• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec 2006

(Zamčená)
12. března 2010 
Nazdárek,
chyběla jsem vám? :grinning: Tak už jsem tady! :wink:
Chodila jsem jen na čumendu a čekala až vás tady bude víc, abych si nepsala jen se sebou! :sunglasses:
U nás není nic moc nového, jen Sára začíná pěkně rozvazovat ve žvatlání a snaží se opakovat co říkáme a to je děsná legrace! :grinning:
Hani, to jsi byla u normálního zubaře nebo je nějak specializovaný i na děti? A čistíte zoubky?
Tak se zatím mějte krásně! papa :dizzy_face:
16. led 2008 v 07:10  • Odpověz
Ahojky,

Panenko to víš, že jsi nám chyběla:frowning2:.
Je to normální zubař pro děti i dospěláky. Je už hrozně starý a hlavně moc hodný. Zoubky už čistím dlouho, ale zatím bez pasty a s kartáčkem pro úplný prťata. Včera jsem koupila v lékárně Elmex-říkal, že je to výborná pasta. Taky mi doporučil koupit Bílinku a dávat jí malýmu po troškách pít kvůli fluoru. Byl moc spokojený, že malému dávám jen sunar a vodu. Upozornil mě, abych mu nedávala žádné slazené pití, že se pak moc kazí zoubky.

Tom mi konečně koupil lampičku, kterou si můžu připnou na postýlku a dnes začnu malému číst pohádky.

Mějte se moc krásně. Papa :slight_smile:

PS: včera mi ještě Tom koupil elliptical, tak tu teď běhám jak o život. Změnila jsem i životosprávu a už jsou 4 kilča dole - jupííí :dizzy_face:

Papapa
16. led 2008 v 16:41  • Odpověz
Hani, závidím Ti pevnou vůli na hubnutí! To já teda nemám a tolik bych potřebovala zhubnout! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :frowning2:
16. led 2008 v 17:33  • Odpověz
ahoj holky! Hani,my taky cistime zoubky elmexem,uz dlouho. :wink: ale staci uplna trosinka.Laura ma ted 8 zubu, 3 ji vylezly hrozne rychle za sebou.
Ja po novem roce taky zacinam cvicit a hubnout,ale jde to pomalu,nemam zadnou kondici. :frowning2:
Panenka a co uz Sarinka vedome rika? Laura jeste nic, ani mama :frowning2: je asi zmatena z te nasi vicejazycnosti. I kdyz se rika,ze se deti uci jazyky rychle a automaticky, asi ji to trosku potrva. Ja na ni mluvim cesky (jinak mi to ani nejde) ale kdyz jsme mezi nemci,tak nemecky. Manzel kurdsky a nekdy taky nemecky, no snad z toho nebude mit gulas. Urcite jednou vyhraje nemcina,ale chtela bych aby se cesky domluvila. :wink:
V breznu pojedeme na dovolenou do Iraku. Uz se tesim, ale mam taky trochu strach, jake to bude.
17. led 2008 ve 12:25  • Odpověz
Ahoj holky,

mám pevnou vůli (teda zatím). Už jsem se na sebe nemohla koukat a vyvrcholilo to tím, když jsem si v krámě zkoušela plavky a velikosti XL!!!! na mě byla pomalu malá. No hrůza. Chodím 2x týdně plavat a denně si doma zacvičím (ale žádný přebor, jen tak lážo plážo). A teď cvičím na ellipticalu a to mě fakt baví. Jím zdravou stravu, nejím sladkosti a jím naposledy v 17. No a kilča jdou dolů. Snad mi to alespoň nějaký čas vydrží, ale zatím se fakt držím.

Paula to bude mít Laurinka obrovskou výhodu, když bude umět více jazyků a naučí se je naprosto samovolně. Tom taky moc nemluví, ale táta, máma, děda a bába řekne a pak jen tak blábolí. Naučil se hlasitě vřeštět, tak jsme tu někdy jak v pavilonu opic :grinning:.

Zítra jdeme poprvé na dětské cvičení a pak je tam dětská herna, strašně moc se tam těším. Tomík se konečně dostane do většího kolektivu dětí.

Já bych tak jela někam na dovolenou. Ale s Tomíkem si to neumím dost dobře představit. To je takový neposeda a zvlášť v novém prostředí. To musím mít nejmíň osmero očí :wink:

Mějte se krásně, papa
17. led 2008 v 17:26  • Odpověz
Nazdárek,
Paula, Sára pozná psa - takže dělá ha, ha, pak kočku - ma,ma, pak medvídka Pú no a samo táta, ten vede na plné čáře, a když se splete tak i máma! :grinning: Jinak kdyř čteme říkadla tak u foukej foukej větříčku fouká pusou! Je to legrace! :slight_smile: Jinak tu dovolenou v Iráku moc nezávidím, ale manžel tam má rodinu, že?
My se taky chystáme na dovolenou, ale až v létě někam k moři, i když nevím jak tu cestu Sára zvládne, ale snad do té doby bude líp. :wink:
Tak se zatím mějte, a krásný víkend! papa :dizzy_face: :dizzy_face:
18. led 2008 v 08:20  • Odpověz
holky to se mate! laura jeste nerekne nic. :frowning2: ale uz si hodne zvatla svoji reci, takze to snad brzy prijde.
18. led 2008 ve 12:53  • Odpověz
Ahoj holky.
Tak zuby cistime od kedy ich mame. Hlavne ze je tam pasta ta jej chuti.

Povida svojou hatlapatlaninou.Ale umi neco.Ked chce kozu tak mama ham.Pak tata,deda,baba,teta,co,jo,ne.Pak jak dela kocka,pes,krava a jezek(to zacne prskat) :grinning: Ale na to ze ja rozpravam miesaninou tak to celkem ujde.A ked jej vravim aby neco prinesla tak to udela.

Paula neboj vsak ona sa nauci.Az se jednou vsetky potkame :slight_smile: tak budeme len cumiet jak na nas vybali 3 jazyky. :wink:

Tak zatim sa majte
18. led 2008 ve 14:05  • Odpověz
Vachovka, tak to je pekne napred, kdyz uz umi spojit 2 slova - mama ham, to maji umet deti v 18mes az 2 letech :fearful: mas holku sikovnou!
Laurinka taky rozumi - prinese vec kdyz ji reknu, nebo rozumi ne, nebo dej, ale jeste nic nerika. 3 jazyky, to je dobre, ale kdyby to byly nejake uzitecnejsi. :wink:
18. led 2008 v 16:01  • Odpověz
ahojte, ja som bojkotovala konika, lebo furt nesiel, zdechlina ....
my mame 4 zubky, cistime zatial bez pasty a u zubara sme este neboli.
inak mam s malym strasny problem, vkuse sa mu musim venovat,ak si sadnem, tak v momente je na mne, mrnci a skriabe sa po mne.../to, ze chodime spolu aj na zachod, to som si uz zvykla.../ no co uz, ked sme furt sami :frowning2:((

tiez uz vie doniest auto, balon, krtecka, ak mu poviem, da pusu, tuli-tuli,prosi a piskotku, ukaze, ako sa ma, pozna psa v knizke ... na nasho psa hovori ba, sem-tam mama,tata, mnam a tak :slight_smile: a stale vsetko do niecoho vklada... a nadalej trva jeho zavislost od ovladacov a mobilov. uz je natolko vychytraly, ze ak mu vyberieme z ovladaca baterky, tak sa na nas xichti, ze to predsa nefunguje, ze mu mame dat iny :slight_smile:

pauli, deti sa ucia jazyky uplne prirodzene a rychlo, vobec sa neboj...my obaja na maleho hovorime slovensky, a tiez dufame, ze kym pojde do skoly, ta cestina sa na neho nalepi....

ake maju vase deti najoblubenejsia hracka?
jo, a aku ste kupovali tu autosedacka? do 18 alebo do 36 kg? a s izofixom, alebo bez? vobec sa neviem rozhodnut...chcela by som nejaku kvalitnu, lebo cestujeme dlho, ale ked si zase predstavim, ze po styroch hodinach v aute nakoniec lozi po zadnom sedadle...:frowning2:((

no sorry, som sa nejak rozkecala, ale treba to vyuzit, ked konecne konik fachci :slight_smile:)) zdravim vas vsetky!
19. led 2008 v 08:45  • Odpověz
ahojte
Nikeske my sme kupili do 25kg od baby pointu, zenith je to.Celkom som spokojna da sa aj polohovat a hlavne ze je meka.Aspon ju nebude boliet prdka od toho dlheho sedenia :wink:

O chvilu ideme Vitovej tete na 50 tak som zvedava jak dopadnem :grinning:
Tak sa majte idem sa chystat.
19. led 2008 v 11:49  • Odpověz
Ahoj holky,

to je novinek :slight_smile: Vojtíšek už taky něco žvatlá,pozná pejska v knížce i venku-ha,ha,kráva-bu,kočka-na,na,pak táta,bác a bum. Nejlepší je univerzální slovo mam. Znamená ham,brm a možná i máma. Občas na mě zvýší hlásek,když nepoznám hned co myslí.Taky je velký tanečník,jakmile začne hrát hudba,kymácí se jak méďa Béďa. Už se docela často pouští,ale jakmile si to uvědomí,spadne.Jsem sama zvědavá kdy se rozchodí.Jo,občas chytne záchvat něžnosti a pusinkuje :slight_smile:

U zubaře jsme ještě nebyli a krom těch osmi zubů co má,se zatím ostatní neklubou.

Teď jsme byli na víkend v Opavě,tak poprvé hlídala tchýně.Nebyla jsem nadšená,ale musela jsem aby manžel neměl pocit,že mojí mamku upřednostňuju(taky že jo :wink: ).Jsem radši,že jsem neviděla jak na něj šišlá a pořád ho omlaskává.To bych fakt vyletěla z kůže.

S tím hubnutím se peru neustále,nějak mi to lítá :frowning2: Tak na léto,aby to trošku vypadalo :grinning:

My máme autosedačku Roemer king ze sekáče a je dobrá,ale nějaké podrobnosti k ní moc nvím.

Mějte se hezky a buďte na naše drobečky trpělivý-což mě někdy dělá problém,papapa

:slight_smile:
21. led 2008 v 10:15  • Odpověz
Ahoj holky,

tak Tomíkovi se konečně vyklubal zoubek nahoře. Takže teď má 3 :dizzy_face:

Už jsme byli 2x na cvíču a v herně. Je to docela pěkný, ale člověk tam vidí, jakého má doma andílka. Tomík je takový, že se rád podělí, nosí ostatním hračky, nikomu nic nebere, všímá si jen volných hraček (prostě z pohledu dospěláka-takový malý ňoumík). Je tam moc hodňoučký. Ale jsou tam děti, které se perou, vztekají se neskutečným způsobem a mamky na ně jen koukají. Zrovna dnes jeden zlobivec Tomíkovi pěkně napálil. Úplně bezdůvodně. Bylo mi Toma fakt líto, on jen stál a nechápal, co se děje. No a máma toho kluka mu jen trochu vynadala a kluk běžel dál a mlátil další děti, házel hračky. No Tom je opravdu proti jiným dětem úplný andílek.

Mějte se moc krásně. Papa :slight_smile:
22. led 2008 v 15:45  • Odpověz
Nazdárek,
tak jsem ode dneška do neděle slaměná vdova! :wink: Tak doufám, že malá dnes hezky usne a bude klid! :slight_smile:
Hani, z toho mám dost obavy, že až vyrazíme s malou mezi ostatní dětičky, tak se tam najdou nějací "rafani", kteří jsou zvyklí. že je vždycky po jejich a že si můžou dělat co chtějí. Už jsem tak trpěla, když jsem chodila na pískoviště se synovcem! :frowning2: No nic, asi si to musí děti srovnat sami. :wink:
Tak se zatím mějte! papa :dizzy_face:
23. led 2008 v 17:10  • Odpověz
Ahoj holky,

dneska jsem byla Vojtovi koupit vakcínu a zítra jdeme očkovat(Prevenar),tak doufám,že nebude žádná reakce.
Panenko,to bude doma klid co? Ale za chvíli se ti bude stýskat,nejen po chlapovi,ale i že si někdo vezme malou.Manžel teď zas14 dní chodí až když Vojta spí a mám toho docela nad hlavu.

Holky já už jsem v pár hernách byla a myslím,že je dobře že se děti otrkají. Vojtíšek párkrát dostal autíčkem i jeden kousanec-asi z lásky :unamused: -po kterém řval jako tur,ale je tam rád.A taky si myslím,že ty mámy za to většinou ani nemůžou,že jsou jejich děti trapitelé.Mám kamarádiku a její dvouletý chlapeček je přesně ten ,který kouše,bere hračky atd. Je z toho nešťastná,zkoušeli po dobrým,po zlým,ale dr.jí řekla,že je to prostě období,které většinou přejde.Jen je jí to samozřejmě před ostatníma trapný,protože všichni na ní koukaj,jako že si neumí usměrnit dítě.

Jdu vařit.Už jste dětem dávali játra? Já jsem dělala omáčku z kuřecích,tak jsem zvědavá co na to řekne malej miláček. Zatím se mějte a papapa

Jo,Vojta mi včerá poprvé vypil láhev samotného mléka,ne s kaší.Zázrak.A pak ,že nemají období :grinning:
24. led 2008 ve 12:40  • Odpověz
Nazdárek,
Leama, klid to je, ale jak říkáš, není nikdo kdo se odpoledne vrátí a malá má zase změnu. I když jsme si naplánovaly spousty návštěv, takže se rozhodně nenudíme! :slight_smile: A ještě nám dává úkoly i manžel, takže máme opravdu o zábavu postaráno! :grinning:
My jsme ještě játra nedávali, teda když nepočítám játrové knedlíčky, které do Sáry cpala tchýně! :angry:
Tak jak to tak vidím, nakonec zůstaneme samy s kojením, ach jo, já mám takovou závislačku a je pravda, že už bych docela brala, kdyby ji to přešlo! Ale zas nechci nějak drasticky zasahovat! :wink: Nemáte někdo nějaký tip jak na to?
Tak se zatím mějte krásně! papa :dizzy_face:
25. led 2008 v 07:04  • Odpověz
Ahojky,

tak já játra dávala a malýmu vůbec nechutnaly a odmítl je jíst, ale omáčička mu jela. Ale Tomík tak nějak všeobecně maso moc nechce. To je zázrak, když do něj kousíček masa dostanu, aniž by se u toho tvářil na pozvracení.

Panenko s kojením Ti neporadím. Tomík nechtěl kojit, když zjistil, že mu to z lahvičky teče efektivněji a téměř bez námahy.

Dnes nás čeká návštěva u Tomíkovi lásky, to zase bude dětská líbačka. Včera jsme objevili další hernu. Ta stojí na 2 hodiny 10,- a je to tam fakt supr. Bylo tam asi 12 dětí. Mezi nimi jen jedna holčička a Tomík se s ní pusinkoval. Bylo to moc roztomilý. Asi to má odkoukané od nás z domova, s Tomem když si dáváme pusu, tak se vždy směje a chce se k pusinkování přidat.

Mějte se moc krásně. Konečně vykouklo sluníčko, to má hned člověk lepší den. Papa :wink:
25. led 2008 v 11:27  • Odpověz
Ahojte kocky.
Panenka naboj my ta v tom kojeni nenechame samu.Este furt to vyzaduje ach jaj ale ja uz tam nic nemam.Prsa uz nemam ziadne :angry:

To hernu u nas v prdelakove nemame a ked tak tak az od 2 let.Tak musime este pockat.

Ja som jej jatra nedavala len tu omacku zmiesanu s ryzou.A celkom jej chutnalo.

Nasej kralovne sa strasne libi hra, ked jej cucham k nozkam a hadzem pri tom ksichty, ze jej smrdi.No ta ma radost a dava mi ich furt nuchat.No ale nekdy to je fakt des smrdi jak 15tky. :grinning:

Vonku je fakt krasne pockam az sa madam vyspi a razime na prochajdu.
Tak sa majte a pekny vykend.
25. led 2008 ve 14:09  • Odpověz
ahoj holky, tak my taky porad vesele kojime! :slight_smile: Me to ale ani nevadi, je to nejucinejsi a nejrychlejsi zpusob, jak ji rychle uspat a kdyz me moc neji, tak se nemusim bat, ze by ji chybely ziviny. :wink:
Mezi deti chodime taky rady, ale spis ven na hriste. Zadne herny tu nejsou. :frowning2: jen organizovane kurzy. Tam se chystame od dubna.
25. led 2008 ve 21:13  • Odpověz
Ahoj všichni-i když se tu teď scházíme opravdu sporadicky :wink:
Hlásíme první tři kroky bez držení. Od té doby ale nic :frowning2: a to už jsou to dva dny. Asi jen první vlaštovka.
Zítra odjíždíme na týden k našim,tak tu nebudem,ale potom všechno dočtu. Očkování se obešlo bez následné reakce,tak jsem ráda.Zítra jdu s Vojtou na neurologii.Doufám,že už nás konečně pustí ze své péče a bude to poslední návštěva.Jinak u nás nic nového.

Mějtes e hezky a papapa
28. led 2008 ve 14:59  • Odpověz
Ahoj holky,

kdepak všechny jste???? :confused: :confused: :confused: :confused:

Máme pro Tomču nové golfky, teda sporťák. TY šílený jsme prodali a hned jsme přes inzerát sehnali jiný, levnější a 1000x lepší. Tak konečně budu venku chodit v pohodě a nebudu mít okopaný boty.

Tomča je trochu nemocný, tak nechodíme ani do herny, ani na cvíčo. Doma je už nuda.

U nás je nového to, že Tom se naučil lézt na gauč, židle... Třeba v pondělí ho jdu zkontrolovat do pokojíku a on skáče po posteli a hned na to se snaží vylézt ještě na peřiňák. Na tom by nebylo nic špatného, kdyby ale uměl i lézt dolů. To ne, to by klidně zžuchnul po hlavě.

Jo a ještě je u nás nového to, že Tom měl hysterický záchvat. A to proto, že jsem ho nechtěla nechat běhat po gauči, protože jsem se bála, že spadne a namele si. Řval jak smyslů zbavený, až jsem mu musela dát na zadek(to aby měl teda důvod, proč tak vyvádět).

No to jsou naše novinky, těším se na vaše :dizzy_face:

Hezký den :slight_smile:
29. led 2008 ve 14:43  • Odpověz
Ahojte.
Tak to mate pravdu ze to tu nejak vázne.

U nas je nove to ze, sme sa naucili usinat bez kozy.Aj na obed aj vecer.A vcera dokonca este nespala ja som odisla a ona neřvala.Takze usnula sama.V noci ked sa vzbudi tak jej nedam a spi dalej.Takze uz ani nekojim tak casto asi 2x denne.

Vcera sme boli na prechadzke bolo celkom mokro, lebo v noci prsalo.A mila Vaneska sa vyvalila do tej mokriny.No spinava bola jek kominar:Cela pusa cierna,ruky kozuch no prasiatko.Ale este dobre ze sa nevyvalila v nejakom hovinku. :grinning:

hani ja tiez jej davam na prdel ked neposloucha alebo sa vzteka.
A chodia vam uz na nocnik?Lebo nasa nie ani tam nechce sediet.
Tak sa majte pa
29. led 2008 v 15:03  • Odpověz
Ahojky,

Vachovka Tomíka se snažím dávat na nočník alespoň 2x denně. Když byl mladší, tak vždy něco udělal. Ale teď se vůbec nedaří a nejhorší je, že ho teda asi po 5-10 minutách sundám a on si hned nadělá do pleny. Už jsem si řekla, že ho tam nechám dýl, ale je mi ho líto, takže ho vždy sundám. Tuhle měl trošku opruzenou prdelku, tak jsem ho nechala chvilku bez pleny jen v punčochách a on se hned počůral.
29. led 2008 v 19:35  • Odpověz
Nazdárek,
tak jsme byly u paní doktorky a aktuální míry jsou 77 cm a 10 kg. malá totiž měla horečku, tak jsem se chtěla ujistit, že to není nic vážného a naštěstí nebylo, už je zase v pohodě! :slight_smile:
Sára taky leze pořád na pohovku a postel, ale naštěstí už z toho umí slézt dolů, takže je to aspoň trochu v klidu.
Taky zkouším dávat na nočník a zatím bez úspěchu, pravidelně všechno končí v plínce, ale trpělivě pokračuji dál! :slight_smile:
Jinak i u nás dostává malá občas na zadek, když se vzteká nebo fakt moc zlobí.
Vachovka, to teda závidím, že usínáte bez prsa! My pořád sajeme! Ach jo! :slight_smile: Pravda je, že teď když malé nebylo dobře, chtěla pít jen mlíko, tak jsem byla ráda, že ho mám a že není úplně hlady! :slight_smile: protože u nás Sunar zatím neprošel, zkoušeli jsme i od nestlé mlíčko ( poradila nám ho Lussi ), ale ani to nemělo žádný úspěch. :frowning2:
No nic, dala jsem malé termín do roku a půl, takže má ještě nějaký ten pátek čas! :slight_smile:
Mějte se krásně a užívejte si s prckama! papa :dizzy_face:
30. led 2008 v 10:37  • Odpověz
ahoj holky!
tak u nas je to s nocnikem stejne, driv, kdyz jeste neumela chodit, tak jsem ji posadila po probuzeni, a vetsinou to bylo uspesne, ale co umi chodit, tak na nem nechce ani za nic sedet :wink: kdyz ma ale plinku suchou a ja si myslim, ze by sla, tak ji vezmu do koupelny a ona se tam za chvili vycura - ve stoje :grinning: skoda ze neni kluk, to bych ji mohla ucit rovnou curat ve stoje na zachode :grinning: :grinning: taky mam ozkousene, ze kdyz ji necham bez pleny, hned se pocura, tak ji nekdy davam latkovku, pak hned oddelam a je v suchem.
Na zadek teda nikdy nedavam, kdyz se kvuli necemu vzteka, tak ji necham at se vyvzteka a pak je klid. :wink: Dela to dost casto, ze vstava ve stolicce a chce lezt po stole, tak ji vyndam, necham at se vyzuri a pak ji tam zase dam a je hodna. Nevim, proc bych ji mela davat na zadek, je logicky, ze kdyz neco chce a ja ji to nedam, tak se nastve. :wink: Ja bych se nastvala taky.
A taky zacina s horolezenim, vyleze uz si sama do stolicky a na gauc. Slizat nastesti umi. Jednou mi vylezla na nocni stolek u postele a stala na nem jak socha na podstavci, to jsem se vydesila a stolek jsme radsi od posteli oddelali. :wink:
Jo a porad kojim pred usinanim, nechavam tomu volny prubeh. Vachovka, to je Vaneska dobra,ze uz umi usinat sama.
Panenka, to je dobre, ze Sarince uz nic neni! Ty horecky umi vydesit,vid?!
31. led 2008 v 09:56  • Odpověz
Nazdárek,
tak píšu příspěvek ještě jednou, při odeslání se mi to vymyzalo! :angry:
Paula, horečka vyděsí, ale teď už vím, co si můžu k maličké dovolit, tak příště nemusím hned běžet k doktorce! :wink: Ještě by v čekárně chytla něco horšího! :angry:
Jinak se mi dnes tchýně nabídla, že odpoledne pohlídá malou, tak můžu vyrazit do města na obchůzku a pořídit si třeba něco pro radost! :slight_smile:
Tak se zatím mějte! papa :dizzy_face:
P.S. Raději si to zkopíruju, páč psát to potřetí to by mě trefilo! :grinning:
31. led 2008 v 11:34  • Odpověz
ahoj Panenko, to mas pravdu, kamaradky syn se nakazil u doktora, kdyz byli na ockovani. :wink: To se mas s tou obchuzkou, kup si neco pekneho! My chodime na obchuzky vsichni - manzel, ja a Laura ta to je teda nekdy pekny stres :stuck_out_tongue_closed_eyes: nejradsi bych sla s nejakou kamaradkou, ale to si jeste pockam, jednak protoze tu zadnou nemam a jednak nemam nikoho kdo by hlidal. No muz by se mozna uvolil, kdyz by vedel, ze pak na nakupy nemusi on :grinning: :grinning:
31. led 2008 v 19:19  • Odpověz
Paula, nebo přijeď brzo zase do Brna a můžeme vyrazit spolu!!!!! :slight_smile: :wink: Jinak jako vždy jsem nekoupila pro sebe nic, ale maličké jsem koupila na jaro triko a mikinu! :wink:
31. led 2008 v 19:53  • Odpověz
Ahoj holky.
Tak si predstavte co sme vcera vyviedli....muz kecal so susedom na dverach a bola tam aj mala.Potom odisiel a prisla som tam ja.Kecala som a dokoncili sme a zavrela som dvere.Sedime doma a klepe sused ze keby sme hladali malu tak je u nich. :grinning: Tak sme sa zas predviedli vobec som si nevsimla ze neni doma.Ale hrala sa tam s ich malou.A bola spokojna.Takze my sme schopni stratit decko i doma.
1. únor 2008 v 11:46  • Odpověz
Nazdárek,
Vachovka, :grinning: :grinning: !
Tak my jsme dnes zase na dlouhou dobu v plném počtu, takže se slaměnou vdovou už je konec! :frowning2: Docela jsem si na to začala zvykat! No nic, začnu si zase zvykat na normální stav! :slight_smile:
Tak hezký víkend! papa :dizzy_face:
1. únor 2008 v 19:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.