• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec 2006

(Zamčená)
12. března 2010 
Nazdárek,
tak gratulejeme všem k zoubkům! My jsme zatím pořád bezzubé, ale zato strašně uslintané! :grinning:
Lussi, tak se brzo uzdravte a když to v pátek nevýjde, tak jsou před námi další dny, takže hlavně, že budete pořádně zdraví! :slight_smile: :dizzy_face:
Mějte se krásně! papa :dizzy_face: :dizzy_face:
8. kvě 2007 v 19:03  • Odpověz
ahojte maminky :slight_smile:
patříme my vůbec mezi vás? :grinning: jste nějak napřed před náma a to jste mnozí i mladší :sweat_smile: nejenže se krásně přetáčíte, ale už i zoubky snad všichni máte :slight_smile: se utěšuji rčením, čím později vylezou, tím déle vydrží :grinning:
panenko uvidíme co nám zítra řekne doktorka a jak M. bude. není to silná viroza, trochu kašle a víc ho trápí rýma, ale taky to není zlý. klidně bychom šli i zítra do cvíča a v pátek s váma. jenže bych nerada aby to dostali i ostatní mimina, takže ani zítra cvíčko nebude a s tebou uvidíme. sice prý přenosná je viroza první 3 dny, ale kdo ví!
mm, ale stejně musíme zítra do města, koupit zase nějaké plíny ap., a taky táta bude mít narozeniny, takže něco vymyslet. zatím dostane asi kytici z klobásek, budu muset nějaké vybrat. jinak netuším co dát, všechno mají nebo si koupí když potřebují. znáte to..
:slight_smile: mamči opatrujte se a pěkné dny :slight_smile: užívejte si ten výborný vzduch když aspoň trošku sprchne.. ten já miluju :slight_smile:
9. kvě 2007 v 08:49  • Odpověz
Lussi, uvidíme taky jaké bude počasí, vyhlídky zatím nejsou nic moc a my zatím nemáme pláštěnku na kočárek! :frowning2: A taky mi příjde, že ač jsme nejstarší, tak teda v něčem jsme hodně pozadu! No ale na zoubky je času dost! :grinning:
9. kvě 2007 v 09:20  • Odpověz
to je pravda.se uvidí podle počasí.. my pláštěnku na kočár máme, ale pro sebe ještě nee. a kočár pes a deštník je docela blbá kombinace :grinning:
panenko vy a pozadu? nevím nevím v čem! no ale martin je kluk a ti vážně asi už od narození vědí, že není nač spěchat, pěkně klííídeček langsam... (celej můj chlap)
9. kvě 2007 ve 12:15  • Odpověz
cau holky, to jste gratulovaly predcasne, nam se zoubek jeste neobjevil, ale predpokladam, ze se prozerava, protoze mala rve uz 3 dny jak tur s malyma prestavkama a vse rve do pusinky a desne slinta a neco se tam rysuje...
jinak moje moudra kniha tvrdi, ze se prvni zoubek muze objevit kdykoliv behem prvniho roku, takze neni kam spechat... :wink: :slight_smile:
nas trapi momentalne jeste zacpa, mala nebyla uz 3 dny a desne prdi a smrdi a porad nic, ja se ji snazim nejak pomoct... uz jste to zazily? Premyslim, jestli jsem neco spatneho snedla? :confused:
Jo a pocasi je tu taky hnusne a taky me pekne stve. :rolling_eyes:
Tak to jsem vam toho moc hezkeho nenapsala! :wink: Mejte se krasne
9. kvě 2007 ve 20:29  • Odpověz
paula,kamaradka me poradila ze si mam nechat predepsat od doktorky nejaky zklidnujici gel. tak snad to nezapomenu nez nam nejaky zacne rust :grinning:
paula a plne kojis porad? plne kojene ditko nemusi az 7 dnů mit stoličku. no každý pramen tvrdí něco jiného, ale není to problém.. Martin baští hodně, takže toho i hodně lítá ven, osobní zkušenost tedy zatím nemám :sweat_smile:
paula prsi u vas? ted jsem cetla ve zpravach, ze slabe prozatimni prehanky maji nahradit silne deste o vikendu. tak jsem zvedava. ja zahradnik to uvítám. květinky to mooooc potřebují :dizzy_face:
9. kvě 2007 ve 20:52  • Odpověz
panenko,super fotečky :slight_smile: ty jsi snad pokaždé jiná, jsem na tebe zvědavá v reálu :slight_smile: a sárinka je úžasná. a skutečně, cumlá si paleček :slight_smile: nádherná fotečka :sunglasses:
9. kvě 2007 ve 20:55  • Odpověz
lussi prave ze porad plne kojim, ona taky kadila docela casto, posledni dobou jen jednou denne, ale ted to vidim, ze ma problem, protoze se krouti jako by chtela a nejde to... nedovedu si predstavit, ze by 7 dni nemela stolicku, vzdyt to by pukla, pri tom co toho sni :confused: :wink: zkousela jsem ji davat fenyklovy caj, ale zatim nic. zitra koupim ten fenykl-aniz-kmin, ten nam na zazivaci potize vzdy pomohl a ted ho doma nemam... :angry:
Tady prsi hooodne uz dva dny, tak ti to jako zahradnikovi poslu :wink: ja zahradnik nejsem a vadi mi, ze nemuzu na prochazky. :wink:
9. kvě 2007 ve 21:00  • Odpověz
paula neboj, co nevidet ti to hodi do pliny, ze ani stacit nebude :wink: a jak se bude při tom smát :grinning: ten čajík asi kup.. ale říkali nám, že mateřský mlíčko se dokáže celé vstřebat,takže na prasknutí by být neměla..
jojoooo, pošli sem nějaký deštíček :slight_smile: já ho ocením :slight_smile: ale až v pátek, zítra musíme k mudr. a do města dědovi pro dáreček, a s deštěm by to nebylo ono :dizzy_face:
koukám na jsme to co jíme. uf, docela pupíci :grinning: joooo a já už pomalu začínám hubnout :slight_smile: zase nějaké kilečko dole, takže už jen cca 3kg do původní váhy. to je už v poho, i kdyby to nebylo :sunglasses:
jak se jinak máte?
9. kvě 2007 ve 21:16  • Odpověz
Ahojky,děkujem za gratulace k zoubku.Už je venku,je to pěkná pilka.Dneska mě Vojta lehce přikousl,tak se mi chtělo omdlít... :frowning2: Pořádně jsem mu vynadala a dělala ne ne ne.Četla jsem ,že děti v tomhle věku už začínají chápat význam slova ne.Tak jsem mu to několikrát opakovala,no uvidíme jak se s tím popasuje.

taky jsme byl na rehab a sice se Vojta přetáčí,ale jen na jednu stranu.Takže špatně.Musí na obě.Tak mám další cvik. :unamused: A ještě jsme dneska stihli kalmetizaci-v pořádku.A já jsem konečně dala žádost o změnu jména v řidičáku,sice rok poté,ale konečně.Kdyby mě chytili policajti,tak mám asi mínus bod a pokutu.No přišli jsme domů v půl osmé,Vojtíšek už byl pěkně hototvý.

Paula,na zácpu nic nevím,ale jak píše Lussi,také jsem četla,že nemusejí stoličku až týden.Tak uvidíš po čajíčku.Třeba je jen nadmutá a tlačí jí bříško.

Lussi buď v klidu.Martínek všechno dožene.Vojta byl ve všem pozadu a najednou srovnal krok.To je hned.Taky jsme ho vážili na domácí váze a asi bude mít kolem 6,5 kg.Tak i ty kila na vás dotahuje :slight_smile:

Taky jsem zvědavá jestli se s panenkou sejdete,to nás musíte informovat :slight_smile:
V létě bychom mohli třeba vymyslet nějaký meziměstský sjezd,co vy na to?

Tak se mějte pěkně a pište :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

P.S.Já mám navíc už jen 4kg,tak to jde z původních 23Kg :wink: pa
9. kvě 2007 ve 22:08  • Odpověz
Nazdárek,
Lussi, děkujeme za pochvalu fotek! :dizzy_face: Koukám z okna a Tvoje přání se vyplnilo, prší sice už dnes místo zítřka, ale prší!
Dnes máme jít opět na návštěvu k tchýni, ale pokud bude pršet, tak má smůlu, protože nemáme tu pláštěnku! :grinning: :wink:
Leama, my má už skoro dva roky po svatbě a jméno na řidičáku mám pořád staré! :grinning: Ale pravda je, že nejezdím, bojím se! :frowning2: Takže na meziměstský sraz, pokud by nebyl v Brně, asi nedorazíme! :frowning2:
A ještě se musím podělit o jednu zkušenost - koupila jsem malé od Johnson´s zklidňující krém s panthenolem a zase má krásně hladkou tvářičku! :dizzy_face:
Tak se mějte moc hezky i přes deštivé počasí,které vítá jen Lussi-zahradník! :grinning: papa :dizzy_face: :dizzy_face:
10. kvě 2007 v 07:45  • Odpověz
ahoj holky!
tak jsem Lauri poradne prozkoumala pusu (musela jsem ji nechat chvili rvat, abych lepe videla :wink: ) a zjistila, ze uz mame prozezane 2 zoubky, ale ne predni, spis az tak ctyrky :astonished: :astonished: dole! Zajimave... Lauri musi mit asi vzdy neco extra, nemuzou se ji prozezavat zoubky od predu, jako jinym miminkum. :wink: jen bych teda radila Lussi a Panence, at poradne prohlidnou pusy, treba uz mate zuby taky?! :confused: Jsem rada, ze presel ten rev.
10. kvě 2007 v 16:35  • Odpověz
ahojek maminečky,
paula, zkontrolovala jsem Martinkovi pusinu a vážně nic :sunglasses: taky je moooc hodný, takže ani z tohoto není náznak. je to vážně zajímavé, že Lauri začíná od 4 :sweat_smile: ale nám to nevadí, myslím ze na zuby je jeste cas.. minimálně dokud kojím :wink:
panenko byli jste u tchyně nakonec? zase tak škaredě nebylo, jen cca do osmi pršelo. nás to naštěstí taky už nechytlo, ale tahla jsem se s pláštěnkou zbytečně.. panenko, to setkání necháme raději ještě na jindy, M. nemá chodit ven do soboty.. stačily naše dnešní nevyhnutelné pochůzky.. no jestli se my někdy vůbec sejdem ... pořád to nějak ne a nejde :angry:
co vaříte dnes k večeři? mě došla nějak inspirace :sweat_smile: asi to budu muset sfouknout jen krupičkovou kaší :grinning:
mějte se, papaaa Lu
10. kvě 2007 v 18:20  • Odpověz
jo a panenko, co jste měli na tvářičce?
ten srazík by byl super, sice taky nemám auto k dispozici, ale taťka nás doveze, nebo to snad zmákneme busíkem :slight_smile: a vůbec, víte někdo jak teď takové mimčo může cestovat busem? v autosedačce asi nee? může být na klíně, nevíte?
10. kvě 2007 v 18:22  • Odpověz
Ahojky,
Paula mě se taky zdá, že Tom má ten zoubek trochu na straně,ale ještě není prořezaný.Jde vidět přes dásničku, má to nateklé a neustále si na to sahá a nahoře je to to samý.
Dnes jsem sušila dětský prádlo na balkoně a asi mi něco ulítlo (nevím jak u vás, ale tady byl uragán).Koukala jsem dolů a tam nic.Ale takhle se nám už záhadně ztratil pelech pro psa, takže nějaký pidi oblečení to nic není-nedá se nic dělat.
Tomášek je moc hodný a překvapujemě, jak teď hodně spí.Polovinu dne prochrní-a já s ním.
Panenko, ten Jonsons taky používáme a je supr.Po olejíčku jsme měli taková suchá místa.
T. leží s taťkou v posteli,ale asi mu to nevyhovuje, protože pobrekává.Jdu ho utišit.
Pa
10. kvě 2007 v 18:24  • Odpověz
Ahojky,
Paula,to je fakt zvláštní že vám lezou zoubky od čtyřek,ale příroda je příroda :slight_smile:

Lussi,vůbec netuším jak mimina cestujou v buse.Docela by mě to zajímalo,někde se poptám.Zkusíme na to léto něco vymyslet,chtělo by to nějaké místo na půl cesty.

JInak Vojta moc nenaspí,ale přes noc je zlatý.Přes den je ukňouraný a trochu lenivý.Asi k těm zubům.
Mějte se hezky,jdu spát.Ráno vezem taťku na letiště,tak musíme brzy vstát.
Pa :slight_smile: :wink:
10. kvě 2007 ve 22:09  • Odpověz
Nazdárek,
Lussi, malá měla takové šupinky na tvářičkách, jak si pořád něco dává do pusinky a pak to žužle a šmudlá po celé tváři, takže to měla takové podrážděné, ale po krému je všechno v pohodě!
Jinak s tou prochajdou, stejně je takové všelijaké počasí, třeba příští týden už bude líp a my se konečně sejdem! Manža už má ze mě legraci, protože pořád říkám jak už se sejdeme a pořád nic :grinning: :grinning:
Taky jsem se dívala Sáře pořádnš do pusinky, ale nic :grinning: A taky mně to nijak nevadí, na zoubky času dost! :dizzy_face: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jo a u tchýně jsme byly a dalo se to zvládnout! :grinning: pak si vzala malou na procházku, takže jmse měli dvě hodinky klid.
Mějte se krásně! papa :dizzy_face: :dizzy_face:
11. kvě 2007 v 07:03  • Odpověz
Ahoj maminky,
jak pak se máte?Tomášek je moje zlatíčko, je moc hodňučký.Včera jsme se byli podívat v práci.Všichni byli z T. úplně pryč a všichni říkají, že je obrovský.Musela jsem něco vyřídit ve městě, tak jsem jim ho tam 2x nechala a přečkal to v pohodě.
T. pořád zvedá hlavu a chtěl by sedět.Říkám si, že musí mít neskutečný břišní svaly, když to dělá pořád a tu hlavu drží dlouho.Dnes jsme měli pokakaný den.Vždy sem ho přebalila a on se do pár minut pokadil.No to bylo něco.
Včera sme si s přítelem dali vínečko s Colou a asi sem to přehnala.Nevím, jestli to s tím souvisí, ale T. měl ve tři vyspáno.Šla jsem spát o půlnoci a kojila jsem, takže jestli na T. nepůsobil kofein.Chtělo se mi hrozně spinkat,ale ten ďáblík mě nenechal.Tak jsem to odpoledne dohnala a Tomášek taky, takže snad nebude v noci zase ďáblíkovat.
Mějte se maminky moc ktásně,má být teploučko, tak se těším na prochajdy.
Hezký večer :wink:
12. kvě 2007 v 19:56  • Odpověz
ahojek maminy :slight_smile:
jak jste si užili teploučký víkendík? u nás máme docela hodně drobňoučkých pokroků a radostí :slight_smile: Martin dnes poprve udělal paci pacičky bez zaťatých pěstí, celý víkend docela krutě slintá (ale zuby zatím nic) začal dělat pusinkou "autíčko" takový to brrrm s bublinama (to my dřív nijak nešlo nacvičovat), několikrát se překulil z bříška na záda, tak doufám už to umí :grinning: a dál už si ani nevzpomínám co ještě. taky nás konečně taťka zase vyfotil, tak doufám brzy budou i fotečky, abychom se mohli pochlubit :slight_smile:
hani, myslím že ta nespavost byla tou colou, pokud na ni nejste zvyklí.
a co mamky, už jíte uplně všechno? nebo si ještě dáváte pozor? já ještě něco vynechávám i když to marťovi fičí už docela dobře :grinning: mám chuť na čočkovou polívku, takže to už asi dlouho odkládat nebudu :grinning:
mějte se fajn a užijte si pondělního teploučka :slight_smile:
13. kvě 2007 ve 21:24  • Odpověz
ahoj maminky,
Lu šup sem s fotkama.Taky jsem dvě přidala.Ale už jsou staré 14 dní, takže jsme zase větší.
Vidíš jaké máte krásné pokroky :slight_smile: :dizzy_face:
T. už se točí na bříško jak profík a tváří se při tom stylem:co se divíte, vždyť jsem to uměl odjakživa,ale nachával jsem to pro vás jako překvapení :wink:. Takže se otáčí neustále a všude a při jakékoliv činnosti.Ale dělá to i v noci v postýlce.Takže jsme vyndali všechny hračky aby se nic nestalo.
Pomalu se začíná zatahovat,tak jdu rychle se psem.Jestli příjde bouřka, tak bude zase chudinka celý ustrašený.
Dnes je tam krásně,ale jako ve skleníku.Byli jsme u tchýně a docela dobrý.ani žádné rady nebyly.
Mějte se krásně. :slight_smile:
14. kvě 2007 v 15:19  • Odpověz
ahojek :slight_smile:
hani to je Tomi vážně šikulka, tak moc šikovný M. není. sám na bříško nee. zato z bříška na záda včera trénoval, dnes asi neměl ani moc příležitostí :-/ šel z náruče do náruče, děda zahájil tzv.plavební sezonu,takže ještě než se zítra ochladí, vysál bazén a ještě tam hupsnul.. a dopoledne měl práci s neustálým kříkem nebo spaním.
holky, jak dlouho jste měli tu virozu? mě přijde že je to pořád stejný, máme ji od pondělí a nemám pocit zlepšování :fearful:
taky jsem slyšela, že by v postýlce neměly být žádné hračky ap. co by mohl na sebe stáhnout a udusit se tím.. u nás zatím ještě Martínka v noci hlídají :sunglasses:
jeeeeje,haloo, panenko! kdepak dneska jsi? máš docela dlouhou absenci!! doufám je vše v pořádku a jste jen z nějakého důvodu mimo připojení :slight_smile:
opatrujte se a koukněte, jak ta naše mimina povyrostla! brzy budou slavit půl roku! a jaké mají pokroky co jsme si je přinesli z porodnic :sunglasses:
papaaa
14. kvě 2007 ve 20:33  • Odpověz
Lu my tu virózu měli docela dlouho.Řekla bych tak 14 až tři týdny.Dr. říkal, že vyléčení trvá cca 10 dní.Přeju Marťovi brzské uzdravení :dizzy_face:
14. kvě 2007 ve 21:40  • Odpověz
Nazdárek,
tak se zase hlásím! :slight_smile: Včera jsem to nějak nestíhala, ale jinak se máme dobře! malá zatím neumí nic nového, snad jen, že se začala konečně otáčet na bříško na obě strany a trochu se začíná píďalit ( snaží se lézt, ale ještě neví co s ručičkama :grinning: ). Jinak pořád kontroluji, jestli už se neklube nějaký ten zoubek, ale pořád nic! :wink:
Nám chybí do půl roku už jenom 14 dní! Letí to strašně rychle a zrovna dnes jsem si říkala, že by se mohl v tomto období zastavit na delší dobu čas! :slight_smile: Protože teď je malá fakt kouzelná! :dizzy_face:
No nic, dnes půjdu koupit nějaké kytičky na balkon, ať máme trochu veseljší výhled! :slight_smile:
Mějte se moc krásně! papa :dizzy_face:
15. kvě 2007 v 07:18  • Odpověz
Hani, fotky s Tomáškem a pampeliškama jsou super!!!! :dizzy_face: Taky budeme muset vyrazit na přírodní fotky! :dizzy_face:
Jo a ještě k jídlu, Lussi, postupně začínám jíst všechno, jen na zelí, brokolici a květák jsem si ještě netroufla. A tu čočkovku, tu bych si taky dala a hned! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face:
15. kvě 2007 v 07:21  • Odpověz
ahoj holky,jsem tu jen na skok,nemam ted vubec cas.Lussi preji vam brzke uzdraveni.
ja musim odvolat nase "zuby" byly jsme dnes u doktora, protoze mala fakt hodne rve a temer vubec nespi (ve dne jen tak 10min po kojeni) a ja uz z ni fakt nemuzu.... doktor rekl, ze to zuby nejsou, ze ty bile tecky jsou normalni, ale ne zuby a je je laura zdrava, ze je to vyvojova faze, ze je tak neklidna a place... me se to nezda... je neklidna a malo spi v podstate uz odjakziva. dr. rekl, ze kdyz spi v noci, tak je to o.k., ze jsou deti co rvou i vice :sweat_smile: pry je takova vyvojova faze jeste kolem pul roku a roku...
pozorujete nejake faze, kdy vam deti vic rvou??? Ja jsem z toho fakt uz hodne vycerpana, byt s ni porad sama a porad ji zabavovat a utesovat. Me to moc normalni neprijde... znate najake takove neklidnejsi miminko?
Me se ted vratila migrena a nemuzu si ani nic vzit...
Ja jim vsechno a Lauri to nevadi. Cocku varime cervenou, ta je lepe stravitelna a nevari se tak dlouho a je moc dobra, tak to treba taky zkuste. :wink: Byli jsme nedavno na navsteve a tam nam servirovali omacku s fazolemi, tak toho jsem se trochu bala, ale zadne potize jsme nemeli.. aspon ze to, ze laure chutna a dobre papa...
Vazi ted 7150g a meri 66cm.
mejte se holky a at jste vy i mimisci zdravi!
15. kvě 2007 ve 13:36  • Odpověz
ahoj holky,
Paula to mě mrzí, že máš takové trápení.Snad to brzy přejde. Já musím, říct, že je teď Tom mnohem klidnější než býval.Vždy si dvě hoďky hraje a pak hoďku až dvě spinká a tak je to celý den.V noci taky pěkně spí.3x se vzbudí na kojení, ale pak hned zase usne.Držím pěstičky,aby to bylo den ze dne lepší.
Panenko děkuju za pochvalu fotek.Ale ta s pampeliškou v ruce nám dala hodně práce,protože Tom jí chtěl za každou cenu spapat.
Nám bude za 5 dní 5 měsíců.Už baštím všechno,T. už je v pohodě.Když potřebuje, tak prdí jak starej chlap :grinning:.
Leje tu jako z konve.Jdu nakojit a uložit prďolku.Mějte se fajn. Pa
15. kvě 2007 v 18:33  • Odpověz
ahojek :slight_smile:
paulaje me te lito, ze jsi na malou uplne sama takovou dobu. to si vubec neodpocines, navic pokud je Laura neklidne dite. nedovedu si to predstavit, taky jsem na malyho dost sama, ale on je hodny a mohla bych ho soupnout k nasim, oni by se postarali. moje volba, ze jim ho nedam a nejdu po svym..
nicmene nezoufej, uz jsem tu psala o Honzikovi nepredstavitelne urvany kluk. v noci by jen spal u prsa a pres den nezaspi ani v kocare, stale rve, obcas koukne na novou "zabavu", vyhodnoti a obvykle zacne opet rvat. tez je pry v poradku, byli s nim na neurologii ap... Rikala jsem kamosce, ze tyto ditka byvaji bystrejsi a inteligentnejsi - vic se snazis ho utisit a davas mu tak vic zajimavych podnetu :slight_smile: vydrz pavli, bude dobre a jednou se ti to vrati :slight_smile:
hanah,musím taky nakouknout na pampelišky :slight_smile: a pak konečně snad už též ty slibované fotky přidat..
panenko také bych ráda čas aspoň přibrzdila :slight_smile: nějak rychle to vážně utíká. Martin mě přijde už dost velký, naštěstí se růstově bude už jen zpomalovat :slight_smile: ale věk ten se nezastaví..
tak se opatrujte, já jdu na ty fotky :sunglasses:
papaaa Lu
15. kvě 2007 ve 21:20  • Odpověz
hani fakt super fotky :slight_smile: sem se musela smát, jak jsou ti naši kucí stejní v tom, jak tahají pejsky za chlupy :grinning: s tou pampeliškou je nádherná fotka, a asi bychom ji taky chtěli strčit honem do pusy :grinning: teď tam prostě jde vše co se dá :slight_smile: v neděli měl táta narozeniny,Martin dostal úžasně šustící balící papír anež jsme se otočili, už ho měl plnou pusu a šťastné zářící oči.ale sem hned přiskočila a papír vyndala - ten křik museli slyšet až u sousedů :slight_smile: no nic, jdu taky spinkat, než se ten raubíř opět bude hlásit o své :slight_smile:
paaa a dobrou noc
15. kvě 2007 ve 22:58  • Odpověz
Nazdárek,
u nás jde taky všechno do pusinky! :grinning: A když je to něco nového, tak se malá tak jako nenápadně rozhlédne, jestli ji někdo sleduje a když nikdo, tak šup s tím do pusy! :grinning: Ale někde jsem četla, že v tomto období mají děti zvýšenou obranyschopnost, právě proto, že všechno strkají do pusinek, tak jsem aspoň trochu klidnější! :wink:
Dnes to vypadá na další deštivý den, takže budeme muset zůstat doma, protože pořád nemáme tu pláštěnku! Ach jo. :frowning2:
Mějte se moc krásně! papa :dizzy_face:
16. kvě 2007 v 07:26  • Odpověz
ahoj holky!dekuji za utechu jste moc hodny! jen me to bohuzel moc nepomuze, ja uz to sama fakt nezvladam... manzel si ted vzal tyden dovolenou, tak si trochu odpocnu, ale bojim se toho, jak dlouho to bude jeste takhle, protoze ja uz jsem fakt dost vycerpana. jsem z toho smutna, protoze jsem miminko moc chtela a moc se na ne tesila a takhle jsem si to teda nepredstavovala :frowning2:
lussi, hanah, vase nove fotky jsou fakt krasne. :dizzy_face:
Lussi jedna z mala veci co lauri na dlouho zabavi jsou taky noviny a casopisy, rada je macka, ale bohuzel se je taky snazi za kazdou cenu dostat do pusinky a to je pak boj. :wink:
16. kvě 2007 v 08:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.