• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec 2006

(Zamčená)
12. března 2010 
Nazdárek,
Hani ty naše dětičky jsou teď tak mrštné a šikovné, že musíme být furt ve střehu! :slight_smile: A ke stravě holčičky, to má založeno na pěkné tukové zásoby na celý život! :angry: No malá si na pacholíka a pribináčka ještě počká, i když tchýně už zajásala, že když papá jogurt, bude i něco lepšího! Zase ji budu muset zklamat! :angry:
Jinak my dnes slavíme výročí - 9 měsíců! :dizzy_face:
Ještě jsem vám nepsala, že když jsme byli na dovolené, tak nám tchyně koupila jídelní židličku. Tak jsem se na ni těšila, a maličká taky, jenže když jsme ji rozbalili, zjistili jsme, že už snad jednou byla reklamovaná, byla v děsném stavu! Tak jsme ji donesli na výměnu, jenže paní nám řekla, že zboží vyměňují do 3 dnů, takže teď to musíme dát na klasickou reklamaci a čekat 30 dnů. Tchýně se při kupování židličky zajímala jen o to, jaký potah má sedátko, jak vypadá zbytek už ji nezajímalo! Když jsme ji řekli, že jsme židličku museli reklamovat, tak nám řekla, že pořád něco máme a že už nám nic nekoupí!!! :angry: No chápete to??? Přece si nenechám rozbitou a poničenou židličku, jen aby byla tchýně spokojená!!! :angry:
No nic, mějte se krásně! papa :dizzy_face:
30. srp 2007 v 07:57  • Odpověz
Ahojky maminky,

panenko gratulujeme k výročí :slight_smile: :dizzy_face:
To víš, tchýni se nikdy nezavděčíš. My byly domluvené, že dnes příjde v 17:30 na návštěvu.Řekla, že se ještě ozve. No a mi na ní čekáme s večeří a ani nepřišla, ani se neozvala.Možná má sklerózu.

Dnes jsme byli s Tomem po návštěvách a moc se mu to líbilo. Všude se smál a byl jak sluníčko :dizzy_face:.

Lu už jsi dělala ty přesnídávky? Já mám dvě tašky hrušek a jablek, tak budu zase dělat. Chtěla jsem se zeptat, jestli jsi to přislazovala a čím? Minule jsem to musela přisladit cukrem:confounded:, protože to bylo tak kyselé, že se to nedalo. Právě nevím, jestli neexistuje nějaké šetrné sladidlo pro děti.

Dnes měl Tom k večeři rýžovou kaši a moc mu chutnala. Nevíte jestli je vhodné dělat našim drobkům hrachovou kaši?

Krásný večer.
30. srp 2007 v 19:32  • Odpověz
ahoj hanah: ja uz som hrachove pyre robila, uz aj s mesom, v pohode.
presnidavky mozes osladit glukopurom /hroznovy cukor/, cukor by sa do 1R nemal... /ale to su knizky...zivot je niekedy o inom ..:slight_smile:))/ ja som k jablku napr.davala sladku mrkvu, to zjemni, alebo pomrvene piskoty...
to panenka: gratulujeme!
to vachovka:na svadbe bolo uplne super !
30. srp 2007 ve 20:27  • Odpověz
ahojte maminky,
sem trochu odrovnana, panenko jak zvladas ty vsechny ty navstevy! jak je tu vic jak jedno miminko, tak jsem z toho nejaka vyrizena :grinning:

holky s tema tchynema si delate legraci, ze jo? :grinning: to nejni mozny aby byl nekdo tak tvrdej.jeste ze ta moje je v pohode, spis me zase trapi vlastni mama. ale verim ze jen co se vystehujeme a nebudeme denne spolu, bude dobre..

hanah presne tak jak pise nikeske. presnidavky jsem jeste nestihla,ale zitra bude cas, nic nas neceka, tak je to bojovy ukol cislo 1. pokud bude treba prisladit, tak glukopurem, ci bananem,mrkvi ap. ja v podstate nevim jak se to ma spravne delat :grinning: tak pokud nekdo vite, poradte.. ja to ovoce oloupu, rozmyxuju, co bude stava necham na stavu a zbytek chvilku povarim a zasklenickuju..

panenko to zoo beru, jen uz nevim, v pondeli nebo ve ctvrtek? a jak myslis ty? ja puvodne myslela i cely den, ale faktem je, ze pro decka by to bylo moc narocny. tak treba odpoledne?

omlouvam se, porad ted shanim strechu,krb,resime pricky, stresni okna, do toho zidlicku vybrat pro martaska a nejaky hracky kdyz uz budeme mit slevu, takze jdu vybirat a resit at to odsejpa :slight_smile:
opatrujte se a vsem detickam posilam polibeni pro dobre spani :slight_smile:
30. srp 2007 ve 20:50  • Odpověz
Já tu přesnídávku dělala tak, že jsem jablka neloupala, vykrájelůa jsem jadřince, rozkrájela na čtvrtky, rozvařila, rozmixovala a zavařila 30 min na 90st. A dělala jsem i s mrkví.
Ten glukopur se kupuje v lékárně nebo kde?
30. srp 2007 ve 21:31  • Odpověz
ahoj ahoj hanah, o těch slupkách ještě popřemýšlím..
jinak glukopur hledej jak v lékárně, tak všude kde je zdravá výživa
30. srp 2007 ve 23:28  • Odpověz
Nazdárek,
Lussi, nejdřív jsem mslela, že to zoo bude lepší v pondělí, ale to má tchán narozky, tak nevím co se bude dít, tak to radši necáme na ten čtvrtek, tak třeba kolem jedné u ZOO?
Vy jste teda holky šikulky, že si děláte vlastní přesnídávky! :slight_smile:
Nemáte nějaký tip na polední zeleninové jídlo pro mrńata? Příjde mi, že to má Sára pořád dokola. :frowning2: Předem děkuji.
Krásný den! papa
31. srp 2007 v 07:17  • Odpověz
Ahojky mamči,

já se dnes chystám dělat k obědu rýži s mrkví a pórkem a přidám do toho žloutek. Sice je to taková šlichtička, ale už mi taky dochází nápady. Zítra udělám tu hrachovku, pak asi těstoviny s kuřecím masem. Někde jsem četla, že dětem stačí do roka max. 10 chutí pořád dokola.

Dnes si uděláme výlet do Ústí, včera jsme byli v Děčíně, takže máme nabitý program.

Mějte se krásně, budu shánět ten glukopur a o víkendu mě to čeká, ale není to nic těžkého.

Jinak Lu v receptu bylo, že ty jablka se mají dělat i s jadřinci a pak se to má propasírovat, ale já to radši vykrojila. Když si představím ty tvrdý šlupičky s těch jadřinců, které se tam můžou dostat-fuj.

Papa :slight_smile:
31. srp 2007 v 08:55  • Odpověz
Nazdárek,
tak tady bylo o víkendu pusto a prázdno?? Co se s váma děje? :slight_smile: ¨
My jsme včera byli na obědě, tchán slavil narozky, no a nebyla by to tchýně, jdyby to celé nepokazila! Vzala si malou, že se jen tak projedou kolem restaurace a najednou zmizela na půlhodiny pryč. No jenže s sebou měla i peníze na zaplacení oběda, takže jsme tam trčeli jak blbci a čekali než se vrátí. Až přijela, tchán i manža na ni spustili kde je a ona jim jen řekla, že jsou zbytečně hysteričtí! Nakonec na mě vyjela, že jestli si myslím, že malá usne hned jak vyjede v kočárku, tak to se prý pletu! To mě teda fakt dostala! Já asi s malou netrávím tolik času jako ona, abych to věděla! Chtělo se mi tak křičet, ale ustála jsem to! Ale neděle už byla zkažená!
No tak jsem se vám tady zase vypovídala a jdu něco dělat, malá totiž spinká!
Tak se mějte hezky! papa :dizzy_face:
3. zář 2007 v 08:38  • Odpověz
ahojte!
vikend sme mali upratovaci, kedze sme na to 2 mesiace nemali cas :confounded:
tomi uz veselo lozi, teda mu to trvalo, ale evidentne ma z toho velku radost, hlavne,ked sa dostane ku kablom a do misiek pre psa :slight_smile:
tiez nam zbastil trochu mesa! ale to spanie...to je des...priemetr 8x zobudeni za noc a dnes bol "hotovy so spanim o 4.30...takze uz meliem z posledneho...
momentalne by som dala cokolvek z akukolvek tchyni, keby mi ho zobrala na dve hodky vonku :grinning: :grinning: :grinning:
inak ale vase tchyne su teda mazec...to ta moja je nastastie rozumna... :grinning:
idem nieco spravit, kym maly chrape!

ale sa nam "spodzimnilo", ze ? :frowning2: :frowning2: :frowning2:
3. zář 2007 ve 13:23  • Odpověz
Čauky mamči,

nikeske to noční vstávání Ti opravdu nezávidím. A to se Tomča budí hlady nebo jen chce být u maminky? A spí ve své postýlce? Já Toma do postele brát nemůžu, protože to je hned po spaní a hned se po mě sápe, chce mě přelézat a tak. Je supr, že leze. :slight_smile: Počkej za chvilku bude běhat.

Panenko ta Tvoje tchýně tak to je mazec :confounded:

Dnes jsem byla vyprovodit neteř do školy a bylo pěkný pozorovat prvňáčky. Měli velké kornouty a obrovské tašky na zádech. Očička až na vrch hlavy. Říkala jsem si, že se ani nenaděju a povedu tam Toma a taky si ho budu fotit s obřím kornoutem a velkou taškou. Při té představě jsem si přála zastavit čas :sweat_smile:

Dnes mi neteře vyprávěly o svém bratranci, který je o 2 měsíce starší než Tom a vůbec se nezvedá. Ale jinak je moc šikovný. Takže opravdu je každé miminko úplně jiné.A jeho mamča mu dává k obědu knedle a omáčku. I řízek prý už měl. No a já si pořád dělám hlavu co Tomovi vařit :wink:. Zítra bude mít brambor s květákem.

Hezký večer :slight_smile:
3. zář 2007 ve 20:18  • Odpověz
ahojte vsechny :slight_smile:
u nas mame nabyto, vybirame krb, litame na stavbu kontrolovat, atd., vsechny co jste rekonstruovali bytecky vite o cem mluvim..
panenko takovou tchyni aby clovek pohledal fakt. jeste ze ta moje je v pohode. staci me boje s mamou :grinning:
jinak ve ctvrtek pocitam se zoo :slight_smile: sice na devatou jedem objednat krb, ale snad to vsechno zvladnem.
dnes jsme vybrali zidlicku,myslim dasha ji ma taky, chicco poly, je nebudeme mit s jahodou,ale stou slipkou ci co je to za zvire.. hura,konecne neco bude hotovo vyrizeno..
nikeske uplne te chapu, vyprdni se na uklid a radeji si lehni a odpocin. ja uz taky nekolikrat fakt odpadla.jednou byl doma manzel,takze prcka ohlidal a podruhe to bylohned zrana :grinning: a to si martinek hral a poslouchal CDecko a pak opet usnul se mnou :slight_smile: uf,jeste ze je takove zlaticko..
hanah, no jo,ta nase ditka jsou individualisti uz od briska. nicmene ta mamina je dost odvazna, kdo vi jak to tem nasim brouckum v brisku vse pracuje, takze na tu sul,koreni ap. fakt pry jeste bacha.. no ale uz jim bude skoro rok!:wink:
mejte se krasne slunicka a piste co je u vas noveho :wink:
3. zář 2007 ve 20:30  • Odpověz
Nazdárek,
tak lussi, já se ZOO taky počítám, ale taky máme ještě nějaké zařizování, které doufám stihneme i s ZOO :wink:
Jinak u nás stále nic nového, zoubky žádné a jiné pokroky taky ne. Teď jen pilujeme to co už umíme! :grinning:
Jo a jídelní židličku budeme mít snad už příští týden! Malé se v ní líbí, tak se těším až bude doma! Zatím jsme používali jen ty restaurační a v nich byla spokojená! A to mi ještě připomnělo, že jak jsme byli v neděli na tom obědě, tak tam měli takovou obyčejnou bílou umělohmotnou židličku, tak tchýně prohlásila, že nám měla koupit taky takovou a nemusela zbytečně utrácet za dražší!!! :angry:
No nic, teď zas dám na chvilku od tchýně pokoj!
Mějte se krásně. papa :dizzy_face:
4. zář 2007 v 07:29  • Odpověz
Ahoj mamči,

tak konečně jsem dodělala přesnídávky a jsem ulepkaná až za ušima. Jablečnou jsem opět musela přisladit (naštěstí tím glukopurem) a hruškové jsou krásně slaďoučké. To si Tom zase pošmákne.

Dnes je skoro celý den s tchýní a já mám odpočívat, ale od rána jsem se nezastavila. Dělám věci, které moc nejdou dělat s píďalkou za zády :wink:.

Tak ale už na to kašlu a jdu opravdu odpočívat.

Hezký den, pa
4. zář 2007 ve 13:12  • Odpověz
ahoj ahoj,
panenko tak bych ten náš výlet do zoo opět odpískala, co ty na to? vzhledem k počasí aj. okolnostem.příští týden by mělo býti snad opět 20 stupňů, tak by to bylo o dost příjemnější..
panenko taky se těším na tu jídelní židličku :slight_smile: sice krámů je doma už spoustu, ale tato je taková veselá, takže to bude veselý krám :slight_smile: brzy si brácha odveze kolíbku, marťásek v ní už být nemůže jak si stoupá. proteď slouží aspoň jako velký koš na hračky :grinning:
hanah já mám jen jablečko hruškové, máme moc hrušek, ale jsou tam trošku takové ďobky z hrušek, počkám si ještě na jablíčka a udělám jen jablečné, možná s banánem? když já je Marťáskovi ujídám, takže mizí docela slušně :grinning:
hanah jak dlouho myslíš že se mohou skladovat a vydrží?
zatím pa, mám tu hromadu žehlení, jdu se na ni "podívat" :wink:
a co výletnice? už jste zpět doma? jak to maminky a tchýně zvládly s Vašimi drobečky?
5. zář 2007 v 18:08  • Odpověz
Nazdárek,
Lussi, taky bych to viděla na příští týden! :slight_smile:
6. zář 2007 v 07:16  • Odpověz
ahoj maminky!Tak nam rostou zoubky. Jeden uz tam je a rysuji se dalsi dva. Nevim jestli tomu pripisovat posledni dve prorvane noci?? :confused: Pouzivate nekdo takovy ten gel na dasnicky z lekarny? a pomaha to? Zrovna predtim jsem Lauru zacala odnaucovat jedno nocni kojeni - uspala jsem ji jen hlazenim, 3x se povedlo no a ted jsou ty noci hruza... kojim, ze to ani nespocitam protoze jinak rve a rve a neuklidni se.
Jeste jsem se vas chtela zeptat, jestli davate detem stavicky? Ja tudle koupila jednu (vhodnou pro deti od 4.mes.) mela byt mrkvo-bananova-ovocna a byl v ni taky pomerancovy dzus a mala potom mela siilene opruzeny zadecek. Ja si porad rikala, z ceho to muze byt, menila jsem plinky snad kazdou hodinu, nechala ji behat bez, vsude byly louzicky a porad se to nelepsilo. Az jsem zavolala mamce a ta se me zeptala, co ji davam na piti. NO tak jsem prisla na to, ze v te zdanlive neskodne stave jsou citrusy :angry: . Zkousely jste je uz detem davat? A mate na ne reakce? Ja jsem vas teda chtela varovat, aby jste si daly pozor. Tak se mejte moc hezky a at vam drobecci prospivaji. :wink: :slight_smile:
6. zář 2007 v 11:23  • Odpověz
Paula, my jsme šťávičky zkoušeli, ale malé mac nechutnaly, takže pije bylinkový čaj a nebo granulovaný čaj, myslím pomerančový. Ale v neděli jsme ji zkusili dát přímo pomeranč a ten ji chutnal a žádnou reakci jsem nepozorovala.
6. zář 2007 v 11:30  • Odpověz
ahojek,
diky paula za upozornění :slight_smile: martin má rád šťávičky, teď teda máme dostatek domácího jableč.moštu, takže lohní ten, ale jinak dávám i kupované šťávy, čaje mu moc nejedou.. opruzeniny ani nemá, něco málo bylo v červenci, ale bylo vedro, takže lítal na zahradě bez plín a brzy se to urovnalo..
jinak u nás zuby byly docela v pohodě, takže jsem to s gelem neřešila. kamarádce ale hodně pomohl, tak to zkus :slight_smile: u nás samotné prořezávání dost v pohodě, hůř bylo až při samotném růstu a vůbec teď jak kouše do prsa.. auu auu.
já se chtěla poptat, jak zvládáte úklid atd.? jsem lehce zoufalá. to máte ty svý chlapíky tak vycvičený a naučený pomáhat? ten můj věčně není doma a když je, tak řešíme domeček, a ostatní je děs. no panenka by mohla vyprávět jak bu to u nás potřebovalo generálku :wink:
no nic, jdu žehlit dokud spí, mám tu obrovskou hromadu, volala jsem babičce a ta mě též zdržela víc jak půl hodiny, tak aspoň něco odžehlit. a tak pořád dokola :grinning:
pa, mějte se krásně..
6. zář 2007 ve 13:50  • Odpověz
ahojte!
my sme stavicku sksali len svestkovu Hipp, ale riedila som ju vodou, lebo predsa, 29kc za 2dcl. je docela dost :slight_smile:))
a hlavne, chcem , aby bol zvykly aj pit nesladke, tozn. obyc vodu, lebo je hrozny mlsnik,sladke kase, sladke ovocie a tak..takze pije iba vodu a caj, ale ten uz len granulovany, lebo je sladsi :slight_smile:))
zuby nastastie nikde :grinning:
uz mi celkom vadi, ze treti den vkuse ccije... :rolling_eyes:
u vas je tiez tak hnusne?

pa,pa
6. zář 2007 ve 14:04  • Odpověz
Nazdárek,
Lussi, neviděla bych to s tou generálkou tak špatně!!!!! :wink: Mně manža nepomáhá i když je doma každý den nejpozději o půl paté, ale je dost akurátní ( to má po tchýni ), takže chce mít byt pořád uklizený, bez ohledu na to, že máme malou dračici, se kterou se toho moc nedá dělat. Takže se snažím každé dopoledne něco udělat, aby byl spokojený. Jenže vzhledem k tomu, že je po tchýni, nikdy není na 100% spokojený. No ale na to už jsem si za těch 8 let zvykla! :grinning:
Jinak včera jsem byla doplnit zimní výbavu - dva roláčky v Takku ( 120,-), manžestráčky a oteplenou vestičku ( á 200,- ), tak jsem docela spokojená, že na podzim jsme jakž takž vybavení!
Nikeske, u nás bylo taky dva dny škaredě, ale dnes to vypadá, že snad aspoň přestane pršet.
Mějte se krásně a hezký víkend! papa :dizzy_face:
7. zář 2007 v 07:02  • Odpověz
Ahoj mamči,

mamce dělali v celém bytě plasťáky, tak jsem jí jezdila uklízet a jsem z toho fakt zmakaná.

Lu přesnídávky si dělám na měsíc,mám totiž málo sklenic a dělat větší množství by byl mnohem větší vopruz než dělat takové množství jako teď.A taky naši mají spíš podzimní a zimní jablíčka, takže na sklizeň se teprve čeká.
S tím úklidem si nic nedělej :wink:, vždyť ono nám to neuteče. Je teda pravda, že mě přítel pomáhá.Sice dřez nádobí myje půl dne, ale jsem za to ráda. Přes týden teda nepomáhá, protože má poměrně náročnou práci (psychicky), takže ho s ničím neobtěžuju, ale o víkendu se nabídne sám. No ale aby ho napadlo vzít prcka ven, to ne. Ani s námi nechodí. Radši se o víkendu válí u Tv a kouká na fotbal.

Paula s gelem zkušenosti nemám, Tomovi rostli zuby aniž bych to pomalu postřehla. Pár dní byl protivný, ale nevím co to je prořvaná noc :sweat_smile:.
šťávičky nedáváme, jen čaje. Ale řeknu Ti, že to je docela blbý, že ve šťávě od 4.měsíce je citrus. Pořád všude píšou, že ty až tak od 9. měsíce.
Včera jsem si koupila časopis Výživa batolat, tak jsem zase moudřejší.

Ty deště na Moravě vám nezávidím, tady neprší. Tak ať tam máte lepší počasí :wink:

Mějte se krásně. Včera jsem dostala obří pýchavku (cca 2kg) a obří cuketu (cca 4kg), takže s tím musím něco udělat.

Papa :slight_smile:
7. zář 2007 v 08:31  • Odpověz
cafte!
no tu chcije uz stvrty den....to je na palici :angry:
no to ja teda nebudem provokovat, ale moj manzel na to, aku ma tazku pracu, pomaha az dost :grinning:
mamci, vy mate take tie krmiace zidle, co maju take polstrovanie, to je snimatelne alebo pogumovane?
lebo ja mam obyc.plastovu, a musim ju minimalne raz denne vydrhnut, aj operadlo, vsetko :grinning: to je tomasko take prasiatko ? :grinning: :grinning: :grinning:
7. zář 2007 v 09:09  • Odpověz
Ahoj,

nikeske já to snímatelné nemám a docela toho lituju. Třeba včera měl malý rohlík a zaplácal ty drobky do záhybu a nešlo to umýt. Nemohla jsem se k tomu dostat :confounded:

Ani jsem se vám nepochlubila, co jsem včera zase vyvedla.Přebalovala jsem malýho a nechala jsem mastičku Bepantenu na zemi. Po přebalení jsem šla uklízet a mamka hlídala. A na jednou říká-je vymáčkl mast na zem a má to víčko v puse. Tak jsem přiskočila a rychle mu ho z pusy vytáhla. Ještě že si tam tu mast nevymáčkl do pusy a to víčko nespolkl.Asi jsem jí špatně zavřela. No někdy jsem fakt máma k pohledání :confounded:.
7. zář 2007 v 10:34  • Odpověz
ahoj,
Nikeske, tady taky porad prsi, nejsi v tom sama. Nekdy uz jdu se zoufalstvi ven v desti s destnikem a kocarem v igelitu :grinning: Hrozne ted trpime s temi zuby, dalsi prorvana noc :frowning2: koupila jsem ten gel, ale Laura na nej nechce otevirat pusu. Vcera uz jsem ji dala paralenovy cipek, ale stejne se porad budila a plakala.
Zidlicku taky porad umyvam. Laura se v ni totiz rada otaci a jak ma pusinku spinavou, tak si ji utira do toho operadla. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Hanah, no urcite nejsi spatna mama. Laura se taky dostane ke vsemu co nema a otevira sroubovaci uzavery. Jednou uz se dusila, protoze ocumlavala papirove kapesniky a zustalo ji v puse takove to lepitko :zipper_mouth: no hruza. Taky uz jednou mela v puse sim kartu, nastesti ji nesla spolknout, protoze je velka. :rolling_eyes: o papirech ani nemluvim... :angry: clovek se snazi davat pozor jak jen to jde, ale nekdy to proste neuhlida... :wink: hlavne si nic nevycitej, vsak se nic nestalo. :wink: :slight_smile:
7. zář 2007 ve 14:01  • Odpověz
ahoj mamci.
Tak ja som tu po dlhej dobe.Ten tyzden bol pre mna hrozny.Moj vztah s tchynou skoncil.Je silena.Potrebuje psychiatra.falosnejsiu zensku som v zivote nestretla.Nici mi rodinu a neviem jak dlho to v Cechach este vydrzim. :frowning2: Este ze manzel stoji pri mne.

Aspon ze ta moja holcicka mi robi radost.Naucila sa spat na brisku a od vtedy sa budi len raz alebo dva krat za noc tak uz sa celkom vyspim.Ucime sa chodit zatial sme v stadiu ze chodi okolo nabytku a pusti sa a stoji celkom dlho vydrzi bez drzania.

U nas bola tiez hrozna zima ale dnes sa to zlepsilo tak za chvilu razime von.tak sa zatial majte pa
7. zář 2007 ve 14:06  • Odpověz
holky vy a vase tchyne! :slight_smile: Vachovka, tak napis, co se stalo?!
Moje tchyne je 7000km daleko a jeste jsem ji nevidela, jen mluvila po telefonu, ale vztah mame vyborny, nestezuju si. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. zář 2007 v 18:17  • Odpověz
Nazdárek,
tak my dnes jdeme na oběd k tchýni, má svátek a dělala svíčkovou, aby se chudák manžel taky jednou u maminky dobře najedl! :grinning: Tak jsem zvědavá jak to zase dopadne! :wink: Dám vám pak vědět!
Lussi, tu ZOO příští týden asi nestihneme, protože v pondělí musím shánět dárek pro manžu, má ve čtvrtek narozky, no a ve čtvrtek budu dělat dortičku a v pátek větší na sobotu, protože příjde tchýně a naši. Takže zase nic! Ach jo :frowning2:
Mějte se krásně! papa :dizzy_face:
8. zář 2007 v 09:19  • Odpověz
holky pomoc! jsem tyrana matka. roste nam 2. a 3. zub a v noci asi 8x kojim, abych malou utesila. Proc zrovna ja musim mit u vseho tak tezky prubeh??? :angry:
Navic chlap ted pracuje 6 dni v tydnu a ze by me pomohl, to nehrozi, jeste kdyz prijde domu, tak chce mit klid a divi se, ze jsem zase nic nestihla, kdyz jsem cely den doma :angry: :angry: :angry:
Budu mu muset promluvit do duse. Jen na to najit cas.
Holky kolik ted mate zubu a cistite uz?
A jak moc prikrmujete? Ja 4x denne, ale mala ted nic nechce, furt jen mliko a me uz to kojeni teda dost vycerpava.
Zubum zdar!!! :grinning: :grinning:
9. zář 2007 v 08:30  • Odpověz
ahojte sluníčka :slight_smile:
paula vydrž :slight_smile: jsi báječná mamča.. Laura bude brzy dobrá. zkoušej co se dá, kousátka a vše co se říká, něco zabrat musí :angry: my máme 2 zoubky dole, vyrostli téměř zaráz a pomalu jsem nevěděla že rostou. čekala jsem něco jako popisuješ a ono nic..
nechala bych si i drobečka v noci u sebe a nehrála na postýlku, ať se trošku vyspíš) (no ten náš v podstatě s náma už spává, jelikož v noci se chce též přisosnout) dnes se nějak skutálel na zem a stál tam než začal kňourat a probudil mě :grinning: ještě že ji máme nízkou.. no to byla zase noc.. :rolling_eyes:
panenko to je v pohodě,taky se mě to nějak zaplňuje. ale tak začátkem října bývá i krásné počasí, tak to snad zvládnem :wink:
mějte se a paula vydrž, dej si kafe nebo panáka, nohy na stůl a vyrpdni se na vše ostatní. to zmákneš až bude Lauri zase dobře :slight_smile: a chlapíka pěkně prožeň, taky jsem udělala doma vítr a zafungovalo to, opět se snaží (aspoň na chvilku :grinning: )
9. zář 2007 ve 14:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.