• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec 2006

(Zamčená)
12. března 2010 
Tak holky,voda v bazéně 29st,ale zvládnul to dokonce bez pláče a i s potápěním.

Doufám,že to Lussi dobře dopadne a zítra ji tu máme.

nikeske jak to zvládneš být často u počítače,já jsem ráda,že občas.vojta mě nenechá.zrovna teď píšu jednou a druhou ho držím na klíně.do všeho tu buší :slight_smile:
5. čer 2007 ve 13:29  • Odpověz
cau holky! ja tu mam ted mamku a navic je nadherny pocasi tak se k pocitaci ani moc nedostanu. Laurinka ted strasne pozde usina, prijde mi, ze je snad zavisla na slunicku, proste dokud neni tma, neusne :angry: mame sice zavesy, ale uplna tma nam v loznici udelat nejde. Vcera jsem s ni musela dokonce skakat na mici aby usnula. :angry:
My zuby jeste nemame, ale jsou videt v dasnickach. :wink:
Holky kolik kilo nahoru ma´te jeste po porodu? A roztahly se vam boky? oblecete kalhoty co pred tim? ja mam jeste 6kg nahore, ale zacinam na tom pracovat, ted v lete se hubne lepe,kdyz jsou vedra, neni takovy hlad. Bricho me teda pekne visi... :frowning2:
5. čer 2007 v 16:30  • Odpověz
cafte! nechcem trpiet "samomluvou ", ja mam totiz PC v izbe, kde sa hrame, a chatujem s rodinou na slovensku, takze pomedzi to chodim k "vam" :grinning: :grinning: :grinning:
aj moj tomas zaspava az o 20.30 a o6.00 je hore, lebo uz vidi svetlo cez okraje zavesu... :rolling_eyes:
to paula: ja uz mam tolko, co pred pocatim, ale chcela by som este nieco zhodit, lebo uz vtedy to nebolo "onco" /pribrala som v tehu 25 kg.../
no to brusko by chcelo cvicit, ale kedy ?!?!?! :angry:
to leama: sikulka!
5. čer 2007 v 17:29  • Odpověz
Nazdárek,
tak dnes jsem se vážila a už nemám nahoře ani kilo, takže jsem na přetěhotenskou váhou, ale ráda bych šla ještě dolů, ale to si ještě chvilku počkám! :grinning:
Jinak kašičku jsme zase nestihli!!! :grinning: Ach jo, tak snad dnes. :wink:
A koupili jsme maličké kočárek na cestování, ale ještě musíme chvilku počkat, než bude pevně sedět, zatím pořád padá na strany! :slight_smile:
Mějte se moc hezky a připravte se zase na tropické teploty! papa
:dizzy_face:
6. čer 2007 v 07:52  • Odpověz
Ahoj holky,
tak my měli noc...Vojta večer vůbec nechtěl usnout,tak snad kolem 23hod,do té doby vyváděl.V 1:30 na kojení a ve4hod opět,ale to se probral a řval a řval až do půl sedmé.Vůbec jsem nevěděla co mám dělat.Nic nezabíralo,prso,básničky,chování,hraní.Vždycky na chvíli přestal,ale potom nanovo.Uaaaa,snad to nebude pravidlem.Teď chápu vás holky,co s tím máte problém.Jsem vyřízená.Teď mi usnul na balkoně,tak jdu rychle něco dělat,pač vůbec nestíhám.Večer při tom uspávání jsem totiž vytuhla s ním.A to už je potřetí,tak mám pěkný skluz.Zítra mi přijede tchýně,z čehož jsem lehce nervózní a v pátek jedeme všichni do Němec k prababičce.Jestli tam bude předvádět co doma,tak potěš pánbůh.

panenko,jaký je kočárek na cestování?

já mám nahoře ještě 3kg,ale jsem taková nějaká rozformovaná,takže by to rozhodně chtělo cvičit.jenže na to teď fakt nemám sílu.

zatím pa,ještě se ozvu s aktuální mírou a váhou.Jdeme dnes k dr.
Papapa :slight_smile:
6. čer 2007 v 09:34  • Odpověz
Leama, máme Britax Verv je dobře skladný do kufru, ale je spíš do města a na nákupy! :slight_smile: Ale pro tyhle účely jsme ho kupovali!
6. čer 2007 v 16:16  • Odpověz
Ahojky,
kde jste kdo?My se jdeme pochlubit :slight_smile: 6675g a 68cm.Jsme zdraví,Vojta dostal první pigáro hexavakcíny.Byla jsem mile překvapená,že ji nebudu platit.Doporučila mu ji neuroložka a tím je to zdarma.Zároveň mi dali na vybranou jestli žloutenku očkovat teď jeden typ nebo ve dvou letech A i B.Ta později je šetrnější,ale hradíme si ji samy.Zvolili jsme tu pozdější.Taky mi byly vysvětleny příkrmy.Začnu až příští týden,teď budeme v Německu,tak na to chci mít klid.Ale dr.mi řekl,ža ať zkusím kaši navečer,že třeba nebude brečet.Myslím,že už to někdo dáváte.
Dala jsem mu ji do lahve,vypil ji úplně celou a přitom mi usnul.Tak jsem zvědavá na noc :wink:
mějte s hezky a pište :slight_smile: :wink: papapa Lea a spící Vojta
6. čer 2007 ve 21:39  • Odpověz
ahoje holky :slight_smile:
tak jsme zpět doma a jsme rádi. :slight_smile: bylo to docela dobrý, zvládli jsme to, jen den D byl pernější, ale brouček byl statečný. jen měl šílený hlad.. než jsem mu mohla dát, tak jsem skoro plakala s ním. nejhorší je, když Vám dítě pláče hlady, vy máte mlíčko a stejně mu dát nemůžete... (bylo by mu špatně). ale i to jsme zvládli a už máme opět spokojené mimčo. jinak byl pobyt příjemný :sunglasses: a zítra jdeme na tu mrkev a dám asi i čajík do lahvičky :slight_smile: mlíčko večer zatím neee.
nález máme takový, že má vrozenou oční vadu, velmi vzácnou, má cosi rozšířenýho (snad papilu?) ve středu očka, zrovna při cestě v zorném poli. takže lékaří netuší, jak moc na to očičko vidí a nakolik ne, budou ho dál hlídat a kontrolovat a až to bude umět říct, tak budeme moudřejší. ale hodnoty prý má malé, takže by měl vidět i na pravé očko slušně.. tak uvidíme.
jinak jsem četla že se máte pěkně, to jsem ráda :slight_smile: už tu budu opět s vámi, jen dnes jdu už do hajan, není nad vlastní postýlku. jsem utaháná jako kotě :slight_smile: tak pa brzy a dobrou :slight_smile:
6. čer 2007 ve 22:03  • Odpověz
Nazdárek,
tak konečně došlo i na večerní kaši, ale nějak jsem nezaznamenala žádný rozdíl! :frowning2: Dnes zkusím udělat řidší a dát ji do láhve a uvidíme!
Jinak dnes jdu ke kadeřnici, už se těším, že se bude zase někdo starat pro změnu o mě, ale nejdřív předám malou tchýni na hlídání. Nemám z toho vůbec radost, ale bohužel moje mamka ji hlídat nemohla. :frowning2:
Tak pak vám večer napíšu, jak vše dopadlo! :wink: :slight_smile:
Lussi, to je dobře, že jste to zvládli v pohodě a že už jste doma! Už jsi nám tu chyběla!!!! :dizzy_face:
Mějte se krásně!papa :dizzy_face:
7. čer 2007 v 07:01  • Odpověz
cauki luss! sme radi, ze uz si doma!tak nech je to ocko O.K.!
ja urputne uklizim a varim, pridu tchanovci na 3 dni...dufam, ze to prezijem v zdravi, teda hlavne moje nervy... :angry:
7. čer 2007 v 09:36  • Odpověz
Ahoj všem,
Lussi,je dobře že už jste doma a vše zvládli :slight_smile:

Panenko,nedivím se,že nemáš radost z hlídání tchýní.Mě přijede dneska a už mám husí kůži :frowning2:

nikeske,přežiješ!My ženský vydržíme všechno :wink:

Tak noc jsme vůbec neměli podle mých představ :frowning2: Vojta po kaši sice krásně usnul,ale asi za dvě hodiny se začal celý kroutit a točit v postýlce.Šla jsem ho uklidnit,ale zjistila jsem,že je celý pozvracený.A začalo to,zvracel v intervalech až do jedné ráno.Byla to síla,byl úplně zelený a otřásalo se mu celý tělíčko.Mezitím únavou usínal a zase se probral blinkáním.Fakt jsem měla strach,volala jsem na pohotovost,tak mi poradili přes telefon.Naštěstí v tu jednu už to bylo naposled a potom se mu viditelně ulevilo,zrůžověl a začal si brumlat.Hned ráno jsem mazala k dr.Neví coby to mohlo být,snad shoda všech faktorů,očkování,kaše,vedro....
Každopádně odjezd do Německa jsme odložili o den.

Mějte se hezky a hlavně to zdraví,papapa
7. čer 2007 v 11:42  • Odpověz
to leama: ty jo...tak to uz je horsia noc, jak ked kojis kazdu hodinu :cry:
tak to sa uz nestazujem....hlavne, ze ho to preslo...susedkin drobec mal po ockovani zase teploty...
u nas bolo vcera este pod mrakom, ale dnes uz je vedro...ja sa tiez bojim,ako v horucavach, ci mu bude stacit to mliecko, alebo donho liat aj caj...osobne nic proti caju nemam, ale posledne sa tak nahltal vzduchu z flase, ze nekadil bez trubky tyzden...tak neviem.
P.S.:to hlidani vam zavidim, ja tu nemam ani mamku, ani tchynu, ani ziadnu rodinu... sice zatial mi to ani tak nevadilo, jelikoz nase mimi vydrzi bez prsnika brutalnu hodinu a pol...ale casom...
7. čer 2007 v 11:53  • Odpověz
nikeske,já myslím,že ten čaj v tom vedru neva.ale prý aby tam nebyl heřmánek.já mu mám dokonce dneska dát slabounkej černej kvůli tomu žaludku.Jen to vaše kadění....Použít nějaký ten speciální dudlík?Nebo po lžičkách :slight_smile: ,no ale to je celkem pakárna a nevím jestli správný efekt.
Hlídání nemusíš závidět,mě přijede tchýně až z Opavy,takže to není moc často.Sem do Prahy je to možná jak od vás na Slovensko.A naši taky nebydlí v Praze.Takže takový ofrk pouze dvouhodinový nemám.Když tak jí tu mám nasáčkovanou několik dní a to nic moc :slight_smile:
7. čer 2007 ve 12:52  • Odpověz
ahoj holky! Lussi, to jste to pekne zvladli. Preju at je ocicko co nejvice v pohode. Ja jsem uplne prislepla kratkozrakosti a taky s tim ziju.. :wink: snad to nebude nic hrozneho.
Leama, ja Laure taky jednou dala kasi a pak se me po ni poblinkala, dr. rikal, ze to bylo tim, ze to bylo moc brzy, ze ji jeste kojeni staci. Nakojila se totiz po te kasi uplne moc, jak je zvykla a proste toho na ni bylo moc. Pry mame jeste pockat, az se mi bude v noci casto budit hlady. No ted se me budi 2-3x a ja bych byla rada, kdybych uz nemusela vstavat, ale holt musime jeste vydrzet.
A proc by v caji nemel byt hermanek? Me ho prave pro miminko doporucovali? :sweat_smile: To je hrozny se v tom vyznat, co se ma a co nema... :confounded:
7. čer 2007 v 16:49  • Odpověz
Ahoj maminky a miminka,
tak se vám po hrozně dlouhé době hlásím.Doma nám ze dne na den odpojili internet, takže jsem úplně odřízlá od světa.Teď jsem u našich, tak využívá ségry notebook.Tomča váží 7900g a je to pěkný vztekloun.Kdaž není po jeho, tak se pěkně vzteká a je nepříčetný.Ale o tom se rozepíšu příště.Ani nemám čas si přečíst vaše příspěvky,ale hned jak nám zprovozní internet, tak to napravím (snad zítra).
Ségra musí pracovat, takže musím jít. Mějte se moc krásně.Papa Hanka a Tomášek
7. čer 2007 v 17:21  • Odpověz
ahojek mamky! zeptala bych se kde jste zamrzly! ale je takový vedro že to nejde :grinning: tak doufám že jen trajdáte po venku a večer se Vám už psát nechce :wink:
děkujeme za milá slůvka útěchy.. paula taky si myslím, že M. se s tím žije líp jak mě :grinning: ale nechci to dramatizovat, jsou o dost závažnější neduhy..
jen mě trošku trápí, že od návratu je M. na mě závislejší a jako by se stále bál aby dostal dost mlíčka.. tak snad se to brzy srovná... o to víc obdivuji všechny, kterým dítko nezaspí bez prsa a v noci se budí atd.. naštěstí aspoň když M. usne (teď až se setmí - prý na to mimina nehrajou a je jim to jedno. tak náš je zřejmě výjmečný a jedno mu to není)
taky mrkvička mu docela jede, i domácí od maminky i s rýží kupovaná. jen s čajem v lahvi neví co dělat :grinning: tak nevím jestli na flašku není už starý? :grinning: jestli mu nemám dát rovnou hrnek, jelikož skleničku co mě občas vezme dá do pusy dobře a pak ochutnává okraje :sweat_smile: savičku z lahve převžně okusuje..
vaše dětičky to umí hned? a jaké dělají pokroky?
Hani, tak to je Tomi asi opět největší? s tím vztekáním tě chápu,u nás to začíná být podobné.už na to přišel, že ho nehodlám poslouchat a raději nějak zabavím. tak toho využívá.. :rolling_eyes:
děvčátka mějte se krásně,jdu zkusit raráška uložit..
8. čer 2007 ve 20:07  • Odpověz
Ahoj mamči,
tak tu už hoďku a půl louskám vaše vzkazy a ještě mi stránka chybí.
Lu je dobře, že jste to očičko zvládly.Ta vada mě mrzí, ale určitě to bude dobré.Mě taky něco našli a doktorka říkala, že to je divné, protože někdo v rodině musí mít skrytou oční vadu, protože jsem to musela po někom zdědit. Musím nosit brýle, ale je to v pohodě.
Koukám, že už jste zběhlé v příkrmech.Mě Dr. říkal minulý čt, ať ještě nepřikrmuju.Na půlroční kontrolu jdeme až 21.6. tak uvidím co řekne.
Jinak k tomu vztekání.Jak není po Tomáškovi, tak kolem sebe začne házet hračky a mlátí rukama a hrozně ječí.Dnes jsme začali říkat BA.Je to sranda, jak to T. pořád zkouší.
Taky jste rozebíraly kočárky-já jsem T. zkusila dát bez tašky a je tam celý takový zkroucený i když má jen trošku nadzvedlá záda.Ale tchýně vymyslela, že ho dá na bříško čelem k sobě a to kouká s otevřenou pusinkou a líbí se mu to.
Lu Tom je opravdu hodně velký, ale v poradně jsme byli s holčičkou a já si nejprve říkala, že je tak stejně stará.Ale po chvilce mi to nedalo a zeptala jsem se a mimču byly 3 měsíce.To jsem byla mírně v šoku.Máme za sebou poslední očkování, další nás čeká až za 10 měsíců.
Mějte se mamči moc krásně. :slight_smile:
8. čer 2007 ve 21:00  • Odpověz
cafte, ja nestiham, mame tchanovcov na navsteve :grinning: ale nevadi, aspon tak casto "neprudim"
to leama:ja som davala najprv leros sackovy, teraz mam granulovany hipp, lebo je praktickejsi na male davky...ale zase len kojim, ono nam to blbe kadilo, skusali sme aj aventacke flasky a tak... no uvidime, teraz kadi v pohode, je len kojeny.
to luss:na flasku stary nemusi byt, my sme sa s flaskou hrajkali skoro tri mesiace a jedneho krasneho dna /bolo vedro/, sa chytil a zrazu uacal pit a stiahol aj 130-40ml naraz, co je unho uspech...tak skusaj, uvidis...mozno sa nakoniec dopracujes k hrnku, ale este poskusaj :wink:
no s tym prsom to je hruza...v noci spime spolu, ja mam dole podprdu a striedam lave-prave ...cca 5-10x za noc...no co sa da robit...
to hanah:hej, teraz je obdobie, kedy zacinaju s nami sachovat, bez mamy na krok a podobne...uvidime :grinning: :grinning: :grinning:
s tou vahou to je rozne...kolega ma 4-mesacnu a vazi 7300g /o 300 viac, nez my :grinning: / a ma kamosa hokejistu, ktoremu polrocna vazi 11 kilko...ta tak.../
tak dobru noc a majte saaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!
P.S.:my sme uz v sportaku, aj ked este uplne nesedi...ale klokanku uz nezvladam :grinning: ....
8. čer 2007 ve 21:22  • Odpověz
Nazdárek,
Lussi, tak já už jsem malé láhev nedávala a pije z hrníčku. Koupili jsme jí od Aventu kouzelný hrníček, který neteče a už se jí docela daří z něho pít. :grinning: Jinak zítra zkusíme dát mrkvičku a bramboru, tak jsem zvědavá. Malá baštila i domácí mrkev i kupovanou První lžičku od Hami. Dneska dostala na noc zase kaši, ale stejně jsem ji i kojila, protože jinak se jí nechce moc usínat!
Zítra půjdeme asi někam k vodě, teda pokud bude teplo jak dnes. Jinak máme v plánu začít pracovat na dětském pokojíčku! :slight_smile:
Tak se mějte krásně, dobrou noc a hezký víkend! papa :dizzy_face:
8. čer 2007 ve 21:38  • Odpověz
ahoj holky! jak sem hannah napsala, ze tomasek uz rika bababa, tak laura hned zacala taky, aby nahodou nebyla pozadu. :grinning: nekdy se pokusi i o mama, ale to ji jeste moc nejde :frowning2: holky kdyz detatka posadite vydrzi vam sedet? Laura mela vcera rekord 10 sekund. Ale radeji ji moc neposazuji, kdyz se rika, ze se to nema, dokud dite neumi samo. Ona uz by teda moc rada a vzdycky se vzteka, kdyz ji polozim. Jinak mi ale pripada pratelstejsi, nez driv, vydrzi si moc dlouho hrat sama na dece, nebo nas pozorovat a uz tak nevyrvava, jen si povida. Myslim, ze jednou bude strasne ukecana. :wink:
Tak piste holky, co je u vas noveho a jak se miminka vyviji. Mejte se vsechny hezky!
10. čer 2007 ve 14:09  • Odpověz
Ahojky,
Tom taky ještě neumí sedět.Vždy se hned převáží na bok.
Dnes mi přišlo, že říká BLE, ale to nevím, kam na tohle slovíčko šel :wink:
Teď chodíme ven brzy ráno.Je to pěkný, ještě není takové vedro a Tom může v parku pozorovat veverky a já si v klidu čtu. Včera i dnes jsem mu dala na balkon vaničku, tak se cachtal.Vypadal že se mu to docela líbí. Ale večer byl moc protivný a nemohl zabrat. Pořád si mnul očka, ale hrozně plakal.Před chvilkou konečně usnul.Je mu asi vedro.
Jak Paula píšeš, že je Laura teď hodnější, tak mě to u Toma příjde naprosto naopak.Nevydrží být vůbec sám.Pořád vyžaduje pozornost a jak si dřív hrál pod hrazdičkou sám, tak to teď vůbec nehrozí.
Mějte se krásně. Pa :slight_smile:
10. čer 2007 ve 21:00  • Odpověz
ahojte mamky :slight_smile:
jak zvládáte to teplo? a mimča? mě se v tom teple nechce ani na net, takže jen tak sporadicky, aby to tu neupadlo :wink:
našemu Marťasovi jde M a A, takže mama mamamia, aaaaa atd. to povídá nejčastěji a už docela dlouho. (nedělám si iluze, vím že neví ještě co říká, ale je to tam :grinning:) ani b ani f, g, nic takovýho. včera se mu podařilo asi podruhý r,vr, ale to asi ani nebylo cílem.. občas se povede i h.
jinak nám usínání taky moc nejde, včera jsem ho trošku ošidila a lehla si s ním k nám do postele, dala prso a za chvíli byl tuhej :slight_smile: takže když se bude s usínáním loudat, tak to budu zkoušet, aby si opět navykl na určitou hodinu a neprotahoval to..
panenko byli jste u té vody? a kde? a očvachtala se tam Sára? já chtěla Marťu pustit do domácího bazénu, ale nějak brzo usnul a spal dlouho, takže nic z toho nebylo.. další pokus možná dnes..
nikeske jak jste zvládli návštěvy? ju a k té flašce. pohlídala jsem si to a M. přecijen něco vypije :grinning: není toho mnoho,cca 50-80ml, ale na začátek dobrý! ani jídlu moc nedá, rád to strká do pusy a ochutnává, ale asi to ještě uplně nepolyká.. je to můj ferda :slight_smile:
paula M. taky ještě nesedí. musíme ho držet, nemá rovnováhu. ale v náručí už docela dlouho vydrží bez držení (se drží sám jak opička :wink: ) a už se začíná i stavět na nožičky, když ho držíme a je moooooc spokojený! no kdyby raději trénoval přetáčení na bříško a zpět :grinning:
tak pa, jdu ještě něco dělat než bude zase hic..
11. čer 2007 v 09:13  • Odpověz
cafte! tak som to prezila.akurat to tomaskovo spanie asi uz dlho neprezijem... :angry:
neviem, ci je to tym horkom, ale spi strasne malo a casto sa budi, a samozrejme ked nema prsnik v puse, tak do minuty ryci jak pavian. v sobotu spal od 20.00 do 3.30, potom sa hral do osmej pod hrazdou !!! vcera som ho natahovala do 22.00, a vydrzal spat AZ do 5.00 /samozrejme prso kazdu hodinu.../ takze ked sa coskoro nerozlozim na molekuly, tak vam este napisem :grinning:
tak.to luss a paula: 80ml je super, nas dal tiez tolko maximum :grinning: takze len tak dalej, ven on az bude chciet, potiahne viacej.
to hann:my tiez este nesedime, ale mame cas :grinning: moja tchyne je detska doktorka,tak bola spokojna s nasim psychomotorickym vyvinom :grinning: akurat tomas stavkoval a za dva dni sa vobec nepretocil..a ked odisli , tak sa za 2 hodiny otocil trikrat + este aj z brucha na chrbat :grinning:
to panenka: ak mi maly nebude kadit z flasky,skusim aj ja hrnicek :grinning:
tak, ale som sa rozpisla, co...idem preluskat tomaskove nove fotky...pa,pa!!!
11. čer 2007 v 10:54  • Odpověz
cau holky! jen me tak napadlo, co davate vecer kasicku, je lepsi lzicka nebo flaska? nase mala z flasky neumi a se lzickou je to zdlouhave, tak me napadlo, jde to treba tim hrnickem s pitkem ? Jak to delate? ptam se zatim jen teoreticky, jeste neprikrmujem. :wink:
nikeske, takove noci, to bych teda taky tezko zvladala. Cim to muze byt, ze se ti tak budi? A jak ti spi pres den?
Lauri porad stejny, pres den 3x pul hodiny az hodinu, vecer usina v 10 a rano se budi v 6-7.
12. čer 2007 ve 13:26  • Odpověz
Čau mamči,
tak jsem dočetla co jsem zameškala.My byli do včerejška v Němec.Do poslední chvíle jsme nevědeli jestli vyrazíme,ale nakonec byl Vojta v pořádku.

K těm kaším,já mu ji dala ve flašce a krásně tahal,to samý čaj.A po té problinkané noci,nechce vůbec nic.Když mu strčím lahvičku s čajem,tak se ošklíbá a vůbec nestiskne.Možná má špatnou vzpomínku na lahev.Tak taky nevím,jestli ho mám vůbec nutit.Jestli nemám začít s tím hrnečkem.Dneska mu mám dle dr.opět kaši zkusit,tak jsem zvědavá.Mám trochu strach,nerada bych si dala noční repete.

Vojta taky nesedí,a prý je to pro děti nejtěžší-slova naší rhb sestry-a nemáme je uměle posazovat,pač si můžou zničit záda.Až přijde ten čas,udělají to sami :wink:

Vojta říká dadadááá a to dost vytrvale.Mam,když začínáá brečet :slight_smile:

Dnes brečí neustále,protože je doma"jen"se mnou.Celý víkend ho někdo obskakoval a já to pěkně odnáším :slight_smile:
Zatím pa,jdu s ním něco provést. :slight_smile: :wink:
12. čer 2007 ve 13:46  • Odpověz
P.s.KOjím přes den po dvou hod.a v noci se mi budí 3x.Dost náročné,ale na nikeske naštěstí nemám :wink: .Už skočíme na ty mrkvičky,snad to snese.
12. čer 2007 ve 13:49  • Odpověz
caute decka, este zijem :grinning: pri zivote ma drzi len to, ze vo stvrtok pridu nasi, ked sa maly zobudi o stvrtej, tak im ho vrazim a ja pospim do desiatej... hura!
to paula: on kedysi spaval cez den 2xpo 45 min, ale odkedy mi "hadze" v noci max.8 hodin, tak pospi aj 2hodky + cca 1+2 hodina popoludni...neviem, cim to je, on je v pohode, rano vyrehleny jak leco...evidentne mu tolko spanku staci...ale mne neeeee!!!! :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
to leama: my sme kasu skusali, najprv cez lyzicky, to bola sranda, celi sme od nej boli zamaskani...potom sme spravili redsiu a sprskal 80ml na jeden sup...mali sme nutrilon ryzovu, chutila mu, je sladka, a v noci bol v pohode.../teda nezeby spal, ale neblinkal, nereval...a tak.../ teraz mam sinlac, tak uvidim...potom poreferujem...
my vo stvrtok skaceme na mrkvicku + kasicku, tak som zvedava...
12. čer 2007 v 15:23  • Odpověz
ahojte :slight_smile:
nikeske a jak slavite prvni pulrok? :wink: gratulujeme k "výročí" :slight_smile:
já padám vedrem, naštěstí to vypadá že se M. opět vrátil do normálu a cca v osm spinká. ufff. mamky kdy žijete když vám děti nespí v noci!!!
leama držím palce ať noc proběhne v pohodě, žádný katastrofy!!! jo a náš Martin taky docela bečel. asi mu bylo dost vedro. táta říkal že byl asi nějakej tlak, bolela ho hlava. se divím že mě ne, trpívám na to.. jinak Vojta je jistě rád, že tě vidí a že tě má :sunglasses:
smích,nikesko taky jsme vždy po krmení celí zaliskaní. když vychytám na bryndák ap. co nám popadá vyprská a rozpaple ručičkama, celá šťastná, tak se poblinká jen co mu bryndoš sundám :angry: :grinning: ale co bych jinak na té mateřské dělala že?
paula, ja kašičku nedávám, myslím si že má dost co vstřebávat mrkvičku a čajík. byť toho moc nesní nevypije, ještě to ne a ne pořádně polykat.. ale asi to tak má být, aby si žaludek a střívka uvykly novému..
:slight_smile: tak se mějte, jdu se konečně najíst
paaa a dobrou noc
12. čer 2007 ve 20:07  • Odpověz
Ahojky mamči,
tak jak koukám, tak jsme tu snad jediný, kdo ještě nepřikrmuje a nedává ani žádné čajíky.Příští čtvrtek jdeme na půlročku, tak uvidíme co řekne, ale když jsme byli na 5-ti měsíčce, tak řekl, ať ještě nepřikrmuju.Je pravda, že mám mlíka na rozdávání.A teď když v těch vedrech kojím častěji, tak mi zase samo uniká.
Mamči noční rodea vám teda vůbec nezávidím.Taky jsem si to s Tomem užila.Teď se naštěstí budí už jen 1x za noc.Teda 2x, ale jednou se mi ho podaří ukonejšit dudlíkem.
Nikeske gratulece k půlročninkám :dizzy_face:
Tomík už spinká, takže je klídek.Dnes mi usnul v náručí u TV.Asi ho zmohly ty blábolky co tam dávaj.
Dnes jsme měli krásný den. Byli jsme venku od 7:30 do 12:30.Pak už bylo velký vedro, tak jsme utekli domů, kde jsme spinkali.
Dnes jsem kamarádce koupila takový omyvatelný bridák s korýtkem.Asi ho pak Tomovi taky koupím.Ale jak znám jeho nenechavé ručičky, tak by se pěkně v korýtku hrabal.Ale dá se to odepnout, takže ho koupím.
Mějte se mamči krásně.Tady je bouřka, takže se hezky pročistil vzduch.
12. čer 2007 ve 20:20  • Odpověz
hani tak ji pošli i sem nějakou tu bouřku. v brně je děsně, na padnutí..
taky koupím bryndák. já se zase zhlídla v takovém skoro jako pláštěnka, jenže ho měli jen růžový.snad zítra bude i trošku chlapštější barva.. "korýtko" dokoupím až bude i sám držet lžičku (ne že by teď nechtěl, ale to bychom museli jít jíst snad někam ven :grinning:)

haloooo panenko a co ty? nemáš sílu psát? nebo užíváš nějaké zasloužené dovolené?
12. čer 2007 ve 21:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.