• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec 2006

(Zamčená)
12. března 2010 
Jeej holky vy ste ale kocky.Paula moc pekne fotecky.
13. lis 2007 ve 20:16  • Odpověz
jeeej, super, pozvanky :slight_smile:
uz sa zacinam tesit na tie zazitky zo vsetkych narodenin :slight_smile:
inak tu kavarnu i stretko v brne zavidim... :zipper_mouth:

pa,pa
13. lis 2007 ve 22:12  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
juuu teda paula, moc pěkný fotky :slight_smile: a škoda že v kids baru mezi holkama nesedí marťas. no co, asi to tak mělo být..
panenko, buď ráda že je to jen tchýně. mě zase vytočili naši. jsem asi fakt špatná dcera. už abychom se odstěhovali. ještě musím vydržet pár měsíců. mno když jsem chtěla domek se zahrádkou a ne byt, na který bychom dosáhli už předtím, tak musím vydržet.. ale dost mě to deptá a stresuje..
jinak u nás nic nového..
ju a dejte sem prosim prosim ten odkaz na mimibazar na ten dortík :slight_smile: taky ho vyzkouším :slight_smile: díky díky.
panenko máš pravdu, už abychom pomalu chystali oslavu :grinning:
tak pa, a dobré ráno :slight_smile:
13. lis 2007 ve 23:27  • Odpověz
Nazdárek,
tak jsme dnes strávili dopoledne u nás v práci, bylo to bezva, malá šla z ruky do ruky a já jsem se nemusela starat a vymýšlet jak ji zabavit! Jen jsem zatím pořád ráda, že jsem na mateřské! :slight_smile:
14. lis 2007 ve 13:32  • Odpověz
to luss! vydrrrz :grinning: vies, jak ti potom bude super :grinning:
to panenka: ja by som bola na materskej aj 5 rokov, keby mal kto zivit :slight_smile:

ja mam hroznu srandu z tomiho, on je taky tanecnik... v momente, ked zacne hudba, zacne sa pohupovat jak njujorsky rapper :grinning:
a este furt sam nestoji, o chodeni ani nehovorim :slight_smile:))
vcera dokonca spadol a tak sa udrel o stolik, co sa ho drzal, ze mak peknu hrcu na hlavicke, chudacik :zipper_mouth:
15. lis 2007 v 10:08  • Odpověz
Nazdárek,
tak jsem dnes po dlouhé době byla cvičit!Hurá! :dizzy_face: Bylo to super!!!! :dizzy_face: Malou hlídal můj taťka, takže taky pohoda, no prostě super!!!! :dizzy_face: Příští týden jdu zase! :slight_smile:
15. lis 2007 v 11:43  • Odpověz
luss, pozdrav martinka, ze mame 10 centi snehu :slight_smile:
dnes asi vela neprispejem, uklizim a varim jak hlucha, zajtra pridu tchanovci :slight_smile:))
16. lis 2007 ve 12:02  • Odpověz
jeej, deckam jak pusto..co, lyzujete? :grinning:
18. lis 2007 ve 14:59  • Odpověz
ahoj holky!
tak co je noveho? My jsme s manzelem oslavili druhe vyroci svatby. Meli jsme super krasny den, nez jsme zjistili, ze se rozbila pracka a on ji spravoval a ja prala v rukach (silene, jak jsem rada, ze ziju v teto dobe) a mezi nami poletovala Laurinka a dozadovala se pozornosti. :rolling_eyes: Ma ted zase nejake neklidnejsi obdobi. Sice uz obcas udela par krucku, ale moc ne a asi uz by chtela chodit.
Poridili jsme si bezpecnostni zastrcky na supliky, tak je na nas nastvana a za trest me porad vypina televizi! :grinning:
Panenka to cviceni ti zavidim, ja bych to taky potrebovala. Snad se donutim aspon doma. Ted se mnou teda pekne zacvicilo to pradlo. :angry: :wink:
tak se vsechny mejte!
18. lis 2007 v 19:11  • Odpověz
Nazdárek,
tak my jsme o víkendu měli mít odpoledne s manžou, jenže nám selhalo hlídání - moje mamka je nemocná a tchýně naštěstí musela do práce! :wink: Tak se to přesouvá na tento víkend, tak uvidíme! :slight_smile:
Jinak Sára už by nejradši pořád choodila, sice ne sama, to se ještě klátí, ale za ruce ji to hrozně baví a s odrážedlem taky! :slight_smile:
Niki, na lyžování teda u nás sníh není, ale k norozkám dostane Sára od tchýně sáňky, tak snad pak bude sněhu víc! :slight_smile:
Paula, to ruční praní nezávidím! :unamused: Až příště přijedeš do Brna, tak klidně na cvíčo zajdeme! :slight_smile: :wink:
Tak se zatím mějte! papa :dizzy_face:
19. lis 2007 v 07:33  • Odpověz
ahojte ahojte :slight_smile:
nikeske ja se snazim uklizet porad, na jednu stranu to uz s martinem jde, na druhou se k nemu otocim a on me tam zase kramuje, opatlava atd. takze prace porad dokola,nikde neni ani na chvili konec :D
nas raubir spinka uz jen jednou denne po obidku hodinu,a to mám čas na kávičku :D jinak ani v noci se nevyspím, tak aspoň 3x se vždy musí probudit a ujistit že jsem vedle něho.. minulý týden jsem se těšila, že se už sám poští prsa, ale tento týden to už říct opět nemůžu :D
panenko jsi dobrá že chodíš cvičit. mě to vůbec neláká. jsem lenoch. zato v pátek máme firemní akci, takže táta bude mít své první opravdové hlídání. bývají přes den, o to to má jednodušší, na večerní rituály jsem zas doma ;)
mno nic, jdeme vybrat novou krbovou vložku, ta původní prej už není a nebude, takže zase znovu..
pěkný den maminky a veselé hraní :slight_smile:
Lu
19. lis 2007 v 08:25  • Odpověz
Ahoj holky,

chvilku jsem se tu neukázala, mám moc práce. Ani kalendář nestíhám dělat.

Tak Tomáš neudělal psychotesty, takže celní správa padá. Má už domluvené něco jiného, tak alespoň tak.

U Tomáška je vše při starém. Včera v parku jsem ho vyndala z kočárku a krásně ťapkal za ruku vedle mě. No a chtěl být samostatný, tak se mi vytrhnul, udělal tři kroky a natáhl se do bahna. Tak jsem se ho snažila očistit, ale nešlo to, tak jsem ho musela takhle posadit do kočáru.

Jinak mě i Toma totálně vytočila tchýně. Měla si včera vzít malýho a zase se na to vyprdla, sice přišla, řekla že je nachcípaná (to jsem teda nepochopila, proč teda vůbec chodila, má tel., mohla zavolat). Koukla u nás na mail, v tu ránu jí bylo dobře, samé haha. A odešla, ani se nerozloučila s Tomíkem.No a Tomovi dnes teče rýma :angry: .
Ale já vím, proč se tak chová. Má mladšího přítele o 15 let. No a asi je jí trapný, když na jednu stranu se ukazuje s mladým klukem a na druhou stranu jezdí jako bába s kočárem v parku. Prostě jsme se s Tomem zařekli, že pokuď se neozve sama, tak mi jí volat nebudeme, aby si vzala malýho. Nebudeme se vnucovat, aby trávila čas se svým vnukem. A mě to vytočilo o to víc, protože jsem si chtěla odpočinout a na 100% jsem s tím počítala.

Mějte se krásně,
papa
19. lis 2007 v 09:04  • Odpověz
ahoj holky! tak se me dnes v noci laurinka vzbudila 6x a absolutne netusim proc. :frowning2: je ja bych spala... Pripadam si pekne stara. Nekdy me napadne, ze uz bych chtela druhe detatko, ale po takove noci me to vzdycky prejde. Mam tu kamaradku s trimesicnim prckem, co spi 12 hod. v kuse (bez kojeni) ta ze me dost nechape a ma porad pocit, ze to prece musi byt moje chyba a ja delam neco spatne, kdyz se mi mala tak budi. No jasne, asi ji 6x za noc rvu do ucha :"Vstavej!!" nebo co :angry: :angry:
Laura uz taky trosku chodi, ale spis jen doma. vcera docela zacala. Ale taky hodne pada.
Hani s tou tchyni to mate tezky, ale je dobry napad se ji neozyvat. Tomasek ji bude vzacny a jeste vas bude prosit, aby jste ji ho pujcili :wink:
Lussi o tom uklizeni me ani nemluv. Nejaky supliky uz jsme zajistili, ale presto toho ma nase raubirka dost na rabovani. Nekdy se tomu smeju, ale nekdy se mi do toho uklidu uz fakt nechce. Je to porad to samy dokola. A muz porad v praci. :confounded: Venku je hnusne, tak ani nemuzem na prochazku a nemame tu zadne zname, kam bysme zasly, tak uz vidim, jak dnes cely den drepime doma...
To je depka co ?! No nic, muselo to ven. Tak se holky mejte hezky! p.
20. lis 2007 v 07:44  • Odpověz
Nazdárek,
Pavli, jestli Tě to uklidní, tak v tom nejsi sama! U nás je taky hnusně a my jsme většinou doma ajá pořád dokola uklízím to co Sára vytahá! :slight_smile: :slight_smile: jinak nám se teď malá taky budí častěji, možná jsou to zase zoubky! Rozhodně to není Tvoje chyba!!!! :wink:
Dnes jsem si zase byla zacvičit, no fakt balzám na duši! :dizzy_face: :dizzy_face:
Tak se zatím mějte krásně. papa :dizzy_face:
20. lis 2007 v 11:32  • Odpověz
Nazdárek,
tak jsem tu zase sama, co? :slight_smile: No nic! Včera udělala malá asi tři pidikrůčky sama bez držení! :slight_smile: Tak sláva, teď už ji bude víc a víc a u stromečku už může tancovat! :grinning:
21. lis 2007 v 07:09  • Odpověz
Ahoj holky,
panenko jdeme ti na pomoc :slight_smile: ,sice ne moc často,ale dnes ano.Sárinka je šikula,aspoň s ní bude na vánoce legrace.

Pavlo,je to hrozný být zavřená doma,ale myslím,že teď přes zimu to o moc lepší nebude.Musíme vydržet do jara.Já teda jedu aspoň do herny nebo ke kámošce,tak to trochu uteče.A s tím probouzením,to je neovlivnitelné.Prostě někdy mají svou noc a někdy ne.AŤ je kámoška ráda,že to má takhle a nepoučuje druhé,když neví o čem to je.

Vojta nemá moc šanci krámovat,protože v obýváku není příležitost a do pokojů zavírám.Ovšem jeho největší hobby je pračka. Vydrží u ní sedět,vytahovat a zase vracet věci docela dlouho.Když ho potom vezmu pryč,to je vztekáního.Obávám se ,že nám sebou jednou práskne v obchodě na zem vzteky.Zatím jsem to viděla jen u cizích :frowning2:

Teď spinká,tak jdu ještě něco udělat.Asi žehlit a pustím si k tomu film,tak se těším.Papapa
21. lis 2007 ve 13:03  • Odpověz
to panenka: gratulujeme:slight_smile: to my chodime este za dve rucicky a ani nestojime :slight_smile:))

my nemame nic noveho, tomi stale "telefonuje" alebo prepina programy dialkovym ovladanim...typicky chlap :grinning:
a tiez unho zacinaju vztekovacie manyry, hlavne pri prebalovani :slight_smile:
ja finisujem s pripravou kalendara, tak uz by som to rada mala z krku, aspon ten jeden darek :slight_smile:
pa,pa
21. lis 2007 ve 21:00  • Odpověz
Ahoj holky,

to noční vstávání vám opravdu nezávidím. To já takhle pořád vstávat, tak jsem už jak mrtvolka. :frowning2:

Tomík taky miluje pračku, naučil se jí otvírat a teď tam pořád strká hračky.Když jdeme prát, tak to musíme kontrolovat. Taky pořád otvírá skříňku od PC a už 2x se mu povedlo počítač vypnout.Hezky si zmáčknul knoflíček, podržel ho pár vteřin a já pak koukám, co se děje.

Včera se Tomíkovi udělala na hlavičce velká červená skvrna. Pořád jsme si s Tomášem lámali hlavu, co to může být. Studovala jsem různé dětské nemoci, jako je spála, zarděnky a tak, ale na nic jsme nepřišli. Chtěli jsme jít i na pohotovost. Ale dohodli jsme se, že počkáme do rána. Večer jsem mu to namazala krémem s pantenolem. Naštěstí je to dnes už dobré. Včera jsme došli k závěru, že se možná hlavičkou opřel o topení a spálil se.Ale je to divný, protože vůbec neplakal.

Tak se maminky mějte hezky. Papa
22. lis 2007 v 09:32  • Odpověz
Nazdárek,
tak u nás je pračka taky v kurzu! :slight_smile: Zkoušela jsem, aby byla maličká i užitečná a vyndala prádlo, když už je vyprané, no to ale nechtěla, je mazaná! :grinning: Jinak k další oblíbené činnosti patří sundávání prádla ze sušáku, to je veliká legrace! :slight_smile: No mě se to líbí už míň! :angry:
Taky občas míváme záhadné šrámy a fleky, ale do rána to vždycky zmizí! Mimča mají citlivější kůži,takže pak stačí málo a něco se tam otlačí a ani to prcky nemusí bolet.
Dneska jdeme za mamkou, peče perníčky, tak nasajeme tu předvánoční atmosféru a příští týden se do toho pustíme taky! :slight_smile:
Tak se zatím mějte krásně! papa :dizzy_face:
22. lis 2007 v 09:45  • Odpověz
jeeej, pernicky :slight_smile:)) ja asi vianocne pripravy obmedzim iba na vycancanie bytu, jelikoz ideme k rodine na slovensko...
a piect nebudem asi nic, len nico symbolicke, jelikoz tchyne pecie kazdy rok 10 druhov :slight_smile:))
22. lis 2007 v 09:51  • Odpověz
Ahoj babky.
Tak Sarinka sa uz taky osmelila to je super.

My sme sa vratili od doktorky mala ma uz skoro 2 tyzdne upne rudu buchtu a nic nepomaha.Tak nam predpisala canesten a vravela ze je to plisen.Tak som zvedava ci to pomoze lebo ma to moc osklive.

Baby mna tak vcera nas...a tchyne az des.Za prve bez mojho vedomia nam vzali na splatky televizi ktoru budeme platit my.Vobec ju nechcem lebo kvuli nej sa vyhodi cela stena z obyvaku aby mohla visiet na stene telka.uz ma to stve furt neco vyhadzuje ten muj chlap a kupi nove.V zivote sa takto baracku nedockam.
A za druhe isli sme vcera spolocne s tchanovcami na navstevu k znamim.Nemozem si ani sednout k decku do zadu lebo sa tam musi votriet ona.Auto male ona jak slonica a nepojde do predu.boze ja uz neviem co mam robit nemozem ju uz ani vidiet.
Tak aspon trochu som to zo seba dostala.
22. lis 2007 ve 13:32  • Odpověz
Nazdárek,
tak koukám, že ty naše tchýně muí pořád škytat, jak je tady parádně propíráme! :grinning:
Včera jsem si to doma zase hezky užila, je to příjemný po čase být zase celý den doma s našima! :slight_smile: Žádné nervy s tchýní, nemusím si dávat pořád pozor na jazyk, no prostě pohoda! :dizzy_face: :dizzy_face:
Na perníčky jsem naladěná, takže stačí nakoupit potřebné suroviny a hurá na pečení!!!! :slight_smile:
Mějte se krásně! papa :dizzy_face:
23. lis 2007 v 06:54  • Odpověz
jo, tchyne :slight_smile:)) najhorsie na tom je, jak oni riesia, co tomu decku chyba, a nejlepsie to vzdy vie len matka... :grinning:
ako pripravy na narodky? pozeram, ze paula s panenkou uz za chvilku :slight_smile:))
my az 16.12., este mam cas :slight_smile:
23. lis 2007 v 08:57  • Odpověz
ahojek sluníčka :slight_smile: máte vážně šikovná dítka a odvážná, že již "chodí" :slight_smile: to ten náš pan opatrný si dává na čas. bojí se :grinning: ale jsem ráda, má to své výhody :slight_smile:
vachovka i ostatní "tchynice" to teda čumím co si všechno tchýýýýýýýýně dovolí :confused: že si obdobné věci dovoluje vlastní matka, je pro mě pochopitelnější, nicméně je to prašť jako uhoď :grinning:

dnes jsem byla na firemní akci, holky to byla bomba :grinning: byla jsem tam cca 4hodiny a nevěděla s kým se bavit dřív! byl tam celý úřad a lidičky dost fajn, i když dost nových. doma hlídal manžílek, bylo to takové první hlídání, ale zvládli to kluci na výbornou :dizzy_face: a to přivítání Martínkovo radostné, že mě vidí :slight_smile: úžasná věc :dizzy_face: (však víme, že ho to přejde za pár let :grinning: )
ale děli se věci, jednak jsme si dali několik panáků, takže náladička byla, snad to martinek nějak zvládne a především bude dobře spinkat (na uspávání dostává to prso). ale pak mě volala kolegyňka co tam nebyla, jednak tají že je těhulka a teď má další novinku, bude se vdávat a žádá mě o svědkování :sweat_smile: docela mě to překvapilo a neví jestli to nemám vyzvonit v té naší partě, aby mohli jít taky na čumendu.. no budu od ní ještě muset dost věcí vysondovat, ale času je málo! chjo chjo, jakobych neměla dost starostí i tak :grinning:
mno nic, koukám že je čas začít s perníčkama, též se do toho pustím, ať si pak nemusím říkat, že už je pozdě a stejně bych je už nestihla :grinning:
mějte se báječně a dobrou náladu všem,
papaa Lu
23. lis 2007 ve 22:34  • Odpověz
dobré ráno, kdepak jste všichni?? :grinning:
panenko slavili jste? nebo až ten další víkend? my do toho jdeme o víkendu, jsem zvědavá co broučkovi upeču.. našla jsem si 3 receptíky na MMB ještě je musím prostudovat, který bude nejjednodušší :grinning:
jinak já mám rýmu jako trám a chudínek martísek to chytil ode mě :frowning2: ale když si já dávám medicínku, on ji pak taky chce, tak to má aspoň výhodu :grinning: dost mě vystrašilo jak ve zprávách říkali, že na severu čech umřel 10-ti měsíční chlapeček na meningokok nebo který to kok :frowning2: jak se to safra pozná, že to není jen rýma, ale ten kok?
:confounded:
mno nic, opatrujte se, my jdem utírat nosy :wink:
26. lis 2007 v 10:10  • Odpověz
Nazdárek,
Lussi, nás čeká oslava až v neděli, takže je to ještě před náma. :slight_smile: Teda ještě pidioslava ve třech v pátek, to je jasný, to má malá narozky přesně :slight_smile: Už se vidím jak celý den budu "rodit" a vzpomínat jaké to bylo nádherné! :dizzy_face: Ne že by to teď nebylo super, ale přece jen okamžik narození je zážitek číslo 1! :dizzy_face: :dizzy_face:
Jo a on koník ráno nejel, tak proto jsi tady první!!!! :slight_smile:
Já už na zprávy ani moc nekoukám, protože člověka tam pořád něčím straší, ale jak se to pozná Lussi, to fakt nevím! :frowning2:
Tak ať jste do olav zase v pořádku a hezky to oslavte! :slight_smile:
26. lis 2007 v 10:19  • Odpověz
Ahoj baby.
jojo oslava ja uz sa tiez tesim.My budeme slavit v nedelu.Len este nemam objednany dort.Snad to nejak zvladnem.
Tiez sa chystam piect pernicky prvykrat v zivote tak to bude zas bomba v kuchyni jak furt ked nieco pecem. :grinning:
Ja to vcera videla tiez v spravach no des.Ale vraveli ze sa to pozna podla vyrazky.
Tak zatim pa
26. lis 2007 ve 12:53  • Odpověz
ahojte! tak to uz sa tesim na fotecky z vasich oslav :slight_smile:
my mame uz nastastie trojtyzdnovu rymu za sebou, konecne som odklidila vysavac i odsavacku :slight_smile:
tomasek ma ale nestval, lebo teraz, co sa uz hra s kolieskami na kolicku a so skladackou, tak celkom ignoruje pa-pa a tapusky...a tak dlho sme to cvicili:frowning2:
asponze vie ukazat, kde ma plysak ocko...no nic, budeme "trenovat" dalej...

dnes sme zase dostali pochvalu na bazene! :wink: to tomasek je uplne kludne deculo /teda okrem noci :frowning2: /, ale na tom bazene vystraja... :grinning: :grinning: :grinning:
plieska rukami, vresti jak maly pavianik od radosti, no fakt sranda.

jo, MK nesiel od vcera vecera do dnes obeda...zase! no hruza...
pa,pa
26. lis 2007 ve 14:21  • Odpověz
Nazdárek,
to oni určo MK vypínají schválně :grinning: , aby z nás nebyly úplný závislačky :grinning: !
Dneska jdu zase cvičit, příjde hlídat dědeek, tak to bude super relaxace! :dizzy_face: No a pak se vrhnu na hromadu prádla, která na mě ve skříni čeká a chce vyžehlit! :angry: No a pak se pustím do úklidu bytu, protože v neděli příjde tchýně na oslavu, tak to musí být jako ze škatulky! :angry: Nejde totiž o tu atmosféru a rozzářený očička maličké, ale o to, aby tady bylo všude naklizeno jak na Vánoce, ach jo! :angry: :angry: V neděli mi zase tchýně řekla, že bude muset malé něco hezkého ušít, abychom nenakupovali v HaM a podobných z jejího soudu nekvalitních obchodech! :angry: Fakt mě naštvala, jako kdyby malá chodila jako nějaký trhan!!! :angry:
No nic, tak to bylo zase něco málo o tchýni!
27. lis 2007 v 07:02  • Odpověz
panenka, tak to je narez :slight_smile: ja na HaM nedam dopustit...to prave z ostatnych obchodov mam aj zle skusenosti, ale HaM uplne super pre decka, a velky vyber hlavne...
ja uz mam navstevu tchyne za sebou, ale nijak zvlast som neupratala...vlastne az tento vikend som tepovala koberce, a tak...
pa,pa!
27. lis 2007 v 08:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.