• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec 2006

(Zamčená)
12. března 2010 
Nazdárek,
tak to já mám manžu doma od čtyř hodin skoro každý den! Takže bych nejradši udělala s váma takový kompromis, že by jako na chvilku chodil jako ti vaši chlapi později a chvilku zase brzo! :grinning:
Hani, já si uvědomím tu podobu malé jen na fotce, jinak mi to ani nepříjde, ale jak ji vyfotím, taky vidím zmenšeného manžu! :slight_smile:
A dárky k narozkám taky ještě pořád nevím, protože všechno co potřebuje dostává průběžně, takže nevím nevím. A dortu budeme mít taky podobnou jako píše leama - jogurt, piškoty, ovoce, aby ji mohla i malá, vždyť jsou to její narozeniny! A první! :dizzy_face: :dizzy_face: I když mám pocit, že jí ze všeho nejví :dizzy_face: c bude bavit balící papír a stužky, než samotný obsah! :grinning: Jen jsem si říkala, že narozky uděláme spíš praktické a hračky necháme na Ježíškovi, ať se ukáže! :dizzy_face: :dizzy_face:
Jinak z pokroků - máme 100% úspěšnost v lezení na pohovku! Takže už opravdu není místo, kam by nevylezla! Ale problém je v tom, že z ní neumí slézt jinak, než po hlavě! :grinning: Takže, furt ve střehu!!! :slight_smile: :grinning:
Tak se mějte moc hezky! papa :dizzy_face:
P.S. Hani, doufám, že jsi strašidelnou noc přežila bez újmy na zdraví! :wink:
8. lis 2007 v 07:55  • Odpověz
Ahoj,

mám vybraný dortík autíčko-nevím, ale z čeho je-no určo máslový. Tom dostane od babiček obrovský auto a tříkolku (je to něco 3 v 1-je tam snad i houpačka, odrážedlo a ještě něco,ale nevím co). Jo a vlastně ještě lego. No na to, že má narozky 4 dny před vánoci, takže si hlavu budu lámat dvojnásobně. Ale jak se znám, tak naběhnu do hračkářství a půjde to samo. :slight_smile:

Ty jo, to Tom absolutně na gauč nevyleze.Za to pořád hmatá na linku a bere z ní věci. Už tam nemůžu nic nechávat.Dnes chytnul hrnec do kterého děláme čaj a málem by ho na sebe převrhnul.Ale byl téměř prázdný a ten čaj studený.

Noc jsem přežila v poho. Tom se v 1 vrátil. Byl pěkně naštvaný a já taky, neboť vsadil na Arsenál 3100,- (to jsou naše peníze na půl měsíce, protože teď žijeme jen z mé rodičovské) a Arsenal to nezvládnul, takže prachy jsou fuč. No tak vidíte,snad každý chlap má své mouchy.

Tak papa
8. lis 2007 v 08:12  • Odpověz
ahojte mamci!
tak k tej teme tatkovia...no jo...mne by ani nevadilo, ze cez tyzden je v praci dlho, aj nocne, ale ta vikendovka, co ma caka, je dost tvrda...uvidime sa v piatok o 7.00 a potom pondeli 15.30 /ak sa nezdrzi.../ no hruza...dufam, ze bude mat aspon chvilku casu, ked ho prideme navstivit...no co uz, prasule sa pred narodkami a vianocami zidu :grinning: ze ?
:grinning:
ja na narodky objednavam velky dort pre navstevy a spichnem nejaky ten piskotovy pre tomaska, ale nemozem najst ten recept, bolo to v "mame a ja"... taky rovno na prve narodky... :rolling_eyes:
jo, kupujete alebo mate uz velku autosedacku? nam uz je vajicko skoro male...
/mame 75 cm, sice len 8,7 kg, ale dlhy sme jak zizala :slight_smile:/

momentalne mam srandu s tomiho, jak si vzdy priklada mobil k uchu a tvari sa ze telefonuje :slight_smile:)))

zatim pa,pa!
8. lis 2007 v 08:52  • Odpověz
jo, na narodky kupujeme duplo :slight_smile: a asi aj na vianoce, ja som do lega paf :slight_smile:
8. lis 2007 v 09:31  • Odpověz
Niki, my už máme sedačku asi měsíc a malé se v ní docela líbí. Máme od Babypointu Comet. :wink:
8. lis 2007 v 15:00  • Odpověz
Taky už máme sedačku,Roemer King,a Vojtíškovi se v ní moc nelíbí :slight_smile: Jako ve všem,v čem je připoutaný. :wink:
8. lis 2007 v 15:02  • Odpověz
ono s tym líbením a nelíbením je to tak, ze ked niekam ideme 7-8 hodin, aj keby sedel v Aston Martin krizenom s airbusom A380, tak by tam rycal o raty :slight_smile:))
8. lis 2007 ve 23:28  • Odpověz
Nazdárek,
no tak je pravda, že Sára taky nejásá v sedačce, ale zase občas je tam spokojená a hraje si, ale když je trochu unavená, tak mrčí! :unamused: Ale bohužel má smůlu, v dnešní době někteří jezdá jako hovada, s prominutím, a tak v zájmu bezpečnoti zústává v sedačce a já se snažím jak můžu, aby neřvala! :grinning: Manža je totiž trochu choler, takže by to nemuselo dopadnout dobře :grinning:
Zítra bychom měli mít s manžou volné odpoledne, má hlídat tchýně, tak jsem zvědavá jak to dopadne a co nám zase rozbije! :angry: :slight_smile:
Tak se zatím mějte! papa :dizzy_face:
9. lis 2007 v 07:41  • Odpověz
to panenka: no z nasej 7 hodinovej cesty tak cca 3 hodiny prespi, dve si hraje v sedacke a zvysne dve bud preryci, alebo ho nakoniec vytiahnem a stoji a pozera na zadne sklo, alebo ma prelieza...:slight_smile: no strasne bezpecne :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
9. lis 2007 v 08:20  • Odpověz
ahoj maminky a miminka! tak jsme s laurinkou zase zpatky! Krome prestastneho tatinka na nas cekala jeste asi tuna pradla, tak nemam moc casu vas docitat. Musim si tu zase zvyknout.
V Brne to bylo skvele, temer kazdy den jsme mely program a taky jsme se sesly s panenkou a Sarinkou. Holky se hned skamaradily a napodobovaly a kdyz jely vedle sebe v kocarkach, tak se chytly za ruce, to bylo krasne roztomile. Jsem rada, ze Laura videla taky nekoho jineho nez same dospelaky. Skoda jen, ze byl Martinek nemocny a nemohla prijit i Lussius.
Laurince ted trosku tece z nosu, ale neni to nic vazneho, tak porad zvazuji, jestli koupit odsavacku, nebo ne. Ona jeste nemocna nebyla, pripisuji to tomu, ze porad docela dost kojim.
Tak se holky mejte krasne, ja se jdu pustit do toho pradla.
9. lis 2007 ve 13:06  • Odpověz
Ahoj Paula, to je dobř, že už jste v pořádku dojely domů! Sára měla taky malou rýmu a to jsme si u nás v Brně libovaly, že nás nic takového ještě nepotkalo, že? :slight_smile: :wink:
9. lis 2007 ve 14:46  • Odpověz
Panenka, ja nevim, ted jsou snad vsechny deti nemocne. Ja myslim, ze to chytla z te klimatizace v autobuse, byl tam strasny vzduch. Asi uz to kojeni nema tak velky ucinek, i kdyz kojime o stosest. :wink: :slight_smile:
9. lis 2007 v 17:07  • Odpověz
Ahoj baby.
Hani jo numim zmensit uz ten hotovy.Ked vies tak porad.

Luss nebud smutna ono sa to nejak spravi.Nas tata sice chodi domov ve 4 ale hned bezi na trening a ked nie na trening tak na melouch.Vikendy furt futbal alebo hokej.Piatok pravidelne hospoda.No des :stuck_out_tongue_closed_eyes: Taky mu nadavam ze naco chcel rodinu a teraz s nami nieje.

My este sedacku nemame dnes som bola pozriet ale hned som upalovala 5000 a viac.Tak objednam nieco cez net.

Mala je taky nejaka nachcipana vcera som jej ukazovala aby sa vysmrkala a celkom jej to slo.A dnes uz mala taky zmeneni hlas chudatko.

Dort este nemam vybrany ale asi objednam ale ked pride mama tak upecieme.
Paula a vy ako ste zvladli cestu?
9. lis 2007 ve 20:39  • Odpověz
Vachovka,dekuji za optani, bylo to lepsi, nez jsem cekala. Autobus jel pres noc,tak Laura vetsinu cesty prospala. Blby jen bylo, ze kdyz jsme prejizdeli hranice, tak ji vzbudilo svetlo,hluk a lidi (ve 3 rano) a uplne se probrala a pak nemohla usnout.Tak jsem ji zabavovala, pak uz pobrekavala a nemohla zabrat a za nama sedel chlap, co porad vzdychal, bylo videt, ze mu to vadi, tak jsem se docela zapotila, ale nakonec jsem ji ukojila a v 5 zaspala. Tak to bylo narocne, ale jen 2 hod. ze 14, jinak v pohode. :slight_smile: Mela jsem s sebou knizky a hracky, o prestavkach jsem ji vzdycky vzala ven a prebalila a kdyz uz se uplne nudila, nechala jsem ji projit v ulicce mezi sedadly a koukala na lidi a oni na ni a taky se nenudili :wink:
Jak daleko jezdite vy? A autem? Auto ma vyhodu, ze muzes zastavit, kdy potrebujes, me se ale na tom autobuse libilo, ze tam bylo vic mista a mohla se i "probehnout".

Lussi, ten muj chlap je taky porad v praci. Nechodi ani na pivo, ani za sportem (to uz bych ho prerazila) ale ma toho v praci hodne a kdyz prijde domu tak chce mit klid. Nekdy uz me z toho bylo dost smutno.cekala jsem, ze to bude lepsi az prijedem, po tom odlouceni, ale zrovna maji v praci kontrolu, tak jsme se jeste ani poradne nevideli :frowning2: . Fakt ale je, ze se vic snazi. Musime jim to asi porad rikat a pripominat, aby jim to doslo. :wink:

Holky jestli mate, tak napiste recept na dort vhodny pro deti k 1.narozeninam. :slight_smile:
10. lis 2007 ve 14:15  • Odpověz
Ahoj holky,

Paula vítám Tě :slight_smile:. To jste opravdu tu cestu krásně zvládly.Jste šikulky :dizzy_face:. A kdy budou fotečky? Asi toho teď máš moc viď?

My máme autosedačku Racing Kid. Dá se dát do spací polohy, takže v pohodě.

Vachovka ten obraz zmenšíš, když zmáčkneš pravé tlačítko na myši v horní části obrázku (tam kde je název odrázku, pak tam jsou %).Rozbalí se Ti nabídka a tam je velikost obrazu. Zaškrtni si zachovat proporce a zmenši: rozměry v obrazových bodech (hotový obrázek má tak 50MB). Takže z rozměrů 2500 x 3500 to zmenši na 800 x 1100. To se zmenší cca na 1,5MB.A pokuď to chceš někam posílat, tak dáš uložit jako a musíš to uložit ve formátu jpg. To se Tě zeptá na kvalitu obrazu. Je tam vždy 11, tak tam dej 7 a to pak má obrázek jen 200kb. Tak to vkládám na koníka a posílám emailem.
Snad jsem to dobře vysvětlila, tohle mi moc nejde :sweat_smile:

Mějte se krásně. My dnes opět sedíme doma kvůli psímu počasí.

papa :dizzy_face:
10. lis 2007 v 16:51  • Odpověz
Nazdárek,
tak se nám dnes to naše ranní ptáče probudilo už v šest, tak jsem se i s malou odstěhovala z ložnice, aby manža mohl ještě dospat! :slight_smile: Jsem zvědavá, kdy se dospím já! :grinning:
Včera jsme byli na obědě u tchýně, tak jsem si zase vyslechla, jak malá chudinka nemá pořádná čaj, pěkněě s medíčkem a citronkem ( měla granulovaný :frowning2: ), když jsem malé dávala oběd, tak to bylo pořád jestli to m¨nemá moc horké, protože když by si spálila pusinku, tak by ji to moc bolelo ( to by mě samotnou nenapadlo :angry: ) a když už malá nechtěla tak měla tchýně znovu obavy, jestli to fskt nrdávám moc horké, že vidí jak se z toho jídla kouří! :angry: No měla jsem co dělat, abych tu misku po ní nehodila! :angry: :grinning:
Paula, my budeme dělat malé nepečený dort s piškotů, joguru a zakysané smetany - dáb¨vám balíček piškotů, v misce se smíchá balení bílého jogurtu a balení kysané smetany, trochu osladím a pak do toho vmíchám ty piškoty a všechno naplácám do dortové formy a přes noc nechám uležet. Můžeš tam dát i ovoce, ale to já nemusím, tak ho tam běžně nedávám, ale malé tam asi něco šupnu. Je to taková klasika a určo ji znáš taky. :slight_smile: :wink:
Tak se zatím mějte! papa :dizzy_face:
11. lis 2007 v 06:59  • Odpověz
Lussi, všechno nejlepší Martínkovi k dnešnímu svátku! :slight_smile:
11. lis 2007 v 11:27  • Odpověz
ahojek :slight_smile:
panenko díky, marťas se pochlapil a po několika letech je na Martina i v Brně bílo :dizzy_face:
s tou tchýní si už musíš dělat z nás legraci! to není možný, tak natvrdlá ženská! to se dnes už jen tak snad nevidí aby do všeho tak moc někdo mluvil mamince! tak přeji pevné nervy.
paula moc mě to mrzí že jsme chyběli na srazíku, nechtěli jsme vás nakazit! tak se brzy uzdravte, jsem ráda že od nás rýmečku nemáte. snad už jsou všechny naše dětičky zdravé a budou moct ještě dnes nebo zítra skočit do nového sněhu ;)
my zase řešíme okna (tentokrát střešní) na domečku a omítky, stavitel to nějak žene a podle nás trochu bez rozumu. jistě, my pak vše zaplatíme.. takže pořád nemám klid :slight_smile: ale vypadá to zatím docela dobře, moooc se těším na jaro a na stěhovačku :slight_smile:
u martina nic nového, je už o dost jistější v chůzi kolem nábytku, onehdá jsem ho pouštěla ať stojí sám, moooc se mu to líbylo, smál se na celé kolo :slight_smile: pár vteřin stát vydržel než se mu to zvrtlo ;) super :slight_smile:
v pátek jsme byli v práci za kolegama, mno už se snad za něma zase i těším :slight_smile:

nikeske gratulujeme k tolika novinkám a naučeným věcem. on to klučina musel nejdřív všechno pěkně do detailu obkouknout a kdo ví, kdy a kde natrénoval ;)

mno nic, jdu ho uspat, dnes ještě nespal, chtěl vstávat v 6, ale nikdo na to nereagoval, dokonce ani pes, tak brzy usnul opět s námi a vyhajali jsme se do 8 :slight_smile: to byla paráda :slight_smile:

opatrujte se a krásné dny, Lu
ps. dostal k svátku od nás zatloukačku a buší do ní o sto šest ;)
11. lis 2007 ve 13:51  • Odpověz
ahoj holky, hrde hlasim prvni krucek!! Vlastne hned tri! Laurinka stala, tak jsem k ni natahla ruce a uz za mnou utikala. :wink: :slight_smile: jen se ji to nejak nechce opakovat, tak aby nam tatka veril az prijde. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Panenko, preji pevne nervy s tchyni, mela jsi ji dat prikrmu ochutnat, ze fakt neni vrely, jak by ji to asi jelo?!
Lussi, tobe pevne nervy se stavbou, vsak ten vysledek za to bude stat! :wink:
Mejte se vsechny moc hezky
11. lis 2007 ve 14:56  • Odpověz
cafte!
pauli, tak to je laura strasne sikovna, ze to zvladla...to s nasim tomom by nas vyhodili z autobusu za jazdy :slight_smile:
luss, drzime palce, nech to s domeckom dobre pokracuje!
panenka, asi tak nejak budem robit ten dort, vlastna tvorba :slight_smile:

tak sme zdarne prezili vikend a zajtra sa tesime na tatku, ale obavam sa, ze ked pride, pojde rovno spat :slight_smile:
pa,pa
11. lis 2007 ve 22:12  • Odpověz
Jo Panenko, ten dort ja delam, ale i s ovocem a ze zakysle smetany a slehacky. A nezdala se me prave ta slehacka. Kdyz se dela z jogurtu, tak to pak taky drzi? Tak to teda zkusime. :slight_smile:
12. lis 2007 v 09:27  • Odpověz
Paula, drží to i s jogurtem! :slight_smile: :wink: A jak se povedly fotky z kvárny? Já mám tu jednu jedinou, kterou jsem fotila mobilem rozmazanou, takže nepoužitelnou. :frowning2:
12. lis 2007 v 10:19  • Odpověz
Ahoj holky,
zdravíme z upršené Prahy.Včera krásně bílo,ale asi jen dvě hodinky.
Luss,všechno nej Martínkovi,ten bílý kůň mu vyšel :slight_smile: .Taky přeju pevné nervy,aspoň to vede do hezkého cíle. Jaro je za chvilku :wink:
Panenko,ta tvoje tchýně.To bych si asi prokousla pusu,jak bych držela,abych nic neřekla.Jsi dobrá ,že vydržíš.
Paula,to je fakt dlouhá cesta.Kde vy vlastně v Němec bydlíte? Já už jsem se asi ptala,ale nevím :frowning2: My jedeme za 14 dní,prababička má 81,ta bude něměcká oslava.No já tam stejně nikomu nerozumím,až na pár frází.Autem my jedeme asi tak 6 hodin.Když byl malý tak to šlo,ale teď vyvádí,tak jsem nato zvědavá.Laurinka je moc šikovná.

Vojta teda jen kolem nábytku,ale lézt po čtyřech ani náhodou a to cvičíme.Taky jsme mu museli koupit nový kočárek.S přehazovací rukojetí.Teď na nás vidí a je spokojený,ale předtím vyváděl.Když jsem sporťák kupovala,vůbec mě nenanpadlo,že bude směr jízdy problém.Teď ještě sháním originál nánožník ABC design,tak kdybyste věděly....Děkuju předem .Potřebuji černý a všude nejdřív za 14 dní.
Mějte se hezky a ať nám broučkové kvetou.Papapa

Tak se mějte,
12. lis 2007 v 10:58  • Odpověz
PS.Ještě k tomu dortu.Našla jsem na mimibazaru v receptech,dort k prvním narozeninám.Je z jogurtu,kysané smetany,dlouhých a kulatých piškotů,ovoce a navrch může být želatina.Vypadá hezky,myslím,že je takový dětský.Pa
12. lis 2007 v 11:00  • Odpověz
Ahojte kocky.

Hani dik za ten navod az budem mat cas tak sa o to pokusim. :slight_smile: Ta sedacka co mate vy ma tiez zaujala alebo este star max sa mi paci tak uz sa len rozhodnut ktoru.

Paula tak to je super ze ste to tak zvladli a gratulujeme k prvym kruckum.My jezdime 1000km az uplne na vychod.Raz sme boli busom,v pohode a raz autom podobne ako pise Nikeske.Chvilu spala,hrala sa a potom som ju vytiahla a pozerala v stoje na auta za nami.

Panenka mne ta tvoje tchyne pride stejna jak moja :stuck_out_tongue_closed_eyes:.Niesu pribuzne?Asi uz nevie o com sa ma s tebou bavit tak keca kraviny. :grinning:

Vsetko najlepsie Martinovi k svatku.

Nasa mala sa naucila davat pusinku tak je to krasne ked sama od seba mi ju da.A este jej celkom ide tancovanie akonahle nieco hraje tak tancuje a tlieska si u toho :slight_smile: tak asi tak pa
12. lis 2007 ve 13:50  • Odpověz
jej, vachovka, aj nas tomi sa hned rozkrepci, ked zacne hudba..:slight_smile:
to luss: gratulujeme martinkovi, mohol trochu dlhsie pobudnut na tom bielom konovi, tu uz je po snehu :slight_smile:
to leama: aj nas chodi okolo nabytku, ale tak tarbavo, este mu to nejde...sak co, raz sa nauci...len furt musim okolo neho stepovat, lebo sa vysype :slight_smile:
pa,pa
12. lis 2007 ve 21:18  • Odpověz
Nazdárek,
tak už jsme začali s přípravami na narozeniny! Zatím mám teda hotové jen pozvánky, ale něčím se začít musí! :dizzy_face:
Jinak Sára má teď ve velké oblibě rozkládat puzzle co má na zemi, takže je několikrát za den dávám zase dohromady! Už bych v tom mohla i soutěžit! :slight_smile:
13. lis 2007 ve 12:33  • Odpověz
leama, napis prosim presny odkaz na ten dort.
Panenka, krasna pozvanka! Ja bych taky vyrabela, ale nemame koho pozvat. Asi budem slavit ve 3. :slight_smile:
13. lis 2007 ve 13:33  • Odpověz
holky obnovila jsem album, jsou tam i 2 fotky ze srazu se SArinkou a Panenkou
13. lis 2007 ve 14:17  • Odpověz
Paula, děkuji! No my zveme jen rodinu, ale nevešli by se k nám najednou, tak to musíme rozložit do třech dnů. :slight_smile:
13. lis 2007 v 15:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.