• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec 2006

(Zamčená)
12. března 2010 
Cafte mamci! ja nestiham nielen citat, co bolo predtym, ale ani pisat...:slight_smile: ledva som dovybalovala a doprala, balim znovu, ideme zajtra na vikend ku tchanovcom...

to dol: nas drobec za prvy mesiac vyrastol z 50 cm na 60, takze velkosti do 62 nam boli dobre chvilku...ta 62 a 68 uz bola trochu dlhsie...
teraz mame 74, a niektore dupacky na 12 M...:slight_smile:

to luss:neboj, ja spim s malym v posteli asi od 4M, uz to neriesim...kolegynka ma stvorrocneho, tiez jej furt lezie do postele a ona s tym ani nebojuje...ved on za chvilu sam zahlasi, ze uz nechce a jej bude smutno :grinning: :grinning: :grinning:
budi sa mi niekedy aj kazdu hodinu, niekedy "len" 4-5x za noc...a najhorsie je, ze poslednu dobu ma maniere, ze okolo druhej v noci je celu hodinu u prsa a nevie spat dalej, len sa sije, vrti,mrnci...no hruza...
ale kadenie a prdenie pohodicka...dufam, ze rektalna rurka je uz minulostou.
jo, a k tej zidlicke...ja som si povedala, ze nebudem davat vela penazi /za tie drahe, niekolkotisicove/, tak som vzala tu z ikei, stala len styri stovky, zevraj je najstabilnejsia, a super je, ze sa da rozlozit a mozes ju prenasat, mali sme ju aj u nasich.Hej, a este je dobre, ze nohy z nej visia, lebo co maju kamosky loptosov, tak oni sa od tej opierky na nohy furt zvedaju :slight_smile: Neskor kupime uz stolcek so stolickou, az bude vecsi.
som sa rozkecala :slight_smile:))
tak dobru noc!!!!!! pozdravte mimisky...ale oni to su uz velke deti, ze ? to leti...hruza.
1. srp 2007 ve 23:09  • Odpověz
Nazdárek,
tak v poradně to byla legrace, malá nejdřív okukovala miminka, protože jsme se dostaly do půlhodinky pro novorozence ( tak jsem nostalgicky zavzpomínala a zamáčkla slzu :slight_smile: ) no a jen co přišla sestřička, že ji změří jak je velká tak se rozbrečela a to jí střídavě vydrželo až do kočárku, kde pak usnula! Že by vzpomínka na píchání náušnic? :frowning2: No a naše míry, posledně jsem se nějak upsala, takže 70 cm ještě nemáme, teď má 68 cm a 8380 g.
Lu, tak my zoubek nemáme a myslím, že to hned tak nebude! A do poradny chodíme jednou za měsíc, takže to není zas tak často! :wink: Jo a s domečkem neotravuješ, nás to zajímá, protože my k vám pak příjdeme na kolaudaci! :grinning:
Paula, ani my jsme moc kašičkou nezískali, ale malé chutná a občas se jí zadaří spát 5 hodin, takže se nebudí po 3 hodinách, ale i tak stejně kojím minimálně 2x za noc! :slight_smile:
Dol, taky jsme tuším měli 62 na zimu a bylo to bezva, sice když jsme šli z porodnice, tak v tom malá plavala ( měla 51 cm ), ale vydrželo nám to celou zimu! :wink: Takže jak říká Lussi, lepší je koupit jen pár věcí, v dnešní době není problém v přípě potřeby cokoliv dokoupit! Přeji klidný zbytek těhu a zdravé a krásné miminko!
Jinak malá už docela dlouho vydrží sama sedět, teda když ji posadím a v kočárku už taky sedí opřená o přední madlo nebo jak se tomu říká! :slight_smile:
Tak se mějte moc hezky! papa :dizzy_face:
2. srp 2007 v 07:09  • Odpověz
Ahoj mamči,
tak se hlásí jen na skok.Zítra zas jedem pryč.Máme teď trošku neutěšené podmínky,jelikož u nás bydlí přechodně švagr,tak se snažím co nejvíc být pryč.V našem malém bytě se to fakt nedá.Doufám,že se to brzy vrátí do starých kolejí,

Snažila jsem se co nejvíc přečíst,ale spíš jsem to přelítla.Koukám,že miminka jsou šikovný.My jsme žádné extra pokroky neudělali.Vojta řádí na zemi jak černá ruka,ale lezení jen minimální náznak a sezení vůbec ne.Zato se umí sám krásně rozhoupat v křesílku a přitom si strkat do pusy dudlík.Vypada komicky.
Co se týká papání,tak to celkem jde,naším současným favoritem jsou boloňské špagety.To mám pocit,že mi sní i lžičku.Stále se perem stím pitím.Nechce a nechce.Přes den tedy tak 2x kojím.Večer baští kašičku,potom ho nakojím,krásně usne a zhruba za 2,3 hodiny je vzhůru a tak to jde do rána,kdy má stále vyspáno v půl šesté.Já bych si tak přála aby spal celou noc uaaaa.Už mě to noční vstávání fakt nebaví.
JInak kakání je v poho,každý den,někdy i několikrát. :slight_smile:

My židličku ještě nemáme,ale byla by potřeba,jelikož ho krmím v křesílku a strašně rád mi vykopává misku z ruky.Musím uznat,že většinou míří přesně :unamused:

Dol,my měli 52 a 56 celkem dlouho.Je fakt ,že každý výrobce má trošku jinou představu o velikostech,ale 62 jsem používala až tak po 2měsících.No dokonce některý věci 62 mu jsou i teď.Tak a teď si vyber :slight_smile: Hlavně ať jste zdraví a zmákneš porod.

Holky,tak jsem se vykecala a zase se přihlásím!!!!Mějte se hezky a hodný dětičky-oni už to miminka fakt nejsou :frowning2:
Papapapa

P.S.Gratulace k narozeninám.Sárinka už měla,Martínek má tuším zítra.Možná si to už i pamatuju. :slight_smile:
2. srp 2007 v 10:56  • Odpověz
Ahoj babky.
Dnes som jak datel lebo som bola na nechty tak to chvilu trva dokedy nieco vytukam.
Lusi boty by som chcela zo sportu ale maju iba capacky a ked uz nejake hezke najdem tak stoja 1200 tak nech si ich nechaju. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Dol my sme rovno zacali so 62 lebo mala bola strasne velka ale 56 som mala nastastie malo.
Baby nechali by ste deti na noc treba u babicky 20km od seba.Myslim v tomto veku?Lebo tchyne sa na to chysta ze si ju vezme na chalupu.Ale ja ju v ziadnom pripade nedam vsak by som sa zblaznila nemat ju doma.Vravim jej furt ze kojim a to budem esre straaasne dlho.
2. srp 2007 ve 20:41  • Odpověz
krasne rano preji vsem, :slight_smile:
koukam dnes jsem predbehla panenku.. ten nas drobek dnes byl tak protivny v posteli,že žádné dospání maminky se nekoná.
holky přesně tak,taky si myslím že až nebudou s námi chtít sami dítka spát, bude nám smutno :fearful:

panenko zrovna kamarádka ve středu též říkala, že se Honzík "srazil" :grinning: ze 70cm minul na současných 68cm. tak jsem zvědavá v pondělí na nás :slight_smile: my už chodíme po 2měs. mudr. nás asi nemusí vídět nebo co :grinning:
panenko s tou kolaudací počítám :wink: možná i pomoct vybrat a pozařídit? co ty na to? (pozor na to co odsouhlasíš, protože se mnou jít něco vybrat (jsem váha) je někdy děs)chichii.

leama a ostatní,přeji krásné výlety a dovolené atd. :slight_smile: pěkně si je užijte. změna je dost fajn :slight_smile: to mě připomíná,panenko už balíte?
leama neboj,Vojta nás dožene, my zase tak dobří nejsme a každej ten prcek umí něco jinýho dřív.. já mám někdy pocit, že my budeme rovnou chodit, nějaký lezení že je pro psa.. tak uvidíme :grinning:
jsi fakt dobrá že si pamatuješ jak máme staré děti. já se přiznám, že si ani nejsem jistá jak se které jmenuje, ještě že je tu moažnost to zachránit :grinning:

vachovka to je fakt drahé takové botičky, když si vemeš jak brzy z nich vyroste! my v adidasu viděli krásné dokonce i vhodné. ale na cenu jsme se raději ani nedívaly :grinning: tak přeji ať něco seženeš.
já bych rozhodně tak malé ještě celou noc nenechala, ani kdyby martin krásně spal celou noc. zdá se mě to ještě moc dlouho. nehledě na to, že náš martin celou noc nespí a uklidní ho a uspokojí převážně jen prso.. co tak jet tam s vaneskou k babičce též?
no nic, jdu přebalovat, martinek pěkně smrdí :confounded: papaaa Lucík
3. srp 2007 v 06:59  • Odpověz
Nazdárek,
Lu koukám, že jsi mě dnes předběhla!!!! :slight_smile:
A s tím vybíráním, to beru, ale jsem sice ryba, ale taky váhavá, takže nevím, jak moc \ti budu k užitku! :dizzy_face: A Martínkovi přejeme všechno nej k 8M a Sára posílá velikou bezzubou, ale děsně uslintanou pusu! :dizzy_face:
My zatím nebalíme, pokud někam vyrazíme, tak až příští týden, protože Tomáš musí ještě v pondělí do práce :angry:
Jinak my jsme dnes měli zase docela klidnou noc, malá se vzbudila v 11 a pak až v 4.30 a teď už zase spinká! No nechceme Lussi provokovat! :wink: :slight_smile:
Tak zatím papa :dizzy_face:
3. srp 2007 v 07:18  • Odpověz
Vachovka, já bych malou v tomto věku přes noc ještě nikde nenechala, protože se pořád v noci budí a dožaduje se kojení, takže to by babička nezvládla! :dizzy_face: Ale jinak později to babičky nemine! :dizzy_face: :grinning:
3. srp 2007 v 07:21  • Odpověz
ahoj holky! tak taky hlasim prvni zoubek vpravo dole :slight_smile: :wink: a ani laura neplakala, jak vsichni strasili, najednou je tam!
Vachovka, to zalezi na tobe, jak chces. Ja bych to ale taky nedokazala. Jsou jeste mali. A navic ma panenka pravdu, jak by tchyne zvladna v noci kojit? :wink:
3. srp 2007 ve 13:57  • Odpověz
Tak my jako budeme poslední se zubama? A to jsme nejstarší, ach jo! :angry: :grinning:
3. srp 2007 ve 20:23  • Odpověz
Tak to som rada ze nesom divna ze ju nechcem dat.Ona si mysli ze mala vydrzi bez prsa ze ked ju pohoupe tak bude spat.
Panenka bud rada ze este nema aspon ta nekuse pri kojeni. :wink:
4. srp 2007 ve 14:51  • Odpověz
Nazdárek,
tak aspoň něčím se můžeme pochlubit, když ne novým zubem - Sára si dnes ama sedla z lehu! Položila jsem ji na záda na koberec a za chvilku jsem ji šla zkontrolovat a ona seděla a pusu měla od ucha k uchu! :dizzy_face:
4. srp 2007 ve 20:23  • Odpověz
panenka, to je Sarinka sikulka! Zoubky se pry mohou vyklubat kdykoliv behem 6- 10 mesice, tak ma Sarinka cas. :wink:
Laura uz se taky hrozne pohybuje. Sedne si snad ze vsech poloh, prvne se teda pretoci na brisko, pak na vsechny ctyri a pak do sedu a leze uz ji dopredu, nejen dozadu. Ma ted asi nejakou rychlou vyvojovou fazi. Vubec nevim, jak ji zabavit, hracky ji zasadne nezajimaji a porad leze kam nema. Nejradsi momentalne okusuje elektrice kabely potvurka!
jen to jidlo ji nejak nejede... Dokojujete po polednim prikrmu? A kolik vam deti sni najednou? Ona tak 80ml.. Davam ji zatim jen mrkev, mam pry davat 14dni. A co jste davaly potom? jen brambory, nebo mrkev s brambory? A co davate ted? Porad jen zeleninu, nebo uz i maso? A prikrmujete 2x nebo 3x denne? Ja pristi tyden zacnu vecer kasi.
Prominte, ze se tolik ptam, ale ja se nemam s kym poradit, u dr. jsme byly na preventivce v 5. mesicich a pak jdem az v roce a ja nechci udelat zadnou chybu. Tak mi prosim vy zkusene prikrmovatelky napiste podrobne, cim jste zacinaly a jak pokracujete a kolik ceho a jak vam to jde.... trochu moc otazek???
4. srp 2007 ve 20:39  • Odpověz
ahojte ahojte :slight_smile:
omlouvam se že jsem nepsala, jen jsem četla novinky abycho toho neměla pak moc a zatím jsem si na netu stáhla z ikea program na plánování kuchyně a zkoušela tam napasovat své požadavky. výsledek je, že ruším příčku a zvětšuji kuchyň :grinning:
panenko ještě že máme ten zub, možná brzy i rovnou druhý.. zatím ani sami se neposadíme a stále ne a ne se rozlézt dopředu.. no však mě to nechybí když tak čtu jak Laura řádí :sweat_smile:
vachovka tak jak jsi dopadla u tchyně? pochopila to nebo jsi teď u ní můra?

paula k tomu baštění. znám dětičky, co se na jídlo vrhly a neví kdy mají dost, mamina nestačí ládovat lžičky a to už od prvního jídla (mlíka měly dost). my patříme do skupiny pomalých jedlíků a na nové chutě si zvykáme, takže ze začátku dal vždy jen pár lžiček (mezi námi děvčaty přijde mě to přirozené vzhledem k trávícímu systému-ať si zvyká pomalu) dnes jsem se chtěla pochlubit, že docela pěkně baštil :slight_smile:. začala jsem mrkví,pak bramborem a pak jsem pokračovala s Hami a Hamánkem ap. :grinning: ty trošičky se mě už nechtějí vařit.. jinak se doporučuje dopoledne ovocnou přesnídávku, polední "zeleninku", odpoledne přesnídávku a večer kašičku. občas dát jogurt, 1xtýdně žloutek ap. už si to vše nepamatuji, protože stejně to nedávám. dost ještě kojím (to si martínek vzít nenechá, takže si jistě veme co potřebuje :grinning: ) už dávám i masové skleničky,ale prý jsme tak -2 měsíce dozadu,než jak uvádí etiketa (tzn. teď můžeme ty s 6+).
tak nevím jestli jsem ti Paula poradila, ale napsala jsem toho zase hodně :grinning:

mějte se krásně, panence přeji krásnou dovolenou (má být super počasí :sunglasses: ) a dobrou noc :slight_smile:
4. srp 2007 ve 22:48  • Odpověz
ahojte! tak uz sme doma...: :grinning:
to vachovka: ja by som tiez tomasa nemohla nechat bez mojej mliekarne, to by asi prerycal celu noc:slight_smile: nastastie kazdy, kto ho pozna, to chape :slight_smile:
na slovensku bolo super, to vies, dedinsky vzduch, zahrada, bazenik...vycvachtali sme sa tam poriadne...teraz sme boli u tchanovcov a zasli sme do jedneho wellnes centra, ked maly plaval a potapal sa, tak na nas vsetci cumeli, esteze nas neudali na socialku, ze trapime decko :grinning: :grinning: :grinning:

to paula: gratulujeme k zubu, to panenka k sedu, to all k 8 M :grinning:

to leama:neboj, nasi prckovia su suverenne najlenivejsi, tomasko sa zacal prevalovat bezkonkurencne posledny, uz som len cakala, kedy nas tchyna posle na rehabku ....ale nastastie nie...minule som kecala s kamoskou, ktorej holka sedela a lozila az po ukoncenom deviatom mesiaci, a teraz beha, ze ju nechytis...a to ma dva roky...taze tak...
ja som aj rada , ze este nelozi, len tak do stran a dozadu, aspon ho najdem, kde som ho nechala... :grinning:
5. srp 2007 v 18:26  • Odpověz
jo, decka, nas je uz taky rozmazleny z tych navstev, ze ma nenecha odist z izby, spusti strasne revat...tak len cakam, kedy sa nediva, aby som mohla vobec na zachod...ako ste na tom vy?

to paula:my sme zacali zeleninu na obed, po jednom druhu, 3-4 dni, potom viac druhov spolu, ryzovu kasu na veceru, po cca 3 tyzdnoch zeleninovo-mesove kase, 1-2x do tyzdna zltok.
teraz uz davame ovocne pyre ranajky, mesovozeleninove kase obed, a ovocie alebo ryzovu kasu na veceru...ak mi nezje naraz celu davka /cca 150ml/, tak mu dam neskor...kupovane davam malo, zje mi tak jednu presnidavku /190 ml/ rano, jednu vecer + na obed to meso...ale su aj horsie dni, ked zje strasne malo, napr. 3x po 75 ml...dokojujem behom dna viackrat, ked chce, on si cucne podla potreby..v noci furt :slight_smile:)))
inak prikrmujem presne od ukonceneho 6.M, takze cca 6 tyzdnov a maly je uz vychytraly a co mu nechuti, uz nezje...takze potom vymyslas kadejake "finty"...drzim palce!
5. srp 2007 v 18:32  • Odpověz
Ahoj holky.
To my to mame podobne mala ked ma nevidi zacne plakat alebo ked ju hlida babi a ja pridem tak zacne tiez plakat ze chce ku mne.
Na zachod?To mi ani nevrav Nikeske ta tam chodi so mnou aj s choditkom. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :sweat_smile:

Lusi dnes zas vravela ze ked pojdem tancovat tak si ju tam nachaju ale potom povedala ze mami by sa zblaznila.A ja jej ze ju nemozem nechat ze kojim.Tak to ostalo zatial tak.Ked ju chcu hlidat tak jedine u nas aby ked ja sa vratim tak mala bola doma. :astonished:

My sme zacali prikrmovat uz od 5.mesiaca.Doktorka vravela ze koli tomu ze mi zle v noci spi.A mala pravdu lebo do vtedy sa mi pavidelne budila a bola aj 2hodiny vzuru kazdu noc. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ja uz som bola na prasky.
Zacali sme mrkvou ale dala som jej hned ze kolko chcela.Skusili sme aj kupovane to nechcela potom jej to zachutilo.Tie od 6.mesiaca od hami boli dobre ale od 8.mesiaca no to je hnus.Nekupujte ten s tou dinou mne to smrdelo jak s prepacenim zradlo pre prasata a nie pre deti. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Nkeske a ako davas zltok?To som este nedavala :confused:
5. srp 2007 ve 20:56  • Odpověz
ahoj! Nikeske diky, ty jsi mi to napsala asi nejlepe! :wink: :slight_smile: ja uz teda zacnu davat k obedu vice druhu zeleniny. Dnes vecer dam taky poprve kasi. Posledni dva dny se me strasne casto budi. Najednou ji mlicko nestaci. No ale nevadi, vystacila si dlouho.
6. srp 2007 v 16:23  • Odpověz
ahojte :slight_smile:
jak se máte co děláte? co vaše zlatíčka? jak papkají? a kolik už máte zoubků, a vůbec, co nového?
my byli dnes v poradně, po 2měs. :slight_smile: stále 68cm a 8kg. byli jsme pochváleni, že M. je krásný a pevný, ani hubený ani oplácaný :slight_smile: pochlubila jsem se prvními hned 2 zoubky a prej nám rostou i ty horní.ty tam zatím nevidím tak si počkám až jak to dopadne :grinning: jinak dnes jsem se měla, Martin spal přes den 2hod. a pak ještě 1-5h., no luxus. stihla jsem vše vyžehlit a dokonce i něco pouklízet :slight_smile: ale stejně jsem už zpunktovala kamarádku studentku, že si ji najmu na občasné pouklízení. aspoň se budu moct víc věnovat Martínkovi.

paula jak Lauře chutná?
vachovka souhlasím, to je rozumný.snad to i tchyně pochopila, že je na takové akce brzy..
nikeske možná mají ta naše dítka takové období, kdy nás musí vidět atp.snad to zase přejde a nepřeroste nám přes hlavu. Martin se zdá být už opět o něco lepší, tak abych to nezakřikla..
dasha a co u vás nového? jak se máte? jaké máte počasí u váskdyž tu je takové vedro?
6. srp 2007 ve 22:15  • Odpověz
cafte!
to vachovka:zltok davam 1-2x do tyzdna na obed, napr.spravim zeleninovu polievku z 3-4 druhov zeleniny, a ku kocu hodim oddeleny zltok, trochu povarim, a potom mixnem. alebo mozes pridat oddeleny z uvareneho vajicka...ale tomasek celkovo vajicko nemusi...a najnovsie ani meso...uz nanho neplati ziadna finta...esteze to ovocie basti, asi bude na sladke...

to luss: my zatim ziadne zubky :slight_smile:
nase posledne miery su 7,5 kg a 72 cm...slizicek :slight_smile:))))

to paula:no my sme v stadiu, ked uz "preberame", takze skoncim asi tym , ze do mesa budem davat vegetu :grinning: :grinning: :grinning: drzim vam palce!

jo, a vymyslela som na drobca fintu...davam ho spat o 22.00 a niekedy spi AZ do 7.00 / ked chodil spat o 20.00, tak vstal aj o stvrtej - hruuuuza...
dobru noc!
6. srp 2007 ve 23:15  • Odpověz
Ahoj vsichni,

Lu: tady je porad stejne, takze tady ty teploty nerostou. Je tu porad kolem 30 stupnu, pres noc kolem 25. Ale uvnitr je krasne, nechavam bezet klimosku cely den, takze je tu prijemnych 23-24. (ono je to relativni, tady je to idealni teplota, pod 23 je strasna kosa...).

Jinak my mame 9 kg a merime 72 cm. No jsme cvaldici, ale to jsme byly vzdycky, takze se s tim nic nenadela. Doktorka nas chvali, tak jsem rada. No, ted pres vikend jsme byli marudci, docela des. Mela teploty a tece ji z nosiku, ja jsem to na ni bohuzel prenesla. V noci se ji moc nechtelo spat, i kdyz ted je to lepsi. Nase mala spinka od 8 hodin vecer do 8 rano, nekdy vstava trochu drive, ale jinak je docela zlaticko.

No nic, musim utikat, schazime se tu s maminami a deticky si spolu hraji, takze musime vyrazit. Mejte se krasne.
7. srp 2007 ve 02:23  • Odpověz
Nazdárek,
tak hlásím, že zítra jedeme konečně na dovolenou!!! Vrátíme se až příští čtvrtek, tak se tady mějte moc hezky! :dizzy_face: Jedeme za Krakonošem, tak budeme pozdravovat!
Jinak malá včera už kousíček lezla po kolínkách, takže už přišla na to, že opravdu jsou k lezení! Taky se nám postavila v postýlce, takže tento týden se překonává! :dizzy_face: :dizzy_face: Tak třeba dojde i na ty zuby!
Mějte se moc moc hezky a za týden se na vás moc těšíme! papa :dizzy_face:
7. srp 2007 v 07:08  • Odpověz
ahojte :slight_smile:
panenka přejeme krásnou dovolenou :slight_smile: budeme na vás myslet. Sára je fakt šikula, ten náš pořízek na to asi nikdy nepřijde jak se leze :grinning: už už udělá krůček po kolínku a hned na to se zase rozplácne na pupík :grinning: sám se neposadí, nepostaví, i když se snaží. takže si můžeme s nikeske založit funclub..

nikesko to je dobrá finta :slight_smile: a jak ti spinká přes den? cca kolikrát? kamarádka to vyřešila tak, že ho drží aby spal jen jednou po obědě a taky v noci prý už spí líp..

dasha přeju vám ať se brzy vyzdravíte. máte tam svého doktora? nebo más léciva privezena? Mala je ale pekne velka, to vas asi jen tak nedozeneme :grinning: musíš mít asi pěkný svaly na 9kg! mě někdy těch našich 8 přijde maximum :grinning:
no jo, to teplíčko a nevýkyvy teplot ti můžeme závidět. mě to vůbec nedělá dobře chvíli horko, chvíli ochlazení o iks moc stupňů..

z našeho kloučka bude TV maniak. vážně. nova je nejoblíbenější, kouká rád na kreslené pohádky.. a teď si u šnekova baští chleba a je max.spokojený. a já hned mám co uklízet opět :grinning:
no nic, co nevidět přijede kamarádka se dvěma klukama, takže prej bude hůř :sunglasses: uvidíme :slight_smile:
pa a pěkný den :slight_smile:
7. srp 2007 v 08:43  • Odpověz
Lu, děkujeme, taky na vás budeme myslet!!!! :dizzy_face:
7. srp 2007 v 08:53  • Odpověz
ahojte!
to dasha: skore uzdravenie, aj nas tomasek bol 4 dni chory, mal slabu anginu a teploty, ale nastastie to preslo bez ATB, ale je to zahul, furt sledovat teplotu a davat sirupy, cipky...drzime palce!

to luss!jo, zalozime klub lenivych chlapeckov :grinning: :grinning: :grinning: ale neboj, cochvila budu lozit, a to budu nabite nosy a hlavy... :grinning: po zuboch sa mi tiez "nestyska", lebo mi staci, jak ma skrabe nechtami do prsnika :grinning:
jo, tomasek pospava viackrat cez den, aj 3 krat, ale keby cez den nepospal, bol by mrzuty jak cert...parkrat sme to aj skusili a v noci nenastala ziadna zmena k lepsiemu....tak co uz s nim... :frowning2:

to panenka:uzi si a tesime sa za tyzden!

decka, zhanam oblecek na svadbu pre tomaska a nikde nemaju, tak nadavam, ze som v zime nekupila v HaM....to je skoda..no nic, asi pojdeme v riflickach ...
7. srp 2007 v 10:39  • Odpověz
ahojte! halooo,je tu ještě někdo? koukám kolik témat zavřeli? rozumíte tomu proč? doteď jsem to nepochopila. ještě že to naše stále je :slight_smile:
maminky pozor na ty nemoci, chtěla jsem jít na nákupy, ale je takový dusno, že sice v obchoďáku by bylo super, ale ty přechody! i dospělák si někdy s tím neporadí natož ty mrňata.. tak ještě počkám :slight_smile:
nikeske to si myslím že je brzy nechytíme, jen co se uráčí lozit nebo rovnou běhat :grinning: Martin dnes dělal krásný krůčky, někdo by možná prezentoval že už chodí, nicméně svou váhu ještě neunese. ale aspoň už ví, k čemu ty nožky má :grinning: zatím jimi jen kope do mě.. s těma zubama buďte rády že nejsou, Martíšek dnes kousal a kousal a když jsem mu cecik vzala tak vřískal jakobych kousla já jeho.. ale věřím že to přejde, jen co se uplně prořežou. ještě kousíček schází.
nikeske a jaky obleček sháníte? Ostrava je docela veliká, neříkej že není nic k senání? :fearful:
opatrujte se a přežijte nějak ta vedra.
8. srp 2007 ve 22:11  • Odpověz
ahoj luss, ja som teraz stale tu :slight_smile:)))
no uz tie oblecky, co mali v zime v HaM nemaju, skoda, boli krasne, pruhovana vesticka a kalhoty, nekupila som, lebo sa mi to zdalo skoro.. . :frowning2:
no nevadi, ma dve kostkovane kosulky, riflove kratasy, kupim jedny dziny a bude...a ked bude horko, aj tak bude bodycku...
inak ja tiez cumim, jak tie mimca v obchodakoch maju bose peticky...ja nsaho furt naobliekam a aj tak ma studene licka..ale u nas teraz nieje az tak horko...
inak uz mame podvodne fotky, tak je to sranda...:slight_smile: ja mam cely xicht pokrceny a tomasek vyzera , jakkeby bol na suchu, ci otvorene :slight_smile:)))
idem trochu poriadit byt, zatim pa!
9. srp 2007 v 10:14  • Odpověz
P.S.:no, dufam, ze nezrusia...
ved tu dost aktivne debatime a nikomu nenadavame, ze? :grinning: :grinning: :grinning:
9. srp 2007 v 10:23  • Odpověz
Ahoj baby.
Nikeske dik za tip na ten zltok.Vcera som jej to dala a jak bastila.Dnes som vycitala novy recept pre malu ze makarony s krutim masom a syrom.Tak jej to urobim zajtra uvidim co na to.
Tie temy zavreli preto lebo tam maju strasne vela prispevkov a ze vraj je im zdlhave dostat sa na poslednu stranku.Aspon ja som to tak pochopila.
9. srp 2007 ve 14:46  • Odpověz
holky nase pc jde na opravu, tak se asi tak 14 dni neukazu. Mejte se hezky a at vam deti mekne rostou! Jak ja to vydrziiim. :wink: :sweat_smile:
10. srp 2007 ve 14:35  • Odpověz
skoda pauli! :unamused: je nas tu teraz malo.... :unamused:
to vachovka:asi to tak bude :slight_smile:
my mozme muku az od ukonceneho 9.M, takze este si pockame na
keksicky a cestoviny :slight_smile:))) uz nech to bude, opusta ma fantazia...
dobru noc!
10. srp 2007 ve 22:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.