• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec 2006

(Zamčená)
12. března 2010 
Ahoj mamči,

paula neboj, bude zase dobře. Co dát Lauře třeba kůrku chleba, aby si tím ty dásničky masírovala? Tomovi jsem koupila sadu kartáčků na učení a chvilku mu čistím zuby já a chvilku ho nechám, aby si je čistil sám. A líbí se mu to, protože jak tam jsou ty vroubky, tak si ty dásničky hezky masíruje.
Dávala jsi kousátka do lednice vychladit? Přeju pevné nervy a aby Laurince zoubky co nejrychleji vyrostly :slight_smile:.

Panenko co oběd u tchýně? Moje je na 10 dní v Chorvatsku. Ani nemůže dát vědět, jak dojeli.

Vachovka je škoda, že si k těm našim mužům nemůžeme rovnou vybrat i tchýni viď? Je moc důležité, že manžel stojí při Tobě. Máš krásnou a velmi šikovnou holčičku (koukala jsem do albíčka) a to je to nejdůležitější. :slight_smile:

Tom měl dnes absolutní spací rekord-v kuse od 19 do 7. Teď už 2 hodiny spí.Taky těch pohybů co za ten den udělá.Musí to pak spánkem dohnat.

Mějte se krásně, pa :dizzy_face:
9. zář 2007 v 15:42  • Odpověz
ahojte!

to pauli:drzime palce! ja v tomto drzim s tebou "basu" u mojho je uplne bezne, ze sa zobudi
aj 8 raz za noc, a to este zuby nikde...tak som zvedava...:frowning2:((
no a vcera siel drobec spat o 22.00 /!!!/ a hadaj, o kolkej bol hore....
o 4.30! to je fakt na palici...

to vachovka! hlavu hore...ono tie tchyne asi musia byt trochu na hlavu, aby sme to nemali jednoduche...sok´m zvedava, ake z nas budu tchyne...:slight_smile:)) budeme spehovat na konikovi za 30 rokov :slight_smile:))
to hannah:spanie zavidim...aaaach... :wink:

to luss: nas s nami spi uz od 3,5 M a uz to neriesim...odmenou mi je, ked rano po mne lozi a robi tuli-tuli, usmev od ucha k uchu...budem na to spominat..ua chvilu .... :grinning:

jo, mame super novu vec! piratsky stan z tesca, uplne uuuzasnyyyy!!!!!
za brutalne dve stovky, no nekupto :slight_smile:))

dobru noc!
9. zář 2007 ve 22:03  • Odpověz
Nazdárek,
tak vás všechny zdravím po náročném víkendu, který jsme každý den trávili s mojí drahou tchýní!Natěstí to dopadlo všechno v pohodě až na drobný výstup včera! Měli jsme jít někam na oběd apořád nebylo jasné kam a měla nám volat. A protože jsme měli dopoledne cestu kolem, tak jsme se u nich zastavili zjistit co a jak případně tchýni podpořit, protože navrhovala lepší místo pro maličkou! No a vysloužili jsme si přivítání - Co tady chcete, sraz je přece ve 12 v restauraci ( Atlantisu pro Lussi ). Byla dost hustá, tak jsem se jen zeptala, jak jsme to moh,i vědět a na to mi řekla, že ona by nám to přece zavolala. Tak jsem řekla, že teda jdeme a sejdeme se tam a odešli jsme domů. Ona pak nám volala domů, že jsem teda dost drzá a urážlivá ženská!
Ale jinak pak už pohoda!
Jo a konečně máme židličku, během dne vyfotím a dám do albíčka! :dizzy_face:
Lussi, ten začátek října to asi jistí! :grinning: Při nejhorším bude zimní prochajda po přehradě! :wink: :dizzy_face:
Jinak z pokroků naší princezny - začíná lézt po kolínkách a objevila slovo mama! Konečně! :dizzy_face: Jinak se staví úplně ke všemu možnému i nemožnému, takže je to dost náročné! A zuby pořád nikde!
Tak se mějte hezk! papa :dizzy_face:
10. zář 2007 v 07:35  • Odpověz
ahoj ahoj :slight_smile:
hanah opět provokuje se spaním :grinning: to u nás nehrozí, ještě že tu jsou tak rozumné maminky jako nikeske, kde se spí zhruba jako u nás :grinning: v podstatě nespí! dnes kloučka asi bolelo bříško, protože kňoural i když měl prso a pak dělal pořádný řachy. jinak díky všem za podporu, trochu si dělám hlavu že spává s náma v posteli už celou noc,no ale vyspíme se víc :slight_smile:
panenko Sára je šikulka :slight_smile: jsme na tom podobně, Marťas rád sedí a zkoumá kde co, vyhazuje věci odkud může. leze po kolínkách když se mu chce a moc rád stojí.. zjistila jsem, že je poměrně opatrný dítko a do ničeho se nehrne, při neznámých věcech čeká co to udělá. tak jen ať mu to zůstane.
u nás jinak nic moc nového, brzy budeme mít hotovou střechu, ale pořád nás trápí okna :grinning: jsou předělaná dle našeho přání a též dle projektu, ale to podle projektu máme pocit že se opět nepovedlo a zapomněli odečíst výšku podlahy. takže to vypadá na další reklamaci :grinning:
pěkný den všem a aspoň kousek sluníčka :slight_smile:
ps. Paula jak je?
10. zář 2007 v 10:27  • Odpověz
Lussi, Sára taky s náma spí, i když ne celou noc, ale po kojení, už většinou usínáme společně, takže ji nemá kdo dát do postýlky! :grinning: A přeji pevné nervy se stavbou! :wink:
10. zář 2007 v 11:50  • Odpověz
Caves baby.

Paula vydrz u nas to zacalo dnes tiez.Lezie jej hore zub a strasne place a zajtra mame ist na ockovanie a dalsiu bolest bude mat chudatko.

Baby uz ste kupovali novu autosedacku?Uz sa budem musiet po nejakej obzerat lebo jej uz z nej trcia nohy a za chvilu aj hlava.

Lus zavidim ten domecek.Kedy sa planujete stahovat?
10. zář 2007 ve 13:45  • Odpověz
ahojte,
jj, nervy to budou a trosku jsou, ale krasny :slight_smile: jak pise vachovka, zavidenihodne. aspon pro me, ktera nema rada panelaky. brr.
vachovka stehujeme se v kvetnu nejdyl, musi to utect jako nic :wink: cca za stejnou dobu jeste co jsou ti nasi ferdove uz s nami a jeste driv :slight_smile:
mamky vydrzte ty zoubky, vase ditka musi byt statecnejsi.. (doufam me to taky napisete az to potka i nas :grinning: )
panenko bud rada ze jeste zuby nemate. to kousani do prsa neni oc stat..
mejte se, jsem tu jen na skok..
Lus
10. zář 2007 ve 14:18  • Odpověz
Ahoj mamči,

ach jo, ty zoubky :frowning2:. Tom byl dnes ráno tak plačtivý a pořád dokola říkal máma. Nevím co mu bylo. Ale vyjímečně jsem ho kojila i v noci, kdy taky plakal.

Taky vám vaši špuntíci vystrkují hlavy z pláštěnky na kočárku? Jakmile nasadím pláštěnku, Tomášek má hned hlavičku venku. Už jsem přemýšlela, že mu tu díru zašiju, nebo nějak jinak zabezpečím, protože takhle je pláštěnka docelak prdu. Tom má z toho velkou srandu (a taky při tom moc srandovně vypadá).

Dnes jsme byli venku v poledne a dobře jsme udělali, protože tu začalo pěkně lejt :confounded: .

Mějte se krásně, čumáček se probudil, takže jdeme řádit s hračkama :wink:
10. zář 2007 ve 14:28  • Odpověz
Hani,
nám Sára sicenestrká hlavičku přes pláštěnku, zato za tu díru tahala tak dlouho až pláštěnku roztrhala, takže nám je taky na prd! :slight_smile: Byla to totiž velká legrace tahat tu díru k sobě do kočárku! :grinning:
10. zář 2007 ve 14:54  • Odpověz
ahoj maminky! vsem moc dekuji za podporu! Jeden zub uz se vyklubal - vrchni a ted s nim o ten nejstarsi spodni vrze. Jeden se jeste klube- druhy spodni.
Laurinka uz je hodnoucka pres den si pekne hraje a v noci pekne spinka (budi se jen 3x na kojeni, ale to uz jsem zvykla :slight_smile: )
Ja jsem desne stastna, vypada to, ze se uz v rijnu podivame do ceska! Doted kolem toho byla spousta problemu, kolem papiru, cesty a bydleni, ale vypada to, ze se vse vyresi - bydlet muzem u meho dedy v Brne (tak doufam ze se uvidim s Lussius a Panenkou) a cestu jsem se rozhodla vydrzet nejak autobusem 15hod. ale pres noc. Muze nechame tady, musi pracovat.
10. zář 2007 v 18:57  • Odpověz
Paula, to by bylo super kdybychom se viděli i s Tebou! Teda vy jste najednou zubatí! :grinning: Jsem zvědavá, kdy a v jaké podobě to postihne nás! :grinning:
10. zář 2007 v 19:18  • Odpověz
ty jo, to uz len my sme bezzubi ? :slight_smile:))
to nas "opozdenec" este nelozi po kolienkach, ani sa sam neposadi, o vstavani ani nehovorim..no je to lenochod, ako furt vravim...
drzim palce zubkovym "klubancom" !
11. zář 2007 ve 20:43  • Odpověz
evercila, mas take miminko narozene v prosinci? A jak se jmenuje? Jiste nejste sami bezzubi, myslim, ze Sarinka od Panenky taky. Zrovna vcera me rikala jedna znama, ze se jeji holcicce prvni zub vyklubal az v roce. :wink:
11. zář 2007 ve 21:03  • Odpověz
ahoj ahoj,
jeee nova "tvar" ahoj evercila :slight_smile:
presne tak, penenky jsou bez zoubku a kamaradka s ditkem prosincovym (mikulasovym) tez nemaji.budte radi,jsou s tim jen potize :grinning:
Paula uf, jsem rada ze je opet dobre a zoubky prestaly trapit :slight_smile: tak at se to uz neopakuje a dalsi rostou sami ze o nich ani vedet nebudes ;) jak budes v brne, urcite se ozvi :slight_smile: radi tě uvidime :slight_smile: a snad se konečně domluvíme zase i s panenkou :grinning: ale tu cestu vam nezavidim, je to hodin a hodin. je to dobry napad absolvovat to v noci.
panenko tak mám takovou chuť na to zoo, že jsme se domluvila se švagrovou a půjdem v neděli to očíhnout pokud nebude pršet :grinning:
mejte se a hodne slunicka :sunglasses:
11. zář 2007 ve 21:34  • Odpověz
ahoj! no nam kdyby ted rostlo i 5 zubu, tak me to nerozhazi, protoze uz se tak strasne tesim na tu cestu. :grinning: :wink: Lussi, ty autobusy nastesti pres noc jezdi (takze to neni az tak muj napad) ale stejne to asi bude tezky - laura pojede sice zadarmo, ale pokud nebude nejake misto volne, budu ji muset mit celou cestu na kline :fearful: taky mam trochu strach jak to bude s prebalovanim a co kdyz budu chtit jit na zachod ja? Ale autobus neni nikdy uplne celou cestu plny a snad tam budou lidi ochotni pomoci. Kazdopadne to bude dobrodruzstvi. Uz se vidim, jak vedle nas sedi nejakej chlap a ja v noci kojim :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
11. zář 2007 ve 21:56  • Odpověz
Nazdárek,
tak my opravdu ještě zoubky pořád nemáme! Takže evercila nezoufej! Mimochodem, co jsi udělala s nikeskou? :grinning:
Lussi, tak si ZOO hezky užij, pak nás tam provedeš! :slight_smile: :wink:
Paula, myslím, že se v autobuse najde určitě někdo, kdo Ti malou pohlídá a to kojení bych vůbec neřešila! :wink: Už se na vás těšíme!!! :wink:
Příští pondělí ze mě bude na tři dny slaměná vdova, tak jsem zvědavá jak nám to se Sárou půjde! :grinning:
Zatím se mějte hezky, jdu chystat dortu, teda zatím jen korpus tak mi držte palce, ať to nespálím! papa :dizzy_face:
12. zář 2007 v 07:02  • Odpověz
panenka, tobe to pali! nam to s Lussi nedoslo, kdo je evercila. :grinning:
12. zář 2007 ve 12:25  • Odpověz
To je asi deformace povoláním!!! :grinning:
12. zář 2007 ve 14:56  • Odpověz
cafte! no trapas, esteze sa z toho rehlite :grinning: :grinning: :grinning:
pojdem sa dat vysetrit :grinning: ale neviem, ci k psychiatrovi alebo ocnemu :grinning:
12. zář 2007 v 17:36  • Odpověz
jake mas povolani panenko?
12. zář 2007 v 18:13  • Odpověz
Nazdárek,
Paula, spíš to je deformace prostředím, před mateřskou jsem byla 10 let u policie, a to už každého poznamená :grinning:
Niki, aspoň jsi nám to tady trochu spestřila!!! :grinning:
Dnes nás čeká oslava manžových narozenin, dortík vypadá docela dobře, teď ještě jestli bude i chutnat dobře!
Jinak jsme malé koupili kostky, které jsou pro děti od 9 měsíců, tak má zase na chvilku zábavu! Jsou dokonce voňavé, takže já si k ním chodím často čichnout, protože mně krásně voní! :wink:
Zatím přeji krásný den! papa :slight_smile:
P.S. Paula, už víš přesné datum Tvé návštěvy Brna?
13. zář 2007 v 07:34  • Odpověz
Ahoj všichni,
hlásíme se s Vojtíškem po hooodně dlouhé době.Měli jsme se moc hezky,vůbec se mi do Prahy nechtělo.Dokonce jsem i poctivě přečetla téměř vše,co jste za tu dobu napsaly :slight_smile: Sice si pamatuju půlku,ale to podstatné určitě :wink:
Hezky jste rozebraly téma se spinkáním.Já jsem také spíš z těch co si vezmou mimi k sobě.Nějak nemám sílu ho nechat bulet.Ale u nás pokrok,nekojím v noci.Jen když se Vojta probudí,nestačí ho pohladit,musím ho pochovat a potom zas usne.Spinká teď tak od osmi do pravidelné půl sedmé ráno.Vlastně už kojím jen večer a to je spíš uspávací manévr,než že by mu to něco dalo.Ráda bych co nejdřív odbourala i to.A to i proto,že Vojta je pěkně zubatý.Celkem už má vylezlých osm zubů.4nahoře a 4dole,ale ty poslední dva jen napůl.Občas se zapomene a stiskne.
Jinak se plazí jak Meresjev,ale pěkně rychlý.Nesedí ani nestojí,kolínka má zatím jen na prohlížení :unamused: ,tak čekáme až to na něj přijde :slight_smile:

Holky z Brna,to je hezký,že se sejdete...Stále se nevzdávám myšlenky,že bychom se někdy mohly sejít všechny :slight_smile:

Tak zatím papapa a hezký slunečný den-huráááááá,po tak dlouhé době.
13. zář 2007 v 08:01  • Odpověz
Leama, tak u nás není po sluníčku ani památky! :frowning2:
13. zář 2007 v 08:15  • Odpověz
No v Praze taky ne :slight_smile: ,ale na odpo hlásí a včera už bylo,tak vydrž!!!!
13. zář 2007 v 08:39  • Odpověz
No, stejně máme v plánu až odpolední procházku, tak je to v pohodě! :wink: Dívala jsem se na fotky, Vojtíšek je hezoučký! :dizzy_face:
13. zář 2007 v 08:59  • Odpověz
Vojta děkuje za pochvalu :slight_smile: .Taky jsem koukala,Sárinka je skvělá v té tenisové tašce :grinning: .A taky máte pěknou jídelní židličku,ta by se mi líbila,ale musíme vyčkávat až se Vojtíšek posadí.A jak se vám líbilo v Krkonoších?Já tam jezdím poměrně často.
Držím palec at vyjde oslava a nenech se rozhodit babou tchýní :wink:
13. zář 2007 v 09:45  • Odpověz
V Krkonoších bylo bezvadně, docela nám vyšlo i počasí, tak jsme si to užili! :slight_smile:
13. zář 2007 v 10:11  • Odpověz
Jo a ještě k židličce, je bezvadná, sedátko se dá i polohovat a jinak se dá rozložit na stoleček a židličku. Takže jsme konečně spokojení! :slight_smile:
13. zář 2007 v 10:34  • Odpověz
Ahoj mamči,

tak Tomča má angínu, bere antibiotika. Chudinkla moje. Je z toho pěkně přepadlý. Včera jsem si ještě domlouvala rande s kámoškou a její holčičkou (na dnešek). Tom byl čiperka, ale trošičku pokašlával a trochu mu teklo z nosu. Ale opravdu jen trošičku. Ale zarazilo mě, že šel 4x přes den spát (což se ještě nikdy nestalo, ani když byl mimí). No a večer jsem mu naměřila 38,7 a dnes už nechtěl vůbec nic jíst. Tak jsem hned mazala k Dr. a ten žekl, že je to pěkná angína.
Vůbec nevím, kde to mohl chytit :frowning2:. Tak své mimča opatrujte líp než já. Někdy jsem fakt hrozná. Ale mám podezření na přítele, za kterým byl v po v práci kolega, že mu je špatně a že bude doma. No a přítelovi bylo večer špatně, ale do rána se z toho dostal.

A aby toho nebylo málo, tak přítele vyhodili z práce. Teda nevyhodili, ale končí mu smlouva. Ředitelka mu v polovině srpna řekla, že mu jí prodlouží a včera absolutně bez varování řekla, že na konci září končí. Je to pěkná ....., Tom má 11 dní na to, najít si práci (v regionu s nejvyšší nezaměstnaností v ČR). Jeho říďa si neuvědomuje, že musí živit rodinu. Ach jo :angry:.

Leama vy jste teda zubatci :grinning: , koukala jsem , že je Vojta taky blonďáček. Moc mu to sluší.

Panenko moc pěkná židlička. Koukala jsem, jak Sára leze, tak za ní to vybavení regálů. No to se nestačím divit.U nás už je vše do výši jednoho metru vyklizené. Taky to tu vypadá jako v holobytě.

Maminky mějte se moc krásně a opatrujte své poklady

pa :slight_smile:
13. zář 2007 ve 12:15  • Odpověz
Ahojky,

Hanah ta angína,to je smůla.Cítím s vámi.Vojta měl 14 dny vasi nějakou virózu,tři dny v kuse měl 40tky.Čípky,zábaly,nic nijak nepomáhalo.Ale po třech dnech to najednou odeznělo.Tak nevím....Držte se,ať to Tomášek co nejdřív zvládne.Jo a velký taky :slight_smile: Dneska najít fakt dobrou a stabilní práci je skoro zázrak.

Panenko,ta židlička mě zajímá.Ona má polohovací ten sedák?Nebo jen výšku.
13. zář 2007 ve 12:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.