• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec 2006

(Zamčená)
12. března 2010 
No o je právě tím, že jsem do tří do rána stahovala kity, ale koukala jsem , že máme děti takřky stejně stare, vy máte 11 měsíců dnes a myje měli 25.
30. říj 2007 v 09:39  • Odpověz
No teda páni, to je překlep a hrubka jak tele, to mám z toho čumákování do noci :astonished: :grinning: :grinning:
30. říj 2007 v 09:40  • Odpověz
ahojte :slight_smile:
panenko moc mě to mrzí že jsme chyběli :frowning2: moc nemocní nebýváme a muselo to přijít zrovna teď :angry: mno alespoň že klučinovi je snad líp, neděle a noc byla nejhorší, teď už ráno na něj zalehnu odsaju, nacpu do něj medicínky do večera je docela v pohodě. dost neradi bychom vás nakazili.. tak se doufám sejdema aspoň tedy spolu s panenkou až budeme uplně v cajku :slight_smile:
jinak máme tu novou židličku, stejnou asi jako dasha, s jahůdkou, chicco polo. je to super křeslo, nicméně musím konstatovat, že v ikeácké ho to nutí sedět pěkně rovně, tady se pěkně povaluje :grinning:
panenko sara je fakt šikulka že už umí ukázat na nosánek :slight_smile: to marťásek je pohodlnější, když povídáme básničky tak už ví co přijde, jako vosa bum do nosa, včela bum do čela atd. tak už patřičnou část nastavuje, ale sám ještě ručičkou neukáže..
opatrujte se a pěkný den, Lu
30. říj 2007 v 10:16  • Odpověz
Lussi, to je dobře, že už je Marťovi líp! A až bude lepší počasí, tak bychom mohli dát nějakou prochajdu na přehradu! :wink:
30. říj 2007 v 10:51  • Odpověz
Ahojky,

Lu ať je Martínek brzy zdráv.

Panenko to je paráda, že se srazík tak vyvedl. Takové mezinárodní setkání-ty jo :slight_smile:. Těším se, až Paula dodá fotečky :slight_smile:.

My jsme taky nemocní (opět :angry:). Nědke jsem chytla bacil a v po mi bylo fakt blbě. Stranila jsem se Tomčíka, žádný mazlení a pusinkování. No a v út už měl nudle jak opratě. Naštěstí mu samy tečou, tak nemusím odsávat, ale děsím se, až vstane.Spinká celou noc, myslela jsem si, že se bude často budit.Snad to bude už dobrý. V chůvě jsem ho slyšela hodně chrápat.
Ta změna času mi teda dává zabrat. Nedokážu spát dýl jak do 5:30 a odpoledne jsem jako bubák, protože jsem nedospalá.I Tomášek chodí spát v 18:00. Dýl ho prostě neudržím, ikdyž si odpo schrupne.

Představte si, co se nám včera stalo. Jak jsem psala, že mamce pomáhám rozprodávat věci, tak jsme včera měli v autě dvě velké krabice-v jedné byl lustr a v druhé jídelní sada A Tomáš to měl poslat. No ale než se k tomu dostal, tak nám to někdo čmajznul. Mělo to cenu dohromady 800,-, takže vezmu ze svého 800,- a dám to mámě a řeknu jí, že jsme to odeslali.K tomu lustru totiž měla srdeční vztah a měl mnohem vyšší cenu. Takže jí nemůžu říct, jak skončil.Ale měli jsme štěstí, protože tyhle dvě věci měli pro nás s Tomem nejmenší cenu. Byla tam totiž úplně nová autosedačka, kočár, golfky a další krabice za 3500,-. No ale zloděle zaujali ty největší. Ještě že máme jen dvě ruce, jinak by určitě odnesl všechno.

Tak se mějte krásně, Tomášek se pokouší sám chodit, vypadá při tom jak malá zombie, jak se klátí. Ale je to krásný :slight_smile:

Hezký den, papa
31. říj 2007 v 05:57  • Odpověz
Tomčík už vstával a vypadá už líp, hurá :dizzy_face:.
31. říj 2007 v 06:11  • Odpověz
Nazdárek,
Hani, tak ať jste co nejdřív zase v pohodě! :slight_smile: S tou krádeží to je síla! Krade se všude, nám třea na parkovišti ukradli stěrače, jenže nám u toho rozbili i přední sklo, takže škoda nepoměrně větší, než ty pitomý stěrače! :angry: Babička by řekla, hrozná doba a asi má pravdu, krade se všechno a všude! :frowning2:
Malá má taky začátek rýmy, zatím jen kýchá a má nudličku u nosu, ale jen u jedné dírky, tak uvidím co se z toho vyklube! :unamused:
Tak přejeme hezký den! papa :dizzy_face:
31. říj 2007 v 07:10  • Odpověz
Tak ať je Sárinka rychle v pohodě. Tohle počasí je hrozný. No lepší to už letos asi nebude.
Dnes jsme po měsíci doma bez přítele, tak budu užívat pohodičku. Na jednu stranu jsem ráda, že je s námi doma, ale na druhou je to někdy o nervy.Zatím to vypadá, že se dá k celní správě. Dnes jel na psycho testy a zdravotní. Fyzický, ANJ a všeobecný už má za sebou.
Zítra jdu na vyřezávání 5-ti pih. Trochu se bojím. Nechce se mi tam, ale už to nemůžu odkládat. 2 mám na krku a bojím se, aby mi je Tom nestrhnul.
31. říj 2007 v 07:16  • Odpověz
Hani, tak to je dobrá zpráva, že si velký Tom našel práci! :slight_smile: A málem bych zapomněla, nemáš kočárkovou fotku na babyportálu? A řezání se neboj, taky jsem na dvou byla a ani jsem to pak necítila!
31. říj 2007 v 07:21  • Odpověz
To jestli nastoupí ukážou až dnešní testy. Ale už je dělal k Hradní stráži a taky to udělal.
To víš že tam mám fotku 125. Sárinka tam je taky?
31. říj 2007 v 07:41  • Odpověz
Sára tam není, ale dívala jsem se jen tak a Tomíkovi jsem dala hlas! :slight_smile: I když mě příjde, že je to stejně zmanipulovaný, že stačí, aby se založilo téma na koníkovi a vyvolené maminky mají hlasů hromady, no nic! Jdu Vám dát další hlasík! :slight_smile:
31. říj 2007 v 07:50  • Odpověz
Je moc děkujeme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Ale jak píšeš, je mi to úplně jasný, ale téma kvůli tomu zakládat nebudu :grinning:.
Poslala jsem to tam jen tak (aby byl Tomík slavný :grinning: )
31. říj 2007 v 07:54  • Odpověz
No je mi to jasný, jen se mi nelíbí, že se tady založí téma pro oblíbenou maminku a té posílají hlasy všichni a když o to stejné požádá jiná maminka, že to není pro ni, ale pro nějakou jinou maminku, která má horší kočárek, tak ji všechny obviní, že podvádí, no nic. :frowning2:
31. říj 2007 v 07:59  • Odpověz
Přesně tak to vidím já. Ale my s tím nic neuděláme.
Tak jsem to s Tomem zakřikla. Opět mu tečou nudličky proudem. Když mu chci nosánek otřít, tak je to boj.Dala jsem ho spinkat, protože tu na mě hrál svojí oblíbenou komedii jak je moc unavený. A jen jsme ho dala do postýlky, tak byl na nohou čiloučký jako rybička.
31. říj 2007 v 08:14  • Odpověz
Tak to je přesně u nás! Sára si taky třela očička a dělala unavenou a jen jsem ji dala do postýlky, bylo po spaní! :slight_smile: A u utírání nudličky dělá jako kdybych ji chtěla udělat bůhví jakou bolest! :slight_smile:
31. říj 2007 v 08:23  • Odpověz
Tak už spinká. Já totiž když ho dám do postýlky, tak ho málokdy vyndám. Nechám ho tam, on si hraje a za chvilku usne. Tak mám teď chvilku čas pro sebe.Bude spát tak hoďku.
31. říj 2007 v 08:30  • Odpověz
Tak to máš dobrý! U nás už to na spaní nevypadá! :frowning2:
31. říj 2007 v 08:44  • Odpověz
Ahoj mamci.
Vasim detatkam prajem rychle uzdravenie.
Mne ta zmena casu celkom prospela a vyhovuje.Mala chodi spat v 8 a rano vstava tiez v 8 tak celkom dobre.
Vcera sme boli prvy krat na prechadzku pesi.Sice iba za barak do obchodu ale stejne trvalo to hodinu lebo ona sa zastavi pri kazdom kameni a vsetko by chcela do ruky no zazitok.
Baby s tyma fotkama na bp tiez mi to pride nefer ale Tomovi poslem :wink:
31. říj 2007 ve 12:24  • Odpověz
Vachovka, to je Vaneska šikula, že už ťapká! :slight_smile:
31. říj 2007 ve 12:57  • Odpověz
ahoj ahoj,
panenko to jsem rada ze to nemate od nas.. hlavne se brzy uzdravte :fearful:
vachovka vaneska uz tapka sama? teeeda, to je sikulka :slight_smile: martin se drzi frajersky kolikrat uz jen jednou rukou, ale myslim ze mu jeste potrva, nez se pusti a udela ten prvni krucek :grinning:
martin už je lepší, i já, ale soplík mu pořád teče, řekla bych ale že dnes měl pořádný soplíky, snad se z toho trošku vyspí..
mno mamky opatrujte se a ať je u vás doma veselo :grinning:
paa Lu
31. říj 2007 ve 20:38  • Odpověz
Lussi, taky jsem si říkala, že jste klidně mohli jít taky, páč máme rýmu i bez vás! :slight_smile: Je to naše první rýmy, tak jsem zvědavá co nás čeká! :frowning2:
31. říj 2007 ve 20:43  • Odpověz
chjo chjo, je mě to moc líto.. ale snad to brzy zvládnete. prý rýmečka může být taky od zoubků :wink: ta naše určo není, sice zub roste (šestý :wink: ), ale máme i kašílek a rýmka není uplně průhledná..
a co ty dnes večer panenko na pc? tatík není doma?
31. říj 2007 ve 21:56  • Odpověz
Ahojky,

Vachovka to je Vaneska opravdu velká šikulka :slight_smile:.

Nám taky pořád teče nudlička, ale včera už to bylo lepší.

Včera večer se mi stala taková strašidelná věc.Sedím u PC a otočím se na Tomčíka, abych ho zkontrolovala (hrál si ve svém oblíbeném šuplíku).Byli jsme v obýváku a měli jsme zavřený dveře, protože Tom si chvilku před tím skřípnul ručičku a hrozně plakal. Tak jsem radši zavřela.No a jak se otočím, tak vidím, že se za sklem něco mihlo(sklo máme až v poslední třetině dveří).A Tomášek se na ty dveře taky otočil a začal dělat pápá. Jen upřesním, že už byla tma a byli jsme doma sami. Myslela jsem, že přišel velký Tom a chce na nás vybafnout, ale Tom nikde. Tak jsem se trochu bála. Já se totiž tady v tom starým baráku docela bojím. Každý večer slyším z půdy takový divný zvuk, je to vždy přesně v určitou dobu. Možná se někomu spouští kotel na topení, nevím a nemám dobrý pocit.Taky někdo neustále na půdě otvírá okno, přesto že tam pak prší a to dřevo hnije.Velký Tom to vždy zavře a když tam jde znovu, je opět otevřený. Zavírá se na kličku, takže vítr to dělat nemůže. A pochybuju, že to dělá někdo ze sousedů. Na půdu nikdo nechodí.

Tak snad jsem vás moc nepostrašila. Tomáškové ještě spí a já se připravuju na ty pihy :confounded:

Přeji krásný den. Papa :dizzy_face:
1. lis 2007 v 06:55  • Odpověz
Nazdárek,
Lussi, včera byl manža na noc v práci, takže proto jsem mohla být tady i večer! :slight_smile:
Tak noc jsme přežili, jen v malé hrkalo jak ve starých hodinách! Ale ráno vstávala s úsměvem na rtech! :slight_smile:
Hani, taky bych se bála, nemám ráda staré domy! :frowning2: A jak dopadl velký Tom? Dnes na Tebe budeme myslet a držet palečky, ať pihy zvládneš v pohodě! :dizzy_face:
Včera jsem vám ani nenapsala naše aktuální míry - 72 cm a 9,4 kg. :dizzy_face:
Tak se zatím mějte!papa :dizzy_face:
1. lis 2007 v 07:43  • Odpověz
Ahoj,

tak už je to za mnou. Bylo to v pohodě. Trochu to štípalo, ale to nic nebylo. Za týden jdu pro výsledky a na kontrolu. Půjde tam se mnou i Tomášek, protože má pořád nějakou vyrážku kolem očkování na TBC.

Tom ještě neví. Včera dělal jen psychotesty. Bylo tam 900 otázek. Měl dělat i zdravotní, ale ty se prý dělají až jestli projde těma psycho. Ale snad jo. Prý to bylo úplně na hlavu. Třeba 50 otázek bylo jen o sebevraždě.Taky tam prý byla otázka,jestli někdy viděl věci, lidi nebo zvířata, co jiní nevidí.No to bych tam po včerejšku mohla vyprávět.

Tak se mějte papa
1. lis 2007 v 10:32  • Odpověz
ahoj ahoj,
hani a co myslíš že to bylo? moje teta říká, že vše má reálné vysvětlení. mno ale já jsem taky strašpytel :grinning: a tátovi držíme palce, ať vše dobře dopadne a dostane se k celníkům :slight_smile: bude to jistě prima zkušenost, i když práce na směny, ale s tím se už popere..
taky jsem vám zapomněla napsat, že naše zlatíčko umí už slézat sám z postele nebo gauče :sunglasses: fakt už jen najít stabilitu a sám běhat :slight_smile:
mno nic, jdu si dát relaxační vanu a něco dobroučkýho na zub :slight_smile:
paaa a opatrujte se :slight_smile:
1. lis 2007 ve 21:03  • Odpověz
Ahoj holky,
tak koukám,že jste se nějak rozrýmovali :frowning2: ,tak ať se brzy uzdravíte.

Vachovka,to je Vaneska fakt šikula,že už takhle cape.

Hani,to bylo staršidelný,už se to nějak vysvětlilo?

Vojtíšek se zatím jen třepotá na vratkých nožkách a občas sebou pořádně bouchne,tak to jsou pak slzy ... :frowning2:

Holky,taky se vám stalo,že jste dětem tak jako hubovaly? Já Vojtovi když dělá něco co by neměl,tak se snažím mu jako vynadat,ale on se otočí a dělá,že tam nejsem a vůbec nereaguje,když na něj volám.Prostě se mnou nemluví a v té chvíli nevím co mám dělat.Chce se mi hrozně smát,ale asi bych před ním neměla. Fakt už je to osobnost se svou hlavou. Asi to ještě bude náročné :slight_smile:

Mějte se zatím hezky a dobrou noc,papapa
1. lis 2007 ve 22:54  • Odpověz
Ahoj holky,

u celníků by to měl dobrý. Dělají se sice 12-ky, ale vychází to, že je to 15 dní v měsíci a 15 volno. Ale myslím, že ho trochu odrazuje práce se zbraní. Ještě ho čeká pohovor v Komerční bance, tak uvidíme, jak to nakonec vše dopadne.

Holky kdybych bydlela v nižším patře, tak bych si myslela, že to byl odraz třeba světel z auta. Ale u nás v pátým nic takového není.Jsme výš než okolní domy. A hned jsem si vzpoměla, co mi před nedávnem Tomáš říkal. Malý se uprostřed noci vzbudil a začal povídat-jako kdyby s někým mluvil. A Tomáš mi ráno říkal, že to bylo fakt strašidelný a bál se tam jít-a to není žádný strašpitel (jako já).Taky začal jeden čas zamykat a ani nevím proč.

Lu tak to je Martínek šikulka. To Tom se střemhlav žene a klidně by spadnul. Vůbec si to neuvědomuje.

Lea taky Tomovi někdy vynadám. Už ví, co smí a co ne. Sice mu to musím říct asi 100x, ale nakonec pochopí.A když něco provádí, tak nás vždy po očku sleduje a když se na něj koukneme a řekneme co to děláš, tak nahodí úsměv č. 1 a mě se taky chce vždycky hrozně smát. Asi před měsícem mě už fakt něčím naštval.Tak jsem mu v tom šla zabránit a říkám mu: já už Tě přetrhnu jako hada. A Tomášek zcela jasně a zřetelně řekl: hada. Úplně jsem sebou cukla, protože mě to fakt překvapilo.Ale aby řekl máma to ne :wink: :wink:

Prďolka se vzbudil, hezký den papa
2. lis 2007 v 07:11  • Odpověz
Nazdárek,
Hani, Ty máš teda strašidelné historky! Ještě, že je píšeš za bílého dne, já jsem taky strašpytel! :slight_smile: A velkému Tomovi přejeme, ať mu něco výjde! :wink:
Lu, Marťa je šikula! :slight_smile: Sra zatím na gauč jen vyleze, dolů už by letěla jak hruška! :grinning:
Tak máme za sebou další rýmovou noc, dnes už to bylo lepší! :slight_smile: Akorát teď ta rýma vlezla na mě :angry:
Sára taky ví, že něco nesmí a taky nás po očku kontroluje, jestli ji sledujeme a když zjistí, že jo, tak jen řekne nene a dělá, že nic. :slight_smile: :slight_smile:
Zrovna včera, stála u květináče a chystala se na hrabání hlíny! Když jsem se na ni otočila, tak se mě snažila ručičkou odstčit, abych se jako zase otočila nazpět a nedívala se na ni co dělá! :grinning:
Tak se zatím mějte! hezký den papa :dizzy_face:
2. lis 2007 v 07:39  • Odpověz
Hani, koukala jsem Ti do albíčka, a co nevidím, už i Ty mě provokuješ těma super kolážema??? :angry: :grinning: Asi se do toho budu muset pustit taky! Vypadá to skvěle!!!!
2. lis 2007 v 07:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.