• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec 2006

(Zamčená)
12. března 2010 
ahojek :slight_smile:
hanah uz jsme si mysleli, ze neprijdes. jste ale sikulky, takto pekne past a otacet se. M. se uz otocil parkrat, ale bud to zapomnel,nebo radeji vyuziva ostatni, aby ho nosili a ukazovali okoli.. s tim kojenim to jeste par mesicu vydrz, nez mit kulicku doma. sestrenka ma pulrocniho kluka, nekojenyho a on vazi 13kg. vypada fakt priserne, navic nevim jak ho nosi, zveda atd.. nam doktorka prikrmy rekla, ale domluvily jsme se, ze dokud mliko mam, tak prikrmy nedam.. Kolik Tomasek vazi?
holky neslysely jste nekde, nebo necetly, ze by mimca mely nizsi prah bolesti jak starsi ditka? me to tak prijde co slycham, ze se vse dela radeji miminku nez pak starsimu diteti. asi to lip snasi? :sweat_smile:
paula, martin taky casto rve, kdyz ho nekam polozim, protoze prestal mit tak uzasny vyhled. ale obvykle se da utisit..
mamky, tak pevne nervy na ta nase "trapeni" :slight_smile:
mam spoustu prace, fotky, smlouvy atd.. hanah ty jsi ucetni nebo danovy poradce? to je me pak jasny proc jsi tu nebyla a vratila ses zrovna dnes :grinning: papaaa Lu
3. dub 2007 v 19:00  • Odpověz
Ahoj,
tak my jsme dnes měli klidnou noc, takže jsme se všichni hezky vyspali :dizzy_face: Dnes nás čeká poradna a očkování, tak jsem zvědavá kolik bude Sára zase vážit a měřit! Jinak ouška se nám pěkně hojí, tak jsem ráda :dizzy_face:
Sára už se taky otáčí a někdy až moc často, třeba při přebalování by teda nemusela :grinning: A když má dobrou náladu tak i docela dlouho na bříšku vydrží pozorovat všechno kolem! :slight_smile:
Lussi, koukala jsem do albíčka jak už Martínek trénuje sezení, je to šikula!!! :dizzy_face:
Mějte se moc hezky a ať Vám jde práce hezky od ruky!
papa :dizzy_face:
4. dub 2007 v 07:40  • Odpověz
Ahojky maminky,
lu Tom váží 7,5 kg, což je docela dost.Ale není tlustý.Moje mamka říká, že má těžké kosti. Účetnictví dělám jen pro tátu, který podniká v autodopravě.
O tom prahu bolesti jsem nic neslyšela :confused:.
Dnes se stal malý zázrak-Tom spal od 20 do 3:30 a pak chtěl další kojení až v 5:30 a pak jsme spali až do 7, dokuď přítel nevtrhnul do ložnice jak uragán a oba nás nevzbudil. Je totiž zvyklý, že ráno chodím brzy se psem a dnes nic,tak nás šel zkontrolovat (spíme totiž každý ve svém pokoji, aby byl vyspalý do práce).Asi si říkal, co se dějě, žádné žvatlání a nic podobného :grinning:
Chystám se do města na sociálku zažádat o rodičovský příspěvek, jsem zvědavá jak dopadnu.Začíná se vyjasňovat obloha, tak se ven už těším.Tom tu na mě dělá nové zvuky a je to docela sranda.Taky vyhazuje nožky nad hlavu a snad kdyby mohl, tak si cucá palce u nohou.
Mějte se krásně.
Pa :slight_smile:
4. dub 2007 v 10:48  • Odpověz
lussi, ja myslim, ze miminka nemaji nizsi prah bolesti, ale kdyz se jim neco dela, tak to rychleji zapomenou a pak z toho nemaji takove trauma, jako by treba melo vetsi dite... proto si myslim, ze se vse dela radeji mimcum. Ja ale stejne s tema nausinkama asi pockam. Az bude dost velka a bude chapat proc se to dela a bude to sama chtit, tak ji je muzem nechat nastrelit. Ja mela s miminkovskyma dirkama vzdy problemy a v 18 jsem si nechala nastrelit novy, tak vim, ze to neboli.. :wink:
Hani, ja bych mu vecer klidne flasku dala. Aspon byste se oba vyspali. Pro to dite to taky musi byt narocny, poradne se nevyspat a co teprve pro tebe! My meli 3 dny laktacni krizi a kojila jsem 6-8 krat za noc a uz by jsem ten posledni vecer dala flasku, to jsou fakt hrozny nervy. Jenze ona to nechtela. Kdyz ale Tomik umi s dudlikem, tak bude umet i s flaskou. Vzdyt jsi plne kojila az do ted a taky neprestanes, jen jednou vecer bys mu dala umely, ja myslim, ze to neuskodi spis prospeje. Ja uz bych to taky davala, kdyby Laura porad tak pila. Vsak my jsme generace tim odchovana a taky jsme to prezili :wink: A dnesni mlika uz jsou mnohem lepsi, nez byl tehdy Sunar.
I kdyby byl Tomasek silnejsi, tak to vybeha, az zacne chodit. Domluv se ale s doktorem, ja bych to teda takhle nevydrzela. Preju vam hodne uspechu!
4. dub 2007 v 10:54  • Odpověz
hani, tak ctu, ze jsi psala zaroven se mnou :wink: :grinning: tak vidis, uz je to u vas taky lepsi. Asi to byla taky ta laktacni krize. tak dokrmovat nemusis :wink: pri pristi krizi uz muzem zacit s prikrmy! :wink:
4. dub 2007 v 11:00  • Odpověz
Ahoj,
tak jsme zpět z poradny a naše aktuální míry jsou 6770 g a 63 cm. Očkování jsme zvládly docela v pohodě, ale Sára si asi při pohledu na doktorku vzpomněla na pondělní píchání oušek a začala plakat ještě dřív než došlo na samotné očkování! :slight_smile: nakonec se uklidnila a pak to bylo v pohodě! :dizzy_face: A teď máme měsíc od očkování pokoj, hurá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. dub 2007 ve 13:36  • Odpověz
Ahojky,
tak jsem z dneška docela zklamaná.Byla jsem ve městě zařídit 3 věci a ani v jedné jsem neuspěla-šla jsem koupit vstupenky na koncert-vyprodáno,šla jsem do bazaru pro klokanku-neměli,šla jsem se přihlásit na plavání-do září plno.Já se tak těšila a máme smůlu.V TP je jen jedno plavání a tam mají naprosto narváno a mají pořadník. Mě řekli, že se na nás dostane tak v září a to prý možná ani ne.Dále jsem chtěla začít s Tomíkem cvičit,ale tam berou děti až od 1 roku-takže den úplně na prd.Ještě že je tak krásně-to mi hned zlepšilo náladu.To plavání zkusím ještě v Ústí nabo Mostě-ale ten je pro mě už trošku z ruky.
Jinak na tu sociálku jsem ani nešla, protože ještě než jsem šla z domova, tak jsem se dočetla, že musím mít potvrzení od zaměstnavatele.Takže to si zařídím příště.
Paula tu laktační krizi jsme měli když nám byly dva měsíce a týden.To jsem měla málo mlíka a úplně průsvitný.Pak se to upravilo, ale od té doby kojíme takhle často :astonished:. Jen 2x mě za tu dobu nechal Tom vyspat do 3:30.Pamatuju si to naprosto přesně, protože je to taková vzácnost.
Zítra mi přijedou neteře (15 a 10 let), tak se na ně moc těším a hlavně se těším, jak se budou starat o Tomíka a já budu mít vyhozená kopýtka. :slight_smile: :wink:
4. dub 2007 v 17:33  • Odpověz
hani a jak to zvladas kojit tak casto?U nas to ted taky zacina. Dva dny to bylo lepsi, po 2,5 hod a ted zase kojim kazdy 2 hod, nebo i kazdou hodinu.... ja uz jsem z toho celkem nervozni, ze vubec nic neudelam. V noci se nevyspime, protoze taky 3krat vstava. Ja myslela, ze to bude s vekem lepsi... ale prijde me, ze je to snad i horsi... jen to kojeni tak dlouho netrva...
4. dub 2007 v 18:29  • Odpověz
smích. paula, taky kojim obvykle kazde 2hod., v noci vstavam cca 3x, a prijde me to normální. i to, že vůbec nic neudělám.
hanah to jsi měla ale den, to ti povím. ale snad to plavání seženeš, třeba někdo vypadne. na jaký koncert jste chtěli jít? na sociálku jsem zrovna dnes myslela, že bych si to též měla vyřídit.. ani nevím přesně od kdy?
mamky a byli jste na kyčlích též ve 3měsících? nás nepozvali a ani mudr. nevěděla. sestřenice říkala, že je to povinný, že musíme :astonished: asi toho svýho klučinu pěkně zanedbávám. vůbec není tak šikovný jako vaše dítka, hlavičku drží poměrně krátce, přetáčet se mu též nechce. snad to sezení by mu šlo :grinning: ale jelikož ještě by neměl, tak ho moc neposazujeme..
panenko, máte krásné míry :slight_smile: kam chodíš kupovat tu hexavakcínu a za kolik? na pekařskou?
paula, asimáš pravdu s tím zapomínáním mimíšků na bolest.. má to logiku :slight_smile:
dnes mě celý den bolela hlava, doufám že zítra to bude lepší. jdeme na cvičení kojenců s masážemi, tak jsem zvědavá jestli nás to bude bavit..
opatrujte se a zase zítra ahojek :slight_smile:
4. dub 2007 ve 20:40  • Odpověz
lussi, no minule jsi psala, ze kazde tri! :fearful: :wink: ty jedna! Ja myslela, ze tolik kojim jen ja. Nemam zadne srovnani, tak mi to prijde casto... dnes jsem navic mela dost prace a nic neudelala, tak mi to vadilo... ale Laurinka uz se naucila pekne v 8 usinat, tak ted spinka a ja uz taky nemam takovou depku. Mela jsem nejaky spatny den. Fakt je, ze mam byt rada, ze mam krasny zdravy mimco s chuti k jidlu. :wink: a posledni dobou taky s chuti k pohybu! jen koukam, co se vzdy noveho nauci.
tak se mejte vsechy hezky!
4. dub 2007 ve 20:50  • Odpověz
Ahojky,
Lu na kyčle se chodí ve třech měsících.V porodnici jsem dostala takový papír a tam bylo kdy se má chodit a rovnou tam doktor psal nález a já ho pak vždy ukázala u dětskýho.Příště jdeme v pěti měs.Ten koncert měl být dárek pro tchýni a bylo to na Zagorovou.
paula to kojení zvládám docela v poho,ale zhruba tak jednou za 10 dní to na mě dolehne a je mi docela blbě a říkám si, kdy se konečně vyspím.No ale pak se kouknu na toho malýho šmoulíka a je to pryč :slight_smile:. Stejně jako se po porodu vyplavuje hormon lásky tak se vyplavuje hormon, který velmi tlumí únavu a maminka to nevyspání nepociťuje tak jak by ho pociťovali jiní človíčkové.
Lu hezky si to masírování užijte.
4. dub 2007 ve 20:58  • Odpověz
Ahoj maminky,tak se po dlouhé době přidám.Nějak vůbec nestíhám,Vojta mě zaměstnává na plný úvazek.Dneska mu jsou přesně 4 měsíce,byli jsme v poradně,tak měří 63cm a váží 5,6 kg.Přibírá už od porodu přesně 15dkg za týden.A to i v době mojí laktační krize,ale to už bylo před nějakou dobou.Myslím,že jsem to tu i psala.U doktora nám řekli,že ho budou očkovat až v 6 měsících,prý to vůbec nevadí a vzhledem k té jeho dlouhé žloutence...Ještě jdeme v pátek na poslední odběr.Jinak já kojím před den tak po dvou hodinách a v noci jednou a potom ráno kolem šesté,ale to už má náš chlapeček vyspáno :confounded: :slight_smile: Tak se vyspím.Zato přes den pořád jezdím s kočárem,jinak nespí a jen brečí.Teď už dokonce nesmím zastavit,jinak se probere a je pokřik.No mám toho večer plný zuby.
Koníčky paseme tak na půl,má stále zvedlý zadeček a neumí si tam pořádně strčit ručičky a vzepřít se.Neotáčí se ani náhoodou.
Taky chodíme plavat a moc se mu to líbí.Tak vám přeju Hanah ať se někam dostanete.Moje kamarádka Ústí jezdí do LTM a moc si to chválí.
Lu,napiš jak bylo na masážích,taky jsem o tom přemýšlela.
Mějte se moc hezky!!!! :slight_smile: :slight_smile: :wink:
4. dub 2007 ve 22:44  • Odpověz
Ahoj,
tak máme za sebou první noc po očkvání a zatím v pohodě! :dizzy_face:
Lu, vakcínu kupuji v nemocniční lékárně u sv. Anny, protože brácha tam je lékárník, takže mám i maličkou slevu, jinak normálně stojí 1500,- Kč. :wink:
Jsem zvědavá jak se Vám bude cvičení a masáže líbit, taky jsem se na to dívala :slight_smile:
Dnes jdeme opět ke tchýni, ale naštěstí odchází v poledne do práce, tak to nebude na dlouho a ještě navíc mi šije halenku, která bude stejná jako šatičky, které šije Sárince, tak pak Vám předvedu, jak se jí dílo podařilo! :wink: :slight_smile:
Jo a dnes jsme v noci opět kojily po dvou hodinách, takže se přidávám k vám, dvouhodinovkám! :grinning:
Mějte se krásně! papa :dizzy_face: :dizzy_face:
5. dub 2007 v 07:45  • Odpověz
hani a mohla bys me trochu toho hormonu proti unave poslat? :wink: u me se teda asi moc nevyplavuje... :frowning2: od te doby co jsme mely tu krizi se z toho nemuzu nejak vzpamatovat.byt vypada jak po vybuchu bomby, chlap ted pracuje bez prestavky a ja bych si tak prala, aby mi ji nekdo aspon jednou tydne hodinu pohlidal,abych mela trosku casu pro sebe, to by me uplne stacilo. jenze jsem se rozhodla zit v cizine, rodina i kamaradky daleko, no je mi do breku. :cry:
leama, s tim kocarem to znam. ja to ted delam tak, ze ji pevne zabalim do deky a uhoupam doma, tim ze s ni hopsam na gymnastickem mici. az tvrde usne dam ji do postylky a muzu si taky lehnout. ale vetsinou spi tak pul hod. v kuse, maximalne hodinu.
tak se holky mejte a at vam detatka delaji radost!
5. dub 2007 v 08:25  • Odpověz
Ahojky,
tak ta včerejší noc byla opět vyjímka, protože dnes v noci jsem zase kojila o sto šest.A v šest měl Tom vyspinkáno.
leama to teda musí být pěkná makačka pořád jen jezdit s kočárkem.Tom už v kočárku moc nespí, je moc zvědavý a rád se kouká.A úplně nejradši má, když si ho v parku vezmu na klín a on může pozorovat okolí.To má očka až navrch hlavy a neví, kam se dřív podívat aby mu náhodou něco neuteklo.S tím jezděním v kočárku-jedni známí si své děťátko tak rozhýčkali, že neusnulo jinak, než přejížděním kočárku přes práh.A jakmile zastavili, tak holčička byla v tu ránu vzhůru a byl hrozný řev.Museli to takhle dělat celou noc.Byli na to tři a byli z toho naprosto hotový.Museli se sřídat,aby se alespoň trochu vyspali a aby holčička byla zticha a taky spala.Prostě si z nich udělala otroky.
Dnes zkusím další možnost cvičení s dětmi-snad nás tam vezmou, protože chci aby byl Tom v kolektivu a aby jsme dělali nějakou aktivitu.
Přejeme vám krásný den.
Papa :slight_smile:
5. dub 2007 v 08:27  • Odpověz
paula,s tím hlídáním to znám.Jsem tu v Praze taky sama a aspoň hodinka denně,kdyby si ho někdo vzal by mi stačila.Domácnost mi taky nějak upadá :frowning2:
Hani,s Vojtou ještě drncat přes práh nemusím,ale jen doufám,že to tak nedopadne.Taky mě napadlo ho vyndat z kočárku,ale zdá se mi,že pořád fouká dost vítr.Tak jestli nejsem nějaká moc přecitlivělá.
Koukala jsem vám do alb,moc pěkný.Tak už snad tam taky něco vložím ať máte představu o jakým Vojtovi to píšu.
Pa
5. dub 2007 v 08:45  • Odpověz
Tak dnes poránu, jste se nějak rozjely!!! :grinning:
Taky bych někdy Sáru vyndala z kočárku, ale pak mám strach, že už by se jí v hluboké korbě nelíbilo a do sporťáku ještě má čas, tak nevím! Když jsem šla jen tak přes ulici do obchodu, tak jsem ji nesla v náručí a taky koukala a hlavičkou kroutila na všechny strany, aby jí nic neuteklo! :grinning:
Leama na fotečky už se těšíme!!! :slight_smile: :dizzy_face:
5. dub 2007 v 08:52  • Odpověz
taky koukám,jak se to tu opět rozjelo.. paráda :slight_smile:
paula, jestli jsem psala že kojím po 3 hodinách, tak už zase kojím po 2 :grinning: zřídka vydrží 3. to hlídání malýho bych taky brala, možnost sice zřejmě mám, ale byla bych nervozní že ho nemám na očích, takže dozor nevyužívám.. raději padnu, ale budu s ním :stuck_out_tongue_closed_eyes:
hanah tak to ještě abychom na ty kyčle zašli.. kdy jste panenko byli vy? taky mám pocit, že i když jsem maximálně unavená, malej pípne a únava je tatam a koukám co mu schází :slight_smile:
leama nic si z toho nedělej, hlavně že Vojta prospívá, jen ať je v pořádku :slight_smile: a koníčka zvládne taky. neboj. Martin taky není žádný přeborník, dlouho to nevydrží a otáčení jak už zmákl, tak zase se na to vyprd a nechává si raději pomoct.. lumpík.a já než aby se vztekal, ho raději překulím.. ale mám z něj radost, že konečně oplácí úsměvy i na cizí (doufám že to opět nezakřiknu).
juuuu panenko určitě dej vědět až budeš mít fotky v albíčku. jsem zvědavá :slight_smile:
masáže byly docela dobrý :slight_smile: M. se musel hned na začátku řádně představit, začal bečet, tak jsem ho chtěla kojit, trochu cucal a pak začal ječet. nic nepomohlo, až sabsimplex. zlatíčko.. pak už celou dobu byl hodný a libylo se mu to. a mě též, určitě těch pár hodin bude fajn, jen ta instruktorka není má krevní skupina. a taky se tam doufám naučím nějaký ty říkanky. žádné neumím :grinning:
mamky a nezapomínejte, bordel v bytě, šťastné dítě. s úklidem si hlavu nedělejte. občas to beztak pofackujete a až ti naši prckové budou běhat, bude hůř :wink: měla jsem na návštěvě roční holčičku, úžasná :slight_smile: a upaplaný stůl, koberec, vše roztahané, pořád jsme ji museli hlídat atd... :slight_smile: máme se nač těšit..
opatrujte se a dobrou náladu přeju všem :slight_smile:
papaa Lu
5. dub 2007 ve 20:23  • Odpověz
ahoj holky, tak nas uz presly vsechny krize. Vcera jsem tu mela hebamme, coz je takova porodni asistentka a laktacni poradkyne v jednom, pecuje o miminka a maminky a dukladne jsme spolu vse probraly a moc mi poradila. Taky rikala, ze to neni zrovna moc normalni, ze Laurinka jen 3x denne spi pul hodiny, maximalne hodinu, ale ze takova ditka jsou co jim staci mene spanku a kdyz je pak vyspana a spokojena, ze to nevadi. Ze je ve vyvoji celkem napred a chce aby ji clovek porad nejak zabavoval, hral si s ni, protoze je hodne vnimava. tak to me potesilo. Je to fakt narocne, kdyz dite pres den skoro nespi a musim se ji furt venovat, ale to vite, ze mam hroznou radost, ze je napred.
S tim kocarem me moc neporadila, pry L. proste vadi, ze nevidi ven. Jedine ji ho uz prestavet na sportak a nechat v trosku zvednute lezici poloze... zadicka uz celkem drzi, tak by to pry nevadilo, ale me to prijde ve 3 mesicich strasne brzo... jeste nejakou dobu to nejak vydrzime....
A proti castemu kojeni pomaha dat jeste druhe prso. 'Dite se vic a na dele zasyti. U nas to momentalne funguje, tak doufam, ze to vydrzi.
Preji vam mnoho uspechu s miminkama. :slight_smile:
6. dub 2007 v 09:17  • Odpověz
Ahojky,my dneska vyrážíme na velikonoce do Německa.Manžel tam má babičku.Měla jsem teď lítání s dětským pasem,ale máme ho.Je to teda věc,hlavně to focení.Paní fotografka byla naštěstí úplně klidná.
Mějte se hezky,pěkné velikonoce a ať dostanete v pondělí aspoň trochu na zadek,pač jinak byste uschly :slight_smile:
7. dub 2007 v 06:18  • Odpověz
ahoj holky, jaky byly velikonoce s mimiskama? u nas jako kazdy jiny den, jen jsme meli k snidani varena vejce. :wink:
leama, kde jste byli v nemecku?
laurinka uz je zase v kocarku hodna, to je uleva...
9. dub 2007 v 19:09  • Odpověz
Ahoj vsechny, dlouho jsem tu nebyla, nebot jsme byli docela rozlitani a byli jsme u babicky a dedecka v UK.

Leama, s tim pasem to znam, bylo to docela narocne udelat fotografii male, kdyz ji bylo sotva par tydnu, ale zadarilo se a ted uz je to zkusena cestovatelka. Jen to vypada, ze se budeme stehovat zase do zahranici, tak mam trochu strachu z toho, jestli prezije v klidu ten dlouhy let.

Jinak co se tyka krmeni, mala bumba skoro porad, ma hlad skoro kazde dve hodiny, maximalne tri. V noci krmim tak ve tri rano, v pet, v sedm a pak uz spinka asi do 8-9. No, je to docela narocne, ale co se da delat. Uz se tesim, az zacneme s prikrmy, mala je proste hladovkyne. No, ve trech mesicich mela 6.75 kg.... :grinning: Tak se mejte vsechny krasne a hezke velikonoce.
9. dub 2007 v 19:35  • Odpověz
Ahoj,
tak jsme si ty tři dny volna krásně společně užili! :dizzy_face: Včera dostala poprvé Sára na zadek ( samozřejmě mrskačkou )! :dizzy_face:
Jinak Sára už objevila, že má nožičky, takže už se za ně chytá a je pěkně neposedná! :slight_smile: No už to prostě není to malé miminečko, které jsme si přinesli z porodnice! :grinning:
Mějte se krásně! papa :dizzy_face:
10. dub 2007 v 09:10  • Odpověz
dasha, u nas je to s tim kojenim taky tak. jen laurinka jeste min spi, vstava tak v 6. pres den spi 4x maximalne hodinu, vetsinou pul. nekdy jsem uz fakt dost unavena.
panenka, to mas pravdu, jsou to stale vice mali clovickove, jen koukam,jak rychle se uci. a na vanoce uz jim bude rok :wink: :grinning:
10. dub 2007 v 09:55  • Odpověz
Ahojky,zdravím po velikonocích.Tak jsme včera večer dorazili z Němec úplně hotoví.Vojtíšek býval v autě hodný,bohužel co bylo bylo.Řval a řval až mi hučelo v uších.Když jsme zastavili ,tak s eusmíval,ale jak jsme se rozjeli,začlo to.Mám pocit,že když ho za něco pochválím,tak to hned přestane dělat,nebo úplně opačně.jako kdyby tušil :slight_smile: .Paula byli jsme v Heilbronnu(snad jsem to napsala dobře).Kde ty bydlíš?Je dobře že už se Laurinka zklidnila.je fakt,že u mimin zatím nic není nastálo.Aspoň máme o čem psát
:slight_smile:
Dasha,jak ty cesty zvládáte...Jste pořád někde :wink:
Dneska jsem byla s Vojtou plavat,líbí se mu to,snaží se to dělat poctivě a s vyplazeným jazykem.Ale dneska byl nějakej ospinkanej,že mi usnul,už cestou z vířivky. Teď už je zase juchúú a já bych spala až bych brečela.No nebrečím a jdu ven drndat kočárek.Aspoň že je hezky,jen tady na Proseku pořád fouká.
Jinak palečky u nohou si strká snad až do krku,ještě že je nemá tak douhé,jinak bych kojila celkem zbytečně :slight_smile: -to mělo být vtipný,já už jdu radši vozit.Pa
P.S.Co poporodní kila? Mě ještě pořád straší a pár takovýhle velikonočních návtěv u babiček a spol. a budu mít jak před porodem. :frowning2:
10. dub 2007 ve 14:18  • Odpověz
ahojek po svátcích :slight_smile:
dostali jste pěkně na zadek? já mám pocit že to už pěkně upadá, aspoň tady v Brně.. nicméně Martínek šel aspoň na malý mrskut, na babičky a své tetičky. byla to roztomilé :grinning:
leama jsi moje spřízněná duše. taky mám stále aspoň 5kg, doufám že s nastávajícím létem to konečně vypotím, když už ani to sladké mě tak nejede :grinning:
my jdeme plavat zítra :slight_smile: se docela těším. říká se, že to pomůže v psychomotorickém vývoji. tak snad vás doženeme a dovyvineme se :slight_smile: paleček do pusy ještě nedáváme. ale aspoň se opět začal překulovat. jak píše leama, stačí pochválit nebo postěžovat si, a druhý den je vše jinak :grinning:
dasko,opět pojedete do Malajsie?nebo někam jinam?
opatrujte se, papaaa Lu :slight_smile:
10. dub 2007 ve 20:33  • Odpověz
Ahoj holky,tak jsem dala do alba pár fotek.Netušila jsem že je to omezené velikostí,tak mi to nějaké nevzalo. :frowning2: :unamused: :slight_smile:
10. dub 2007 ve 23:35  • Odpověz
Ahoj,
Leama, konečně víme, jak vypadá Vojtíšek :dizzy_face: :dizzy_face: Je krásňoučkej! :dizzy_face:
Jinak poporodní kila, jaou u mě pořád! Jen jeden den, když mi bylo dost špatně tak jsem se dostala na váhu před porodem, ale jak jsem začala normální jíst, už jsou zase aspoň 3 nahoře! :angry: A chuť na sladké?? Ta mě bohužel neopouští!!!!! :frowning2:
Lussi, kam jdete plavat?
Mějte se krásně! papa :dizzy_face:
11. dub 2007 v 07:11  • Odpověz
leama, není těžké fotky zmenšit. už i já se to naučila, takže to už zvládne každý :grinning: už už se jdu mrknout, jak vám to sluší..
panenko,kolik máš tedy váhu navrch? (než před těhotenstvím?) plavat jsme byli za Lužánkama a fakt docela dobrý.. sice méně akční než co mě ukazovala do vany,ale já si to tam taky aktivně zopákla s Martínkem, když už jsme byli ve vodě :grinning: bylo tam fakt teploučko a fajn :slight_smile: budeš chodit též? pak jsme s kamoškou šly na oběd do toho tesca co je za plavečákema prolítly jsme nějaké obchůdky. dítka spokojeně spaly v kočárech a my se pěkně odrovnaly. jak jsem si chválila, že ušetřím když nikam nechodím, tak jsem se pěkně rozšoupla :grinning: martínek má opět pár nových věciček a už jsem mu koupila náklaďák s bábovičkama, lopatkou ap. :slight_smile: už mu plánuju jak s ním bude drandit po naší zahradě už v našem domečku a převážet hromádky písku a hlíny :grinning: mooooc příjemný den :slight_smile:
a co vy celé dny podnikáte s dítkami? papaaa Lu
11. dub 2007 ve 20:07  • Odpověz
leama, Vojta je nádherný :slight_smile:
11. dub 2007 ve 20:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.