• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec 2006

(Zamčená)
12. března 2010 
achojek :slight_smile:
hanah taky si umíme úžasně dudan vyndat z pusy, je to zajímavá věcička a párkrát si ho i sám dal, ale jak píšeš, je to víc náhoda a většinou ho tam strká všemi možnými způsoby, jen ne správně. a ještě se čílí, že ho v pusině nemá..
:grinning: paula taky nevydržím moc Marťu vyhazovat, sem slabá jak čajík. taky mám strach, abych si ho nepromáčkla :grinning: vždyť ho to musí tlačit! no ale asi ne když se tak řehtá..
panenko vyzkoušela jsem martina dát na deku, dala jsem mu tam i hrazdičku a byl docela dlouho klid. ale já hloupá místo toho abych toho využila a něco doma udělala, tak jsem na něj koukala, jak si hraje, chytá předměty a zapřel se nožičkama o hrazdičku a odšoupl si ji dál od sebe.. takže díky za radu, bude to trénovat. ani nebudu mít obavy, že když se překulí, tak někam spadne..
16. dub 2007 v 19:47  • Odpověz
holky a jak se ty vaše miminka překulují? martin vymyslel,že vystrčí pupík, postaví se tím tak trošku na nožky a je napůl hotovo :grinning: je legrační :slight_smile: joooo jak píšete, hormooonu lásky je hodně :slight_smile:
taky se na děťátko chodíte dívat jak krásně a spokojeně bezstarostně spí? nejsou to andílci?
paula jak vám jde zvykání usínání v postýlce?
mějte se moooc pěkně, papaa Lu
16. dub 2007 ve 20:02  • Odpověz
Ahoj maminky:
Leama: no, zadnej trik na tu deku nemam, jen takovy, ze vsechny hracky jsou docela nizko, ne ze by je mela primo v obliceji, ale ty dva polokruhy nad dekou jsou relativne nizko. Videla jsem u jedne kamaradky z listopadek jeji deku a ty hracky byly strasne vysoko a navic byly docela male. Ta nase deka je opravdu hodne barevne vesela, jsou tam ruzny zviratka, mala ma nejradeji slonika, ktery je fialovy a papouska, ktery sedi na bidylku a susti mu kridla. Take je tam opicak a zirafa, no a pak tam dodavam ruzne dalsi, u te puvodni bylo vice krouzku, takze toho docela vyuzivam. Take je tam zrcadlo v rohu, to miluje nejvice, dokaze se na sebe divat hoooodne dlouho.

Mozna kluci proste jsou spolecenstejsi a odmitaji byt sami. Ja ji na tu deku davam hned po probuzeni a po prebaleni, je po ranu hrozne vysmata a mozna ji to tam bavi. Je to vyhoda, nebot ji to vydrzi nejmene pul hodiny, a tak mam cas na ranni hygienu a na snidani. Pak nasleduje lehatko, kde ma dalsi hrazdicku a kdyz ta ji omrzi, tak ji odendam. No a to uz pomalu je cas na dalsi krmeni a pak spinka.
Dneska to bylo bezva, byli jsme v parku, celou cestu mi sedela v kocare - mam sportak, kde se daji polohovat zada. Mela poprve satky a kloboucek, tak vypadala moc hezky, uz ne jako uplne male mimco, ale tim, ze uz vazi 7 kg tak vypada vetsi.
Lu: mala se jeste moc neprekuluje, spise se pohybuje jako pidalka. Jinak uz spinka v postylce, nastesti ji postylka nikdy nevadila, takze je zvykla v ni usinat i pres den ji tam davam. Jen na prochajdy chodime s kocarkem, takze vetsinou odpoledne spinka venku v kocare. :slight_smile:
16. dub 2007 ve 20:49  • Odpověz
Paula je to pěkná makačka, ale T.začíná být pěkně vyčůraný. Když totiž přestanu, tak začne natahovat, ale jak zase začnu, tak se řehtá na celé kolo.T. se už párkrát přetočil z bříška na záda.No a otáčí se na bok. Líbí se mu to dělat při kojení, protože si hraje na velkého kluka, který si dokáže sám najít prso a chramstnout po něm :grinning:.
Od soboty mi začal večer ublinkávat.Domnívám se, jestli to není tím, že neví kdy má dost a přepapá se.
Dnes jsem mu koupila pirátský šátek, vypadá úplně suprácky.A ještě když má džíny-no úplný dospělák :wink:. Taky jsem konečně koupila deštníček.V sobotu na něj párkrát zasvítilo sluníčko a má chudáček vyrážku, takže teď bude dokonale chráněný.
Půjdu do hajan. Dobrou noc. :slight_smile:
16. dub 2007 ve 22:30  • Odpověz
Ahoj,
Lussi, to jsem ráda, že deka zabrala :slight_smile: :wink:
Sára se otáčí tak, že se nejdřív překulí na bok, pak kopne nožičkama a je na bříšku :slight_smile: Pak už to vypadá jako by se snažila lézt, no je to sranda! :dizzy_face:
Taky vyhazujeme do vzduchu a létáme, ale 7 kg už se pěkně pronese, takže to střídáme ještě se zvedáním na mých nohách v leže ( docela se u toho posilují hýžďové svaly :wink: ) a to je taky legrace! :slight_smile: :wink:
Když Hanah píše o džínách po malého, tak mně to připomněla, že když jsem je malé poprvé oblíkla a dojeli jsme k tchýni, tak jsme dostali málem nadáno, že malé nedáváme dupačky a že pak nevypadá jako miminko!!!!! :slight_smile: :unamused:
Mějte se moc krásně! papa :dizzy_face:
17. dub 2007 v 07:25  • Odpověz
Ahojky holky,
dnes jsem se konečně dostala na brusle. Bylo to supr, ale jednou jsem se natáhla.Naštěstí mám jako spořádaná bruslařka chrániče, takže ty to hezky pokryly.Chtěla jsem chodit s kočárem, ale zavrhla jsem to, protože si nejsem na těch bruslích moc jistá. Takže budu chodit, jen když budu mít hlídání. Dnes je Tom celý den s tchýní, přinesla ho v poledne na kojení a hned zase odjeli.Takže poklízím, dělám účto a je mi tu smutno. Nikdo tu na mě nedělá všelijaké zvoučky a nemám se s kým pomazlit.Teda mám se psem nebo kocourem, ale ty na mě prdí.No ale do hoďky by se měli vrátit, tak hned T. celýho opusinkuju. Dneska jsem si hrála na upíra a moc se mu to líbilo. Smál se na celé kolo.
Jdu se vysprchovat a něco ještě poklízet.
Hezký zbytek dne. Tady už jsou mraky a vypadá to na bouřku. Holky Brňačky budou mít ale ještě určitě dlouho hezky. My na severozápadě to vždycky odneseme jako první :grinning:. Papa
17. dub 2007 v 15:51  • Odpověz
Hani, nás ty mraky čekají určo zítra, takže o to nepříjdeme, neboj! :grinning:
17. dub 2007 v 15:58  • Odpověz
Nazdárek,
tak škaredé počasí je už i u nás! :angry: Ale i když není sluníčko, je tam aspoň hezky voňavo a svěže po tom ranním dešti! :wink:
Dnes nás čeká opět výlet do poradny a aktualizace Sářiných mír! Tak jsem zvědavá! :slight_smile:
Včera jsem dělala kontrolu šatníku naší princezny a našla jsem ještě 2 dupačky, které musíme unosit, protože je to 68 a ty už jsou nám akorát a bylo by škoda nenosit tak hezké věcičky!!! :grinning:
Mějt se krásně! papa :dizzy_face:
18. dub 2007 v 09:20  • Odpověz
Ahojky,
nás čeká poradna zítra. Jsme moc zvědavá na T. aktuální míry. My nosíme 74. Ono Tomovi už bylo pár věcí malých když jsme ho přinesli z porodnice :grinning:.
No nestačím se dneska divit, jak je T. hodňoučký.Ráno jsem ho nakojila v 6:30 a pak si krásně hrál s hrazdičkou. Já se k němu natáhla a usnuli jsme a vzbudili jsme se v 10. Tak jsem začala kojit a T. opět usnul. Až teď se vzbudil a už tu povídá. Dnes je super hodné mimi. Čeká nás cesta do města, už 14 dní se odhodlávám nám jít udělat nové pasy, ale nechce se mi tam.
Jo a začaly mi úplně neskutečně padat vlasy. Mám snad už jen polovinu. Už jsem se i přítele ptala, jestli mě holohlavou bude chtít.25.4. jsem objednaná ke kadeřnici, ale aby vůbec měla co stříhat :grinning:.S tím padáním vlasů jsem překonala i našeho chlupáče Matesa.V neděli jsem pozvala na oběd našeho velice dobrého kamaráda a našel v polívce dva vlasy.To byla ostuda. Budu muset asi při vaření nosit takou tu síťovanou čepici :grinning:
Mějte se krásně, tady poprchává a mraky se valejí skoro až po zemi.
Pa :slight_smile:
18. dub 2007 v 11:16  • Odpověz
Ahoj,
tak už jsme zpátky, míry 7 060 g, 64 cm! :dizzy_face:
Lussi, ptala jsem se na to sluníčko - tak do půl roku vůbec ma sluníčko, pak jen chvilku.Ale i když je ve stínu, tak má být mimčo namazané krémem s vysokým faktirem. :slight_smile:
18. dub 2007 ve 12:03  • Odpověz
Nazdárek,
koukám, že nám to tady zase nějak vázne! :slight_smile: Tak kde jste kdo????? :astonished:
Dnes to vypadá, že bude zase hezký jarní den, navíc manžel příjde z práce už po obědě, takže to vypadá na hezkou prochajdu! Už se obě těšíme! :dizzy_face: :dizzy_face:
Jinak včera večer jsme museli snížit patro v postýlce, protože malá se z ní málem překulila ven! Chytla se totiž šprušle a už se převracela! Takže konec klidného spaní v postýlce nahoře a už je dole! :dizzy_face: :grinning:
Krásný den! papa :dizzy_face:
19. dub 2007 v 08:06  • Odpověz
Ahojky,
panenko to je Sárinka pěkná čiperka.
Dnes jsme šli na to očkování a doktor tam nebyl.Tak nás to čeká příští čtvrtek. Zapovídala jsem se tam s jednou prosincovou maminkou a opravdu jak miminka, tak maminky mají úplně stejné problémy.Bavili jsme se o těch vlasech a taky říkala, že jí padají a prý je to nedostatkem nějakého hormonu.Tak budu muset zajít na gyndu ať mi poradí. Začíná to totiž být docela kritické.Té mamince řekli, ať se nečeše.Taky se nebudu česat. Budu vypadat jako napůl plešatá čarodějnice.Ale pořád lepší než vypadat jako Kojak :grinning:.
T. zjistil, že se umí sám otočit na bok, tak to teď pořád zkouší a předvádí mi to.
Jo ani jsem se vám nepochlubila, že se mi zabouchly dveře, když jsem vytírala chodbu.T. sám doma,otevřený balkon.Ale věděla jsem, že přítel už jede domů, tak sem ani nepanikařila.Ale bylo mi T. líto, když jsem ho slyšela plakat.Už nikdy nepůjdu vytírat aniž bych si vzala klíče od bytu.
Mějte se krásně. :slight_smile:
19. dub 2007 v 15:35  • Odpověz
ahojeeeek :slight_smile:
už jsem tu :slight_smile: včera jsme povídaly s panenkou po ICQ a já se sem už nedostala.. nestíhám. Martínek spí snad čím dál míň :slight_smile: teď zkoumá na dece svoji mikinu a píská na ni, co ona na to :wink: pak ji překuluje na bok, jsem zvědavá, jestli to zvládne i na bříško, jako když jsme čekali na plavání :slight_smile: dnes jsme byli na masážích,udělaly jsme si i masáž vlastních obličejů :slight_smile: moc příjemné :slight_smile: pak jsme v drogerii koupili plíny a aviváž a hajdy domů, třeba jestli M. usne, stihnu i něco konečně udělat :grinning:
včera jsem manželovi k 30-tinám koupila dárek. snad mě s ním nevyhodí :grinning: padl mě do oka zahradní stůl s polohovacíma židlema. kovový, úžasně lehký a pohodlný a ke všemu poslední den v akci! ještě jsme nezačali stavět, nemáme ani dům, ani terasu, ale už máme na čem sedět :grinning:
panenko to jste nejen šikovný, ale i velký holky :slight_smile: super :slight_smile: s tou postýlkou jste mě překvapily! Martin se jen pevně zatím drží šprušlí :grinning: a ještě jednou díky za to sluníčko :slight_smile: taková informace se nám všem myslím hodí .
hanah, taky mě padají vlásky. a to baštím vitamíny pro kojící. dula nám říkala, když budeme aspoň 1x týdně jíst ryby, že padat nebudou. ale já ryby nerada, takže padají :grinning: kamarádce opět po roce podrůstají, takže klid, zase budou :slight_smile: já jich mám spoustu, tak aspoň lehce prořídnou..
zatím se mějte, jdu klučinu utahat, aby se mu líp a dřív spalo :wink:
opatrujte se
Lu
19. dub 2007 v 16:14  • Odpověz
hanah, co bys dělala kdyby přítel nejel? :grinning: já si z práce zvykla brát klíče vždycky, takže i když něco vybavuju mezi dveřma, vždy mám klíče (takže co nevidět budu mít podobnou příhodu bez klíčů, když se tak chvástám :wink: )
Martin se sotva umí překulit na bok a už by se chtěl i sám zvedat. obvykle se krásně umí přitahovat (aspoň se velice snaží) a někdy i zvedá hlavičku aby se sám posadil, ale je to moooc těžký. je to můj cipísek :slight_smile:
19. dub 2007 v 16:19  • Odpověz
Hanah: tak to je fajn, ze byl pritel alespon na ceste. Ja mam docela hruzu z toho, ze si jednou zabouchnu dvere. Bohuzel, to by bylo hodne spatne, nebot manza je porad jeste v Malajsii... :frowning2: No, ale budeme se brzy stehovat, uz jen 16 dni. Do te doby budu muset zaridit spoustu veci.
Mala uz se docela zacina pretacet na dece, ale jeste se na brisko neprekuli. Ale uz to neni, jako to byvalo, vcera mi dokonce "utekla" z deky, kdyz jsem vratila z WC tak byla mimo na koberci, takze budu muset davat opravdovy pozor.
Jinak jsem si uz vsimla, ze se dokonce "stydi". Kdyz s ni jdu k zrcadlu, kde se vzdycky na sebe diva, tak se mi schova v naruci a snazi se pred tou "druhou" holcickou schovat v me naruci. Je to docela legrace, uz tou hlavickou umi pekne rychle uhnout, obcas musim davat pozor, aby se pri te rychlosti nebouchla o moji licni kost. Obcas se pritahuje za ruce az do sedu, posledni dobou si ale chce porad stoupat. Uz je s ni pekna legrace, dokonce kdyz mluvim s tatou na Skype, tak se mi sapa po klavesnici a porad nechape, kdeze ten tatka je, kdyz ho vidi na kamere na monitoru... :grinning: Jeste ze nas zachranuje technologie, jinak by to bylo hodne smutne. Mejte se krasne.
19. dub 2007 v 17:45  • Odpověz
naštěstí mám ještě dva zdroje klíčů-kamarád, který bydlí za rohem a občas nám krmí kočku (to je ten s vlasy v polívce) a přítelova máma-ta bydlí asi 15 minut od nás. Takže kdyby nebyl přítel na cestě, mám záchranu.
Lu já před nedávnem taky měla hřívu jako lev a teď vypadám jak zmoklá slípka.
Včera i dnes je T. neuvěřitelně hodný. Včera hodně moc spinkal a dnes docela taky. Vůbec ho nepoznávám. Za to v noci jsem opět kojila 5x.
19. dub 2007 v 18:06  • Odpověz
Ja mam take pocit, ze mi vlasy padaji nejak vice nez predtim. Vsude v byte nachazim vlasy, je pravda, ze me obcas mala za ne take pekne drzi, moc se ji to libi a to pak mezi jejimi prstiky vybiram chuchvalce vlasu. No, doufam, ze je to jen docasna zalezitost, abych opravdu nevypadala jako Kojak :frowning2:
19. dub 2007 v 18:16  • Odpověz
hanah tak to je praktický a ještě že tak, s těma klíčema. ale i tak. ta doba než se dostaneš domů... (já bych nejraději malýho neustále šmírovala snad nějakou kamerou :grinning: jen aby byl v pohodě a taky že se na něj nesmírně ráda dívám :grinning: , chudínek, to má matku, doufám že to ve výchově nijak nepocítí :confused: )
holky jestli máte rády ryby, tak na ty vlasy zkuste jíst víc ryby, nebo jak hanah něco zjistí na gyndě k těm hormonům... ale jsem klidná, když kamarádka měla málo vlasů a hooooodně ji padaly, pořád vypadala stejně :sunglasses: nebylo to znát. a po několika měsících jí začaly opět růst :slight_smile:
dasho, přesun určitě všichni zvládnete a jen pomysli, jak si budete s malou opět užívat. to stojí za to,ne? :slight_smile:
opatrujte se a všem hodná miminka v noci i ve dne přeje Lu :slight_smile:
19. dub 2007 ve 20:31  • Odpověz
Ahoj holky,
dnes jsou nám přesně čtyři měsíce :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
V noci mi T. připravil menší šok. Začal poplakávat, tak pro něj sáhnu do postýlky a on nikde :astonished: :confused:. Tak jsem začala šátrat po postýlce a on se pro mě záhadným způsobem odpíďalil na kraj postýlky a ještě se při tom otočil o 90 stupňů.Tím krajem postýlky myslím hlavu postele. Ráno jsem ho pozorovala a zjistila jsem, jak to udělal, protože ráno to znovu předváděl.Vždy se otočí na bok, prohne se a hodí nohama a je o kousek dál. A tak furt dokola. Jako panenka budu muset dát postýlku níž. Protože ráno Tom vyndaval nohu z postýlky.
Je to už velký kluk
Pěkný večer
20. dub 2007 v 18:46  • Odpověz
Hani, dětičky nám prostě rostou! :slight_smile: :dizzy_face:
20. dub 2007 v 19:01  • Odpověz
ahoj maminky. Tak ja jsem na tom s vlasama asi tak, ze me pulku vyrve laura a pulka vypada sama. Ale pry je v tehu obdobi rustu a pri kojeni padaji. Ja se tesim, ze me narostou nove, silnejsi, zdravejsi :wink: :grinning:
lussi, taky svoje ditko pozoruji pri spani a rikam si v duchu: "prosim, prosim jeste se nebud!" Spi fakt dost malo :wink:
no ale musim se pochlubit, uz se me ji podarilo parkrat uspat v postylce. Musim ji pevne zabalit, aby se nemohla hybat a sedim u ni a pohupuji s ni, ale je to mnohem min narocne, nez uspavat v naruci. Hraji ji k tomu vzdy tu uspavaci hudbu, tak predpokladam, ze se jednou nauci usinat sama pri te hudbe. Vecer vetsinou usne u kojeni... ale dneska jeste vyburuje...
tak se mejte a piste co je u vas a miminek noveho!
21. dub 2007 ve 20:11  • Odpověz
ahojek :slight_smile:
paula tak to jste na dobré cestě :slight_smile: už se těším s tebou, až napíšeš, že Laurinka usnula uplně sama v postýlce :slight_smile:
maminky, ani se mě to včera nechtělo psát, byli jsme s Martínkem na očním na kontrole. a jelikož mudr. neví, zda se mu nález zmenšuje či co to dělá, navíc se taky slušně bránil, takže to šlo špatně sledovat. objednala si nás tedy na hospitalizaci, aby kulíška našeho dali do narkozy, pořádně mu očenko vyšetřili a vyfotili.. :frowning2: chudínek, tak maličký a už bude mít narkozu :frowning2: vůbec nevím co budeme 3 dny v nemocnici dělat.. bude to děsná nuda, už aby to bylo za námi. držte nám 14.5. palečky, abychom to v klidu zvládli a především M. aby byl v pohodě...
ale jinak se máme moc pěkně, M. je moc hodný, především když děláme blbosti :slight_smile: sice moc nespí, ale je to můj poklad :slight_smile: dnes jsem od něj měla docela volno, manžel byl doma a tak si vydatně hráli pospolu :slight_smile: to byl pro mě svátek :slight_smile: vašek už doma nebyl v sobotu ani nepamatuju :grinning:
tak se opatrujte a ať vás nepotkají žádné špatné zprávy :slight_smile:
papaaa Lu
21. dub 2007 ve 20:38  • Odpověz
Nazdárek,
Lussi, tak vám přeji ať je to všechno rychle za vámi! :slight_smile: A budeme na vás myslet!!! :wink:
Jinak včera jsme byli na skok u tchýně a zase jsem si vyslechla, jak chudince malé nedopřejeme pořádné jídlo jako mrkvičku s masíčkem, banánek a ani čajíček jí nedáme! :angry: Opravdu nechápu její averzi ke kojení!!!! :angry:
Dnes se chystáme na delší prochajdu a už se moc těším jak se na sluníčku hezky provětráme! :dizzy_face:
Mějte se krásně! papa :dizzy_face:
22. dub 2007 v 06:29  • Odpověz
ahoj,
lussi, to je od tebe mile, uz se taky tesim! je mi to mo lito s tim martinkovym ocickem a ze ho budou davat do narkozy? :astonished: tak malinkyho? no ale aspon kdyz ho poradne vysetri, budete vedet, na cem jste. moc vam preju aby bylo vsechno v poradku! Vasek hodne pracuje?ten muj taky, hlavne vikendy a svatky :frowning2: nekdy to neni lehky byt s mimcem porad sama...
panenko, jeste plne kojis? to vis tchyne chce pro svoje vnoucatko to nejlepsi! bud rada, ze ji potajmu nedava treba slehacku :wink: :slight_smile: to tu jenda holka psala.. :grinning:
22. dub 2007 v 08:18  • Odpověz
Paula, já mám za to, že nejlepší je kojení! A ne nějaká umělá výživa! Ale to ona si nedá vymluvit. A kojím plně a myslím, že Sára rozhodně nestrádá!!! A příkrmy mám v plánu od šestého měsíce, takže se tchýně za dva měsíce dočká! Ale to si určitě zas najde něco jiného co bude kritizovat! :angry:
22. dub 2007 v 08:30  • Odpověz
panenko vsadím se, že jakmile začneš s příkrmama, tak tchyně se bude opět na tebe škaredit, že je to brzy a že jsi macecha když plně nekojíš :wink:
my dnes zvládli máminu oslavu, docela se to dalo :slight_smile: a jako loni my řekli že čekáme mimi, pochlubil se i brácha :grinning: termín mají 25.12. docela dobrý :slight_smile: jsem zvědavá kdy se ve skutečnosti prcek narodí :slight_smile: jestli ještě letos, nebo jestli si dá načas a vykoukne příští rok :slight_smile: jsem ráda, aspoň ten náš klučina nebude takový mazánek a snad ho nebudou naši tak rozmazlovat, když budou mít další vnoučátko :slight_smile:
paula a co dělá manžel? můj je programátor pc her, a jakmile mají termín, musí to být hotový. a termíny mají teď co 1.5 měsíce, takže je v práci v podstatě pořád. domů se chodí snad jen vyspat. vyjmečně o víkendech je doma. takže jsem na prcka taky docela sama. no musíme si poradit :slight_smile: penízky potřebujeme a práci má zaplacenou docela dobře..
zatím pa, jdeme se s Vaškem koupat :slight_smile:
22. dub 2007 ve 20:18  • Odpověz
Nazdárek,
Lussi, to víš, že si tchyně určitě najde zase něco co děláme špatně!!!! :angry:
Ale jak říkám, všechno se líp snáší, když je Tomáš na mé straně! :dizzy_face:
To má Tvůj manžel dobrou práci!!! :wink: :slight_smile: Jakou hru třeba dělal? Že bychom to doma vyzkoušeli? :slight_smile: Tomáš je herní maniak i přes svůj pokročilejší věk! :grinning:
Mějte se krásně! papa :dizzy_face: :dizzy_face:
23. dub 2007 v 07:36  • Odpověz
nepochybuju, že u tchýně je vše špatný, ať uděláš co uděláš. Tomáš je dobrej, že není mezi vámi, ale s tebou :slight_smile: to je nejdůležitější :slight_smile:
Vašek dělal na Mafii, tu určitě máte už ohranou :grinning: . teď vyvíjí nějakou novou, která by měla vyjít snad příští rok? měla už letos v létě, ale pořád to odkládají a dodělávají a propracovávají detaily.. Mafii taky tak dělali.. ale mnozí mě dají za pravdu, že to stálo za to :slight_smile:
kolik je manželovi, že píšeš pokročilejší věk? (sem nakoukla do těch únorovek kuli danielce.skutečně tam dobře píše. sem se nasmála.. je výborná. a nějaká holčina tam zrovna psala, že má o 20let staršího manžela! docela síla, si nedovedu představit.. já byla vždycky na mladší rybízky :grinning: )
no nic, zatím pa, využiju chvilky, kdy M. pase koníčka a neřve. :grinning:
před obědem jdeme ke kamarádce do Kr.Pole, tak se těším :slight_smile:
krásný teplý sluníčkový den přeje všem Lu
23. dub 2007 v 09:38  • Odpověz
Lussi, Tomášovi je 34 a dalo by se předpokládat, že už je dospělý a hry ho nebudou brát, ale opak je pravdou!
Únorovky jsou všechny docela prima a ta co má o tolik staršího manžela je asi Lazenka a ta zrovna dnes rodí! :wink:
23. dub 2007 v 09:41  • Odpověz
:grinning: sim tě, můj chlap hrama žije :grinning: naštěstí to má jako i povolání, takže vždy dobrá výmluva :wink: ale už se i přeorientovává na tvoření internetových stránek :slight_smile: no zkrátka programátor všeho druhu.. ale ber to tak, kdo si hraje, nezlobí :grinning:
je to možný že je to lazenka. jaktože je v únorkovkách, když rodí v dubnu? :sweat_smile: a že se ví, že dnes rodí? no teda.. tak držíme palce, ať to jde rychle :slight_smile:
23. dub 2007 v 09:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.