• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec 2006

(Zamčená)
12. března 2010 
Ahojky,
panenko neboj.Tady už je nádherně a svítí sluníčko.Za chvilku ho tam máte taky.
Jo jo, pusinku plnou všemožných věcí známe taky.
Za chvilku přijede mamka, už se moc těšíme.Dokáže si s Tomčíkem celé hodiny hrát.Taky vždy když jí vidí, tak se hned rozzáří.Určitě si říká: hurá je tu hrací babička :slight_smile:.
Já budu mít klid na učení, protože za 3 týdny jdu na přijímačky na VŠ.Loni mi to o jeden bod uteklo, tak to zkusím letos.Ale dávám si míň šancí než loni.Přece jenom letos mám plnou hlavu Tomčíka.
T. se pěkně vzteká.Jdu ho utišit a taky převlíknou z pyžama, aby byl připravenej na babí jako ze škatulky.
Papa a posílám vám sluníčko :dizzy_face:
16. kvě 2007 v 08:10  • Odpověz
ahojek :slight_smile:
hani, díky za sluníčko, příšlo v pořádku a snaží se svítit co to dá :sunglasses: hned je zase líp :slight_smile: tak doufám že panenka nakonec jen ven vyrazila.
my byli v plavání, riskla jsem to a jsem moc ráda. M. byl hodný a plavání fakt zábavné, navíc jsem opět viděla kamarádky a nové známé :slight_smile: už mě doma málem hrabalo :slight_smile: tak snad to Martin taky zvládne a opět ho to neskolí. je to těžký, když nepoznám, jak se cítí, jestli do vody ano, nebo ne.. (jistě to taky znáte, že někdy víte že můžete, jindy se na to necítíte)..
paula už nevím, máte aspoń vanu? že byste též zkusili nějaké plavání ap. nebo pokud máš možnost kamkoliv s Lauri chodit cvičit ap. tak to zkus! Martina to vždy spolehlivě unaví a spí rekordně dlouho (obvykle až 3-4hodiny, o čemž si jinak můžu nechat jen zdát)
hani, máš super, že babička si s T. tak výborně hraje. to já od mámy nemám co odkoukat.. se nedivím, že jsem pomalejší :grinning: (už vím proč..)
panenko díky, tu čočkovou jsem pořád ještě neuvařila, zato si občas dáváme zelí (když nás naši pozvou na oběd a je kachna, tak to bez zelí nejde), tkay ráda zapíkam brokolici. strach jsem měla především z luštěnin a taky se bojím jahod.. no ale myslím že M. zasvětím už do všech pochoutek :slight_smile:
opatrujte se, papaaa Lu
16. kvě 2007 v 17:50  • Odpověz
Ahojky, jsem ráda, že sluníčko v pořádku dorazilo i k vám :wink:
Tak dnes sem si dala čočku a T. je zatím v pohodě.Ale od 03:00 do teď se už 6x pokakal.On to tak někdy má, že jeden, dva dny nejde a pak to málem strhá. No uvidíme v noci, jestli na něj bude čočka působit.
Teď se zrovna pere s kachničkou a vypadá to na zápas roku.Je u toho stašně důležitý.Dnes mu přítel ukazoval obrázky co máme na okně a pořád se je snažil chytit a bylo mu divný, že to nejde :dizzy_face:
Čeká mě venčení psíka a pak už jen odpočívání.T dnes určitě usne až pozdě, protože od 15 do 18-ti spinkal.To hraní s babi ho krásně unavilo.
Hezký večer
:slight_smile:
16. kvě 2007 v 19:00  • Odpověz
jeee hani tak mě dej pak vědět. já ne a ne se k tomu vaření dostat :grinning: teď jsem si ohřála indickou, co jsme koupili po plavání a manžel má pečínku od včera..
taky Martin měl kadění jako vy, nevím už kdy. teď se pravidelně vykadí hned po ránu, abych musela vstát a přebalit ho,nebo by to proteklo :grinning: (bývá to tak cca mezi 6a7 a to by se ještě krásně dospávalo)
uvidíš, třeba usne brzy brouček :slight_smile: taky jsem zvědavá jak to bude u nás dnes s usínáním. m. usnul při kojení cca v půl sedmé a stále spí, bohužel vedle mě na sedačce, takže ho budu muset přehodit do postýlky a měla bych mu dát i čistou plínu, pyžamo uvidím až jak moc se probudí :grinning:
tak zatím, jdu zavřít okna (ať se M. neprobudí), juchaj tady stárci, o víkendu budou hody :grinning:
16. kvě 2007 v 19:41  • Odpověz
jo a panenko, založila jsem si nové album a hodila ti tam jedny dost pěkný šatičky, než je dám do bazaru. nevím jestli vám už nebudou malé či něco, tak na to když tak jukni a písni :wink: jsou fakt pěkný, snad nejhezčí co jsme zatím měli..
16. kvě 2007 v 19:43  • Odpověz
Lu Martínek je móc krásný clapeček a opravdu vám to moc sluší.Jsou to nádherné fotky.
Určitě dám vědět, jak Tom čočku strávil.Ještě nespinká.Jinak v tuhle dobu většinou už zařezává.
Docela se máte, že mezi 6-7 ještě dospáváte.T. se budí kolem 5 až 6.Někdy taky spinkáme dýl.Max. do 6:45.Dnes v noci se vzbudil na kojení až ve 2:30.To jsem byla v šoku, protože to už se většinou budí podruhé.Při kojení krásně usnul,tak jsem ho přesunula do postýlky a ve 3 se pokajdil.Při přebalování se totálně probral a ve 4 ještrě nespal.Tak jsem si ho vzala k sobě a ukojila ho.Snad dnešní noc bude taky tak dobrá na kojení.
16. kvě 2007 ve 20:10  • Odpověz
díky za chválu :slight_smile: M.je fotogenický,jen já mu to tam všude kazím :grinning:
a neusne ještě Tomi ráno? M. když bubákuje už od šesti, tak kolem osmé až deváté ještě na hodinku zaspí.. když vstane až o půl osmé, tak bubákuje aspoň do 11h. a to si dá doslova jen 20..
tak přeju at noc je skutečně klidná. M. stále spí, to jsem zvědavá jak to u nás dnes dopadne..
16. kvě 2007 ve 20:24  • Odpověz
Nazdárek,
tak nakonec jsme včera ven vyrazily, ale až odpoledne, ale sluníčko bylo bezva! :dizzy_face:
Lussi, dívala jsem se na šatičky, myslím, že bychom je už neunosily, ale jsou moc hezké! :dizzy_face: Taky jem se dívala na nové fotečky s Martínkem a sluší vám to tam moc oběma! :dizzy_face: :dizzy_face:
Paula, taky bych asi vyrazila někam do cvičení nebo za jinou změnou prostředí a myslím, že by to Laurince pomohlo. Nebo aspoň na Sára to funguje, když už mě má dost za celý den stačí změnit prostředí a je hned v pohodě, má na co koukat ( můj obličej už ji nebaví !! :grinning: ).
Hani, taky jsem letos zkoušela přijímačky na VŠ, ale s nevalným výsledkem, šla jsem tam vlastně bez přípravy, protože s malou to nějak nešlo, večer už jsem byla úplně grogy, takže nějaké učení nepřicházelo v úvahu! :wink: No ale zkusím to zase za rok, to už to bude s malou lepší! :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak přeji hodně štěstí a aspoň dva bodíky navíc!!!!! :dizzy_face: :slight_smile:
Jo a jště abych nezapomněla, dnes už budeme mít konečně pláštěnku na kočárek!!! :dizzy_face: :wink:
Tak se mějte moc krásně! papa :dizzy_face: :dizzy_face:
17. kvě 2007 v 06:39  • Odpověz
Ahojky holky,
tak hlásím, že Tomášek přestál čočku bez jakékoliv újmy.A to jsem jí měla k obědu i k večeři.Říká se, že když se dopředu namočí, že ztrácí ty nadýmací účinky.Takže jí máčím, je i díky tomu skoro hned vařená a žádný problém.Takže můžete do čočky klidně jít.
Panenko loni když jsem posílala přihlášku, tak jsem ještě nevěděla, že jsem těhu.Hned po tom jsem se to dozvěděla a začala jsem přípravu odflákávat.Letos teda taky tomu nic nedá, ale angličtinu si pamatuju z loňska.Horší to bude s matikou.
Dnes chci jít pokoupit nějakou zeleninku a ovoce,ale moc se mi tam nechce.Přítel bude mít za týden 25 narozky a chci mu udělat dárkový poukaz a splnit mu tím jeho životní sen-dostat se na fotbalové utkání do Anglie.Pořád domýšlím detaily a už se mi z toho kouří z hlavy.Takže budu stejně muset do města někam do tiskárny.Taky musím objednat dort a asi udělám přáníčko s Tomovou fotkou.Takže kromně učení mám ještě takovouhle zábavu.
Mějte se mamči s mimči moc krásně.Papa :slight_smile:
17. kvě 2007 v 08:47  • Odpověz
Hani a na jakou školu se hlásíš? S matikou Tě obdivuji!!!! :grinning:
17. kvě 2007 v 09:20  • Odpověz
ahoj holky! vy jste se teda rozjely! U nas uz je lepe. Asi tolik plakala, protoze mela zacpu, posledni dobou chodi tak jednou za 3-4 dny. zacala jsem ji teda davat cajik a je to lepsi. Divim se, ze se me na to ten doktor nezeptal. Manzel zustane nejakou dobu doma, myslim ze problem neni ani tak v Laurince, ale ve me. Je sice trochu zivejsi, ale ja uz jsem hodne vycerpana a nervozni, tak to hur snasim. Pujdu zitra zase k doktorce, sice mi nechce nic dat, ze kojim, ale snad by mohla najit pricinu mych slabosti. Mame v rodine problemy se stitnou zlazou a jatry, poradila jsem se s mamkou a ta mi rikala, ze si mam nechat udelat testy at zjisti, co to je. Neni to fakt jednoduchy, kdyz je clovek tak sam, daleko od rodiny, ale snad to nejak zvladnem, manzel se ted moc stara o nas obe.
Lussi, neni pravda, ze to Martinkovi kazis, naopak, moc vam to spolu obema slusi. Fakt krasny fotky.
17. kvě 2007 v 10:34  • Odpověz
Paula, je dobře, že už je Laurince líp.K doktorce si určitě zajdi.Mě teď dělaly testy na tu štítnou žlázu, ale naštěstí nic nezjistili.Jako jeden ze spouštěcích mechanizmů je právě těhu a kojení.A nejsi přece sama,máš tady nás.Ale vím jaké to je být daleko od rodiny, v cizí zemi.Já takhle byla v Řecku a Itálii.Snad je to jen nějaké období, které brzy přejde a bude zase líp neboj :slight_smile:.
Panenko hlásím se na ekonomku.
Tak konečně jsem poukaz dokončila.Dalo mi to pěkně zabrat.To přáníčko mi ale moc nejde.Tak jsem to spojila s poukazem.
17. kvě 2007 v 11:06  • Odpověz
hani jsi hodna. ty jsi mela zase problem se srdickem ne ? beres ted leky? a muzes pri kojeni?ono je holt to tehu, porod a kojeni dost velky zaprah pro organismus a kdyz je neco slabsiho,tak se to asi ohlasi...
17. kvě 2007 v 11:45  • Odpověz
Pauli beru léky, teda brala jsem, ale bylo to horší než před tím.Klesal mi tlak na 85 na 50, což bylo mnohem horší než když mi bušilo srdce.Díky těm lékům se mi upravil puls,ale na druhou stranu to dělalo mnohem větší neplechu.Takže sem je brát přestala, hodně jsem zvolnila tempo a už je to docela dobrý.Ale musím to říct doktorce,aby to ještě radši zvážila.Na těch lécích je napsáno, že se můžou při kojení jen se souhlasem lékaře.Ale co jsem koukala na léky, tak je to skoro na všech.
17. kvě 2007 ve 12:02  • Odpověz
to je zvlastni hani, me prave doktorka vzdycky rekla, ze pri kojeni zadne leky nesmim... ted me udelaly krevni testy na tu stitnou zlazu a na jatra, tak uvidim. Pry me taky muze byvat spatne tim ze kojim, ze nemam ms, ze to clovek muze mit stavy jako v prechodu - navaly tepla, zimy, poceni, slabosti... mate to? ze snad az prijde prvni ms, tak to ma byt lepsi.
me uz je aspon mnohem lip psychicky, ze je ted chlap doma a moc pekne se o nas stara, ze nemam ten pocit, ze je vsechno jen na me.
Diky moc holky za podporu.
Mejte se!
18. kvě 2007 v 17:53  • Odpověz
ahojek maminky,obdivuji vas, ze se hlasite jeste na vysku. moc vam drzim palce. panenko a na kterou se hlasis ty? ja jsem chtela kdysi, kdyz sem se vratila ze skotska, ale prisla jsem na to, ze uz nejsem studijni typ :grinning: a prijimacky jsem prokecala s profesorkou, mivala nas na ucetnictvi na stredni :stuck_out_tongue_closed_eyes:
hani, to bude pritel pekne vyvalenej, jakej super darek dostane :slight_smile: musis pak napsat, jakou mel radost :slight_smile: a koukejte se dat do kupy vsechny obe, at si muzete uzivat miminek.mam pocit ze ted je to s martinem tak nejak nejlepsi.. obcas se zabavi i sam a nemusim ho tak ukrutne hlidat ze nekde neco vyvede :sunglasses: roztomile brepta a kouzelne objevuje svet.. taky uz ho presla viroza, tak jsem rada.
ve ctvrtecnim cviceni jsme se "naucili" novy chvat, martinka to moc bavi. lezi na zadech hlavickou ke me,ja ho chytim za hrudnicek obema rukama a hodim si ho na zada, on tam jakoby pase koniky. samo, ze ho musim pevne stale drzet. desne se tomu rehta. jako vsem takovym podobnym blbostem :grinning:
paula mas pravdu, taky se citim obcas dost slabe a zamota se me hlava. diky tobe vim, cim to je :slight_smile: jestli mam to ostatni si nejsem jista, mozna slaboucke, takze to nesleduju :slight_smile:
paula, hodne odpocivej a naber silu,dokud se o tebe manzel stara. je to od nej moc mile :slight_smile:
mejte se,papaa Lucka
18. kvě 2007 v 18:40  • Odpověz
Ahoj,
Paula víš že to asi bude fakt.Já měla minulý týden MS (a to kojím o sto šest) a fakt je to nějak všechno lepší.I chuť na milostné hrátky se vrátila :wink:.
Ale těšila jsem se, že ještě nějaký čas mít ms nebudu.Taky jsem doufala, že nebudu mít ze začátku takové bolesti, ale je to pořád stejné,možná i trochu horší.Ale to mi Dr. řekl už při kontrole po šestinedělí, že mi děloha zůstala zakloněná.No ale je to jednou za měsíc.
Lu je dobře, že je Marťa už v pořádku.Člověk si ty své broučky hlídá a chrání jako oko v hlavě.
Já Tomču zase vozím na nohách.Je to pěkná posilka a T. se to moc líbí.Dnes sem opět celý den ležela v učení a čím dýl jsem se učila, tím jsem v testech dělala víc a víc chyb.
Zítra nás čeká výlet do Německa, tak se těšíme.
Hezký večer
18. kvě 2007 ve 20:45  • Odpověz
Ahoj maminky,
koukám,že jste se rozepsaly.To je dobře,aspoň jsem si pěkně početla :slight_smile:

Paula,přeju pevné nervy a zkus odpočívat jak to jde.Myslím,že vím o čem mluvíš.Jsem v Praze taky sama a občas jsem z Vojty na hlavu.Přes den nespinká,hodně pláče.Neustále vyžaduje pozornost,jakmile otočím hlavu tak je rachot.Naučil se teď vztekat.Celý se prohýbá a brečí bez slziček.V kočárku ho to taky nebaví,protože nevidí.Jen by se nosil.A to taky nejde kvůli páteři.Taky se přestal přetáčet,zřejmě nemá náladu :slight_smile:a aby toho nebylo málo,tak večer teď dost špatně usíná. Nejblíž mám svoje rodiče,100km,ale taky to nejde tam jezdit pořád.Jednak manžel nás má rád doma a druhak tam přece jen není to úplné pohodlí.No jo,musíme to zvládnout,za chvíli už zase budou větší a přijdou zase jiné starosti.Tak se drž :wink:

Hanah,věřím,že přítel bude mít radost.Manžel byl minulý týden v Londýně na fotbale a vrátil se nadšený.Já sice nechápu co na tom může být za zážitek,ale budiž :slight_smile:

Lu,je dobře že jste zdraví.Martínek je na fotkách roztomilý.A ty taky,nekazíš mu to,neboj :wink: :slight_smile:

Maminky-studentky,obdivuju vás.Já už bych na to neměla sílu.

Já teda MS ještě nemám a jsem docela ráda.Za to jdu ale v po k zubaři a mám strach,jelikož mě bolí zub.

Tak se mějte,jdu usnout,jelikož za chvíli se mi Vojtíšek vzbudí hlady a ráno v půl šesté má vyspáno.Zkusím ho přemluvit,že je sobota,že si přispíme... :slight_smile: No myslím,že to neklapne.Tak papapa :wink:
18. kvě 2007 ve 22:53  • Odpověz
Ahoj maminky,
Leama a na jakém zápase byl manža?Sbírám všemožné informace a hlavně kvůli lístkům-ty jsou prakticky k nesehnání.
Zubaře se neboj.Já jsem zanedbala zubní kaz až mě to začalo bolet.Dělala jsem si hrozný nervy a pak když jsem zjistila, jaká je vrtání zubů pohodička,tak jsem si říkala, že jsem byla pěkně blbá a ty nervy za to vůbec nestály.
Dnes jsme byli v Drážďanech.Bylo to dobrý, ale jsem ucaprtaná a unavená.Tom jako by to věděl, tak v noci pěkně zlobil a v 5 měl vyspáno.Takže jsem jela jako mumie.Ke všemu se mi na krku udělala bolestivá boule a vůbec nevím, co to může být.Není to v oblasti uzlin-je to hned pod bradou.Přítel mě včera chtěl táhnout na pohotovost, ale to jsem řekla, že nikam nejdu.Myslela jsem, že do rána zmizí, ale zůstala tam :frowning2:.No tak uvidím.Udělal se mi velký opar, tak to možná s tím souvisí.Od pondělka do středy mám být u našich na chaloupce,takže chci, aby boule zmizela a já nemusela v pondělí k doktorce.Přítel je, co se týče zdraví, dost nekompromisní a požene mě tam třeba bičem.
Jdu vykoupat Tomčíka-teď je koupání samá sranda a čím víc to cáká, tím je to lepší :grinning:.
Mějte se krásně. Papa :slight_smile:
19. kvě 2007 v 17:48  • Odpověz
Ahojky,
Hanah,David byl na Chelesea-Everton.S lístkama je to fakt problém,vím,že jeden měli přes poštu-v Anglii a jeden koupili od překupníků.Ten ofiko stojí kolem 50liber a ten překoupený 70,což je dost rozdíl :slight_smile: Já být tebou tak to vezmu přes nějakou cestovku,sice je to dražší,ale máš jistý lístek a snad i jednu noc ubytování.Měla bys to bez starostí.Nebo jestli někoho v Anglii nemáš,to by bylo taky jednodušší.
Jak jste pořídili v Drážďanech?Já byla minulý týden,ale byl tam nějaký dixilandový den,takže spousta lidí.
Teď jsem uspávala Vojtu,opět nemohl zabrat.Doufám,že se to nestane každý večer pravidlem :unamused: Byli jsme celý den venku,tak je asi plný dojmů.Měli jsme ho dost často venku z kočárku,protože jinak by se uřval.To totiž ani není brekot,ale opravdu řev :slight_smile: Takový malý brouček a ten hlas,jestlipak z něj nebudeme mít Goťáka :grinning: :grinning: :grinning:

Tak zatím papapa
:wink:
19. kvě 2007 ve 20:46  • Odpověz
Nazdárek,
Luci, hlásila jsem se na MU na pedagogickou fakultu, ale neúspěšně, takže v mém případě není co obdivovat! :frowning2:
Jinak my jsme prožili moc hezký víkend - v sobotu jsme byli u kamošky na Vysočině a bylo tam nádherně!!!! Včera byla jen prochajda do lesů ( pro Lucku - Ořešín, Útěchov - taky nádhera )!
Jo a začínáme mít taky problémy s usínáním, dřív malá po koupání usnula kolem sedmé během krmení a teď se napapá a spát nechce. V pátek usnula až v 11 hodin, už jsem z toho měla nervy na pochodu, ale zaspala jsem to a ráno bylo všechno zase ok. :dizzy_face:
Jinak já zase obdivuji vás všechny, které trávíte s prckama většinu dne samy! Já jsem ráda, že se manža vrací po čtvrté hodině domů a začne si s malou hrát i on!
Hani, s tím učením to moc nepřeháněj, když Ti budeme všechny držet pěsti, tak se tam musíš dostat i bez velkých příprav!!!! :grinning: :wink:
Tak přeji krásný den a zase zítra papa :dizzy_face: :dizzy_face:
21. kvě 2007 v 07:23  • Odpověz
Panenko,ty nikdy nezklameš a vždycky něco napíšeš :slight_smile:
S tím usínáním je to snad nějaké období.Jak jsem už psala,Vojta to má taky tak.Včera mi usnul bez problémů,ale vzbudil se ve 23h,nakojila jsem a nic.Oči měl dokořán a dorážel výskáním.Chtěl dělat blbosti,ale pokračovat ve spaní ne.Dobrá nálada přešla v pláč a dopadlo to tak,že ho David od půl jedné do půl druhé nosil na rukách.Potom se nám ho nějak podařilo uspat v naší posteli,takže jsem celá přeleželá a nevyspalá.
Kdyby manžel chodil kolem 4tvrté,to by byla paráda...U nás to jistí sedmá a výš.
zatím pa,bude zase horko :wink:
21. kvě 2007 v 08:05  • Odpověz
ahojek :slight_smile:
panenka ví jak potěšit a napsat něco moc milého :slight_smile: juu vy byli v Ořešíně! tam jsou krásné a úžasné procházky. také to tam mám moc ráda. a je to dobrý tip na příští procházku, tak díky :wink: my o víkendu byli na přehradě, uplně až vzadu, ale i tak tam bylo mraky lidí :frowning2: aspoň že počasí nám přeje,i když jsem s Martínkem dost přehřátí.. ale přeci nebudeme trčet doma, když je tak pěkně!
panenko třeba je to jen tím teplem a Sára si zvykne a zase bude krásně spinkat :slight_smile: a nebo chce koukat už na nějaký ten ohňostroj? půjdete se podívat?
maminky opatrujte se a to teplo dobře zvládejte :slight_smile: papaaa jdu si dát konečně sprchu..
21. kvě 2007 ve 22:27  • Odpověz
Nazdárek,
tak včera jsme usínaly hodinu, tak snad se to zlepší! :slight_smile:
Luci, na ohňostroj se podívat nejdeme, v tu dobu už jsem úplně hotová, takže budeme jen poslouchat rány :grinning: :grinning:
Včera jsme byli nakupovat letní věci pro malou, takže tepla můžou pokračovat! :dizzy_face: :slight_smile:
Mějte se moc hezky a nepřehřívejte se moc! :slight_smile: papa :dizzy_face: :dizzy_face:
22. kvě 2007 v 07:45  • Odpověz
Luci, prosím, tyn plavečky jsi kupovala přímo na kurzu?
22. kvě 2007 v 07:46  • Odpověz
achoj,
panenko budete chodit plavat? už jste se někam hlásili? nevím jak kde jinde, ale za Lužánkama chtějí aby plavečky byli poměrně těsné a všechny z obchodu nám jsou ještě volnější.takže jsme koupili ty co nabízeli na kurzu..
mějte se, jdu něco lehkého ukuchtit a pak hajdy s pejskem vyčurat ať se můžeme slunit na zahrádce :slight_smile:
papaa
22. kvě 2007 v 11:13  • Odpověz
Nazdárek,
tak plavat zatím ne, ale když jsou taková vedra tak jen tak ošplouchnout! :grinning: I když dnes už je zasepo létě a prší a prší! :frowning2: Sára je celý den ukňouraná, tak doufám, že odpoledne bude aspoň chvilku na prochajdu! :wink:
Zatím s emějte krásně!!! papa :dizzy_face:
23. kvě 2007 ve 12:55  • Odpověz
Ahoj maminky,
tak jsme se vrátili od rodičů z chalupy a jsme zase krásně odpočatý a plný sil.
Bylo tam nádherně, akorát včera odpo začalo pršet a byla až do večera bouřka, ale dnes bylo zase nádherně.
Včera jsem opět zapoměla, že si večer nemám dávat kofein.Tom se vzbudil po 22 a asi do 2 nespal a vstával před šestou.A přes den to bohatě dospával.
V neděli měl 5 narozeniny a jako dárek jsme od něj dostali palec od nohy v pusince.Teď už to dělá naprosto běžně.
Musím běžet kojit, zatím pa :slight_smile:
23. kvě 2007 v 17:38  • Odpověz
ahoj holky, tak uz mam vysledky vysetreni, mam nemocnou stitnou zlazu. Protoze kojim, dali mi jen jod, az prestanu, tak mozna i nejaka horm. lecba... doktorka me dokonce navrhla prestat kojit, ze by se me ulevilo (nebyla by to takova telesna zatez)... ja nevim. Lauri neumi ani dudlika, natoz pit z flasky a brzy uz zacne dokrmovaci obdobi, tak budu vlastne kojit stale mene... navic se me ted naucila po kojeni usinat, tak mi odpada to vecne uspavani... proste nevim, co mam delat... mozna ze zkusim davat nekdy UM a nekdy kojit, ale neprestat uplne... parkrat jsem ji zkusila dat flasku, ale to je beznadejny, vubec nevi co s tim a rve a rve nez dostane prso :wink: dite vi co je pro ne nejlepsi.
Ja mam ted doma manzela, takze mi hodne pomaha, ale uvidim, jak to bude, az pujde zase do prace. Blby je, ze ta stitna zlaza zpusobuje vetsi unavu a ja jsem hrozne rychle vycerpana no a miminko potrebuje aby se okolo neho skakalo.
Holky jak ted kojite? my po trech hodinach, ve dne i v noci. Takze ve 12,3 a 6 vstavam... chystate uz se pomalu na prikrmy? ja jsem na to docela napjata a natesena, dat laurince prvni lzicku! :slight_smile:
Laurinka se ted naucila neco noveho, jak psala Lucka, ze uz Martinek umi, vrcet pusou jako auticko a desne pri tom prska. Vubec mi prijde, ze je s ni posledni dobou uz vic sranda, zabavi se dele sama a rada se smeje.
tak se holky mejte a at jsou na vas ty vase slunicka hodny. Ja jdu koupat do velke vany, to se nam moc libi.
23. kvě 2007 v 18:43  • Odpověz
ahojte slunicka :slight_smile:
panenko a kde ji budeš šplouchat? budete mít bazének? nebo budete chodit někam na vodu? no nevím jestli nejsou plavky pak zbytečný? ale jsou prďácký, to zase jo :grinning: a vůbec, co jste a kde malé pokoupili?? honem se pochlub :slight_smile:
hani, jsem ráda že jste opět tu a plní sil :slight_smile: a z kofeinu si nic nedělej, taky si na něj musí Tomík zvyknout. Martinovi už snad ty moje dávky nic nedělají. občas slabou bílou kávu, ale docela často coca colu.. joooooo, palec ten je dobrej :slight_smile: ja se ho už kolikrát snažila vyfotit, ale vždycky jsem z nějaké špatné strany, protože se při tom překulí a fotka je v háji :grinning:
paula s tou štítnou žlázou je mě to líto, ale na druhou stranu, ještě že to není nic horšího! znám hodně lidí co s ní mají trable.. kamarádka to už nějakou dobu řeší s homeopatem.. dělá jí to líp jak prášky od Mudr. tak to můžeš taky zkusit. nějak to snad kombinuje...
a s těma příkrmama, já si myslím, že když jsi to vydržela už tak dlouho, tak teď už to zvládneš! jši úžasná máma..a jak píšeš, co nevidět začnou příkrmy a kojit budeme stále méně.. ale taky si myslím, že šoupnout Laurince sem tam nějaké umělé mlíčko nemusí být špatný. já stále kojím, byť jsem měla už kdy dávat příkrmy, prej že to neutáhnu dítě nad 6kg.. no možná máte větší dítka, ale Martin má i tak faldíčky krásný, takže neposlouchej Mudr., ale rozhodni se podle sebe, jak ty to cítíš. a určitě se rozhodneš správně..

my si teď tak užíváme plavání, to je super :slight_smile: spousta vody, cákání, poloh, zábavy... prostě super :slight_smile: už aby se ohřála voda i doma v bazéně, aby tam mohl i Marťas a já se nemusela bát že se nastydne. zatím do 23C ho dávat nechci.. (tam pomalu nevlezu ani já :grinning: )

no nic, zase píšu, místo abych něco dělala, když nám klouček krásně a brzy usnul :slight_smile: mějte se moooc krásně a zase brzy tady papaaa :slight_smile:
ps. jak dítka snáší to teplo? na Martinka je to už docela i dost, jelikož já ho nenechám jen tak, minimálně musí mít krátký rukáv, kraťásky a ponožky.. asi mám strach, že ho ofoukne :frowning2:
23. kvě 2007 ve 20:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.