• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec 2006

(Zamčená)
12. března 2010 
V únorovkách je proto, že tam chdí za Kristi a Danielkou! A dubnovky rodí v přímém přenosu :slight_smile:
23. dub 2007 v 10:16  • Odpověz
ahojek :slight_smile:
holky, musím vám napsat, jak jsme byli včera s Marťou na návštěvě u kamarádky. nevěřila jsem jí, že s Honzíkem nemůže nikam cestovat, jelikož neustále křičí.sem si říkala jojoooo, holka ono se ti nechce, nevadí, my přijedeme k vám. žádné dítě pořád nekřičí, se unaví a spí. Holky, nevěřily byste, ten kluk fakt pořád řve a nejvíc v kočáře! (je taky prosincový). Ona s ním dělá psí kusy,pořád něco vymýšlí, zpívá,mění hlas, lítají, houpají... no než bych to vypsala tak by mě server odhlásil... a ten kluk už na nic nereaguje a naříká dál. sice mu teď rostou zoubky, tak má omluvu, ale takový je prý od narození... na Martínka chvíli koukal a povídali si kluci, takže byl chvilku klid, taky jsme si je kluky vyměnili na chvilku, takže taky pro něj něco někdo nový. ale zaplaťpánbůh za našeho hodného cvrčka.skutečně už můžu bez nadsázky říct,že máme hodného chlapečka..
takže se držte maminky a hodná dítka přeje Lucka :slight_smile:
24. dub 2007 v 09:41  • Odpověz
Nazdárek,
tak to jsem ráda, že máme tak hodnou holčičku!!!! :dizzy_face: Lussi, a jak to snáší maminka? Já bych už asi byla v blázinci! :grinning:
24. dub 2007 v 09:57  • Odpověz
Ahojky manimky,
Lu to s Martínkovým očkem je mi moc líto. Budeme vám s Tomáškem moc držet pěstičky aby jste to všechno rychle přečkali a hlavně aby bylo vše OK. :wink:
Tento víkend jsme měli plný zážitků. V so jsme slavili sestry narozky a grilovali jsme. Byla tak kamarádka, která má prosincátko a Tom z něj byl v sedmém nebi.V neděli jsme byli na výletě ve skalách na česko-německé hranici. To bylo krásný. Můj švára dělal s kočárem takový blbosti, že jsem říkal, že příjdeme k autu a kočár se rozpadne :slight_smile:.
Dnes jsem moc smutná.V poslední době mi nebylo moc dobře, točí se mi hlava, mám bušení srdce a hrozně nízký tlak a strašně rychlí tep-no prostě jsem už párkrát měla pocit, že mě každou chvílí klepne.Tak jsem dnes šla k Dr. a ta mě poslala na EKG a tam zjistili, že mám počínající vadu na srdci. Tak mi Dr. říkal, že mě asi nechají v nemocnici 24 hodin napojenou na přístroje monitorující srdce a uvidí se. Ale zítra s tou zprávou ke své Dr. tak uvidím, co řekne ta.Snad to dobře dopadne.
Mějte se maminky i miminka moc dobře. Pa :slight_smile:
24. dub 2007 ve 12:38  • Odpověz
achoj,
panenko, no mamina si už zvykla, je aktivní jak blázen a je jí to prd platný.. obdivuju ji..
hanah,děkujeme za držení palečků. vám taky držíme moc palečky, aby ti dr. řekla zítra jen samé pozitivní zprávy.. žádná kaše se nejí tak horká jak se uvaří.. budeme na tebe myslet. a dej vědět jak jste dopadly..
24. dub 2007 ve 21:03  • Odpověz
Nazdárek,
Lussi, tak to má i můj velký obdiv! :slight_smile:
Hani, taky držíme palečky, ať Ti to dobře dopadne! :dizzy_face:
My dnes jdeme na kontrolu kyčlí do dětské nemocnice, málem jsem na to zapomněla! Ten čas strašně rychle letí! Ale má to jednu výhodu, nemusím k tchýni - mám se na co vymluvit! :grinning: :grinning:
Jinak dnes to vypadá na krásný den, tak si ho maminky hezky s mimčama užijte! :dizzy_face: papa
25. dub 2007 v 07:24  • Odpověz
Ahojky,
panenko koukala jsem na Sárinku jak je šikovná a papká si paleček.To Tom ještě nezvládne.Sice nožky vyhazuje až pomalu za hlavu, ale sám si je nechytí.Ať vám to na kyčlích dobře dopadne :wink:
Tak jsem byla u Dr.Poslala mě na ten monitor. Naštěstí mi to dají sebou domů, takže nemusím být v nemocnici. Toho jsem se bála.Budu to mít na sobě připevněné a v průběhu dne to měří tep a tlak.Ale vypadá to na srdeční aritmii.Jinak pro vaší představu tep v klidu je do 70 a já mám přes 100.Právě se i bojím, když chovám Toma, abych s ním neupadla, protože když mi začne bušit srdce, tak mám před očima černo a musím chvilku počkat než po přejde.Tak teď radši neděláme takové ty blbůstky typu letadlo a vyhazování do vzduchu.To mu musím připadat jako pěkná sucharka.Ale děláme upírka a to se mu moc líbí.
Mě dnes čeká knihovna, tam se těším.
Mějte se krásně. Pa
:slight_smile:
25. dub 2007 v 09:43  • Odpověz
Hani, Sára je taky o 3 týdny starší, než Tomášek! :wink: :slight_smile:
A důležité je, že budou přesně vědět co Ti je a můžou Tě správně léčit, abys mohla zase s Tomáškem řádit!!! :dizzy_face:
Jinak kyčle máme naprosto v pořádku a už nemusíme na žádné kontroly. Ale dnes nám přišla pozvánka na kontrolu očkování TBC, takže to nás čeká příští týden! Abychom toho náhodou neměly málo! :grinning:
25. dub 2007 v 16:49  • Odpověz
ahojky holky,
panenko a oni vás minule pozvali? nebo jste se museli objednat na ty kyčle? a kam jdete na kontrolu TBC? my byli už minulý týden :slight_smile: a budeme muset být přeokčovaní, protože máme skutečně reakci 0 :frowning2: sem si myslela, že to není povinná kontrola, ale právě proto, že nemáme reakci!
hanah, halvně ať jste v pořádku, na chvíli si dejte pauzu od blbinek :wink: manžel taky měl přístroj domů a co čtvrt hodiny mu to vrčelo a měřilo tlak.. je to bezva přístroj, protože nemusíš být ve špitále :sunglasses: tak buď na vás opatrná, nehoda by za to nestála..
dnes mám šílenou migrénu zase, asi vytvářím moc estrogenu? no hlavně že Martínek je dnes moc hodný a spavý. už teď dnes spinká :slight_smile: a já jdu brzy za ním do hajan :slight_smile: tak pa a čilá dítka Lu
ps. buďte v klidu, Martínek se raději bude snažit sednout si, než by se snažil chytat si nožičky. je to asi zajímavější výsledek? :grinning: kdo ví,rozhodně jeho nožičky ho tak nezajímají jako pozorovat okolí
25. dub 2007 v 19:41  • Odpověz
Nazdárek,
Lussi, na kyčle jsme byly objednané hned, když jsme tam byly poprvé, tak na výsledcích byl i termín další prohlídky, takže nakonec i druhá kontrola byla v dětské nemocnici. A na kontrolu TBC jdeme na Zahradníkovu a doufám, že nás přeočkování nečeká, protože naše původní očkování dělá divy pořád! :grinning:
A sedání, to Sára nacvičuje taky, v kočárku už se zvedá i sama, naštěstí se jí to ještě nepovedlo úplně, tak ještě chvilku může mít korbičku! :slight_smile: :wink:
Mějte se moc krásně! papa :dizzy_face: :dizzy_face:
26. dub 2007 v 07:14  • Odpověz
Ahoj holky,tak po delší pauze se hlásím.Byla jsem neplánovaně dlouho u našich.

čtu jaké máte radosti z pokroků miminek a zároveň starosti zdravotní.Všem přeju ať to všechno dopadne dobře.Hlavně musíme být v pohodě.

Hani,ten přístroj na srdce je fakt dobrý,řekne ti co a jak.Asi na sebe budeš muset dávat větší pozor,ale můj kamarád se srdeční arytmií i lehce sportoval :wink:

Lussi,ať to s očkem zvládnete :slight_smile:

My jsme teď taky měli trochu komplikace.Vojtíšek měl zánět v oku a zúžený slzný kanálek.Nejdřív vyhrožovali protažením sondou,ale masírovali jsme a kapali atb,tak se to jeví,že v pohodě.tak snad :slight_smile: Taky má Vojtíšek suchou kůžičku a takové hrubé na loktech a dr.mi řekla,že je to typické ložisko atopického ekzému.Byla jsem z toho dost smutná.Má to Davidův bratr,ale dr.říkala,že pokud to nemáme my dva,tak by to nemuselo být dramatické,záleží na ošetřování.Takže promašťujeme,kapeme a masírujeme oko a ještě 2xdenně rehabilitujeme.Tak toho našeho broučka pořád něčím"obtěžuju".
Jinak je spokojený,výská hlasitě,točí se na bok ,dokolečka,ale na bříško se mu nechce.Ale koníky pasem-dokládám foto :slight_smile:
Koukám,že Panenky Sárinka za chvíli vyskočí z kočárku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Dneska bude zase krásně a my jdem s Vojtou shánět lednici,pač se nám ta stávající dneska ráno definitivně rozpadla(díky tatínkovi,který za ni řádně zabral-ale samozřejmě za to může lednice) :wink:

Tak pa a všem hezký den a usmevavá míma,Lea a Vojtíšek :slight_smile:
26. dub 2007 v 08:30  • Odpověz
Leama, mám pocit, že kdybychom ji nehlídali, tak z kočárku už skáče šipku! :grinning:
26. dub 2007 v 08:35  • Odpověz
Tak pozor na to,aby jste z ní neměli plavkyni :grinning:
Jo ještě jsem chtěla přispět do diskuze ohledně staršíchm partnerů.Panenko tvůj manžel je "starší" jako já....Tak to jsem se skoro urazila :grinning: Ne vážně,moje spoluačka má manžela a ten loni oslavil 60.To je podle mě starší.Ale musím říct že jim to klape a mají se moc rádi.
26. dub 2007 v 08:43  • Odpověz
Leama, věk manžela jsem porovnávala k zálibě v hraní her na PC! Tam už by ho to mohlo pustit! :grinning: :grinning: Jinak samozřejmě je to ten nejlepší věk!!!! :slight_smile: :wink:
26. dub 2007 v 08:52  • Odpověz
Tak to beru :slight_smile: Pa a hezký den
26. dub 2007 v 09:03  • Odpověz
Hezký den a pořiďte nějakou hezkou ledničku! :dizzy_face:
26. dub 2007 v 09:34  • Odpověz
Ahojky,
Leama přeju vám, aby byl Vojtíšek co nejdřív v pořádku. na fotkách je krásňoučkej. Tomča měl taky takovou suchou kůži hlavně na nohách a na hrudníku. Koupila jsem jiný krém a už je to dobrý. Dnes mi Dr. dal takovou olejovou koupel, ať to vyzkouším.Je jen na recept a je prý dost drahá.Tak mám dva vzorky a jestli to bude dobrý, tak jí koupíme. Taky jsem T. koupila opalovací krém, aby byl dokonale chráněn.
Dnes jsem konečně byla zařídit pasy. U foťáka jsme se šíleně nasmáli, protože T. měl pořád pusinku dokořán. Na fotkách byly jen dvě vykulené oči a velká pusa. Ale nakonec se zadařilo a máme krásnou fotku.
U Dr. T. zase perlil-povídal, smál se a dokonce ani neplakal když dostal injekci.Prostě z něj byli úplně pryč. Naše míry jsou 7600g a 71 cm.Doktor na to řekl svojí oblíbenou větu, kterou používá vždy když tam jsme-to je rekordman.
Přejeme hezký den
26. dub 2007 v 11:52  • Odpověz
Hani, mně všichni říkají jak je Sára velká, ale na Tomáška teda nemá! :grinning: Co Ty v tom mlíčku máš???? :dizzy_face:
26. dub 2007 v 11:59  • Odpověz
ahojek maminky :slight_smile:
kdepak jste všechny? ještě že tu máme panenku, ta to tu drží :grinning:
leama, ucpané slzné kanálky znám z popisu kamarádky a nechtěla bych to s Martinkem zažít. brrr. moc moc držím palec ať to vychytáte.
panenko taky jsme byli na zahradníkové. ale druhé kyčle už nebyly, nepozvali nás. nikam nejdu :confused:
hanah a kam jedete s Tomáškem? že pořizujete také pas.. my počkáme až nebudou třeba.. koukám na ty míry, docela je to už velkej kluk! super :slight_smile: my jdeme v pondělí, vracíme se kvůli tomu z chalupy (ale doma je práce taky dost :grinning: ) tak jsem zvědavá ve srovnání s váma ostatníma, jak jsme na tom.. ale vás hani určitě nedoženeme :grinning:
tak ať vám dítka rostou a jestli máte s mužíčky prodloužený víkend, tak si ho mooooc užijte :slight_smile:
papaaa Lu
27. dub 2007 ve 13:00  • Odpověz
Nazdárek,
Lussi, jsou dny, kdy bych si mohla povídat tak akorát sama se sebou :grinning: Dost to teda flákáte :grinning: :grinning:
Tak asi jste byli v pořádku dřív než my s těma kyčlema! :dizzy_face:
Teď jsme se vrátily z prochajdy a je tam teda pěkné vedro! Teda nic proti teplu, ale těšila jsem se na jaro, ne že zima přejde hned do léta :grinning: :grinning:
No nic, jdu si dát sprchu a pak bude krmení dravé zvěře! Poslední dobou je totiž Sára při kojení strašně zvědavá a místo, aby pořádně natáhla a byla s tím rychle hotová, tak pořád po něčem kouká! :slight_smile:
Tak se mějte moc hezky! papa :dizzy_face:
27. dub 2007 ve 14:19  • Odpověz
Ahoj maminky,
Lu bydlíme kousíček od hranic, tak chceme zajet na nákupy.Dá se tam docela výhodně nakoupit a mají tam věci, které tady pořád ještě neseženeš.Taky chceme jet k Balatonu nebo někam jinam k moři.To víš pracovala jsem v CK a hodně jsem jezdila.Teď mi to chybí.Ale zase s Tomáškem to bude mnohem lepší.Už se těším.
Nás taky pozvali na kyčle v 5-ti měsících.
No já nevím, kde se ty míry na T. berou. Není vůbec tlustý, je to takový dlouhý atlet-je po tátovi.Mám pořád hodně mlíčka a T. rád cucá.Ale teď se krmení hodně zkrátilo a pije o dost míň během dne.
Včera jsme byli v ZOO v ÚL a moc sme si to užili.Sice mi opět srdce bušilo jak o závod, ale nedala jsem na sobě nic znát. Šla jsem s mamkou a pořád jsme odpočívaly a T. mi seděl na klíně a pozoroval zvířátka.No prostě další supr den.
Maminky mějte se krásně a užívejte sluníčka. Přítel musí v po do práce, takže nic moc.Ale v út ho máme zase doma - hurá.
papa
28. dub 2007 v 09:24  • Odpověz
ahoj holky, nemam ted moc casu, jen jsem se chtela zeptat, jestli maji vasi mimisci taky stroupky na hlave a jak to osetrujete? lauri to mela celkem dobry, ale ted se to zhorsuje a ja nevim, jestli mazat, nebo s tim radsi nic nedelat.
my uz na kycle taky nechodime, myslela jsem,ze kdyz je to poprve dobry, tak uz se nechodi...
28. dub 2007 v 18:41  • Odpověz
Ahojky,teda fakt toho moc nenapíšem.To ty listopadový matky jsou snad pořád u počítače :grinning:
Hani,taky jezdím nakupovat do Němec,tím že jsem z UL,tak jsem na to zvyklá.Zrovna minulý týden jsem byla v Drážďanech.Koupila jsem Vojtovi parádní čepici v HM.Je fakt že tam mají daleko víc věcí než tady v Čechách.

Paula,Vojtíšek to měl po celé hlavičce.Hlavně mu to nestrhávej násilím.Já jsem používala Vitellu U,je to s ureou,ale v Německu nevím jestli něco takovýho mají.Ale v lékárně by ti poradili, měla jsem to bez předpisu.Bylo to takový mlíko,který promašťuje a zároveň rozvolňuje šupiny.Po pár namázáních jsem to krásně vyčesala.A teď už má hlavičku čistou.Kamarádka na to použila takový šampon s dehtem a taky to pomohlo.

Panenko souhlasím,že to léto co je venku mě taky nebaví.Navíc si myslím,že ve správným létě bude ošklivo :frowning2: Ale tím jak pořád vozím tak jsem pěkně opálená,sice podle trička a brýlí ,ale neva :slight_smile:

manžel jde taky v po do práce,takže žádný prodloužený víkend,ale já stejně musím dát do kupy domácnost,tak on vozí a já pracuju.Ale jen doppoledne.Bylo by mi líto kdybych to prouklízela.
holky jak chráníte děti před sluníčkem?Já mam Vojtu namazaného 50faktorem a ještě mu strkám plenu před boudičku.
Tak zatím se mějte, :wink:
28. dub 2007 ve 21:40  • Odpověz
Leama diky, ja se teda zeptam v lekarne. k doktorovi se mi kvuli tomu nechtelo,jsou tam silene cekaci doby.
My porad bojujeme s tim dennim uspavanim. V kocarku nebo v naruci to jde, ale v te postylce to vazne. No aspon 1xdenne to zkousim, vetsinou uspesne, ale musim u ni byt a hladit a houpat.
Dnes mela asi poprve v zivote zacpu... myslim,ze je to z toho vedra a nedostatku tekutin, tak mezi kojenimi davam fenyklovy caj a uz je to dobre.
Tak se mejte!
29. dub 2007 ve 20:07  • Odpověz
holky my jsme ostudy, prosinec 2007 ma uz vic prispevku nez my.. :unamused:
skoda, ze je nas tu tak malo, prosinec je prece tak krasny mesic k narozeni! :dizzy_face:
Laura ma ve 4 mesicich 6850g a 65cm... posledni dobou nepribira tak rychle, jako drive. Je ale dlouha, asi se ji nechce nosit porad stejne oblecky,tak z nich rychle vyroste... :wink: je to taky videt na detske vanicce... je ji najednou nejaka mala?! :sweat_smile:
30. dub 2007 v 17:46  • Odpověz
ahojte maminečky :slight_smile:
tak jsme se vrátili, naočkovali jsme se, vyřídili 2 návštěvy a teď jsem ráda že je už klid a prcek spí :slight_smile: na chalupě bylo báječně, škoda že jsme se museli už vrátit. moc dobře se mě tam spí a i když v noci kojím martínka, víc si tam odpočinu a ještě udělám víc práce :slight_smile:
paula, šupinky na hlavičce jsme též měli, má se to prý léčit. poraď se v lékárně, když tak ti něco pořídíme tady a pošleme :sunglasses: mě na to mudr něco předepsala, je toho hromada ale moc nám to nepomohlo. kamarádka mě odlila jakési mléko, které můžu dávat kolikrát chci (to od mudr. max.2x do týdne, takže než jsem mu to mohla dát, zase se to rozlezlo) a pěkně se to hojí a dá vyčesat :slight_smile: možná něco jako radí leama.. kdybys nic nesehnala písni a já se pozeptám kamarádky a pořídím vám to..
hanah moc se nepřepínej s tím srdíčkem! koukej na sebe dávat pozor nebo ti naplácám :slight_smile: ale samozřejmě nebudeš sedět jen doma :slight_smile: taková procházka do zoo musí být moc pěkná :slight_smile:
a málem bych zapomněla ještě napsat váha 6.88 a asi 67cm? nenapsali mě to do notýsku tak zase nic nevím, jelikož martin se nechtěl vážit ani měřit a vyváděl u toho.. jak jsem ho zvedla, tak byl hodný :slight_smile: si ho budu muset změřit v klidu sama :grinning:
opatrujte se a pěkné dny, Lu
30. dub 2007 ve 20:48  • Odpověz
ahoj lussi, jsi moc hodna. ja ji to mazala detskym olejickem a pak vycesavala a ma to uz mnohem lepsi, tak myslim, ze uz se to nejak uzdravi samo. Ja bych taky rada nekam na chalupu, byt v tomhle pocasi porad ve meste je nic moc... :frowning2: mam tu ted na navsteve dedecka, tak mi vozi a ja si trosku odpocnu...
mejte se holky!
1. kvě 2007 v 10:47  • Odpověz
Ahojky,
tak jsem si užila pár krásných dní u rodičů na chalupě. Bylo to supr a Tom je tam moc hodný a hodně spí.Asi ten čistý vzduch.V pátek tam jedeme zase a budeme tam až do neděle.Už teď se moc těším.Grilovali jsme si buřty a ryby.Prostě pohodička.
Dnes byl T. u babičky, tak jsme si udělali s přítelem romantický výlet na vyhlídku.Všude tam kvetly šeříky-no nádhera.Ještě jsme měli jít na večeři, ale to jsem odmítla.T. totiž odpo moc dlouho spal a určitě by byl protivný a příjde mi, že je tam docela chladno aby jsme seděli na zahrádce.
Leama já mažu dětským opalovacím krémem s faktorem 40.No vidíš já bydlela v Ústí 23 let.Ale to jsem už myslím psala.
Holky zítra si jdu pro ten přístroj, jsem zvědavá-na chalupě jsem byla úplně v poho,ale jen jsme přijeli domů, tak mi opět srdce buší.Jestli to náhodou nejsou ty naše schody.Chodím je většinou 6x, což znamená 1200 schodů.
Jinak T. se běžně točí v postýlce kolem své osy.Když pro něj v noci sahám na kojení, tak musím šátrat a hledat ho, kam se zase odpíďalil.
dvě noci za sebou jsem kojila jen 1x.To bylo pěkný.Sice se T. vzbudil jako vždy (budí se přesně jako hodinky), ale já mu šoupla dudlík a usnul.
Mějte se mamči moc hezky a hodná dítka.
Papa :wink: :slight_smile:
1. kvě 2007 v 17:52  • Odpověz
Ahoj maminky,

tak máme za sebou první máj,lásky čas.... :slight_smile: jeslipak jste byly políbené pod rozkvetlým stromem?My jsme to měli v plánu,ale pak jsme pozapomněli.Byli jsme grilovat u švagrové.Vojta byl úžasný,tak krásně spinkal v kočárku,ani jsme nemuseli drndat.Asi ten vzduch.

Fakt vám závidím chaty a chalupy.Není nadto zaparkovat kočárek někde na zahradě.
Nějakou chatku bychom chtěli pořídit,tak snad něco seženem.

hani,já nevěděla že jsi původně z ul,myslela jsem že jsi tepličanda :slight_smile: tak až se někdy protnem,můžem si dát sraz.Okouknu ti rekordmana :slight_smile: :slight_smile:
Zvládni tu chytrou mašinku,ať ti to pěkně všechno změří.

Vojta se taky otáčí v postýlce dokola,ale hází takový oblouky,že se vždycky napasuje na špricle.
Jo a u nás velká sláva,včera se můj chlapeček poprvé otočil na bříško.Byla to trochu náhoda,protože se vztekal(to už umí pěkně) a jak se prohýbal,vyhodilo ho to až na bříško.Od té doby nic. :unamused:

Holky mějte se,já jdu asi žehlit.Vůbec to nestíhám a pěkně se mi to tu kupí :frowning2: A taky se mi vůbec nechce :wink: Pa a pa
1. kvě 2007 ve 22:09  • Odpověz
Nazdárek,
taky bych si dala říct mít nějakou hezkou chaloupku na Vysočině! :dizzy_face: Když jsme tam byli jen navýletě, tak malá tam taky krásně spala! :grinning:
Jinak u nás zatím žádné pokroky nejsou. Dne jdeme do poradny a pak na kalmetizaci, takže pak dodám aktuální míry!
Hani, tak hezky zvládni 24 h s přístojem a ať Ti to dobře naměří! :wink:
Lussi, s váhou už jsme vás předběhly!!!! :dizzy_face:
Mějte se krásně a užívejte si s mimískama! papa :dizzy_face:
2. kvě 2007 v 07:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.