• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec 2006

(Zamčená)
12. března 2010 
Paula, kojím pořád, malá si to nenechá vzít a sama si o mlíčko řekne -teda spíš mi vyhrne tričko a obslouží se :grinning: A Vánoc si fakt užila, dárečky by nejradši rozbalovala všem! :grinning:
27. pro 2007 v 10:35  • Odpověz
Ahojky,

Tomík už papá vše, ale solím málo a moc nekořením. Dnes měl třeba rajskou, včera řízeček bez strouhanky.
Dělám mu UM, ale už měl i normální mlíčko. Dr. říkal, že už může vše, ale máme být opatrní s rybami.

Tomík dostal samá auta, něco na sebe... Já dostala čapku, nějaký alkohol, knihu, od našich peníze...
K nar. dostal medvídka PÚ odstrkávadlo, pořád si s tím hraje a moc se mu líbí.

Dnes jsem si dělala těhu test, naštěstí byl nega. Přecházím totiž na jinou antikoncepci. Když jsem brala Cerazette, tak jsem MS měla i 2x do měsíce. Když jsem jí vysadila, tak MS nikde :fearful: . Tak jsem se trochu bála, dnes mi Tom řekl, že se mi nějak zvětšila prsa, tak jsem si hned běžela pro test.

Mějte se moc krásně. Papa :dizzy_face:
27. pro 2007 ve 14:17  • Odpověz
ahoj holky.
My uz davame tiez skoro vsetko.A kasicky uz nerobim iba niekedy obycajnu krupicu.

Ja tiez beriem cerazete ale MS som este od porodu nemala :confused: Je to divne je na tom niekto podobne?

Mala dostala mluvici knizku,vysavac,panenku chouchou a strasne vela oblecenia takze do leta mam pokoj a nic nekupujem.Jo a este formulu tak doma uz je tolko kramu ze neviem kam s nima.

Tak zatim sa majte
27. pro 2007 ve 21:08  • Odpověz
Nazdárek,
Vachovka, já beru taky Cerazzete a MS jsem ještě neměla a teda vůbec mi nechybí! :grinning:
29. pro 2007 v 07:22  • Odpověz
ahoj! tak jsem se chtela pustit do tech fotek, ale Laura mi to zatrhla, ze pry prvne snidane :grinning: Ja mam ms uz od 5.mesice L. , ale nic neberu. Hani, to by me teda taky dost sokovalo, kdybych se mela bat, ze jsem tehotna. Prave me to s laurou dost bavi a s druhym mimcem bych jeste pockala. :wink:
29. pro 2007 v 07:54  • Odpověz
No mne taky nechybi len aby to bolo v poriadku.

Baby ja som vcera po dlhej dobe drzala v naruci malinkate cerstvo narodene mimi.Normalne sa mi nahrnuli slzy do oci a bolo mi to luto ze mi tak rychlo vyrostla.Ale dalsie mimi az za 2 alebo 3 roky.
29. pro 2007 ve 14:02  • Odpověz
Ahoj holky,

takže vánoce proběhly vesele? U nás všechno hezké,jen Vojtíška dárky vůbec nezajímali.Ani papíry necupoval.Myslím,že za rok už to bude jiné.

Hanah,věřím,že těhotná by se ti být nechtělo. Já když jsem to zjistila,tak to byl šok.A první mě napadlo,že si nevychutnám Vojtíška a že bude ošizený.Potom jsme se s tím smířili a i těšili a nekonec to teda nedopadlo. Jsem ale i ráda,přece jen ty dva roky počkáme. Bude to větší pohoda-snad :slight_smile:

Vojta už jí taky všechno,jen nekořením a nesolím. Nám dr.řekla,že normální mléko min.do dvou let ne. Jen třeba v jídle to nevadí.

Jak trávíte Silvestra? My jsme nakonec doma.Nemáme hlídání a harcovat se někam s malým se nám nechce.On teď poslední dobou špatně spí.Budí se a nemůže zpátky zabrat a pláče.Asdi nějaké období.

Co dáváte dětem k večeři?Já jsem začala dávat teplou a před spaním ještě kaši .Byl nějaký hladový.

Mějte se hezky a ať ten nový rok je ještě lepší než ten minulý :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :wink:
30. pro 2007 ve 22:50  • Odpověz
Nazdárek,
tak Silvestr máme za sebou a bylo to v pohodě, malá spala a nějaké dělobuchy ji nemohly rozházet!
Tak přejeme všechno nej do nového roku 2008!!! :dizzy_face:
1. led 2008 v 07:59  • Odpověz
Ahojky,

také přejeme vše nejlepší do nového roku :slight_smile:

Tomík v pohodě nebyl. Dělobuchy bouchaly už od setmění. Tomík plakal a bál se. Vůbec jsme ho nemohli nechat v pokojíku spinkat, tak jsme ho i s postýlkou přenesli do obýváku. Váleli jsme se spolu po gauči, vždy na chvilku usnul, bouchnul dělobuch, tak byl hned vzhůru a plakal. Ale největší ohňostroj o půlnoci zaspal.

Taky jsme měli vzrůšo. Asi v 18 hod u nás byla sousedka z 1 patra a poprosila nás, ať zabezpečíme okna, že její táta chce skočit. Tak jsme tam dali kytky. No a asi ve 21 jsem byla ve vaně a najednou slyším bouchání dveří, hádku na chodbě a nějaké běhání po schodech. No a když zhaslo světlo, tak jsem slyšela, jako by někdo posouval ty květináče. Tak jsem vylítla z vany, přehodila přes sebe ručník a běžela jsem se podívat, ale nic tam nebylo. Hrozně jsem se ale lekla.

Mějte se krásně, Tomík tu pobíhá a vřeští jako opička.

Papa
:wink:
1. led 2008 v 09:21  • Odpověz
Nazdárek,
tak Hani vy nemíte klid ani na Silvestra! :wink: Hlavně, že teda pán neskočil!
Jinak včera jsme byli u tchýně na obědě, tak si tak vychvalovala svíčkovou co uvařila, pořád to bylo jak je výborná, jak je skvělá kuchařka a tak, no aby se nepo....., že?
Jsem docela ráda, že už jsou všechny svátky za náma a dnes nás čeká klidný den, manžel už šel zase do práce, takže se vracíme do normálních kolejí! :slight_smile:
Jo a už nám leze jeden horní zub, takže už jich máme celkem 4. Žádná sláva, ale naštěstí zatím bez bolesti! :slight_smile:
Tak se zatím mějte krásně! papa :dizzy_face:
2. led 2008 v 07:34  • Odpověz
Ahojky,

taky jsem ráda, že ten blázinec je za námi.

Dnes se jedeme podívat do práce a taky pro potvrzení o pomoci v mateřství kvůli novému příspěvku. Rozhodla jsem se pro tři roky.

Panenko říkáš žádná sláva 4 zuby? Tom má zatím jen dva a ty má už pěkně dlouho. Ostatním se ven asi nechce. Ale horní dásničku má už tak dlouho nateklou a přesně jde vidět, kde ty zuby mají být. Tento týden nás objednám k zubaři (to nevím, pro koho to bude větší trauma, jestli pro mě nebo pro Tomíka) a uvidím, co řekne.

Tak my vyrážíme. Mějte se krásně, papa :slight_smile:
2. led 2008 v 09:20  • Odpověz
Ahoj baby.
Tak vsechno nejlepsi do novyho roku.

My sme slavili do 5 rana, bylo super.Mala bola u tchanovcov.Po prvykrat.Ale uzila som si.
Dnes som jej nasla 2 zuby stolicky ale je celkom kludna len strasne slinta.

Zajtra mi pride mamina tak dufam ze sa tu dostane cez tie zaveje.Uz sa na nu tesim.
tak se zatim mejte
4. led 2008 ve 22:08  • Odpověz
Ahoj holky,

všechno nej do nového roku. U nás Silvestr v klidu doma.Vojta začal ve tři vyvádět a trvalo mu to skoro hodinu než zase usnul-uáááá :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Teď zase nějak nudlí,tak se snažím odsávat,ale moc mi to nejde.Jaké používáte odsávačky. Bojím se aby se mu rýma nedostala třeba do ucha.To se teď o vánocích stalo mojí kamarádce.Resp.její roční dceři :slight_smile:

Ani s ním nechdím radši ven.Docela fučí,tak to musíme chvilku vydržet.

Mějte se hezky a papapa
4. led 2008 ve 23:26  • Odpověz
Nazdárek,
včera jsme dávala malé rohlík a přestala jsem ji pak pozorovat a najednou slyším jak volá mama a natahuje ručičku s rohlíkem, tak jsem si myslela, že už ho nechce, ale ne, nepustila ho a zase natáhla ruku a říká mama - tak jsem si jako kousla a ona měla strašnou radost, pak dala zse sobě, pak zas mně, no legrace. Taky konečně začala dávat pusinky, ale dělá, že se stydí, taky je u toho k sežrání!
Tak se zatím mějte! papa :dizzy_face:
5. led 2008 v 07:09  • Odpověz
Ahojky,

teda Panenko Ty jsi ranní ptáče :dizzy_face:

Včera jsme koupili přes bazar konečně pořádný golfky, mám z nich obrovskou radost.

Leama já používám tu hadičkovou, ale už jsem jí naštěstí nemusela hodně dlouho použít. Ale v telce říkali, že tahle je škodlivá a nemá se vůbec používat.

Včera jak jsme byli kupovat ty golfky, tak jsme byli u paní, která je prodávala. Má 15-ti měsíčního syna. Tomík ho chtěl objímat a nakonec ho kousnul do hlavy. To je kanibal. Nevím, kde se naučil kousat. Snažíme se ho to odnaučit, ale má z toho strašnou srandu.

15.1. otvírají u nás cvičení a hernu, tak se tam moc těším, ale jestli tam bude Tom kousat děti, no to nevím :fearful:

Mějte se krásně :wink:
5. led 2008 v 08:05  • Odpověz
Nazdárek,
Hani, ranní ptáče je Sára, kdyby záleželo na mě, tak jsem ještě v posteli! :slight_smile: A jaké golfky jste koupili?
6. led 2008 v 07:22  • Odpověz
Ahoj,

koupili jsme Smile baby, ale už jsem na nich našla několik nedostatků. Jak jsou velká kolečka, tak tam při chůzi není místo na nohy a o ty kolečka se zakopává. Mají hodně vysoko madla, takže je opravdu obtížné najíždět na obrubník. A když se složí, tak špinavá kola umažou boudu. No takže mé nadšení docela opadlo :confounded:. Ale pro Tomíka je fakt pohodlný, nastavují se nohy i záda. Dnes jsme byli v terénu, zítra ho vyzkouším ve městě a uvidím co dál.

Byla jsem dnes u našich a docela tam hodně sněžilo. Když přestalo, tak jsme šli na prochajdu. Nejprve v kočárku a pak na saních. Já seděla za Tomíkem a držela jsem ho. Byl zachumlaný do dvou laris a najednou na něj kouknu a měl úplně fialovou tvář. A to jsem mu tam tu deku držela, aby neofoukl. Fakt mě to vyděsilo, hned jsme šli domů. Naštěstí mu to zmizelo.

Měšjte se krásně, papa
6. led 2008 v 17:52  • Odpověz
Nazdárek,
tak já mám s golfkama problém při sjiždění z obrubníku, takže taky nejsem 100% spokojená a třeba ve městě, když jsou dlažební kostky, tak taky žádná sláva! Ale aspoň jsou lehký a do města a obchodů ideál a nemusím nikoho prosit když jedeme MHDou. :wink: My jsme zatím na saních nebyly, zatím není tolik sněhu. :frowning2: No doufám, že je letos užijeme!
Mějte se krásně. papa :dizzy_face:
7. led 2008 v 07:51  • Odpověz
ahoj holky
,koukam,ze rozebirate golfky, no ja jsem celkem spokojena, byla jsem nespokojena predtim, kdyz jsme mely trojkombinaci, to byl kocar strasne tezky a ujizdel do strany, tak jsem se s nim hrozne nadrela. S golfkama jezdime uz od 7mesicu, na zimu jsem chtela vytahnout ten velky, ale vzdala jsem to. Stejne tu poradna zima nikdy neni, tak max kolem nuly. Taky lauru nenechavam v kocare spat. Ven se jdeme vyradit a spi pak doma a ja si taky neco udelam. :wink: Premyslim, kdyz se nase golfky slozi, jestli zamazou kola boudicku a myslim, ze taky. Je to takovy ten "destnikovy" system, to maji asi vsechny stejny.
Laure ted zase roste zub, tak jsme se nevyspaly. To je hruza, jak ona kazdy zub orve. :sweat_smile: Uz se bojim stolicek. Kolik maji vlastne vase deti momentalne zubu? Laura ma ted 6 a klube se 7.
Tak se mejte!
7. led 2008 v 08:57  • Odpověz
ahoj holky.
Tak ja golfky teraz nepouzivam jedine ked ideme na nakupy.Chodime s hlbokym tam je aspon v fusaku a ma teplicko.
Vcera bol u nas strasny poziar v zivote som nic podobne nevidela.A dnes to bolo v spravach na prime.Zhorela cela firma.
Tak mame 6 zubov.4 hore 2 dole a idu jej hore 2 stolicky.Ale zatim v pohode tuk tuk.
Manzel dnes prisiel domov s tym ze sa risuje baracek na prodej tak dufam ze to vide.A konecne sa dockam.
Tak zatim caute
7. led 2008 ve 20:40  • Odpověz
ahojte! hlasim prichod a prajem vsetko dobre do roku 2008!
mame styri zuby /konecne :slight_smile:/ a chodime! /tiez konecne :slight_smile:/

zatial len upratujem, vybalujem a periem, ale casom sa ozvem :wink:
dobru noc!
7. led 2008 ve 23:37  • Odpověz
Nazdárek,
taky my máme pořád jn 4 zuby - tři dole a jeden nahoře, ale už se začíná rýsovat druhý nahoře! :wink:
Vachovak, domeček závidím, tak ať Vám to výjde!!!! :slight_smile: :dizzy_face:
Včera nás venku stihla pršosněhová vánice, no paráda, v jedné ruce jsem držela deštník, druhou jsem tlačila kočár a prodírala se tím sněhem! :angry: No říkala jsem si, že aspoň napadne a budeme moct na sáňky, no tak ani náhodou! :angry: No nic, asi budeme muset jet na hory, abychom si zasáňkovali! :slight_smile:
Tak se zatím mějte krásně ! papa :dizzy_face:
8. led 2008 v 07:24  • Odpověz
Ahojky, můžu mezi vás? Tadeášek se narodil 22.12.06.
8. led 2008 v 17:16  • Odpověz
Ahojte.
Niky vitaj.Tak jak ste sa tam mali?To je super ze uz chodi:Sikulka

Mirrka jasne ze mozes medzi nas.Tadeas je krasnucky.

Baby vcera som bola na gynde a co ma prekvapilo je,ze po novom vzdy ked sa ide po prasky tak sa musi udelat prohlidka.Tak nas to caka kadze 3 mesiace.Podla mna je to hrozne lebo ja nemam cas tam vysedavat pol dna len koli praskam :stuck_out_tongue_closed_eyes: No des co furt vymyslia.
Tak sa majte krasne
8. led 2008 v 19:34  • Odpověz
Ahoj holky,

tak ten sníh opravdu nevydržel.Škoda :frowning2:

Nikes,Tomášek je šikula.Ten můj Vojtíšek si v tom chození dává na čas. Zřejmě bude posle :wink:

Mirrka vítejte i s Tadeáškem.

Momentálně se pořád pereme s nudlema a kašlem.Nějak to nekončí.Včera jsem byla u dr. a plná čekárna nemocných dětí.Ven pořádně nemůžem,tak už mi to doma trochu leze na nervy.

Mějte se hezky a zatím papapapa
8. led 2008 ve 23:02  • Odpověz
Nazdárek,
Mirrko, vítáme vás i s Tadeáškem! Zase nás bude víc! Bezva! :dizzy_face:
Všechny vás pozdravuje Lussi, nestíhá, jako vždy, ale slíbila, že se na nás příjde juknout! :wink:
Vachovka, to si doktoři zase nasbírají bodíky za každou kontrolu! :slight_smile: N aštěstí mám bráchu v lékárně, takže nemusím chodit pro předpis každé 3 měsíce! :wink:
9. led 2008 v 07:27  • Odpověz
Nazdárek,
tak jsem si včera večer jsem si vyzkoušela jak to po novu funguje na pohotovosti. V sedm večer mě strašně začalo bolet břicho a nevěděla jsem z čeho, vůbec to neustávalo, spíš naopak, tak jsme jely s tchýní do úrazovky na pohotovost. V automatu jsem zaplatila 90 kč a pak už si mě přehazovali z vyšetření na vyšetření. :unamused: Všechno bylo normál, nikdo nevěděl proč mám bolesti, tak mě o půl jedenácté píchli algifen a ten jako zázrakem zabral! To byla úleva! :wink: Takže kolem půlnoci už jsem zase byla doma! Děsila jsem se toho, že si mě tam nechají a maličká bude doma! :frowning2: Naštěstí ne!
Naposled mě něco bolelo, když začal porod, ale to jse věděla, že rodím, tohle bolelo jak čert a nevěděla jsem proč! :frowning2: Ale vše je zase v pořádku! :dizzy_face:
¨jinak manžel poprvé uspával malou sám, tak to taky zvládl! :dizzy_face:
10. led 2008 v 07:16  • Odpověz
Ahoj holky,

Mirrka vítej mezi námi :slight_smile:, Tadeášek je moc hezký chlapeček :dizzy_face:.

Panenko hlavně že jsi v pořádku :slight_smile:. No vidíš, tak teď může manža uspávat už pořád sám :grinning:.

Vachovko a ty prohlídky každé tři měsíce jsou u každého gyndaře nebo je to jen někde? Vím, že preventivka je 2x do roka a ta je zdarma, ale 4x, to se mi nějak nezdá :confused:. A když prohlídku odmítneš, tak Ti nepředepíšou prášky? Ach jo, nějak mi příjde, že je teď vše postavené na hlavu. Moje mamka je chronicky nemocná a včera nechala u doktorky a za léky 600,-. Ta na ten limit dosáhne tak za 2-3 měsíce.

Tomášek od silvestra strašně špatně spí. Už několikrát jsem ho musela uspávat na ruce a v noci se začal budit a vždy hrozně vyvádí.

Mějte se krásně, papa :wink:
10. led 2008 v 08:14  • Odpověz
ahoj! Vitam mezi nama Mirrku a Tadeaska! Moc pekne jmeno :wink:
Panenko, tak to bych se taky vydesila, hlavne, ze uz je to dobre. Ja bych mela asi taky vetsi strach nez o sebe tak o to, jak to zvladne manzel s Laurou :grinning:
Hani, to je divne, ze se ti Tomasek od silvestra vic budi... asi mu ty rachejtle nejak narusily spanek. To Laura spi KONECNE o neco lip, asi se hodne unavi tim behanim. Sice ted usina pozdeji (kolem 9) ale taky pozdeji vstava (kolem 8) to je pro me nevidany luxus :grinning: :wink: Ne ze by se mezi tim parkrat nevzbudila na kojeni, ale vyvoj je to pozitivni.
Holky mate to ted slozite s temi doktory po reforme, co ? je asi tezke se v tom vyznat. Tady v nemecku se plati 10e za navstevu doktora, ale je to ctvrtletne a prenoste mezi doktory, takze kdyz jdete v prubehu 3 mesicu 10x k obvodakovi, na ocni, na gyndu, tak se to zaplati jen jednou. Leky se plati snad vsechy a jsou dost drahy. Ale co se mi moc libi, ze nic neplati deti. At se jde na preventivku, ockovani, nebo s nemoci a i leky predepsane detskym doktorem jsou zadarmo. Asi aby treba chudsi rodine kvuli penezum nezanedbali nemoc ditete. :wink:
12. led 2008 ve 14:49  • Odpověz
Ahojky,

tak Tomík má za sebou první návštěvu zubaře. Vše probíhalo bez problémů. Na zoubky se mu zubař koukl jen z dálky, Tom seděl v kočárku. Tak teď máme zase do července klid. Na to že má pouze dva zoubky řekl, že je to sice v jeho věku neobvyklé, ale nevadí to. Platila jsem pouze za sebe 30,-(první prohlídka v roce). Za děti prý vůbec vybírat nebudou. To je docela fér.

Dnes měl Tom ráno tak skroucenou nohu do šprušlí u postýlky, že vůbec netuším, jak se mu to mohlo povést. Museli jsme ho dva z tý šlamastiky vymotávat.

Kdepak je naše věrná přispívatelka Panenka :confused:?

Mějte se moc krásně, papa
15. led 2008 v 16:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.