile to Vojtovi neteče proudem,což teď ne,tak dělá hrozné scény a pláče.Pokusím se to nějak nastartovat,ale jinak bych musela začít přikrmovat a to se mi nechce. :frowning2: Snažím se ho co nejvíc přikládat a odtříkávat,ale nic moc mi neteče.Ach jo..
My jdeme na očkování až v dubnu,musí to schválit neuroložka a kvůli žloutence se to posunulo.
Taky jsem přihlásila Vojíška na plavání od tří měsíců,tak jsem na to zvědavá.Napíšu postřehy.
Zatím se mějte,ať miminka rostou!Pa
6. bře 2007 ve 21:55  • Odpověz
lussi, to jsem se asi spatne vyjadrila, Laurinka se taky hracek chyta jen kdyz ji je do rucky dam.
tady se jde na 1.ockovani v 3. mesici ditete, pak ve 4. a 5. kazde dite ma individualni plan podle veku...
Jinak je u nas dnes zase klid. Porad se venuji velkemu uklidu bytu. :wink:
7. bře 2007 v 11:25  • Odpověz
Ahoj,
tak první dávku očkování máme za sebou! Malá byla tak hodná, že ani nezjistila, že ji paní doktorka píchla! Teď spinká, tk jsem zvědavá jaká bude reakce až se probudí! :wink:
7. bře 2007 v 11:47  • Odpověz
Ahoj,
tak jsme zvládly i noc bez problémů, žádné plakání, žádná teplota :slight_smile: :dizzy_face: Musím to zaklepat, snad to dnes nebude horší! :wink:
8. bře 2007 v 07:28  • Odpověz
Ahojky,
Panenko to je moc dobře, že Sárinka tu vakcínu tak dobře přijala :slight_smile:
Trošku se očkování bojím, protože když jsem byla jako mimčo očkovaná, tak jsem musela být v nemocnici a vakcínu mi museli dávat po troškách, protože první očkování jsem měla nějakou hroznou reakci.Tak snad to Tomča taky zvládne hravě.Doufám, že v tomhle je každý človíček individuální.
Včera jsem se objednala na zubní kliniku do Prahy.Mám totiž obrosvký strach ze zubáka a mám kaz a už se to nedá odkládat.Tam mají nějakou převratnou metodu na odstraňování kazů a prý by to mělo být bez vrtání a bezbolestné.A to jsem si říkala, že když zvládnu porod, tak určitě zvládnu i zubaře.Ale ten strach je tak obrovský,že ho prostě nedokážu přemoci.Jdu tam příští čtvrtek a už teď z toho mám nervy jak nikdy :frowning2: :cry: :frowning2:.
U mamky to bylo zase moc hezký.Hodně jsme chodili na procházky,to se Tomčovi líbilo :slight_smile:
Přeji hezký den. Pa :slight_smile:
8. bře 2007 v 11:02  • Odpověz
Hanah, já jen doufám, že nás nečeká ještě nějaká opožděná reakce! :wink:
8. bře 2007 ve 12:12  • Odpověz
Cau holky.
Jak je to u vas s usinanim? Ja kazdy den kolem 7 koupu, pak krmim a pak uspavam. Mala je hodna a unavena, ale musim ji chovat dokud neusne, kdybych ji dala do postylky, byl by sileny rev, pak bych ji musela uklidnovat a usinani by trvalo jeste dyl. Tak ji vecer chovam, nekdy do pul devate, nekdy az do desiti. Mamka se tomu hrozne podivovala a rikala, ze my jako mimina jsme usly samy v postylce. Proste nas tam polozila a dala dudlika a my se ududlaly. Laurinka ale dudlika nechce, spis ji rozzuri, kdyz ji ho dam. Tak vecer nic neudelam... Nevim, jestli se to zlepsi casem, treba bude usinat driv ( usina stale drive, predtim to bylo tak v 11)...
Muze to byt kojenim, ze je dite nedojezene? Obcas ji jeste v tech 9 dorazim. Speji "lahvove" deti lepe?
Mozna je jen temperamentni a vsechno ji hned rozrusi a vzbudi... Ja to driv tak nebrala, ale ted kdyz clovek porad slysi "jiny deti......atd. " Tak mi napiste, jak to vecer vypada u vas, resp. vypadalo pred par tydny, co uz jste starsi :grinning:

My dnes byly na ockovani, dostaly jsme hexavakcinu do jedne nozicky a jeste cosi proti pneumokokum do druhe nozicky, ani jsem nevedela, ze ji to budou davat... a napsali nam paralenove cipky, kdyby mela silne horecky. Pry se reakce muze dostavit az 2. nebo 3. den, tak jeste nemate vyhrano Panenko, ale preji vam vsem at to probehne co nejlepe! Ja ty vpichy porad kontroluju a zatim dobry. :wink: :slight_smile:

Hannah, zubare se neboj, zvladla jsi porod a horsi to byt nemuze! Preji at to dobre zvladnes.
8. bře 2007 v 17:00  • Odpověz
Ahojky,
Paula a jak to Laurinka přijala - plakala? Nebyly jste na tom očkování nějak brzo?My jdeme za 14 dní-to budou Tomovi tři měsíce a den.
To usínání je u nás trošku jiné. Tom nechce být v postýlce, takže většinou usíná kolem 20 hodiny na rozloženém gauči.Ale asi ho ruší TV, protože se dost často probouzí.Ale to mu vždy strčím dudlík a hned spí zase dál. No a já tam většinou taky usnu a spíme spolu.Prostě Tom už sám neusíná.Ale když usínal v postýlce,tak jsem ho taky uspávala dudlíkem.Byl vždy chvilku řev,já ho vždy šla zkontrolovat, šoupla mu dudlík.Ale teď dokáže ječet hrozně dlouho,takže se už nesnažím aby spal v postýlce. Tu teď okupuje kocour :grinning:.

Včera mě Tom docela vyděsil.Večer byl úplně nepříčetný.Hrozně plakal a nešel utišit-nezabíralo vůbec nic.Trvalo to asi hodinu.Byl vyprděný, přebalený, nakojený, ale přesto plakal jako když ho na nože berou.Byl to nejhorší večer.Nakonec chudinka vyčerpáním usnul.Ale dal mi pěkně zabrat.Přítel byl na fotbale a mě pěkně bolel zub a do toho nepříčetný Tomča a neschopnost ho utišit.To teda hezky oslavil svůj svátek.Dokonce jsem si myslela, jestli mu náhodou neroste zub, protože před tím hodně slintal.Ale na to mi příjde ještě moc malý.
No teď zase vyvádí, jdu chovat :frowning2:
8. bře 2007 v 18:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.