• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec 2006

(Zamčená)
12. března 2010 
Nevím,známý prý Nivea nevyhovovala,někdo zas říká, že není dobrý Johnsons, ale je to všechno asi o zkoušení.Já mám na koupání klasický mejdlo od Nela Batole. Ty krémy by měli být asi za 40 v lékárně, tak to asi zkusím.
Nejradši bych tu ložnici nějak nafoukla :grinning: U nás je to složitější,4+1, pět lidí, pes a ještě mimi na cestě.Bohužel na vlastní zatím není :frowning2: A i kdyby bylo,tak nevím.Pořád se dohadujem kam půjdeme bydlet.Přítel je z Plzně a dělá u svýho táty.Má tam i docela dobrý peníze, který by si asi v Táboře nevidělal,ale jeho představa je, že senastěhujem k jeho babičce do baráku na vesnici nedaleko Plzně.Jenže on je v práci od rána do večera a já si nedokážu představit, že budu někde sama na vesnici ve starým baráku s ještě starší babičkou vychovávat dítě.
9. říj 2006 ve 12:44  • Odpověz
Tak to chápu. Taky máme 4+1, ale naštěstí tu bydlíme jen s kocourem, takže až se to narodí budeme 4 :slight_smile: . Já bych na vesnici nešla, jsem městský tip a v tom mě nikdo nepředělá. Otázka bydlení je vždy těžká, já měla v tomlhe moc velké štěstí. Sestra se vdala do Teplic a byt mi nechala.
9. říj 2006 ve 12:49  • Odpověz
To se máš. Já právě taky na vesnici nechci. Nejradši bych byla v Táboře. V Plzni vlastně nikoho neznám,jen přítele a jeho rodinu, se kterou nijak extra nevycházím :frowning2: Ale zas ho nechci nutit,aby šel on do Tábora, i když by to bylo lepší i z hlediska bydlení. Mám tu bratrance,co má vlastní byt a příští rok se bude stěhovat do baráku,co si postavil, takže bych od něj formou nájemného mohla byt odkoupit. A i kdyby to nevyšlo,tak je tu levnější bydlení a dá se líp sehnat.Ale bojím se to příteli i jen navrhnout :frowning2:
9. říj 2006 ve 12:53  • Odpověz
Já bych mu to navrhla co nejdřív, na těhotné se bere větší ohled :slight_smile: , mě třeba manžel neodmítne nic, tak toho musím využívat, nikoli zneužívat. Já s rodiči vycházím dobře, ale taky mi to trvalo, nějak jsem si nemohla zvyknout, a vidíš, teď si s tchánem tykám. Všichni mě opečovávají, co jsem těhotná.
9. říj 2006 ve 13:11  • Odpověz
Což oni jsou taky hodný,ale občas až přehnaně. Občas se ke mě chovají, jak kdybych měla za měsíc umřít... Navíc "tchýně" čte všechny možný knížky a pak vzkazuje co bych měla a co ne... Další problém je, že se ještě tolik neznáme. S přítelem spolu budeme na Mikuláše rok, rodiče znám od května, takže nic extra :frowning2:
9. říj 2006 ve 13:20  • Odpověz
ahoj holky! My bydlime sami, mame svuj klid, ale nekdy je nam zase lito, ze jsou oboji rodice tak daleko. Zase si ale myslim, ze je to hodne dobre pro ten vztah, kdyz jsou dva jen spolu a nikdo jim do toho nekeca :wink: .
Byla jsem dnes na prohlidce, je vsechno v poradku, tak jsem rada, jen doktor rekl, ze to bude holcicka, ale my mu nejak nechceme verit.. :slight_smile: , nevim proc, proste si oba myslime, ze to bude kluk. Taky jsem slysela, ze to v hodne pripadech doktori rikali do posledni chvile, ze to bude holcicka a nakonec to byl kluk.
Lussius: to me vubec nenapadlo, zhanet si dopredu pediatra, ale mozna, ze mas pravdu, ze to neni od veci, kdyz chce clovek nekoho dobreho a ne nekoho "prideleneho". Zkusim se pozeptat.
9. říj 2006 v 17:20  • Odpověz
paula: Tak to je fain, že jste oba v pořádku! Nás čeká ve středu opět flowmetrie a v pátek kontrola,tak doufám, že se nic nezměnilo.
Právě kvůli tomu, že se to s tím pohlavím miminka někdy nepovede, jsme se rozhodli, že se necháme překvapit a na určování kluk/holka používáme starý známý triky pro určení. A jak už jsem jednou psala, můj táta to "umí počítat"(z dat narození,měsíce početí a počtu (ne)narozených dětí)...kdyby neuměl, tak jsem Milánek :wink: Tak doufám, že i Terezka se mu povedla.
9. říj 2006 ve 20:15  • Odpověz
achoooj maminky :slight_smile:
jsem ráda že se nám všem daří..s tou kosmetikou mě dost maminek doporučuje ty z lékárny (aspoň z kraje), co nejsou parfemovane a nejlepe z řady Weleda - přírodní. dnes jsem na to byla kouknout a není to vůbec nic levného. tak nevím.
nivea je mě sympatická a voňavá,ale nikdo ji nemá z okolí :frowning2: o Johnsnovi jsem slyšela,že jednu dobu měli potíž s nějakou přísadou, že se dítka hned osypala.a když to na sebe dala maminka,že to vypoužívá aspoň ona, že se osypala taky,jak to bylo "silný".. bohužel do toho tedy taky nepůjdu,co když se zase nějaká várka nepovede! :confused:
9. říj 2006 ve 21:19  • Odpověz
s tím bydlením vám všem mohu jen závidět, kromě asi msunny, ale jistě to též taky brzy vyřeší :slight_smile: msunny, zuzi má pravdu, taky bych v příhodný okamžik to téma nadhodila,minimálně ať se partner sdělí co si o tom myslí a co by akceptoval.. jste spolu každý den? když jste každý v jiném městě a ne zrovna blýzko sebe..
my bydlíme v RD s rodiči,máme tu svůj byt 3,5+1 s pejskem,minizahrádkou a bazénem,nicméně se ohromně těším,až jednou postavíme náš domeček a odstěhujeme se, byť jsou to moje rodiče..s mámou moc nevycházím.doufám že až se odstěhujeme,vztah se zlepší.. :fearful:
9. říj 2006 ve 21:27  • Odpověz
lussius: Jsme spolu většinou o víkendech,ale taky ne vždycky,podle toho,jak má práci, většinou dělá od rána do noci a když se nestíhá zakázka,tak i o víkendech. Právě proto mě tolik děsí představa se stěhovat za ním, protože tam budeme taky "samy" a navíc bez jakýchkoliv známých. Navíc nemám ani řidičák,takže představa, že bych byla na vesnici a něco se stalo,tak se skoro nemám ani jak dostat do města. :frowning2:
10. říj 2006 v 08:46  • Odpověz
msunny, já myslím,že byste se viděli určitě víc jak teď..já jsem ráda když vaška "vidím" aspoň v noci v postýlce, když přijde z práce a ráno hned zase šupajdí pracovat..je to někdy těžký.. ale lepší jak se vídat pořád a lézt si na nervy, co myslíš?:wink: ale faktem je, že bydlím ve městě a často se vídám s přáteli ap.,takže se nenudím.. no uvidíš.třeba až se to malý narodí, bude chtít být taťka víc s ním a najde se nějaké řešení :slight_smile:
10. říj 2006 v 10:06  • Odpověz
Ahoj maminky, urcite je skvele, mit manzela doma, alespon rano a vecer a v postylce. Mne se po manzelovi strasne styska a to me cekaji jeste dva mesice. Je to hruza, ne ze bych se tolik nudila, ale proste mi chybi to pohlazeni a vedomi, ze je vedle me, kdykoli natahnu ruku. No, ted je hodne daleko, 10 000 km ode mne, sest hodin rozdilu v case, takze kdyz ja usinam, on uz se probouzi do druheho dne a naopak. Je to docela tezke, ale co se da delat, nejak se to musi zvladnout.
Lussius: je fajn, ze mas rodice tak blizko, treba ti budou moc pomahat, az se to male narodi, ale zaroven si myslim, ze je stejne lepsi bydlet sami, nebot vsechno co si udelas, je tvoje rozhodnuti, nikdo ti do niceho nemuze moc mluvit, to take neni k zahozeni.
Msunny, chapu, ze je to problem, bydlet na vesnici. Take by se mi moc do toho nechtelo, ale mozna by jsi mohla zapracovat na ridicaku a byt tak volna si dojet tam, kam sama potrebujes, to by tu "zavislost" trochu vyresilo. Otazka je, aby jsi mela nejake auti, ktere by jsi mohla vyuzivat. Ale na to rizeni by jsi si urcite casem zvykla, zase tak tezke to neni, je to jen otazka cviku. :wink:
10. říj 2006 v 10:20  • Odpověz
Což řidičáku se nebráním,ale kde na něj vzít korunky? Navíc se hlavně bojím toho, že přítel nechce od svých rodičů :frowning2: A tam by to bylo ideální, na jídlo jezdí vždy domů-k mamince a víkendy se tráví na baráku u babičky, takže nevím,nevím, jestli bysme tam měli možnost realizace samostatnýho života. Navíc bych měla kromě mimi na krku ještě babičku,dva psi a celou obrovskou zahradu,jak jsem pochopila z plánování.
10. říj 2006 ve 14:15  • Odpověz
Msunny: tak do toho bych nesla. Alespon ne, bez predchoziho planovani s jasnym vymezenim. Uz ted, kdyz pritel jezdi na jidlo k mamince, to tak trochu zavani nesamostatnosti. Zalezi, jaka by byla budouci "tchyne", ale i nejlepsi rodice jsou jini kdyz s nimi sdilis domacnost. Asi by to nedelalo dobrotu. Navic, starat se o mimi uz je docela zahul a k tomu babicku, zahradu a psy? Je toho trochu moc najednou.
Dneska jsem koupila nadhernou bundicku na mimi a teple dupacky v barve ruzove. Doufam, ze mi ve ctvrtek (jdu na ultrazvuk) reknou, ze cekam kluka... :grinning: To by bylo prekvapeni, maly by asi chvili chodil v ruzove...Dneska je tak krasne pocasi, to ma clovek spoustu elanu.
Jo take jsem si na netu objednala DVD s ruznymi porody, dneska jsem si pro nej byla na poste. Tak jsem zvedava. Je to trochu asi moc, ale ja jsem chtela vedet, na cem jsem a hlavne byt pripravena... :frowning2:
10. říj 2006 v 15:23  • Odpověz
No každý bydlíme ještě doma u rodičů. Ale já se snažím hledat nějaký dobrý levný podnájem, kdežto on si myslí, že u babičky to bude nejlepší, protože tam nebudem mít takový nájem a na vesnici budeme mít s mimi klid... No občas mě ty jeho argumenty dostávaj. Ale už sám přiznal, že se bojí,že je zvyklý na svý pohodlý, doma nic neplatí,nic nedělá,jen chodí do práce a maminka vše obstará-teplý jídlo,vypráno uklizeno...Ve společný domácnosti už by nějaký aktivity vykonávat musel :grinning: Navíc jeho maminka je učitelka,tak mi občas příjde,že ho bere jako ještě dítě.
10. říj 2006 v 17:49  • Odpověz
ahojky msunny! ja dam taky na "jine metody" nez na ultrazvuk. Proste si myslime, ze to bude kluk (manzelovi se to zdalo a mamka to videla v kartach :grinning: ) a ja tomu verim vic nez doktorovi. S tim bydlenim to fakt nemas jednoduchy. Me osobne by se k te babicce taky vubec nechtelo. Zkus na nem nejak zapracovat "zenskou politikou", nejlepsi to urcite bude, kdyby jste spolu bydleli sami. I kdyz budete platit najem ta svoboda je k nezaplaceni. A nikdo ti do domacnosti nekeca, jak mas co delat. Ja uz si na to strasne moc zvykla. Manzel, ktery byl predtim taky zvykly na plny servis od maminky se pomalu ale jiste zaclenil do chodu domacnosti. Moc toho stejne nedela, co si budem povidat, oni na to ti chlapi nejsou, ale obcas ho bavi varit, nebo me nosi kose pradla, nakupuje... Dulezite je chvalit, chvalit, chvalit.. :grinning: :grinning: :grinning: . On je totiz kazdy chlap tak trochu dite :wink: .
Dasha: to bych v zivote neudelala, divat se na porody jinych.. to mas teda odvahu! :astonished: . Ja myslim, ze je lepsi trochu nevedet, do ceho se jde.. Kazdy to proziva jinak a me by to asi spis vystrasilo a vystresovalo, videt nejaky "tezsi" porod.
Jinak s tim manzelem te dost lituji. Dovedu si predstavit, jak je ti smutno. Fakt to neni lehky. Urcite si to pak ale o to vic vynahradite a uzijete, az budete spolu. My jsme spolu temer porad (kdyz neni v praci) a nekdy by nam zase vyhovoval trosku odstup. No ale tak dlouho jako ty, to bych taky tezko nesla. A kdy presne prijede? Snad to stihne do porodu?
10. říj 2006 ve 21:31  • Odpověz
Paulo: no, mas pravdu, s temi porody to nebyl tak skvely napad. Ja jsem to ale chtela videt, abych vedela, do ceho jdu. Je to docela sila a uz jsem si docela ujasnila, ze nechci, aby muj manza byl nekde jinde nez u me hlavy. Urcite ho tam budu potrebovat, ale nechci, aby videl vsechno. :frowning2: Ani ja nebudu chtit zrcadlo, abych videla vse. Je to nadherne, kdyz se vsechno podari, ale ten proces vypada opravdu bolestive. Co me ale hodne prekvapilo byl fakt, ze tam byl jeden porod, u ktereho asistoval manzel a meli tam asi 3 lete dite. To bych nikdy neudelala, abych poznamenala tak male dite takovym zazitkem. Bylo to desne.
Jinak manzel doleti doufam vcas, je to 3 tydny pred terminem, tak snad to stihneme. Pak tu zustane az do konce ledna, kdy bychom meli letet spolecne zpet do tepla. :wink: Je to dlouha doba odlouceni, ale tak nejak jsme nemeli na vyber.
S temi chlapy-detmi mas svatou pravdu, musi se je hodne chvalit a pak maji opravdu radost a vse jde hned lepe. :grinning:
11. říj 2006 v 00:11  • Odpověz
Ahojy holky. Tak jsem včera do telefonu zkusila naznačit, že táty známej bude odcházet z bytu a že by nám ho nechal za symbol. nájemné, ze kterého by jsme si ten byt navíc odkupovali. No nezněl nějak nadšeně,ale neodmítnul to, tak uvidíme,jak se to bude rozvíjet.
Paulo:S tím pohlavím věřím hlaavně taťkovi, který mi spočítal holčičku,takže už je to pro mě Terezka, tak doufám, že se z toho v prosinci nevyklube Honzík :slight_smile: Máma mi říkala, že se většinou to,jak se mimi nazývá v těhu,přenáší i dál...U mě to platí...Do konce nebyly rozhodnutý o jméně,tak mi říkali Píďa a jsem jím dodnes :sweat_smile:
Jo holky,věříte na maliníkový čaj? Někde jsem četla, že to opravdu pomáhá a doporučila mi ho i známá.
Dneska nás čeká zase vyšetření,tak doufám, že to bude ok,pak sem dám jaký to bylo. :wink:
11. říj 2006 v 08:07  • Odpověz
msunny, souhlasim s daskou,dobre si to rozmysli.taky by me nepotesilo, kdyby manzel chodil na jidlo k mamince.. planujete svatbu? muzu ti rict,ze jaky pravidla si udelate uz od zacatku,takova budou platit.pozdeji se to meni jen tezko..a jak pises,ve spolecne domacnosti bude muset taky neco delat (my o to nekdy dost bojujeme,manzel je nekdy dooost dlouho v praci a tak na to hresi,ale nekdy toho mam vskutku plny kecky a aspon o vikendu se musi zapojit) holt budete rodinka a to uz chce nejakou zodpovednost :slight_smile:
super s tím známým a že to neodmítl,snad o tom bude přemýšlet a nakonec to dopadne :slight_smile: moooc mooooc držím palce.já udělala chybu,že bydlíme stále s našima (dvougenerační RD).nejraději bych se odstěhovala,ale musím ještě počkat.zítra snad projde stavební povolení..
11. říj 2006 v 10:13  • Odpověz
dáško, zvládni to i bez manžílka,čas utíká dost rychle, nepřijde ti to? a věřím,že večer jsi také tak utahaná,že lehneš a brzy usneš(mě nejvíc chybí mužíček v postýlce) máš to těžký,ale jak píše paula, jistě si to vynahradíte..

na maliníkový čaj věřím,minimálně je dost dobroučký a tak tím nic nepokazíme :wink: bude zima,takže teplounký čaj se bude hodit :slight_smile:

též jsem včera byla na předporodním kurzu a můžu vám to vřele doporučit.ne že by se tam o tolik víc dovědělo o porodu než v literatuře,ale naživo je to jiný,ale především nám řekli i takové technické věci jak to v brněnských porodnicích chodí,co a jak ap.na co máme národ,co se nedat odbýt,ošidit ap. a bylo to dost veselé a přijatelné i pro chlapy,takže určitě je vemte s sebou (můj nebyl,nějak na to nejni,ale jeho škoda,bylo to fakt dobře podané i pro chlapy)

mějte se a hodně zdravíčka a příjemných kontrol :slight_smile:
pa Lu :slight_smile:
11. říj 2006 v 10:22  • Odpověz
ju a ještě něco.doporučovali i masáž hráze, prý to může pomoct,byť nemusí,že každá jsme jiná a dítko taky kdo ví jak bude velké atd..
stejně tak doporučovali předporodní plán si vypsat,aby porodní asistentka věděla a trošku vás mohla poznat, co máte za představy a přání, jak by to mělo probíhat,aby vás zbytečně netlačili do nějaké metody ap... :grinning:
11. říj 2006 v 10:25  • Odpověz
Ahoj holky, já tu (na netu) dva dny nebyla a ještě jsem to ani vše nepřečetla. Jen Vám chci napsat, že už máme skříně a vypadají moc hezky. Jinak bychom měli v pátek začít malovat pokojík, pokud se nic nevyvrbí :unamused: . Tak zatím
11. říj 2006 ve 22:34  • Odpověz
Ahoj maminky, tak jsem vcera byla na tom 3D ultrazvuku. Bylo to fajn, bylo hodne videt, takze jsem rada, ze se to tak povedlo. Je to uzasne, koukat se na miminko a videt, jak si strka prstiky do pusy, taha za pupecni snuru a hlavne ma otevrena ocicka. Nahrali mi asi 8-10 min. zaznam, tak alespon tatka uvidi, jak mimi vypadalo v 30tt.
Take jsem dostala dve fotecky, tak jsem je hned poslala tatulovi a ten mi rekl, ze mimi vypada moc spokojene v brisku a ze se maminka musi o nej dobre starat. A ze vypada krasne a je hezka po mamince.. :grinning: No udelalo mi to radost.
Ja jsem byla puvodne proti 3D ultrazvuku, ale kdyz jsem stejne mela jit na ultrazvuk ve tricatem tydnu, tak jsem si rekla, ze uz si ho necham udelat v 3D. No, potvrdili mi holcicku, tak to asi nakonec bude holcicka. :wink:
Zuzi: to je bezva, ze uz jsou skrine a ze jsi s nimi spokojena, jen tak dal. Ja mam termin rekonstrukce posunuty na konec listopadu, ach jo, ale co se da delat...Snad to stihneme do vanoc. :frowning2:
13. říj 2006 v 09:56  • Odpověz
ahojek dasho, to je bezva zes tolik videla a jsi spokojena s 3D :slight_smile: jestli se muzu zeptat kolik jsi platila?takze holcicka? nechteli jste se nechat prekvapit? a jmeno uz je jasny tedy? (nejak se ztracim v tom,kdo uz jmena ma a kdo ne,ale obvykle se to stejne meni,co myslis?) s rekonstrukci je to pekne neprijemny,jestli budes i pict cukrovi nebo trosku chystat vanoce? budes toho mit dost.. ja letos vanoce rusim, co nenakoupim ted, nebude a cukrovi taky vzdavam.bud neco da mamina,nebo holt nebude.. :slight_smile:

a jak vy ostatni? obcas pisnete,jak rostou briska a co podnikate :slight_smile:
13. říj 2006 v 11:46  • Odpověz
Ahoj Lussius: platila jsem 1250,- je to za zaznam, fotku (dostala jsem dve). No je to docela dost, ale na druhou stranu, je to jen jednou (dvakrat) za zivot, takze to tak i beru. Puvodne jsme se chteli nechat prekvapit, jestli to bude holcicka, nebo chlapecek, pak jsme to ale nevydrzeli. Ale budouci babicka od tatinka to nechce vedet a chce se dat prekvapit. Nasim jsem to rekla. Jmena nejaky mame, ale asi jeste nakonec budeme patrat dal, jeste jsme se nerozhodli. No a vanoce nejak zvlast zatim neplanuji, cukrovi bude pect mamka, a nas velky darecek bude nas drobecek. Dohodli jsme se tak s manzilkem, ono je to stejne tezke, manza vsechno ma a ja vlastne take, kupujeme prubezne. Mozna nejaky darecek jeste vymyslim, ale jak jsem rekla, nase mimi bude uz takhle velky darecek... :grinning:
13. říj 2006 ve 13:50  • Odpověz
ahojky holky! Ja tu ted mela tyden mamku, tak jsem si mela s kym povidat osobne :wink: . Taky mi umyla okna a kazdy den umyvala nadobi a varila. To byla dovolena!! :slight_smile:
Zajimalo by me, jak vam momentalne je, me se ted zase dela casto slabo, nekdy se me tak toci hlava, ze do 12 nevylezu z postele. Po 12 je ale vse dobre.. Doktor mi napsal zelezo, ale nezda se mi, ze by to pomahalo. Nekde jsem cetla, ze samotne zelezo se nevstrrebava, ze k tomu potrebuje vitamin C a B, aby se dostalo do krve. Vite o tom neco? Jake zelezo berete?
Lussius: Jsem rada, ze se ti libilo na predporodnim kurze. Ja uz se taky tesim, zacina mi ale az v listopadu. Budu chodit taky sama, ale 1 termin je i s manzelem.
13. říj 2006 v 18:47  • Odpověz
Paulo: ahoj, je fajn, ze ti mamca tak pomahala, je to potreba. Nastesti mam mycku a na jidlo si nekam dojdu, i kdyz neni nad domaci stravu, to souhlasim. :wink:
Ja zelezo zatim neberu, jen beru Calibrum mami a pak jsem od doktora dostala predepsany pripravek Magnosolv, jsou to takove sacky a je v tom horcik. Obcas me totiz chytaly v noci krece do nohou, tak mi doktor predepsal prave horcik, ktery by to mel pozitivne ovlivnit. Ten sacek se vysype do vody a vypije, ma to citronovou prichut, tak to neni tak hnusne. No, zatim se krece neobjevuji, tak snad to pomaha. :slight_smile:
Na predporodni kurz si jeste chvili pockam, mam ho az v listopadu, ted chci ale zacit chodit cvicit. Nejake protahovani/joga by neskodily...
Tak se mejte moc krasne a zase dejte vedet, co je noveho :wink:
14. říj 2006 v 08:14  • Odpověz
ahoj dasho! No ja jsem "v domacnosti" a muj manzel na nas oba dva hodne pracuje, vetsinou tak 10-12 hod denne, tak ne me je alespon to doma uklidit a uvarit a je me to trochu trapny, kdyz nedelam vubec nic :wink:
Dneska me ale uvaril puding!! :grinning: to je vrchol jeho kucharskeho umeni :grinning:
Jinak asi nic noveho neni. Jak se vam libi jmeno Urija (pro kluka?)? Asi moc ne, co, pro nas to zni cizokrajne... :confounded:
14. říj 2006 ve 20:24  • Odpověz
Ahoj Paulo: no chapu, to rozdeleni roli v domacnosti proste nejak musi fungovat. Ja a muj manza v tom mame docela jasno, samozrejme, kdyz jsem ted doma, tak zastavam takove ty bezne prace a staram se o domacnost. Ale ted je moji hlavni naplni prace rekonstrukce bytu, coz me docela zamestnava. Navic se ted o manzu nemusim starat (ani kdybych chtela), nebot je 10000 km daleko. Musim ale rici, ze umi docela obstojne varit a to mi vyhovuje. Oni ti chlapi proste jsou v nejakych jidlech proste lepsi. :sweat_smile:
Musim rici, ze se mi jmeno Urija moc nelibi, nevim, jak bych mu rikala kratce. Ale je to jen muj nazor, hlavne bych hned nevedela, ze je to jmeno pro kluka. Mam pocit, ze tady by to vazne nefungovalo. Ja mam take se jmeny docela problem, porad se nemuzeme rozhodnout. Je sice jeste cas, ale stejne se v noci budim a vymyslim nova jmena... :grinning:
15. říj 2006 v 09:47  • Odpověz
ahoj Dasho! Ty to s tim manzelem fakt nemas lehky, mit ho ted tak daleko. To ja se radsi staram a jsem rada, ze je blizko :wink: .
S tema jmenama je to fakt boj. Cekam na nejake osudove vnuknuti shury :slight_smile:
15. říj 2006 v 19:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.