• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec 2006

(Zamčená)
12. března 2010 
Ahoj Lussi,
tak si myslím, že finální domluvabude přes mobil. Ale pokud by to nijak nevadilo, tak bych to viděla spíš někde na Lískovec. Ale poku máš v plánu Ikeu, tak klíďo jeď tam, ale my to asi nějak nezkloubíme dohromady. Samotná Ikea a oběd není vůbec špatný nápad, ale dnes by mi to nevyšlo. :frowning2:
25. črc 2007 v 07:18  • Odpověz
SLÁVA, SLÁVA, SLÁVA!!!!!! :slight_smile: Máme za sebou první sraz s Lussi! Bylo to bezva! :dizzy_face:
Lussi, ještě jednou děkujeme za dárečky, příště jsme zase na řadě my! :slight_smile:
25. črc 2007 v 17:47  • Odpověz
achoj achoj :slight_smile: též jsem moc potěšena že jsme se konečně potkaly :slight_smile: jste obě úžasné :slight_smile: když jsme se vrátila domů, stejně jsem prcka pískla na deku na zahradu a trochu oživila květiny než přijeli naši. ti jsou z Martínka tradičně u vytržení :grinning: až to půjde, ten bude rozmazlovaný :rolling_eyes:
no nic, mějte se všechny a už se těším opět na panenku a Sárinku živě :wink: (musím jít konečně okouknout ostatní albíčka a nasázet nové fotky. snad to už dnes zvládnu)..
25. črc 2007 v 19:53  • Odpověz
taaak hotovo.jednak doplneno nase albicko a taky jsem zkoukla snad vsechna vase. a koukala jsem koukala na tu spoustu krásných foteček a především! holky, my fakt už nemáme miminka, je to teprve pár měsíců a.... :sweat_smile: raději to jdu zaspat, zítra jdu "opět" do ikea, snad se konečně zadaří :grinning: potřebuju tam koupit super míchátko na kašičku..
paa a dobrou noc, Lu
25. črc 2007 ve 22:31  • Odpověz
Nazdárek,
Lu, tak kačenka od vás se ve vaničce osvědčila, malá z ní byla nadšená!!!! :dizzy_face: Jaké je super míchátko na kašičku??
Nám dnes mají dovézt cestovní postýlku, tak jsem zvědavá, jestli dovezou, pak můžeme konečně vyrazit na nějakou dovolenou! :wink:
26. črc 2007 v 06:57  • Odpověz
ahoj ahoj :slight_smile:
vypadá to že jsme tu jen samotné dvě.. jakou budete mít? standartní velikost? nám se zatím moc neosvědčila, nemáme vyvýšené dno, takže byla spíš jen odkládací. přeju ať vám slouží líp :slight_smile: to míchátko je vlastně šlehač.. : http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/categories/rooms/kitchen/10520 poslední dole v pravo.. :slight_smile: no nic, jdu chystat výpravu do města. pa a pěkný den :slight_smile:
26. črc 2007 v 09:00  • Odpověz
ahoj holky! to jste sikulky, ze jste se konecne sesly, mate fotky ze srazu? Nam je dnes presne 7 mesicu a zaciname s prikrmy. Konecne. Tak jsem zvedava, jak nam to pujde.
Mejte se moc hezky!
26. črc 2007 v 09:22  • Odpověz
Paula, fotit jsme nějak zapomněli! :confused: Tak to příště napravíme! :slight_smile:
Lu, tak to já používám klasickou metličku a taky dobrý! :slight_smile: Tak dobře pořiďte ve městě! papa :dizzy_face:
26. črc 2007 v 10:09  • Odpověz
no jo, hlavně že jsem ještě v tom spěchu brala foťák a pak ho stejně zapomněla užít :angry: tak příště :sunglasses:
jj, tak jsem kvedlala lžící,vidličkou ap. co bylo zrovna po ruce, ale toto se mě líbylo, za 30kč to taky doma snesu :grinning: no jo, ale utratila jsem tam zase pětistovku :grinning: jj, Ikea fakt můžu. mám nové pánvičky, 2 kytičky do koupelny, formu na dort.. to se hned nasčítá.. pak jsme zašli ještě do tesca pro rohlíky a máslo a taky to stálo 700 :grinning: nečekali jsme výprodej hadříků až o 70%, takže jsem všem koupila nová trička téměř za pusu,marťáskovi plavečky, nějakou zeleninku, knížečky, časopisky... no vypustili mě do obchodu po takovým absťáku na chalupě :dizzy_face: a vybrala jsem i jídelní židličku, i když moc výběr a nač koukat nebylo. ale stejně mě padla do oka ta chicco polly..juknu ještě na net zda nebude někde lepší, ale pochybuju. ono je to furt na stejný kopyto, že? sporťáček jsem zatím dala k ledu, přišly mě dost těžký, takže pak to asi pořeším jen nějakýma golfkama.. no uvidíme..
papaa, prcek spí, jdu zkusit něco konečně UKLIDIT!
ju paula málem bych zapomněla! gratulace k "výročí" :slight_smile: a nezapomeň písnout, co baštíte a jak vám to jde :slight_smile:
26. črc 2007 v 18:41  • Odpověz
Ahoj maminky,

Paula gratuluji k výročí, ať Ti Laurinka krásně baší. :slight_smile:

Tomášek je teď nějak protivný. V noci se často budí, takže neustále pendluju mezi ložnicí a pokojíkem. Na konec se přesunu do obýváku, aby chůvička nebudila přítele.Jsem nějak unavená, ale nemůžu spát. Dnes jsem usla ve 2 a malý vstával v 5:30. To je teď jeho hodina.Když jde přes den spát, tak se taky pokouším usnout, ale nejde to. Přitom jsem úplně neskutečně unavená. Zítra odjíždíme na tři týdny na chaloupku, takže doufám, že si tam odpočinu.
Tom baští jako otesánek. A leze jako závodník. Dnes se přesunul z pokojíčku do předsíně a sedl si před pračku a s otevřenou pusinkou koukal, jak se pere.To byla sranda.

Mějte se maminky krásně, ať vám mimča krásně rostou a lezou a baští a všechny ostatní krásné věci.

Papa :wink:

Ps: dnes jsem konečně poznala svého budoucího tchána po více jak čtyřech letech :sweat_smile:
26. črc 2007 v 19:42  • Odpověz
Lussi, připomínáš mi moji babičku, ta chodí taky do obchou jen pro mlíko a rohlíky a platí nejmíň 500 :grinning:
Malá dnes nadšeně okukovala novou postýlku a moc jí líbil boční vlez, takže do postýlky to je v pohodě, ale ven to brala tak nějak do kotoulu :grinning:
Hani a jaký je budoucí tchán? Padli jste si do oka?
26. črc 2007 ve 20:43  • Odpověz
ahoj holky, dekuji za gratulace, bastime uz druhy den mrkvicku. Prijde me ze potom laura silene prdi :confused: :grinning: Mely jste to taky tak?
Hani, po ctyrech letech? To je ale dlouho. :fearful: Uzijte si to na chaloupce! Holky ja vam ty dovoleny zavidim. Jo pracka je pry oblibena miminkovska zabava, jenze my ji mame v pradelne, tak tim Lauru nezabavim. Jak casto se ti Tomasek budi? Neni mu treba teplo? Me se Laura budi porad 2x az 3x nastesti vstava vetsinou az po sedme, ja bych se asi zblaznila vstavat tak brzo, byla bych cely den nepouzitelna, nedivim se ti, ze jsi unavena. Tak si na chalupe pekne odpocni. :wink:
Lussi, ja dnes taky utracela, po siiilene dlouhy dobe jsem se dostala do mesta, tak jsem si konecne koupila neco na sebe a pripadam si aspon trochu jako clovek, ne jen jako matka :grinning: :grinning: :grinning:
27. črc 2007 ve 20:52  • Odpověz
Ahoj baby.
Paula tak uz ste zacali jo.A co ide jej to?
Baby ja som sa dnes krasne vyspala do pol 11 :slight_smile: .Vaneska sa prekonava.Sice chodi spat az okolo 9 ale radsej budem dlhsie vzuru nez brzo vstavat :stuck_out_tongue_closed_eyes:

S tymi nakupmi to som uplne silena ked ma pustia do obchodu.Neviem sa zastavit som desna hadrarka.Zavislacka.My chodime kazdy tyzden na nakupy a o chvilu zas bezime lebo dosli plienky.Tak mam zamienku :wink:

Kocky my uz mame batolata to utika Co?
Tak zatim cao
28. črc 2007 v 16:24  • Odpověz
ahojek mamušky :slight_smile:
panenko to mě vážně těší, že ti připomínám bábi :grinning: a jak funguje postýlka?
paula já ti ani nevím už jestli M. po mrkvičce prděl :grinning: občas ho to chytne a jsou to pěkný řachy i teď :grinning: a jak Lauře chutná?
souhlasím mamušky, nakupovat se musí :slight_smile: musíme si dělat radost :sunglasses:
vachovko moc ti přeju že ti vaneska spí tak dlouho, ale zní to docela jako provokace :wink: :grinning: ale ne, myslím že nám děťátka bude zase krásně spinkat, jen co se teď ochladí :slight_smile:
vachovka souhlasím, letí to letí, za pár měsíců budeme slavit první narozeniny :sweat_smile:
my dnes vybrali okna do domečku, máme barvu a měsíc před instalováním ještě doladíme otvírání atd. :slight_smile:
panenko a co vaše dovolená? jedete příští týden? a ostatní? pojedete ještě někam? já tu s vámi budu určitě minimálně do září, pak se uvidí zda na pár dnů ještě vyrazíme na chaloupku, nebo budeme urputně stavět :sunglasses:
opatrujte se, zatím papaa Lu
28. črc 2007 v 17:46  • Odpověz
Jo holky, mrkev Laure jede, snedla by i vic nez musi, ale ma z toho zacpu. Dnes prorvala skoro celou noc, budila se co hodinu :angry: tak se ji ted snazim vnutit caj, ze kdyz ji, tak snad musi i pit, ne? Ale to se ji vubec nechce potvurce. :wink: Tak jsem na ni vyzrala a naredila ji tu mrkev cajem :grinning: Po trech dnech kaka! To jsou problemy, co?
Tak at vas nic netrapi a pekne se vam s miminky dari!
29. črc 2007 v 16:17  • Odpověz
Nazdárek,
Lu, u nás to vypadá na dovolenou až příští týden, tak doufám, že do té doby nebude v Krkonoších už sníh! :grinning:
Jinak v pátek jsme jeli s manžou do Olomouce na výlet a až na to, že nám při projíždění jedné brněnské ulice rozbili při sekání trávy kamenem zadní dveře, to byl bezva výlet a my jsme se aspoň na chvilku dostali do jiného než domácího prostředí!
My máme dnes osm měsíců! :dizzy_face: toto letí!
Tak se mějte zatím moc hezky! papa :dizzy_face:
30. črc 2007 v 08:59  • Odpověz
Jo a ještě bych zapomněla, Lussi, už se nám snad blýská na lepší časy, malá dnes spala od půl osmé do půl druhé a pak až do čtvrt na sedm! :slight_smile: Tak jsem se uklidnila, že ještě nezapomněla, že umí spát déle než dvě hodiny! :grinning:
30. črc 2007 v 09:02  • Odpověz
cafte decka!
tak uz som naspet v hnusnej ostrave! bolo super, ale strasne rychlo to ubehlo...
nestiham si precitat, ako sa mate, a ako vase ratolesti...v byte bordel jak po druhej svetovej.... :angry:
tomasko nam uz sedi, konecne sa zacal aktivne prevalovat, ale z brucha na chrbat sa mu velmi nechce /v 7.mesiaci ?!?!?!/ no je to lenochod...aj plazi sa len do strany a dozadu, ale hovorim si, ze aspon mozem ist na zachod, ze mi neutecie :slight_smile:))
inak basti jedna radost a s kadenim super, pohodicka...no a to spanie nic moc...niekedy si hovorim, ze koncim s kojenim, lebo sa imi budi aj kazdu hodinu...no des.ta tak....
letim upratovat, vecer si dufam nieco precitam, ako sa mate...
pa,pa
30. črc 2007 ve 14:34  • Odpověz
ahojek :slight_smile:
paula jsi šikulka chytrá! :slight_smile: ono to kadění po těch příkrmech jim jde trošku hůř jak to zatuhlo dá to asi víc práce. ten náš se u toho rozkošně tváří :grinning: fakt k popukání..
panenko no doufám že vám ta dovolená už vyjde.. pozvala bych tě tedy k nám na bazén, ale beztak nemá být tak úděsný vedro, tak se raději budu věnovat domácnosti. však víš, že to potřebuje. Marťas se naštěstí též dává do pohody, takže krátké odložení ho nerozčiluje a občas se opět už zabaví i sám, takže zase bude dobře :slight_smile: jen s tím spaním zatím ještě bojujeme.bez prsa stále neusne a v noci se často budí. takže jako za stara, kolem třetí zůstává už mezi námi, nemám sílu ho vracet. ale to taky opět vychytáme, doufám.
a taky gratulace k "narozeninám" :slight_smile: fakt to letí. s tím spaním jen ať si to udržíte a vypilujete.počasí snad už bude přát. nevím kde kdo vzal že dítka spí celou noc! :grinning: kromě spavých dětí už od narození jsem o takovém případu ještě neslyšela..
nikesko ahoooooj zpátky :slight_smile: jak jste se měli? Tomášek je šikula, uvidíš,teď už to půjde rychleji. když vidím našeho sviště! a je bezva že i stolička se vám upravila..
zatím papaa mamušenky, mám hlad, jdu si něco najít :sunglasses:
30. črc 2007 v 18:08  • Odpověz
Tak jsme se vrátili z obhlídky židliček a pořád teda nemáme jasno! Ale malé se v každé líbilo, takže až nějakou vybereme bude to bezva! :slight_smile:
30. črc 2007 v 19:59  • Odpověz
a kde jste se byli divat? ja byla jen v chiccu u Ikea, ale nikde se me ani nechce trajdat. necham to na tom chicco polly. jeste vybrat barvu, ale to zmaknu snad uz i na netu.. :slight_smile: dnes byl martinek zlaticko,kez by mu to vydrzelo :slight_smile:
dobrou noc a predevsim spave deti :wink:
30. črc 2007 ve 21:53  • Odpověz
Nazdárek,
Lu, my jsme byli v BabyStaru, to je to před Tescem a v Husovicích. A tam jsme právě objevili jednu, která by se nám líbila, je dřevěná a dá se polohovat opěrka a rozložit na stoleček a židličku. Ale měli mít ještě jeden typ, ale ten má přijít až příští týden, tak uvidíme. Paní nám totiž vysvětlila, že na rozdíl od umělohmotných není ta dřevěná omezená váhou dítěte, takže ji může používat do té doby,dokud se do židličky vejde, tak je to v výhoda.
Dnes budeme mít s malou den podle našich představ, protože konečně nikam nemusíme a budeme dělat jen to co chceme my, tak to bude bezva! :dizzy_face:
Niki, konečně nás tady bude zase trochu víc a víc toho nakecáme! :slight_smile: :wink:
Tak se mějte hezky a já se na vás ještě během dne juknu! papa :dizzy_face:
31. črc 2007 v 07:05  • Odpověz
Ahojte mamusky.
Ahoj Nikeske konecne si sa vratila.Jak tam bolo?My ideme v zari uz sa tesim.

Baby vcera bol najkrajsi den v zivote.Vanes povedala mama taka zlatucka.Ale dnes do nej hucim uz pol dna a nic.Tak neviem ci to bola nahoda. :confused:

Nemozem jej zohnat boticky.Chcela by som nejake botasky ale vsade maju iba capacky to uz nepotrebuje.

Mne sa v noci tiez dost casto budi manzel sa uz odstahoval do obyvaku lebo nemoze sa ani otocit na posteli jak nam vrzga. :grinning: :grinning: :grinning: a mala je hned hore.Tak si ju beriem k sebe a spi jak dudok.
31. črc 2007 ve 12:48  • Odpověz
ahojte :slight_smile:
panenko no vidíš, to je taky pravda s tou nosností. no uvidím ještě.. bráška pojede na dovolenou, takže zatím mě nic nekoupí, mám čas. copak se Sárou děláte celý den?nenudíte se? :wink: mě by to už přišlo divný mít celý den volno :grinning: dnes jsme byli podepsat hypotéku, zítra nesu na katastr zástavní právo, pozítří předvybrat kuchyň... pořád je toho nějak hodně a to o přátelích se ktrýma se mám vidět ani nemluvím :grinning:
vachovka to je super že vaneska už říká máma :slight_smile: martínek to říkal dřív, teď je samej tatatataaaa. ale stejně ještě neví co breptá :grinning:
dívala jsi se na ty botečky v normální obuvi? nebo ve sportu? my tam už vybírali, ale ještě nekoupili, vyčkáváme :slight_smile: nebo taky na www.mimibazar.cz se dá lecos sehnat :wink:
souhlasím, jak dítka spinkají s námi, je to hned lepší. s Martínkem jsme spali víc jak 2h. po obědě. nespat s ním, tak dá sotva 1/2h. :slight_smile:
no nic, jdu ho utěšit a vymyslet zábavu.. papaaa
31. črc 2007 v 17:06  • Odpověz
Nazdárek,
Lu, nenudíme se, pořád je co dělat! Dopoledne jsem dala trochu do kupy byt a po obědě jsme vyrazily za kamoškou a do Billy na nákup no a pak už byl doma manža, takže si hrál s malou on! Ale samo, že zařizování domečku je větší zábava! :dizzy_face: Hned bych se do toho taky dala!
Jinak souhlasím s váma, že mimča spinkají líp s náma, u nás to platí na 200%! Ale nemůžu ji na to zvykat pořád! :wink:
Dnes jdeme do poradny, tak jsem zvědavá jaké budou míry!
Tak zatím papa :dizzy_face:
1. srp 2007 v 07:17  • Odpověz
ahoj! tak se zase hlasim.
Laura uz leze i dopredu. Teda jeste to neni klasicke lezeni, ale urcitymi pohyby se ji dari dostat kam chce. Prestava to s ni byt sranda, protoze porad leze kam nema a musim ji hlidat. :wink: :grinning:
Pristi tyden mame zacit s vecerni kasickou, tak se chci zeptat vas zkusenych, jaky je rozdil v nocnim kojeni pred a po podavani kase?? Spi vam ted deti celou noc? Ja vstavam 2-3x a uz se mi moc nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Panenko, jak jste dopadli v poradne?
1. srp 2007 v 17:07  • Odpověz
Ahojte holky, lezu vám sem z prosince 2007. Chtěla bych se zeptat, jaké velikosti oblečení jste nakupovali na zimu. Mám strach, abych nekoupila např. zimní bundičku, která by nám byla až v květnu.
1. srp 2007 v 17:28  • Odpověz
ahoj dol, tak by byla bundicka aspon dost dlouha a rukavy bys ohrnula :grinning: neboj, lepsi vetsi, nez moc male. Moje Laura mela pri narozeni 52cm. Mela jsem bundicky 56 a 62 a davala jsem ji jen ty 62, protoze do tech 56 se hrozne blbe davaly ruce, prislo mi, ze ji je vykloubim, nez je tam dam :sweat_smile: . Hodne se nam osvedcil zatepleny overalek, ten nosila celou zimu, byl taky vel. 62. :wink:
Preji ti pekne tehotenstvi a nenarocny porod. :slight_smile:
1. srp 2007 v 18:32  • Odpověz
ahojte sluníčka :slight_smile:
panenko takže žádný relax s malou, ale taky pořád něco :slight_smile: no aspoň se nenudíme :grinning: taky se ptám, jak jste pořídily v poradně? my jdeme až příští týden, nějak málo stále proti vám :grinning:
paula Laura je šikovná. a jen co chytí jistotu, uvidíš že ji nebudeš stíhat chytat :wink: jj, kašička nám jede, ale že by to mělo nějaký vliv na noční spaní, si nemyslím. ale určitě dej vědět jak to působí na vás :slight_smile:
ahoj dol, víš že už ani nevím :grinning: určitě 56, my užili i hodně 62 a teď v létě máme tak 68 a pomalu přecházíme na 74. jestli můžu radit, nekupuj toho moc, jistě něco dostanete a taky kdo ví, jak velké dítko se vám narodí.. mě strašili že nebudu stíhat prát atd., kolik je toho třeba,ale máme docela hodnýho chlapečka a prát jsem stíhala v pohodě..
maminky tak se vám musím pochlubit, dnes jsme cinkli :slight_smile: máme první zoubek.. a co vy panenko? nezařadíte se taky mezi zubatý?
byli jsme u kamarádky, hlídá ted sestře překrásný půdní byt, nový v centru Brna. úžasný. tak jsem zase nainspirovaná a natěšená na náš domeček. ale to ještě potrvá a budu vás s tím tady ještě dlouho otravovat :grinning:
má taky prosincovýho chlapečka, a ten už pěkně leze po kolínkách (pomalu) a včera se naučil dělat sám pá pá. ale sám nesedí a občas sebou někde neuvěřitelně třískne jak neudrží rovnováhu :slight_smile: jsou bezva :slight_smile:
mějte se, máme čas koupání, papání atd. :wink:
ps Dol jak se cítíš? odkud jsi a fakt nevíte pohlaví? máš to už za pár, uteče to jako voda :wink: kočárek máte vybraný? aj. věci? jestli chceš, napiš nám :slight_smile:
pa
1. srp 2007 v 18:46  • Odpověz
Holky, moc díky za odpovědi. Koupím teda něco málo 56 a většinu zimních věcí teda 62.
Lussius, příští úterý se dozvíme, co to bude. Už se nemůžu dočkat, pak konečně začnu něco nakupovat. Kočárek se mi zatím nejvíc líbí Cam Cortina X3 a potom Jane Slalom Pro.
1. srp 2007 v 18:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.