• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec 2006

(Zamčená)
12. března 2010 
Ahojky,
tak jsme tu zas všichni :slight_smile:

Paula,s tou štítnicí to je mi taky líto.Ale určitě to zvládneš,kojení bude ubývat a až budeš moct hormonální léčbu,tak se ti uleví úplně.Moje kamarádka má něco podobného,holčičku 10 měsíců.Držíme palce!!!Kdyby aspoň manžel mohl být doma co nejvíc viď?

Já se na příkrmy taky těším,jak píše Paula na tu první lžičku :slight_smile: Vojta teď na nás kouká,když jíme nebo pijem a polyká a někdy i vystrkuje jazyk.Dělají vám to miminka taky? vypadá to jako kdyby tušil,že je to něco dobrého.Říkám mu,že už za chvíli dostane taky :slight_smile:

Ty vedra snáší celkem dobře,jen častěji kojím.Myslím,že má větší žízeň.Já ho nechávám jen v bodý(í)čku z krátkým rukávem,bez kraťásků a průběžně oblékám a svlékám ponožky.

Mějte se hezky a zatím papapa :sunglasses:
23. kvě 2007 ve 21:26  • Odpověz
Nazdárek,
tak dnes nás čeká návštěva u tchýně, takže se musím pořádně obrnit!!! :grinning:
Kávu si taky dávám, ale jen slabou a ke snídani, pak si občas loknu coly, stačí pár doušků, to je slast!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :dizzy_face:
Luci, koupili jsme v Chicu kraťásky s tričkem jako soupravu, overálek s krátkými nohavicemi a boďátka s krátkým rukávem. Postupně nafotím a dám do albíčka! :grinning:
Jo a včera jsme koupili tygra z Medvídka Pú, protože naše malá má ve velké oblibě všechny ocásky zvířátek co má doma! :grinning: Všechny jsou tak ožužlané, že jsou úplně tvrdé!!! :grinning: :grinning: No a tygr má ocásek pořádný, takže snad bude spokojená!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
A příkrmům, zatím se na ně chystám jen psychicky, uvidíme co nám za 14 dní řekne doktorka v poradně, ale zatím nechci moc spěchat! I když tchýně už by nejradši viděla malou s řízkem! :angry: :grinning:
A ještě k tomu čvachtání, no v bazénku na zahrádce doma nebo spíš u tchýně bych jí plavečky ani plinku nedávala, ale občas zajedeme do Laa do termálních lázní a tam by to bylo nutné. :slight_smile:
A oblečení ve vedrech - doma bývá jen v boďátku s krátkým rukávem a někdy i jen v plínce a venku má kraťaský a boďátko a tak jak píše leama, průběžně dávám ponožky. Jo a na hlavě má klóbrc! :slight_smile:
Paula, s nemocí se štítnou žlázou zkušenosti nemám, ale držíme palečky ať to všechno zvládáš v pohodě! :dizzy_face: :dizzy_face:
Tak se mějte hezky! papa :dizzy_face: :dizzy_face:
24. kvě 2007 v 07:22  • Odpověz
Ahoj maminky,
pěkně jste to tu rozjely-to je paráda :slight_smile:
Paula držím pěstičky, aby bylo líp.Hlavně co nejvíc odpočívej a relaxuj.
Tomča mě včera večer a v noci přiváděl k šílenství.Perfektně se umí přetáčet a dělá to pořád a všude.No a když ho dám do postýlky, tak se přetočí,ale už si neumí poradit s hlavičkou a za chvilku začne ječet, protože už je unavený a se zvedlou hlavou spát nejde.Takže včera usnul až ve 22 v mé náruči.Ve 24 byl opět vzhůru na bříšku.Tak jsem si ho dala k sobě a tam to dělal taky.Asi ve 4 si konečně hlavičku položil a spinkal na bříšku, ale pořád si jí dával z jedné strany na druhou.No a v 6 už zase lítal po bříšku a píďalil se.Pak se chudák bouchnul do hlavičky o postýlku-to byl řev.Když ho pozoruju, tak si myslím, že každou chvilkou začne lízt.
Panenko přesně vidím svojí tchýni-při každé návštěvě poslouchám, jak se těší až malému dá párek.
Holky vy se máte, že máte bazény.Já asi koupím malému bazének na balkon aby si taky užil vodičky.
Jinak teď dávám jen body s krátkým rukávem.Ponožky má taky, ale vždy jen chvilku, protože tak mrská nožkama, že jsou hned dole.T. nemá rád cokoliv na nohách a nesnáší být přikrytý.Už ho v noci ani nepřikrývám, protože to se i z nejhlubšího spánku probudí a hned se vzteká a odkope se.
Dnes má přítel ty narozky-dárek vypadá dost luxusně.V tiskárně ty chlapy byli úplně hotový a ten co mi to měl tisknout se na mě podíval a říkal: to jako fakt jo?A pak říkal tomu druhýmu-to je teda manželka :grinning:.Jsem zvědavá na přítele, co tomu bude říkat.No ale má přijít tchýně a ta bude mít určitě kecy, ale jestli jo, tak mě pěkně naštve.
Musím běžet do města nakoupit na oslavu a ještě něco malého.Taky jdu do knihovny a musím se učit.
Mějte se krásně. Papa :wink: :dizzy_face:
24. kvě 2007 v 08:14  • Odpověz
Ahojte,
ta máme zase krásný den.Uaaaa,to mám radost.

Hanah,doufám,že měl přítel radost.A jaký zápas jsi mu nakonec vybrala?Dej určitě vědět.Zajímá mě to.Manžel z toho fotbalu žije ještě dneska :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

My dneska odjíždíme do pondělí na chalupu ke kamarádce do Rokytnice.Samý ženský a čtyři děti,přibližně stejného věku.Jsem zvědavá jak to Vojta zvládne.Ale lidi má rád,tak si myslím,že se tam namlsá a já s ním potom sama nevydržím.

Mějte se tu moc hezky a hezký víkend,papapa :slight_smile: :wink: :sunglasses:
25. kvě 2007 v 08:14  • Odpověz
Ahojky,

tak přítel byl nadšený. Řekl, že jsem mu splnila jeho druhý životní sen.První byl ten, že jsem mu dala krásného, zdravého kloučka.Hezky jsme to oslavili, ale byla jsem unavená,protože jsem půl dne lítala po městě.
Leama přítel pojede na Arsenal.A zápas si může vybrat jaký chce.V červnu už by mělo vyjít, kdo s kým kdy hraje a pak budu muset začít shánět tu vstupenku.Ale včera jsem rozhodila sítě po Anglii (mám tam docela dost spolužáků), tak snad se zadaří. No přítel o tom pořád mluví.Ráno když odešel do práce, tak mi hned za 30 minut volal a zase mi o tom povídal.Takže až do jeho odjezdu se u nás nebude mluvit o ničem jiném, no a po příjezdu už vůbec ne :grinning:.
Dnes se mi ani nechce jít ven.Vždy chodíme ráno, ale jsem nějaká líná.Mám taky starosti s pejskem, moc ho bolí nohy, už vůbec nechce chodit.Takže dnes asi budeme relaxovat doma.
Zítra je u nás otevírání lázeňské sezony.Je to vždy velká sláva, tak se těším, jak tam půjdeme a budeme jíst u stánků ty nezdravá jídla.Ale půjdu jen na chvilku, protože s prckem se tam proplétat bude asi problém.Taky budeme pokračovat v oslavě narozenin.
Maminky mějte se moc krásně, Tomášek se vzbudil, jdu kojit.
Papa
25. kvě 2007 v 10:47  • Odpověz
ahojek mamky,
no hanah, tak to se darecek povedl.. mas to nafoceny vyfoceny? to potesi kdyz snaha neni marna :slight_smile: s pejskem je me to moc lito, treba mu je taky pekny vedro.. nas miluje vodu, takže osvěžení vždy uvítá..užijte si otevírání lázní, snad nepřijde ta bouřka co hlásí.. a hlavně, ať Tomík líp spí. asi je mu taky pěkný teplo..
juuu leama, tak přeji super víkend, to bude bezva takový babinec a tolik dítek stejně starých. uvidíš, že si děti téměř vystačí :wink: popovídají si, a budou koukat jeden na druhýho :grinning:
holky musím se smát, jak se vaše babičky těší na párky a řízky pro mimísky :slight_smile: moje máti zatím nic takového nevyslovila, ale kdo ví, co do kluka bude rvát :angry: zatím cokoliv ji řeknu ať nedělá, tak jakobych nic neřekla. udělá vše po svém. a chodí si pro něj jak do obchodu. a musí si ho pochovat, když zrovna je tak hodný a klidně leží.. a pak už ležet nechce a já abych opět něco vymyslela, aby nezlobil.. nicméně, asi si cvaknu panáka, Martin se začíná překulovat na bříško :grinning: a dokonce dnes i začal "lézt" resp. couvat :grinning: no ale to asi ještě cvičit nebude, no uvidíme... ale mám radost, že opět pokrok - už vás doháníme :grinning: legrace je teď s ním jezdit MHD, protože to má pořád nohy ven z kočáru a pořád nahoře.. je bezva pozorovat lidi jak na něj koukají a pobaví je to :sunglasses:
jo a panenko kde je Chic? to vůbec neznám?? :sweat_smile: dnes jsem objevila supr obchůdek s věcičkama hlavně pro děvčátko. překrásný šatičky ap. na Masné nebo je to ještě Křenová? na druhé straně jak je růžový panter a ještě o kousek dál.. uplně jsem slintala.. jestli to tam znáš, víš o čem mluvím.
a dnes jsme měli super noc, Martin se probudil jen jednou ve 3h., jinak spinkal až do šesti a pak si hodinu breptal :slight_smile: báječně jsem se vyspala :grinning:
zato zítra bude perný den, jdou nás teprve přivítat na městském úřadě a pak frčíme k manželové babičce a ostatní rodině..ažvečer přijedeme na naši chaloupku. ufff, bude to náročné, v tom hicu..
tak to nějak zvládněte a v pondělí si zase písnem :slight_smile:
25. kvě 2007 ve 22:37  • Odpověz
Nazdárek,
Luci, nakupovali jsme v Chiccu mezi Ikeou a Tescem, to určitě znáš! A jinak ten obchůdek, o kterém jsi psala Ty, ten ještě neznám :grinning: Budu to muset napravit! :grinning:
Víkend jsme opět strávili pohodově, v sobotu Ořešín - dali jsme si tam oběd, v neděli Nové Město, tam nás jen trochu pozlobila bouřka, ale jinak to bylo skvělé! :dizzy_face:
Dnes jdeme na celý den k mým rodičům, tak už se těším, jak nebudu muset být pořád ve střehu!!! :dizzy_face:
Jo a Hani, kdy máme držet ty palečky??? :slight_smile: :wink:
Mějte se moc krásně!! papa :dizzy_face: :dizzy_face:
28. kvě 2007 v 07:30  • Odpověz
ahoj holky! V Brne je pry taky Takko, ve Vankovce, nemaji miminkovske veci taky tam? my tady mame jedno obrovske a tam maji pekne veci na miminka.
Jinak me asi ukamenujete, protoze se doporucuje az od 6.mesice, ale ja uz zacala prikrmovat. Lauri vcera dostala mrkvicku, asi 1 lzicku a moc se ji to libilo. Nechci ji totiz davat UM a musim pomalu min kojit. Driv se dokrmovalo od 4.mesice, tak snad nic nepokazim. Mejte se hezky!
28. kvě 2007 v 09:11  • Odpověz
Paula, já jsem byla přikrmovaná už ve 3 měsících a nijak se to na mě nepoznamenalo, teda aspoň doufám :grinning: , takže když má Laurinka 5 měsíců, tak je to v pohodě. A stejně ještě pořád kojíš, ne? Neboj, my Tě za chvilku doženeme a pak nám budeš radit, co na ty prcky platí!!! :grinning: :dizzy_face:
28. kvě 2007 v 09:19  • Odpověz
no ja, ze jsme tu nejmladsi a uz prikrmujeme... me bylo doporuceno prestat kojit, jenze se mi nejak nechce do UM a Lauri uz vubec ne :grinning: tak jsem si rekla, ze kojit neprestanu, ale aspon budu kojit min, tim ze zacnu prikrmovat. No ale zatim to byla jen 1 lzicka mrkve... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale stejne, je to prima pocit, davat diteti uz neco jineho nez prso. Taky se na to tvarila celkem prekvapene, ale zda se ze ji to chutnalo a taky se po tom pekne vykakala, s cimz jsme mely posledni dobou dost problemy. :wink:
28. kvě 2007 v 09:27  • Odpověz
Ahojky mamči,
náš víkend byl taky moc hezký.Byli jsme na Lázeňské.Bylo to fajn, ale bylo děsný dusno a asi milion lidí.Takže jsme tam vydrželi jen hoďku a půl.A jak jsme přišli domů, tak se spustila pěkná bouřka.Takže ještě že jsme šli.
Palečky mi držte 5.6.Pořád v tom učení ležím, ale nejde mi to vůbec do hlavy.Takže si moc šancí nedávám.Ale co, tak bych to zkusila zase za rok.
Paula proč by jsme Tě měly ukamenovat? Vždyť Laurinka už je velká slečna, takže ať s chutí papká mrkvičku.My jdeme zítra na kyčle a ve čt k dětskýmu.Možná nám taky řekne, ať už přikrmuju, protože se mi zdá, že Tom teď nepřibírá.
Holky dáváte dětem něco na pití v těch vedrech?Já Tomovi ne, ale častěji kojím.Ale bojím se, aby nebyl dehydrovaný.Budu se na to muset ve čt zeptat.
Ten dárek se pokusím dát do fotoalba.Nějak hezky ho pro vás nafotím.
Mějte se krásně. U nás je docela zima (17 st) a zataženo.Ale po těch pařácím mi to přišlo vhod.
Papa :wink:
28. kvě 2007 v 10:32  • Odpověz
hani me prijde, ze tady na konikovi se moc propaguje zacit s prikrmy co nejpozdeji... tak proto...
jinak si myslim, ze Laura uz je taky dost velka (kolem 7,5kg) a uz je to docela tezky ukojit. Nektere maminky maji treba tak velke dite az v 7.mesicich... tak myslim, ze se musi divat nejen na vek, ale i velikost ditete a vzhledem k tomu, ze ty mas toho rekordmana :grinning: tak myslim, ze vam dr. prikrmovani treba taky uz doporuci. :wink:
Tady prsi uz treti den, je to otrava, ze nechodime ven.. :unamused: Kdyz byly ty vedra, tak jsem Laure davala fenyklovy caj, protoze mela zacpu. Moc ho ale nevypila, tak max. 50ml denne.
My jdem zitra uz na 3 ockovani hexavakcinou a mame to za sebou. doufam, ze nebude mit takovou reakci jako minule a taky se zeptam na ty prikrmy.
Pak dej vedet, jak jste dopadli.
28. kvě 2007 ve 12:51  • Odpověz
ahojte maminy! ja tak lietam z temy do temy a hladam nieco, kam "zapadnem"
kedze regionalne /Ostrava/ sa v nasej teme nic nedeje, tak sa pytam, ci je u vas este "volno". Ale nechcem vyzerat, ze "jmenuji sa vterka a budu tady bydlet", tak ma kludne mozte slusne odfajcit, ja to pochopim :grinning: :grinning: :grinning:
28. kvě 2007 ve 14:03  • Odpověz
ahoj nikeske! To vis ze se muzes pridat! :wink: :slight_smile: Nas tu moc neni, tak urcite privitame nekoho, s kym si budeme moct vymenovat informace o stejne starych detech!
Jsi slovenka zijici v Ostrave? A jak se jmenuje tvuj chlapecek a co vsechno uz umi?
28. kvě 2007 v 18:44  • Odpověz
jeeej! cafte!
ja som slovenka, zijem v ostrave , manzel je tiez slovak.
mame tomaska, ma 5 mesiacov a 2 tyzdne, je zdravy, s niektorymi vecami "bojujeme", napr.kadenie nam nejde :grinning: a spanie kedy-ako, s papkanim nastastie nieje problem...uz sa prevaluje z bruska na chrbat a pasie konicky.
skoda, ze nestiham precitat tych 40 stran, ale dufam, ze coskoro vas budem spoznavat :grinning:
az bude vecer chvila cas, tak si precitam par stranok dozadu.... :grinning:
28. kvě 2007 v 19:22  • Odpověz
Ahoj nikeske,
vítám Tě mezi námi. Já mám taky syna Tomáška-jak by řekl můj přítel-je to nejkrásnější jméno na světě. :wink:
Dnes mě Tomčík opět překvapil, po o spinkal 4 hodiny.Tak doufám, že v noci nebude bubákovat.Ale teď už si hraje v postýlce a vypadalo to, že každou chvilku usne.
28. kvě 2007 v 19:37  • Odpověz
Ahojky,
vcera jsem si s par maminkama zalozila novou diskuzi...je nas tam zatim malo, nechcete se k nam pridat?
28. kvě 2007 v 19:51  • Odpověz
ahoj! dik!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
tomasek je super meno! :wink:
akurat so spanim to mame horsie, cez den maximalne maximum 2 hodky , v noci max 9... :grinning:
kolko vas tu je "stalych" ?
28. kvě 2007 v 19:53  • Odpověz
Jsem zapomnela hodit link..www.prosincovky2006.freeforums.org
a i kdyby se nikdo nechtel pridat..tak mam jeste dotazek, neni tu nejaka maminka na kocarkovani z Prahy9 ? Diky Andrea
28. kvě 2007 v 19:58  • Odpověz
Andreyko a jaká je to diskuze?
Tak já Tomču uložím mezi 19-20, ve 24 se budí na kojení, pak mezi 2-3 a v pět má vyspinkáno.Tak si vždy tak půl až hoďku hrajeme a pak ještě usneme.Ale max. do 7:30.Dýl Tom nikdy nespal a já nemůžu, protože musím s psíkem.
Jinak nás tu je pět až sedm? Snad počítám dobře. :confused:
Jo jinak Tomčík když byl mladší, taky přes den téměř nespal.Ale asi tak před měsícem se to zlomilo a teď přes den spí rád.A když si k němu lehnu, tak to dokáže spát fakt dlouho.
28. kvě 2007 ve 20:03  • Odpověz
ahojek maminy :slight_smile: ,
nikeske take te vitam mezi nami :slight_smile:
panenko az v sobotu me docvaklo,kde ze jsi nakupovala :grinning: jj, maji tam pekne veci :slight_smile: paula v Brne je nekolikrat Takko, obcas tam i neco koupime.. ale prijde me, aspon tam kde jsem byla, ze na mimina a obzvl. kluky tam toho neni mnoho.. nakupuje tam spis kamaradka s devcatkem..
nam dnes v poradne rekla mudr. ze uz tez mame davat prikrmy.. aktualni miry 68 a vaha 7,4kg.. jeste jsem to ukecala o tyden,jelikoz v pondeli jdeme do te narkozy, takze mrkvicku s bramborou dostane az od pristi stredy ci ctvrtka. ale stejne me prijde, ze ta nase mudr. si na prikrmy nebo UV strasne potrpi. prece me nebude vykladat,co utahnu a co ne.
Hani, taky cajiky nedavam, ale uz bych rada neco zkusila.. ale to vis, zase kuli te narkoze radeji nic nezkousim, vse az po.. navic v nemocnici bude nejpohodlnejsi vyhradne kojeni :sunglasses:
28. kvě 2007 ve 20:08  • Odpověz
paula to chladno ti docela zavidim, me z toho dusna uz pekne boli hlava.a to uz docela dlouho prsi.. (nicmene jako zahradkar podotykam, ze je to stale malo, pod stromy je sucho jak na pousti).
nikeske, tak kadeni bychom mohli vyucovat :grinning: to nam jede dobre (po tatovi :wink: ) a zkousite mu davat vecerni nocni rezim? Martinka ukladam cca v osm, po koupani (stale jeste obden) oblecu do pizama, nakojim a ulozim. pak uz ho z postylky nevyndavam, on si tam hrava, viska ap., ale zpravidla do pul devate usne.. jinak nebooj, pres den taky moc nespava..
28. kvě 2007 ve 20:21  • Odpověz
ahoj!luss, to je bida s kadenim, ale co uz, skusila som vsetko, asponze ta rurka zabera :rolling_eyes: spanie, to dlha kapitola, uz som sa zucastnila viacerych "debat", tomasek zaspava vyhradne pri kojeni a pri polozeni do postielky spusti taky narek, ze po desiatich neuspesnych pokusoch skonci u nas v posteli do rana... ale to len posledne 3 tyzdne, predtym bol v noci velky spachtos...
a ako ste na tom s cajom v tom horku?
28. kvě 2007 ve 20:53  • Odpověz
ahoj Niky, porad nam co je na dobre kadeni? vubec nevim jak bych to resila, kdyby bylo treba.. kojis jeste plne? nam rikali,ze nemusi plne kojene ditko kadit i tyden, ze materske mlicko se tak dobre travi. no ale co slysim maminky, tak ditka tak v pohode nejsou, ze by rady neco vytlacila.. tak nevim..
Nik a slysi Tomik na dudlik? kdyz mam martina uz rozespalyho, tak dudel zabere a prso nahradi. je to vyhoda dudliku. ale neboj, taky spava mezi nami, v noci po kojeni se me uz nepodari vzdy vstat a vratit ho do postylky :slight_smile: a driv ho to i vic uklidnilo, byt byl vracen spici do postylky, budil se,vrtel ap., takze jsem ho dala k nam a pak byl klid.. paula nebo nekdo me moc pekne napsal, ze mam byt v klidu, ze me malicky tak moc potrebuje a ma rad :slight_smile: takze si to tez uzivej, dokud to tak je :wink:
cajik zatim nedavam, kojeni nam staci,ale od poloviny pristiho tydne zacnu zkouset cajiky a mrkvicky :slight_smile: snad budu mit cas to nekde nacist, co a jak.. ty uz davas cajanky? jaky a kolik a jak casto??? to by me docela zajimalo.. jak se vubec pozna, ze ma ditko zizen na caj a ne hlad na mlicko? :wink:
28. kvě 2007 ve 21:09  • Odpověz
Je to neco jako mate tady vy, akorat takovy soukromejsi..vytvorili jsme si k tomu i denicek-kam ukladame(teda budeme ukladat) fotky, ruzne vzkazy, recepty(je to neverejny, jen pro holky co chodi na diskuzi)..no a urcite se nektery mamci budou i schazet na kocarkovani a tak :slight_smile: kdyztak mrknete :slight_smile:
28. kvě 2007 ve 21:12  • Odpověz
to luss: no ja viem, ze nemusi kadit kazdy den, problem je v tom, ze on normalne kadi 3x dopoludnia 2x popoludni / :grinning: /, takze ked vidim, ze je 13.00 a prazdna plina, tak davam trubku, lebo ak pride do akutneho stadia, ked sa pre prdiky nemoze vykadit, to je taka scena, ze mi je az do placu...bordovy, chudacik kvili pol hodiny a nemoze lapit dych...no hruza....vtedy narabat s trubickou je ohubu... :rolling_eyes:
kojim plne, s cajom sme sa mordovali dva mesiace, vobec ho nechcel, ale skusala som flasku, lyzicky, rozne caje, lebo som sa bala, ze ked budu tropicke horucavy, aby vedel pit aj cajik...a je to presne dva dni, ked pije z aventackej flasky... jo, a skusali sme ryzovu kasu na vecer...
no cumel nula bodov :grinning:
28. kvě 2007 ve 21:45  • Odpověz
mrknem :grinning:
jo, este luss:davam hipp, granulovany / davala som aj sackovy, ale ked mi to nechcel pit, tak sa mi neoplatilo robit vela, tak som potom robila po menej granulovaneho/, flasku mam Avent a babynova.
mam caj vzdy po ruke, ja vlastne aj casto kojim, ked je horko, lebo ma zizen
/ aj kazdu hodinu / takze teraz, co davam caj, sa aspon to kojenie /dufam/trochu ustali...on si chlipne po 10-20 ml...dnes bolo 30 st., takze aspon tie pery nema take obschle :grinning:
28. kvě 2007 ve 21:49  • Odpověz
:grinning: teda Niky obdivuju te, jaky mas humor :slight_smile: skoda ze nemas albicko, abych mrkla jak vam to slusi. me tady holky poradily co jist proti prdikum (copa me napadlo cerstvy pecivo ap.?)snazila jsem se to co nejvic dodrzovat a taky davali jsme sabsimplex,takze to prcka pekne uklidnilo a ted uz fouka pekne sam. ale u vas to vypada na neco vetsiho, co? ne klasicky vetriky.. a taky mam zkusenost, kdyz ten nas drak zacne rvat, ze si tam ten vzduch napolika a kdyz to nevyriha, tak to jde taky druhou stranou.. takze by to mohl byt docela zacarovany kruh.
no snad vam prikrmy pomohou od nadymani..
nikeske, mej se pro dnes fajn a zase zitra :slight_smile: dnes jdu uz do hajan , to teplo me zmohlo a mozek vypovida sluzbu..
28. kvě 2007 ve 22:23  • Odpověz
dobru noc!!!!!!
ja mam comp zapnuty cely den, lebo kecam aj s rodinou na dalekom slovensku :grinning:
inak nechavam odgrgnut, aj kapicky aj masticky sme mali...jedalnicek uz velmi neriesim...to ked som jedla, co mi prislo pod ruky, tak bolo v pohode, ked som sa hlidala, tak naopak...mam vytipovane veci, co nemozem...ale z coho nekadi teraz, to by ma fest zaujimalo.... :grinning:
pa,pa, ja uz tiez pojdem....
fotky ti mozem nejake poslat :grinning:
28. kvě 2007 ve 22:30  • Odpověz
Nazdárek,
vy jste to teda rozjely!!!! :slight_smile: Zdravím Nikeske a Andreyku! :dizzy_face: Bude nás víc a nebudeme se bát vlka nic! :grinning:
Lussi, tak vy už začnete s příkrmy?? :wink: My jdeme příští týden do poradny na půlroční prohlídku ( toto letí :astonished: ), tak jsem zvědavá! :slight_smile:
Jinak já čaj taky nedávám a častěji kojím, když jsou vedra a podle pročůraných plínek si myslím, že to malé stačí! :slight_smile: I když podle tchýně samozřejmě ne, čaj je prostě čaj! :dizzy_face: Ale i doktorka mi říkala, že stačí častěji kojit, že to přední mlíčko stačí! :slight_smile:
Dnes to vypadá na déšť, tak sna bude Lussi-zahradník spokojená! :grinning:
Mějte se krásně! papa :dizzy_face:
29. kvě 2007 v 07:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.