• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec 2006

(Zamčená)
12. března 2010 
Lu: tak to si tu Smlouvu o dilo uzij, mam s tim docela zkusenosti. Sice jsem rekonstruovala jen byt, ale bylo to od zakladu. Ale preji ti, aby jsi si to ohlidala, dulezity je mit dobry stavebni dozor, ten ti opravdu muze usetrit staticice. Neprehanim, diky dobremu vyberu jsem vazne tak dveste usetrila. No je to des, ale jako laik proste clovek nemuze znat vsecny ceny materialu a vseho mozneho. Dulezity je take stavebni proud a dalsi energie, ktere spotrebujes behem stavby - uspora tisicu. No a take dobre penale v pripade nesplneni terminu te castecne ochrani, stejne jako 10% zadrzne. No, pokud budes chtit, tak mi klidne pisni do schranky, muzu ti zaslat ten vzor me smlouvy. Treba by ti to pomohlo. :grinning: Sorry za ten statni aparat, je mi jasne, ze jsou i dobri urednici, ale ono je to spise veci zakonu. Kdyz jsou spatne a v mnoha pripadech tomu tak je, tak sebelepsi pracovnik toho moc nezmuze.

Panenko: hodne jsme cestovali hlavne minuly rok, ted se chystame nekdy v puli dubna, doufam, ze to mala ve zdravi precka a my ostatne take. Bude to opravdovy zahul, nastesti poletime ve dvou.
16. bře 2007 ve 14:12  • Odpověz
Dasha, tak to přeji ať to ve zdraví přečkáte to cestování! My jmse naposledy cestovali letadlem, když byla malá ještě u mě v bříšku! :grinning:
16. bře 2007 ve 14:39  • Odpověz
Dashi, z Nemecka se taky vsechny pasy posilaj na vyrobu do Cr. a to tam je cechu urcite vic nez v KL :wink: . Rozhodla jsem se, ze s tim pasem pro malou jeste pockam... diky moc za tu informaci.
My se cestovat zatim nechystame. Kdo nas chce videt, musi prijet sem :sunglasses:
Laurinka uz se taky otaci na brisko, ale musi byt trosku "z kopce" to pomuze :grinning:
Tak se holky mejte...
16. bře 2007 v 18:59  • Odpověz
ahojek,
dasha to nic, taky mě státní sektor vytáčí.naštěstí to vidím i z té druhé strany.i úředníci jsou různí, ale taky nejvíc obserou a zákonodárci bohužel nic. faktem zůstává, že je to moooc co zlepšovat.
dashko byla bys moc hodná, kdybys nám poslala i vaši smlouvu o dílo. vzorů není nikdy dost :slight_smile: kamarád nám poslal podle mě vskutku vynikající smlouvu, ale uvidíme,porovnáme, případně upravíme :slight_smile: (můžeš ji poslat na:lussius@seznam.cz) smekám, jsi šikulka že jsi vybrala tak dobře jak firmu, tak stavební dozor a všechno, jak jsi tím prošla, zrekonstruovala a ještě ušetřila.. uvidíme jak dopadneme my :confused:
maminky, používáte ještě některá zavinovačky? my jen na noc, i kvůli většímu teplu, ale už mě taky docela překáží,natož Martínkovi :grinning:
je vidět že děvčátka jsou skutečně čipernější a živější.Martínek se stále neotáčí. ale kdo ví, začal být ještě zvědavější,otáčí a vyvrací hlavičku kde se co děje a když je na bříšku, může si očka vykoukat :grinning: ale slyšela jsem, že se někteří otáčí i až v půl roce..
přeji vám příjemný a pohodový víkend :slight_smile:
16. bře 2007 ve 20:31  • Odpověz
lussi, kdyz ho trochu naklonis, otoci se taky :wink: Laurinka to taky nedela samostatne, ale cvicime ji :slight_smile:
16. bře 2007 ve 20:47  • Odpověz
Ahoj holky,
teda vy máte šikovná děťátka :slight_smile:
My teď Tomovi říkáme žížalka naruby. Vždy při přebalování se odstrkuje od podložky a posouvá se mi.Dělá při tom most.Je to srandovní.Vždy se při tom směje a čím rychleji se dokáže odrazit, tím je to pro něj větší sranda.Už to zkouší i na gauči,ale tam mu to tak nejde.Jinak hříbátka paseme jak starý mazáci.Dnes se při tom i krásně smál.No taky už nám budou tři měsíce.
Mějte se krásně.
16. bře 2007 ve 21:04  • Odpověz
ahaaaa, smích.no a já myslela jací jste v tom už přeborníci :grinning: a přitom jsem já macecha a ne a ne mu pomoct.. hanah, jste šikulky jak pasete :slight_smile: náš Marťa je taky nejspokojenější na přebalováku, s holým zadečkem je nejveselejší a snad nejdivočejší :grinning: zítra mám slíbené nákupy, tak se moc těším.doufám že si to manžílek nerozmyslí.. teď ještě musím vyběhnout s pejskem a pak hajdy do hajan :slight_smile:
dobrou noc všem :slight_smile:
16. bře 2007 ve 22:54  • Odpověz
Dobre rano vsem. Lu: tu smlouvu ti poslu e-mailem. My jeste pouzivame rychlozavinovacku na noc, nase mala v ni vypada kouzelne a pripada mi, ze se ji v ni krasne spinka a ma tam teplicko, takze proto. Klasicke zavinovacky jsme prestali pouzivat asi v 8 tydnech, neb se do nich nase zlaticko uz neveslo. Muj manza a jeho strana rodiny se mi obcas smaly a takove ty hezke s krajkou prezdivali "moravsky kroj", nebot u nich v UK nic takoveho nepouzivaji. Ale musim uznat, ze jsme je presvedcili o prakticnosti a i krase. No, na zavinovacku jsem nedala dopustit, protoze se v tom mala mnohem snadneji prenasela a na noc to bylo bezva.

Holky, tak vam se vase holcicky uz pretaceji? No to je super, Anicka to dela jen kdyz je rozbalena, na brisku uz docela obstojne paseme koniky, ale jeste se moc nepretacime. Ted mi take pripada, ze se to ted na brisku nedari tak dobre, nebot ji davam to siroke baleni (byli jsme na kyclich a bohuzel musime ted ctyri tydny siroce balit, ach jo :frowning2: ). No a kvuli tomu, ze ma ten velky zadek, tak se ji ta hlavicka hure zveda. Ale trenujeme pres den a pred koupanim nahati, tak snad i to pretaceni prijde. Ona je schopna pretocit hlavicku, ale ne telicko. Jinak si sama hraje s hrackami a jeji uchopny system je opravdu pevny. Mam dlouhe vlasy, takze kdyz me za ne bafne, tak ji pomalu nemuzu ani odtrhnout...Ouch :grinning:
17. bře 2007 v 09:11  • Odpověz
Ahojky. Dasho, to s tema vlasama, to me povidej! :grinning:
Holky a padaji vam vlasy? Ja slysela ze v tehotenstvi rostou a pri kojeni hodne padaji, ze se kvuli tomu holky nechavaji strihat. Me jeste nepadaji a strihat se nechci.. :wink:
18. bře 2007 v 16:11  • Odpověz
ahoj,me padaly vlasy v těhotenství,ale po porodu už ne,používám vitamínový šampon a jsem spokojená.
18. bře 2007 v 17:02  • Odpověz
ahoj holky není tu mezi vámi mamina s dítětem 0-12 měsíců z Písku. Ráda bych se seznámila s někým na společné kočárkování atd.

Pokud se chcete ozvat, písněte na mail lelika1@seznam.cz
18. bře 2007 ve 20:03  • Odpověz
ahojek :slight_smile:
paula nám říkala por.asist., že padají když nám chybí nějaký vitamín, co je v rybách, takže když ho budeme dostatečně baštit, budeme v poho. já ryby nemusím, a vlásky možná padat začínají.ale žádný děs.
:slight_smile: a dnes mě švagrová řekla, že prý miminkům hodně pomáhá ve vývoji chytání za vlásky.. tak dasha a ostatní,vydržte to :grinning:
dasha, moc moc děkuju za tu smlovu o dílo :slight_smile: .s "koníčkama" jste šikulky. sice je to namáhavější, ale zádové či krční svaly budete mít krásně posílené a až nebudete balit naširoko, hlavička bude držet už sama :slight_smile: s tím moravským krojem to je fantastický :grinning: moc jsem se nasmála. souhlasím, že zavinovačky jsou krásné a praktické a děťátka líp spinkají a odpočívají,když tam jsou svázané a bez "prostoru" jako v bríšku :slight_smile: to v UK neznají?

a jak se máte? my dnes zlvádli křtiny. byli moc krásné. martínek dostal opět spousty mmj. penízků, zlaté řetízky s přívěsky a super auto odrážedlo :slight_smile: měla jsem trošku strášek, ale i díky panence jsme byli připravěni, počasí bylo výborný a naše zlatíčko ani nezaplakal :slight_smile: až v zákristii klasicky když jsme ho vrátili do kočárku..
mějte se pěkně
18. bře 2007 ve 20:13  • Odpověz
Ahoj maminy,tak jste zase pilně psaly... :slight_smile: Vaše miminka jsou moc šikovné,je ale pravda že holčičky jsou čipernější.Vojta užtaky občas pase,ale ta hlavička se mu legračně kinklá,kinklá až zaboří nosánek do deky.Taky začal poslední dva dny broukat.Celkem souvisle a dlouho.Vypadá to jako kdyby mi odpovídal :slight_smile: Ale že by se přetáčel to ani náhodou :wink: ,zato nechat se nosit a koukat okolo na to je přeborník.
Jinak souhlasím s připomínkami ke státnímu sektoru i stavebním firmám.Užili jsme si s nimi svoje :frowning2:
Taky mám delší vlasy,zatím mi nepadají,ale myslím,že mi je Vojta dřív vytahá sám :slight_smile: a ještě k tomu mě uškrtí na řetízku :grinning: Asi to dělají všechny mimina stejně.Holky chtěla jsem se zeptat,máte to pro děti nějaké pojištění nebo spoření?Máte nějaké tipy nebo zkušenosti?Mě teď volala nějaká pojišťovačka co získala kontakt v porodnici,tak abych byla trošku v obraze.Mě totiž tyhle věci moc nebaví :frowning2:
Zatím se mějte,papapa :grinning:
18. bře 2007 ve 22:13  • Odpověz
Ahoj,
Lu,to je dobře, že se křtiny vyvedly! :dizzy_face:
My jsme včera zvládli návštěvu u tchýně, zase jsme si vyslechli jak máme dávat dudlík ( Sára ho pořád nechce ), jak bych se měla zeptat v poradně, jestli je normální, že si Sára pořád cumlá ruce, a další super rady. Někdy mi připadá, že snad nemohla toho mého manžela ani vychovávat! :angry:
Ach jo, doufám, že minimálně na týden, bude klid! :wink:
Dnes si jdeme konečně pro pas, takže můžeme vyrazit za hranice všedních dnů! :slight_smile:
Mějte se krásně! papa :dizzy_face:
19. bře 2007 v 07:06  • Odpověz
Ahojky,
panenko přesně vím o čem píšeš.Já zase pořád slyším jak je Tom rozmazlený a že ho mám nechat vyřvat a další takové supr rady :angry:.
Tom se mi taky moc rád věší za vlasy a taky mám na krku takovou vystouplou pihu a docela se bojím, aby mi jí nestrhnul když kolem ní šermuje pacičkama.Asi si jí nechám odstranit.
My jsme nechali Toma pojistit hned jak to šlo.Máme pro něj 2x úrazovou pojistku.Nikdy člověk neví, co se může stát a když pak vidím, jak je to v tomhle státě těžký, tak se radši nebudu na nikoho spoléhat s nějakou pomocí.Přítel pojistil i nás dva,kdyby se náhodou někomu z nás něco stalo, tak budeme zaopatřený.
Jinak Tomášek je stále přeborník v nočním kojení.Už jsem tak unavená.Teď chodí spát v 19.Nakojení se vzbudí mezi 22 a 24.A pak kojím tak po 2 hoďkách.Dnes vstával už v 5.Nemůžu se dočkat dne, až se vyspím alespoň 4 hodiny v kuse.
Mějte se krásně, papa :slight_smile:
19. bře 2007 v 11:57  • Odpověz
ahoj holky!
Hani, to mi povidej. Ja posledni dobou taky kojim az 4x za noc?! A to uz driv bylo jen jednou. Mozna je to tim, ze mame vetsi deti, me rikala por. baba, ze deti s takovou porodni vahou (4125g) je tezke zasytit. Ale nevim, jak dlouho. No a Tomca byl taky docela velky. Asi ty nase deti potrebuji vic mlicka, nez jsou syty, nez treba deti s por. vahou kolem 3kg?!

Vcera vecer Laurinka strasne vyvadela. Neco takoveho jsem jeste nezazila. Byla prebalena, najezena, unavena a ne a ne usnout a strasne kricela asi hodinu a vubec zadne utesovani nepomahalo, ani noseni ani houpani na mici, coz normalne zabere... Kdyz to tak slo hodinu, tak jsem si myslela, ze uz ji musi neco bolet, tak jsem ji masirovala brisko a merila teplotu a to ji rozurilo jeste vic a rvala a rvala, no ja uz byla cela zelena a nevedela co delat! V 10 prisel manzel z prace, tak jsme ji oblikli a dali do autosedacky ( rada asistentky z kurzu ) a jeli se projet autem. Za 5min se uklidnila a za 10 spala... Tak nevim, jestli byla jen tak moc unavena a nemohla usnout, nebo co to bylo.... takovy vecer uz nechci nikdy zazit. :frowning2:
Nevim, jestli je to ten rustovy sprut, ale nekdy ma fakt dny kdy je strasne neklidna, vubec nespi a porad by jen jedla... a pak ji zase boli brisko... ach jo....
Tak jsem vam to napsala a uz se mi ulevilo. Dnes je Laurinka zase hodna, asi dospava vcerejsek. Ja jsem strasne unavena, ale pujdu s ni ven, pry ten cerstvy vzduch taky detem pomaha, aby lip spaly.
Tak se mejte!
19. bře 2007 ve 13:45  • Odpověz
Paula asi máš pravdu.Tom je velký nenasyta.Ve čt jdeme na prohlídku,tak jsem zvědavá kolik váží.Ale tipuju to na 7 kg :wink:.
Máme za sebou kyčle a vše je OK.Další kontrola až za dva měsíce-JUPÍ :slight_smile:.
19. bře 2007 ve 13:59  • Odpověz
Ahoj Hani, teď jsem se koukala na novou fotečku a Tomášek už je teda chlapák a moc hezky se směje!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
19. bře 2007 ve 14:24  • Odpověz
Panenko děkujeme :dizzy_face:
19. bře 2007 ve 14:29  • Odpověz
Ahojky,
tak jak tak koukám ven, zima se jen tak lehce nechce vzdát! Ach, jo už zase sněží :frowning2: To bylo tak bezva minulý týden, pěkně teploučko, už jsme vyndali z kočárku i fusak a teď ho tam zas musíme dát! :frowning2: Už chci teploučko!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Zatím se mějte krásně! papa :slight_smile:
20. bře 2007 v 07:08  • Odpověz
Panenka a to jsem si myslela, ze te dnes predbehnu a zase jsi prvni. :wink:
My dnes taky vstavame brzy.
Holky z tech "super" rad tchyni a maminek si nic nedelejte, za nich to bylo jinaci a taky uz si to moc nepamatujou a vetsinou chteji jen pomoct a mysli to dobre. Ja si to vzdy preberu a vyberu si z toho, co by mohlo byt pravda a mohlo se hodit.
Jedna perlicka, kdyz mi mala hodne breci, tchyne tvrdi, ze ji boli usi, ze to deti do 3 mesicu boli a nejlepsi je na to davat med a porad se pta manzela jestli male davam med. :grinning: :wink: Ona ho davala vsem detem (8)a taky to prezily. :wink: Nemysli to spatne... ty vase urcite taky ne.
Panenko, Laurinka taky nechce dudlik a cuca si rucicky. Neco to decko asi cumlat musi, kdyz mu dudlik nechutna. :wink:
Tady je taky hnusne, uz se tesim, az budem chodit na prochazky za slunicka, kdyz je takhle tak se mi vubec nechce.
Tak se holky mejte a at jsou na vas vase deti hodny!
20. bře 2007 v 07:33  • Odpověz
Ahojky,
tak abych vás trochu "uklidnila".Vojta brečí téměř pořád a každý den má vyspáno po páté ranní :frowning2: (a to od osmi večer do rána kojím 3x).Jenže kdyby si třeba povídal nebo hrál,ne,pofňukává,na chvíli si zabouchá do hrazdičky a zase brečí.Když ho vezmu k sobě do postele tak to taky moc nepomůže.Někdy se unaví a kolem osmé na 10 minut vytuhne,ale většinou to končí tak,že ho naložím do kočárku a jedu ven.To zabere.Ale jsem z toho vyřízená.Včera jsem byla u nás v domě na masáži.Manžel hlídal a Vojtíšek celou hodinu řval,takže když jsem přišla,moje drahá polovička byla na mrtvici :slight_smile: .No uznal,že to s ním nemám celý den lehké,tak aspoň nějaké pozitivum :slight_smile:
Taky se mi nelíbí,že se vrátila zima,už aby byla zas pryč.Tak se mějte a musíme tohle období vydržet :slight_smile:
20. bře 2007 v 07:56  • Odpověz
Ahoj holky,
to počasí mě teda taky pěkně štve.Tady sice nesněží, ale když jsem byla se psem, tak mi pěkně mrzla ouška.Dnes jsem šla bez prcka, protože mě bolí záda a nechtěla jsem tahat kočár.Toma zatím hlídal taťka.No a odpoledne jde tchýně, takže dnes si trochu odpočinu.
Tomášek si už skoro hodinu hraje pod hrazdičkou a moc se mu to líbí.Vždy mu ty hračky proházím a on zase kouká, jako by to viděl poprvé.Teď na něj koukám a zavírají se mu očička,ale ty hračky mu nedají spinkat.Je totiž zvyklý, že touhle dobou jsme venku a on krásně dospinká to jeho noční raubíření.Jdu ho uspinkat.
Mějte se krásně. :slight_smile:
20. bře 2007 v 07:56  • Odpověz
Paulo: ten med by se davat urcite nemel. Mohou tam byt nejake spory, ktere zpusobuji novorozenecky botulismus. Vazne, do 1 roku zivota by med vubec ne. No, alespon jsem to vycetla v chytrych knizkach. No, je mi jasne, ze tvoji tchyni to zrejme vyslo, take se v tech knizkach mluvi o tom, ze se tam muze vyskytovat a ne ze musi, no, ale asi bych to neriskovala. Je jasne, ze spousta maminek dudlik do medu namaci, ale ja nevim, nase mala dudlik nesnasi, takze nemam alespon zadne dilema. :wink:.

Dneska se tu strasne ochladilo, no, nemam z toho vubec radost, minuly tyden to bylo zuzo, chodily jsme s kamoskou na kafe a sedely jsme venku na slunicku, male spokojene spaly, no parada. Dneska jsem s malou ani ven nesla, nebot Praha mela jednu svoji inverzi, a to pocasi me odradilo. Ach jo, jeste ze mi alespon zitra dorazi manza po mesici, uz se nemuzu dockat. Strasne to uteklo. :grinning:
20. bře 2007 v 18:39  • Odpověz
dashi, ja ten med nedavam, davala jsem to jen jako priklad jedne "dobre" rady. Nevedela jsem, ze nektere maminky do medu dudlik namaci. Ja to taky neriskuji :wink: Tak si to zitra uzij s manzelem. Aby Anicku jeste poznal! Ten muj nevidel malou 14 dni a pak rikal ze straaaaasne vyrostla... :wink: :wink:
Pocasi je tu taky hrozny, dnes jsme na prochazce zmokli... A nejak se nam nechce spat. :frowning2: Teda me jo, ale Laurince ne :wink:
20. bře 2007 ve 20:32  • Odpověz
ahoj mamky :slight_smile:
vy už takto po ránu satelitujete s kočárkama? to jsme teda pěkný ostudy! my až pěkně po obídku a když je tak jak dnes, tak vyběhnu jen s hafinou a M. nechám u našich.. ale připomnělo mě to příběh brášky, kdy jel s přáteli na chalupu. přátelé mají ročního chlapečka. cca v deset večer se všichni chystali jít spát, jen rodiče toho klučiny se začli oblékat, synka oblékat a jeli ven na cca půl-1 hod. nakonec z nich vyšlo, že uspávat malýho. bráška s manželkou se tomu "smáli" a nechápali... no ale my mamky víme svý, co? uvidíme až oni budou mít dítko, jestli bude tak "vzorný" :slight_smile:
z počasí si nic nedělejte. březen, za kamna vlezem, duben, ještě tam budem :slight_smile: sníh je prima :slight_smile: počkejte příští rok jak za něj budeme rády a s dítkama si vyhrajeme :grinning: a letos to už těch pár dnů vydržíme :wink:
20. bře 2007 ve 20:38  • Odpověz
s tím medem je to zajímavý. bráška ho taky přežil :slight_smile: a myslím že by i Martínkovi chutnal. no ale dávat raději nebudeme. ty spory jsou jak v kupovaným tak v domácím? :frowning2: ale myslím, že kdybys ho dasho male na dudlik dala, ze by ji to zachutnalo a cumlala by jak o zivot :grinning:
mamky, včera jsme byli v poradně a mám z toho hlavu celou zamotanou. :rolling_eyes: jednak prý má M. nulovou reakci na očkování z porodnice, ale netvářila se že by to bylo dobrý, spíš naopak, jakoby se to muselo přeočkovat. ale neřekla to. a pak též jelikož přibral o cca 200g míň než by podle tabulek měl, mám začít dávat příkrmy večer. má 63cm a 6.25kg (měl by mít 6,4). ale do toho se mě moc nechce. zkusím ho víc kojit, faktem je, že poslední týden moc mlíčko nevyžadoval, tak jsem ho nenutila. v rodině ze všech stran máme sklon k tloustnutí, tak proč ho v tom už od raného dětství podporovat a pěstovat mu to.. ale nerada bych, aby mu třebas z mlíčka něco chybělo. co myslíte vy? máme už dávat kašičku. ale taky vím, že naše mudr. ráda dává příkrmy už od 4.měs. za 14 dnů jdeme na očkování, tak to s ní musím pořádně probrat. přikrmovat se mě fakt ještě nechce. ráda bych do půl roku plně kojila. i když už to bude cobydup - utíká to, co? :sweat_smile:
20. bře 2007 ve 20:50  • Odpověz
Lu: mne se to zda take brzy. Nemyslim si, ze by mu v mlicku neco chybelo, dle meho materske mleko je to nejlepsi, co muze byt. No, urcite bych alespon do toho 4 mesice pockala a pak se uvidi, ne? Take mi pripada, ze kdyby treba mel hlad, tak by vice brecel a urcite bys o tom vedela. Nutit mu mlicko je podle me docela divne, ale ja nejsem doktor.

To nase mala takovy problem nema, prso proste nikdy neodmitne. To dudlik jo, asi by koukala, kdybych ho namocila v medu, pak by ho asi okamzite zadala.. :grinning: Ale zkouset to nebudu, Anicka proste dudlika nechce, a budu se s tim muset asi smirit. Zato rucicky, ty ma uplne oslintane cely den, vrazi si je tam treba obe najednou a hlavne v noci u toho priserne mlaska. To je signal, ze ma hlad. Pak by asi nasledoval rev, ale k tomu vetsinou nedojde, nebot ten mlaskot se proste neda zaspat... :grinning:
20. bře 2007 ve 21:04  • Odpověz
Ahojky,
Lussi, taky bych s příkrmem počkala a třeba víc kojila, ale myslím, že pokud Martínek aspoň něco přibral za tu dobu co jste byli v poradně naposled, tak je to v pohodě. Hlavně, když nehubne! :wink: Tabulky jsou jen na srovnání a u vás ten rozdíl není až tak velký! :wink: Určitě bych ještě do příkrmů nešla.
Dasha, to naše Sárinka dělá s ručičkama přesně to stejné co vaše Anicka! V noci mlaská tak, že se to opravdu nedá zaspat :grinning:
A to mi připomnělo ještě jednu radu mé tchýně - ona mi totiž pořád tvrdí, že když malou nenaučíme na dudlík, tak si bude ručičky cumlat pořád a prý jak to pak bude vypadat až půjde do první třídy s ručičkama v puse?! :grinning:
Dnes nás čeká poradna a vyhodnocení krevních testů, tak jsem zvědavá a docela se bojím! :frowning2:
Tak se opatrujte a mějte se krásně! papa :dizzy_face: :dizzy_face:
21. bře 2007 v 07:26  • Odpověz
Panenko, tak to je docela legrace, ze nase slecny jsou si tak podobne. :grinning: Asi jim rucicky chutnaji vice. No holt ta chut gumy nic moc....

No, ja jsem pry take jako mala dudlik nechtela, a cucala jsem si palec, docela dlouhou dobu. Pak jsem sla do skoly, a palec jsem si cucat prestala. No, pamatuji se, jak se me to mamca snazila odnaucit(namaceni do pepre apod.), ale pak se to vyresilo samo. Ja bych take radeji, kdyby cucala dudlik, mam kamaradky, ktere rikaji, jak to proboha delam, kdyz ji nemuzu podstrcit dudlik, kdyz breci. No, je to pravda, s tim dudlakem by to bylo snazsi, ale co mam delat, kdyz ona ho jen vzdycky vyplivne a jeste na ni vidim, jak se ji obraci zaludek? :frowning2: Tak at vam ta poradna dneska skvele dopadne, mne za chvili dorazi manza z letiste, tak jsem zvedava, co bude rikat na malou. Uz se na nej moc a moc tesime. :wink:
21. bře 2007 v 08:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.