• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec 2006

(Zamčená)
12. března 2010 
Před dvěma dny jsem se na to vrhla a fakt mě to chytlo. Akorát bych potřebovala mnohem víc času a hlavně aby Tomáš furt neseděl u PC. Ze začátku mi to vůbec nešlo a říkala jsem si, že přece nejsem takový blbec. Ale pak se do toho člověk dostane a jde to samo.
2. lis 2007 v 08:48  • Odpověz
Tak to se na to budu muset taky vrhnout, když to jde samo! :slight_smile:
2. lis 2007 v 08:50  • Odpověz
Hanah,
ta koláž je moc pěkná. Jak to děláš?
Já když je Vojta vzhůru vůbec nemůžu na PC.Stojí u mě ,drží se židle a vyvádí do té doby než ho vezmu na klín. No a potom mi zase zběsile buší do klávesnice. Zničil už jedno tlačítko.Teď spinká,tak musím rychle :slight_smile:

Mějte se hezky,i když počasí nic moc.Papapa
2. lis 2007 v 09:37  • Odpověz
Dělám to ve Photoshopu7, musíš si stáhnou tzv.freebies - nazývá se to kity a elementy. No a když to máš stáhnuté, tak to různě překrýváš a upravuješ, ořezáváš. Skvělý návod je na www.baby-cafe.cz v sekci digiscrapbook
2. lis 2007 v 09:45  • Odpověz
Holky jste přičichly k digscrapbooku a už Vás tady neuvidíme co? :grinning:
2. lis 2007 v 11:01  • Odpověz
Hani, první krok už jsem udělala, instalovala jsem Photoshop! :slight_smile:
2. lis 2007 v 11:25  • Odpověz
Hani, můžu se zptat, kde stahuješ freebies? Když tak mi to prosím písni do IP, ať není nějaký problém! :slight_smile: :wink: Děkuji předem.
2. lis 2007 v 11:27  • Odpověz
Teda koukám na to jako blázen, to se asi nenaučím!
2. lis 2007 v 11:34  • Odpověz
Ahoj baby.
Tak vidim ze vas to taky chytlo.Ja som stahla gimp ale cumim do toho jak debil a nic.Antitalent :grinning: Budem musiet dlho nad tim sediet aby mi to doslo.
2. lis 2007 ve 12:18  • Odpověz
Na tom babycafe je navod na Photoshop a hned první je téma: mám otevřený Photoshop a čučím do toho jako vejr. Tak to bylo přesně pro mě. Šla jsem krok po kroku a výsledek jste už viděly.
2. lis 2007 ve 12:41  • Odpověz
No tak jsem něco nastahovala a pokud malá usne, tak něco zkusím! Jestli je to návod pro méně chápavé jako jsem já, tak by něco mohlo vyjít! :slight_smile:
2. lis 2007 ve 12:51  • Odpověz
deckaaaa! hlasim prichod!!!!!!!!!!!
musim vybalit a poupratovat a snad sa k vam tento tyzden dostanem :slight_smile:)))
pa,pa
4. lis 2007 v 19:51  • Odpověz
tak som precitala poslednu stranu a pozeram, ze ste sa pridali ku "scrapackam" :slight_smile:))

tak drzim vsetkym palce, hani, tebe pochvala :slight_smile:))
inak nase pokroky za dva tyzdne:vieme sa postavit o nabytok,aj tancovat na hudbu, par krocikov okolo, prvy zubok dole, potom tapi tapusky, pa-pa, "aky velky vyrastiem", prilozit mobil k uchu...ked tak pozeram, celkom dost :slight_smile:
aj sme sa slusne rozpapkali, zajtra povazime, akurat to spanie furt nafigu...ale to uz by bolo asi velmi idealne...

musim popozerat, ako uz vsetci chodite a ake mate pokoroky,ale nestiham, upratovania na tyzden a zajtra mame aj bazen...

tak pa,pa, uz sa na vas tesim!
4. lis 2007 ve 23:00  • Odpověz
Ahoj holky,

Niky no to jsou teda pokroky, to je supr za dva týdny. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Děkuju za pochvalu, to umím díky Tobě :dizzy_face:

U nás nic nového. Včera jsme se učili poznávat zvířátka a asi 3x ukázal správně, ale to byla spíš náhoda.

Tom má pořád rýmu. Vždy když nás vidí s kapesníkem, tak začne utíkat a je to velká sranda, ale jak ho chytíme, tak se brání jako lev. Jak zbavujete děti rýmy?

Musím jít. Tomík tu říká papat, tak mu jdu namazat chleba se sýrem.

Papa
:wink:
5. lis 2007 v 08:26  • Odpověz
ahoj hani, dik ! :slight_smile:
decka, nestiham citat, co noveho mate za tie dva tyzdne, ale pozeram, ze uz vsetci chodite :grinning: to my tak najskor na vianoce :grinning: :grinning: :grinning:

jo, k tej ryme, aj my sme mali pred dvoma tyzdnami, najviac pomaha odsavanie, my mame tu odsavacku na vysavac a pohoda...a este physiomer spray do nosa, vlhky vzduch, tekutiny a hotovo...ako sa hovori, liecena ryma trva sedem dni, neliecena tyzden :slight_smile:
drzim palce k skoremu uzdraveniu!
5. lis 2007 v 09:12  • Odpověz
Nazdárek,
Hani, my pořád šplícháme Vincentku a snad to vypadá, že jsme se rýmy zbavili!
Niki, my nechodíme, teda sama malá nechodí, jen s odrážedlem a kolem stolu. :wink:
Jinak pokračuji v tréninku ve Photoshopu a zjišťuji, jaký je to žrout času. :slight_smile:
5. lis 2007 v 10:41  • Odpověz
to panenka: no to teda je, ale mame na to trochu narok, pri tom stereotype, no nie ? :grinning:
5. lis 2007 ve 14:24  • Odpověz
Ahoj holky,
zdravím nikes,to jsou pokroky :slight_smile: Ale buď v klidu,Vojta nechodí a na vánoce to rozhodně nevidím.Sice stojí,pár přesunů vedle,ale ještě teď sebou občas pěkně bouchne.To když zapomene,jak se sesunout dolů.Nebo stojí,nožičky se mu klepou a brečí a čeká až někdo přiběhne a chytí ho :slight_smile: .
Jak je Vojta velikej,teď dělá na všechno na co se ho zeptám.Je už s nima sranda.
my jsme rýmu ještě neměli,ťukám,ale protože máme v bytě suchý vzduch tak taky používám Physiomer.
Holky,jste dobré,že máte čas na pc. Já jsem musela notebook přestěhovat do vedlejší místnosti,jinak by Vojtíšek neměl klid.

Zatím papapa
5. lis 2007 ve 21:28  • Odpověz
Nazdárek,
tak Sára má teď nějaké "ubulené" období! Když ji nedržím v náručí tak pořád fňuká, pak si chvilku hraje a pak zase fňuká a dokonce včra venku řvala asi čtvrt hodiny než usnla, to už se mi dlouho nestalo! :frowning2:
Včera jsme si hráli s bublifukem, tak z toho byla celá našená a ch\tala bubliny! :grinning:
A začala ukazovat jak je veliká! Sice jen jendnou rukou, páč obě by byly moc namáhavé :slight_smile: , ale ještě to doplní o zvuk - táááááá - a je to bezva pohled! :slight_smile:
Jinak docela úspěšně pokračuji v učení, tak snad už brzy budou fotky schopné uveřejnění! :wink:
Mějte se krásně! papa :dizzy_face:
6. lis 2007 v 07:19  • Odpověz
Ahoj holky,

tak dnes jsem zapsala Tomíkovi do deníčku, že začal chodit!!! Sice se u toho třepotá, ale už udělá souvisle několik kroků. Dnes přešel celou kuchyň a vřeštěl u toho jako pavián jakou měl radost a já taky :dizzy_face:. A taky poprvé řekl máma. Sice mamí říkal, ale jen když se mu něco stalo nebo vřeštěl v postýlce. Ale dnes v kuchyni řekl krásně máma a koukal se na mě.No to mě to hřálo u srdíčka :dizzy_face:.

No ale včera mohlo být po něm. Na balkónových dveřích máme vytažené žaluzie.Ale Tom do nich pořád mlátí, takže vždy o kousek popojedou dolů. A tu šňůrku, jak se s tím vytahují máme zavázanou směrem nahoru na horních žaluziích.No a Tom si s tím ve stoje hrál a ta korálkatá šňůrka se uvolnila a spadla mu kolem krku. Já to viděla, tak jsem hned šla zasáhnout. No a Tom si myslel, že ho chci honit a chtěl si kleknout a utíkat, ale pověsil se na tu šňůrku a úplně mu vylezly oči z důlků. Tak já ho rychle chytla za ruku a vytáhla do stoje, vůbec jsem nekoukala na to, že jsem mu tu ruku mohla vykloubit. Rychle jsem mu to stáhla. Naštěstí se nic nestalo, nemá to ani odřené.Fakt člověk musí mít oči všude. Nejradši bych ty žaluzky sundala, ale jsou součástí plasťáků, takže to nejde.Tak jsem tu šňůru pořádně zauzlovala.

Tomík tu pochoduje s kyblíkem s hračkama, tak ho jdu učit nějaké nové věci.

Jo a taky jsme byli v so na obědě u tchýně a pořád se mě ptala, proč Tomovi nedáváme čokoládu a co mu má teda koupit k mikuláši. Řekla jsem, že ovoce. No to jsem musela v jejích očích zase hluboko klesnout.

Tak papa
6. lis 2007 v 08:52  • Odpověz
Teda Hani, Tomík je šikula! Gratulujeme k prvním krůčkům! :slight_smile: Jinak to stěma žaluziema to je síla, to by mě ani nenapadlo, my je naštěstí nemáme! :wink:
U nás máma nehrozí, u nás je v kurzu táta, ale zase už to malá moc hezky vyslovuje, ale mámu bere jako samozřejmost, takže proč by se učila říkat máma, že? :grinning:
6. lis 2007 ve 14:05  • Odpověz
A ještě k čokoládě! Taky jsme byli u tchýně a ona maličké vykládala, jaká je chudinka, že jí rodiče nedají čokoládku! :angry: Nevím, jestli ty tchýně schválně provokují a nebo jsou takové normálně! :unamused:
6. lis 2007 ve 14:08  • Odpověz
A ještě jeden postřeh z dnešního dne - mal dnes poprvé viděla padat sníh a byla z toho nadšená! :slight_smile: Jsem zvědavá jak se ji bude líbit až ho bude víc na zemi a zjistí, že studí! :slight_smile:
6. lis 2007 v 19:25  • Odpověz
Ahoj holky.
Nikeske vitaj spet.Tomasek je sikulka ja to furt tvrdim ze na Slovensku rastu zuby. :grinning: :grinning:
Hani gratulujeme k prvym krockom.
Baby musim sa pochvalit ze konene som na to prisla na ten scrapbook nesom az taky debil ale najhorsie na tom je ze to ma vela MB a neviem to zmensit.Ach jo.
7. lis 2007 v 17:22  • Odpověz
Ahojky,

Vachovko myslíš ten hotový obrázek?
7. lis 2007 v 17:36  • Odpověz
Koukám, že panenka určitě scrapuje jako divá, že dnes ani nepíše :grinning:. Koukala jsem na fotku Sárinky s bublifukem a je tam tak moc podobná tatínkovi.

Jsem doma sama, bojím se tu :sweat_smile:
7. lis 2007 v 17:38  • Odpověz
Hani,
s tou podobou máš pravdu! :slight_smile: My si rozhodně nemusíme dělat testy DNA :grinning:
Jinak scrap je fakt super, dělám kalendář, tak až budu na 100% spokojená, tak něco vložím! :slight_smile:
7. lis 2007 v 19:49  • Odpověz
ahoj ahoj :slight_smile:
holky vy máte ale šikovné děti :slight_smile: možná to bude tím,že náš ferda je kliďas a nepotřebuje tolik podnětů. kolikrát si vyhraje sám :sweat_smile: a naštěstí nemáme takové příběhy stále jako hanah :fearful: hani obdivuju tě, já bych v takovém domě nebydlela ani za nic! a všude bych svítila :wink:
leama souhlasím, že už je s těma prďolama našema legrace :grinning: možná teď největší? ;)
a uvědomily jste si, že co nevidět slavíme rok? teď to byly, budou,poslední ..měsíční narozky a teď přijdou ty opravdnický a první! :sunglasses:
holky já vám včera dostala takovou krizi! chlap pořád v práci, tak jsem ho pěkně zpucovala že ho nechci, co s ním, když se o nás nestará, je pro nás jen chodící peněženka na kterou jen uklízím atd. a sotva že se přijde domů vyspat.. chjo chjo. mno aspoň že se taťka teď víc snaží, dostala jsem kytici a kokinka a slibuje dovolenou jen co to bude možné. tento týden vím, že bude stále pracovat.. lituju, že jsem nepotkala chlapíka, který by chodil domů normálně, aspoň kolem šesté večer :frowning2: někdy je to těžký..
tak se opatrujte a užívejte si tatínků :slight_smile:
paa Lu
7. lis 2007 v 19:55  • Odpověz
Ahoj Lu,

koukám, že to nemáš lehký. Náš taťka je teď pořád doma. Ani nechodí do hospody. Jen 2x týdně hraje fotbal.Tak to mám čas pro sebe. Dnes jel do Prahy na fotbal, těšila jsem se na svůj večer, ale je tu moc smutno a hlavně ticho. Prostě budu vykulená, než se vrátí domů. Tomčík už od 18:30 spinká, takže žádná sranda.

Pořád přemýšlím, co mu koupím k narozkám. Dortík už mám vybraný. Teď jenom vymyslet dárek. Akorát zrovna nemáme moc peněz, takže to musím nějak vyřešit.

Panenko já nemohla věřit vlastním očím s tou podobou. Sárinka je zmenšený taťka:grinning: :grinning:.

Já dnes ani kalendář nedělala. Nemám nápad a taky to nechutný počasí mě deprimuje. Ale asi se do toho pustím, abych zabila čas. Řve mi tu TV, abych neslyšela skučet vítr a nebyla z toho po....ná až za ušima.

Teď jdu do vany, sice se kvůli pihám ještě nesmím koupat, ale prdím na to.Je mi zima a musím se zahřát.

Tak papa :dizzy_face:
7. lis 2007 ve 20:11  • Odpověz
Ahojky,
tak jsem to s tou rýmou zakřikla. Vojta má z nosu vodovod. dýchá chrčivě a ještě se mi zdál horký,tak jsem mu na noc šoupla čípek.Dneska jsme byli celý den po kamarádkách,protože ráno zničeho nic netekla ani kapka vody. Nějaká havárka. Ale řeknu vám,že bez vody je to kruté,hlavně záchod. No a kamarádky mají dětičky zhruba jako Vojtíšek,takže se obávám,že něco chytil. Tomu ale člověk nezabrání.Ale že byl brouček ve svým živlu :slight_smile: ,za to teď...Uvidím co se z toho vyklube.
Lusi,naprosto vím o čem mluvíš.My to teď máme na chvíli v klidu,manžel chodí tak do sedmi. Ale ještě nedávno to bylo denně ne do sedmi,ale od sedmi výš.Taky už jsem nevydržela a okecala to.Ale asi doba je taková,moc chlapů neznám,kteří by byli doma ve čtyři.Ale snaží se. V sobotu jsem měla den pro sebe.Odešla jsem v půl druhé a vrátila se kolem půlnoci.Úžasný....Sice spousta telefonů,jak se Vojta tváří a co zrovna dělá(jako kdybych to nevěděla,když s ním trávím 24hodin),ale užila jsem si to. Mám slíbené,že to bude pravidlem.
Hanah,jaký budete mít dort? Já mám v plánu ovoce,jogut a piškoty,aby to mohl Vojta.Dárky taky přesně nevím,ale chtěla bych dětskou sedačku na kolo,tak si řeknu o příspěvky.Přemýšlela jsem nad tříkolkou s vodící tyčí,tak to rozmyslím.Taky nějakou hračku a dřevěné kostky.

Mějte se hezky,papapa
7. lis 2007 ve 22:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.