• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec 2006

(Zamčená)
12. března 2010 
Lussi, tak to je dobrá zpráva!!!! Tak nějaký den by to mohlo vyjít! Co třeba středa?
5. pro 2007 v 08:58  • Odpověz
Tak jsme zpátky z poradny, malá má 9,6 kg a 74 cm! :dizzy_face:
5. pro 2007 ve 12:47  • Odpověz
Ahoj.
To su tiez pekne miery.To su modelky a modeli. :grinning:
Lus Martinkovi tiez vsetko najlepsie k narozeninam.
Dnes som umyla okna a uklizela ale ono to moc nejde uklizet ked mi mala furt stoji pri zadku.Uz spi tak je klid.
Dnes v Plzni otvaraju novy obchodak tak sa ideme kuknut dufam ze nas tam neuslapu.
5. pro 2007 ve 12:59  • Odpověz
no ja mam prave hruzu z toho, ze uz si nesednu :grinning: Ona mi ted porad jenom stoji, strasne ji to bavi, udelat krok se pokusila jednou, jeste, ze jsem za ni stala jinak by to byl zase poradny uraz.
5. pro 2007 v 15:55  • Odpověz
Ahoj holky,

tak jsem se s mamčou pustila do pečení. Udělaly jsme 6 druhů těsta. Šlo to hladce.

Ani jsem se nepochlubila, že chodím pracovat k ségře do zverimexu.Chce nám trochu vylepšit rozpočet. Nechtěla jsem si od ní brát peníze, chtěla jsem to dělat za jídlo pro kočku, ale jako šéfka je pěkně přísná a dala mi ultimátum, že když si peníze nevezmu, tak ať už nechodím. Dnes mám ruce vytahaný až na zem. Musela jsem rozvážit asi 300kg krmiv.Vždy když jsem tam zaházená granulema pomalu až po krk, tak si říkám, že ze sebe ten smrad snad nesmyju.

Skaredka Tomášek taky začal velice brzy stát, ale než se rozchodil, tak to nějaký čas trvalo, ale jeden den najednou začal chodit. Teď už lítá jak na koštěti, začíná běhat a to je fakt sranda. Teď nastává období, kdy budeš muset mít oči i vzadu.

Mějte se mamči moc fajn, jdu si léčit vytahané ruce do vany.
5. pro 2007 v 19:49  • Odpověz
veseleho mikulasa prajem!
:grinning: :wink: :slight_smile: :grinning:
5. pro 2007 ve 21:04  • Odpověz
Nazdárek,
tak čert si nás neodnesl, takže jsme zase tady! :grinning: Malá včera viděla čerty, ale nechalo ji to zcela chladnou! :slight_smile: :wink: Od Mikuláše dostala koš na hračky, takž už to u nás může vypadat uklizeně, když tam všechny hračky nahážu! :grinning:
Včera jsem pekla vanilkové rohlíčky a manžel prohlásil, že jedna várka rozhodně bude málo, takže musím péct znovu! :wink:
No nic, dnes se jdu zase protáhnout do cvičení, tak naberu energii do dalšího pečení! :grinning:
Tak se mějte krásně! papa :dizzy_face:
6. pro 2007 v 07:03  • Odpověz
tak to ste dobre, ze uz peciete:slight_smile: ja som zatial len poupratovala, umyla okna a tak...ale vzladom, ze na vianoce budeme u rodicov, tak to nijak nehrotim, maximalne dva druhy :slight_smile:))
uz sa tesim na sobotu, pojdeme na mikulassku besidku, pride moja segra /t.j. tomiho krstna mama/ , pojdeme asi aj na bazen, no bude to rusne :slight_smile: tak to vsetko pofotim :slight_smile:
6. pro 2007 v 11:04  • Odpověz
Ahoj holky,

Nikeske kalendář je naprosto úchvatný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:. Paráda :dizzy_face:

Dnes jsme byli nakupovat dárečky pro Tomíka v Drážďanech. Dětské hračky jsou tam o dost levnější než u nás. Koupili jsme dětské vláčky na kolejnici (pro děti od 1roku), velké auto s legem a hračky do vody na takové přísavce, nalepí se to na vanu a on tam leje vodu a různě to cáká vodu a točí se mlýn atd. Pak jsme koupili dětské výživy (jedna přišla asi na 27,-/200g) a velké balení vlhčených ubrousků 6x80ks asi za 180,-. Takže jsme si udělali výlet a dobře jsme nakoupili.

Na vánoce se moc netěším, protože tu bude tchýně. Teď s ní vůbec nevycházíme,
byli jsme u ní na oslavě narozenin a za 3 hodiny s náma promluvila 3 věty. No to bylo tak trapný. Je na nás uražená ani nevíme proč. Když jí chceme dát Toma, tak nemá čas, tak já nevím, kde je chyba.

Tak se mějte krásně, pa
6. pro 2007 v 16:29  • Odpověz
Ahojte.
Nikeske ten kalendar je fakt krasny.Skoda ze mne sa nad tym nechce sediet.

hanah tak ten vylet zavidim.V Drazdanoch som bola raz na 4 dni a bolo tam super.Ta tchyne to je sila.A jak to mas s hlidanim ked si v praci?

Ja som dnes piekla pernicky prvy krat v zivote a podarili sa mi.Este ich musim nazdobit a mam pokoj.
6. pro 2007 ve 21:51  • Odpověz
ahoj ahoj :slight_smile:
hani nezoufej nad tchyni, je hloupa, misto toho aby byla rada ze s tomikem muze byt a uzivala si ho nez odroste..
panenko dobre, streda plati :slight_smile: dej jeste sim te vedet kdy a kde :wink:
taky bych se mela pustit do peceni, zitra bo v nedeli se vrhnu na pernicky a pak budu fackovat to ostatni.. manzel uz bude mit dovolenou, takze budu mít doma pomocnika :grinning:
a taky pro maminky prsarky, martin se vazne pustil prsa sam, takze vydrzte, ono to pujde.. sama bych tomu neverila, bez prsa by nedal ani ranu. ted usina vedle me s flaskou..

je uz pozde, dobrou noc, jdu juknout jeste na album nikeske :wink:
paaa Lus
6. pro 2007 ve 22:40  • Odpověz
Ahojky holky,
pamatujete se na me? Chodila jsem sem k vam ale je to jiz nejakou dobu co jsem se tu neukazala..mela jsem rodinne problemy..ted uz to vypada, ze se to snad nejak vyresi :slight_smile: Mam chlapecka 8.12.06 :slight_smile:
6. pro 2007 ve 23:27  • Odpověz
Nazdárek,
andreyko, vítej opět mezi námi! :dizzy_face:
Nikeske, kalendář je super! :slight_smile: :slight_smile:
Hani, výlet taky závidím a ještě, když jste tak dobře nakoupili! A na tchýni se vykašli, užijte si Vánoce jako by tam nebyla! Nenech si nic zkazit! :wink: :wink:
Lussi, puštění prsa dost závidím :slight_smile: Tu středu doladíme příští týden, ale určo by se nám to hodilo třeba kolem jedné.
Zatím se mějte krásně! papa :dizzy_face:
7. pro 2007 v 06:33  • Odpověz
andrejko vitej a vse nejlepsi k prvnim narozeninam :sunglasses: jak jste slavili? nebo teprve oslava bude?
oki panenko pocitam cca s jednou hodinou. ta je nase spaci :wink: . co podniknem?
nikeske, ten kalendar nema chybu, fakt uzasny, ze bych se do toho pustila tez?
pekny den preji, a hura snidat :slight_smile: pa
7. pro 2007 v 08:03  • Odpověz
jej, dik! som rada, ze mam jeden darek z krku, dufam, ze sa bude aj obdarovanym pacit :slight_smile:
inak okrem jednej osobky uz mam vsetky darceky!

vcera som sa fest nas..la, objednala som si cez net lego duplo , v obchode ho maju za 2100, ja som objednala za 1950, a ked mi to doslo, tak som nasla letak tesco, kde je za 1750..tak som si ponadavala :slight_smile: to je nas narodeninovo-vianocny darek, tento rok este odkrutime s jednym, ale pristi to uz asi musime dva :slight_smile:

andreyka vitaj!
pa,pa
7. pro 2007 v 08:39  • Odpověz
Nikes, super kalendar!
Lussi, no ja ji uz na flasku ucit nebudu, prijde me to celkem jedno, jestli usina u prsa, neob u flasky, stejne se to jednou bude muset odnaucit a spat sama. Me spis vadi, ze se porad v noci tak casto budi. Ale co uz, je to muj original. :wink: :grinning:
Vcera mi pri koupani popijela sampon, tak jsem se bala ze vypeni. Ale nic se nestalo.
holky ja vubec nic nepecu :zipper_mouth: Jsem ostuda.
7. pro 2007 ve 12:50  • Odpověz
Ahoj holky,

když jsem v práci, tak hlídá taťka, který stále ještě nemá práci. Dnes byl na pohovoru v bance, dostal se mezi 3 nejlepší a v pondělí mu dají vědět, jestli ho berou. Kéž by to vyšlo. To by pro mě byl snad nejlepší dárek. :dizzy_face:

Dnes jsem byla s Tomíkem u mě v práci, lítal tam za pultem jako profík. Když přišli klienti, tak se hned rozplývali. Vyřídila jsem nějaké telefonáty, poradila kolegyni v účtu-no jako za starých časů. Docela mi to chybí.

Dnes jsme měli jet do ÚL v 8:45 a zaspali jsme. Vstávali jsme v 8:30 a Tomíka jsme museli budit, jak hluboce spal. To jsme ostudy. Tom měl být v 9:30 na tom pohovoru a my si klidně zachrápem.

Pak jsem ještě s mamkou upekla nějaké cukroví.

Andreyka vítej:dizzy_face:. To váís zítra čekají oslavy že? Přejeme vše nejlepší k prvninkám.

Mamči hezký víkend, papa :slight_smile:
7. pro 2007 v 17:41  • Odpověz
Ahooj, tak nam je dneska rok..to to uteklo..uff :slight_smile: Vsem detickam, ktere dnes slavi (nebo jiz slavili ci budou slavit) prejem vsechno nejlepsi k rocku, hlavne zdravicko aby bylo
8. pro 2007 v 11:40  • Odpověz
jee a ted koukam, ze jste nam prali..tak dekujeme moc
8. pro 2007 v 11:41  • Odpověz
ahoooj Taky preju vsechno nej Matyaskovi!
A jak se holky vsechny mate? A co prckove? Laurinka ted prodelala vyvojovy skok, v noci se moc budila a uz ted mnohem vic chape a beha jako das. Nastesti uz se i v noci zklidnila. Holky poradte nejaky darek pro chlapa?!
10. pro 2007 v 19:14  • Odpověz
Ahoj holky,

tak my se máme docela dobře. Dnes Tomík konečně udělal sám paci, paci. Už se to tak dlouho učíme a dnes se konečně povedlo. Taky dnes v autobuse rozesmál jednu maminku. Pořád jí sahal na zadek a do kapsy. No prostě takový malý chmatálek.
Jo a taky nás skřípnul řidič trolejbusu do dveří.Tomíkovi rád dává ruce ven z kočárku a aby mu ty dveře neskříply ručičky, tak pán co nám pomáhal nastavil vlastní lokty, bránil kočár a sprostě zanadával. Nechápu toho řidiče, když přijížděl, tak jsem mávala, že budu nastupovat a za nami stál ještě kluk o berlích. Prostě nás absolutně přehlídnul.

Včera Tomáš koupil Tomíkovi dvojstan spojený rourou. Ty jo po vánocích a narozkách aby jsme byt nafoukli. Jen ten stan má 3,5m a železnice má taky 3,5m.

Mějte se moc krásně :slight_smile:
10. pro 2007 ve 20:14  • Odpověz
ahoj ahoj :slight_smile:
my se máme docela pořád stejně :grinning: a vy paula? také mám pocit, že Martin vše bere ve skocích :grinning: dlouho jakoby stagnoval a pak zase hups a umí ze dne na den další nové věci.. a co nekojím, i noci bývají klidnější, ale stále nespí v tahu celou noc.. jen někdy jen tak zakňourá a spí dál, což dřív chtělo prso..
paula já ti dárek asi neporadím, taky mám s chlapama věčná dilemata.. sháníš pro svého mužíčka k vánocům?

jo paci pacičky nám jdou, občas je dělá na všechno :grinning: teď už docela dobře zvládá i ukázat jak je veliký, kde má ouška a u nosánku stále váhá.. a pápá, to je moc kouzelné, to umí vystihnout že někam jdeme, nebo někdo odchází :grinning:

hani a jak dopadl manžel s prací? už má? máte samé lepší příhody, vážně..

mamky opatrujte se, oslavujte a nezapomínejte na sebe a na vánoční náladu :slight_smile:
papaa a dobrou noc, Lu
10. pro 2007 ve 21:30  • Odpověz
Ahoj maminy :slight_smile: :wink: :wink: ,
tak se hlásíme po dlouhé době.Měla jsem nějak rozlítáno,v Praze jsme moc nepobyli a abych tomu nasadila korunu,tak jsem chytla parádní virózu a Vojtíšek za tři dny ode mě.Teď už je bez teplot,ale chudák kašle jak starej chlap :frowning2: .

Přejeme dodatečně všechno nejlepší k prvním výročím,oslavy a dorty se určitě povedly. My jsme stihli jen oslavu s kamarádama a tu s babičkama jsme museli kvůli zdraví odvolat.No vůbec nám to nevadilo.
Taky máme spoustu nových hraček,ale Vojtíška nijak zvlášť nezajímají.Taky jsem koukala jaké děláte pokroky,moc šikovná jsou ty prosincová děťátka :slight_smile: U nás je největší pokrok,že Vojta leze po čtyřech.

Mějte se moc hezky a snad už tu budu častěji,papapa
10. pro 2007 ve 22:12  • Odpověz
ahojki!
to leama: to je super, ze uz prcek leze, neboj, ani sa nenazdas a bude lietat po byte. my tiez este nechodime, no proste pan opatrny, on by sa sam nepustil :slight_smile:
to hanah:drzime palce!
to luss: my tiez vieme pa-pa, tapusky, aky velky, ukazat ocko na hracke, ale usko taky ne :slight_smile: ani na sebe :slight_smile: ale uz vie nastoknut kruzky na palicku /vezicka/ a taku jednoduchu prestrkavacku .

to all:ako ste robili tie jogurtovo smotanove dortiky?
my chystame oslavu na vikend, tak uvidime, dnes som objednala dort - futbalovy mic pre dospelakov :slight_smile:
10. pro 2007 ve 22:36  • Odpověz
jo holky,nechali jste někdo očkovat Prevenarem?
10. pro 2007 ve 23:09  • Odpověz
Nazdárek,
Leama, my jsme zatím neočkovali! :wink:
Niki, my jsme nakonec dělali z kysané smetany, šlehačky a piškotů a malá to přežila a dorta ji moc chutnala! :slight_smile: Tak kdybys chtěla podrobnější popis, ráda napíšu. :slight_smile:
Lussi, to kojení závidím, u nás to teda vypadá, že malá je pořádný prsofil a jen tak se toho nevzdá! :frowning2:
Hani, Tebe ty katastrofy nějak přitahují! :frowning2:
Paula, s dárkem taky moc neporadím, manžovi většinou kupuji oblečení nebo věci na tenis. :wink:
Zítra vyrážíme do Vídně a malá bude celý den s mojí mamkou, tak jsem zvědavá jak to obě zvládneme! :slight_smile: Bude to poprvé co bude sama bez nás dýl než dvě hodiny! Ale s mamkou mám jistotu, že to dopadne dobře! :slight_smile:
Tak se mějte hezky, jdu dělat zase nějaké to cukroví! papa :dizzy_face:
11. pro 2007 v 07:02  • Odpověz
Ahoj holky,

ale nepřitahujou. My hodně běháme venku, jezdíme pořád mezi ÚL a TP, takže máme asi hodně zážitků.
Tomovi práce opět nevyšla, ach jo.
Pojišťovna nám vyplatila škodní událost, takže možná Toma necháme naočkovat. Po roce to jsou jen dvě dávky, to by jsme měli finančně zvládnout.
Už jste byly s dětmi u zubaře? A dáváte jim už normální jídla?
11. pro 2007 v 09:56  • Odpověz
cafte!
to leama: my uz mame za sebou dve davky Prevenaru, dostali sme ako darcek od tchyne, tak super, som rada.

to panenka: aj ja mam doma prsnikoveho zavislaka, a vobec netusim, ako ho odnaucim...ale do roka a pol to este snad vydrzim, potom uvidime...
ak by si poslala recept, tak by bolo super! :slight_smile:
11. pro 2007 v 17:04  • Odpověz
Nazdárek,
tak včera jsme byli s manžou ve Vídni, on trochu pracovně, já na nákupech! A bylo to super! :slight_smile: I maličká to zvládla naprosto v pohodě, byla doma s mamkou a prý byla moc hodná! :dizzy_face: Takže celodenní hlídání můžeme praktikovat častěji! :slight_smile:
Jen jsem měla pořád pocit, že musím na malou dávat pozor, když jsme nakupovali do nákupního vozíku! :grinning: To je ta závislost na miminkách! :grinning:
Niki, recept je teda jednoduchý,je to dávka na dortu o průměru 21 cm- takže 2 kysané smetany ( a 215 g ), 1 šlehačku na šlehání ( 215 g ) obojí byly kelímky od Mlékárny Kunín, ale jinak může být jakákoliv jiná značka. No a tři balíčky piškotů. Smetanu a šlehačku smícháš v misce, přidáš cukru dle libosti ( jak máte rádi ) no a do té řídší kaše namáčíš piškoty a vyskládáváš do formy, která je vyložená potravinářskou fólií. Mně se nechtělo vyskládávat, tak jsem tam vždycky nasypala jeden sáček do šmajdy, obalila v ní všechny piškoty a hodila do formy a uhňácala. Až to bylo všechno, tak jsem to přitlačila celé, aby tam nevznikly díry a šupla přes noc do ledničky. A hotovo. Když to chceš mít ještě fajnovější, tak obvod formy můžeš vyskládat podlouhlými piškoty a pak teprve dávat dovnitř ty obyč kulaté. Já jsem to ještě nakonec pokryla bílým marcipánem, aby to bylo slavnostnější.Takže tak.
13. pro 2007 v 07:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.