• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec 2006

(Zamčená)
12. března 2010 
Nazdárek,
tak ani Sára není po příkrmech nijak žhavá! Jak píše Lussi, už ani ta kaše do ní nepadá jako dřív! No vůbec nevím jak na ni. :wink:
Jen to sezení, nám teda vůbec nejde, jsme proti vám nějak opožděný! Sice Sára už slušně leze, teda ne po kolínkách, na nich zatím jen péruje, ale už je dost mrštná! :slight_smile:
Tento týden budeme zkoušet ovoce, tak jsem zvědavá s jakým úspěchem!
Lussi, když Ti Martínek v poledne nesní moc zeleninky, dokojuješ ho?
Mějte se moc krásně! papa :dizzy_face:
25. čer 2007 v 07:47  • Odpověz
Ahoj všem,
tak vás tu pozdravit,všechny mimika pochválit a na 14 dní budu v prachu :slight_smile: Jedu na týden k našim a potom jedem na dovolenou do jižních Čech.Pokud se mi nepodaří se na někoho připíchnout tak jsem bez netu.
Chválím všecjny co začínají sedět,Vojta ani náhodou,když to zkusím tk se celý zbortí :slight_smile: Ještě máme čas.Taky děkujem za pochvalu přetáčení,fakt už mu to jde.

Ad příkrmy:Vojtíškoví naopak jede mrkvička,ale nejedou mu ty kaše.Ta mléčná sice víc,ale sní toho trošku.Tak ho ani netrápím a potom dokojím.Těším se na ovoce,jak jim budou šmakovat :slight_smile:

Tak maminky mějte se tu hezky,já vyrážím.Auto mám pořádně naložený,chtělo by to nějaké větší,ale taťka dělá,že neslyší :grinning:
papapa a pište :slight_smile: :wink: :slight_smile: :wink: :slight_smile: :slight_smile:
25. čer 2007 v 07:48  • Odpověz
Nazdárek,
tak já nevím co se to s tou naší malou děje, ale v noci strašně špatně spí! A to jsem si ještě nedávno libovala jak po kašičce spala v tahu 5 hodin! Teď dá 2 a je vzhůru, pak kňourá, zase na chvilku usne a zase se vzbudí. Teď naštěstí pořád spí, takže asi dohíní zameškanou noc! Kdy to lae doženu já, to nemám vůbec ponětí! :wink:
Včera jsme byli na koupáku ( pro Lussi na Kraváku ), ale voda byla strašně studená, takže malá se ani nekoupala! :frowning2:
Tak dnes to vypadá venku na uplakaný den, tak doufám, že to bude jen počasí!
Mějte se krásně!papa :dizzy_face:
26. čer 2007 v 07:22  • Odpověz
ahojte!
to leama: uzivaj !si !!!!!
to panenka: no jo , to mne ked sa budi co 2 hodiny, tak som happy, ze tak malo :grinning:
takze ta chapem...mozno to bude len prechodne, zmena pocasia a tak...
decka, skusila som slivkovu stavu, spolu s brokolicou to asi bola dobra volba, rano tomas kadil jak drak :grinning:
26. čer 2007 v 10:31  • Odpověz
ahoj holky! tak je nam dneska pul roku! Konecne! Uz se tesim, jak Laurinka zacne najednou spat celou noc a pekne papkat prikrmy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
holky, jakou davkou prikrmu jste zacinaly? A kolik vam deti sni ted? tak tech 100ml? Mejte se hezky, tady konecne po tydnu vysvitlo slunicko,tak jdem ven.
26. čer 2007 v 10:35  • Odpověz
u nas prsalo a je konecne chlasnejsie...vcera bolo najmenej 40 stupnov...ani dychat sa nedalo....
s tomaskom gratulujeme !!!!!!!!!!!!!!!!!!
no mrkvicky tak 4 lyzicky, brokolicky tak 50 ml....viac asi ne, polovica je na bryndaku :grinning: :grinning: :grinning:
a spanie tak, jak predtym, tak ta nebudem strasit :zipper_mouth:
26. čer 2007 v 10:38  • Odpověz
ahojte mamky :slight_smile:
paula gratulujem :slight_smile: třeba se i tobě uleví a laura bude snad baštit líp jak ti naší darebáčci :slight_smile: (ještě že tě nikesko Tomík neslyší co tu píšeš :grinning: )
jo k tomu dudlíku a křičení nikesko. kamarádka naznala, že Honzíka (též prosincový) pěkně rozmazlila a že toho řvaní má dost a občas ho prý nechává fakt vyřvat a uřvat. prý to pomohlo a už není tak moc uřvaný. tak jsem zvědavá, 3.týden na chalupě!! :grinning:
panenko na kraváku mám pocit že se vždy říkalo, že je studená voda! ale už se mohli za ta léta polepšit :grinning: taky si myslím, že má Sára jen nějaké přechodné období, buď počasí, nebo že by zoubky? uvidíš,zase bude spát jak zlatíčko :sunglasses: jooo, mě se to dnes mluví, když Martin spal dnes od devíti večer do pěti do rána.. tak by si to mohl zapamatovat už a praktikovat :confounded:
paula s těma příkrmama jsme na tom asi jako u nikesky. mrkvičky tak cca 5 lžíček a večerní kašičky to už je tak 100-200ml, podle nálady (ale taky dávám přes lžičky).
dnes se pokouším upéct čokoládový dort se stračatelovou náplní :slight_smile: tak mě držte palce. zítra slavíme bráchovi a manželovy narozeniny.. snad to stihnu i nějak nazdobit, malej si chce pořád hrát a samotného ho to nebaví, ani k babičce ho teď dát nemůžu, má chřipku jak blázen (asi to chytla ode mě..)
tak papaaa zatím, snad ještě večer se ukážu. zatím mě chodí manžílek domů a zabírá noťas..
26. čer 2007 ve 13:36  • Odpověz
Ahoj mamči, tak jsem opět ve městě. Na chaloupce jsme si zase krásně odpočinuli. A taky rozmazlili Tomáška. Večer beze mě nedokáže usnout. Přes den je v pohodě a normálně v postýlce usíná, ale jak ho dám v 8 do postýlky spinkat na noc, tak strašný řev.Takže si pro něj zajdu a usíná stylem, že je na mě přilepený jak klíště :frowning2:
Paula gratulujeme k půlročninám. Já Toma ještě nepřikrmuju, ale asi už začnu, protože mi příjde hubený-žebírka bych mu mohla spočítat. Koupila jsem mrkev a taky mu dnes zkusím dát na noc kaši. Uvidím, jak mu bude šmakovat.Jak jsem říkala, jak pije čaj, tak teď ho pro změnu nechce vůbec.Nevypije ani ň. Jsem zvědavá, jestli po té kaši bude lépe spát. Ale na druhou stranu mi teď spí docela dobře. Dnes jsem kojila jen 1 a vstával až v 7.Ale noc před tím 3x.A to se říká, že od půl roku má mimčo spát celou noc a na kojení se budí jen ze zvyku.Je pravda, že Tom je přesný jako hodinky. Uvidíme dnes po kaši.
Tady je vichřice, musela jsem uklidit truhlíky, jinak by mi to utrhalo všechny květy na mých pracně vypěstovaných kytičkách.
Lu ať se Ti dortík povede, taky bych si dala :wink:
Mějte se krásně, papa
26. čer 2007 v 17:15  • Odpověz
Ahoj holky.
Ja vobec nemam cas aby som zasla na pokec.Mala je uz druhy den nemocna ma 39teploty neviem co skor cely den ju chovam mojkam a nic strasne place a krici.Dnes sme boli u doktorky a brali jej krv a zajtra mame priniest moc.Zubky to vraj niesu tak neviem co jej moze byt.
S tym spanim to mame podobne budi sa po 2 hodinach a teraz jak ji neco boli tak aj po 15min.
paula- my sme zacinali s mrkvou asi 5 lyziciek zjedla.Teraz papka pekne banan zje aj cely.A potom davam bielu activiu zmiesanu s predsnidavkou.pol na pol.
panenka-to malu davas normalne do bazenu na kupaku?Ja myslela ze je pre nich voda studena.
zatim papa
26. čer 2007 v 17:43  • Odpověz
Ahoj mamči, kolik vám dětičky vypijí té kaše? Mě Tom vypil 95ml. Není to málo? Asi ho ještě dokojím.
Vachovka přeju aby se Vaneska co nejdřív uzdravila. Beruška, takhle stonat:frowning2:
Lu koukala jsem na nové fotky a jsou supr :slight_smile:
26. čer 2007 v 19:19  • Odpověz
ahojek :slight_smile:
Hani nám dá Martin tak 100-200ml kaše přes lžičku, ale stejně dokojuju.. navíc se mě zdá, že je po ní nějakej olezlej. takže to budu sledovat :confused:
fotky jsou jen dvě, nějak nestíhám, nachystáno jich je o dost víc.. takže vydržte děvčata..
vachovka to je mě líto že je Vaneska tak nemocná. přejeme brzko uzdravení. určitě písni jak se vám daří..
Hani tak doufám že jsi květinky zachránila :slight_smile: když pak kvetou, je to náááááádhera.. :slight_smile:
už tu máme zase tátu a nárokuje si pc,takže mu ho postoupím. třebas se mě podaří aspoň došít Martínkovi kraťásky :slight_smile: ju a dortík se docela povedl, ještě dozdobit zítra a snad bude i dobroučký :slight_smile:
papaaa sluníčka :slight_smile:
26. čer 2007 ve 20:12  • Odpověz
No tak jsem se pokoušela dokojit a moc nechtěl. Pak chtěl raubířit a jak se převrátil na bříško, tak to nakojený zase vyblinkal. Ale jen trošičku. Teď spinká a samozřejmě v obýváku, ne v postýlce :unamused:
26. čer 2007 ve 20:22  • Odpověz
Nazdárek,
tak dnes už jsme měli klidnější noc, ale pořád to ještě není podle mých představ :slight_smile:
Vachovka, malou jsme chtěli v bazénu jen tak trochu osvěžit, ale jen co se voda ji voda dostala na nožičky, bylo nám jasné, že to nepůjde! :wink: Ale musím říct, že ta voda byla studená i na mě, takže se není čemu divit.
Asi budeme muset zajet do Laa do termálních lázní, tam se malé bude určitě líbit! :dizzy_face:
Včera jsem šla vybrat penízky do bankomatu a nemohla jsem si ani za boha vzpomenout, jaký tam mám PIN a to už ho mám asi pět let pořád stejný!!! Žeby to bylo tou mateřskou?!? :unamused: No ale aspoň jsme ušetřili, teda aspoň jeden den, dnes to už pořádně roztočím!!! :slight_smile: :dizzy_face:
Mějte se krásně! papa :dizzy_face:
27. čer 2007 v 06:47  • Odpověz
Hani, mně malá dá večer tak 120 ml kaše přes lžičku, ale strašně záleží na tom, jestli je unavená nebo ne. Když je, tak třeba do ní nedostanu kaši vůbec a jen kojím a u oho usne! :wink: Ještě, že je pořád to kojení v záloze, co? :dizzy_face: :wink: :slight_smile:
27. čer 2007 v 06:48  • Odpověz
Ahojky,
tak jak koukám, tak zas tak málo nevypil. Možná mu to dnes taky dám lžičkou, protože mi včera přišlo, že to musí hrozně moc tahat.
Jinak jsem kojila jako obvykle, akorát o hodinu později a celkem 2x. Tom se ale pořád budil, přetáčel se na bříško a kňoural.Včera odpo mi začal z ničeho nic hrozně brečet. Byl úplně bez sebe, ale slzičky mu netekly. Tak nevím, co mu přelétlo přes nos. Dnes asi ven nepůjdeme, pořád tu hrozně fouká a je i velká zima. Tak budeme relaxovat doma.
Možná dnes zkusím mrkvičku, ale pořád to odkládám. 5.7. totiž odjíždíme na dovču a kdybych pořád jen kojila, tak by mi to vyhovovalo mnohem víc.Jedeme totiž "na slepo" a nevíme kde najdeme ubytování a jestli neskončíme ve stanu. A co jsem četla, tak s příkrmy se může začít až na konci 6. měsíce. Tak asi ještě počkám. No uvidím co na to bude říkat Tom.
Jdu uklízet :rolling_eyes:
Hezký den, papa
27. čer 2007 v 08:06  • Odpověz
Ahoj maminky, zase se hlasim po dlouhe dobe do spravneho mesice. Vy jste se pekne rozpovidaly a nektere maminky jsou tu nove.

Lu: dekuji za pozdrav v listopadkach. Chodila jsem tam ted exkluzivne, nebot s holkami z listopadu jsme se schazely, kdyz jsme jeste byly tehotne. No a pak jsme sraziky poradaly i po narozeni nasich drobecku.

Jak se vlastne maminky mate? Ja jsem malou vcera vazila, mela 8.75 kg a to ji v sobotu bylo teprve sest mesicu. No,neni zadny drobek, ale to nebyla nikdy. Dneska jsem ji k obedu (jsem v Kuala Lumpur, takze 6 hodin dopredu) dala organickou mrkvicku, tak se docela olizovala. Jinak jsem minuly tyden zkousela par lzicek kasicky, ta ji panecku docela jede, ale jinak porad jen kojime.

Hanah: take jsem cetla, ze je dobre pockat az do konce sesteho mesice, ale moje doktorka mi rekla, ze muzu pomalu zacinat se zeleninkou apod. Tak to spise teprve zkousim. Mala ale ji docela bez problemu, takze uvidime jak ji to pujde do budoucna. Mejte se krasne. :grinning:
27. čer 2007 v 08:31  • Odpověz
ahoj holky! Hani, podle me muzes klidne pockat. Ja planuji kojit tak dlouho, dokud neuvidim, ze ji to nestaci - ze by se treba v noci nejak extreme casto budila, nebo po kojeni jeste chtela. Urcite nemas kam spechat, vidis, ze i holky, co uz dokrmuji, tak jim deti sni jen par lzicek... par lzicek sem, par lzicek tam :grinning:
Vachovka, preji brzke uzdraveni!
Lussi, co myslis tim "olezlej"?? :confused:
Dashi, ze se taky ukazes! To je Anicka velika!Laura ma ted 7,9kg. Uz se to docela pronese :sweat_smile: zacina se snazit lezt, ale zatim ji to jde jen dozadu a pak se strasne vzteka, protoze se plazi za hrackou a vzdaluje se od ni :grinning: :grinning: :grinning:
27. čer 2007 v 18:27  • Odpověz
cafte holciny!
pauli a dashi, vy ste ale velke slecny, to ten nas maly slizik ma cosi nad sedem kilo :grinning: ale brokolicku dnes mastil jak pasomnica !!! aj kase da tak 100 ml, ked ma chut, myslim ze na jeho pomery to je az-az...

to dasha: ty koki, kuala lumpur, uplne som paf z toho, ja som naruzivy cestovatel, akurat teraz tak prstom po mape...ako si sa tam dostala...asi si to uz pisala, ale ja tu niesom od zaciatku :slight_smile:

to vachovka:skore uzdravenie, snad to nieje nic vazne a rychlo to prejde!

to luss:gratulujeme vsem!

to panenka: ja som minule sla od susedy a otvarala som si jej dvere mojim klucom...

to hanah: s tymi prikrmami je to rozne...niektori prikrmuju uz pred ukoncenym 6.M, niektori az od siedmeho...nas je hubenour, a mliecka mam dost, takze si len zvykame na lyzicku a zeleninku, aby sme uz mohli papat mesko a ovocie, sned viac priberie a bude silnejsi...

to all: nebojte , v klube antispacov jednoznacne vedie nas tomasko! zalahne po 21.00, ja kym sa dostanem do postele, je 22.00 a kym stacim zaspat , uz kojim, a potom tak 3-4 x a je sest rano /lepsi pripad, inak uz o stvrtej/, oci jak tenisaky a ideme sa hrat .... :grinning:

pa,pa slunicka!!!
27. čer 2007 v 18:49  • Odpověz
Ahoj maminky:

Paula: No, moje Annabellka je proste cvalda. A to jsem ji krmila jen materskym mlekem a nicim jinym. Tento tyden jsem zacala s mrkvickou, zkusila jsem organickou ze sklenicky a vypada, ze ji to docela jede. Take jsem minuly tyden asi dvakrat zkusila kasi, ale jen par lzicek, byla to nejaka ryzova od Heinz. Pisou na ni, ze je vhodna od sesti mesicu, tak jsem to chtela zkusit, nebot jsem si predstavovala, ze budu mit konecne v noci trosku oddech. Ale mala se vzbudila hned jako obvykle kolem pulnoci, pak ve dve, v pet a pak ji kojim jeste v 7 a vetsinou mam stesti, ze jeste chvilku zabere, takze rano nevstavam - coz se mi zatim velice libi. Doufam, ze nenajedeme na to opravdu ranni vstavani, to by me asi zabilo. Zatim mame takovy prumer kolem 8 hodiny, nekdy treba v 9. Ale ona se treba vzbudi v 7 a pak si v postylce hraje s hrackami, ktere ma kolem, prevaluje se, kope nozickama, a maminka ma jeste chvilku oddech... :grinning:

Nikeske:
V KL jsem byla uz pred narozenim male, na porod jsem se vratila zpet do CR a ted jsme tu opet od kvetna. Manza tu ma praci a ja se ted momentalne staram o nasi holcicku. Je to tu bezva, nebot tu opravdu maji radi deti, obleceni na malou jsou levne, plinky jsou docela levne, s nabytkem a hrackami je to podobne, mozna drazsi nez v CR. Vyhodou je, ze je tu porad teplo, takze tu uplatnim jen satecky a vse s kratkym rukavem. To je vyhoda. Lekarska pece je vzorna, co se tyce jidla je to tu levnejsi nez v CR (kupuji vyhradne organicke veci a v prepoctu to vychazi skvele). Lide jsou mili a docela usmevavi, zacinam poznavat vice maminek s detmi, navic uz mam i pani na uklid, takze to je velika pomoc. My uz jsme tady byli skoro dva roky pred tim, nez se mala narodila, takze uz to tady docela znam...

Mala je docela tezka, ale co se da delat, ze? Mne bylo receno, ze to vybeha, az zacne lezt vsude kolem. Musim rici, ze uz je velice pohybliva, zatim klasicky neleze po kolenou, ale spise se vsude plazi jako pidalka. Umi se otocit, a opravdu vleze vsude, kam potrebuje. Clovek ji musi opravdu hlidat, uz to neni tak, ze clovek ji najde, kam ji polozi. No, ale to je dobre.

Uz se tesim, az bude spat celou noc, ale zatim to nehrozi. Spinka s nami v loznici a pokojicek pro ni zatim teprve zarizuji. Ale kdy ji tam budu moci dat, to vazne jeste nevim.

No nic, mejte se vsechny moc krasne a zase se ozvete. :wink:
28. čer 2007 ve 04:46  • Odpověz
Ahoj holky.
Tak mi sme uz chvalabohu zdrave.Bola to nejaka viroza ze to ma spousta miminek.Boli sme aj na ORl ale uska to neboli.Uz je to zas moja holcicka co sa krasne hraje a vystraja.Uz jej dovolim vsetko ja som sa tak o nu bala ze to bolo hrozne.Neprajem to nikomu.
dasha ticho zavidim to Kl
baby tesim sa na ten den ked prespi celu noc.Snad ten den pride uz coskoro.pa
28. čer 2007 v 17:49  • Odpověz
Ahoj mamči,
vachovka je moc dobře, že je Vaneska v pořádku. Ty nervy si umím představit, Tom měl v šestinedělí chřipku.
Představte si, že Tom dnes vypil 150 kaše.To jsem teda koukala.Včera jsem to zkusila lžičkou, ale byl to otřes, tak jsme opět přešli na lahvičku.
Zítra odjíždíme opět na chaloupku, pak tu budu mít 3 dny návštěvu a pak konečně dovolená. Dnes jsme koupili v bazaru cestovní postýlku (1100,-) a nosítko na záda (700,-). Takže už jen zabalit a hurá do světa.
Dasha Annabellka je krásná holčička a koukala jsem, jak krásně sedí. To Tom ani náhodou. Pořád se předrací. Ale píďalit se umí skvěle a fakt rychle. Na koberci a na posteli je přeborník, ale na parketách mu to klouže.
Mamičky loučíme se s vámi, nevím kdy se sem opět dostanu. Užívejte si léta a sluníčka. A ať vám dětičky krásně rostou.
Papa :wink: :dizzy_face:
28. čer 2007 ve 20:28  • Odpověz
ahojek sluníčka :slight_smile:
vachovka jsem moc ráda že už je Vaneska v pořádku.. dovedu si představit jaký strášek jsi o ni měla. naštěstí je to už za vámi :slight_smile:
Hani taky bych plně kojila,když nevíš kde se upíchnete.je to dost pohodlný a praktický :slight_smile: a pokud to Tomáškovi stačí a nepláče hladem, tak proč ne. znám maminky které plně kojily celý rok.. takže určitě tím nic nepokazíš :slight_smile:
Dasha vítej :slight_smile: nedivím se ti že jsi mezi listopadovkama, když se znáte i osobně. my s panenkou raději pomlčíme, co? jak dlouho už se scházíme? (stále neúspěšně) hihihii. Dashko mala je teda ale pěkně velka! žádný drobeček. musí být docela těžká už na nošení. ale třebas bude zase brzy běhat sama.. náš martínek může mít tak k 8kg. je to už nějaký týden co jsme byli v poradně a měl 7.3kg a 68cm. a zatím jen válí sudy a dalo by se říct že i couvá, jak mu podkluzují ručky když pase koníky a "postaví" se na ně..
dashko a co ty zoubky? máte už? my zatím nee :slight_smile:
je fajn, že tam máš přátelé. je jasný že maminky spolu drží basu a je pořád o čem povídat. to by bylo, abyste se nedali do řeči :slight_smile: a máš tam přátele mezi originálními kualalumpurama nebo cizincema přistěhovalcema?
paula olezlej myslím to, že se mu po té kaši dělají takové červené a bílé fleky kolem pusy a na tvářích.. zkusím jinou kašičku, doufám že to nebude totéž :slight_smile:
zatim pa, zítra mám volný den, jen žehlení a domácnost, tak napíšu :slight_smile:
opatrujte se :slight_smile:
nikesko obdivuju tě, asi bych spala už ve stoje a kdekoliv! já to prostě potřebuju spát! naštěstí to M. chápe a taky spinká :slight_smile:
28. čer 2007 ve 20:30  • Odpověz
ahoj holky, mám stejně staré mimi. Není mezi vámi čistě náhodou nějaká mamina z Písku??? Sháním někoho na společné kočárkování.
28. čer 2007 ve 23:04  • Odpověz
zapomněla jsem přidat mail: lelika1@seznam.cz
28. čer 2007 ve 23:09  • Odpověz
Ahoj maminky:

Vachovka: hlavne ze tu osklivou nemoc mate za sebou. Ja musim zatim rici, ze krome rymy, kterou jsme snad uspesne konecne vylecily, a krome jedne vyrazky na zacatku, a jednou zalepeneho ocicka, jsme zatim nebyly nemocne. Tuk, tuk, tuk na drevo. Takze jsem rada, ze to uz mate za sebou, clovek je vazne bezradny, kdyz tem malickym neco je, ze?

Hanah: dekuji za vsechno. Annabellka zase tak stabilni pri tom sezeni neni. Ted v sobotu jsme s tatkou povidali a za chvili bum, mala spadla pozadu na koberci. Trosku se bouchla, ale ani moc neplakala. Takze jsme zase zacali davat vetsi pozor. Vydrzi sedet docela dlouho, kdyz se ji chce, ale jeste si sama nesedne.

Lu: no, s tim pratelenim se s ostatnimi mamcami je to fajn. Jsou to hlavne maminky z UK, US apod. Dokonce tady mam jednu kamaradku z Brna, je to super. Ma dve holcicky, jedne je 10 mesicu a druhe myslim 7, uz chodi do skoly. Ted sem ma prijet dalsi ceska rodina, tak se docela tesim. Ale jinak v tom klubu Ibu (coz znamena v lokalnim jazyce matka) jsou vetsinou expati. Je to dulezite, nebot vice maminek, vice vi a muzeme si navzajem predavat rady.

Ted mi jedna maminka pujcila knizku o tom, jak docilit toho aby nam detatko spalo 12 hodin do 12 tydnu veku. No, uz jsem to prosvihla, ale pokusim se najet na ten plan a uvidime, jestli se zadari. Nevim, jestli to bylo prelozene do cestiny, ale napsala to Suzy Giordano a jmenuje se to The Baby Sleep Solution. Ma to byt pro deti do 18 mesicu, tak uvidime, jestli to bude fungovat. Ona v ty knizce rika, ze spanek se da natrenovat a ze stejne tak, jako ucime deti mluvit a chodit, je mame naucit spat. No, jsem na to zvedava. Doufam, ze se brzy zadari a ze ten 12 hodinovy spanek zase zpatky ziskam.

No, mejte se krasne a zase se ozvete. :grinning:
29. čer 2007 ve 03:21  • Odpověz
Nazdárek,
Lussi, včera jsme se minuly na Masarykové! Bohužel já byla s mamkou a Ty s nějakou kámoškou a viděla jsem Tě z drogerie, takže jsem na Tebe nemohla ani huknout! :frowning2: :wink:
Dasho, až budeš mít ten 12 hodinový spánek natrénovaný, tak nám prosím popiš trénink ať se taky můžeme vyspat!!!! :grinning: :dizzy_face: :slight_smile: 12 hodin, to uní jako pohádka!!!! :dizzy_face:
Hani tak přejeme krásnou dovolenou! :slight_smile:
Mějte se moc hezky! papa :dizzy_face:
29. čer 2007 v 06:54  • Odpověz
cafte!
to luss a dasha:ja ani neverim, ze to ide, spat viac ako 8 hodin a nekojit kazdu hodinu...ja to tak vidim, ze sa vyspim, az ked prestanem kojit ...ale nevadi, hlavne, ze je zdravy....
decka, spravili sa mi predcverom take dve tuhe hrcky v prsniku, skoro az pod pazuskou...nejde to rozmasirovat, ani teple obklady nepomahaju...na zapal to zatial nevyzera...mali ste to niektora?

to vachovka: super, tesime sa s tebou!
to hanah:pa,pa, uzi si to!a sedenie neries...nas zase sedi v pohode,ale ma na haku prekulovanie...lozit zacina, zatial len na hladkom povrchu, na koberci mu to este nejde.
to dasha: vy tam mate asi stale teplo, ze?

jo, musime sa pochvalit, vcera cca 100 ml brokolicovej kase a 100 ml ryzovej po lyzickach! to som happy! :grinning:
cez vikend asi poprudim castejsie, tatka je v praci :frowning2: :frowning2: :frowning2:
29. čer 2007 v 09:12  • Odpověz
Ahoj vsechny,

Panenko: ten trenink je docela drsny a sama si nejsem jista, jestli je to vubec mozne. Ja jsem si rikala, ze to zkusim, ale nevydrzela jsem. Pise se tam, ze trenink bude trvat tri dny a v podstate je to v tom, ze se ma miminko dostatecne nakojit pres den - kazde ctyri hodiny, nejmene 30 min. No a v noci jen uklidnit miminko v postylce, hlavne ho z te postylky nevytahovat a nechovat. Jen slovne... No, nevim, jak rikam, ja jsem to nevydrzela ani jeden den, mala se mi porad vzbudila 3x za noc na kojeni. Ona ma opravdu hlad, vzdycky saje velice intenzivne asi 10 minut a pak tedy usina. Ja take. No, ale mam pak pokoj az do 8-9 hodin, kdyz se probere...

Uvidim, jestli do budoucna pomuze, kdyz bude spinkat sama ve svem pokoji, ze ji nebudeme rusit. No uvidime.

Nikeske: pokud mas elektrickou odsavacku, tak bych to mozna zkusila odsat. Take se mi to parkrat stalo, tak za zkousku nic nedas. Uvidis, treba to pomuze.

V KL je porad kolem 30 stupnu v noci tak 26. Ale clovek si zvykne, navic jsou tu vsude klimatizace, takze je to mnohdy prijemnejsi nez v rozhicovane Praze.

No nic, mejte se krasne, ja valim s rodinkou dolu do bazenu. :grinning:
30. čer 2007 v 07:19  • Odpověz
ahoj dashi...sme tu len my dve?... :grinning:
no prso uz lepsie, uz neboli, ale tie hrcky su tam furt, mozu to byt asi lymfaticke uzliny...odstriekavala som, ale len trochu, totiz tomasko je vydatny stravnik, on mi ho skoro uplne vypradni...
na zapal to uz nevyzera, nemam teplotu, neboli to, nie je to cervene...len tie hrcky...ak su to LU, tak by sa to malo stratit, ale ak nie...tak neviem...
inak decka, som cela happy, ze sme asi skoncili s kolikami a trubickami !!!!
maly sice kadi obden, ale zatial sam! davam mu slivkovu stavu /riedenu/, anyzovy a fenyklovy caj a vyvar zo zeleninky... huraaaa! klop-klop :grinning:

hej, a este som vam chcela povedat, ze v stredu vecer odchadzam na slovensko k nasim, oni ale namaju net,takze budem tri tyzdne bez vas...neviem, jak to prezijem :frowning2:

hezky vikend!
30. čer 2007 ve 12:34  • Odpověz
ahoj ahoj, jen tak skokem hopem :sunglasses:
užívejte dovolených a výletů a za pár týdnů se tu doufám zase sejdeme :slight_smile: no někteří budou asi už běhat, my možná sotva polezeme :grinning: ale to neva, hlavně ať jsme zdraví :slight_smile:
dashko s tím spaním to tak praktikujeme od začátku, snažím se ho především při usínání nevytahovat a v noci mu už někdy stačí i dudlík. nevím jestli je to tím, ale musím zaklepat, že martin spí docela obstojně. ale samo že mu dám i v noci najíst a někdy i před usnutím vyndám z postýlky aby se dojedl.. :slight_smile:
opatrujte se a my vyjíždíme :slight_smile: konečně :grinning:
paaa
30. čer 2007 ve 14:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.