• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec 2006

(Zamčená)
12. března 2010 
ahoj holky!Vojtisek je fakt pekny miminko. :dizzy_face:
A co je u vas a mimisku noveho? Me se zda, ze laurinka ztloustla a pekne zlenivela, vubec se ji nechce pretacet... pretaci se jen obcas v noci, kdyz se "zene" za prsem. :slight_smile: Zato se zacina smat "se zvukem" a to je hrozna sranda. Taky uz se pritahuje do sedu a kdyz ji ma nekdo v naruci, tak nechce lezet porad jen sedet. mela jsem ji takhle jednou na kline a prisala se mi na ruku takovym zpusobem, az mi tam udelala cucflek!! :grinning: :grinning: s takovym mimcem se clovek fakt nenudi.
Zacina nam tu pekne teplo a ja resim, jak Laurinku oblikat? Kdyz jedeme v aute a sviti je ji teplo, pak ale venku zase docela fouka. Do kocarku davam deku a svetrik a cepicku, to uz bude taky hodne, tak nevim, jen svetrik, nebo jen deku??? Chtela bych ji nakoupit nejake letni oblecky, ale nejak nevim co, aby to bylo prakticke a nebylo ji v tom ani teplo ani zima. Jak to planujete vy?
12. dub 2007 ve 12:36  • Odpověz
Ahoj,
tak my zatím dáváme svetřík i deku a na hlavě má už hotový bavlněný šáteček, ale pokud je hodně na sluníčko, tak deku odkrývám! A letní oblečení ještě moc nenakupuji, protože nevím, jak malá poroste! Takže zatím jen boďátka s krátkým rukávem. :slight_smile:
12. dub 2007 v 15:01  • Odpověz
Ahojky maminky,
opět jsem se na chvilku odmlčela-mám teď pocit, že vůbec nic nestíhám.Tomášek je stále pěkný otesánek.V noci pořád kojím co to dá.A vypozorovala jsem, že Tom je naprosto přesný a každou noc se budí ve stejnou minutu.Říkám si, že to snad není možný.
Asi nám roste zoubek.Dole na dásničce má takové bílé tečka a když tam přes to přejedu prstem,tak to je takové trochu ostré.Ale jsem zatím jediná, kdo to vidí.Taky je Tomášek moc protivný a pláče v i noci a při koupání což je co říct.Hrozně slintá a nechce dudlík, radši si cucá prsty.
Jinak já jsem na předporodní váze,vážím se každý den a sleduju, že to jde pomalinku ale jistě dolů.A to jsem teď pěkně rozpapaná.Snad víc než v těhu.Ale říkám si, že to je asi tím neustálím kojením.
Mějte se mamči moc fajn.Snad se sem zase brzy dostanu.
Pa :slight_smile:
12. dub 2007 v 15:32  • Odpověz
ahojek :slight_smile:
to bylo ale krásně dnes, co? doposud jsem oblíkání neřešila, ale dnes byla krize! byli jsme ve městě a tak šíleně se oteplilo, že jsem vše z kočáru vyhodila :D
hanah to skutečně na zobuek vypadá :slight_smile: gratulujeme. jak dlouho se vůbec takový zoubek dere ven? ulevují mu trošku kousátka?
paula Martinek je zhruba stejně s Laurinkou v psychomotor.vývoji. no říká se že kluci jsou lenivější a pomalejší.. přetáčení taky flákal, naštěstí si opět vzpomněl a cvičí.. přitahuje se mooc rád, jelikož se tak dostane do sedu či mé náruče, kde je pak vidět spousta zajímavých věcí :grinning: dnes mě klučík pěkně unavil, mám spánkový deficit a vůbec, paaa a dobrou noc :slight_smile:
12. dub 2007 ve 20:38  • Odpověz
Ahoj,
Hanah, taky gratulujeme k zoubku! Sára sice slintá jako o život, ale zoubky nikde! :grinning:
Lussi, ještě máte hluboký kočár nebo už jezdíte ve sporťáku? Mně se zdá Sára v hluboké korbě jako že už jí nestačí, ale na sporťák mi příjde zase ještě malá! :wink:
Dnes se jdeme zase podívat a trochu provokovat do práce, tak jsem zvědavá jakou bude mít malá náladu! :grinning:
Mějte se moc krásně a krásný víkend! :dizzy_face: papa
13. dub 2007 v 07:47  • Odpověz
lussi, ja mam spankovy deficit uz asi tri mesice a 2 tydny :grinning:
rikam si vzdycky, az bude laurinka poprve celou noc spat, tak to poradne oslavim! jen jestli se nebudu porad budit a cekat kdy se vzbudi ona... :wink:
Myslim, ze uz je pomalu na case naucit ji spat ve vlastni postylce... to bude revu... mate na to nejaky triky? me zatim veskere pokusy selhaly, jsem mekka ji nechat vyrvat... na to nemam. Ale nejake pomale uceni uz bych mela zacit...
tak se mejte a at jsou na vas mimisci hodny..
13. dub 2007 v 07:51  • Odpověz
Ahojky,
děkujeme ke gratulacím k zoubku.Tom už se trochu sklidnil.Dnes jsem ještě nekoukala na zoubek, ale hned jak se Tom vzbudí (v tuhle dobu vždy dospává noční kojení)tak ho zkontroluju.
Paula já už to včera nevydržela a s přítelem jsme přetáhli postýlku z pokojíka do ložnoce.Museli jsme jí rozebrat,protože máme úzké dveře.Tom je totiž neuvěřitelně rozmazlený.Doteď spal se mnou v posteli, ale má smůlu.Včera dělal hrozný divadlo.Ale jen jsem ho dala z velké postele do postýlky, tak usnul.A ráno místo aby se mi drápal na prso, tak si krásně sám hrál a broukal si.Takže je to takhle mnohem lepší.A i já se víc v klidu vyspím, protože jak jsem v noci unavená, tak se mi 2x stalo, že jsem Tomovi přetáhla svou peřinu přes hlavu a v klidu jsem si spala :astonished:.Takže teď jsme každý ve svém a já se můžu krásně roztahovat z rohu do rohu a Tomášek si krásně hraje v postýlce přecpané hračkama. Paula pevný nervy,ale určitě to chce vydržet a pak tam Laurinka už bude spinkat úplně v pohodě.
Přejeme krásný den plný sluníčka. Pa :slight_smile:
13. dub 2007 v 08:57  • Odpověz
hani, my mame postylku v loznici a ona mi po nocnim kojeni usne tvrde, tak ji tam prendam, to problem neni, spis pres den a vecer... driv v noci spala taky u me v posteli, protoze kdyz jsem ji chtela prendat, tak se budila... uvidis, ze se ted mnohem lip vyspis! :wink:
ja to predtim blbe napsala, ne naucit ji spat ve vlastni postylce, ale usinat!
hani, je to fakt zoubek? tak brzo? musim Laure hned zkontrolovat dasne! :wink:
13. dub 2007 v 09:08  • Odpověz
To usínání byl u nás problém právě ve velké posteli.Dřív když spal Tom v postýlce, tak usnul tak do 10-ti minut, ale ve velké posteli mu to trvalo každý den hodinu.Vždy usnul jen na chvilku, pak mu vypadl dudlík a byl řev.A právě včera už mi ruply nervy a řekla jsem a dost a fakt to bylo v pohodě.On se v postýlce zaměstná kolotočem a hračkama a řekla bych, že je tam i mnohem klidnější.Možná proto, že to je trochu uzavřený prostor.Ale jak jsem psala, chce to vydržet.Úplně ze začátku Tom taky hodně plakal, ale pak se to zkracovalo a párkrát usnul úplně bez pláče.No ale pak jsem to pokazila tím, že jsem ho šoupla do velké postele.Možná že dnes večer bude taky vyvádět jak tur-no uvidím.
13. dub 2007 v 09:15  • Odpověz
Ahoj holky,Vojta děkuje za pochvalu fotek,zas tam časem nějaké přihodím.
Hanah,myslíš ,že už je to zoubek?Není to brzo?Vojtíšek teda slintá ostošest a pořád něco strká do pusinky,ale zub mě nenapadl.Musím se mu taky podívat"na zoubek" :slight_smile:
Jak to myslíte s tím usínáním v postýlce?Jako přes den?Přes den mi tam Vojta vůbec nechce být.Mám v obýváku pro něj udělaný hrací koutek a tam je.Jenže je pravda,že mi doma vůbec neusne.Takže ve dne mi spí jen v kočárku.A večer ho nakojím a dám do postýlky a většinou usne hned.Někdy mu pustím kolotoč,on má takovou příjemnou melodii.Ale každé dítě to máí jinak.Dr mi dala nějaký plán pro strukturování dne a tam to bylo asi tak:spaní-jídlo-chvilka klidu-hraní(motivování-říkanky atd.)-odebrání podnětů-usínaní-spaní -jídlo....atd.No u nás to nefunguje ani náhodou.Když už doma usne,tak při kojení :unamused:
Jo a teď Vojtíškova nejnovější perla-začal mě kousat do bradavek.Tak nevím jak tomu zabránit,protože jestli bude pokračovat,končím s kojením.Je to hrozná bolest.
Mějte se hezky a zatím pa :slight_smile: :wink:
13. dub 2007 v 10:20  • Odpověz
ahojek maminky :slight_smile:
doufám že sledujete také na ČT2 o lidském mláděti. je to dnes asi naposled :frowning2: ale pěkně zajímavé. určo to budou opět někdy opakovat. už to vidím pokolikáté.
leama to je skutečně pěkný plán :slight_smile: my též nejsme učebnicový příklad dítka, jelikož přes den též usínáme zpravidla při kojení nebo na procházce v kočáře. zato večer je M. docela zlatíčko a v osm ve své postýlce usne i sám (přes den by to byl marný boj). no a v noci ho tam po kojení ještě dávám, ale cca kolem třetí to vzdám (u nás je klidnější a docela pěkně spí). ráno se M. budí v naší posteli. a zatím mu to nepřijde ani divný :grinning: kamarádka mě říkala, že prý by mimina měli mít jednu postýlku na noční spaní a jinou na spaní a pobyt přes den. prý pak budou v noci líp spát. jen mě nejde do hlavy, jak by to ty děti mohlo tak moc ovlivnit?
leama martin mě taky několikrát zkousnul bradavky a hned šel od prsu. je to na něj první trest, že mu vemu papání na chvilku..
paula držím palce ať spaní ve vlastní postýlce zvládnete.
panenko, proč myslíš že vám hluboká korbička nestačí? já zatím o výměně neuvažuju, jelikož na sezení je ještě dost brzy. naštěstí M. v kočáře spí a snad nepřišel na to, že by z něj mohl vidět spousty nových věcí :grinning:
dobré spaní maminky, jdu se věnovat žehlení. tak krásně dnes schlo prádlo, ale někdo ho taky musí vyžehlit :grinning:
papaaa a dobré spaní :slight_smile:
13. dub 2007 ve 20:58  • Odpověz
Ahojky,
další krásný den před námi, jupííí.Večer Tom opět při večerním usínání řádil jak černá ruka-postýlka ho vůbec nezajímala a hračky taky ne.Nakonec jsem to po 40-ti minutách nevydržela a vyndala ho.Začala jsem kojit a skoro hned usnul, tak jsem ho dala zpátky a už krásně spinkal.Při nočním kojení jsem usnula a vzbudila jsem se až když jsem Toma bouchla do hlavičky.Já jsem fakt hrozná.Ale nedokážu udržet oči.Naštěstí se Tom jen zavrtěl a dál spinkal,tak jsem ho hned přendala do postýlky.
Při včerejší kontrole zoubku už tam nebyly tři bílé tečky, ale jen jedna, ale bylo to kolem ní červené.Snad mu neporostou zuby jako mě. Mě se klubou už čtyři roky zuby moudrosti a je to móóc příjemný.
Dnes nás čeká výlet.Přítel něco naplánoval a je tajemný jak hrad v Karpatech.Ale už dva dny o tom mluví, tak jsem zvědavá a moc se těším.
Mějte se krásně.Papa
14. dub 2007 v 08:47  • Odpověz
Ahoj,
Lussi, korbička nám začíná být skoro malá, ale na štěstí, tím, že je teplo, není potřeba tolik věcí v ní. :slight_smile:
Jinak nám Sára usíná v postýlce i přes den a jsem ráda, že to tak je, protože aspoň mám klid a vím, že nemůže nikam spadnout! A večer usíná taky v postýlce a podobně jako Lussi, to kolem třetí hodiny vzdám a zůstane u mě v posteli. Spíme totiž na manželské posteli jen my dvě :slight_smile: , protože manžel spí ve vedlejším pokoji. Má lehké spaní a probudí ho i když se malá začne vrtět, když má hlad! :wink:
Hanah tak nám pak napiš, kam vás přítel zavezl!!! :slight_smile:
Mějte se krásně! papa :dizzy_face:
14. dub 2007 v 10:41  • Odpověz
Ahojky maminky,
tak výlet byl do Chomutovského zooparku.Bylo to moc krásné.Opravdu jsme si to báječně užili. Akorát tam byla asi miliarda lidí.Tomáškovi se to taky líbilo, protože se pořád dožadoval vyndaváníz kočáru. To jsem moc nechtěla, protože musím koupit nějakou letní čepičku na hlavičku. 2x jsem ho tam musela kojit. Jednou měl výhled na plameňáky a pak na šelmičky.
Tomča přišel na nové zvuky a pořád tu vřešťánkuje.Je to moje zletíčko.
Dnes budeme odpočívat a odpoledne se Tomášek půjde koukat, jak jeho tatínek hraje fotbal.Taky se chystám upéct dort, protože mám na něj šílenou chuť.
Mějte se moc krásně. Papa :slight_smile: :dizzy_face:
15. dub 2007 v 08:15  • Odpověz
Ahoj mamci:

Hannah - tak v Chomutovskem zooparku jsem nikdy nebyla, ale urcite tam muselo byt krasne.

My jsme byly vcera ve Stromovce, tatula je zase na cestach, takze jsme zase samotne, ale potkaly jsme se tam s kamaradkou z porodnice. Minulou nedeli jsme prileteli ze Skotska a v pondeli rano zase letel do KL. No, moc jsme si neodpocinuli. Navic me ted ceka cesta do KL s malou, uz ted se toho desim. Navic tady musim jeste dozaridit asi tak milion veci, v utery jdu konecne k zubari... moc se mi tam nechce, ale co se da delat.

V patek jsme mely sraz s listopadovymi mamcami, bylo to bezva. Schazely jsme se uz kdyz jsme byly tehotne, a ted to pokracuje uz s mimcami. Bylo nas pet a pet holek, ale ted k nam konecne pribyl jeden chlapak, tak uz to neni takova damska jizda. Mam je v albu, takze kdo chcete, tak se muzete podivat. Schazite se take?

To oblikani nalehko se mi libi. K velikonocum dostala od tchyne krasne saticky, dokonce troje, takze je alespon uzijeme. No, bude to takovy trenink na KL.

Tak se mejte vsechny moc a moc krasne, ja jdu za malou, krasne si hraje na dece, prave zkouma papouska. Je legrace, jak uz moc pokrocila.
15. dub 2007 v 09:17  • Odpověz
ahoj holky! taky je tak sileny vedro, ze pujdem ven radsi az na vecer.
dashi, ty fotky jsou pekny, mas to dobry, ze se schazis s jinyma mamcama a mimcama. Ja se s nikym neschazim a docela mi to chybi.
Jinak je u nas noveho, ze Laura uz taky kouse pri kojeni. Nemuze byt v nicem pozadu... :stuck_out_tongue_closed_eyes: taky mame nove hry, moc se ji libi, kdyz ji foukam na obicej, snazi se to jakoby polknout, nebo se ji moc libi prejizdeni hedvabnym satkem pres oblicej. Jak si s detma hrajete vy? Potrebuji ted hodne podnetu, aby se rychle vyvijely...
15. dub 2007 ve 13:05  • Odpověz
ahojek sluníčka :slight_smile:
jeeee dáško a jak bylo ve Skotsku? mám tam ty nostalgický vzpomínky :sunglasses: obdivuju tě že s malou tolik cestujete. my sice též nesedíme doma, ale jsou to jen kratičké max.několikahodinnové výlety..
panenko my máme ještě dost místa v hluboké korbě (to byl můj požadavek-aby byla velká), takže mě ještě nenapadla výměna.. :grinning: taky spíme obvykle sami s malým v posteli - manžel bývá teď v práci a chodívá domů až k ránu. to je pak síla malýho urdržet v klidu, aby se táta aspoň trošku vyspal..
hanah to musel být krásný výlet :slight_smile: a pro tebe příjemné duševní osvěžení,co?
holky, taky by mě zajímalo, jak si s mimčama hrajete? už mě dochází nápady a M. je stále náročnější.. paula taky foukáme na obličejík, nebo lítáme nad hlavou a různě se houpeme ve vzduchu,pusinkujeme se na různých místech, nebo Martínka píchám po celém tělíčku, děláme paci pacičky, a dotýkáme se levou ručkou pravé nožičky a pravou ručkou levé nožky, ap. všemu se M. krásně směje.
dasha, také se scházím s maminkama i ostatními kamarády, sotva to stíhám. jsem zvědavá, kdy budeme mít na sebe čas s panenkou :grinning: také bych ji ráda poznala, když už jsme obě z toho Brniska.
no nic, Martin se dožaduje své večerní porce jídla, jdu "uvařit" a M. poté spát..
papaa Lu
15. dub 2007 v 19:22  • Odpověz
Krasny vecer:
Lu: to cestovani mi ani vazne neprijde, Anicka to zvlada v pohode, v letadle se ji asi libi. Je to lepsi nez cestovat z Prahy nekam na Moravu, nebo na Slovensko, to by trvalo dele. Takto jsou to jen dve hodky, je pravda, ze po tech ruznych kontrolach na letistich a omezeni na 100ml tekutin je to trochu opruz, ale docela se to da. Nam ani nic jineho nezbyva, dedecek a babicka od manzela jsou proste daleko... :grinning: No a to stehovani do KL, toho se uz ted bojim, nebot mam obavy nejen z te cesty, ale i z casoveho posunu. Ted v lete je tam o sest hodin vice, takze muj rezim, ktery jsem si tady ponekud vytvorila vezme za sve... :frowning2: No uvidime, nejak se to bude muset prezit.
Jinak s tim hranim, moje tchyne me naucila nejake triky a co s mimcama delat, tvrde to po ni kopiruji (vychovala 8 deti (svoje 4), takze asi vi, co dela). Jinak se take snazim, aby si umela hrat sama, takze ji hodne davam na hraci deku, kde ji postupne navesuji vice a vice hracek, aby ji neprestaly bavit. Take ma skvele lehatko, kde si take hraje s hrazdickou a vidi na me, takze je v klidu.Jinak s ni blbnu pri prebalovani, koukame spolu do zrcadla, koupila jsem takove leporelo, jsou tam zviratka, tak ji je ukazuji a take predvadim, jak ktere zviratko dela. No nevim, snazim se s ni co nejvice mluvit. Mluvim na ni cesky a kdyz je tu tatka, tak ten na ni mluvi anglicky. Tak snad to bude jednou zvladat. :frowning2:
Mejte se krasne, dorazila druha babicka, tak budu mit volneji. Mala uz dada, mozna se i ja dneska vyspim...
15. dub 2007 v 19:59  • Odpověz
Ahoj holky,já toho tolik napsala a ono mi to spadlo :frowning2: :frowning2: :frowning2: Tak znovu.
15. dub 2007 ve 21:16  • Odpověz
Dneska teda byl zase horký den,koukám,že jste výletily.My jen tady v blízkém okolí.Potřebovala jem si koupit boty,ta jsme na chvíli vlezli do nákupáku,ale s Vojtíškem už to neudělám.Je tam na něj moc velký chaos,hluk,z každého obchodu jiná hudba a pěkně hlasitá.Nikdy mi to nepřišlo,ale když jsme viděla jak chce zabrat a nejde mu to....Nic pro miminka.

Dasha:je pravda,že cestování letadlem je asi lepší,protože kupříkladu k manželovým rodičům do Opavy jedeme 5 hodin.Což je fakt náročné.Je hezký že se s listopadkama scházíte.Občas vám tam kouknu a něco počtu.Dokonce jte byli kousek ode mě,bydlím na Proseku :slight_smile: My tady prosincový bych řekla že jsme daleko od sebe.

S tím hraním.Nic speciálního neděláme.Vojta má rád říkanky a písničky,do toho mi vždycky kraásně brblá.Potom pusinkujem,děláme letadlo a paci paci.Vojtíšek se naučil výskat nahlas,tak to je sranda.Ale mám prolém,že si vůbec nechce hrát sám.Dávám ho na deku,kde mu různě měním hračky okolo i na hrazdičce,ale jakmile se zvednu,začne fňukat,postupně brečet až řvát.To fakt vydrží až do té doby než někdo přijde a zase na něj mluví nebo tak.Někdy se stane,že si něco prohlíží nebo bouchá do hraček,ale to je tak 10 15min,víc ne.Pakzase začne.Jsem už z toho docela zoufalá.Musím ho prostě nechat bulet,abych udělala to nejnutnější.A to mi někdy drnčí hlava.Tím brečením se unaví,ale neusne,tak musím na kočár a ven.Někdy ho úplně prosím ať chvilku nepláče. :frowning2: :slight_smile:Prostě nechce být sám. Dasha nemáš nějaký ten trik? :slight_smile:
Zatím se mějte,doufám,že se to odešle.
15. dub 2007 ve 21:43  • Odpověz
leama, ti kluci jsou vážně asi stejně podobní :slight_smile: s naším Martinem se taky musí neustále být, nebo řve jak zjednanej.. a hrát si sám nám též moc nejde.. takže buď v klidu, máme to podobně.. alespoň se snaží přitahovat a už si i předal hračku z ručičky do ručičky. nevím jestli to trénuje potají když nekoukám, nebo jestli to bylo poprvé :sweat_smile: no uvidíme co nám z nich vyroste :grinning:
brou noc :slight_smile:
15. dub 2007 ve 22:20  • Odpověz
Lussi,fakt jsi mě uklidnila,mě už začalo připadat,že to umí jen Vojtíšek. :slight_smile: :slight_smile: :wink: Dobrou noc.
15. dub 2007 ve 22:29  • Odpověz
Leama, nevím jak to vypadá u vás, ale já pořád říkám, že M. je hodné dítě.. kamarádčina holčička nespí přes den vůbec, ale vůbec.a to ani v kočáře. teď už aspoň kouká ven a neřve.jinak to prý byla hrůza a nic na ni neplatilo. Káťa málem přišla o nervy, mají garsonku a někdy spávala i v koupelně, aby si od ní odpočla (s malou byl manžel).
příští pondělí se uvidím s maminkou z kurzu těhulek a zdá se, že má také čertovo dítko.. uvidím. proti nim, je Martinek vážně úžasný :slight_smile:
15. dub 2007 ve 23:03  • Odpověz
Ahoj,
tak my jsme si tento víkend taky užli! :dizzy_face: V sobotu jsme byli celé odpoledne na Brněnské přehradě a včera jsme jeli do Nového Města na Moravě. Bylo tám krásně a jarně voňavo a malá tam spala 2 hodiny,což je v poslední době pro ni rekord!Asi na ni působil ten superčerstvý vzduch! :dizzy_face:
Lussi, já taky doufám, že se někdy osobně poznáme!!!! :dizzy_face:
Mějte se moc krásně! papa :dizzy_face:
16. dub 2007 v 06:58  • Odpověz
Hanah, koukala jsem na fotky a moc vám to tam sluší! Tomášek je krásňoučkej! :dizzy_face:
16. dub 2007 v 07:05  • Odpověz
Lussi,já mám zase kamarádku,taky má holčičku,o půl roku starší,a ta zasetéměř nebrečí.Vyhraje si sama,povídá si.Proto mi ten náš Ďovísek připadá občas na blázinec.Ale je fakt,že to může být horší.Je zlatej,že spinká v noci(úplně se to bojím napsat,abych to nezakřikla) :slight_smile:
Dneska jdeme po úřadech,tak nic moc.Zatím ahoj a hezký den všem.
16. dub 2007 v 07:41  • Odpověz
Leama, tak pevné nervy na úřadech!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
16. dub 2007 v 07:43  • Odpověz
ahoj holky, kazde ditko je jine. Nase Laura si nekdy sama vyhraje a nekdy zase vyzaduje stale pozornost. Dele jak pul hodiny si sama taky nevystaci. Nekdy ji ale bavi se na me divat - jak varim, nebo zehlim (to vydrzi pozorovat snuru od zehlicky). Moc toho taky nenaspi, vetsinou 3x denne pul hodiny, max. hodinu. Protoze kvuli tomu nemuzu jit vzdycky ven uspavat kocarem, tak uspavam uhoupanim v naruci. _V noci al spi krasne. Pomalu se ji snazim ucit na postylku, ale bude to asi dlouhy proces. Je moc ziva a haze sebou a tim se probudi...
Jsem zvedava co z tech nasich kvitek vyroste, jestli si tu budem psat treba jeste za 3 roky a vzpominat na to jaky byl kdo miminko.
K tem hram, my taky "cteme casopisy" otacim ji stranky a ona kouka a nekdy stranku chytne a bavi ji, jak t susti.
16. dub 2007 v 08:27  • Odpověz
Ahojky maminky,
Tom si dnes poprvé zandal dudlíček sám do pusy.Ale byla to asi náhoda.Vždy si ho strkal na křivo, ale dnes se mu to povedlo.Ale neuměl ho pustit, takže za chvilku si ho zase vyndal.Právě před nedávnem přišel na to, že se dá dudlík vyndavat a hezky s ním máchat ve vzduchu.Už ho i párkrát vyhodil z kočáru. V kočáru se chce pořád otáčet na bok a dnes jsem zrovna mamce říkala, že se bojím, aby za chvilku nevypadl.My si hrajeme stylem, že čím víc s T. pohazuju, tím je to větší sranda.Ale dost z toho bolí ruce.
Přišel taťka, musím se jít postarat o večeři.
papa :wink:
16. dub 2007 v 17:48  • Odpověz
hanah, to musis byt pekne namakana, vyhazovat tomaska do vzduchu! :grinning:
ja to teda dokazu tak 3 krat...
16. dub 2007 v 19:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.