• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec 2006

(Zamčená)
12. března 2010 
ahoj holky, no jasne, uz se na sraz tesim! To musi vyjit holky, kdyz za vama jedu 1000km! Jen nam jeste chybi misto a cas.
Ja ted delam velky uklid bytu pred odjezdem, uz jsem si musela odpocnout, tak koukam do pocitace. Chtela bych vsechno vyprat a uklidit, nez pojedem a pustila jsem se i do oken a zaclon a uz mam teda dost.
Laura si uziva, ze tu ma pradedecka, ten s ni jezdi po parku a bali nemecke duchodkyne :grinning: :grinning: je mu moc lito, ze se s nimi nedorozumi.
Laura dnes poprve udelala neco jako naznak mavani "papa" uz se ji to snazime naucit docela dlouho a konecne projevila snahu. "paci paci" taky zkousime, ale tleska si jen kdyz chce a ne kdyz chci ja. Nejradsi tleska, kdyz ma mezi rukama kasi. :rolling_eyes: :wink:
Tak se mejte moc hezky, ja se tu ted 3 tydny neobjevim a pak jsem zvedava, kdo uz bude behat! :slight_smile:
16. říj 2007 v 15:00  • Odpověz
ahojte!
nase dnesne miery 8500 g a 75 cm! jo, a dnes mame 10 M !

akurat mame rymu a nespali sme celu noc :frowning2:(((

to panenka: gratulujeme k zubu, uz sme posledni :slight_smile:)))
to luss: no jo, uz smejdime po kolenkach jak draci a vytiahneme sa, to je veeelky pokrok :slight_smile: ale v pohode, ja to beriem tak, ze sme pomalsi, no co uz...:slight_smile:
zavidim stretko, hned by som sa pridala :slight_smile:
zatim pa!
16. říj 2007 v 18:49  • Odpověz
ahoj ahoj :slight_smile:
paula můžeš když tak přijít k nám na pc :wink:
nikeske super míry a gratulace k výročí :slight_smile: taky přijeď na setkání, rády tě uvidíme :wink:
panenko taky mě to mrzí, budu ten náš čas muset ještě doladit, abychom se potakly i před třetí někdy :grinning: ale především musím zjistit, kde je ta baby kavárna v centru, abychom se mohli domluvit i s paulau..
zatím pa, měla bych jít do hajan
16. říj 2007 ve 21:46  • Odpověz
Nazdárek,
já o jedné dětské kavárně vím, je v Řečkovicích na Měříčkvé, zrovna dnes tam máme sraz s holkama a mimčama ze školy, ale nevím, jestli by se vám tam chtělo kodrcat!( http://www.ententyky.cz/brno-reckovice:vesela-kavarna:2 ) :slight_smile:
17. říj 2007 v 07:02  • Odpověz
Ještě jsem našla http://www.kidsbar.cz/, ale tam jsem nikdy nebyla, ale zkusit bychom to mohly, když je to ve středu města! :wink: :slight_smile:
17. říj 2007 v 07:04  • Odpověz
ahoj ahoj, do řečkovic se mě nechce, měla jsem na mysli tu Husovu :slight_smile: tak tam ju :D a v kolik? nám je to jedno, celý den máme rezervovaný jen pro vás ;)
17. říj 2007 v 09:07  • Odpověz
Ahoj holky.
Tak jak se mate?Co delate?
Gratulujeme Sarinke k zoubku.
U nas nic noveho.Boli sme v poradne a mame 10,40kg a 76cm.
To stretko je super skoda ze sa neuvidime ked je to taka dialka.
17. říj 2007 ve 13:45  • Odpověz
ahoj holky, jsem taky pro husovu, mam tam dobre spojeni. Tak treba ve 13:00?
Lussi, ja budu rada, kdyz se stihnu s vami sejit, mam uz moc terminu, urcite nezvladnu jit jeste k tobe na pocitac. Ale moc dekuju za nabidku, je to od tebe mile.
My uz zitra jedem, jsme nabalene a uz se strasne moc tesim, snad ta cesta nebude moc narocna. Mejte se vsechny moc hezky. p.
17. říj 2007 ve 20:04  • Odpověz
Ahoj holky,

zdravíme po delší době a hned se chlubíme.Vojtíšek sice neleze po kolínkách,ale kleká si na ně a vytahuje se do stoje a chvilku vydrží.Nožičky má takové nečitelné,prohýbají se mu na všechny strany,ale drží :slight_smile:

Nikeske,tak jsme se i my dočkaly,že? :wink: Lenoši jedni...

Panenka,gratulace k zoubku.

Samozřejmě gratulace ke všem pokrokům všech vašich miminek :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .Už to moc nejsou mimi co?Vojta už nám z vajíčka taky vyrostl a jezdí po směru.Naštěstí se dají tyhle autosedačky koupit i polohovací,jelikož ještě nesedí.Mám pocit,že bude dřív běhat než sedět.

Sraz závidím.Užijte si to a potom nám poreferujete.

Paula,šťastnou cestu,ať to zvládnete :slight_smile:

Papapa a dobrou noc.Vojtíšek spinká sice v kuse celou noc,ale budíčka má už v šest,tak jsem nedospalá. Ó jak rychle jsem zapomněla na několikanoční vstávání.. :slight_smile: Vůbec vám to nezávidím a přeju ať se vám to podaří překonat co nejdříve.Pa
17. říj 2007 ve 23:30  • Odpověz
Nazdárek,
tak 13.OO nám vyhovuje, takže ještě Lussi! :slight_smile:
18. říj 2007 v 15:54  • Odpověz
Ahoj,

naše aktuální míry jsou 9650 a 81cm. Dnes je Tom uplakaný a poprvé řval i u doktora. Uklidnil se až když jsem si ho vzala na ruku.

Holky ať vám srazík vyjde a ať máte hezké počasí. Tady je zima a prší.

Chtěli jsme nechat Toma očkovat proti pneumokokovi, ale řekl nám, že jedna dávka stojí 2000,- a má dostat 3. My jsme mysleli, že stojí celá ta vakcína 2 tis. Takže asi z toho nic nebude vzhledem k naší fin. situaci. Ach jo, člověk chce chránit své dítě, ale to aby měl peněz jako šlupek.

Mějte se krásně, papa

PS: museli jsme Tomovi odebrat moč a trvalo to dvě hodiny, než se zadařilo.
18. říj 2007 v 16:09  • Odpověz
ahoj ahoj :slight_smile: jasňačka :sunglasses: 13.00 na Husove v babykavárně :slight_smile:
maminky vy mate ale pekne velka ditka :slight_smile: kam se na Vas hrabeme :stuck_out_tongue_closed_eyes:
mno nic, jdu teprve večeřet a pak předvybrat nějakou vanu, zitra bude treba rozhodnuti, abychom to pak uz nemuseli predelavat :confounded:
mejte se a krasne dny
L
18. říj 2007 ve 20:34  • Odpověz
ahojte!
to leama: aj nas tomi stoji tak ledva ledva, sice sa drzi pevne, ale este je furt baletak :slight_smile:))
a zuby furt nikde, neze by mi to vadilo, ale preco teda vstavam 10x za noc ? :slight_smile:)))
ale ideme na dva tyzdne k nasim, a to bude tvrdy rezim, ziaden prsnik, az kym nepochopi, ze to neni dudlik a ma spat...no ale sa zastrajam, a nakoniec to ostane pri starom :slight_smile:

stretko zavidim, uzijte si!

to hanah: my sme na pneumokoka zaockovani uz dvakrat, tomasek to dostal od tchyne ako darek :slight_smile:))

jo, minule sme sa bavili o tej antiD injekcii, tak vola sa to Rhega a dava sa po porode, ak je dieta Rh pozit, ak je negat, tak nie... bol o tom clanok v myslim dubnovej mama a ja...
dobru noc!
18. říj 2007 ve 23:12  • Odpověz
Nazdárek,
tak my to taky bereme jako hotovou věc - 29.10., 13.00, Kid´s bar Husová! Moc se na vás těšíme!!!! :dizzy_face:
Lussi, taky jsem se dívala, že co se délky týče tak našich 71 cm je tady asi nejmíň, a to jsme jedni z nejstarších, co? :slight_smile: :wink:
A děkujeme všem za gratulace k zoubku! :slight_smile:
Dnes se tchýně vnutila s pozváním na oběd, tak jsem teda přešťastná, že tam jdeme! :angry: No tak aspoň pak vezme malou na chvilku ven a já budu mít chviličku volno! Včera přes den spala malá asi 15 minut a to ještě v autě, no děs běs! :unamused:
Tak se mějte krásně! papa :dizzy_face:
19. říj 2007 v 07:36  • Odpověz
Nazdárek,
teda děvčátka, tady to pěkně vázne, už si zase povídám sama se sebou! :slight_smile:
Jinak tchýni jsem zvládla, ale pak šla s malou na prochajdu a prorazila nám kolo u kočárku, takže máme píchlou duši a musíme sehnat lepení! :frowning2: Přišla k nám domů a jen tak mimochodem hlásí - Máte prázdné kolo!, já myslela, že mě šlehne! :angry:
No nic, v sobotu jsme malé koupili chodítko - je to chodítko a odrážedlo v jednom a ta je z toho úplně hotová! Pořád by lítala po bytě! :grinning:
Tak se zatím mějte a ozvětě se někdooooooo! papa :dizzy_face:
22. říj 2007 v 08:37  • Odpověz
Ahoj holky,
copak se děje? Nikdo nepíše, samozřejmě krom Panenky :slight_smile:
To se nám udělalo počasí co? Máte už v kočárku zimní fusaky? Já ještě váhám, ani nevím jestli mi ten co mám bude pasovat do sporťáku.

Tak já už jsem přestala úplně kojit. Ještě jsem to držela ráno,ale naposledy mě nevědomky Vojta tak kousnul,že jsem to vzdala. Já už jsem se úplně bála a pořád jsem mu s tím prsem ucukávala, tak to nemělo cenu. Vojtíškovi to je evidentně úplně fuk. Nijak se mi nežene do výstřihu, ani jinak nevyvádí.

Dneska jsem byla poprvé cvičit. Měla jsem strach,že to neudýchám,ale celkem jsem to zvládla. Jen se zítra asi nehnu.

Panenko, kolo na kočárku už máme také lepené. Nic to nevydrží :unamused:

Tak zatím se mějte,papapa
23. říj 2007 ve 22:49  • Odpověz
Nazdárek,
tak konečně Leama! :slight_smile: My ještě zimní fusak nemáme, máme jen nánožník ke sporťáku a to zatím stačí, udržuje hezky teplo! Taky se chystám na cvičení, ale pořád se k tomu nemůžu dokopat! :frowning2:
Leama a jaké dáváš UM?
Mějte se krásně! papa :dizzy_face:
24. říj 2007 v 07:56  • Odpověz
ahooooj maminy! kde je kdoooo :sweat_smile: bála jsem se že nikdy už nedočtu co jsme zameškaly a ono ne! :slight_smile:

omlouvám se že jsem tu nebyla, nějak jsem nestíhala řešit koupelny, kuchyň, naši měli dovolenou, tak se o vše starat (ptáky, kytky, zahrádku, dům..), s martinkem, který nenechá už nic v klidu, však to znáte, jsem ráda když tak nějak pofackuju domácnost,natož 2 :-/

leama docela ti závidím to odstavení. náš martin si prso nenechá vzít, mám je pěkně červený, kouše minimálně, ale v noci bych se bez nich neobešla. přes den už snad ani nekojím, ale večer při usínání a v noci si to vynahrazuje :grinning:
zimní fusak doufám bude pasovat ten co máme, zatím nám též stačí nánočník. rozhodně žádný už kupovat nebudem, když tak tam nacpu deku, to by mělo stačit :wink: tady na koníčkovi v bazárku jsem koupila 2 krásné zimní kombinézy kus za 200,-Kč, tak mám radost, snad bude letos pořádná zima, na silvestra chceme jet na chalupu, tak ať stihneme vždy aspoň jednu usušit :wink:

tento týden má náš táta volno z práce, tak lecos vyřídíme a je to hned lepší. ale řeknu vám holky, že mě pěkně znervozňuje a rozhodil nám naši domácí pohodičku. snad se i těším až opět půjde do práce :grinning:

mějte se krásně, jdu chystat snídaně, paaa a krásné dny :slight_smile:
25. říj 2007 v 08:34  • Odpověz
Nazdárek,
Lussi, skvělá koupě kombinézek!!!! My ještě nemáme, tak nestraš zimou! :grinning:
Teď mi malá usnula, tak snad tu svoji půlhodinku dá! :slight_smile:
Už jsem si našla kam budu chodit cvičit, takže zbývá jen zajistit hlídání a huráááá na spalování tuků! :grinning: :grinning:
Konečně už máme pořádně zalepené kolo na kočárku, takže můžeme ven, ale počasí teda děs běs! Zalézt tak akorát do peřin, to by bylo žůžo! :dizzy_face:
Mějte se moc krásně! papa :dizzy_face:
25. říj 2007 v 10:14  • Odpověz
ahoj ahoj,
panenko tak ta zima letos by mohla přijít, když mám tak pěkné kombinézy :grinning: aspoň na vysočinu!!! :grinning:
náš prcek usnul až teď, tak snad bude spát dýl tentokrát!!! žádný flákání. pak se bude spát až na noc... jak je to u vás maminy! Martin teď spí snad bez režimu, pokaždé usne jindy. aspoň že z večera se to drží mezi 7 a 8..
panenko super rezervace. v pondělí v jednu se na vás těším. paula už je asi někde tady v brně, že :slight_smile:
pěkný den, papaaa
25. říj 2007 ve 13:43  • Odpověz
Ahojky,
tak nás je fakt poskrovnu :slight_smile:

Panenka, žádné UM nedávám. Zkoušela jsem sunar,ale Vojta ho nechce. Jen se tak napije, ale lahev v žádném případě nevypije. Má mléčné kaše,ráno i večer,jogurt. Ještě mi poradila amarádka ať mu do sunaru zkouším dát nějaké cornflekesy,prý jsou nějaké snad bezlepkové. No zkusím to.

Já mám zatím jednu kombinézu a už jsem jí Vojtovi dala. Pokud ho nikde nebudu svlékat,tak je to dost pohodlné. Asi ještě jednu pořídím.

Zítra jedeme na víkend ke tchýni do Opavy,tak se netěším,ale přežiju to. V pondělí se ozveme. Mějte hezký víkend a papapa
25. říj 2007 ve 23:40  • Odpověz
Nazdárek,
Lussi, Paule už jsem psala taky, takže teď už nic nebrání našemu srazíku!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
Jinak malá spí docela pravidelně dopoledne kolem 10.-11., pak kolem 15. no a pak kolem 19.-20.. No a ráno je mezi 6. a 7. čilá jako rybička! :dizzy_face:
Tak kombinézu dostane malá k narozkám, takže do té doby musí vydržet se zateplenýma kaťatama a bundou! :wink:
Tak se zatím mějte, hezký víkend! papa :dizzy_face:
26. říj 2007 v 07:27  • Odpověz
Ahoj maminky.
Tak fakt nas je pomenej aspon ja nemam cas vysedavat za pc.
U nas je desna zima vobec sa mi nechce chodit von ale chodime pravidelne.S tym spankom sa to u nas nejak pokazilo doma vubec a kdyz tak 20min.
Taky si nedokazem predstavit jak bude usinat az prestanem kojit.Myslela som ze do roka a konec ale asi ne :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Uz mate neco kupene k narozkam?My sme kupili detsky kocarek tak uvidim co s nim vyvedie.
zatim pa
26. říj 2007 v 11:35  • Odpověz
Ahoj holky,

konečně mám chvilku čas se na vás podívat :slight_smile:

Pomáhám mamce prodat byt a rozprodáváme většinu věcí a je to makačka, která mi zabírá veškerý čas. Ještě musím z Teplic do Ústí jezdit busem, protože nemáme autosedačku :unamused:.

Objednali jsme jí přes internet, kde zaručovali dodání do dvou dnů a nám jde už týden. Tak tam Tom volal a udělal pěkný vítr, tak snad v po už konečně bude.

Lussi já taky číhám na kombinézu a koukám, že jsi mi vyfoukla hned dvě :grinning:.

Asi jsem vám ani neřekla, že já nekojím už víc jak měsíc a to jsem se chvástala, že budu kojit min. do dvou let.Ale Tomča mi udělal čáru přes rozpočet a taky jsem už měla málo mlíka. Ale mlíko pořád mám,ale úplný minimum. Nekojím ani nemusím odsávat. Nevím kam se to nevyužitý mlíko ztrácí.

Když chytneme Toma za ručičky, tak krásně ťapká a ujde docela velký kus.
Dnes mi jedna maminka řekla, že Tomovi kouká z každého očka nejmíň 100 čertíků.V kočárku dokáže dělat úplné psí kusy. Tuhle si otevřel doma šuplík, kam jsme mu dali dětské knihy a vždy se tam hrabe a je hrozně důležitý. Tak se tak hrabe a najednou kouknu a on v tom šuplíku sedí. No to byl pohled :slight_smile: . Taky vždy když dělá něco co nesmí a my ho při tom přistihneme, tak se hned začne smát a dělá pápá aby odvedl naší pozornost od svého průšvihu.

Jo a taky věčné tréma tchýně. Má tchýně učila Toma slovo BLBÁ. A já třeba celé ráno poslouchala od Toma blbá, blbá. Tak jsem jí řekla, ať laskavě taková slova Toma neučí. Tak se urazila a vůbec se neozve a ani se nezeptá, jak se Tomčík má.A když jsem jí řekla, ať ho radši učí paci, paci nebo jak jsem velký, tak mi odsekla, že to přece každý vidí. No prostě fakt síla.

Tak máte co číst. Mějte se, papa :dizzy_face:
26. říj 2007 ve 22:26  • Odpověz
Nazdárek,
tak koukám, že máš ještě lepší tchýni než já! :frowning2:
Nám se konečně povedlo po dlouhém učení, aby Sára ukázala jak je veliká! :slight_smile: A má z toho velkou legraci! :grinning: Taky jsme trénovali, kde mají zvířátka čumáček a když má dobrou náladu, tak to ukáže i na zvířátkách, která jsme netrénovali! :slight_smile: No ale v momentě, kdy bych to po ní chtěla před někým, tak nebude nic :grinning:
Tak se mějte hezky, my se jdeme chystat na minisrazík! Lussi má nemocného Martínka, takže to bude čistě dámská jízda s Paulou a Laurinkou!
papa :dizzy_face:
29. říj 2007 v 11:19  • Odpověz
Ahoj babule.
Tak jak dopadlo to stretko rychlo piste lebo som zvedava.A dufam ze pridate aj nejkae foto. :wink:
29. říj 2007 v 17:15  • Odpověz
Nazdárek,
tak pidisrazík byl super! Holky se docela rychle sblížily a hlavně byla zábava pozorovat jak se vzájmně napodobují! Škoda, že jsme tam neměly i Martínka, byla by větší zábava! Jinak Pavlínka je moc fajn a je škoda, že je tak daleko! Lussi, za rok už musíte s náma taky!!!!! :slight_smile:
Jinak fotečky já bohužel nemám, fotila Paula, takže musíte vydržet než se vrátí domů! :frowning2:
Krásný den. papa :dizzy_face:
30. říj 2007 v 07:41  • Odpověz
Panenka, to víš, že jo, zase vlez na pokec :o)))))
30. říj 2007 v 09:05  • Odpověz
Barbakaaa, už se stalo! :grinning:
30. říj 2007 v 09:16  • Odpověz
Já si všimla, vijímečně jsem u našich spala, tak si hovím, že mám čas pobrouzdat a počíst ramní novinkym kdo vstává a co dělá,odpoved máš na listopadu o tom jídle.
30. říj 2007 v 09:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.