• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec 2006

(Zamčená)
12. března 2010 
panenka, dik!!!
esteze zacal fungovat ten konik ! to je hruza, ked je vypadok :slight_smile:))
14. pro 2007 v 16:08  • Odpověz
Ahoj holky,
jsem taky ráda,že funguje.Včera to vypadalo,že to nepůjde delší dobu.
Koukám,že hezky užíváte předvánoční atmosféru. My měli dost náročný týden. Nejdříve virózu já a Vojta.Potom manžel menší chirugický zákrok a pro změnu zase já...V úterý jsem zjistila,že jsem těhotná.Pro nás pěkný šok,páč jsem ještě ani neměla menses. :unamused: Tak jsem se s tím srovnali,že je to brzo,ale neva,že to zvládnem.Ve středu mi dr.řekl,že to vypadá na osmý týden,ale nevidí žádnou akci.Závěr je,že zárodek nepřežil a já musím v pondělí do špitálu na vyčištění dělohy.Takže si fakt užíváme.Nějak nestíhám se na vánoce ani těšit.Upečeno mít rozhodně nebudu a s úklidem to taky nepřeženu.No,hlavně zdraví :wink:
Tak jsem si vám vylila starosti a mějte se líp než já :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Zatím papapapa
14. pro 2007 ve 21:02  • Odpověz
Ahojte maminky.
Tak konecne ten kon uz funguje.

leama je mi luto co sa stalo :frowning2:

Holky mala sa mi zda nejaka divna vobec nechce jest jedine prso.Ale to uz jej nechcem dat.Aj kaka take divne, mozno zuby ale neviem lebo tam nic nevidim.
Ale mam jeden pokrok v noci kojim iba raz.Ked sa vzbudi nevsimam si ju len poviem lehnout a spat.A nastesti poslechne a spi.Tak je klid.
14. pro 2007 ve 21:38  • Odpověz
Nazdárek,
Leama, to je mi líto, co sevám stalo :frowning2: A pokud další mimčo plánujete, tak až bude na něho ten pravý čas, tak příjde zas a bude vše OK :wink: V pondělí na Tebe udeme myslet!!! :wink:
Vachovka, to máš dobré! Tak to vypadá, že nakonec zůstanu s prsofilkou sama! :slight_smile: No nevadí, nějak to dopadne, dávám tomu tak ještě půl roku a řekla bych, že si s tím malá bude muset poradit sama, protože mlíko se voří míň a míň. :unamused:
Dneska jsem konečně dodělala další druh cukroví, tak ještě něco málo ( mrkvové ) pro maličkou, nepečenou kokosovou roládu a bude hotovo! příští ýden mě čeká úklid a pak už hurá a Vánoce!
Dneska jsme dokoupili všechny dárky, takže v tomto směru už je to pohoda! :slight_smile: :slight_smile:
Tak se mějte moc moc krásně! papa :dizzy_face:
15. pro 2007 v 18:49  • Odpověz
Ahojky,

Leama je mi moc líto, co se stalo. Přeji Tobě i rodině, aby bylo brzy vše v pořádku.

Dnes jsem pekla, Tomík mlsal kokosky. Nemohla jsem ho odtrhnout. Nakonec jsem je musela schovat, jinak by snad visel na stlole a koukal do krabice ještě teď.

Hezký večer, papa
15. pro 2007 v 19:08  • Odpověz
ahoj prosincovky!
Leama, je mi to taky moc lito, to jsou teda prekvapeni, co... :pensive: Preji ti, at to hlavne v pondeli dobre zvladnes.
panenko, ja taky porad kojim, neboj! Cekam az se Laurinka prirozene odstavi sama a to se asi jeste nacekam. :wink: Momentalne ji davam do roka a pul, no co uz nejak me to neobtezuje a je to nejjednodussi zpusob jak ji uspat a taky se mi dobre usina, kdyz je u me tak pritulena... me ty chvile asi budou hodne chybet. :wink:
holky jste sikulky ze pecete. Ja mam 3 druhy :stuck_out_tongue_closed_eyes: kdyz neco delam tak u me laura stoji a rve, ze chce videt co delam. A kdyz ji necham koukat, tak se me hrabe v teste a nic neudelam. Tak jsem zvladla neco po vecerech, ale uz se mi moc nechce. 20.12. prijede jeste moje mamka, tak jeste neco zvladnem. Stejne to u nas nema kdo jist, jsme 3 i s Laurou :wink: ale na jeji narozky prijde hodne (asi 4 ) znamych, tak mam aspon co nabidnout :grinning: to je vyhoda narozenin 26.12.
taky jsme byly na rocni prohlidce a laura ma 73cm a 9,7kg, to od pul roku moc nepribrala ale doktor rikal, ze je to uplne v norme. Me to prekvapilo, myslela jsem ze bude mit vic, vzdycky byla vetsi. Ale asi hodne vybeha.
tak se holky mejte vsechny pekne a piste, jak se mate a co mimisci!
16. pro 2007 v 16:19  • Odpověz
Nazdárek,
tak dnes jsme byli nechat udělat kalendář, tak snad se bude pod stromečkem líbit! :wink:
Před chvílí se mi podařilo malou uspat chvilku u prsa, pak jsem ji šupla do posýlky a postupně usínala tam, tak snad jsme začali pomalu, ale hodně pomalu, s tím, že prso není na usínání! Tak uvidíme, jak to půjde zítra! :slight_smile:
Paula, i ty tři druhy jsou dobrý výkon! :slight_smile: U nás jím cukroví nejvíc já, takže ho nechci moc dělat! :slight_smile: :unamused:
Tak se mějte zatím moc krásně! papa :dizzy_face:
16. pro 2007 ve 21:15  • Odpověz
Je panenko, na to jsem vubec nemyslela, manzel taky neni na sladky, tak to asi zbyde na me... jeste ze ma ta laura narozeniny, tak snad neco snedi navstevy...
Sarinka je sikulka, urcite se brzy nauci usinat sama a ne jako ten muj divocacek... ten neumel usinat sam nikdy. :wink:
17. pro 2007 v 09:35  • Odpověz
Ahoj holky,

tak u nás finišují přípravy na narozky. Dnes jsem koupila ozbůbky na dort. Budu dělat pečený i nepečený z Bebe sušenek pro Tomíka. Jedla jsem ho u ségry a byl fakt supr a pěkně vypadá. Lidičky už jsou taky pozvaný, Tomáš ještě nakoupí nějaké ozdoby a balonky a Tomík může vesele slavit.

U Tomíka se začala projevovat další vlastnost. Když mu vezmu nějakou věc, tak se hned začne vztekat a snaží se vymáčknout slzu (což se mu nikdy nepodaří). Někdy mám sto chutí ho přehnout přes koleno. Prostě si začíná prosazovat svou.
Ale na druhou stranu se teď rád mazlí, rád se chová a dává pusinky, to se mi moc líbí, protože Tomík nebyl nikdy moc chovací a mazlecí.

Jinak všem děťátkám, kterým jsme ještě nepřáli-vše nej, nej, nej.

Hezký večer :slight_smile:
17. pro 2007 v 19:33  • Odpověz
Nazdárek,
Paula, tak včerejší usínání byla zase klasika u prsa, takže neboj my vás v tom nenecháme samotné! :grinning:
Hani, Sára se umí taky pěkně vztekat! No už to nejsou miminka, která se dají lehce obalamutit! :wink:
Dnes nás čeká mytí oken, tak snad nebude moc mrznout! :unamused:
Jinak taky přejem všem dětičkám všechno nej nej a hezké oslavy prvních narozenin! :dizzy_face:
Krásný den! papa :dizzy_face:
18. pro 2007 v 07:19  • Odpověz
Ahoj holky.
Tomaskovi vsetko najlepsie k narodeninam. :slight_smile:

Baby nechcem vas drazdit ale vcera sa nam podarilo usnout bez prsa.Tak dufam ze uz sa bliska na lepsie casy.Dufam ze to nezakriknem.

Myti oken to uz mame za sebou.Myl manza s parnym vysavacom tak ho musim chvalit. :grinning: Tak si to uzi Panenka. :grinning: pa
18. pro 2007 ve 13:11  • Odpověz
Tomaskovi vse nejlepsi k narozeninam! At mu rodice delaji jen samou radost! :slight_smile:
Panenka, bezva nazev "prsofil" , my zase rikame "mlikoholik" :grinning:
My mame na slaveni jeste cas, ale uz mam nakoupene balonky a bublifuky, aby to byla pekna party! :wink:
Vachovka, neboj, nedrazdis, jednou to prijit musi! U nekoho driv, u nekoho pozdeji. :wink:
Ja okna nemeju, jen na jare a na podzim. :wink:
18. pro 2007 ve 14:34  • Odpověz
Ahojky holky,

teď jsem z toho jelen, nevím, jestli nepřejete Nikeske Tomíkovi, ale náš Tom slaví až ve čtvrtek :confused:.

Dnes jsme byli po návštěvách, Tomík dostával dárečky, moc se mu to líbilo

Paula chtěla jsem Tě o něco poprosit. Kolik tak v Německu stojí golfky? Něco jsem se pokoušela hledat, ale neumím německy (a to jsem se 8 let učila) a vůbec se v tom nevyznám. Můžeš mi prosím poslat nějaký www stránky? Děkuji.

Mějte se holky moc krásně :dizzy_face:
18. pro 2007 v 19:35  • Odpověz
Nazdárek,
tak my dnes jdeme učinit první pokus na sociálku, tak doufám, že budeme úspěšní a ta možnost "volby" v našem případě se vyplatí! :grinning: No nic, úřední šiml, je úřední šiml! Doufám, že budou paní aspoň trochu příjemné! :wink: Nic proti státním úředníkům! :slight_smile:
Okna jsem zvládli a chvilku to u nás vypadalo uklizeně, ale pak maličká usoudila, že to není ono a začala zase kramovat! :grinning: :grinning:
Tak se zatím mějte. papa :dizzy_face:
19. pro 2007 v 08:26  • Odpověz
jeeej! ahojte, dik za gratulacie!!!!!!
tak bude to trochu dlhsie :slight_smile:
mali sme nadhernu a uzasnu /fakt brutal uzasnu/ tortu /na objednavku, nie ja som robila :grinning: :grinning: :grinning: / v tvare futbalovej lopty, decka mali papierove ciapocky, na strope viseli balony, mali sme plno navstev / a kedze to bola mikulassko-narodeninovo-vianocna besidka, stretali sme sa s ludmi, co sme dlho nevideli, tak sme dostali strasne vela darcekov...
my sme kupili boticky, overal, nocnik /same prakticke, ale kedze tu nebudeme na vianoce, tak uz sme mu dali aj vianocny darcek - lego duplo velku farmu.
tiez sme dostali krasneho manaska krtecka, dreveny vlacik a strasne vela drobnosti, hodim to asi do nikeskinho albumu na chvilu, aby ste videli :slight_smile:
ja uz pomaly zacinam balit, lebo v nedelu odchadzame na sk, az do 7.1....

inak hanah: gratulujeme k narodkam druhemu tomaskovi !!!
20. pro 2007 v 09:48  • Odpověz
joj, a nase miery: 9250g a 77 cm
20. pro 2007 v 10:09  • Odpověz
Nazdárek,
Hani všechno nejlepší Tomáškovi! :dizzy_face:
20. pro 2007 v 18:53  • Odpověz
Ahojky,

děkujeme za přání. Oslava se pobvedla, další nás čeká v sobotu.

Tomáškovi se spíš líbila balonková výzdoba než samotné dárky. Ale teď už si tu hraje. Museli jsme předělat pokojíček, aby se mu tam vešly stany, ale ty ho moc neberou. Ale z lega a autíček je nadšený.

Naše míry jsou 10520g a 84cm. Při prohlídce hrozně vyváděl. Držel se mě jako klíště a já ho musela úplně odtrhnout, abych ho dala na váhu. Dostal injekci, ale tu zvládnul naopak dobře.

Dnes mě čeká upéct dort a ozbodit cukroví. Dortík z Bebe sušenek se povedl.

Mějte se moc krásně. Papa
21. pro 2007 v 09:42  • Odpověz
Ahoj baby.
Vsetko najlepsie Tomaskovi.Je poriadny dlhán. :slight_smile:

Ja som na tej socke bola uz asi pred 2 tyzdnami a presvedcovala ma aby som este pockala ze co ked si to rozmyslim.Dala som to na 3 roky a hotovo nebudem tam chodit jak blazen.Co vy na kolko ste sa rozhodli?

Baby povidaji vam uz nieco deti?Ta nasa nic len na vsetko ukazuje prstom a hmm.Ani sa nesnazi opakovat ked do nej hucim.

Tak zatim pa
21. pro 2007 ve 13:37  • Odpověz
opozdene vse nejlepsi Tomaskovi! Je fakt dloouhy! Hlavne ze se vam oslava povedla. :slight_smile:
Vachovka, laura jeste taky nic vedomne nepovida, ale myslim, ze ti Vanneska brzy chodila. Pry kdyz dite brzy chodi, tak pozde mluvi a naopak. Ze jsou to dva velke pokroky a dite je musi zvladnout postupne a nedokaze to naraz! :wink:
21. pro 2007 ve 20:44  • Odpověz
tak maminy, majte sa!
prajem krasne , vesele a pohodove vianoce, blazniveho silvestra a stastny novy rok 2008!
nikes
22. pro 2007 ve 23:47  • Odpověz
Ahoooj!
taky prejeme krasne vanoce a vse nejlepsi do noveho roku! Pekne si to uzijte! :dizzy_face:
23. pro 2007 ve 12:09  • Odpověz
Ahoj holky,
dodatečně vše nejlepší Tomáškům k narozeninám :slight_smile: Všem vám přejeme s Vojtíškem krásné vánoce!!!!!!!!!Hlavně pohodu a ať dětičkám září oči! Papapa :dizzy_face:
23. pro 2007 ve 23:12  • Odpověz
Ahoj maminky a dětičky,

přejeme vám krásné vánoce, pohodu, štěstí a lásku. Ať dětičky najdou pod stromečkem vše co si přejí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Hanka, Tom a Tomášek
24. pro 2007 v 11:11  • Odpověz
Ahojky,

přejeme Laurince krásné narozeniny, ať se jí splní vše o čem sní :dizzy_face:

Hanka a Tomášek
26. pro 2007 v 16:54  • Odpověz
Ahoj holky.

Laurinke prajeme vsetko najlepsie k narodeninam.

Tak sviatky uz meme za sebou.Prezili sme v pohode len sa nam stala taka mensia neprijemnost ze na stedry den sme skoro havarovali.Ale zijeme.Stali nad nami vsetci svaty.

Tak co vam nadelil ten Jezisek?
26. pro 2007 ve 22:15  • Odpověz
Nazdárek.
opožděně přejeme všechno nej Laurince!!!!! :dizzy_face:
Tak u nás svátky proběhly v klidu a pohodě, malá měla Štědrý den každý den, v úterý jedna babička, ve středu druhá no a pondělí doma. Dostala hromady hraček a knížek, takže minimálně do MDD nic nedostane! :grinning:
Jinak co mě se týče, musela jsem být moc hodná, protože Ježíšek nadělil i mě hromady dárku a všechny mě udělaly velikou radost, bylo to převážně oblečení a můj nejoblíbenější parfém! :dizzy_face: Takže já jsem po všech stránkách spokojená!
Dnes šel manžel do práce, takže máme doma klid a zítra už má zase volno.
Tak se mějte zatím moc moc hezky! papa :dizzy_face:
27. pro 2007 v 07:58  • Odpověz
ahoj holky, Laurinka vsem dekuje za prani, narozeniny si uzila, radila jako certik! :grinning: Byla to fakt super oslava pro ni i pro nas... uz se tesim na dalsi
Vanoce taky probehly v pohode, tak jsem spokojena.
Mam jednu otazku k vyzive, davate detem od 1 roku vsechno? Maminky co nekojite, davate jeste UM? A do kdy? A co kasicky? U nas se zatim nic nezmenilo.
27. pro 2007 v 08:07  • Odpověz
Paula, my dáváme asi všechno, ale tak nějak přiměřeně věku, kačenu a zelí ještě včera neměla! :grinning: Jinak kaši dáváme pořád večer, jinak jídlo trochu rozmačkám, maso rozmixuji, ale maso malé moc nejede.
27. pro 2007 v 09:37  • Odpověz
panenka, tak to jo! A porad kojis? Mas pekne nove fotky, je videt, ze si sarinka vanoc uzila... :grinning: taky bych mela zase zapracovat na fotkach.
27. pro 2007 v 10:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.