• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec 2006

(Zamčená)
12. března 2010 
jo, vachovka, posledne foto v albume ?????? asi som bola dlho mimo, lebo neviem, o co ide :slight_smile:))))))))))))
10. srp 2007 ve 22:44  • Odpověz
Cau ty tiez este nespis?
To sme boli na svadbe a bolo tam super nevesta bola k.o
Inac robila som jej tie cestoviny a vobec to nechcela a trvalo strasne dlho nez to pozuvala.Radsej som jej uvarila bandurky :grinning: :grinning: :grinning:
10. srp 2007 ve 22:57  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: dobra nevesta....:slight_smile:
dufam, ze tak nedopadne moja segra buduci tyzden :slight_smile:
nas bojkotuje meso, tak uz som nevedela, ake ovocie, tak som mu osupovala bobule hrozna a vyberala jadierka... :grinning: :grinning: :grinning:

nespim este, lebo nas tatka je cely vikend v praci, tak tu oddychujem a surfujem po nete...ale uz asi "zalomim"....
a ty?
10. srp 2007 ve 23:09  • Odpověz
ahojte holky :slight_smile:
paula to je skoda,fakt je nas tu malo. treba se nekdo vrati z vyletu..
vcera jsem se sem nedostala,nejelo to a v 8 jsem odpadla a snad vse dospala :grinning:
nikesko to jsi dobra ze se ti s tim chtelo loupat a vybirat jadyrka.. :grinning: no ale ja to vubec proti vam flakam a davam zatim skleničky už hotové bašty :confused: no a tam je i to masíčko a jehněčí ap. co bych nikdy snad jinak malymu nedala..
a těstovinky už taky baštil, protože mě tak lezl do talíře, že se mu je podařilo ukořistit. :sweat_smile: něco málo snědl, naštěstí není velký jedlí. jinak už prý může i chleba, aby si obrušoval zoubky.. a tam je taky přeci mouka. no vzhledem k tomu, že Martin moc nesni ničeho, tak mě to netrápí.
jo nikesko sehnala jsi malýmu něco na tu svatbu? já byla včera v tescu a měli tam super výprodeje.krásný vestičky aj. oblečky i slavnostnější. ale stejně jestli bude takový vedro, tak bych se na to vyprdla a dala mu něco, v čem bude spokojený :slight_smile:
ale ulovila jsem tam super svetřík jen za 66,-kč, kalhoty za 17,-! fakt to není přepis! ani onošený tepláky bych tak dobře nekoupila :grinning: nějaký plavečky bermudy za 60,-, tričínka za 35,- no vydováděla jsem se :grinning:
dnes čekáme návštěvu, jdu něco zkusit pouklízet a připravit.
nikesko co dělá manžel že je v práci?
opatrujte se a doufám večer ještě písnu :slight_smile:
11. srp 2007 v 08:38  • Odpověz
no caveeees! ja som vcera nejak nemohla spat...tomas mal v nose sucheho sopla, tak nemohol dychat , ani cicat, tak sme zaspali az nadranom, ked sme ho za revu odsali von... :unamused: / ty koki, ked niekto cita, ake mame problemy, musi si klepat prstom o celo :slight_smile:))))/
to luss:oblecek uz nezhanam, kupim dziny, aspon ich vynosi....koselu mam, tak fesacik bude :slight_smile: ja sa este tiez chystam na nejake vypredaje, zatial som kupila v tescu balenie 3 pyzamka 9-12, lebo do tych 6-9 uz skoro nevojdeme :grinning:
tatik je doktor, a je v praci od piatka rana do pondelka 15.30, ach jo ... :frowning2:
inak ja sa snazim varit, ale davam aj sklenicky, hlavne take ovocie, ze boruvky, lesna zmes, a aj hovedzie mesko...ked som bola doma, bolo vsetko zo zahradky, ale teraz aj kupujem, aby som vedela, co mu chuti, pretoze ked pocestujeme, nech viem, co mam kupit...inak mesove nechce /okrem hamanek kuracia polievka s ryzou/ skoro nic...hlavne neznasa hippa... no este poskusame....
tak zatim pa, snad vecer zase nebude vypadok serveru.... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
11. srp 2007 v 08:47  • Odpověz
Ahoj maminky :slight_smile:,
po dlouhé době se s Tomáškem hlásíme. Trávíme teď čas na chalupě a domu jezdíme na víkend, aby nebylo tatínkovi smutno.
Koukala jsem, jak jsou vaše dětičky šikovné. Musím říct, že s Tomem teď prožíváme neuvěřitelné pokroky. Leze už perfektně, sedí jako kdyby to dělal odjakživa a ve středu se poprvé postavil v postýlce a teď to už zkouší i okolo nábytku. Neustále ho musím mít na očích, ale už se mu párkrát podařilo rozhrabat kytky. Hračky ho nebaví nebo jen chviličku. Chce pořád objevovat. Pořád pronásleduje kocoura. To dokáže i dvě hodiny v kuse za ním běhat.A kocourovi se to nelíbí, tak před ním utíká. Dnes se mu podařilo na sebe převrhnout koš, naštěstí byl prázdný. Taky spadl tchýni z postele a to jsem jí před tím říkala, ať ho nechá spát na peřině na zemi.Ale naštěstí byla jen malá modřina. Tomášek je takový hyperaktivní raubířek.Ale po dvou hoďkách se unaví a pak hodinu spinká.
Už baští všechno. Příkrmy jsem mu začala dělat sama a chutnají mu víc než ty kupované. Roste nám druhý zoubek, ale Toma to nijak nevzrušuje a nepláče.
V noci kojím jen jednou a spí od 19 do 5.20. Jo a dnes mi poprvé udělal šíšu do nočníku. Když ho přebaluju, tak ho tam na chviličku posadím a hrajeme si.Vyčůral se jen jednou.Jsou to zatím jen takové malé pokusy.
Tak tohle všechno je u nás nového. Tom už není to malé miminko, ale človíček, který umí dát pěkně najevo svůj názor :sunglasses:
Maminky mějte se nádherně a ať vám dětičky krásně rostou, papa :wink:
11. srp 2007 v 11:14  • Odpověz
ahojte :slight_smile:
nikesko máš pravdu, riflečky stačí, těm malej beztak sluší vše a jsou tak roztomiloučký :slight_smile: "oblek" by měl na jedno nošení a co s ním pak..
ju doktor a čeho? to je docela dlouho v práci, ale pak si to snad vybere jiný den a bude s vámi, předpokládám..
nikesko chystáte se ještě na dovolenou? kam pojedete? jj, souhlasím, zkoušejte zkoušejte a třeba za pár týdnů bych se nebála vrátit se k některým skleničkám a chutím znovu..
hihi, já jsem ráda že jsem doma, sice s našima je to o nervy, ale i tak si pomalu vše vracím do starých kolejí..
hanah ráda tě zase vidím :slight_smile: a super gratuluji k pokrokům, Tomi je šikulín, my ani zdaleka neumíme to co vy :slight_smile: a věru mě to hlídání neschází.. i tak je to docela záhul.. asi klučina ví, že na mě musí pomalu :grinning:
a to spaní ti docela závidím, Martin se stále často budí.. myslím že zrovna máme období "máma".
hanah zase se tu ukaž, ať i nám není smutno :wink:
zatím pa, Marťásek se probudil, takže jdeme si hrát :slight_smile:
12. srp 2007 v 09:57  • Odpověz
ahoj hani! same dobre spravy ! :grinning: to spanie uprimne zavidime :wink:
nas yorksirek zatial v pohode, lebo tomi nelezie, ale pre istotu ho aj tak obchadza sirokym oblukom :slight_smile:)))

to luss:mne uz poriadne hrabe, uz sa tesim, dnes vecer pride susedka zo slovenska, tak konecne s niekym hodim rec, uz vidim sive mysky :grinning:
tatka je "reznik", inak nocne ma naviac, inak je normalne pracovne dni v praci od 7.00 do 15.30, ziadne nahradne volno alebo ine nahrady za nocne nema... iba financne "nahrady"...takze aspon tie peniazky sa hodia :grinning:
tento mesiac ich ma desat, to je dost, inak mava nastastie len 6-7.
na svadbu sme uz zaodeti, len ja nemam boty :frowning2:

volala som so svokrou, tak uz za tyzden mozme susenky , muku a tak...super. akurat to meso furt bojkotuje, takze mu ho skusim sladit glukopurom...meso zjedol 4 lyzicky , viac nechcel a hned nato zbodol hamanka boruvkoveho 180 ml...vychcanec.... :wink:

pa,pa
12. srp 2007 v 15:36  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:,
na chalupě jsem se přesvědčila, že je dobře, že Tom už spinká sám. První noc jsme totiž spali spolu (Tom v postýlce) a kojila jsem 4x. Ale mám málo mlíka, že sotva stačí na jedno noční kojení, takže mi to bylo docela protivný, že se snaží vycucat to nic co tam bylo. Druhou noc už spinkal sám, sice jsem musela běhat z patra do přízemí, ale už zase krásně spinkal :slight_smile:. Akorát to vstávání by mohl trošku posunout. Každý den vstává přesně v 5:20. Do 7 si hrajeme a dám mu kaši a pak usne do 8. Pak 2 hoďky běhá po bytě a pak od 10 do 12-ti opět spí.
Už se krásně staví u nábytku. Dnes se postavil i u balkonových dveří. Nějak na sklo přicucnul ty své pacičky a vytáhl se nahoru. Říkáme mu pavouček, protože i tak zvláštně leze. Pravou nohu dává před sebe a levou přitahuje. Prostě už by chtěl běhat. Pořád tomu nemůžu věřit, jaké dělá pokroky. Na chalupě trávím čas se svojí babičkou a dělám si srandu, že Tom jí chce rychle všechno ukázat, tak proto se tak moc snaží.
Zítra opět odjíždíme, ale už jen do čtvrtka a pak už budeme doma. Konečně. Na chalupě je sice pěkně, ale je tam barák plný lidí a doma je doma. A taky tam na Toma číhá spousta nebezpečí (schody ke krbu, ostré rohy,kabely), takže tam nemůže tak lézt jako doma.

Mějte se moc pěkně

papa :wink:
12. srp 2007 ve 20:42  • Odpověz
Ahoj všichni,
tak se s Vojtíškem hlásíme po dlouhé době.Opět jen na dva dny,ale myslíme na vás.Čtu všechny ty úžasné pokroky,Sárinka s Tomáškem už i stojí :stuck_out_tongue_closed_eyes: To my se přidáme do klubu s Luss a Nikes.Vojta neleze ,nechodí,nesedí.... :slight_smile: Ale za to má už šestý zub!Dva dole,a čtyři nahoře.Ty horní má vylezlé do půlky,a ještě má mezi nimi parádní mezeru,tak je takový rozotmilosrandovní-to je teda slovo :slight_smile:
Co se týká jídla,tak žádný papáles to není,ale jí celkem všechno.Já teda nevařím,tak jsme na skleničkách a vedou ty,kde jsou rajčata.S masem problém nemáme.Jen jsem mu ted začala kupovat jídlo kde už jsou větší kousky a moc se mu to nelíbí.No musí se naučit,vždyť zubů má a používat je to ne.Pomalu se i rozpil,včera rekord-200ml!Přes den kojím jednou,potom večer,zhruba 2x v noci a Jednou ráno.Ale ráno bych mu chtěla taky zkusit kaši.Ovoce mu dávaám v přesnídávkách,ale už jsem mu zkusila nechta žvýkat olopupané hrozno.To se chytlo.Co teda nechce,jsou dětské sušenky.Všechno co není k jídlu strčí do pusy,ale sušenku ani náhodou.
Příští týden jdeme do poradny,tak jsem sama zvědavá na míry a váhy.Docela se nám zakulatil.Na to jaký byl chroust,tak je dokonce oplácaný.
My byli také na svatbě a Vojtu jsem vyšvihla do námořnického krátkého body.No byl za frajera :slight_smile: Ale já myslím,že ty naše dětičky jsou k sežrání kdykoli. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Tak zatím se mějte krásně a než opět odjedem,tak se ještě ozveme,papapa
13. srp 2007 v 11:34  • Odpověz
Ahoj babenky.

leama tak ten tvoj Vojtisek je pekny zubajdo tolko zubov.To my mame jen 2 a uz 3mesiace sa nic nedeje.To ta nekuse?

Nikeske a na tu svadbu idete na Slovensko?To sa teda nacestujete. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Baby v piatok som zistila ze mi uz 3 mesiace neposlali pridavky.Sice 250 nic moc ale dobre su.Tak som tam bola a omluvali sa mi.Maju tam bordel a keby som to nezistila tak ani my to nedaju.
Zajtra ideme na poradnu tak som zvedava lebo je tazka tak ze ledva ju drzim.
13. srp 2007 ve 14:19  • Odpověz
Ahoj,

vachovka:Vojta nejvíc kousal,když žádný zuby neměl :slight_smile: Teď je v poho,jen občas cítím jak si bradavku zoubkama přidrží.Zřejmě aby mu neutekla :slight_smile: Ani by mě to nenapadlo,má je pěkně ostré....
Dobrou a zítra napiš aktuální míry a váhy,papapa
13. srp 2007 ve 22:14  • Odpověz
ahoj hanah a leama! super, ze ste sa ozvali :grinning:
to han:uzijte si este s pavouckem, kym mozte, ja len nostalgicky spominam, ako sme si lebedeli u nasich na dedine.....

to leama:pozdrav vojtiska, ze ho nas tomasek vita v klube lenochodov :grinning: ale neboj, nasa susedka ma holku, ktora v 9.M nesedela a dokonca sa neotacala, a teraz ma 2 roky a beha jak torpedo :grinning: asi sa uz opakujem, ze ? :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:

to vachovka: no, my sme teraz nejaki rozcestovani: raz na vychod, potom stred slovenska, a teraz cez vikend bratislava....mame to miesto dovolenky... :frowning2:
po prachy bez, teraz potesia, ze ? :slight_smile:

to luss:tak uz mame tie dziny, ale nemali tmave, ako som chcela... :cry: a navyse, 74 mu boli skoro vsetky velke v pase a kratke, taky je nas slizik :grinning: a kupili sme aj prve capaciky, lebo zatial mal len ponozticky, lebo bolo teplo....tak bude fesacik, uz sa tesim!

zatial sa majte!
14. srp 2007 v 09:21  • Odpověz
Caves baby.
Tak my sme sa vratili od doktorky.A nase miery su.74cm a 9430g a obvod hlavy 44cm.Proste obrik.Doktorka vravela ze je najdlhsia z 8 mesiacnych babetiek co ma.
Nikeske my kupujeme uz 80 lebo to je tucko.To sa mate tolko cestovat ale zase to mate blizsie z Ostravy.

Vcera sme boli v tescu a dostali nove vecicky pre deti fakt niektore su krasne.Aj plienky akcia pampersky za 260 kc.
14. srp 2007 ve 13:13  • Odpověz
ahojte maminy,
vachovka to teda koukam, jak je mala velka!to bych nečekala. s manželem jste asi vysocí,že? a ta váha. pchch, musíš mít pěkný svaly. si už teď říkám že prcka neunesu a to má 8kilo! co to je proti vám.. no hlavně že jsme všichni zdraví :slight_smile:

nikeske i světlé rifličky jsou pěkné, aspoň do nich nebude tolik prát sluníčko a nebudou tolik hřát :wink: a tmavé koupíš příště :slight_smile: jen dej pozor aby nebyl hezčí jak ženich :wink: s capáčkama bude pěkný frajer :slight_smile:
my už capáčky měli, ale teď přes léto stejně nenosíme. vůbec nosíme málo věcí a co oblíknem, to zašpiníme nevypratelně. dnes jsme měli borůvkovou přesnídávku, samozřejmě že se dostala na tričko i přes bryndák.
ju a u nás je normální, že v pase je nám vše veliké a až dorosteme do pasu, tak jsou už nohavičky krátký.chjo chjo.a to martin není žádn hubeňour. tak nevím na koho to šijou!

leama taky by mě zajímalo, jestli tě vojta kouše! mě martin docela jo, a to mu pak ceci beru, ale dnes odpoledne byl tak protivny, kousal a řval a ne a ne usnout, tak jsem to musela vydržet, než to roztahal a teď už 1.5h spinká :slight_smile: taky mu dávám už kousky ovoce a on si to rozžmoulá, kousek kůrky chleba, dnes dostal i sušenku pro mimina a docela pěkně ji snědl, sice drobků okolo spousta, ale jinak dobry :slight_smile: nejraději dávám extrudované křupky, má je rád a přestane vyřvávat :sunglasses:

zatím ahojek, třeba ještě něco málo udělám než se svišť probudí :slight_smile:
Lu
14. srp 2007 v 16:25  • Odpověz
to cumim...neze mam doma lenocha, ale aj hubenoura, co nechce jest...
my mame ledva-ledva 7,5 kg.... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
a s jedenim bida...co nieje sladke /lesna zmes, boruvky, banan/, to nezje...takze meso ani nahodou, uz som ho aj sladila...proste bielkoviny len z mojho mlieka...
dnes zjedol rano 100 ml boruvkovu presnidavku, obed 20ml mesovo-zeleninova / !!!/, vecer 50ml kasa, 50 ml hruskova....chapete to....?

no nic, ked nehladuje a neatrofuju mu svaly z nedostatku bielkovin....tak bude dobre... :grinning:
ta tak...drzte palce! dobru noc!

to dasha:kde si? ako u vas?
14. srp 2007 ve 22:25  • Odpověz
jo, luss, my sme tiez dnes zo zufalstva uz skusali susenky, a bola sranda, skoro sa zadusil...ale chutnalo! :grinning: zjedol dve, ale viac bolo po koberci , nez v nom...:slight_smile:))
14. srp 2007 ve 22:27  • Odpověz
ahojek,
holky, martin dnes lezl dopredu!!! neuveritelne! tak moc chtel zatahat psa za cumak. tak uvidime jestli nevedel ani co dela, nebo uz to umi.. :grinning:
a včera taky lámal rekordy v jídle. asi už hlady :grinning: nebo tím cukrem? včera měl též borůvkovou přesnídávku a tu za celý den snědl téměř celou, těch 150ml dal určitě. a kaše do něj padala že jsem nestačil dávat lžičky. něco neuvěřitelného u nás :grinning: tak uvidíme, myslím že to byl výjmečný den :grinning:
nikeske neboj,však ti naši kuci to doženou :wink: může nás uklidňovat, že prý čím pomaleji se vzpřimují atd., tím jsou pevnější a je to pro ně lepší :wink: :dizzy_face:

holky setkáváte se taky s jinými maminkami? taky řešíte takové věci spolu? :grinning:
dasha, máte dovolenou? nebo trajdáš s babama?

pekny den,papaa Lu
15. srp 2007 v 07:28  • Odpověz
Ahoj baby.
Lussi gratulujeme k takemu pokroku.Uz ti to zacne nebudes ho stihat chytat jak bude utekat. :grinning: Manzel je vysoky ma 190cm a ja 170cm ale nosit ju uz nevladzem.
My s jedlom problem nemame mam dojem ze je az moc zrava.Lebo je najedena a vidi ze my jeme a zacne sa az triast ze chce.Tak jej furt este nieco dame.
Nemozem zohnat tu boruvkovu predsnidavku to sme este nemali.Kto to vyraba?

A mame strasne problemi s prebalovanim.Furt bojujeme lebo sa nechce nechat prebalit.Uteka mi a nakoniec je to tak ze strasne place ja som nervozna no des :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jo chodim kocikovat s kamoskou co ma 10mesacnu dcerku a tiez riesime to co tu :slight_smile: + este nejake pletky co kde a ako... no viete
15. srp 2007 ve 21:42  • Odpověz
ahojte! ja mam tiez susedku, slovenku, a ma 10-mesacneho synceka, je to super...vidime sa kazdy den. a este mam aj ine kamosky, ale tie byvaju dalej a maju starsie deticky /alebo nemaju.../, takze s tymi zriedkavejsie.

to vachovka:botuvky mame Hamanek od Hamé, a lesnu zmes Hipp. Momentalne to je jedine, co zje..a este obcas kasu...meso bojkotuje...
15. srp 2007 ve 22:33  • Odpověz
Ahoj holky:

Lu: dovolenou stale planujeme. Za chvili prileti nasi a tak tu bude na mesic docela veselo. Porad se schazime s ostatnimi maminkami, je to fajn, ze si muzeme navzajem vymenit zkusenosti. Jmenuje se to IBU, coz znamena matka, a schazime se kazde utery a ve stredu se stridame s hostovanim takovych detskych srazu, kde mimca si hraji a maminky si povidaji. Je to bezva, clovek tak pozna spoustu jinych maminek, ktere jsou v podobne situaci.

Jinak mala ji docela dobre, zacala jsem ji davat jogurt, banan a dalsi nove veci. Uz leze vsude kam si vzpomene, dokaze si sednout a opet lehnout a z lehu si opet sednout, je to sikula.

V utery jsem ji zkusila poprve na nocnik a meli jsme 100% ucinnost. Bylo to behem chvilicky, vsimla jsem si, ze u vecere se snazila tlacit, tak sup na nocnik a za chvili bylo vymalovano... :grinning: Nikdo ji to neucil a ona to proste hned pochopila, co se po ni chce. Tak jsem si rekla, ze to proste budu obcas zkouset, nasi nas take davali na nocnik v utlem veku.

No nic, mejte se krasne a at vam deticky delaji jen samou radost. :wink:
16. srp 2007 ve 02:48  • Odpověz
ahojek :slight_smile:
dasha tak to je super.my zatim nocnik nemame a myslim ze taky bych casto vychytala kdy to na nej jde. ale nechci te zklamat, dle sestrenky obcas se zadari,obcas ne. ale chystam se precist si tema o bezplenkove metode a nejak to lehce aplikovat i u nas.ale nejdriv musim mit ten nocnik :grinning:
jeee tak na rodice se asi uz tesis, co? a na cely mesic, to je pamparada :slight_smile:
ju dasha a delate nejake cviceni ci jine rozvijni psychomotoriky organizovano s miminkama,nebo jen povidate a schazite se?

nikesko vydrz, davej mu dobroty a snad nekdy zase sni i ostatni. martinek se zatim drzi a tak tu 100 i vic zatim sni, vcera vypil i 150! tak cumim, na nas je to hodne..uvidis ze jednou to taky zlomite..

vachovka to neni divu ze Vaneska je tak velika. ma byt po kom :sunglasses: s tim prebalovanim zkus na ni neco vymyslet?my tam mame takovy zviratka, tak je dycky rozhoupu a jak kouka na to, tak honem prebaluju.a nad posteli mame toho drevenyho capa a ten zabere zatim vzdy.. pripadne naucit se prebalovat za pochodu :grinning: kamaradka bali uz jen ve stoje..
jj,boruvkova je dobra. urcite ji porid :slight_smile:

dnes k nam prijdou svagrove, tak budem u bazenu. je u vas taky porad takove vedro? ja se tak tesim na ochlazeni,tech 20-25 je moje teplota..
mejte krasny den, papaa Lu
16. srp 2007 v 07:33  • Odpověz
ahoj holky, tak jsem zase zpet, jen jsem si nestihla vsechno procist. Laura uz leze, sedi, i se stavi, nejprve dost nestabilne, porad padala, ale ted uz stoji pevne a pada jen na zadecek. Musim ji ale dost hlidat, aby nelezla kam nema, nebo nespadla, nic moc pri ni neudelam.
Ji zatim jen zeleninovy prikrm v poledne a kasi vecer. Delam ji tu nemlecnou ryzovou, celkem ji chutna, ale jednou jsem udelala mlecnou a pak se mi po tom silene poblinkala. :fearful: Ona se totiz pred spanim jeste koji. Tak mam ted strach ji to davat. :sweat_smile:
Taky nevim, jestli uz davat ovoce, nebo prvne maso k obedu? Sni docela dost, zeleniny i kase, ale stejne se jeste dost koji. Asi ma zvysenou spotrebu, kdyz se ted tak pohybuje.
tak se mejte hezky a at vam miminka delaji jen radost.
16. srp 2007 v 19:02  • Odpověz
Nazdárek babulenky,
tak jsme zase zpátky! No a jsem docela ráda. Dovolená byla bezva, počasí nám taky vyšlo suprově, ale doma je doma! :slight_smile:
Malá zvládala krásně krosničku, až jsem se divila! Jinak je to kvítko neposedné a pořád někam leze, když má oporu tak vstává a já trnu hrůzou o co se praští! Jo a zuby, ty pořád nemáme! :slight_smile: Asi půjde rovnou do protézy! :grinning:
V jídle jsme trochu hřešili, víc jsem malou kojila než přikrmovala, tak se těším, jak to zase napravíme!
A k cestovní postýlce, malá v ní spala jen do prvního nočního kojení, pak už se mi do té hloubky nechctělo dávat a spala s námi v posteli :wink: , což je zase prohřešek :frowning2:
Lussi, měly bychom zase něco podniknout, co Ty na to??? :wink:
Tak se zatím mějte krásně a já se jdu prohrabávat horou prádla! papa :dizzy_face:
17. srp 2007 v 07:34  • Odpověz
Ahoj všichni,
Lu,Martínek je šikula,ono to na ty naše kluky jednou přijde. My se hlásíme také s prvním pokrokem.Včera Vojta začal lézt.Resp.se plazit.Tak nějak přes ruku,nicméně se celkem rychle dostane kam potřebuje.A že to je rychlost....No to ale většině z vás nemusím vykládat že? :slight_smile:

Borůvkovou taky známe,ale Vojta nějak není na sladký.No maminka taky radši buřta... :slight_smile: Přesnídávky mu míchám napůl s jogurtem a to mu docela chutná.Jinak ty rajčata,to je ono :wink:

Paula:co týká blinkání po mléčné kaši ,ví o čem mluvíš.Taky jsme tím prošli.Ale já myslím,že to bylo tím,že jsem mu ji dala moc a byla těžká.Dneska mu už zase dávám mléčné a je to v pohodě.Zkus to po malých dávkách.

Vachovka:Vaneska je teda kus ženský... :slight_smile:

Panenka:vítáme z dovolené :slight_smile:

Dasha:to je dobrý,že už malá zvládá nočník.Jsem četla,že čím dřív tím líp.No my počkáme až se Vojtěch posadí,takže až až...někdy. :slight_smile:

Já mám kamarádku,ta má roční holčičku,s tou se stýkám nejvíc a je nám nejblíž.Jinak máme kkolem sebe samé starší děti,ale i tak se dá povídat.Maminky rády vzpomínají jaké to bylo...

Zatím se mějte,papapa
17. srp 2007 v 09:10  • Odpověz
Nechci vás nijak strašit, al napsat vám to musím, teď mi to volala mamka. Moje babička bydlí ve starém pavlačovém domě a jedna její sousedka tam mělaminulý týden na hlídání 14-ti měsíční holčičku. Paní ji dala na pavlač do kočárku, že ji uspí a zapomněla ji přivázat. Pak někdo zazvonil u spodního vchodu a ona mu šla hodit klíče. než se vrátila zpátky ( pavlač má asi tak 30 m ) holčička vylezla z kočárku a vypadla ze 4.patra přes zeď pavlače! Samozřejmě, že to nemělo dobrý konec, holčička nepřežila!!! :frowning2: Je to děs, omlouvám se, že to sem píšu, ale je to jen ukázka jak opatrní musíme všichni být!
17. srp 2007 v 09:23  • Odpověz
Panenko tak nestraš...Takový věci se dějí.Je to fakt hrozný...Brrr.
17. srp 2007 v 09:28  • Odpověz
Leama diky za utechu, to vis, clovek se vydesi. Davam ji jeste tu nemlecnou, nastesti ji chutna a az dojde,tak tu mlecnou zase zkusim. Ma kasi v pul osme po koupani, pak se v 8 koji a spi a pak se mi jeste treba v 9 a 10 zase vzbudi na kojeni, tak jsem ji chtela tou kasi vic zasytit, ale budu muset pomalicku.
Panenka vitame z dovolene. Ten pribeh je fakt strasny. Ja nevim, clovek hlida jak muze, ale je tolik okamziku, kdy se muze neco stat, neni to jednoduche. My uz poridily vsude ochrany na rohy a do zasuvek. Laura jak ted vstava, tak si vezme neco z nocniho stolku, nebo stolku v obyvaku, mam taky strach, co si vezme a sni - strka vse do pusy. Jednou uz se dusila papirovyma kapesnikama. Tak porad uklizim a odklizim z jejiho dohledu. Jsem rada, ze nemame dum se schody, ale jen byt. Schody, balkony a kuchyn jsou pry nejnebezpecnejsi.
Tak se vsechny mejte a davejte na sebe i detatka pozor. :wink: :slight_smile:
17. srp 2007 v 11:21  • Odpověz
ahooooooooj, sluníčka vy dnes ale píšete :slight_smile: super :slight_smile:
panenko vítáme tě zpět :slight_smile: jj, určitě bychom mohli něco podniknout :slight_smile: co třeba zajít do ZOO? není to pro tebe moc fádní? já tam nebyla zase už ani nepamatuju..
a jaká byla dovo? zřejmě jste hodně chodili po výletech? a co ubytování? ani se ti nedivím, že jste poněkud narušili režim. snad se opět brzy obnoví a nedopadnete jako já s martinem :slight_smile: řeknu ti, usíná jen u prsa, v noci převážně v naší posteli a u prsa, běda jak ho chci ošidit..
ten příběh byl dost krutý, to ti řeknu :frowning2:

paula ja myslim že klidně můžeš ovoce zkusit. já dávám už meloun, švestky, ringle, banány, nektarinky, zkrátka vše co zrovna je a je to měkké.a ochutnáváme a ochutnáváme :slight_smile:

leama jak podáváš Vojtovi rajčata? stačí jen oloupat asi že? to je super,že mě to nenapadlo. ráno jdu naškubat na zahrádku :slight_smile:

taky se mejte a hlídejte ty naše drobečky.. paaa
17. srp 2007 ve 20:56  • Odpověz
Ahojte.
Panenka vitaj spet.Ten pribeh je strasny uplne mi beha mraz po chrbte.Fuj.

Lus my tiez inak neusneme nez u prsa ale robim to tak ze ju uspim a hned dam do postielky a strcim flasku s cajom.To zatial funguje.TUK TUK

Baby ja mem tiez jeden hnusny pribeh.Minuly tyzden u nas v meste na Slov. zomrelo mimi.Porodila ho zilo a jak prestrihli snuru tak sa uz nenadychlo. :frowning2: chudatko

Tak sa majte a pozor na deticky
17. srp 2007 ve 21:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.