• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec 2006

(Zamčená)
12. března 2010 
ahoj holky! berete cerazette? a mate menstruaci? ja myslela, ze kdyz se bere, tak se nemenstruuje, ale jednou jsem ji vzala dost opozdene a ted jsem to asi dostala. Nemate s tim zkusenosti? Nevim, co ted delat. Ani nemuzu zavolat doktorce, protoze je sobota, to je k vzteku. :angry: Je mi celkem dost blbe...
asi to budu brat dal a doufam, ze to brzy prejde. ja uz ten pribalovy letak vyhodila, muzete se mi prosim nektera podivat, jestli tam neni psany, ze je treba spineni normalni. Me se zda, ze jsem to tam cetla, ale nevim uz jiste.
24. bře 2007 ve 12:16  • Odpověz
Ahoj,
Paula taky beru Cerazette a asi po týdnu jsem trochu špinila, v letáku je to napsané, že je to normální i moje doktorka mi to říkala, takže prášky ber dál, je to v pohodě. Je tam napsané, že jen kdyby se jednalo o velmi silné a dlouhodobé krvácení máš navštívit lékaře! :wink:
Jinak my jsme včera strávili celý den venku, byli jsme ve Slavkově a pak v Jinačovicích na golfu a myslela jsem si jak malá večer vytuhne! No ani náhodou, uspávala jsem ji na třikrát až do půl deváté! :angry: Asi taky ta změna času, ale snažila jsem se dodržet sedmou hodinu i po změně. Tak doufám, že dnes už to bude lepší!
:wink: A co vaše miminka, reagují nějak na hodinový posun?? :slight_smile:
:stuck_out_tongue_closed_eyes: Mějte se krásně a užívejte opět jarních dnů! :dizzy_face: :dizzy_face:
26. bře 2007 v 07:34  • Odpověz
panenko diky za tu informaci.
me zmena casu docela vyhovuje laurinka se budi brzy, kolem seste a ted uz je vlastne sedum! Vecerni koupani posunuji postupne, koupala jsem vcera v pul osme a asi to tak i necham, bude dlouho svetlo,tak taky myslim, ze se ji nebude chtit usinat driv...
Dnes mame tri mesice, tak myslim, ze to nejhorsi je za nama. uz mame docela rezim dne. Jen ma ted mala zase nejake hladove obdobi, kojim kazde dve hodiny a 3x v noci... to je unavne. vzpominam na casy, kdy jsem vstavala jen jednou...
jak casto ted kojite vy?
mejte se krasne!
26. bře 2007 v 11:09  • Odpověz
Paula, my kojíme každé 3 hodiny a to i v noci. Někdy přes den to výjde na víc, protože se malá něčím zabaví, ale v noci jsou to 3 hodiny. :wink:
26. bře 2007 ve 13:38  • Odpověz
ahojky mamky :slight_smile:
to se nám udělalo opět krásně, co? jen kdybych měla čas si to víc užít :grinning: nikdy jsem nevěřila co má mamina práce když je doma s mimčem :slight_smile: každý den máme už naplánováno, samá příjemná setkání :slight_smile: dnes jsem větrala jak o život a vyprala téměř vše v ložnici co šlo, tak snad si to užiju aspoň v noci, tu příjemnou vůni :slight_smile:
paula jj, taky jsem ve 3 měs. musela začít opět víc kojit.opět se to pomalu uklidnilo, jak píše panenka především přes den, kdy má Martínek už spoustu jiných starostí. teď jsem opět začla kojit víc, aby dohnal těch pár deka a mudr. nebrblala s příkrmama :grinning: a docela se to ujalo. navíc jsem četla, že dítě se nemá nechat hlady dokud nezačne plakat, ale jakmile dává najevo hledáním ap., že by jedlo.. a je moooc spokojený, už suprově breptá a mele sebou jak žížalka :slight_smile: ale i přesto míváme naopak neveselé dny, kdy nás asi bolí bříško.. no jo, asi patříme mezi ty vyvolené, kterým to trvá dýl než je přestnou trápit koliky.. uvidíme :slight_smile:
opatrujte se, paaaa :slight_smile:
26. bře 2007 ve 21:06  • Odpověz
holky to jsem to teda vcera prechvalila s tou zmenou casu.. :angry: Ani jsem nekoupala, protoze nejak nebylo kdy... mala zrovna jedla, kdyz jsem ji chtela koupat a usla o pul desaty, coz je podle staryho casu pul devaty. 'Tak nevim, jestli ji mam koupat a uspavat o hodinu pozdeji, protoze ona uz ma svuj pravidelny zabehnuty rezim a nejaka zmena casu ji nezajima :stuck_out_tongue_closed_eyes: aspon bych to na podzim nemusela zase prehazovat. :wink: :grinning:
Lussi, to mate teda tezky s tim briskem, my to meli jen parkrat a ted uz vubec. Ja davala pred kojenim na lzicce ten caj fenykl-aniz-kmin, hlavne vecer a v noci prdela az nas to budilo :grinning: to je ta sila bylinek. Ted ji to obcas dam s vit. D, to jen tak preventivne :wink: Preji at to Martinka taky brzy prejde a pekne ti pribira. :slight_smile:
Holky davate taky vit. D a fluor? A v jake podobe, tabletky, nebo kapky?
27. bře 2007 v 08:44  • Odpověz
ahojek :slight_smile: Paula byla jsem rozhodnutá Martínkovi čas postupně posunovat opět na naši hodinu, ale nakonec nebylo potřeba, M. to zvládnul.. má asi už vymakaný hodiny v sobě a sám si je přetočil na letní :grinning: takže nás změna času nijak nerozhodila,asi mu zkusím dávat i fenyklový čajík na bříško, uvidímetřeba se to zlepší.. sabsimplex pomáhá,ale nechci mu ho dávat zbytečně moc, kdo ví co to je, že ho to hned zklidní :sweat_smile:
paula my dáváme vit D v kpkách a K dostává v poradně.. o fluoru nic neříkala :confused: .
opatrujte se a krásný den přeji. jedu za kamarádkou těhulkou a rozhodla jsem se vzít i pejska. jsem zvědavá jak zvládnu kočár a psa ve městě :grinning: snad nebude všude plno lidí :slight_smile: papaaa my jdeme na to :slight_smile:
27. bře 2007 v 10:12  • Odpověz
lussi, samotny fenykl nepomuze, rikala me to asistentka, ze nejdulezitejsi je ten kmin. Pak taky existuje kminovy olej, maji to tu v lekarnach, rika se tomu vetrova mast a tim kdyz se masiruje brisko, tak to pry taky pomaha, no ja uz to nevyzkousela, cajik nam krasne zabral.
To mate dobry, ze mate Decko v kapkach. Nam doktor napsal tabletky D-floretten, ve kterych je decko a fluor, ktery pry pomaha vstrebavani toho Decka a taky je dobry na zuby. Me to docela vadi, ze jsou to tabletky, je v nich spousta cizich latek a blbe se to dava - s prevarenou vodou na lzicce. Ten fluor me pripada zbytecny, kdyz miminka zuby nemaji. Jenze to tu tak delaji vsichni, tak davam taky, jen jsem se chtela zeptat, jak je to v Cesku. A jak dlouho mate davat? My do jednoho roku.
vitamin K jsme dostali jen 2x jednou v porodnici a jednou na kontrole v mesici. Vy dostavate porad?
27. bře 2007 ve 12:28  • Odpověz
Ahoj, my taky dáváme D v kapkách a K v kapkách jednou za měsíc. Jinak dnes jsem byla u tchýně umývat okna, když jsou na tch horách, tak jsem zvědavá, jestli si aspoň vysloužím nějakou pochvalu nebo mi ještě nadá! :slight_smile: :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Venku je tak krásně, že bych nejradši byla pořád venku! :slight_smile: Malá strávila celé dopoledne na zahradě a za chvilku půjdeme ven zase! :slight_smile:
Ještě vám musím napsat, co se nám včera večer stalo. Malá už byla v postýlce, ale nechtělo se jí spát tak vykládala a pak na nás křičela, ale neplakala. Pak si začala cumlat ruce a najednou stichla, tak jsme si říkali, že konečně zabrala. Jenže v tu chvíli spustil náš monitor dechu alarm! Krve by se ve mně v tu chvíli nedořezal! Letěli jsme k postýlce a naše maličká ležela v čele postýlky vykulené oči a koukala na nás jako na blázny! Prostě se dostala mimo desku s čidly! To jsme si oddechli! :slight_smile:
Mějte se moc krásně!papa :dizzy_face:
27. bře 2007 v 15:28  • Odpověz
ahojek :slight_smile:
paula kmín si dávám do všeho, vše vařím s kmínem. nikdy jsem ho zrovna nemusela, ale už jsem si zvykla :rolling_eyes: možná je Martínek trošku hysterický? vždyť znáte chlapy :wink: třebas tu bolístku jen zveličuje? mmm, tak dávat takto tabletky je docela nic moc. náš Martínek se na raní kapičky těší a už otevírá sám pusinku. jeee nevím jak dlouho to budeme brát, asi taky ten rok? o fluoru toho moc nevím, nemůže působit třebas nějak vnitřně na vývoj zoubků? no nevím. ale myslím si čím míň čehokoliv umělýho tím líp.. teď bylo opět ve zprávách o ftalátech v dětských hračkách :frowning2:
teeeeda panenko ty tak tchýni podmazáváš? :wink: tchyně bydlí v RD? ten příběh se Sárinkou je fakt dobrej, šibalka :grinning:
mamky opatrujte se, čeká na mě voňavá vana, jdu relaxovat :slight_smile: paaa
27. bře 2007 ve 20:05  • Odpověz
Ähoj,
Lussi,kdyby to podmazávání aspoň k něčemu bylo,jenže jí se nezavděčíš! :angry: A byddlí v RD, ale naštěstí není velký, takže se ta okna dala zvládnout!
Vanu Ti závidím, my máme jen sprcháč a teď vidíme, že jsme udělali chybu, protože maličká se nemůže pořádně vyčvachtat! :frowning2:
Jinak my jsme včera opět měli problém s usínáním, až do devíti hodin tak teda nevím, kdy se to zase vrátí k původní sedmé hodině, ach jo :unamused:
Mějte se krásně! papa :dizzy_face:
28. bře 2007 v 06:59  • Odpověz
panenko, jen jestli jsi ty okna neumyla spatne :wink: ja se ti divim, ze pro tchyni neco delas, kdyz se ji nezavdecis. :stuck_out_tongue_closed_eyes: U nas dnes umyval okna manzel, v loznici, mame veliky francouzsky, tak jsem rada. I kdyz to ma posmudlany :grinning:
Ja vam holky zavidim, ze vam deti jedi po trech hodinach. Ja bych si tak prala, abysme uz mely taky nejaky system. Vzdycky, kdyz si zacnu myslet, ze uz ji a spi trochu pravidelne, tak je to druhy den zase uplne jinak :unamused:
Ted jsem cetla v jedne knizce, ze 3.mesicni dite spi 3x denne asi 2 hodiny. To Laura zaspi tak maximalne na hodinu a porad ji musim uspavat. Nekdy z toho mam pekny depky. :frowning2: Aspon ze spi dobre v noci.
Vubec me prijde, ze jsem ted nejaka naladova, nekdy mam perfektni naladu a zda se mi, ze jde s miminkem vse vyborne a nekdy mam depky a prijde me, ze mala vubec nespi strasne rve a ja delam vse spatne. :sweat_smile:
Mate to taky tak?
28. bře 2007 ve 14:21  • Odpověz
ahojek, Paula, neboj, taky to mame jako vy. tolik nespime ani nahodou a depky a nalady mam ted o dost vic jak v tehu a sestinedeli :grinning: ale v posledni dobe martinek krasne brouka a doma se dost usmiva na me a na ruzne podmety, takze to stoji za to :slight_smile:
panenko dnes mame problem s usinanim my. prisel bracha k nasim na navstevu, povidali sme a ja porad cekala na sedmou abych sla koupat a ono uz bylo osm. nasi maji na nekterych hodinach letni a na nekterych zimni cas.. a ja se divala na ty spatny.. takze jsem kojila,ze je jeste cas a nakojime pak jeste jednou. M. u toho usnul a jak jsem ho nesla domu se opet probudil a ted ne a ne opet zaspat.. a to jsme dnes usli snad sto jarnich km. a pekne do kopce a z kopce, pejsek se uzasne vylital a unavil a ja taky. jen M. se pekne vozil v kocare a spinkal :grinning: uz aby behal a unavil se taky :grinning: opatrujte se a pozdravujte sva miminka ode me..
28. bře 2007 ve 20:50  • Odpověz
Ahoj,
tak tchýně už je z hor doma a samozřejmě, že pochvala za okna se nekonala, manžel dostal v telefonu vynadáno! :angry:
Jinak my jsme včera usnuly v pohodě, ale při prvním kojením se tak strašně rozeřvala, že jsem ji musela půlhodinky uklidňovat, ale nakonec asi pomohla masáž bříška a pak už se na mě zase culila jako sluníčko!
Dneska jdu pro změnu na umývání oken u nás doma, konečně udělali blokové čištění, tak se tolik nepráší! :wink:
Zatím se mějte hezky a papa :dizzy_face:
29. bře 2007 v 07:04  • Odpověz
holky, to uz jsme tu jen my tri? :fearful: panenko ty mas energie?! :wink: ja jsem uplne hotova mame laktacni krizi a kojim kazdou hodinu. Vubec nic doma neudelam :angry:
Tak se mejte a at jsou na vas miminka hodny, to moje na me uz zase rve.. :wink:
29. bře 2007 v 18:32  • Odpověz
ahojek :slight_smile: taky se mě zdá, že jsme tu už jen my tři :frowning2: ale třeba se ještě někdo opět objeví :slight_smile: panenko ty jakobys to našemu malýmu vždy poradila! :grinning: dnešní odpoledne docela slušně řve a vyloženě vyžaduje nošení a zkoumání, což mě může ohrát, nějakou chvíli ani, ale to by mě ruce i nohy upadly! teď na chvíli usnul, musí z toho být taky pěkně unavený. takže prošvihnul večerníček včelí medvídky.. má je asi rád, ta muzika se mu líbí a v tv se to hejbe, takže taky dobrý :slight_smile: reagují vaše děvčátka na tv?
panenko jaktože manželovi vynadala za umytý okna? si to odbyla, nebo co se jí nelíbylo? můžeš klidně přijít i k nám, já ti nevynadám :grinning:
paula vydrž, brzy bude zase dobře a možná i líp? :slight_smile: breptá už laurinka? Martinek se pěkně rozpovídal a kojení mu obvykle už netrvá tak dlouho jako dřív. taky zlobí, zažene žízeň a pak zvědavě vrtí hlavou kde by co zkoukl. a pak má samo opět brzy hlad :grinning:
29. bře 2007 v 18:50  • Odpověz
Ahoj,
Lussi, tvrdila, že až bude potřebovat takk si řekne, ale teď, že se zlobí! :angry: Jenže já vím na 100%, že kdybychom tam nic neudělali, tak by si zase stěžovala, že jí nepomůžeme :angry:
Jé, teď jsou včelí medvídci? Ty mám taky ráda :grinning: :dizzy_face: Budeme se muset taky kouknout! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Dnešní noc byla zase už v pohodě, malá se budí každé tři hodiny a teď ještě hezky spinká! Jo a včera po obědě spala 3 hodiny v postýlce, což je na ni dost slušný výkon! Jen kdyby mi to mohla říct dopředu, že bude tak dlouho spát, abych se mohla podle toho zařídit! :grinning:
30. bře 2007 v 07:12  • Odpověz
Lussi,Laurinka je pekne ukecana, jako spravna zenska :wink: :grinning: a nekdy taky pekne urvana. A ted hrozne nenajezena... to je porad nejaka zabava... :grinning:
Panenko, to spani ti teda zavidim. Ja vim presne, ze kdyz Laura usne, tak to dyl jak hodina nebude. No ale treba az bude velka jako Sarinka, tak na me bude taky hodnejsi. :dizzy_face:
30. bře 2007 ve 13:22  • Odpověz
achoooj :slight_smile:
panenko to máš fakt těžký. tam se nezavděčíš nikdy :frowning2: smích, jj, taky spíme pokaždé jinak, obvykle spíš nespíme jak u pauly. taky by se hodilo vědět, jak dlouho bude spát, co vše můžu stihnout :grinning:
my dnes byli v práci, Martin šel z ruky do ruky, byl z toho pěkně vykulenej a docela spokojenej.pořád se něco dělo :grinning: bylo tam fajn.. pak jsme prolezli město a M. vydržel nebaštit celé 4h. když se začal budit, šoupla jsem mu dudlík a to zabralo a spal dál. sem překvapená, už dlouho nevydržel tak dlouho..koupila jsem mu v CaA plavky a budeme chodit plavat. jen nás musím ještě objednat..
panenko, jak pokračujete s dudlíkem? nějaká změna? a budete chodit někam plavat?
paula a vy? nějaké cvičení či plavání zkusíte?
krásný víkend přeju, jedeme na chalupu, poprvé mimo vlastní postýlku a tak dlouho pro něj mimo domov. snad to zvládnem, musí si zvykat :slight_smile:
30. bře 2007 ve 22:16  • Odpověz
ahoj holky, ja mam desny problemy s kojenim, furt kojim a kojim a mala vubec neni syta a ja uz jsem z toho tak vysilena, ze sotva lezu. Snazim se na "Kojencich" v diskuzi "laktacni krize" prijit na to cim to je. :frowning2:
lussius, videla jsem plavani kojencu v TV a mate se na co tesit. Je to urcite uzasny zazitek jak pro dite tak pro rodice. :wink:
31. bře 2007 ve 13:40  • Odpověz
Ahoj,
Lussi, s dudlíkem už nepokračujeme, už jsem to vzdala :slight_smile: Jen ještě musím přetrpět ty věčné narážky tchýně a bude to v poho! :wink: Jinak plavat bychom taky chtěli, ale asi počkám, až bude venku tepleji.
Zítra odpoledne nás čeká píchání oušek, tak jsem zvědavá jak to dopadne, protože Sára má teď takové uplakané a ukňourané období a ještě když k tomu přidám bolest při píchání, tak nevím nevím :frowning2:
1. dub 2007 v 07:37  • Odpověz
ahoj holky, tady to vazne... skoda.
Nas uz presla laktacni krize, byla to fakt hruza asi 3 dny jsem nepretrzite kojila a pak uz koupila umely mliko, ze toho hladovce dokrmim, ale z flasky me to nechtela, protoze to neumi. Nakonec vse dobre dopadlo, krize je za nami, Laurinka uz pije normalne kazde 3 hodiny a taky spinka. Pri pristi krizi uz muzem zacit dokrmovat :wink: huraa!
Panenko napis jake bylo pichani. Ja na to asi nemam nervy, porad premyslim jestli mam, nebo nemam... jestli to nenecham az bude starsi. Mame ale dvoje krasny zlaty nausinky a tak by ji slusely :slight_smile:
Lussi, to mas dobre, ze muzes s Martinkem tak krasne vyridit pochuzky. Me Laura v kocarku driv vzdycky spala, ale ted spat nechce a kdyz tam nespi, tak jen rve. Skoro mam strach s ni nekam vyjet. A to je tak krasne. Treba to bylo taky tou krizi a ted uz to bude lepsi, doufam. :wink:
Tak piste co je u tech vasich broucku noveho! ahoj
2. dub 2007 v 10:14  • Odpověz
Ahoj,
Paula, já na to taky nenám nervy a trpět budu s maličkou, ale říkala jsem si, že čím dřív to budeme mít za sebou tím líp :confused:
2. dub 2007 v 11:31  • Odpověz
Tak to máme za sebou! Náušničky už má Sára v ouškách a je to kočka! :grinning: No ale musím se přiznat, že jsem myslela, že to vzdám! Před námi byla jedna maminka a holčička tak plakala, že když jsem se podívala na tu naši maličkou jak se na mě smála, tak jsem měla slzy nejen na krajíčku, ale až na tváři! :frowning2: No nakonec jsem to ustála v čekárně a teď už to snad bude v pohodě! :wink:
Mějte se moc hezky! :dizzy_face:
2. dub 2007 v 16:32  • Odpověz
panenko a jak vam to delali? pichali jehlou, nebo nastrelovali? Davej prubezne vedet jak se to hoji, jo? :wink: Plakala Sarinka moc? A vidis ted na ni, ze ji to vadi (boli) nebo v pohode?
2. dub 2007 v 16:49  • Odpověz
ahojek holky :slight_smile:
vůbec vám píchání oušek nezávidím. jak to Sára nesla panenko? a jakou jste vůbec měli reakci na očkování? my dostali dnes, Martínek poprvé u Mudr. vůbec neplakal. je to kulišák. dokud mu nic nedělala v poradně, tak usedavě plakal a dnes když ho "trápila", tak ani nepíp :grinning: zato celé odpoledne je protivný a uplakaný. :frowning2: snad to bude jediná reakce.. ale i tak jsem si užívala na zahrádce, přišla kamarádka s miminkem, tak jsme povídaly a povídaly :slight_smile: jak jste se měli o víkendu? a jak vaše holčičky snáší změnu prostředí? byli jste už s něma někde přes noc mimo jejich postýlku? my byli teď na chalupě a M. byl úžasný. koukal kolem sebe a dlouho spal venku v kočárku, vše prohlížel a dost se smál i povídal. asi ví, jak moc to tam mamka má ráda :slight_smile:
paula, jsem ráda že máte krizi za sebou. chtěla jsem ti poradit aby ses co nejvíc vyspala, protože v noci se dělá víc mlíčka. ale už není potřeba :sweat_smile: a uvidíš, teď pro vás i ty pochůzky budou zase v pohodě :slight_smile:
taky mě mrzí, že nás tu už víc není, zdá se, že ostatní to vzdaly.. :frowning2:
opatrujte se, pa paa Lu :slight_smile:
2. dub 2007 v 19:42  • Odpověz
ahoj Lu, zmenu prostredi jsme s Laurinkou jeste nezkousely. Momentalne bojkotuje kocarek. Vubec tam nechce byt a strasne rve. Jakmile ji vyndam, je hodna. Holky ja to mam s tou malou fakt vesely, to je porad neco. :wink:
Lu, na ockovani reakci nemela zadnou... preji at i vy to snasite v pohode.
3. dub 2007 v 07:40  • Odpověz
Ahoj,
Paula ouška píchali jehlou, ale co přesně s ní tam prováděli nevím, protože jsem u toho nebyla. No a včer jsem se děsila toho, že ji budu muset ouška potřít líhem a protočit náušničkou, ale proběhlo to v pohodě. :wink:
A vypadá, že ji to nijak zvlášť nebolí, protože na ouškách normálně spinká :wink: Tak uvidíme jak se to bude hojit! :confused: A plakala dost, ale hned jak to bylo za ní a byla u mě, tak se uklidnila. :wink: Ono se totiž říká, že prý neplačou ani tak bolestí, jak tím, že jim drží hlavičku, ručičky a jsou to samí cizí lidi, tak nevím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Lussi, na očkování jsme neměly reakci žádnou, měly jsme hexa a zítra jdeme na druhou dávku, tak doufám, že to bude stejně v pohodě jako ta první. :wink:
Mějte se krásně!
papa :dizzy_face:
3. dub 2007 v 07:47  • Odpověz
Jo a ještě jsem si vzpomněla, jak je bezva, že jsme všechny tři nakoukly do prosincovek 2007 :grinning: Ten čas tak strašně letí, když jsi vzpomenu, že před rokem jsme teprve prožívaly první dny těhotenství a najednou už mají ti naši prcci 4 měsíce :dizzy_face: :dizzy_face:
3. dub 2007 v 08:01  • Odpověz
Ahojky holky, tak konečně jsem se po více jak týdnu dostala k PC a můžu napsat, co je u nás nového.Tom se umí nádherně nahlas smát-hlavně když ho vyhazuju do vzduchu.Takový lumpárničky se mu líbí.Taky se umí obrátit z boku na bříško a krásně pase hříbátka.Už to vydrží docela dlouho.Teď začal docela hodně slintat,tak nevím, jestli mu neporoste zoubek. Ale pořád nás trápí noční kojení. Od půlnoci do 5-ti kojím tak 4x - 5x.Takže jsem totálně vyspalá. Ale nějak se to snažím zvládat. Zkoušela jsem Toma oblbnout dudlíkem, ale to se mi podařilo jen jednu noc, ale i přes to jsem kojila 2x. Přes den kojím každé 2-3 hodiny.Za 14 dní jdu na další očkování, tak se zeptám doktora, jestli už nemám přikrmovat.Ale mlíka mám dost a jak Tom hodně pije, tak mi opět začalo samovolně vytékat. Taky nechci kdybych začala přikrmovat, aby nebyl Tom obézní.Někdy mám v noci pocit, že se chce jen přilepit na prso, aby mohl zase v klidu spinkat, ale Tom vždy saje jako by neměl nejmíň dva dny nic v puse.A to jsem doufala, že jak překleneme 3 měsíce, tak se to zlepší,ale je to pořád stejné někdy i horší. Třeba dnes v noci Tom buď sál, nebo pobrekával, tak jsem byla furt ve střehu a cpala mu dudlík nebo prso.
Jinak pořád couráme venku nebo po návštěvách, teď byly daně a zase se blíží DPH, tak mám pořád práce až nad hlavu.
Přejeme hodně sluníčka
Mějte se krásně Hanka a Otesánek Tomča :slight_smile:
3. dub 2007 ve 13:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.